PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک مخصوص بازیهای تریال N-Gage II اا جدیدترین بازی : Mega Monsters و Powerboat Challenge و Tiger Woods PGA Tour اا

صفحه ها : [1] 2

Majid393
18-12-2008, 22:29
سلام

با هماهنگی که با مدیریت بخش انجام شد و با توجه به اینکه تاپیک اخبار خیلی شلوغ شده بود ، تصمیم گرفته شد که یک تاپیک جدید برای بازیهای جدید و تریال (کرک نشده ) زده بشه تا تمامیه بازیهای که جدید Release میشن تو این تاپیک قرار بگیره ..........
پس از این به بعد بازیهای جدید تو این تاپیک قرار میگیره و هر وقت هم کرک شدن ، تاپیک جدید براشون باز میشه و مباحث و اخبار جدید هم تو تاپیک خودش ......

موفق باشید ..... :40:

Majid393
18-12-2008, 22:31
Resident Evil: Degeneration

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم این بازی هم مانند متال گیر ، 2 مگابایت هست ..........
نمیدونم جریان این بازیهای جدید چیه ..... همشون کم حجم هستن ......
حواستون باشه که کرک نشده هست .......:27::دی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdi_ok1
19-12-2008, 00:11
با وجود حجم كم كيفيت خوبي هم داره :46:

موقع بازي دكمه Try game رو انتخاب كنيد

YAMAHA-FZ16
19-12-2008, 10:14
نه عزیز!همه ی بازیها ان گیج که کرک نیستند به دلیل محدود بودن بازی کم حجمند!

MRTZ HSV
19-12-2008, 16:55
فکر نکنم بازی های جدید کرک بشن

باید دنبال راهی برای خریدن یا دزدین این بازی ها پیدا کرد

dr.vampire
19-12-2008, 16:59
اسکرین شات از بازی بذارید ممنون میشم
با تشکر

mehdi_ok1
19-12-2008, 17:46
بازيش قشنگه واقعا دانلود كنيد

ببخشيد چطور ميتونم از گوشي ScreenShut تهيه كنم ؟ يا فيلم از صفحه بگيرم ؟

برنامه اي هست كه اين برنامه ها رو بشه رو كامپيوتر انجام داد ؟

Majid393
19-12-2008, 18:34
بازيش قشنگه واقعا دانلود كنيد

ببخشيد چطور ميتونم از گوشي ScreenShut تهيه كنم ؟ يا فيلم از صفحه بگيرم ؟

برنامه اي هست كه اين برنامه ها رو بشه رو كامپيوتر انجام داد ؟

KING OF SPEED
19-12-2008, 19:30
چه بازی قشنگیه ...سبک هم هس راحترو 5700 اجرا شد...دان کنید چون ارزش داره!

Majid-6120
19-12-2008, 20:04
من هم دان کردم.رو 6120 عالی اجرا شد.فقط خدا کنه BiNPDA کم کاری هاشو بذاره کنار که ما رو اینقدر تو کف نذاره.
دوستان اگه دقت می کردین گرافیک و صدا و منوی بازی بسیار شبیه به سبک گرافیک و صدای Metal Gear بود.
حتی من لودینگ اول بازی رو که دیدم فکر کردم متال گیره.قضیه چیه؟بازی های 2مگابایتی.کرک نشدنشون.:13:نکنه باید از این به بعد با تریال ها سر کنیم؟:41:

Majid-6120
19-12-2008, 20:52
دوستان دانلود نسخه کامل بازی متال گیر 4.5 دلار!
اگر در حساب Paypal پول دارید یا اگر از Master Card استفاده میکنید متونید بارفتن به لینک زیر حالشو ببرید!

خودم که امتحان نکردم فقط یه سری جمله هایی دیدم که دلم رو آب کرد!:19:

prince72
19-12-2008, 21:34
میارن در خونه؟؟
اگه اینجوره حتما حق ارسال و.. هم میگیرن و حسابی حال گیری میشه خودش میشه 20 تومن..

mehdi_ok1
19-12-2008, 21:41

البته با كيفيت متوسط عكس گرفتم چون با كيفيت بالا قاط ميزد و مشكل حافظه مي گرفت ضمنا مراحلش خيلي كمه و حال آدم گرفته ميشه

metaler-soad
19-12-2008, 23:38
از تعریف بچه ها معلومه ردیفه
پس منم رفتم برا dl

metaler-soad
20-12-2008, 01:25
آقا خیلی ردیف بود ولی حیف چرا اینقدر کم بود بابا

Majid-6120
20-12-2008, 11:01
آقا باید تاپیک رزیدنت اویل رو بزنین.خیلی پست اومده و حالا حالا ها میاد!
راستی دوستان Boom Blox دقیقآ چند وقته اومده؟یعنی این از One گردن کلفت تره که کرکش نکردن؟:13:
دیگه یواش یواش داره تاپیک های N-gage کم رنگ میشن.من که خودم روزی حداقل 6 بار میومدم تو این تاپیک دیگه وقتی یاد متال گیر و اویل و بازی تریال می افتم رغبت ندارم بیام تو تاپیک ها!:41::19:

mstf666
20-12-2008, 11:57
منم دانلود کردم.
بازیش خیلی قشنگه ...

Majid393
20-12-2008, 12:56
آقا باید تاپیک رزیدنت اویل رو بزنین.خیلی پست اومده و حالا حالا ها میاد!
راستی دوستان boom blox دقیقآ چند وقته اومده؟یعنی این از one گردن کلفت تره که کرکش نکردن؟:13:
دیگه یواش یواش داره تاپیک های n-gage کم رنگ میشن.من که خودم روزی حداقل 6 بار میومدم تو این تاپیک دیگه وقتی یاد متال گیر و اویل و بازی تریال می افتم رغبت ندارم بیام تو تاپیک ها!:41::19:

تا بازی کرک نشه ، تاپیک براش زدن نمیشه .....:20:

احتمالا" بازیهای جدید بعد از کریسمس کرک میشن .......

Majid-6120
20-12-2008, 13:37
آخه دیدم واسه متال گیر تاپیک زدن.مگه اویل چیش از متال گیر کم تره؟

Majid393
20-12-2008, 13:44
آخه دیدم واسه متال گیر تاپیک زدن.مگه اویل چیش از متال گیر کم تره؟

کو تاپیک متال گیر ؟؟؟

منطورت اینه :

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Majid-6120
20-12-2008, 13:52
مجید جون شرمنده:31:.حواسم نبود.کی حذف شد؟حالا هم که با هم دعوا نداریم.:10:ببخشید!

Majid393
20-12-2008, 13:58
مجید جون شرمنده:31:.حواسم نبود.کی حذف شد؟حالا هم که با هم دعوا نداریم.:10:ببخشید!

خواهش میکنم .....:40:..... تاپیکش اصلا" باز نشده بود که بخواد حذف بشه ..... :دی

(دعوا کجا بود ؟؟ ... :دی )

prince72
20-12-2008, 14:44
به به وقتی مرام این بر وبچز تاپیکا رو میبینم حال میکنم دمتون گرم ...........
راستی بازی اندر کاور چی شد؟؟؟

Majid-6120
20-12-2008, 17:05
Prince جون ماهم مثل تو منتظریم.ولی این طور که عکس های بازی نشون میدادند با نسخه جاواش زیاد فرق نمیکنه:27:

mehdi_ok1
20-12-2008, 17:25
prince جون ماهم مثل تو منتظریم.ولی این طور که عکس های بازی نشون میدادند با نسخه جاواش زیاد فرق نمیکنه:27:

منظور از فرق نميكنه تو چيه ؟

كيفيت ، كاراكتر ،...

عكس ها رو با كيفيت متوسط گرفتم چون با كيفيت بالا سيستم قاط ميزد

Majid393
20-12-2008, 17:35
به به وقتی مرام این بر وبچز تاپیکا رو میبینم حال میکنم دمتون گرم ...........
راستی بازی اندر کاور چی شد؟؟؟

والا من که از اخبار بازیها خبری ندارم ....... مگر یونس بدونه که اونم الان حدود یک هفتس فروم نمیاد و از دسترس ما خارج شده ......:41:

Majid-6120
20-12-2008, 17:46
منظور از فرق نميكنه تو چيه ؟

كيفيت ، كاراكتر ،...

عكس ها رو با كيفيت متوسط گرفتم چون با كيفيت بالا سيستم قاط ميزد

محیطش خوب بود ولی باور کن ماشین هاش زیاد جالب نبودند.مثل جاوا!:20:
بی زحمت دیگه به این پست جواب ندید.اسپم محسوب میشه.مربوط به تاپیک اخبار پیرامون بازی جدید:27:

Legend
21-12-2008, 16:05
سلام
با تشكر از مجيد گلم كه اين چند وقته به خوبي به امورات رسيدگي ميكنه...:11::10:لازم به توضيحه...:

بازي ها هم اكنون كرك شده اند ولي BiNPDA اونا رو ريليز نكرده...همه انگيج بازي هاي دنيا منتظرند...

نه عزیز!همه ی بازیها ان گیج که کرک نیستند به دلیل محدود بودن بازی کم حجمند!

سلام امين جان...بازي تريل با فولهيچ فرقي نداره و حجمشون اصلا" تفاوت نداره...:46:

شاد باشي(د):40:

Dr.mc
21-12-2008, 17:09
بازي ها هم اكنون كرك شده اند ولي BiNPDA اونا رو ريليز نكرده...همه انگيج بازي هاي دنيا منتظرند...

سلام امين جان...بازي تريل با فولهيچ فرقي نداره و حجمشون اصلا" تفاوت نداره...:46:

من که فکر نمی کنم حجم اصلی بازی هایی مثل Resident Evil و Metal Gear این قدر کم باشه به احتمال زیاد فول شدش بیشتره.:31::31::31: :46:
:40:

Legend
21-12-2008, 17:13
من که فکر نمی کنم حجم اصلی بازی هایی مثل resident evile و metal gear این قدر کم باشه به احتمال زیاد فول شدش بیشتره.:31::31::31: :46:

خواهيم ديد...:31:
من ديدم كساني رو كه بازي رو خريده اند و همون 2 مگ مونده..چون شما فقط يه كد فعالسازي ميزني...با يه كد بايد حجم زياد شه؟؟:13:

Majid-6120
21-12-2008, 17:19
من که فکر نمی کنم حجم اصلی بازی هایی مثل resident evil و metal gear این قدر کم باشه به احتمال زیاد فول شدش بیشتره.:31::31::31: :46:
در ادامه مطالب آقا یونس هم بگم که به نظر من اگر با زدن کد هم حجم زیاد بشه(که نمیشه:27:)مثلآ چه قدر میخواد بشه؟ آخه این دو تا بازی گرافیک خیلی شاخ و مراحل زیادی هم ندارن.خیلی بشه 4 مگابایت.:46:

YAMAHA-FZ16
21-12-2008, 17:27
نکنه نوکیا گش.. بازی دراورده و فقط بازیها رو از سیمبین سری 60 به انگیج کانورت کرده؟؟؟
حداقل اسفالت 3 با اینکه گرافیکش با معمولی هیج فرقی نمیکرد ولی حجمش بیشتر بود!!!
من دیگه ان گیج بازی نمیکنم!!چون ایپاد تاچ رو جیلبریک کردم روش بازیهای اسفالت و جنگ ستارگان و bia رو ریختم جالبه که اولش یه فیلم دمو دارند دقیقا مثل کامپیوتر یه فیلم گرافیکیه توپ و بعدش خود بازیها هم گرافیک و افکتهاشون و حجمشون در مقایسه با ان گیج خدا خرماست!!حجم بازی اسفالت3 120 مگابایت(صد و بیست!!) بود ولی گرافیکش توپ!!

Majid-6120
21-12-2008, 17:37
نکنه نوکیا گش.. بازی دراورده و فقط بازیها رو از سیمبین سری 60 به انگیج کانورت کرده؟؟؟
من دیگه ان گیج بازی نمیکنم!!چون ایپاد تاچ رو جیلبریک کردم روش بازیهای اسفالت و جنگ ستارگان و bia رو ریختم جالبه که اولش یه فیلم دمو دارند دقیقا مثل کامپیوتر یه فیلم گرافیکیه توپ و بعدش خود بازیها هم گرافیک و افکتهاشون و حجمشون در مقایسه با ان گیج خدا خرماست!!حجم بازی اسفالت3 120 مگابایت(صد و بیست!!) بود ولی گرافیکش توپ!!
اولآ:طبق قوانین سایت شما می بایست از نوشتن کلمات زشت خودداری کنید.
دومآ:120 مگابایت؟!!!!!!من که باور ندارم.ما توی این 12 مگابایتیش موندیم اونوقت...:18:
سومآ:به قول یونس جون این پست ها اسپم محسوب میشه.پس ادامه ندید.لطفآ:5:

Legend
21-12-2008, 18:00

بله خب...اگه 82 منم از چيپ بي صاحابش نهايت استفاده رو ميكرد و cpu حدود 600 مگا هرتزي داشت همچين بازي هايي داشت...:41:

YAMAHA-FZ16
21-12-2008, 19:04
بابا چرا میزنید!!حالا یه چیزی گفتم!ولی جدا بازیهاش اونهایی که گرافیکشون خوبه و برگرفته از انگیج هستن همشون بالای 80 مگابایت حجم دارن و اسفالت 120 مگابایته!به طوری کلی هم اگه همین بازیهای ان گیج رو روی ایپاد یا ایفون اجرا کنیم در ال سی دی اینها بازی با گرافیک بالاتری نشون داده میشه دلیلش رزولوشن بالاتری ال سی دی ایپاد تاچ و ایفون نسبت به ان82 هست!چیپ گرافیکی هم دلیل دیگه اش هست که یونس جان گفتن و ای کاش این گوشیهای جدید نوکیا هم چیپ رو میداشتند تا انگیج محدود نشه!!عملا یه چیپ توپ توی ان82 بی استفاده هست که میتونست بازیهای با گرافیک بازیهای روی مک ایفون و ایپاد تاچ رو اجرا کنه!!

Majid-6120
21-12-2008, 19:59
چیپ گرافیکی که چیزی نیست.نوکیا توی این گوشیهاش هزارتا از این چیپ و میپ گذاشته.ولی رو نمیکنه تا به موقش!همین N-gage خودمون رسمآ توی N 82 معرفی شد در حالی که روی 3250 یا N 73 که قدیمی تر هم بودن میومد.پس چرا صداش در نمیومد؟:27: البته شاید هنوز به تکنولوژی N-gage دست پیدا نکرده بود ولی با این حال از نوکیا بعیده!

@R3Z
21-12-2008, 20:55
بچه ها آخه اگه همین 2 مگ بمونه که بازی خیلی کم باید باشه.دیگه حال نمیده.لااقل 5 6 مگ بود یه چیزی
شایدم یه تکنیک جدید برای فشرده سازی پیدا کردن و کدهای مثلا 10 خطی رو تو 1 خط تعریف کردن که اینجوری شده
موفق باشید

Majid-6120
21-12-2008, 21:09
بچه ها آخه اگه همین 2 مگ بمونه که بازی خیلی کم باید باشه.دیگه حال نمیده.لااقل 5 6 مگ بود یه چیزی
شایدم یه تکنیک جدید برای فشرده سازی پیدا کردن و کدهای مثلا 10 خطی رو تو 1 خط تعریف کردن که اینجوری شده
موفق باشید
بدبختی ما همینه که فشرده سازی هم نکردن.مثل بازی Bounce Boing که فایل نصبش 5 مگابایته ولی هنگام نصب 15 مگابایت نصب میشه.:8::11:

@R3Z
21-12-2008, 21:41
نه منظور من کدهای خود بازیه نه اون نوع فشرده سازی برای نصب.
منظورم اینه که کدهای خود بازی رو کوچیکتر تعریف کرده باشن تا در کل بازی حجم کمتری رو اشغال کنه.هر چند که کار خیلی سختیه ولی در کل من یکی که سر در نمیارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Majid-6120
21-12-2008, 22:01
شاید حق با تو باشه!:13:
راستی دوستان میشه بگین چطوری میشه بازی های اصلی رو خرید؟(از انتظاربرای کرک شدن که بهتره!):31:

Legend
22-12-2008, 13:03
شاید حق با تو باشه!:13:
راستی دوستان میشه بگین چطوری میشه بازی های اصلی رو خرید؟(از انتظاربرای کرک شدن که بهتره!):31:

هم از تو خود بازي ميشه...هم از طريق سايت رسمي
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بري بخري...

Arshia001
22-12-2008, 16:03
نه منظور من کدهای خود بازیه نه اون نوع فشرده سازی برای نصب.
منظورم اینه که کدهای خود بازی رو کوچیکتر تعریف کرده باشن تا در کل بازی حجم کمتری رو اشغال کنه.هر چند که کار خیلی سختیه ولی در کل من یکی که سر در نمیارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیز جون کد یه بازی حداکثر اکثر اکثر اکثر(بازم بگم؟)مگه بیشتر از 10 درصد حجم بازی میشه؟قسمت عمده ی حجم بازی ها فایل های صدا و مدل های 3 بعدیشونه!که اگه بخوان میتونن خیلی کوچولوشون کنن.ولی نه دیگه 2 مگ.باید سایز فول شده ی این بازی ها بیشتر باشه!باید!

یونس جونم چه عجب از این طرفا!:40:دلمون تنگ شده بود!پس چیپ تو هم خاک گرفته؟مال منم همینطور...:41:

Legend
22-12-2008, 16:13
عزیز جون کد یه بازی حداکثر اکثر اکثر اکثر(بازم بگم؟)مگه بیشتر از 10 درصد حجم بازی میشه؟قسمت عمده ی حجم بازی ها فایل های صدا و مدل های 3 بعدیشونه!که اگه بخوان میتونن خیلی کوچولوشون کنن.ولی نه دیگه 2 مگ.باید سایز فول شده ی این بازی ها بیشتر باشه!باید!

یونس جونم چه عجب از این طرفا!:40:دلمون تنگ شده بود!پس چیپ تو هم خاک گرفته؟مال منم همینطور...:41:

سلام داداش ارشيا گل خودم..

حجم بازي بيشتر نميشه..حالا هي گير بده...كلا" بازي هاي جديد از sdk جديد بازي هاي N-Gage استفاده ميكنند...ممكنه حجمشم كمتر شه...تو چي كار به حجم داري حالا؟:31: مهم بازيه كه قشنگه..

ahmad72
22-12-2008, 16:18
من که مردم بس که متال بازی کردم.
روزی 5 بار تمومش می کنم.کرک این بازی نیومد؟کریسمس هم که داره می رسه.

Legend
22-12-2008, 16:20
من که مردم بس که متال بازی کردم.
روزی 5 بار تمومش می کنم.کرک این بازی نیومد؟کریسمس هم که داره می رسه.

احمد جون مگه سوال داره؟ خداييش ممكنه كرك بشه و من اينجا نزارم...؟!
فقط بايد منتظر بموني...اگه نوكيا تو كريسمس هم فروش نكنه باس بزاره بره..:27:

ahmad72
22-12-2008, 16:27
نه کی گفته ؟اصلا جای سوال نداره.:20:
این استفهام انکاری بود واسه مبالغه ی دیر شدن کرک کردن بازی!!!!!(بابا ادبیات):31:
سوال اینجاست که تو که بی رنگ :31: شدی سریع السیر بازی ها رو می ذاری پس از کرک؟:10:
--------------------------------------------------------
باورت می شه من از وجود این تاپیک بی خبر بودم؟

Legend
22-12-2008, 16:38
نه کی گفته ؟اصلا جای سوال نداره.:20:
این استفهام انکاری بود واسه مبالغه ی دیر شدن کرک کردن بازی!!!!!(بابا ادبیات):31:
سوال اینجاست که تو که بی رنگ :31: شدی سریع السیر بازی ها رو می ذاری پس از کرک؟:10:

اون وقت به مجيد ميگم براتون ميزاره...نگران نباشيد...:31:

ahmad72
22-12-2008, 17:12
سلام
با تشكر از مجيد گلم كه اين چند وقته به خوبي به امورات رسيدگي ميكنه...:11::10:لازم به توضيحه...:

بازي ها هم اكنون كرك شده اند ولي binpda اونا رو ريليز نكرده...همه انگيج بازي هاي دنيا منتظرند...

مگه چندتا کشور جز ما از بازی های کرک شده استفاده می کنه؟

poria_mc
22-12-2008, 17:27
سوالت یه ایراد کوچیک داره: باید بپرسی کلا چند تا کشور هستن که از بازی های کرک شده استفاده نمیکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Legend
22-12-2008, 17:45

سوالت یه ایراد کوچیک داره: باید بپرسی کلا چند تا کشور هستن که از بازی های کرک شده استفاده نمیکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقيقا" پوريا درست ميگه...:31:

از همه جا هستد...هر جا به اينترنت دسترسي داشته باشه و فروم...كار تمومه...راحت بگم...70-80 % كسايي كه الان انگيج دارند..بازي هاي كرك استفاده ميكنند...

Legend
22-12-2008, 20:12
به سلامتی بازی Crash هم که ریلیز شد.....

Majid-6120
22-12-2008, 20:23
به سلامتی بازی crash هم که ریلیزشد.....
از تو کلاینت میتونید دانلود کنید...
فقط داش یونس 2 مگابایتی نباشه که من امشب خودکشی میکنم!:9:
2مگابایتی مگه نه؟:37:

P A R S A
22-12-2008, 21:02
4 مگابایته!

Majid393
22-12-2008, 21:08
به سلامتی بازی Crash هم که ریلیزشد.....
از تو کلاینت میتونید دانلود کنید...

فقط داش یونس 2 مگابایتی نباشه که من امشب خودکشی میکنم!:9:
2مگابایتی مگه نه؟:37:

4 مگابایته!

دانلود کنید :

Majid-6120
22-12-2008, 21:23
دان کردم.عالی بود.مجید جون ذستت طلا!:40:
فقط ایکاش دوباره کرک شدنش.......:41:

dr.vampire
22-12-2008, 22:21
این binpda دیگه داره شورش رو در میاره تعداد بازی ها داره زیاد میشه این هم بازی ها رو کرک میکنه ترشی میندازه!!!!!!!!!!
دوستان تاریخ دقیق رو ندارین که کی بازی ها رو میده بیرون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Legend
22-12-2008, 23:56
این binpda دیگه داره شورش رو در میاره تعداد بازی ها داره زیاد میشه این هم بازی ها رو کرک میکنه ترشی میندازه!!!!!!!!!!
دوستان تاریخ دقیق رو ندارین که کی بازی ها رو میده بیرون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالاخره مياد...
3 تا بازي ديگه هم گمانم بياد..تا كريسمس...7 تاش با هم كرك شه بهتر نيست؟:8:

Legend
23-12-2008, 00:33
متاسفانه گرافيكش با ورژن سيس تفاوتي نداره...يه شكست ديگه واسه نوكيا...:13:

YAMAHA-FZ16
23-12-2008, 08:31
توی تاپیک اخبار و بحث در مورد بازیهای جدید توضیح دادم!!
باز هم میگم که نوکیا فقط داره از سیس به انگیج کانورتشون میکنه بازیها رو!!یه ارم ان گیج 2 کیلوبایتی اول بازیهاش میزاره!خلاص!بازی نسخه ی سیس مثلا 1.99 مگابایت بازی ان گیج 2 مگابایت میشه!!!!

Dr.mc
23-12-2008, 11:12
آق یونس من به چند دلیل گفتم حجم این 4 تا بازی آخری (مخصوصا متال) بیشتر می شه
چون این بازی ها که نسخه ی آزماییشیش دسن مااِ (!) مثل بازی های قبلی نیست که با یه کد فعال سازی بازی فول بشه. ورژن تریال بازی های قبلی در اصل کامل بود فقط یه کد می خواست تا تمامی قسمتاش باز بشه
در صورتی که متال و اوویل و bb و کراش این طور نیست به احتمال زیاد اینا فقط قسمت های اولیه رو دارند !!!
این که این4 تا بازی آخری با بازی های دیگه تفاوت دارند که حرفی توش نیست
binpda هنوز کرک شده ی اونا رو منتشر نکرده و این قدر طول داده معنیش اینکه نوکیا برای جلوگیری از این زده حال کرک شدن بازی هاش یه تغییراتی تو بازی های جدیدش انجام داده و ( احتمالا binpda هم صبر کرده یه بهشون حال بده ) خلاصه اینا هنوز حدسیات که احتمالش خیلی زیاد همین طور باشه ...
و اما یونس جان شما گفتی که

من ديدم كساني رو كه بازي رو خريده اند و همون 2 مگ مونده..چون شما فقط يه كد فعالسازي ميزني...با يه كد بايد حجم زياد شه؟؟
این بازی که گفتی شامل 4 تا بازی آخری که هنوز کرک نشدس هم می شه ؟؟؟؟ :20:
یعنی دلیلی داری واسه اینکه می گی حجم بازی همین می مونه.
(خداییش حجم بازی هم شد موضوع واسه تفکر!!! :31: )
نمی دونم چرا این ترم نمراتم به طرز عجیبی داره عالی می شه :27: بد نیست 10 تا بازی بیاد بدش ییهو کرک بشه !!! :31::31:

MRTZ HSV
23-12-2008, 12:16
تایید!
نظر منم همینه...

Legend
23-12-2008, 12:16
و اما یونس جان شما گفتی که

این بازی که گفتی شامل 4 تا بازی آخری که هنوز کرک نشدس هم می شه ؟؟؟؟ :20:
یعنی دلیلی داری واسه اینکه می گی حجم بازی همین می مونه.
(خداییش حجم بازی هم شد موضوع واسه تفکر!!! :31: )
نمی دونم چرا این ترم نمراتم به طرز عجیبی داره عالی می شه :27: بد نیست 10 تا بازی بیاد بدش ییهو کرک بشه !!! :31::31:

سلام داداش، آره..ايني كه ميگم واسه بازي متال گير هست...حجم همون 2 مگ ميمونه...مگه يارو مخش تاب داره...يه بار بازي تريل رو دانلود كنه يه بار كه خريد مثلا" 20 مگ دان كنه...همشون همينقدره حجمشون...از من گفتن..:31:

Arshia001
23-12-2008, 15:53
سلام داداش ارشيا گل خودم..

حجم بازي بيشتر نميشه..حالا هي گير بده...كلا" بازي هاي جديد از sdk جديد بازي هاي n-gage استفاده ميكنند...ممكنه حجمشم كمتر شه...تو چي كار به حجم داري حالا؟:31: مهم بازيه كه قشنگه..

من کاری به حجم ندارم،متال گیر هم میدونم حال گیری نیست چون کوجیما از این کارای بد نمیکنه،ولی...آخه دیگه 2 مگ؟حالا بالاخره یه چیزی میشه دیگه...:13:

deleshad
24-12-2008, 08:12
اصلا این گروه binpda مال کدوم دیار هستند سایتشون کدومه چرا نوکیا جلوی اینها رو نمیگیره بازیها رو که کرک کردند تو کدوم سایت میذارن بازیهای جدید رو کی میدن بیرون و................................................ .................................................. ..

Legend
24-12-2008, 14:38
اصلا این گروه binpda مال کدوم دیار هستند سایتشون کدومه چرا نوکیا جلوی اینها رو نمیگیره بازیها رو که کرک کردند تو کدوم سایت میذارن بازیهای جدید رو کی میدن بیرون و................................................ .................................................. ..

يه گروه پاكستانيه فكر كنم...سايتي هم ندارند...و چون كسي نميشناسشون نوكيا هم هيچ كاري نميتونه بكنه...:27:

136209
24-12-2008, 16:05
خدا بگم این نوکیا رو چکار کنه اخه بگو مردم آزار تو که گوشیها رو میفروشی کلی سود میکنی این بازیها را هم میکردی اشانتیون که هم ما حال می کردیم با این بازیها و به همه می گفتیم گوشی فقط نوکیا جان برای آدم شدن این نوکیای پول دوست بکن دعا ای انگیج دوست:31::31::31::31::31:

136209
24-12-2008, 16:12
خدا بگم چه کار کنه این نوکیای مردم آزار را
آخه مردک تو که گوشیها رو میفروشی کلی هم سود می کنی لااقل این بازیها رو میکرد اشانتیون ما هم حال می کردیم و از گوشیهای نوکیا تعریف
برای درست شدن این نوکیای پول دوست بکی دعا ای انگیج دوست:42::42::42::42::42::42::42:

Majid-6120
24-12-2008, 20:17
دوست عزیز اولآ که باید بگم که اسپم نباید بدی(که 2 تا دادی):13:
ثانیآ اگه قرار باشه نوکیا این بازی هارو اشانتیون بده میدونی چند نفر رو از نون خوردن میندازه؟
اونوقت باید این انجمن رو درشو تخته کنیم.
ثالثآ فونت از این بزرگتر نبود که پست بنویسی؟:13:

ahmad72
24-12-2008, 22:19
يه گروه پاكستانيه فكر كنم...سايتي هم ندارند...و چون كسي نميشناسشون نوكيا هم هيچ كاري نميتونه بكنه...:27:
پاکستان؟!؟!؟!؟همین پاکستان خودمون ؟؟؟؟؟
دمشون گرم.:11:از این کارا هم بلدن؟

PLAΨMID
25-12-2008, 00:53
فکر میکردم برزیلی باشن !!

لااقل این بازیها رو میکرد اشانتیون ما هم حال می کردیم
شرکتای مختلفی این بازی ها رو میسازن . همشون هم متعلق به نوکیا نیستن که !!

YAMAHA-FZ16
25-12-2008, 09:05
نه عزیز پاکستانی نیستن!یه گروه هندی هستند!درسته هندیها به طور کلی مخ فندقی هستند ولی از 1 میلیارد جمعیت و خیابون به خیابون نمایندگی شرکتهای مایکروسافت و کلاسهای اموزشیش چنین هکرها و کرک کننده هایی هم خارج میشه!بازیهای کامپیوتری رو هم اگه بخواهی بلافاصله بعد از وارد شدنشون به بازار کرک شدشون رو دانلود کنی اکثر لینکهای تورنت از هند و روسیه هستند!

Legend
25-12-2008, 11:18
نه عزیز پاکستانی نیستن!یه گروه هندی هستند!درسته هندیها به طور کلی مخ فندقی هستند ولی از 1 میلیارد جمعیت و خیابون به خیابون نمایندگی شرکتهای مایکروسافت و کلاسهای اموزشیش چنین هکرها و کرک کننده هایی هم خارج میشه!بازیهای کامپیوتری رو هم اگه بخواهی بلافاصله بعد از وارد شدنشون به بازار کرک شدشون رو دانلود کنی اکثر لینکهای تورنت از هند و روسیه هستند!

درسته...يه گروه هستند...كه هم پاكستاني و هم هندي هستند...خيلي هم جوون هستند...شايد همسن ما...:20:

dr.vampire
25-12-2008, 12:57
خوب اگه میخوای همگی بریم تو کار هک !!!!!! از پاکستانی ها کمتر نیستیم ولی یه مشکل دیگه داریم که اجازه نمیده چنین کاری رو بکنیم!!!!!!!

Legend
25-12-2008, 13:05
خوب اگه میخوای همگی بریم تو کار هک !!!!!! از پاکستانی ها کمتر نیستیم ولی یه مشکل دیگه داریم که اجازه نمیده چنین کاری رو بکنیم!!!!!!!

اگه حدس من درست از آب در بياد همونطور كه گفتم قرار به عنوان هديه كريسمس (Merry Christmas) بدن بيرون...امشب يا فردا بايد كرك شدش بياد...:8:
البته به شرطي كه ديگه تعطيلات نرفته باشند..:41::31:

Majid-6120
25-12-2008, 20:58
اگه حدس من درست از آب در بياد همونطور كه گفتم قرار به عنوان هديه كريسمس (Merry Christmas) بدن بيرون...امشب يا فردا بايد كرك شدش بياد...:8:
البته به شرطي كه ديگه تعطيلات نرفته باشند..:41::31:
من که چشمم آب نمیخوره.با این BiNPDA که من میبینم...:13:
حالا اومدیم و دیدیم اینا مسلمون بودن و برای عید مسیحی ها کرک نکردن.اونوقت چی؟:31:(مزاح نمودم)

Legend
25-12-2008, 23:56
من که چشمم آب نمیخوره.با این binpda که من میبینم...:13:
حالا اومدیم و دیدیم اینا مسلمون بودن و برای عید مسیحی ها کرک نکردن.اونوقت چی؟:31:(مزاح نمودم)

آره والله....امشب كه كريسمسه...كرك نشد...:( شايد فردا بشه...

MohandesMCD
26-12-2008, 02:16
والا من از يكي از دوستان ارمني پرسيدم.گفت كاتوليك ها و پروتستان ها عيدشون(تولد حضرت مسيح) 1هفته قبل از سال نو هست.ارمني هاي ايران با يه گروه ديگه از مسيحي ها 1هفته بعد از سال نو هست عيدشون كه البته اكثريت مسيحي ها هم جز دسته اول هستن! هر گونه سوال مسيحي داشتين تو همين تاپيك بپرسيد :دي
سخت نگيريد تا 6ماهه ديگه حتما كرك ميشن :دي

Majid-6120
26-12-2008, 10:19
والا من از يكي از دوستان ارمني پرسيدم.گفت كاتوليك ها و پروتستان ها عيدشون(تولد حضرت مسيح) 1هفته قبل از سال نو هست.ارمني هاي ايران با يه گروه ديگه از مسيحي ها 1هفته بعد از سال نو هست عيدشون كه البته اكثريت مسيحي ها هم جز دسته اول هستن! هر گونه سوال مسيحي داشتين تو همين تاپيك بپرسيد :دي
مهندس راست میگه
ولی دوستان دقیقآ روز دوازدهم دی ماه اولین شب عید اوناست:20:(آغاز سال 2009)
پس باید تا دوازدهم صبر کنیم:46:

Legend
26-12-2008, 10:22

مهندس راست میگه
ولی دوستان دقیقآ روز دوازدهم دی ماه اولین شب عید اوناست:20:(آغاز سال 2009)
پس باید تا دوازدهم صبر کنیم:46:

ديديد گفتم....:8::8:
كريسمس ديشب بود....بازي ها هم كرك شد....

MohandesMCD
26-12-2008, 13:04
دمت گرم یونس جون.دمت گرم.دم binpda هم گرم.اول و آخر که کرک معلوم بود میشه ولی یه سری میگفتن نه دیگه نمیشه و این چیزا.بابا binpda هست.کشک که نیست.از امتحانا افتادیم ولی.....

ahmad72
26-12-2008, 21:12
من تازه داشتم درباره ی زمان تحویل هدیه ی کریسمس تحقیق می کردم :31:
ممنون یونس جان ...:10:
کشت ما رو این bindpa
برم متال رو دانلود کنم که مردم از صبر کردن ...
فک کنم امشب رو باید تا صبح بیدار باشم :21:

Legend
04-01-2009, 20:09
سلام
بازي Need For Speed هم اومد..................
اليته هنوز مطمئن نيستم:31:

metaler-soad
04-01-2009, 20:20
آره یونس جون اومد, که حجمشم 7.9 مگ هست.
من حواسم نبود یه تاپیک جدا زدم براش ببخشید.

Majid393
04-01-2009, 20:45
سلام
بازي Need For Speed هم اومد..................
اليته هنوز مطمئن نيستم:31:

آره یونس جون اومد, که حجمشم 7.9 مگ هست.
من حواسم نبود یه تاپیک جدا زدم براش ببخشید.

ارور
correpted
میده و fake هست ..........

M@hdi-B
04-01-2009, 21:01
ارور
correpted
میده و fake هست ..........

بالاخره دانلود کنیم یا نکنیم؟

Legend
04-01-2009, 22:23
بالاخره دانلود کنیم یا نکنیم؟

خير مهدي جان...نيازي نيست خودتو به زحمت بندازي...:46:

ssz1370
05-01-2009, 16:37
منم دارم دانلود می کنم ممنون.(البته اگه با این اینترنت زپرتی بشه)

metaler-soad
05-01-2009, 17:41

چی رو دارین دانلود میکنین؟؟؟؟
نکنه nfs رو !!!!!!!

اگه داری اونو دانلود میکنی هر چه سریعتر قطش کن
بعد پستهای قبلی رو هم بخون تا دلیلشو بفهمی

mehdi_ok1
05-01-2009, 18:42
كراش رو به حجم 5.5 مگ از يه فروم خارجي دان كردم
نوشه بود فول
اين چيزي كه اينجا قرار داديد حجمش چقدره ؟
فوله يا نه ؟ سر كي كلاه رفته ؟

M@hdi-B
05-01-2009, 19:22
خير مهدي جان...نيازي نيست خودتو به زحمت بندازي...:46:

طعنه می زنی؟:20:
منظورت اینه که من فقط زحمت دانلود کردن رو به خودم می دم؟ دلیلشو که قبلا واست گفته بودم:46:

metaler-soad
05-01-2009, 20:12
نوشه بود فول

کراش فول حجمش 5.63 مگ هست
اگه اونی که دانلود کردید با این حجمه فول هست.
چون که کراش تریال حجمش 4.18 هست.

امیدوارم مشکلتون حل شده باشه

Legend
05-01-2009, 21:25

نيازي به دانلود اين بازي ها نيست..اينا همش آزمايشيه...

نوشه بود فول

ما چيز فول اينجا قرار نميديم...تو عنوان تاپيك هم هست...
براي بازي ها كرك شده تاپيك زده ميشه:46:

طعنه می زنی؟:20:
منظورت اینه که من فقط زحمت دانلود کردن رو به خودم می دم؟ دلیلشو که قبلا واست گفته بودم:46:

نه بابا ...چه طعنه اي مهدي؟ چون خراب بود گفتم..دمت گرم چه زود رنجي...

Arshia001
06-01-2009, 16:17
یعنی nfs سر کاریه؟آخه پس این فایل از کجا اومده؟

Majid393
06-01-2009, 18:33
یعنی nfs سر کاریه؟آخه پس این فایل از کجا اومده؟

آره ... سرکاریه ........
این فایل رو هم یکی اسمش رو عوض کرده و گذاشته برای دانلود .....

mehdi_ok1
06-01-2009, 19:38
اين رو هم به حجم 6.5 مگ داشته باشيد

حالا نميدونم الكيه يا نه

ولي امتحان كنيد

من هنوز وقت امتحان كردنش رو پيدا نكردم

Legend
06-01-2009, 20:47
اين رو هم به حجم 6.5 مگ داشته باشيد

حالا نميدونم الكيه يا نه

ولي امتحان كنيد

من هنوز وقت امتحان كردنش رو پيدا نكردم

چنتا فايل سيستميه...ارزش دانلود هم نداره...
ممنون مهدي جان.

mehdi_ok1
06-01-2009, 23:57
چنتا فايل سيستميه...ارزش دانلود هم نداره...
ممنون مهدي جان.

پس من پاكش ميكنم تا دوستان به زحمت نيفتند

Bs_panzer
15-01-2009, 22:36
Asphalt 4 رو یکی بذاره !!!!!

Majid393
15-01-2009, 22:56
Asphalt 4 رو یکی بذاره !!!!!

این بازی به تازگی ساخته شده .....
فکر نکنم هم به این زودیا بیاد .....

البته میتونی از ورژنهای sis این بازی استفاده کنی :

dr.vampire
16-01-2009, 13:48
نسخه سیس بیخوده خیلی با انگیج فرق داره!!!!! بازی نکنید صبر کنید انگیج بیاد بهتره!!!!!!

اون که توی بخش اخبار گفتم فقط به شوروم اومده واسه تبلیغه هنوز نیومده!

PLAΨMID
16-01-2009, 14:02
نسخه سیس بیخوده خیلی با انگیج فرق داره!!!!! بازی نکنید صبر کنید انگیج بیاد بهتره!!!!!!

اون که توی بخش اخبار گفتم فقط به شوروم اومده واسه تبلیغه هنوز نیومده!

نسخه ی سیسش فریم فریم میشه . البته نسخه ی انگیج آسفالت 3 هم همینطوری بود . اگه نسخه ی 4 اینجوری نباشه خوبه .

tarari
19-01-2009, 18:02
چه جوری میشه trial رو از کنار بازیها حذف کرد؟ با تشکر فراوان

Legend
19-01-2009, 18:46
چه جوری میشه trial رو از کنار بازیها حذف کرد؟ با تشکر فراوان

تاپيك آموزش نصب رو مطالعه كنيد.

Legend
20-01-2009, 21:20
بازي Asphalt 4 بالاخره Release شد....

دارم ميميرم انقدر آپديتم....:16:

13 مگ...

شاد باشيد:40:

Majid-6120
20-01-2009, 21:25
بازي asphalt 4 بالاخره release شد....

دارم ميميرم انقدر آپديتم....:16:

جووووووووووووووووووون:26:
تشکر ای مرد بزرگوار:42:

Legend
20-01-2009, 22:17
چه دموي جالبي گذاشتن اول بازي...هر كي ندونه ميگه بازي ps2 هست...كلي كلاسش رفته بالا....60 ثانبه هم بيشتر نميشه بازي كرد تريل رو...:41:

ايشالله تا جمعه كرك ميشه...:8: 1 روزه تمومش ميكنم..

feryshad
20-01-2009, 22:24
چه دموي جالبي گذاشتن اول بازي...هر كي ندونه ميگه بازي ps2 هست...كلي كلاسش رفته بالا....60 ثانبه هم بيشتر نميشه بازي كرد تريل رو...:41:

ايشالله تا جمعه كرك ميشه...:8: 1 روزه تمومش ميكنم..
این همه با نسخه sis اختلاف خحم داره گرافیکش فرق کرده چیزی؟
کلا چجوریاست؟

Legend
20-01-2009, 22:30
این همه با نسخه sis اختلاف خحم داره گرافیکش فرق کرده چیزی؟
کلا چجوریاست؟

من سيسشو زياد بازي نكردم...با 60 ثانيه بازي هم نميشه نظر داد...:31: ولي تابلو هاي راهنمايي رانندگي داره...:31:

feryshad
20-01-2009, 22:34
من سيسشو زياد بازي نكردم...با 60 ثانيه بازي هم نميشه نظر داد...:31: ولي تابلو هاي راهنمايي رانندگي داره...:31:
لووول چه باحال
سیسش گرافیک خوبی داشت ولی بازیش خیلی سریع بود به نظرم. واسه همین زیاد حال نمیداد

mehdi_ok1
20-01-2009, 23:02
لووول چه باحال
سیسش گرافیک خوبی داشت ولی بازیش خیلی سریع بود به نظرم. واسه همین زیاد حال نمیداد

منظورت از سريع چيه ؟

mehdi_ok1
20-01-2009, 23:24

عجب بازي توپيه

اين هم از لينك مستقيم اين بازي كه براي دوستان خودم آپ كردم

Adrive ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1238a5d6af0699.html)/Rapidshare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Legend
20-01-2009, 23:52
لينك جديد براي آسفالت به اون پست اضافه شد...

feryshad
21-01-2009, 01:19
منظورت از سريع چيه ؟
یعنی زیاد از بازی متوجه نمیشدم و فقط میرفتم جلو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زیاد گیم پلی خوبی نداشت به نظرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PLAΨMID
21-01-2009, 12:49
سلام دوستان . چطوره اين بازي ؟
مثل نسخه ي 3 هست يا روانتر اجرا ميشه ؟
ممنون .

dr.vampire
21-01-2009, 12:52
بعد از عمری یه بازی اومد خوبه!!!!!!!!

MRTZ HSV
21-01-2009, 13:04
این بازی هم کرک بشه رو 78 فول اجرا نمیشه
برید دیگه هیچ کرومتون رو دوست ندارم!
آخه منم دلم می خواد گوشی خریدم باهاش بازی کنم
این دیگه چه وضعیه...
جمش کنید بابا...
عقده یه بار بازی کردن one تو دلمون مونده...

(ببخشید دلم پر بود!)

Legend
21-01-2009, 13:14
این بازی هم کرک بشه رو 78 فول اجرا نمیشه
برید دیگه هیچ کرومتون رو دوست ندارم!
آخه منم دلم می خواد گوشی خریدم باهاش بازی کنم
این دیگه چه وضعیه...
جمش کنید بابا...
عقده یه بار بازی کردن one تو دلمون مونده...

(ببخشید دلم پر بود!)

دلت پره بايد اينجا خالي كني؟ خب گوشيتو عوض كن يا صبر كن...

MohandesMCD
21-01-2009, 14:32
اتفاقا نسخه سیسش اصلا جالب نبود.کیفیت ماشین ها شدیدا ضایع بود و انگار رو هوا پرواز میکردن تا روی زمین.امیدوارم ناامید کننده نباشه.البته عکسهاشو دیدم خیلی ماشین جدید اضافه شده همچینی امیدوارم که پلیس هاش قویتر شده باشن!!! به امید روزی که در سری های آسفالت(مثلا آسفالت 10) بشه از روغن و موشک استفاده کرد

Legend
21-01-2009, 14:37
اتفاقا نسخه سیسش اصلا جالب نبود.کیفیت ماشین ها شدیدا ضایع بود و انگار رو هوا پرواز میکردن تا روی زمین.امیدوارم ناامید کننده نباشه.البته عکسهاشو دیدم خیلی ماشین جدید اضافه شده همچینی امیدوارم که پلیس هاش قویتر شده باشن!!! به امید روزی که در سری های آسفالت(مثلا آسفالت 10) بشه از روغن و موشک استفاده کرد

اون كه ديگه ميشه ماشين جنگي؟؟(Death Race) ... همينجوري خوبه فقط رو گرافيك و گيم پلي اش كار كنند..

MRTZ HSV
21-01-2009, 18:13
مقایسه این بازی در آیفون و n-gage

آیفون

n-gage

هوس کردم برم آیفون بگیرم

MohandesMCD
21-01-2009, 18:44
شما آیپاد تاچ هم بگیری میتونی فیض ببری با بازی هاش! پول کمتری هم خرج میکنی!
death race که تعطیله انگار داری آتاری بازی میکنی.میشه یه چیزی تو مایه های k-rally خدایی هیجان نداره این بازی؟
راستی یونس کاربر فعال بودی یا شدی؟

IPHONE 3g
21-01-2009, 19:21
ارزش دانلود داره؟؟؟؟؟؟

Legend
21-01-2009, 19:35
شما آیپاد تاچ هم بگیری میتونی فیض ببری با بازی هاش! پول کمتری هم خرج میکنی!
death race که تعطیله انگار داری آتاری بازی میکنی.میشه یه چیزی تو مایه های k-rally خدایی هیجان نداره این بازی؟
راستی یونس کاربر فعال بودی یا شدی؟

يارو ميره psp ميخره خب...باز بحث رومنحرف نكنيد...

با اجازت بودم...:31:

ارزش دانلود داره؟؟؟؟؟؟

از من ميشنوي واستا كرك شه بعد...:46:

Majid-6120
22-01-2009, 15:03
یه نقد و بررسی کوتاهی از این بازی Asphalt 4:

Gameloft با ساخت این بازی ثابت کرد که کم کاری میکنه واصلآ فعال نیست.حجم بازی 13 مگابایت بود و دموی اول بازی یه فیلم 4.5 مگابایتی بود که با فرمت MP4 به بازی اضافه شده بود.آهنگ های بازی هم با فرمت MP3 به بازی اضافه شده بودن(نسبت به نسخه سیس)حجم نسخه سیس فکر کنم 5 مگابایت بود.یعنی ما داریم نسخه سیس رو با چند تا ماشین اضافه بازی میکنیم.از لحاظ گرافیک هم که همه قبول دارین که Street rules خیلی شاخ تر بود.تازه کنترل بازی هم توی 3 بهتر بود و در کل اینو میخوام
بگم که نمیشه از کم کاری Gameloft چشم پوشی کرد.البته این ها نظر من بود و شاید با من مخالف باشید.

خوش باشید

leyla_love2003
22-01-2009, 16:01
مگه آسفالت 4 اومد؟

Majid-6120
22-01-2009, 16:03
مگه آسفالت 4 اومد؟

بله اومده.لینک ها هم دو صفحه قبل.:5:

زودتر کرک شو!:19:

mehdi_ok1
22-01-2009, 16:04
مگه آسفالت 4 اومد؟

:19:

Asphalt4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M@hdi-B
22-01-2009, 16:10

Dr.mc
22-01-2009, 16:52
یه سوال داشتنم بالاخره قراره Need For Speed Undercover بیاد واسه انگیج یا Underground :13:

MRTZ HSV
22-01-2009, 17:39
under cover حتما میاد چون ground خیلی قدیمی شده

Majid-6120
22-01-2009, 18:25
من هم از اون اول گفتم که سایت N-Gage اشتباه زده Under ground.صد در صد بازی Under Cover میاد.ولی زیاد امیدوار نباش چون اگه عکس های بازی رو ببینی نا امید میشی.مثل نسخه جاوا!

dr.vampire
23-01-2009, 11:48
همون اندر گروند میاد اگه سایت انگیج اشتباه نوشته بود تا حالا درستش میکردن ولی نکردن!!!!!!!
پس یا هر دوش میاد یا اندرگروند!!!!!!!

Majid-6120
23-01-2009, 11:56
Under Cover که میاد ولی Under ground رو نمیدونم.فکر نکنم بیاد.آخه شما ببین الان هر بازی که میخواد بیاد از بازی های جدیده و حتی وقتی یه ناشر یه بازی جدید رو برای کنسول ها و کامپیوتر منتشر میکنه سعی میکنه یه نسخه از اون رو هم برای N-gage و موبایل بزنه.اونوقت با عقل جور در میاد که EA که همیشه آپدیته بیاد برای N-gage بازی منتشر کنه که مربوط به 5 سال پیشه منتشر کنه؟Under Ground بیشتر به N-gage QD میاد تا N-gage II .

لطفآ دوستان بحث رو ادامه ندن و در صورت تمایل ادامه بحث رو در بخش اخبار ادامه بدین

خوش باشید

unes_k
23-01-2009, 14:06
سلام ب تمام دوستان Vivendi.Games.Crash.Bandicoot.Nitro.Kart.3D
اینم بازی + کرک

unes_k
23-01-2009, 14:18
راستی اگه دنبال بازی Vivendi Games Crash Bandicoot Nitro Kart کرک شده می گردین
اینم لینکاش:

Majid393
23-01-2009, 14:21
سلام ب تمام دوستان مه منتظر کرک بازی بودن
اینم بازی + کرک

راستی اگه دنبال بازی Vivendi Games Crash Bandicoot Nitro Kart کرک شده می گردین
اینم لینکاش:

قبلا" این بازیها بود .... حدود 3-4 هفته پیش تو سایت گذاشته شد :

resident evil

crash

Majid-6120
25-01-2009, 23:59
سلام

تویه آسفالت 4 سرعت Ford GT رو زده 240 کیلو متر!!!!!!!!به جای 340 کیلومتر!!!اگه تویه بازی هم این طور باشه که من اصلآ بازیش نمیکنم!من یه ماشین رو دوست داشتم اونم Ford GT بود!
حق با تو بود یونس جون همه بی دقت شدن!

dr.vampire
26-01-2009, 13:14
آسفالت4 مگه کرک شده؟؟؟؟؟

Legend
26-01-2009, 13:33
اگه شده بود گمانم تاپيك داشت...نه؟:31:

Legend
27-01-2009, 22:10
بعدا" پاك ميشه.....واسه اينكه پست بعد بره صفحه بعد...

Legend
27-01-2009, 22:11

با حجم 2 مگ

Bs_panzer
27-01-2009, 23:00

با حجم 2 مگ

این که تو شو روم کامینگ سونه ! :18:

Legend
27-01-2009, 23:14
این که تو شو روم کامینگ سونه ! :18:

ما اینیم دیگه... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاد باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

IPHONE 3g
28-01-2009, 13:53

با حجم 2 مگ

خیلی خیلی ببخشید ولی فایل خرابه میگه:

file is corrupted. delete now

سکمنم همه گزینه هاشو زدم.

Legend
28-01-2009, 13:55
خیلی خیلی ببخشید ولی فایل خرابه میگه:

File is corrupted. Delete now

سکمنم همه گزینه هاشو زدم.

بخشیدم..تاریخت به روزه؟:31:

IPHONE 3g
28-01-2009, 13:58
بزارم رو چندم؟؟؟؟؟؟؟؟ 28/01/2009

ویرایش:اره درسته دیگه؟؟؟؟؟؟؟

کسی تصب نکرده؟؟؟؟؟؟؟:41::41::19:

من سودوکو میخوامممممم:19::41::19:

Legend
28-01-2009, 14:17
بزارم رو چندم؟؟؟؟؟؟؟؟ 28/01/2009

ویرایش:اره درسته دیگه؟؟؟؟؟؟؟

کسی تصب نکرده؟؟؟؟؟؟؟:41::41::19:

من سودوکو میخوامممممم:19::41::19:

صبر کن الان تست میکنم...:46:

ویرایش: نصب شد..مثه هلو...:31: گوشیرم دادم رفت..تا شب پیشم نیست...

IPHONE 3g
28-01-2009, 14:31
صبر کن الان تست میکنم...:46:

ویرایش: نصب شد..مثه هلو...:31: گوشیرم دادم رفت..تا شب پیشم نیست...

یعنی نصب شد؟؟؟؟؟؟

من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

Legend
28-01-2009, 14:35
یعنی نصب شد؟؟؟؟؟؟

من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
والله نمیدونم..مشکل از گوشیته...ریست کردی؟تو حالت هک نیست؟ سکمن رو هم که میگی cer رو نصب کردی...میریم تیریپ جل الخالق..!!!:18:
واستا کرکش بیاد اگه نصب نشد..:41:

Legend
28-01-2009, 14:54
لینک جدید برای سودوکو:

شاد باشید:40:

Majid-6120
28-01-2009, 15:06
لینک جدید برای سودوکو:

ای ول!:27:کار ما رو راحت کردی!:20:هر چی از این Zshare میخواستیم دان کنیم نشد!همش قطع میشد!:13:
راستی دوباره نکنه این BiNPDA بخواد بامبول در بیاره و همه رو با هم کرک کنه؟

Legend
28-01-2009, 16:25
ای ول!:27:کار ما رو راحت کردی!:20:هر چی از این zshare میخواستیم دان کنیم نشد!همش قطع میشد!:13:
راستی دوباره نکنه این binpda بخواد بامبول در بیاره و همه رو با هم کرک کنه؟

آره..اگه تا جمعه کرک نیاد...باید فاتحشو بخونید...مثل اول اول اول انگیج که 10-11 تا بازی با هم کرک شد...

dr.vampire
28-01-2009, 22:02
این بین پی دی آ کرک کننده خوبیه صبر میکنه تا نوکیا بازی بفروشه وقتی کسی نخرید کرک میکنه !!!!!!!!!

IPHONE 3g
28-01-2009, 22:15
والله نمیدونم..مشکل از گوشیته...ریست کردی؟تو حالت هک نیست؟ سکمن رو هم که میگی cer رو نصب کردی...میریم تیریپ جل الخالق..!!!:18:
واستا کرکش بیاد اگه نصب نشد..:41:

همه ی این کارارو کردم:19::19::41:

ولی نشد؟؟؟؟!!!!!!!:19::19::18::41:

اه این بین پیدی ا هم شورشو دراورده با همهی احترامی که براش قائلم نا امیدم کرد.:19::19::41:

در انتظار مینشینم تا شاید روزی بین پیدی ا کاری برام کرد!!!!!!.:19::19::41:

به زار ماهم مثل ان78 دارها انتظار بکشیم!!!:19::19:

البته باز ما وان رو داریم.:5::8::46::31:

Saman-tci
28-01-2009, 23:16
من این باری رو دانلود و نصب کردم ....
ما آخرش نفهمیدیم این بازی تریال هست یا کرک شده ...؟
آخه در حین بازی ارور تریال بودن نمیده ...؟؟؟؟ قضیه چیه

Legend
28-01-2009, 23:33
من این باری رو دانلود و نصب کردم ....
ما آخرش نفهمیدیم این بازی تریال هست یا کرک شده ...؟
آخه در حین بازی ارور تریال بودن نمیده ...؟؟؟؟ قضیه چیه
بعضی بازی ها تریلشون رو میشه همیشه بازی کرد...مثه Boom Blox..

IPHONE 3g
29-01-2009, 13:43
یونس جان هیچ راهی برا ما دیگه نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حوصلم سر رفت از بی بازیی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

Legend
29-01-2009, 13:57
یونس جان هیچ راهی برا ما دیگه نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حوصلم سر رفت از بی بازیی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
واسه اون كه بازي نصب نميشد؟ نميدونم والله...كسي مشكل نداشته...ميخواي از اون لينك جديد دانلود كن شايد درست شد...

شاد باشي:40:

superior
29-01-2009, 18:32
به نام او

مشکل حل شد!

Legend
29-01-2009, 18:40
به نام او

لطفا یکی لینک نسخه trial بازی asphalt3 رو برام بزاره که پیدا نکردم. لطفا لینک دانلودر رو نذارید!!!

همه جا رو گشتم!
به جز دانلودر مرد ميخواد 12 مگ رو دانلود و دوباره آپ كنه...:31:
دانلودر مشكلي داره هميشه خوب عمل ميكنه..

IPHONE 3g
04-02-2009, 13:51
یونس جون سلام.

دیروز تونستم از لینک دومی سودوکو استفاده کنم و بازی نصب و اجرا شد.

امتیازم گرفتم ازش ولی فقط توتوریال بازه به خاطر کرک نبودنشه؟؟؟؟؟؟؟؟
گرافیکشم بد نیست چیز جالبی . فقط اون لینک خرابه.

Legend
04-02-2009, 13:59
یونس جون سلام.

دیروز تونستم از لینک دومی سودوکو استفاده کنم و بازی نصب و اجرا شد.

امتیازم گرفتم ازش ولی فقط توتوریال بازه به خاطر کرک نبودنشه؟؟؟؟؟؟؟؟
گرافیکشم بد نیست چیز جالبی . فقط اون لینک خرابه.
من خودم از اون لینک گرفتم...:46: آره به خاطره اینه که کرک نشده...بازی خوبیه...

شاد باشی:40:

metaler-soad
04-02-2009, 15:19
ُسلام به همگی...با اجازتون من برگشتم دوباره...امتاحانام تازه همین دیروز تموم شد :31:...میبینم که هنوز این دو تا بازی کرک نشدن که...ای بابا چقد منتظر بشیم آخه...با تمام تعصبی که به ان گیج دارم ولی دارم زده میشم ازش :41:...راستی آقا یونس چطوره...خوبید ایشالا :11:

Legend
04-02-2009, 16:26
ُسلام به همگی...با اجازتون من برگشتم دوباره...امتاحانام تازه همین دیروز تموم شد :31:...میبینم که هنوز این دو تا بازی کرک نشدن که...ای بابا چقد منتظر بشیم آخه...با تمام تعصبی که به ان گیج دارم ولی دارم زده میشم ازش :41:...راستی آقا یونس چطوره...خوبید ایشالا :11:
ممنون...خوبم..:20: بازي ها هر لحظه ممكنه كركش بياد...شايد 1 دقيقه ديگه شايد 1 سال ديگه...:31:

metaler-soad
05-02-2009, 01:55
راستی از بازیهای جدید تر خبری نیست ؟؟؟
پرنس؟ نید 4 اسپید؟
نمیخوان بیان؟؟؟

Saman-tci
05-02-2009, 02:07
نه هنوز که نیومدن .... ولی فکر کنم آسفالت 4 به زودی بیاد .....

Legend
05-02-2009, 08:17
نه هنوز که نیومدن .... ولی فکر کنم آسفالت 4 به زودی بیاد .....
آسفات 4 كه اومده سامان...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازي بعدي به نظرم real football يا مونوپلي باشه...

Dr.mc
05-02-2009, 14:27
سایت انگیج بازی real football و یه مدت کوتاه واسه دانلود گذشت و بعد برداشتش :41:
بازی خراب بود کارپتید می داد !!! :13:

farbod N73 me
06-02-2009, 17:01
آقا دمتون گرم یه ذره (شوخی کردم به طور کامل:یعنی کلا توضیح)این قوانین سودوکو رو توضیح بدین!!!!!

Legend
06-02-2009, 20:26
آقا دمتون گرم یه ذره (شوخی کردم به طور کامل:یعنی کلا توضیح)این قوانین سودوکو رو توضیح بدین!!!!!
سلام
باد طوری اعداد رو بچینی که تو هر ردیف افقی، عمودی و مربع های 9 تایی اعداد تکرار نشه...یعنی تو هر ردیف افقی مثلا" یه 3 تو هر عمودی یه 3 تو هر مربع 9 تایی یه 3 باشه...

metaler-soad
08-02-2009, 00:03
بابا ما که مردیم چرا بازی نمیاد :19::19::19::19::19::19::19::19::19:

Mr.Mazdak
24-02-2009, 09:04
بابا ما که مردیم چرا بازی نمیاد :19::19::19::19::19::19::19::19::19:
دقیقا باهات موافقم ولی مسئله فقط نیومدن نیست بلکه کرک نشدنشون هم هست :19:

IPHONE 3g
24-02-2009, 13:37
به نظرم دیگه بازی نمیاد و اینام کرک نمیشن.

نوکیا فاتحش خوندس!!!!!!!!!! دیگه کسی بازی نمیخره نوکیا هم به زودی ورشکست میشود.

metaler-soad
25-02-2009, 02:11
به نظرم دیگه بازی نمیاد و اینام کرک نمیشن.

نوکیا فاتحش خوندس!!!!!!!!!! دیگه کسی بازی نمیخره نوکیا هم به زودی ورشکست میشود.

اگه قرار بود با یه بازی نخریدن و بازی کرک نشدن نوکیا ورشکست بشه که تا الان.......
نوکیا شرکت پر قدرتی هست
حالا حالا ها جزو بهترین خواهد بود.

Legend
03-03-2009, 23:25
Monopoly Here&Now: The World Edition

ریلیز شد........

Majid393
04-03-2009, 00:29
لینک فایل ngage بازی MonoPoly :

IPHONE 3g
06-03-2009, 10:36
مجید فایلت خرابه موقع نصب فایل کروپتد میده.

یکی لینک رپید بزاره.

Majid393
06-03-2009, 12:00

یکی لینک رپید بزاره.

فایل مشکلی نداره ...... همین دانلودش کردم و نصب کردم ..... :20:

Legend
06-03-2009, 12:02

یکی لینک رپید بزاره.

فایل مشکلی نداره ...... همین دانلودش کردم و نصب کردم ..... :20:

فکر کنم شده قضیه سودوکو...:27:
اگه رپید پیدا کردم برات میزارم...

mehdi_ok1
06-03-2009, 12:05
بفرماييد دوست عزيز

IPHONE 3g
06-03-2009, 14:55
اره یونس جان مال تو رو گرفتم کار کرد ولی مال مجید مثل سودوکو هست.

با جاواش که قبلا گذاشته بودی هیچ فرقی نداره .

Legend
07-03-2009, 21:32
لینک جدید فایل اصلی بازی:

Legend
10-03-2009, 22:22

این بازی هم ریلیز شد...با تشکر از iPhone 3G عزیز...:10:

Legend
10-03-2009, 22:58
بازی حجمش 24 مگ هست....:18:
دمش گرم...میرم واسه دانلود:

تک لینک رپید:

Saman-tci
11-03-2009, 00:56
یونس جان نصب کردی ...؟ بازی کردی ..؟
.
چطوریه ..؟ یه مقدار توضیح میدی ...؟

IPHONE 3g
11-03-2009, 15:38
سلام من اینو دیشب معرفی کردم تو تاپیک اخبار الان هم یونس جون زحمتشو کشید. خیلی ممنونم یونس .

حجمش 24 مگ ولی مینصبی میشه 33 مگ. من اسکرین شات ندارم شما که دارید چند تا شات واسه دوستان بزارید تا گرافیک بازی رو ببینن.ولی واقا اگه بین پی دی ای اینو کرک نکنه خیلی نامرده دیگه حوصلمون سر رفت اینقدر تریال بازی کردیم.

بازی جدید و جالبی هم هست مث سیمبیانش هست ولی اگه کرک شده بود دیگه جز بهترین بازی ها میشد.

خیلی زود تموم میشهوهیچ فرقی با نسخه جاوا اچ دی و یا سیسش نداره و اگهوایسین کرک شهبهترهالبته شما که کد دارین فعال میکنین منم دارم ولی چون 5700 دارم نمیتونم فعال کنم.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MRTZ HSV
11-03-2009, 19:33
من که دارم پوینت های بازی های قبلی رو جمع میکنم
فعلا بین پی دی ای کرک نکنه بهتره:31:

ولی این بین پی ای هم خیلی عشفه و ادا داره در میاره ها...

Majid393
11-03-2009, 19:59
چند تا اسکرین شات از بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid king
11-03-2009, 20:36
دوستان چرا حجمش اینقدر زیاد شده در صورتی که گرافیکش مثل نسخه sis هست؟

IPHONE 3g
11-03-2009, 21:17
شاید میخوان بگن این با سیس فرق داره چون حجمش زیاده.

ولی معمولا بازی هایی که به کلاینت انگیج میرن (که معمولا هیچ تغییری تو گرافیک نداره) حجمش زیاد میشه.

البته باز بقیه یه فرقایی که به نظر نمیاد دارن ولی این کپی سیس هستش.

Saman-tci
11-03-2009, 23:41
دوستانی که بازی کردن بیان بگن بابا ما بالاخره خودمون رو با نسخه تریالش سرگرم کنیم یا نه ....
.
چند دقیقه میشه بصورت تریال بازی کرد ...؟ کیفیت بازی چطوره ..؟

dr.vampire
12-03-2009, 12:33
این پرنس مرحله ایی هم اضافه شده یا مثل اچ دی نیم ساعته تموم میشه؟؟؟
اگر چه تا کرک نشه نمیشه فهمید!!!!!

IPHONE 3g
12-03-2009, 13:45
دوستانی که بازی کردن بیان بگن بابا ما بالاخره خودمون رو با نسخه تریالش سرگرم کنیم یا نه ....
.

نه اصلا نگیرش .سرگرم کننده نیست.

چند دقیقه میشه بصورت تریال بازی کرد ...؟ کیفیت بازی چطوره ..؟

کیفیت با جاوا و سیمبیانش فرقی نداره و 1 مرحله میتونی بازیکنی.

این پرنس مرحله ایی هم اضافه شده یا مثل اچ دی نیم ساعته تموم میشه؟؟؟
اگر چه تا کرک نشه نمیشه فهمید!!!!!

نه مرحله ای اضافه نشده و در کمتر از نیم ساعت تموم میشه :13:دوستم تمومش کرد کد فعال سازی داشت.:19:

گرافیک بازی به شدت گندیده.:2::2:

ahmad72
13-03-2009, 00:18
فک کنم به مناسبت عید نوروز 2 تا بازی ریلیز کردن :دی

گرافیک بازی به شدت گندیده.
تو این حال و هوا mohandes-mcd باید باشه که به این نوکیا سرکوفت بزنه...
در هر حال امیدوارم آینده N.gage به N.gage برگرده...
وان و ماهیگیری و .... کجا این چندتا بازی آر کجا!!!!

dr.vampire
15-03-2009, 14:31
یه گوشی جدید هم به انگیج ساپورت ها اضافه شده:5730XpressMusic

dr.vampire
15-03-2009, 14:34
Top 5 Games
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Tetris®
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] MONOPOLY Here & Now: The World Edition
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] World Series of Poker® Pro Challenge
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Asphalt 4: Elite Racing
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Evil: Degeneration

omid king
15-03-2009, 15:00
دوستان این rep چیه و چطوری میشه ستاره هاشو زیاد کرد؟

IPHONE 3g
15-03-2009, 15:17
اون دوستیت باید واست زیادش کنه مثلا تو میخوای ریپ منو زیاد کنی میری رو پروفایلم بعد اپشن بعد ریپ پلیر بعد ستاره ها رو روشن میکنی بعد من که ان بشم اون ریپی که بهم دادی برام ارسال میشه و ستاره ها کم و یا زیاد میشن.

کاربردشم نمیدونم :دی

omid king
15-03-2009, 15:26
خوب چند نفر از این دوستان ریپ ما رو زیاد کننن (صواب داره) :دی

پرنس رو هم همین الان دان کردم افتضاح بود. هیچ تغییری به نسخه سیسش نداشت.

Legend
17-03-2009, 16:46
واقعا؟؟؟؟؟؟ من خودم پس چرا نمیبینم؟ :41:راستی من چرا عکس و انگیج پوینت ها رو نمیبینم؟؟؟:41: ولی مال داداشم ابن طور نیست؟؟؟؟؟:41: باید چیزی رو نصب کنم یا مشکل از کلاینته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

ببخشید اگه تایپپیک مقداری منحررف شد.:40:
سلام
بيشتر از يكم منحرف شده...:41:

اينجا فقط در مورد بازي هاي تريل...

Saman-tci
17-03-2009, 23:43
جنون سرعت در N-Gage (کرک نشده)! Need For Speed Undercover

سلام اینم از این بازی عالی که البته هنوز کرک نشده هست ...
حجم بازی 3.3 مگ هست ....

Saman-tci
18-03-2009, 00:08
شاید دوستان از اینکه بازی اسکرین شات نداره ناراحت باشن ....
من این بازی رو نصب کردم و چندتا تصویر از این بازی روی گوشی خودم گرفتم تا بقیه دوستان هم با محیط بازی بیشتر آشنا بشن ... به نظر من در کل بد نیست اما به پای آسفالت نمیرسه ...

IPHONE 3g
18-03-2009, 08:58
سلام

چه خوب که نوکیا تند تند بازی میده ولی کاش بازی میداد که حداقل یکم از جاوا بهتر باشه واقا دیگه باید فقط این بازی هارو رو گوشی نصب کنیم:

1.ماهی گیری

2.one

3.دیرک داگر

4.اسفالت3

5.اسپیس ایمپکت

6.میدنایت پول

7.دیگه به سلیقه خودتون بستگی داره.

امید وارم نوکیا به خودش بیاد و یک بار دیگه مردم رو از خودش متعجب سازه مثل زمانی که وان به بازار امد.

ممنونم به خاطر بازی سامان جان.

dr.vampire
18-03-2009, 14:25
همش 3.3 مگ !!!!!!!!!!!!

کاش 5 تاش زودتر کرک شه!!!!!

dr.vampire
18-03-2009, 14:37
دوستان واسه اندر کاور لینک از رپید بذارید اینا همه خرابه !!!!!:41::41:
ممنون:40:

لینک بازی توی سایت انگیج رو هم بذارید

Saman-tci
18-03-2009, 14:59
آدرس دانلود بازی مشکلی نداره ... من خودم امتحان کردم .....
کسی از دوستان با دانلود مشکلی داره ...؟

H.Operator
19-03-2009, 00:20
binpda چي مي كنه بابا كف كرديم از بس اين آسفالتو رفتيم......

P A R S A
19-03-2009, 00:58
binpda چي مي كنه بابا كف كرديم از بس اين آسفالتو رفتيم......

همون آسفالت بی نهایت برابر بهتر از این هست!

آدرس دانلود بازی مشکلی نداره ... من خودم امتحان کردم .....
کسی از دوستان با دانلود مشکلی داره ...؟
من هم دانلود کردم مشکلی نداره!

dr.vampire
19-03-2009, 13:13
لینک میگه فردا امتحان کن امروز امتحان کردم درست بود !!!!!!!!!

Legend
28-03-2009, 09:55
سلام

با تشکر از سامان;
لینک جدید:

Legend
01-04-2009, 10:28
بازي Real Football 2009 ريليز شد... با 21 مگ حجم...:18:

با تشکر از IPHONE 3g

MRTZ HSV
01-04-2009, 14:26
real football چجوری؟
از فیفا بهتره؟
کپی نسخه sis هست یا فرق کرده؟

Legend
01-04-2009, 15:01
real football چجوری؟
از فیفا بهتره؟
کپی نسخه sis هست یا فرق کرده؟
من که خیلی تعریفشو شنیدم..ولی الان وقتشو ندارم تست کنم...
اگه میتونی خودت تست کن و نتیجه رو همینجا بگو..هم نسبت به فیفا و هم نسبت به نسخه سیس

IPHONE 3g
01-04-2009, 15:25
با اجازه اقا یونس لینک از 2شیرد بازی قشنگیه و گرافیکش همچین فرقی با فیفا نداره:

IPHONE 3g
02-04-2009, 13:08
اینم چند تا شات از بازی:

و اطلاعات به زبان اصلی:

Real Football 2009 scores N-Gage release
12 stadiums, six leagues and 200 teams crammed into your Nokia

Product: Real Football 2009
Developer: Gameloft
Publisher: Gameloft
Genre: 3D, Sports
Networking: Bluetooth

by Spanner Spencer

Gameloft's Real Football 2009 has been going down a storm, landing the mobile version a Silver Award here on Pocket Gamer (read our Real Football 2009 review).

So N-Gage fans can rejoice as the publisher/developer announced at the Dubai World Game Expo that its premier soccer title is now also coming to the Nokia platform.

"We are delighted to be announcing the release of Real Football 2009 on N-Gage at this year's Dubai World Game Expo. With 360-degree player manoeuvrability this title brings an innovative approach to mobile football games we know the N-Gage community will find extremely entertaining," says Ludovic Blondel, OEM director at Gameloft. "Most of all we are really excited to see the fusion of the established Real Football and N-Gage communities that this title will create for the first time."

The 2009 edition enables players to choose from 12 stadiums and six leagues featuring 200 teams, as well as five gaming modes ranging from the Leagues and Cups to exhibition, penalty kicks and training.

The game also features a dynamic replay system to give players control how they view the action. New to Real Football 2009 is realistic player behaviour and the aforementioned 360-degree gaming experience utilising high-quality 3D graphics and realistic sound effects.

"It's great to see Real Football '09 launched on the N-Gage platform," explains Gregg Sauter, director of third-party publishing at Nokia. "As a sport, football is the world's most popular, and as a game, Real Football will be tough to beat. With great gameplay and superb quality graphics, we expect this game to bring a new level of sports excellence and realism to the platform."

Put one in the back of the 'Track It!' net for more N-Gage Real Football 2009 news as we get it

IPHONE 3g
02-04-2009, 13:28
اینم لینک اون برنامش که باید بعد از دان کردن این بازی رو مستقیم دان کنید. از سایت انگیج مستقیم:

اینم از راپیدباز خود بازی زیپ شده:

IPHONE 3g
02-04-2009, 20:12
گرافیک بازی درحد فیفا هست و از نسخه سیس بازی بهتره.

خیلی بهتر از فیفا میشه باش بازی کرد با دکمه ها تمام دکمه ها کاربرد داره ولی به نظر من که با 5700 بازیش میکنم بهتر از فیفا 09 هست که باید با جویستیک بازیکنان رو حرکت بدی چون اون فقط 3 تا دکمه کار میکنه ولی دوستم با ان95 با فیفا 09 راحت تره چون با 3 تا دکمه بازی میکنه درکل من از 10 به این بازی 7.25 میدم چون خیلی بهتر از فیفا هست و بدون مشکل هم رو گوشیم اجرا میشه ولی فیفا 09 به علت کمبود رام گوشیم اجرا نمیشد بازی خیلی قشنگیه و من امتیاز زیادی ازش گرفتم.
خیلی عجیبه که این بازی ایرانم داره بر خلاف هر فوتبال دیگه ای

Vallio
02-04-2009, 22:40
کیفیت بازیش به پای فیفا نمیرسه .

IPHONE 3g
03-04-2009, 09:20
بله سعید جان ولی شما وقتی 2 تیم وارد زمین میشن رو تو این نگاه کن و با فیفا مقایسه کن واقعا این خیلی بهتره و ضربات تکنیکی بیشتری میزنه و خیلی راحت تره ولی خوب از نظر گرافیک فیفا از 10 اگر 7 داشته باشه این از 10 .4.75 داره!!!!!

و هم اونطور که در پست شماره 217 هم گفتم این بازی تیم ایران هم داره که این خیلی طرفدار هاشو بیشتر میکنه.

ولی خب درکل قابل مقایسه با فیفا 08 نیست البته اگر میشد انلاین یا با بلوتوس بازیش کرد عالی میشد.

Legend
07-04-2009, 20:36

این بازی هم ریلیز شد...

IPHONE 3g
07-04-2009, 21:51
با اجازه شات ها:

IPHONE 3g
07-04-2009, 22:13
با اجازه اپلود شد:

Legend
08-04-2009, 11:14
لینک های جدید:

به پست قبلی هم اضافه شد...

Saman-tci
08-04-2009, 11:39
یونس جان چه مدت میشه تریالشو بازی کرد ....؟ محدودیت زمانی داره ...؟
.
در کل بازیش چطوره ....؟ چون من نسخه sis رو هم نصب نکردم کلاً زیاد با این بازی آشنا نیستم ....

Legend
08-04-2009, 11:53
یونس جان چه مدت میشه تریالشو بازی کرد ....؟ محدودیت زمانی داره ...؟
.
در کل بازیش چطوره ....؟ چون من نسخه sis رو هم نصب نکردم کلاً زیاد با این بازی آشنا نیستم ....
منم مثه خودت...فقط تو psp بازی کردم...
یه کرم میشی : دی اسلحه میگیری (بازوکا، نارنجک و ...) هم دیگه رو میزنی...همین...البته من همین قسمتشو بازی کردم...:31:

IPHONE 3g
09-04-2009, 14:54
بله اینم بازی خیلی زیبایی که امید وارم زود کرک شه.

این بازی بازی خیلی جذاب و سرگرم کننده ای هست که گرافیکش کمی از نسخه جاوا بهتر و فکر کنم قابلیت بازی انلاین (این طور که انگیج گفته) رو داره در کل این میتونه یکی از پر فروش ترین بازی های انگیج باشه که من اگه میتونستم میخریدمش چون هم به این نوع بازی ها علاقه دارم هم این که خیلی سرگرم کننده است.

در مورد سوال سامان جان این بازی محدودیت زمانی نداره و میتونی بازی کنی(من یه بازی کامل کردم تموم نشد ... :دی)

نوع بازی خیلی جالبه هر مرحله تو یه زمین بازی میکنی و فکر کنم تو این نسخه تریال نشه اسلحه رو عوض کنی .

در کل پیشنهاد میکنم دانلود کنید چون خیلی جالب و سرگرم کننده است.

(البته من هیچ وقت نتونستم برنده بشم.....:دی :دی :دی :دی :دی)

Viren
09-04-2009, 22:23
هیچ بازی نسخه تریال کیف نمیده!

scope82
12-04-2009, 11:53
چرا کسی به فکر کرک کردن اینا نیست؟

Majid393
12-04-2009, 11:59
چرا کسی به فکر کرک کردن اینا نیست؟

مگر باید ما بدونیم ؟؟؟
اگر خبری در رابطه با کرک شدن یا نشدن بازیها باشه ، تو تاپیک اخبار قرار میگیره .

hossein moradi 60
13-04-2009, 11:03
ممنون باحال بود:11:

dr.vampire
13-04-2009, 19:01
اون دوستمون كه باري ريل فوتبال رو ترجمه فارسي كرده بود نميتونه بازي ها رو كرك كنه؟؟؟؟؟؟
مرديم از بي بازييي!!!!!!!!!!!!!!1

IPHONE 3g
13-04-2009, 19:35
کی؟؟؟؟؟؟؟کی فارسی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

Legend
14-04-2009, 12:21
اون دوستمون كه باري ريل فوتبال رو ترجمه فارسي كرده بود نميتونه بازي ها رو كرك كنه؟؟؟؟؟؟

اگه ميشد كه تا حالا 1000 تا كركر كرك ميكردند...: دی

کی؟؟؟؟؟؟؟کی فارسی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

بازی Real Football نسخه سیمبین...

scope82
15-04-2009, 11:38
تیکن واسه N-GAGE ا ومده یا نه؟
من یه چیزایی از بچه ها شنیدم
واسه psp که خیلی بهم حال داد اگه واسه این پلت فرم هم بیاد عالی میشه

Legend
15-04-2009, 11:47
تیکن واسه n-gage ا ومده یا نه؟
من یه چیزایی از بچه ها شنیدم
واسه psp که خیلی بهم حال داد اگه واسه این پلت فرم هم بیاد عالی میشه
خیر...قرارم نیست بیاد...

dr.vampire
19-04-2009, 14:23
اگه ميشد كه تا حالا 1000 تا كركر كرك ميكردند...: دی

بازی real football نسخه سیمبین...

حالا یه صحبت بکن ببین دیدی که فیفای انگیج رو هم فارسی کردن!!!!!!!

IPHONE 3g
20-04-2009, 12:33
این فیفا که فارسی کرده بودند مال انگیج۲ بود؟؟؟

چرا ۱۲ مگ بود ؟؟؟؟

اگه هست دان کنیم .!!!

Legend
20-04-2009, 12:37
این فیفا که فارسی کرده بودند مال انگیج۲ بود؟؟؟

چرا ۱۲ مگ بود ؟؟؟؟

اگه هست دان کنیم .!!!
نه...سیس بوده...
میخوای دانلود کن...

Legend
22-04-2009, 14:17
Café Hold’Em Poker ریلیز شد...!

حجمش 2 مگ هست...

Legend
23-04-2009, 20:03
لینک به پست قبلی اضافه شد...

Legend
28-04-2009, 21:03
Age of Empires III ریلیز شد....!

4 مگ

Viren
28-04-2009, 21:58
ایول!
عکس از محیط بازی؟

Legend
28-04-2009, 22:21
ایول!
عکس از محیط بازی؟

Saman-tci
29-04-2009, 00:52
یونس جان یه توضیح در مورد نحوه بازی میدی ... البته اگه خودت نصب و بازی کردی ...

MohandesMCD
29-04-2009, 08:26
این AOEو WORMاگه قابلیت مولتی پلیر نداشتن با نسخه ی sisشون یکی بودن دقیقا
خدا بیامرزه انگیج رو یه زمان چقدر بهش افتخار میکردیم به این سونی اریکسونی ها فخر فروشی میکردیم باهاش

Legend
29-04-2009, 09:54
یونس جان یه توضیح در مورد نحوه بازی میدی ... البته اگه خودت نصب و بازی کردی ...
بايد استراتژي باشه...مثه Red Alert اگه بازي كرده باشي...كه يه پايگاه واسه خودت درست ميكني و از خودت دفاع ميكني...

omid king
29-04-2009, 14:26
موزیک بازی عالیه(ادم جو میگیردش)..پشنهاد میکنم حتما دان کنید.

Viren
30-04-2009, 03:08
به به
چه گرافیک خوبی داره
همه چیزش مثل نسخه pc هست
با اینکه تریال ارزش نداره ولی اینو باید بگیرم!

Legend
03-05-2009, 19:33
یه ترفند برای کامل بازی کردن AOE ...با این روش میتونید قسمت مرحله ای رو کامل تموم کنید.

این فایل رو پاک کنید:

Е:/privаtе/2001085B/liсеnsе.dаt.ngdаt

بازی رو اجرا کنید و مرحله اول رو تموم کنید...بعد ازتون واسه خرید بازی میپرسه که OK بدید...و بعد مرحله 2 رو انجام بدید...اگه خواستید از بازی بیرون بیاید حتما" سیو کنید چون نمیتونید مراحل رو انتخاب کنید و فقط امکان Load هست...

شاد باشید

OMID_XXX
04-05-2009, 13:25
من وقتی میخوام مرحله ی 2 رو انجام بدم دوباره میاد به منوی بازی/