PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یک فونت

valas
15-01-2006, 19:02
آقا سلام
نمی دونستم اینو کجا باید بنویسم!؟

بهرحال من احتیاج به فونت Franklin Geothic Demi دارم و اونو نتونستم گیر بیارم.

البته قبل از اینکه ویندوزم رو مجدد نصب کنم، رو سیستمم بود و یادم نیست همراه چه برنامه ای نصب شده.

Amin
15-01-2006, 19:46
سلام
اينو بايد اينجا مينوشتيد :

*** فونت Font *** ( هر چي فونت مي‌خواين از اينجا دانلود كنين) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به هر حال من گشتم اما چيزي گير نيوردم (البته گير اوردم !!! اما پولي بود !!! ..... تو فونتهاي free چيزي گير نيوردم)
شرمنده

valas
15-01-2006, 21:30
آقا ممنون

من اونجام که گفتی ایشالا مطرح می کنم

در هر صورت ول کن این تاپیک هم نیستم

آقا من یه بازی تو فلش ساختم و از این فونت واسه یه سری از دکمه هاش استفاده کردم، حالا فونته گم شده و هیچ فونت مشابهی هم اثر اون اولی رو ایجاد نمی کنه.

آقا لطفا تو کامپیوترای خودتون یه نیگا بندازین اگه اتفاقی داشتین، واسه مام بفرستین.

tohave
15-01-2006, 22:35
سلام

من اینها رو پیدا کردم ولی باید چک کنید ببینین همونیه که میخواین یا نه. اگه سایت باز نشه من داونلود کردم میتونم برات بفرستم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Gothic Demi Italic.ttf

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Gothic Demi.ttf

اینهم آدرس سایت که کلی فونت داره برای داونلود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sp!der
15-01-2006, 23:00
دوست عزيز من اين فونت رو داشتم و برات آپلود كردم از لينك زير بگيرش:

valas
15-01-2006, 23:04
دوست عزيز من اين فونت رو داشتم و برات آپلود كردم از لينك زير بگيرش:

آقا دمت گرم. تو اون یکی تاپیک هم تشکر کردم.

valas
15-01-2006, 23:08
سلام

من اینها رو پیدا کردم ولی باید چک کنید ببینین همونیه که میخواین یا نه. اگه سایت باز نشه من داونلود کردم میتونم برات بفرستم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Gothic Demi Italic.ttf

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Gothic Demi.ttf

اینهم آدرس سایت که کلی فونت داره برای داونلود:

آقا ممنون. البته باز نشد.

نقدا از spider گرفتم.