PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ::..Advancher game by P30world Studio ..::

ehsan_wwe
19-12-2008, 22:14
باز هم سلام به همه ی هنر مندان و دوستان گلم در پی سی ورد :11:

ما شروع به ساخت بازی کردیم که تمامه محیطش با زحمت های هنر مندان ایرانی ساخته شده .
بعد از گذشت دو ماه که بر روی سناریو و سبک بازی کار می کردیم تصمیم گرفتیم یک زمین ساده را تست کنیم
تا همه دوستان به قدرت گرافیکیه این بازی پی ببرند البته همان طور که گفته شد برای تست بوده ولی برای
شروع ساخت بازی 100% گرافیک دو چندان می شود
لازم است از زحمات بی دریغ دو دوست خود هم تشکر کنم
افراد گروه :
احسان مرادی : برنامه نویس و کار گردان
و هنر مندان
مصطفی شاه حسینی : طراح مدل و train
نوید ...... : گرافیست دو بعدی طراح تکسچر و لوگو و .....

و اما screen shots

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای پایان هرچه سریع تر و بالا بردن کیفیت بازی به کمک هنر مندانی چون شما نیاز مندیم پس اگر آماده هر گونه کمک به ما هستید .اعلام کنید :10:

3ッドマクス
19-12-2008, 23:05
سلام . خب همانطور که احسان عزیز ذکر کرد ما مدتی پیش این تصمیم رو گرفتم و شروع کردیم روی محیط های آزمایشی کار
کردن . از اونجایی که همه میدونیم ساخت یک بازی کار ساده ای نیست و نیازمند مدیریت و تخصص بالای دارد من هم به تخصص
احسان در کار با موتورهای بازی سازی کاملا اطمینان داشتم به همین دلیل کار رو با هم شروع کردیم و سعی کردیم تا حد توان روی
گرافیک بازی کار کنیم . به این منظور محیط های آزمایشی رو برای تست این موتور طراحی کردیم و از نتیجه بدست اومده هم تا
الان راضی هستیم . لازم به ذکر هست گرافیک نهایی بازی از تصاویری که در تاپیک قرار داده شد هم خیلی بهتر خواهد بود !

بالاخره بعد از چیزی حدود یک ماه و نیم کار های اولیه تست و انتخاب موتور بازی به پایان رسید ما کاملا برای شروع پروژه
آماده شدیم ! این تاپیک رو هم به همین جهت بعد از 1 ماه و نیم از شروع کار ایجاد کردیم که با دست پر و بدون ادعا اعلام
کنیم که کار ما بر پایه حرف و ادعا نیست و ما امروز کاملا توانایی ساخت یک بازی ایرانی در سطح بالایی رو داریم

هرچه تعداد علاقه مندهای ساخت این عنوان بالاتر بره کیفیت کار ما هم بیشتر میشه . بنابراین از اعضای که به ساخت
یه بازی طراحی و ... علاقه دارند درخواست عضویت در و همکاری با گروه رو میکنم . به همه اعضا هم اطمینان میدم
زحماتی که در این راه خواهیم کشید به هیچ عنوان بی ثمر نمی مونه چون این کار با تخصص و مدیریت مناسبی شروع شده ...

hadi665
19-12-2008, 23:16
سلام احسان خوبی پسر؟
میگم محیط یکمی زیادی خلوته اما برای شروع خیلی خوبه
حالا داری با چی میسازی؟ quest?
بیا با این gamebryo ور برو بلکم به جایی برسیم پسرم

من که فعلا هیچ حرکتی توی گیم بریو انجام ندادم به جز گرافیکش

SSS_HHH_OOO
19-12-2008, 23:28
به به
جمع بازی سازا جمعه

خیلی عالی شده...ببینم رندر تو تکسچر شده؟؟؟؟
اگه شده باید بگم سایه ها کامل نیستن
ولی اگه real time هست که هیچی....

تکسچر دیوار یکم زیادی کثیف شده...
ولی کلا بازی باحالی میشه ها...

3ッドマクス
19-12-2008, 23:32
ممنون دوستان البته همانطور که گفتم اینها محیط های برای تست و مشاهده قدرت نرم افزار quest هست
هنوز اولین محیط بازی به صورت رسمی طراحی نشده چون ما هنوز میخواهیم گرافیک رو بهتر از این کنیم

ehsan_wwe
19-12-2008, 23:35
سلام احسان خوبی پسر؟
میگم محیط یکمی زیادی خلوته اما برای شروع خیلی خوبه
حالا داری با چی میسازی؟ quest?
بیا با این gamebryo ور برو بلکم به جایی برسیم پسرم

من که فعلا هیچ حرکتی توی گیم بریو انجام ندادم به جز گرافیکش

آخه من از این گیم برو خیری ندیدم اصلا به درد بازی سازی نمی خورد چون محیطی برای ساخت بازی ندارد باید خودت بسازیش با C++ تا این جاییم که من فهمیدم ازش خروجی هم نمی شه گرفت باید خروجی را شرکت سازندش برات بگیره
برای همین بر می گردیم به یکی از گران ترین موتور های دنیا با کیفیتی بی رغیب Quest3d

به به
جمع بازی سازا جمعه

خیلی عالی شده...ببینم رندر تو تکسچر شده؟؟؟؟
اگه شده باید بگم سایه ها کامل نیستن
ولی اگه real time هست که هیچی....

تکسچر دیوار یکم زیادی کثیف شده...
ولی کلا بازی باحالی میشه ها...
ریول تایم که هست چون بازی قصه و کاراگتر نداره اما تکسچر هاش رندر مکسه که با فوتوشاپ براش light map ساختم

hadi665
20-12-2008, 00:08
آخه من از این گیم برو خیری ندیدم اصلا به درد بازی سازی نمی خورد چون محیطی برای ساخت بازی ندارد باید خودت بسازیش با C++ تا این جاییم که من فهمیدم ازش خروجی هم نمی شه گرفت باید خروجی را شرکت سازندش برات بگیره
برای همین بر می گردیم به یکی از گران ترین موتور های دنیا با کیفیتی بی رغیب Quest3d

به به
جمع بازی سازا جمعه

ریول تایم که هست چون بازی قصه و کاراگتر نداره اما تکسچر هاش رندر مکسه که با فوتوشاپ براش light map ساختم
چی می گی ؟
واقعا نمیشه خروجی گرفت ؟

هر چی که داشتم همه رو باد برد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مطمئنی تو؟

J U N I P E R
20-12-2008, 08:52
خب اول يه خسته نباشيد حسابي بگم به تمام ديس اندر كاران!
بحث يه كم تخصصي شد بچه ها يادشون رفت خدا قوت بگن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو نظر سنجي بازي تاريخي هم هست، با توجه به اين محيطي كه تا الان ساخته شده خب عملا ساخت بازي تاريخي منتفيه!
اگه يه لطفي بكنيد يه مقدار در مودرد روند كار توضيح بديد ممنون ميشم...
موفق باشيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farzad.wow
20-12-2008, 13:45
مرسي بچه ها خيلي زيباست موفق باشين.............

ehsan_wwe
20-12-2008, 13:57
چی می گی ؟
واقعا نمیشه خروجی گرفت ؟
نه :دی

خب اول يه خسته نباشيد حسابي بگم به تمام ديس اندر كاران!
بحث يه كم تخصصي شد بچه ها يادشون رفت خدا قوت بگن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو نظر سنجي بازي تاريخي هم هست، با توجه به اين محيطي كه تا الان ساخته شده خب عملا ساخت بازي تاريخي منتفيه!
اگه يه لطفي بكنيد يه مقدار در مودرد روند كار توضيح بديد ممنون ميشم...
موفق باشيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنونم از دلگرمیت اما توجه داشته باش که اینا برای تستن تا افراد جمع کنیم افراد که جمع بشه 100 % بازی سبکش عوض می شود

راستی با توجه به نظری که شهاب جان داد
این تغیر هارا در تکسچر هام دادم
برای ستون ها یک سایه کمرنگ گذاشتم
دیوارم تمیز تر کردم

SSS_HHH_OOO
20-12-2008, 14:27
خیلی باحال داره میشه....
اون نوشته های رو دیوار منو کشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3ッドマクス
20-12-2008, 21:04
اره نوشته های روی دیوارش جالب شده ! دوستان در مورد سبک بازی تو نظر سنجی شرکت کنید اگر توضیحی هم اینجا بدید
با دلیل خیلی به ما کمک کردید ! ما قصد داریم بازی رو که میسازیم موضوع و سبکی داشته باشه که به واسطه اون بازی
معروفیت پیدا کنه مثلا میتونه در مورد تاریخ یا شخصیت معروفی باشه !

hamed_benz
07-10-2009, 11:50
سلام دوستان
ببخشید ، الان شما دارین با چه موتوری کار میکنین واسه بازیتون؟

میشه تخصصی بگین مشکل گیم بریو چیه؟

راجع به هوش مصنوعی بازیتون میخاین چا کار کنین؟

من خودم با گیم بریو کار میکنم ، تحقیقاتی البته ، تا ماه آینده هم دمو آماده میشه ، اگه سوالات بالا رو جواب بدین و یکم هم توضیحات بدین ، ممنون میشم.