PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرق ور‍ن هاي cs4 &cs3 & pro 1.5 & pro 2 & pro 6.-6.5 & pro7 پريمير چيه؟

sajad_n90
19-12-2008, 10:20
سلام
من گیچ شدم
میشه یه نفر فرق این هار رو با هم بگه و آخرین ورژن که cs4 هستش معادل کدوم یکی از این ها هست
cs4 &cs3 & pro 1.5 & pro 2 & pro 6.-6.5 & pro7
راستی هر چی گشتم لینک دانلود cs4 همراه با کرکش رو ندیدم اونایی هم که بودن لینکاشون خراب بودن میشه یه نفر کمکم کنه .من اینترنت پر سرعت دارم و حجمش برام مهم نیست ( شبکه هستم)

ممنون از اینکه من رو راهنمایی میکنید.

Javad_Ed
19-12-2008, 19:35
سلام
آخرین ورژن رو نصب کنید ....
از قسمت در خواست نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در خواستتون رو بدید ....دوستان جواب میدن
ممنون

M Like Mother
20-12-2008, 01:49
سلام
من گیچ شدم
میشه یه نفر فرق این هار رو با هم بگه و آخرین ورژن که cs4 هستش معادل کدوم یکی از این ها هست
راستی هر چی گشتم لینک دانلود cs4 همراه با کرکش رو ندیدم اونایی هم که بودن لینکاشون خراب بودن میشه یه نفر کمکم کنه .من اینترنت پر سرعت دارم و حجمش برام مهم نیست ( شبکه هستم)

ورژن ها به ترتیب
ورژنهای خیلی قدیمی که کاری نداریم بعد:
Premiere 6

Premiere 6.5
که خیلی تو کار مجالس گل کرده بود و البته هنوز هم داره استفاده میشه
Premiere pro
اولها که اومده بود اصطلاحا Premiere 7 هم بهش می گفتند
اما بعدها که ورژن های بعد اومد با نام Premiere pro1 ازش یاد کردند

Premiere pro 1.5

Premiere pro 2

Premiere cs3

Premiere cs4
آخرین ورژن

M Like Mother
20-12-2008, 13:29
سلام
من گیچ شدم

ورژن های قبلی که خیلی به سن ما نمیخوره و بعد به ترتیب:

premiere 6

premiere 6.5 که خیلی گل کرد و تو کار مجالس زیاد استفاده میشد و میشه اما برای کار حرفه ای خیلی ناقصه

premiere pro که اولها بهش premiere 7 هم می گفتند اما با اومدن ورژن های بالاتر بهش premiere pro 1 می گویند

premiere pro 1.5

premiere pro 2

premiere cs3

premiere cs4

avecina.ir
07-01-2009, 11:12
سلامم اصلن توجه نکردیدن چی پرسیدن.سوال اینه تفاوتهای این نسخه ها ره بطور دقیق بگین.خود من تفاوتهای ریز و تخصصی فوتوشاپ cs4 ره توی انجمن فوتوشاپ گفتم.اینجا هم سوال شده پریمیرcs4 تفاوتهاش چیه که هر کی در پاسخ دادن یجور طفره رفت!
این دوستمون هم که اونقدر هول شدن که دو تا دو تا پست میدن!

sajad_n90
08-01-2009, 10:44
ورژن های قبلی که خیلی به سن ما نمیخوره و بعد به ترتیب:

premiere 6

premiere 6.5 که خیلی گل کرد و تو کار مجالس زیاد استفاده میشد و میشه اما برای کار حرفه ای خیلی ناقصه

premiere pro که اولها بهش premiere 7 هم می گفتند اما با اومدن ورژن های بالاتر بهش premiere pro 1 می گویند

premiere pro 1.5

premiere pro 2

premiere cs3

premiere cs4

سلام
ممنون
من فقط همین ترتیب انتشار نسخه ها رو میخواستم که شما کاملاً توضیح دادین.

avecina.ir عزیز خوب این که دیگه معلومه که هر چی ورژن ها بالاتر میرن کاملتر هستند و تفاوت های زیادی با ورژن قبلی دارن.

avecina.ir
08-01-2009, 10:48
سلام
ممنون
من فقط همین ترتیب انتشار نسخه ها رو میخواستم که شما کاملاً توضیح دادین.

Avecina.ir عزیز خوب این که دیگه معلومه که هر چی ورژن ها بالاتر میرن کاملتر هستند و تفاوت های زیادی با ورژن قبلی دارن.
عزیزجان اینو که گفتی هر کسی میدونه.
تفاوتهای تخصصیشون و امکانات و تغییرات ابزارها و امکاناتش ره دارم میگم.نمیدونم منظورم ره فهمیدی یا نه
ضمنن شما توی اسم تاپیک نوشتین تفاوتشون چیه بعد میگی ترتیب ورژن ره میخواستی بدونی؟!!!! خوب اینو که توی سایت آدوبی هم میتونستین ببینین دیگه!
عجیبه هاااااااااا!!!!

kamran_dotnet
10-01-2009, 14:47
فرق مهمي كه توي CS3 با CS4 ديدم Adobe encoder بود.ميتونستم چند تا كليپ رو بفرستم تو ليستش و خودش رندر ميكرد.من هم از اونور با پريمير كارم رو ميكردم.قبلا اينطور نبود.در ضمن خروجي Mpeg2 دو تا فاز نداشت.يك بار رندر ميشد و تموم.