PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی آنلاین و مهیج mafiacorruption یه زندگی مافیایی

mohsenali
20-12-2008, 00:49
سلام
من بعد مدتها دوباره برگشتم با یه بازی قشنگ به نام Mafia Corruption یه زندگی مافیای رو بطور کامل میشه اینجا تجربه کرد .

تشکیل خانواده ، حمله به دشمنان ، زخمی و زندانی کردن اونا خلا صه انجام هر جرم و جنایتی که به ذهن شما برسه
تو این دنیا آزاده

بزودی اگه بتونم یه راهنما هم براش درست میکنم

اگه میخوای راز پدر خوانده رو درک کنی رو لینک زیر کیلیک کن و اونو از نزدیک احساس کن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن من این مطلبو قبل از ظهر هم یه بار دادم و پیغام اومد باید تایید بشه . معمولا سریعتر تایید میشد . اگه رد میشه لطفا دلیلشو بهم بگید در جریان باشم . ممنون

moj divane
20-12-2008, 22:19
سلام
من الان با اون لینکی که گذاشته بودی غضو شدم :40:
این مثل اینکه ترکیبی از بیت فایت و کابوی ماست .:5:
یه آموزش کوچولو بزاری خوبه :46:
یوزرم mohammadj هست . میشه با چند نفر دیگه یه گروه شد:10:
میخوام پدر مافیای ایتالیا رو در بیارم .:3::3::3:
ارزش یکی دو هفته بازی کردن رو داره.

اینم سایت :46:

moj divane
20-12-2008, 22:38
اوه اوه Blackjack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم میشه بازی کرد.
نمی دونی چیه همون 21 . باید کارت هایی که تو دستت هست بیشتر از 21 نشه و کمتر از طرف مقابل نباشه.
تو بازی hit رو برای گرفتن کارت و stand رو هم برای رد کردن دست بزنین
یه استرتژی خوب تو این بازی هست برای بردن اونم اینه که همیشه دو برابر اونی که باختی رو رو بزاری.
البته نباید دفعه اول زیاد بزاری که فنا میشی.:27:
از 5 دولار شروع کنین اگه باختین 10 کنین اگه باختین 20 کنین ولی برای 100 دولار موجودی از 20تا بالا نرین این 20 دولار حد ضرر هست اگه بالا تر برین از بین میرین.
من در عرض 15 دقیقه پولم رو 200 دولار کردم.

mohsenali
20-12-2008, 23:43
خوب من زیاد وقت نمی کنم اینجا سر بزنم اما چون دیدم یکی عضو شده از طریق من مطمئن شدم از اینجاست اومدم .
خوب یه راهنمای اجمالی میدم تا این چند روز با حداکثر سرعت رشد کنید و لول بزنید که هر بچه سوسولی نتونه شما رو تلکه و تهدید کنه .
چند قسمت مهم این بازی داره که همیشه باید اونا رو بخاطر داشته باشید
1- vote and get points
در قسمت راست کادر و بالای صفحه دو مستطیل قرمز رنگ هست . روی اونیکه که متن بالا روش نوشته کیلیک کنید در صفحه ایکه باز میشه روی تمام لینکها یه بار کیلیک کنید و اونا رو ببندید تا پوینت روزانتونو بگیرید . یادتون نره هر روز یبار اینکارو بکنید چون پوینت از همه چیز تو این بازی گرونتره . در ضمن پوینتهاتون هرگز کمتر از 800000 دلار نفروشید و سعی کنید اصلا نفروشید و تا اونجا که میتونید ذخیره کنید . اگه پول محتاج شدید میتونی در قسمت Boston و در نوار point market و باید بذارید برای فروش و با بالاترین قیمت در کمتر از یه دقیقه اونو میخرند .
2- Crimes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
جنایات ( تا اینجا که من فهمیدم ) تنها راه افزایش رتبه و تجربه هست و میتونید با انجام این جرائم رشد کنید و لول بالا ببرید . ابتدا روی گزینه جرایم که در بالا گفتم کیلیک میکنید و یه جمع یا ضرب ساده ازتون میپرسه و یه سری لینک میده که برای هر کدوم به مقدار خاصی brave نیاز هست . در لولهای اولیه کارهای ساده رو انجام بدید و با افزایش لول کارهای سختتر را هم امتحان کنید . در ضمن باید بگم brave از دو طریق زیاد میشه یکی اینکه پوینت خرجش کنید که به نظر من نمی صرف و راه دیگش انتظاره . در کمتر از ده یا 15 دقیقه بیست تا 30 تا به بریو شما اضافه میشه .
3- Gym ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینجا شما میتونید قدرت خودتونو زیاد کنید .قدرت دفاعی توانایی بدنی محافظت و چند تای دیگه . البته برای افزایش قدرت از انرژیتون کم میشه که اونم زیاد مهم نیست و مثل بریو خودش زیاد میشه . پس همیشه وقتی دیدید که انرژی دارید و بریو ندارید برید تمرین بدنی بکنید .

نکات فرعی تر

Bank ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تو این قسمت شما میتونید یه حساب بانکی باز کنید . اگرچه حساب بانکی سو زیادی میگیره اما بهتر از ازدست دادن کل پولتون توی دعواهاست .

Local School ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در این قسمت میتونید آموزش ببینید. البته پول میخواد که اونم اصلا مهم نیست . آموزشها معمولا چند روز طول میکشه اما با شما کاری نداره فقط باید اونو شروع کنید دو سه روز بعد براتون یه پیام میاد که شما دوره رو رد کردید .

Jail ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در این قسمت یعنی زندان شما میتونید افراد را با پول آزاد کنید یا با اسلحه . فکر میکنم اگه با پوب آزاد کنید تجربه بدست میارید و اگه با پول آزاد کنید اونها از روی مرام به شما امتیاز مثبت میدهند .

Boston ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بوستون یا هر شهر دیگه ای که توش هستید تمام لینکهای بازی رو یکجا داره . مثل خرید وسایل و اسلحه و سگ و بادیگارد و هر چیز که بخواین . لیست افراد آنلاین و جستجوی یوزر از این قسمت امکان پذیره .

اینم راهنمای ابتدایی کار . یعنی کل چیزی که من تو این 5 یا 6 روز متوجه شدم

امیدوارم برای شروعتون کافی باشه .
سوالی بود در خدمتم
بدرووووووووود

Scary Feelings
23-12-2008, 16:30
سلام...نام کاربری منم kamrann

hadi_gamer
23-12-2008, 21:50
من رفتم سرور 2.
سرور 1 دیگه جای پیشرفت نداره.اگه حال داد ادامه میدم...

hadi_gamer
23-12-2008, 21:51
فعلا که دارم گیج میزنم تو بازی...

moj divane
24-12-2008, 20:54
آره تو سرور یک همه آخرشن یکی رو دیدم لول 125 بود :18: