PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گنجینه ویوتی: تم، کاغذ دیواری، ترفند و... هرآنچه که بخواهید !!

صفحه ها : 1 [2] 3 4

ailasam
27-04-2009, 15:32
برای تماسها خود ویوتی یک قابلیتی داره که میتونید یک گروه درست کنید و در آن شماره تلفن های موردنظر را بدهید و آنها را در حالت رد تماس قرار دهید که در اینصورت خودبخود رد تماس برای آن گروه صورت میپذیرد.

در مورد sms ها هم نمیدونم؛

ممنونم دوست عزیز
البته بیشتر مشکل من اس ام اس هست.

DariushGreat
27-04-2009, 20:12
بچه ها کسی پلیر جاوای خوب که روی گوشی های ال-جی عمل کنه را سراغ نداره؟
بفرما. این هم پلیر جاوا فقط و فقط ویژه ویوتی و رنوار:

1. پلیر قدرتمند KD Player 0.96 Beta:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. باز هم پلیر قدرتمند KD Player که نمی دونم ورژنش چیه؛ ولی می دونم قدیمی تر از بالایی هست:

almgti_79
27-04-2009, 23:09
بفرما. این هم پلیر جاوا فقط و فقط ویژه ویوتی و رنوار:

1. پلیر قدرتمند kd player 0.96 beta:

2. باز هم پلیر قدرتمند kd player که نمی دونم ورژنش چیه؛ ولی می دونم قدیمی تر از بالایی هست:

عزيزم من از اين پليرها چندروز قبل استفاده كردم ولي هيچكدومشون روي ويوتي نصب نميشه

almgti_79
28-04-2009, 12:29
تكذيبيه:

باتوجه به گفته هاي ويوتي داران، صداي مونو از هدفون پخش ميشه، احتمالا گوشي من مشكل داره؛ پس خبر پايين درست نميباشد؛ شرمنده ي دوستان:41:

یک خبر بد, تمام فایلهای صوتی و تصویری که صداشون مونو باشه, در حالت هدفون با گوشی ویوتی بیصدا هستند... میخواستم ببینم kc910 هم همینگونه است؟

یک سوال:

این نرم افزارهای پلیر, خودشون قابلیت پردازش فایلهای موسیقی را دارند یا اینکه از پردازشگر خود گوشی استفاده میکنند؟
مثلا اگر یک گوشی اصلا برنامه پلیر نداشته باشه (پلیر برایش تعبیه نشده باشه), با نصب این برنامه های پلیر جاوا, میشه فایلهای موسیقی را با اون گوشی پخش کرد؟

mehranahmadi
28-04-2009, 22:17
بچه ها كسي تمهاي زيبا سراغ داره كه جديد باشه

almgti_79
29-04-2009, 00:31
بچه ها كسي تمهاي زيبا سراغ داره كه جديد باشه

مهران جان، شما كه تم هاي مختلف روي گوشيت نصب ميكني، چندوقت يكبار گوشيتونو شارژ ميكني؟

من با تم خود گوشي كه سياه هست و با روشنايي صفر درد صفحه نمايش، گوشيم خيلي لطف كنه دو روز شارژ نگه ميداره!!!!:41:

chia.h
29-04-2009, 09:50
یک خبر بد, تمام فایلهای صوتی و تصویری که صداشون مونو باشه, در حالت هدفون با گوشی ویوتی بیصدا هستند... میخواستم ببینم kc910 هم همینگونه است؟ :41:

100% دروغه!!!

almgti_79
29-04-2009, 14:00
100% دروغه!!!

شما خودتون ویوتی دارید؟ موزیک های مونو رو از هدفون (نه اسپیکر) میتونید گوش کنید؟

اگر اینگونه باشه پس ویوتی من مشکل داره, چون ویوتی من نه موزیک های مونو و نه فیلمهاییی که صداشون مونو باشه را در حالت هدفون بدون صدا پخش میکنه....:41:

اگر ممکنه شما یکبار با خود گوشی voice recorder را فعال کنید و یک صدایی را ضبط کنید, بعد با هدفون صدای ضبط شده را گوش بدید, ببینید صدا از هدفون پخش میشه؟ اگر پخش بشه پس گوشی من مشکل داره...:41:

ممنون میشم اگر سرعتر جواب منو بدید ...........:11:

scapula
29-04-2009, 19:28
پخش میشه حتی مونو

yashgin128
29-04-2009, 21:45
اره پخش میشه (هدفون)
نکته ای که من به پی بردم اینه که هر ویوتی یه مشکل خاص خودش را دارد که هیچ ویوتی دیگری انرا ندارد
مثلا ویوتی من چند روزی سمت چپ پایین صفحه نمایش ان فک کنم شکسته اندازه یه تار مو رنگش برگشته جالب اینه که یه روز شکستگیش کم میشه یه روز زیاد

almgti_79
29-04-2009, 23:07
اره پخش میشه (هدفون)
نکته ای که من به پی بردم اینه که هر ویوتی یه مشکل خاص خودش را دارد که هیچ ویوتی دیگری انرا ندارد
مثلا ویوتی من چند روزی سمت چپ پایین صفحه نمایش ان فک کنم شکسته اندازه یه تار مو رنگش برگشته جالب اینه که یه روز شکستگیش کم میشه یه روز زیاد

با توجه به گفته هاي دوستان و ويوتي داران در سايت هاي ديگر، من هم چنين برداشتي دارم....

ولي تابحال ال-جي انقدر گوشي هاشو انقدر متفاوت نميزد:41:

almgti_79
29-04-2009, 23:08
پس 100% مشكل بي كيفيتي وحشتناك پلير گوشي من در هدفون از خرابيه احتمالا كابل رابط هدفونه

AmiRreZA_RAcEr
30-04-2009, 18:33
بچه ها ازتون ميخوام اگه كسي گوشيش فارسي داره رو برام بفرسته
با استفاده از همون برنامه كه براي تم بك آپ گرفتيد به اين آدرس بريد \media\language و فايلهاي فارسي و headerinfo.bin رو برام بفرستيد
مرسي
اگر فايل ديگري در جاي ديگري هم هست و خودتون بلديد بم بگيد چون گوشي من حروف گژپچ رو نداره
یکی جواب بده !‌لا اقل یک فارسی ساز بذارید

mehranahmadi
30-04-2009, 19:31
مهران جان، شما كه تم هاي مختلف روي گوشيت نصب ميكني، چندوقت يكبار گوشيتونو شارژ ميكني؟

من با تم خود گوشي كه سياه هست و با روشنايي صفر درد صفحه نمايش، گوشيم خيلي لطف كنه دو روز شارژ نگه ميداره!!!!:41:

سلام almqti

گوشي شما باطريش احتمالا خراب شده واسه من اگر زياد معمولي باهاش كار كنم كه به تم هم كاري نداره 4 روز شارژ داره

mehranahmadi
30-04-2009, 19:36
عزيزان كسي ميدونه كجا خدمات نرم افزاري واسه ويوتي داره مثل نصب تم و نرم افزار و آپگريدفريم وير ورفع ايراد صفحه كليد فارسي

almgti_79
30-04-2009, 20:11
سلام almqti

گوشي شما باطريش احتمالا خراب شده واسه من اگر زياد معمولي باهاش كار كنم كه به تم هم كاري نداره 4 روز شارژ داره

مهران جان من گوشيمو دو هفته است خريدم، درضمن من از بچه هايي كه kc910 دارند هم پرسيدند و گفتند گوشي آنها نيز بيش ار دوروز شارژ نگه نميداره، نميدونم چگونه شما 4 روز شارژ نگه ميداريد، احتمالا مصرف زيادي ار گوشيتون نميكنيد؛

من روزانه 15-30 تا عكس ميگيرم و 70تا پيامك ميزنمو 40 تا پيامك به دستم ميرسه و حداقل روزي 30-50 مگ بلوتوث ميزنمو و ميگيرم... البته حدود 10-15 دقيقه هم صحبت ميكنم و كلا اينجوري بگم كه دائم الاستفاده است؛

حالا نميدونم شما چگونه استفاده ميكنيد كه 4روز شارژ داريد.............

ممنون از اينكه جواب داديد:11:

almgti_79
30-04-2009, 20:14
یکی جواب بده !‌لا اقل یک فارسی ساز بذارید

عزيزم من تابحال فارسي ساز ويوتي را جايي نديدم، ولي تازه نرم افزارهاي نصب theme را دان كردم، چشم، دوسه روز به من فرصت دهيد ببينم آنچه خواستيد را ميتونم انجام بدم...........:11:

yashgin128
01-05-2009, 15:40
سلام almqti

دوست عزیز گوشیتو از کجا گرفتی؟
من هر کاریش کنم بیشتر از دو روز شارژ نگه نمی داره.
همانطور که قبلا گفتم هر ویوتی یه سری ویژگی هایی رو داره که اونو نسبت به باقی ویوتی ها منحصر به فرد می کنه.
آقا باطری گوشیت رو نمی فروشی؟:20:

almgti_79
01-05-2009, 16:57
دوست عزیز گوشیتو از کجا گرفتی؟
من هر کاریش کنم بیشتر از دو روز شارژ نگه نمی داره.
همانطور که قبلا گفتم هر ویوتی یه سری ویژگی هایی رو داره که اونو نسبت به باقی ویوتی ها منحصر به فرد می کنه.
آقا گوشیت رو نمی فروشی؟:20:

احتمالا مهران جان خيلي كم از گوشيشون استفاده ميكنند... ايشون اولين كسي هستند كه گفتند چهار روز گوشيشون شارژ نگه ميداره!!! رنيور كه يك ساعت مدت مكالمه اش از ويوتي بيشتره (در حالت نرمال)، دو روز بيشتر شارژ نگه نميداره!!! :10:

AmiRreZA_RAcEr
01-05-2009, 17:15
عزيزم من تابحال فارسي ساز ويوتي را جايي نديدم، ولي تازه نرم افزارهاي نصب theme را دان كردم، چشم، دوسه روز به من فرصت دهيد ببينم آنچه خواستيد را ميتونم انجام بدم...........:11:

مرسی داداشی:10:

almgti_79
02-05-2009, 13:38
بچه ها یک سایت برای تم های جدید:

almgti_79
02-05-2009, 13:39
راستی, خودم هنوز تست نکردم ببینم چجوریه............

almgti_79
02-05-2009, 14:21
بچه ها کسی تم اکواریوم ویوتی را داره؟

lg ku990 theme viewty AQUARIUM

خیلی زیباست, اینو حتما ببینید...

almgti_79
02-05-2009, 14:40
این هم یک سایت دیگه پر از تم:

خودم هنوز امتحان نکردم (چون گوشیم رفته برای تعمیر)

Michael Ropy
02-05-2009, 15:37
بچه ها کسی تم اکواریوم ویوتی را داره؟

تو خود ویدیو لینکش بود:

almgti_79
02-05-2009, 16:20
تو خود ویدیو لینکش بود:

ممنون, اون یک قسمتشو ندیدم:11:

almgti_79
02-05-2009, 16:40
اینجارا هم یک نگاهی کنید:

almgti_79
02-05-2009, 17:45
این سایتو از دست ندیداااااااااا:

almgti_79
02-05-2009, 18:21
کیفیت دوربین ویوتی را میخواهید ببینید, برید به سایت زیر::18:

almgti_79
03-05-2009, 18:04
یک سایت عالی

almgti_79
03-05-2009, 18:36
اینجا هم پر از بازیست, من خودم هنوز تست نکردم....

almgti_79
03-05-2009, 18:41
نقشه جهان برای ویوتی:

a.z.p.z
03-05-2009, 21:26
ببخشید این همه بازی و برنامه که مخصوص ویوتی هست یعنی اندازه سایز اون هست من برای گوشی های الجی دیگه به همین صورت میخوام از مجا میتونم بگیرم
راستی مسیر هایی که در ویوتی هست در گوشی هایی که بر پایه ی فلش هستند به این شکل هست؟
یا همه الجی ها اینطورین؟
ممنون

almgti_79
03-05-2009, 22:45
ببخشید این همه بازی و برنامه که مخصوص ویوتی هست یعنی اندازه سایز اون هست من برای گوشی های الجی دیگه به همین صورت میخوام از مجا میتونم بگیرم
راستی مسیر هایی که در ویوتی هست در گوشی هایی که بر پایه ی فلش هستند به این شکل هست؟
یا همه الجی ها اینطورین؟
ممنون

همشون 100% مخصوص ويوتي نيست، ولي ويوتي يا رنيور يا گوشي هاي امثال اين، قابليت انعطاف بيشتري در اجراي بازي ها دارند و با تجربه اي كه از نصب انواع نرم افزار و بازي بر روي ويوتي به دست آوردم، به اين نتيجه رسيدم كه خود گوشي بعضي از بازي ها و نرم افزارها را ريسايز كرده و به اندازه صفحه در مياره....

ويوتي اتفاقا اصلا بر پايه فلش نيست، به همين خاطر انعطاف زيادي در تغيير تم ها يا نرم افزارهاي آن موجود است.

در مورد گوشي هاي ال-جي ديگه سه تا نكته را بايد در نظر بگيريد:

1- تعداد پيكسلهاي درون صفحه
2- قابليت نصب نرم افزارهاي جاوا
3- ميزان ساپورت حجمي نرم افزارهاي جاوا

اگر گوشي خاصي مد نظرتون هست، بگيد تا بتونم بيشتر بهتون راهنمايي كنم....

kalepoook
03-05-2009, 23:35
سایت موبایل 9 خودش برای ویوتی و کوکی نرم افزار و بازی داره با اندازه استاندارد گوشی.

a.z.p.z
04-05-2009, 05:44
من دنبال ارنا میگردم که هنوز تو ایران نیست ولی همه جا اومده همونطور که یدونید محدودیت حجمی نداره و به خاطر 600 مگاهرتز سی پی یو و جی پی یو 64 گرافیک 3 بعدی خفنی باید داشته باشه پس بازی های مخصوص یا بعضی برنامه هاش باید فرق کنه!
480 در 800 هست.

AmiRreZA_RAcEr
06-05-2009, 15:17
almgti_79 جان اون فایلهای فارسی اوکی نشد ؟!؟!

almgti_79
06-05-2009, 18:19
almgti_79 جان اون فایلهای فارسی اوکی نشد ؟!؟!

عزیزم از یکشنبه که بردم گارانتی, هنوز خبری نشده, چون گفتم برای من مشکل صدا هم داشت, احتمالا مشکلش حاد بوده!!!:41::41::41:

mehranahmadi
06-05-2009, 20:11
احتمالا مهران جان خيلي كم از گوشيشون استفاده ميكنند... ايشون اولين كسي هستند كه گفتند چهار روز گوشيشون شارژ نگه ميداره!!! رنيور كه يك ساعت مدت مكالمه اش از ويوتي بيشتره (در حالت نرمال)، دو روز بيشتر شارژ نگه نميداره!!! :10:
يه شخصي دلش درد ميكرد گفتند شايد غذا زياد خوردي گفت نه بابا چيزي نخوردم فقط يه جند تا كوفته ودو دست كله پاچه و 7 تا نون سنگك و....

اون دوستمون هم اون طوري از گوشيش كار ميكشه بايد به گوشيش يك موتور برق وصل كنه

من وقتي اين گوشي را خريدم (ويوتي) 3 نفر از همكارانم هم بعد از من رفتند خريدند و آنها هم گوشيشان را 4 روز يكبار شارژ ميكنند .
روزي 10 دقيقه صحبت ميكنم
روزي 1 ساعت در مترو آهنگ گوش ميدم يه نيم ساعتي هم شايد بازي كنم ولاغير.البته فيلمبرداري وعكاسي هم در موقع لزوم انجام ميدم شايد هفته اي دو سه بار

almgti_79
06-05-2009, 20:45
يه شخصي دلش درد ميكرد گفتند شايد غذا زياد خوردي گفت نه بابا چيزي نخوردم فقط يه جند تا كوفته ودو دست كله پاچه و 7 تا نون سنگك و....

اون دوستمون هم اون طوري از گوشيش كار ميكشه بايد به گوشيش يك موتور برق وصل كنه

من وقتي اين گوشي را خريدم (ويوتي) 3 نفر از همكارانم هم بعد از من رفتند خريدند و آنها هم گوشيشان را 4 روز يكبار شارژ ميكنند .
روزي 10 دقيقه صحبت ميكنم
روزي 1 ساعت در مترو آهنگ گوش ميدم يه نيم ساعتي هم شايد بازي كنم ولاغير.البته فيلمبرداري وعكاسي هم در موقع لزوم انجام ميدم شايد هفته اي دو سه بار

من در همون پست هاي قبلي ريز كارهايي كه ميكنمو گفته بودم؛ خوب، شما اگر از ابتدا اينها را كامل گفته بودي ما هم شك نميكرديم!!!:31:

almgti_79
07-05-2009, 19:05
اين هم تم اندروييد (Android) براي ويوتي:

kalepoook
07-05-2009, 20:00
سلام
دستت درد نکنه،بازی برای ویوتی داری که با تاچ کار کنه؟

kaparo
08-05-2009, 11:50
سلام تورو خدا یکی کمک کنه من ویوتی دارم و یکاری کردم که الان نمی تونم باهاش شماره بگیرم چیکار باید بکنم

kalepoook
08-05-2009, 12:09
سلام تورو خدا یکی کمک کنه من ویوتی دارم و یکاری کردم که الان نمی تونم باهاش شماره بگیرم چیکار باید بکنم

سلام
خوب بگین چی شد که اینجوری شد؟

almgti_79
08-05-2009, 13:10
سلام
دستت درد نکنه،بازی برای ویوتی داری که با تاچ کار کنه؟

هنوز دنبال بازي تاچ نگشتم (من بيشتر از دوربين گوشي استفاده ميكنم)...

ولي يادمه يك بازي تاچ گرفته بودم، لينكشو پيدا كردم حتما برات ميذارم:11:

almgti_79
08-05-2009, 13:11

نميتوني شماره بگيري يا اينكه اصلا شبكه را نميشناسه؟

Michael Ropy
08-05-2009, 13:27

نکنه Flight Mode یا حالت پرواز رو فعال کردی؟!

kalepoook
08-05-2009, 14:14
شایدم تم ریخته رو گوشی مثل قبل رنگ فونتاش عوض شده دیده نمیشه،یه هر حال خودشونم نمیگن چی شده!

yashgin128
08-05-2009, 14:57
دوست عزیز کامل توضیح دهید تا دوستان مشکلتان را حل کنند

yashgin128
08-05-2009, 15:07

دوست عزیز گفتید که "یکاری کردم" دقیق بگید که چیکار کردید تو تنظیمات گوشی یا تم میخواستید عوض کنید یا اپدیت با ...

دوست عزیز گفتید که " نمی تونم باهاش شماره بگیرم" دقیق بگید که صفحه دیال پد (همون شماره گیری) رو ندارید یا دارید اما تار شده (واضح نیست)یا اینکه شماره میگیرید اما از شبکه و امکان برقراری تماس مسکل دارید؟

-------------------------------------------------
یه روز مرد خداییم یه روز اهل ریاییم
یه روز مرد قناعت یه روز حاتم طایی
یه روز اتش خشمیم یه روز مظهر مهریم
یه روز عاشق عشقیم یه روز اهل جدایی
یا یک رنگی و موندن به دل مهرو نشوندن
یا یکپارچگی محض یا از ریشه سوزوندن

yashgin128
08-05-2009, 15:12
یچه ها یه چیزی
با انتخاب گزینه POWER SAVE از قسمت تنظیمات گوشی میشه تا چهار پنج روز گوشی نیازی به شارژ مجدد نداشته باشد
دوست عزیز (مهران )شاید این گزینه در گوشی شما فعال شده باشه

yashgin128
08-05-2009, 15:17
دوستان به نظر شما بهترین و زیباترین تم برای ویوتی چیست؟
اگه عکس تم هم بذارید خیلی بهتره
آخه من و اکثر دوستان امکان دانلود پر سرعت رو نداریم و دانلود یکی دو تا تم منتخب فقط برامون ممکنه

almgti_79
08-05-2009, 15:21
یچه ها یه چیزی
با انتخاب گزینه POWER SAVE از قسمت تنظیمات گوشی میشه تا چهار پنج روز گوشی نیازی به شارژ مجدد نداشته باشد
دوست عزیز (مهران )شاید این گزینه در گوشی شما فعال شده باشه

پاور سيو زياد روي گوشي تاثير نداره، البته ممكنه كمي بهبود پيدا كنه ولي نه خيلي؛ در اين مد، شدت روشنايي صفحه را بين 20-40% قرار ميده (من خودم روشنايي صفحه را روي صفر درصد قرار داده بودم)؛ درضمن فعاليت هاي پشت زمينه را كمي سازماندهي ميكنه مثلا اگر به يك قسمتي رفته باشيد و بدون خروج به فعاليت ديگري بپردازيد، خود گوشي در اين حالت اون قسمتي كه استفاده نميكنيد را از حافظه خارج ميكنه (به قول مهروف ميبنده)؛

من تجربه خودمو ميگم، اگر از دوربينش استفاده نكنيد (خيلي كم و در مواقع ضروري) حداقل سه روز شارژ نگه ميداره؛ دوربين و ديدن فيلم به شدت مصرف باتري را بالا ميبره...

yashgin128
08-05-2009, 16:56

دوست عزیز چگونه نصب کنیم؟
ایا این تم را مستقیم درون پوشه THEME که قبلا (همون THEME MANAGER 3.2 )کپی کرده ایم یا روشی دیگر دارد

almgti_79
08-05-2009, 17:54
دوست عزیز چگونه نصب کنیم؟
ایا این تم را مستقیم درون پوشه THEME که قبلا (همون THEME MANAGER 3.2 )کپی کرده ایم یا روشی دیگر دارد

عزيزم هنوز نميدونم، سعي كن فعلا اينو نصب نكني، چون من خودم گوشي ندارم كه چك كنم؛ يكي دوروز ديگه صبر كن من گوشيمو از شركت بگيرم، بعد تستش ميكنم:46:

almgti_79
08-05-2009, 18:41
اين تم Android (حجم 1.8 مگابايت از نوع تم منيجر ، طريقه نصبش در خودش هست):

اين هم توضيحاتش:

almgti_79
08-05-2009, 18:59
دوستان به نظر شما بهترین و زیباترین تم برای ویوتی چیست؟
اگه عکس تم هم بذارید خیلی بهتره
آخه من و اکثر دوستان امکان دانلود پر سرعت رو نداریم و دانلود یکی دو تا تم منتخب فقط برامون ممکنه

همشون زيبا هستند، درضمن خود من هم بجز روزهايي كه ميرم دانشگاه با Dial-up وصل ميشم! مثلا همين تم قبلي كه در پست قبلي براتون گذاشتمو خودم الان با خط خونه دانلود كردم (6دقيقه زمان برد)!:46:

تم مكعب سه بعدي (حجم 4.3 مگابايت از نوع تم هاي Cyl):

توضيحات:

نحوه نصب:

تصوير تم:

almgti_79
08-05-2009, 19:05
تم واكمن (حجم 3 مگابايت از نوع تم هاي Cyl):

توضيحات:

نحوه نصب:

تصوير تم:

almgti_79
08-05-2009, 19:36
تم HTC Touch Diamond (در دو حجم 14.1 مگابايت براي نسخه Full و 2.5 مگابايت براي نسخه Lite از نوع تم هاي Cyl)

حجم 14.1 مگابايت (Full Version):

حجم 2.5 مگابايت (Lite Version):

توضيحات:

نحوه نصب:

تصوير تم:

almgti_79
08-05-2009, 19:46
تم v Tocco (با حجم 8.6 مگابايت از نوع Cyl):

توضيحات:

نحوه نصب:

تصوير تم:

yashgin128
09-05-2009, 13:46
بابا خیلی مرسی . ترکوندی almgti_79 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
واقعا عبارت "اگه نباشه جاش خالی می مونه" رو قشنگ بهت گفتن
بازم از این کارا بکن

almgti_79
09-05-2009, 13:49
بابا خیلی مرسی . ترکوندی
واقعا عبارت "اگه نباشه جاش خالی می مونه" رو قشنگ بهت گفتن
بازم از این کارا بکن

چشم....:11:

هنوز گوشيمو كه كامتل نداده، ولي اگر گرفتم، هر بلايي كه سر گوشيم در آوردم بهتون خبرشو ميدم!!!:10:

kiansadeghi
09-05-2009, 14:02
با سلام به همه دوستان... من در مورد نصب بعضي از تمها از جمله تم ويستا مشكلي دارم كه اگه كسي براي رفعش راهنماييم كنه واقعا ممنون ميشم .... بعد از نصب اين تم صفحه شورتكاتها در تم اصلي همچنان وجود داره و مانع اجراي شورتكاتهاي تم جديد ( ويستا )ميشه !!!! لطفا بگيد براي نيومدن اين صفحه چيكار كنم . !؟ ( منظورم همون صفحه اي هست كه با لمس صفحه بصورت كشويي ميره) كه البته در حالت تم ويستا ديگه با لمس صفحه نميره !!!!!

Michael Ropy
09-05-2009, 14:13
راست میگه بابا ترکوندی! عجب تم های خوشکلی! من تو کفه تم HTC Touch Diamond هستم!!!!!!!! لامصب خود خودشه!

kiansadeghi
09-05-2009, 14:59
سلام به همه.... بعد از نصب تم ويستا صفحه كشويي مربوط به تم اصلي حذف نميشه و اجازه نميده از ايكونهاي تم استفاده كنم ..!!! ضمنا ديگه كشويي هم نيست و از صفحه نميره ... اگر كسي براي رفع اين مشكل كمكم كنه ممنون ميشم ..

Hamiti
09-05-2009, 16:24
خدایش لذت بردم ... تایپک فوق العاده ای هست...

بابت تم ها هم ممنون ... آخرشه ...

almgti_79
09-05-2009, 19:52
سلام به همه.... بعد از نصب تم ويستا صفحه كشويي مربوط به تم اصلي حذف نميشه و اجازه نميده از ايكونهاي تم استفاده كنم ..!!! ضمنا ديگه كشويي هم نيست و از صفحه نميره ... اگر كسي براي رفع اين مشكل كمكم كنه ممنون ميشم ..

كيان جان اولا خيلي خوش آمد به تاپيك خودتون....:11::11::11:
دوما من در مورد تم ويستا چيزي نميدونم، يعني واقعيتش اينه كه تم را دارم ولي گوشيمو بردم براي جراحي مغز و اعصاب خدمت شركت كامتل، هنوز هم بعد از يك هفته بهم تحويل ندادند، به همينخاطر فعلا جوابي ندارم به شما بدم، در اولين فرصت كه گوشيمو گرفتم چك ميكنم ببينم چجوريه:10:

almgti_79
09-05-2009, 19:53
خدایش لذت بردم ... تایپک فوق العاده ای هست...

بابت تم ها هم ممنون ... آخرشه ...

Hamiti جان شما هم خوش آمديد به تاپيك... اميدوارم در كنار هم بتونيم بيشترين استفاده را از گوشيمون ببريم...:11::11::11:

Michael Ropy
10-05-2009, 12:22
اینم از یوزربار ویوتی برای طرفداران:

1145
10-05-2009, 15:25
با سلام.چجوري ميتونم صدايي كه موقع فيلمبرداري و پايان اون هست رو حذف كنم. البته
يه ترفند هست كه ميگن كه با برنامه efs وصل شم و يه فايلهايي رو تغيير نام بدم.منم اين كارو كردم ولي پسوند .wav عوض نميشه.يعني تغيير نام ميدم تاييد نميشه.

yashgin128
10-05-2009, 23:25
دوستان در صورت امکان طریقه نصب تم ها رو (به فارسی)بگن
در مورد تم ANDROID بعد از کپی اون تو پوشه cyl theme که داخل مموری کارت هستش باید یه کاری کنید .داخل پوشه Cyl theme یه فایل txt به نام themeList.xml این فایل رو باز کرده و در خط آخر تم ها (حدودا دو یا سه خط مونده به آخر فایل )این عبارت رو اضافه کنید:

<Theme ThemeName="ANDROID" FolderName="ANDROID" FileName="ANDROID.swf" />

قبل از انجام اینکار به نکات زیر توجه کنید:
1.حتما پوشه تم مورد نظر را به ANDROID تغییر نام دهید
2.من این راه حل را تست نکردم ولی اینو همه سایت های ایرانی و خارجی گفته اند (اضافه کردن تم جدید)

از دوستان هر که عملیات بالا را انجام داد نتیجه اش را ذکر کند

yashgin128
10-05-2009, 23:36
البته اینکه من این راه حل رو تست نکردم اینه که من یه ماه پیش تم ها رو روی گوشیم ریختم ولی یادم نمیاد با چه راهی .هرچه فکر میکنم یادم نمیاد از چه نرم افزاری استفاده کرده ام.چون تو مموری فقط پوشه ای به نام theme دارم پوشه داستان ما (cyl theme)رو مموری کارد من نبود.دی

yashgin128
10-05-2009, 23:50
دوستان تم windows sevsen رو هم یه جایی(تو یه فروم ایرانی ) دیدم واقعا تم خیلی حرفه ای اگه دوستان تمایل دارن بگین لینک رو بذارم

Michael Ropy
11-05-2009, 04:58
دوستان تم windows sevsen رو هم یه جایی(تو یه فروم ایرانی ) دیدم واقعا تم خیلی حرفه ای اگه دوستان تمایل دارن بگین لینک رو بذارم

به قول امیررضا، کار خیر و پرسش؟! خوب بزار لینک رو حال کنیم!

almgti_79
11-05-2009, 13:14
با سلام.چجوري ميتونم صدايي كه موقع فيلمبرداري و پايان اون هست رو حذف كنم. البته
يه ترفند هست كه ميگن كه با برنامه efs وصل شم و يه فايلهايي رو تغيير نام بدم.منم اين كارو كردم ولي پسوند .wav عوض نميشه.يعني تغيير نام ميدم تاييد نميشه.

منظورتونو دقیقا بگید, یعنی میخواهید کل صدای روی فیلمو بعد از ضبط حذف کنید؟
خوب از اول بدون صدا فیلمبرداری میکردید!!!

almgti_79
11-05-2009, 13:42
دوستان در صورت امکان طریقه نصب تم ها رو (به فارسی)بگن
در مورد تم ANDROID بعد از کپی اون تو پوشه cyl theme که داخل مموری کارت هستش باید یه کاری کنید .داخل پوشه Cyl theme یه فایل txt به نام themeList.xml این فایل رو باز کرده و در خط آخر تم ها (حدودا دو یا سه خط مونده به آخر فایل )این عبارت رو اضافه کنید:

<Theme ThemeName="ANDROID" FolderName="ANDROID" FileName="ANDROID.swf" />

قبل از انجام اینکار به نکات زیر توجه کنید:
1.حتما پوشه تم مورد نظر را به ANDROID تغییر نام دهید
2.من این راه حل را تست نکردم ولی اینو همه سایت های ایرانی و خارجی گفته اند (اضافه کردن تم جدید)

از دوستان هر که عملیات بالا را انجام داد نتیجه اش را ذکر کند

چشم, سعی میکنم فارسی هم بذارم!!!

almgti_79
11-05-2009, 14:39
به قول امیررضا، کار خیر و پرسش؟! خوب بزار لینک رو حال کنیم!

بچه ها این هم لینک تم Windows 7 (با حجم 7.4 مگابایت از نوع تم های Cyl):

طریقه نصب همانند قبلی ها...

تصویر تم:

yashgin128
11-05-2009, 22:44
سلام
دوست عزیز ممنون(almgti_79)
آخه من لینک رو به صورت 4 قسمت داشتم و که به زبان فرانسوی بود(تم)
الان که اودم دیدم شما زحمتشو کشیدین
ما منتظر طریقه نصب فارسی هستیم

almgti_79
11-05-2009, 23:15
سلام
دوست عزیز ممنون(almgti_79)
آخه من لینک رو به صورت 4 قسمت داشتم و که به زبان فرانسوی بود(تم)
الان که اودم دیدم شما زحمتشو کشیدین
ما منتظر طریقه نصب فارسی هستیم

خواهش ميكنم، كاري نكردم، اين تم اصليتش فرانسويست ولي با درخواست هايي كه از نويسنده اش شده بود، ايشون به زبان انگليسي هم نوشتند كه من نسخه ي انگليسي اش را براي دوستان آپ كردم، فايلهايي كه من هم داشتم چهار قسمت بود....:46:

بالاخره تماس گرفتم كامتل گفتند فردا گوشيم حاضره، برم بگيرم و تست كنم، و بعدش به صورتي روان براي همتون طريقه ي نصب تم ها را مينويسم...:11:

almgti_79
11-05-2009, 23:22
دوستان يك نكته ي جالب خوندم، ويوتي علاوه بر بازي هاي جاوا، بازي هاي فلش را هم اجرا ميكنه..........

خودم هنوز تستش نكردم...

درضمن دوستان، اسم من مجتبي ست؛ مجتبي صدايم كنيد فكر كنم راحت تر باشيد....:11:

starblue7750
13-05-2009, 11:05
دوستان يك نكته ي جالب خوندم، ويوتي علاوه بر بازي هاي جاوا، بازي هاي فلش را هم اجرا ميكنه..........

خودم هنوز تستش نكردم...

:11:
سلام مجتبی جان
من خودم چند مورد بازی فلش تست کردم که فقط یکی موقع اجرا گوشی رو رست میکرد
بقیه مشکلی نداشتند.البته سرعت اجرای بازی فلش در کامپیوتر خیلی بالاتر از گوشیه
و یه سوال داشتم ایا فایل های با پسوند GIF رو نمیشه تو پشت زمینه گذاشت؟(منظورم اینه که متحرک باشه)

Michael Ropy
13-05-2009, 11:08
و یه سوال داشتم ایا فایل های با پسوند GIF رو نمیشه تو پشت زمینه گذاشت؟(منظورم اینه که متحرک باشه)

فکر می کنم بشه، چون من یادمه یه عکس متحرک تو بگراند یه ویوتی دیدم.

starblue7750
13-05-2009, 11:09
چند تا عکس پیدا کردم که خیلی خوبند(البته به نظر خودم)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1145
13-05-2009, 14:08
منظورتونو دقیقا بگید, یعنی میخواهید کل صدای روی فیلمو بعد از ضبط حذف کنید؟
خوب از اول بدون صدا فیلمبرداری میکردید!!!

دوست عزیز اینو خودمم میدونم که بدون صدا فیلم بگیرم.منضور من اینه که وقتی دکمه روی گوشی رو واسه فیلم گرفتن فشار میدم یه صدای دلینگ میده.اونو چجوری حذف کنم.

reza_asil
13-05-2009, 14:32
سلام

یکی از دوستان لطف کنه ریختن تم های cyl رو به زبان ساده در عین حال دقیق توضیح بده

یک سوال ویژه :از دوستان کسی جایی سراغ داره گوشی رو ببریم تم بریزه (از خود دوستان هم اگه کسی این کار رو بکنه که چه بهتر از لحاظ

هزینه ی هم مشگلی نیست )

ممنون

almgti_79
13-05-2009, 21:22
دوست عزیز اینو خودمم میدونم که بدون صدا فیلم بگیرم.منضور من اینه که وقتی دکمه روی گوشی رو واسه فیلم گرفتن فشار میدم یه صدای دلینگ میده.اونو چجوری حذف کنم.

عزيزم، حذف صدا را فكر كنم توي منوي مخفي گوشي ديدم، ولي متاسفانه گوشيمو هنوز پارس كامتل تحويل نداده :9:كه بتونم بگم چجوري بايد حذف كنيد.....

almgti_79
13-05-2009, 21:25
سلام

یکی از دوستان لطف کنه ریختن تم های cyl رو به زبان ساده در عین حال دقیق توضیح بده

یک سوال ویژه :از دوستان کسی جایی سراغ داره گوشی رو ببریم تم بریزه (از خود دوستان هم اگه کسی این کار رو بکنه که چه بهتر از لحاظ

هزینه ی هم مشگلی نیست )

ممنون

رضا جان، من گوشيم دستم نيست، حدودا بلد هستم ولي اگر گوشيم كنارم باشه، بهتر ميتونم روش نصب تم را براتون بنويسم... حالا دوروز صبر كن من گوشيمو بگيرم، چقدر عجله داري براي خراب كردن گوشيت!!!!:8:

حيف پول كه بخواهي بدهي به كسي تا برات تم بريزه، فقط چندتا نكته داره كه اگر اونها را درست انجام بدي، به راحتي ميتوني از تم ها استفاده كني........:10:

almgti_79
13-05-2009, 21:30
سلام مجتبی جان
من خودم چند مورد بازی فلش تست کردم که فقط یکی موقع اجرا گوشی رو رست میکرد
بقیه مشکلی نداشتند.البته سرعت اجرای بازی فلش در کامپیوتر خیلی بالاتر از گوشیه

ممنون بابت توضيحات تون در مورد بازي هاي فلش؛

يادمه يك مطلب در مورد تصاوير متحرك براي ويوتي خوندم، ولي خاطرم نيست گفته بود ميشه اينكارو كرد يا اينكه بايد با EFS انجامش بديم.... (ولي جستجو ميكنم و جوابشو بهتون ميدم):10:

yashgin128
13-05-2009, 23:23

دوست عزیز مشکل از مموری کارت شما هست که احتمالا 2 یا 4 گیگ هست .
با عوض کردن مموری و یا اپدیت گوشی با آخرین فریمور مشکل شما حل خواهد شد.دی

yashgin128
13-05-2009, 23:48
چند تا عکس پیدا کردم که خیلی خوبند(البته به نظر خودم)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا عکس های قشنگی گذاشتی باز ازاین کارا بکن

yashgin128
13-05-2009, 23:54
سلام

هزینه ی هم مشگلی نیست )

ممنون

دوست عزیز صفحه 12 همین تایپیک توضیح داده شده فعلا از همون اسفاده کن
البته ما منتظر آقا مجتبی همچنان هستیم
-------------------------------------------------------------
چرا این دکمه تشکر تو مرورگر من کار نمیده؟

nooshvash
14-05-2009, 08:15
سلام به همه دوستان
من تا حالا دو تا رم 4 گیگ کلاس 4 برا ویوتی خریدم اما هر دوتا رو وقتی اولین بار استفاده می کنم غیر از اینکه توی گوشی دو گیگ نشون میده وقتی با رم ریدر به کامپیوتر وصل می کنم بازم توی کامپیوتر هم دو گیگ نشون میده. کلافه شدم، اول فکر می کردم رم اولی قالبم شده اما حالا که رم دومی یعنی سیلیکون پاور کلاس 4 رو هم امتحان کردم بازم توی PC دو گیگ نشون میده.
مشکل چیه؟
ممنون

reza_asil
14-05-2009, 10:59
پس آقا مجتبی عزیز ما منتظر آموزش شما هستیم

ممنون

hamed000
14-05-2009, 11:56
اگه بخوام از بکاب استفاده کنم. اول تمومه فایلهای گوشیمو پاک کنم و بعد دوباره فایلهای بکابو کپی کنم؟؟؟؟؟؟؟

almgti_79
14-05-2009, 22:04
سلام به همه دوستان
من تا حالا دو تا رم 4 گیگ کلاس 4 برا ویوتی خریدم اما هر دوتا رو وقتی اولین بار استفاده می کنم غیر از اینکه توی گوشی دو گیگ نشون میده وقتی با رم ریدر به کامپیوتر وصل می کنم بازم توی کامپیوتر هم دو گیگ نشون میده. کلافه شدم، اول فکر می کردم رم اولی قالبم شده اما حالا که رم دومی یعنی سیلیکون پاور کلاس 4 رو هم امتحان کردم بازم توی PC دو گیگ نشون میده.
مشکل چیه؟
ممنون

1- نوش جان، ويوتي بيشتر از دو گيگ را ساپورت نميكنه (يعني بيش از دو گيگ را نميتونه بخونه، ولي اگر با رم ريدر در آن فايل هاي موسيقي يا فيلم يا ... بريزيد، ميتونيد ازش استفاده كنيد ولي براي گرفتن عكس و فيلم يا ريختن فايل با استفاده از نرم افزار سوئيت، بيش از دو گيگ را نميتونه آدرس دهي كنه....)

2- به احتمال 99% شما با خود گوشي مموري را فرمت كرديد؛ به همين علت چون خود گوشي دو گيگ را فقط در فرمت كردن آدرس دهي ميكنه، به همين جهت به هر وسيله اي شما مموري را وصل كنيد، دو گيگ بيشتر نميبينيد؛

3- شما بايد هر دو مموري را Low Level Format كنيد (فرمت كردن ويندوز Low Level نيست، به همين خاطر اگر بعد از فرمت كردن با گوشي، با ويندوز هم فرمت كنيد، باز بيش از دو گيگ را نميبينيد، فقط بايد Low Level فرمت كنيد) تا 4 گيگ مموري را بتونيد توي كامپيوتر ببينيد ولي همانطور كه توي شماره يك توضيح دادم، باز در گوشي، ظرفيت مموري را 2 گيگ خواهيد ديد ولي وقتي به رم ريدر متصل كنيد ميبينيد كه 4 گيگ فضا هست...

اگر سوالي داشتيد در خدمتم...:11:

hamed000
14-05-2009, 23:20
کممممممک . اخواستم از بکابی که از اینترنت گرفته بودم استفاده کنم ولی موقع کپی کردن بعضی از فایلهاش خطای 28 داد . حالا گوشیم بالا نمیاد . یکی کمکم کنه :-(

1145
15-05-2009, 00:12
دوست عزیز مشکل از مموری کارت شما هست که احتمالا 2 یا 4 گیگ هست .
با عوض کردن مموری و یا اپدیت گوشی با آخرین فریمور مشکل شما حل خواهد شد.دی

يعني اينقد سوالم نامفهوم هست كه بايد جوابهاي عجق وجق بگيرم .بابا مشكل من اينه:

قطع کردن صدای شاتر دوربین در Viewty
1.برنامه EFS را اجرا کنيد و به مسير LGAPP/Media/Sounds/Default Sounds برويد.

2.پسوند فايل هاي shutter3.wav ، shutter3_EX.wav، AFcompleted.wav ، recording_end.wav و recording_start.wav را به 3de. تغيير بديد.

حالا ديگه هيچ صدايي چه در هنگام عکس گرفتن و چه در هنگام فيلمبرداري از گوشيتون در نمياد.

اینو امتحان کردم نمیشه.نامش تغییر نمیکنه

nooshvash
15-05-2009, 12:24
1- نوش جان، ويوتي بيشتر از دو گيگ را ساپورت نميكنه (يعني بيش از دو گيگ را نميتونه بخونه، ولي اگر با رم ريدر در آن فايل هاي موسيقي يا فيلم يا ... بريزيد، ميتونيد ازش استفاده كنيد ولي براي گرفتن عكس و فيلم يا ريختن فايل با استفاده از نرم افزار سوئيت، بيش از دو گيگ را نميتونه آدرس دهي كنه....)

2- به احتمال 99% شما با خود گوشي مموري را فرمت كرديد؛ به همين علت چون خود گوشي دو گيگ را فقط در فرمت كردن آدرس دهي ميكنه، به همين جهت به هر وسيله اي شما مموري را وصل كنيد، دو گيگ بيشتر نميبينيد؛

3- شما بايد هر دو مموري را Low Level Format كنيد (فرمت كردن ويندوز Low Level نيست، به همين خاطر اگر بعد از فرمت كردن با گوشي، با ويندوز هم فرمت كنيد، باز بيش از دو گيگ را نميبينيد، فقط بايد Low Level فرمت كنيد) تا 4 گيگ مموري را بتونيد توي كامپيوتر ببينيد ولي همانطور كه توي شماره يك توضيح دادم، باز در گوشي، ظرفيت مموري را 2 گيگ خواهيد ديد ولي وقتي به رم ريدر متصل كنيد ميبينيد كه 4 گيگ فضا هست...

اگر سوالي داشتيد در خدمتم...:11:
از راهنمایی خوبت ممنونم فقط کاش می گفتی چطوری باید Low Level فرمت کنم.
موفق باشی.

almgti_79
15-05-2009, 15:08
از راهنمایی خوبت ممنونم فقط کاش می گفتی چطوری باید Low Level فرمت کنم.
موفق باشی.

راستش تا جاييكه ميدونم يكسري نرم افزارهاي تحت داس هستند كه اينكارو ميكنند ولي اسم برنامه هاشونو نميدونم، ولي يك راه راحت تر هم هست، اگر دوربين ديجيتال داشته باشيد، مموري را داخل دوربين بگذاريد و به قسمت فرمت بريد و تيك Low Level Format را بزنيد و بعد OK كنيد، بعد از فرمت خواهيد ديد كه حجم هر دو مموري شما 4 گيگ خواهد بود....

(البته دوربين هاي Canon اين گزينه ها را دارند، دورببين ديجيتال هاي ديگر را نميدونم....)

nooshvash
15-05-2009, 20:39
راستش تا جاييكه ميدونم يكسري نرم افزارهاي تحت داس هستند كه اينكارو ميكنند ولي اسم برنامه هاشونو نميدونم، ولي يك راه راحت تر هم هست، اگر دوربين ديجيتال داشته باشيد، مموري را داخل دوربين بگذاريد و به قسمت فرمت بريد و تيك Low Level Format را بزنيد و بعد OK كنيد، بعد از فرمت خواهيد ديد كه حجم هر دو مموري شما 4 گيگ خواهد بود....

(البته دوربين هاي Canon اين گزينه ها را دارند، دورببين ديجيتال هاي ديگر را نميدونم....)
عزیز خیلی دمت گرم
کاری که گفتی رو کردم درست شد.
دستت درست:11:

almgti_79
16-05-2009, 16:56
عزیز خیلی دمت گرم
کاری که گفتی رو کردم درست شد.
دستت درست:11:

خواهش ميكنم....:10::11:
حالا بين خودمون بمونه، چقدر به فروشنده هاي رم ناسزا گفتي؟!!!:31:

almgti_79
16-05-2009, 17:04
بچه ها از من به شما نصيحت،

گوشي بدون گارانتي بخريد ولي گوشي با گارانتي پارس كامتل نخريد

:9::9::9::9::9::37::37::37::37::37::33::33::33:
:33::33::28::28::28::28::28::grrr::grrr::grrr::grr r::grrr:

4870x2
16-05-2009, 19:13
بچه ها از من به شما نصيحت،

گوشي بدون گارانتي بخريد ولي گوشي با گارانتي پارس كامتل نخريد

:9::9::9::9::9::37::37::37::37::37::33::33::33:
:33::33::28::28::28::28::28::grrr::grrr::grrr::grr r::grrr:
چي شد؟/
اخر گوشي رو بهت دادن يا هنوز تو سي سي يو هستش؟:31:

dazin
16-05-2009, 22:16
salam be hameye barobachse viewty daran , man az vaghti to in web omadam ddidam harfaye ajib dar morede viewty hast yeki mige chandta harf nadare yeki mige sedaye shutter ghat nemishe , man goshimo 1sal pish kharidam vali hichkodom az in moshkelaro nadasht , hameye horofo dare rame 4gigam support mikone kingestone kharidam badesham ke shuuteresham mishe az tanzimate dorbin ghat kard , faghat moshkelam alan ba in goshi ine ke vaghti theme manager gozashtam dial padam sefid shod bad ye dialpade dige gozasht meshki shod , halamam gerfte vase hamin AGE MISHE RAHNAMAEEIM KONIN . TNX

almgti_79
16-05-2009, 22:34
چي شد؟/

بعد از دو هفته:
از CCU گذشته، رفته توي كما، بردنش توي ICU!!!!:41:

شرح ماجرا را در تاپيك "گارانتي كامتل يعني اين!!!" خواهم نوشت....[/B]

درضمن يك اي-ميل يك صفحه اي هم به شركت ال-جي زدم و كلي از خدمات پس از فروش بد شركت كامتل براي فروش و ساپورت گوشي هاي ال-جي شكايت كردم؛ فردا پس فرداست كه گوشي هاي ال-جي با يك گارانتي ديگه به بازار بياد!!!:21:

almgti_79
16-05-2009, 22:35
چي شد؟/

بعد از دو هفته:

شرح ماجرا را در تاپيك "گارانتي كامتل يعني اين!!!" خواهم نوشت....[/B]

درضمن يك اي-ميل يك صفحه اي هم به شركت ال-جي زدم و كلي از خدمات پس از فروش بد شركت كامتل براي فروش و ساپورت گوشي هاي ال-جي شكايت كردم؛ فردا پس فرداست كه گوشي هاي ال-جي با يك گارانتي ديگه به بازار بياد!!!:21:

امير حسن
18-05-2009, 08:58
سلام _ از هر كجا EFS_M_B رو دانلود مي كنم ويروسي يا ايراد داره اگه ممكنه كمك كنيد .
با تشكر از همه دوستان جديدم .

almgti_79
18-05-2009, 21:18
[QUOTE=dazin;3783811]salam be hameye barobachse viewty daran , man az vaghti to in web omadam ddidam harfaye ajib dar morede viewty hast yeki mige chandta harf nadare yeki mige sedaye shutter ghat nemishe , man goshimo 1sal pish kharidam vali hichkodom az in moshkelaro nadasht , hameye horofo dare rame 4gigam support mikone kingestone kharidam badesham ke shuuteresham mishe az tanzimate dorbin ghat kard , faghat moshkelam alan ba in goshi ine ke vaghti theme manager gozashtam dial padam sefid shod bad ye dialpade dige gozasht meshki shod , halamam gerfte vase hamin AGE MISHE RAHNAMAEEIM KONIN . TNX[/QUOT

دزين جان خوش آمدي عزيز به جمه ويوتي داران....

1- به قوانين تاپيك اگر توجه كرده باشيد، بايد كامنت هاتون فارسي نوشته بشه...
2- كسانيكه مشكل حروف "پ" "د" را دارند، براي زمانيست كه ميخواهند از حالت كيوورتي براي SMS نوشتن استفاده كنند ولي نوشتن SMS در حالت عادي، اين حروف موجود هست، كه براي رفع اين عيب بايد به شركت كامتل برد تا فريمور گوشي را به v10g آپ كنند.
3- درمورد رم 4 گيگ تاجاييكه من ميدونم تمامي بچه هايي كه KE990 دارند، اين مشكلو دارند كه رم 4 گيگ را ميشناسه و ميتونيد حتي استفاده كنيد ولي خود گوشي براي ضبط فيلم يا تصوير يا استفاده از نرم افزار خود گوشي براي انتقال ديتا از 2 گيگ رم بيشتر استفاده نميكنه... (وقتي 4گيگ رم خالي باشه، ويوتي نشون ميده 4گيگ رم هست كه دو گيگش پره!!!! مگر اينكه گوشي شما KU990 باشه)
4-درمورد قطع صداي شاتر واقعيتش اينه كه من هنوز تست نكردم، چون بعد از گذشت سه هفته هنوز گوشيم توي ICU بستريه!!!!
5-درمورد سفيد شدن بايد بگم كه به نظرمن بهترين كار برگردوندن بكاپه؛ احتمالا شما يكجا موقع نصب تم يك نكته اي را رعايت نكرديد؛ چون تابحال من چنين مشكلي نداشتم...

(همين الان در مورد سفيد شدن پد يك مطلب خوندم، يكي نوشته بود: اگر تم را با winrar اكستركت كنيد، بايد فولدر داخلشو به مموري منتقل كنيد، اگر خود فولدر اكستركت شده را منتقل كنيد، باعث ميشه پد سفيد بشه؛ شما تست كن ببين درست بوده يا نه؟)

almgti_79
18-05-2009, 21:23
سلام _ از هر كجا EFS_M_B رو دانلود مي كنم ويروسي يا ايراد داره اگه ممكنه كمك كنيد .
با تشكر از همه دوستان جديدم .

اميرحسين جان به جمع ويوتي داران خوش آمدي....:11:

اين هم برنامه EFS:

اگر ويروسي ميشناسه، از اين لينك استفاده كن:

امير حسن
19-05-2009, 08:50
اميرحسين جان به جمع ويوتي داران خوش آمدي....:11:

اين هم برنامه EFS:

اگر ويروسي ميشناسه، از اين لينك استفاده كن:

تشكر تشكر دومي كار درسته .

hamed000
21-05-2009, 11:43
سلام به تمومه دوستان .
من از بکابی که اینترنت گرفتمو خواستم تو گوشی کپی کنم ولی تمومه فایلهاش کپی نشد:41:.حالا گوشیم بالا نمیاد . اگه کسی فایل بکابی که کپی میشه رو داره برام بذاره . ممنون:42:

hamed000
21-05-2009, 11:50
فایله بکابی که از اینترنت گرفتم کپی نشد:41:حالا گوشیم بالا نمیاد . کممکم کنیین لطفا ممنون:42:

DariushGreat
21-05-2009, 14:11
بعد از دو هفته:

شرح ماجرا را در تاپيك "گارانتي كامتل يعني اين!!!" خواهم نوشت....[/b]

مگه با گوشیت چه کردی که اینجور فرستادنش CCU؟ :blink: هان؟!

سلام به تمومه دوستان .
من از بکابی که اینترنت گرفتمو خواستم تو گوشی کپی کنم ولی تمومه فایلهاش کپی نشد:41:.حالا گوشیم بالا نمیاد . اگه کسی فایل بکابی که کپی میشه رو داره برام بذاره . ممنون:42:

یکی به داد این رفیقمون برسه! :33:

a&s
22-05-2009, 10:56
سلام اقا چهجوری دانلود کنم؟؟؟/

a&s
23-05-2009, 08:31
یکی نیست بگه چه جوری و از کجا تم وارد گوشیم کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

almgti_79
23-05-2009, 21:42
یکی نیست بگه چه جوری و از کجا تم وارد گوشیم کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1- عزيزم شما لطف كنيد كامنت مورد نظر خودتونو در يك تاپيك بگذاريد، نه در همه ي تاپيك ها؛

2- اگر كمي دقت ميكرديد، در همين تاپيك من تم ها را كامل براي دوستان گذاشتم حتي با آموزش (كامنت هاي پايين را نگاه كنيد؛)

3- اگر آموزش فارسي ميخواهيد بايد كمي صبر كنيد تا من دقيق براي دوستان با تمام نكات بنويسم (چون گوشيم توي شركت براي تعويض برد بستري شده!!!)

بچه ها این هم لینک تم Windows 7 (با حجم 7.4 مگابایت از نوع تم های Cyl):

طریقه نصب همانند قبلی ها...

تصویر تم:

اين تم Android (حجم 1.8 مگابايت از نوع تم منيجر ، طريقه نصبش در خودش هست):

اين هم توضيحاتش:

همشون زيبا هستند، درضمن خود من هم بجز روزهايي كه ميرم دانشگاه با Dial-up وصل ميشم! مثلا همين تم قبلي كه در پست قبلي براتون گذاشتمو خودم الان با خط خونه دانلود كردم (6دقيقه زمان برد)!:46:

تم مكعب سه بعدي (حجم 4.3 مگابايت از نوع تم هاي Cyl):

توضيحات:

نحوه نصب:

تصوير تم:

تم واكمن (حجم 3 مگابايت از نوع تم هاي Cyl):

توضيحات:

نحوه نصب:

تصوير تم:

تم HTC Touch Diamond (در دو حجم 14.1 مگابايت براي نسخه Full و 2.5 مگابايت براي نسخه Lite از نوع تم هاي Cyl)

حجم 14.1 مگابايت (Full Version):

حجم 2.5 مگابايت (Lite Version):

توضيحات:

نحوه نصب:

تصوير تم:

تم v Tocco (با حجم 8.6 مگابايت از نوع Cyl):

توضيحات:

نحوه نصب:

تصوير تم:

a&s
24-05-2009, 07:04
سلام شرمنده چون تازه کارم زیاد اشنا نیستم که چه کار کنم.ببخشید.:11:

a&s
24-05-2009, 07:11
:31:من تم های قبلی رو دانلود کرم.ایا نرم افزاره خواصی می خواد تا اجرا بشه؟؟؟؟؟

kalepoook
24-05-2009, 19:35
سلام
این بازیو نصب کنین هم فول تاچه هم اینکه تمام صفحه هست،بازی ماشین:

almgti_79
24-05-2009, 23:53
:31:من تم های قبلی رو دانلود کرم.ایا نرم افزاره خواصی می خواد تا اجرا بشه؟؟؟؟؟

maryam_freeze
26-05-2009, 13:26
ببخشید می خواستم بپرسم تم های ku990 روی ke990 هم کار می کنه؟ آخه ku990 240X320 هستش ولی ke990 240x400

maryam_freeze
26-05-2009, 13:32
ببخشید می خواستم بپرسم تم های ku990 روی ke990 اجرا میشه؟ آخه ku990 230x320 هستش ولی ke990 230x400!

Michael Ropy
26-05-2009, 21:27
ببخشید می خواستم بپرسم تم های ku990 روی ke990 اجرا میشه؟ آخه ku990 230x320 هستش ولی ke990 230x400!

باید اجرا بشه! این دوتا فقط تو دوربین جلو و نسل سومی بودن به اضافه ی فلش و محافظ لنز تفاوت دارند. البته باتری یو بهتره. در ضمن رزولوشن هردو 240 در 400 هست.

a&s
27-05-2009, 08:59
سلام بعد از دانلود اون نرم افزارا چه کشر باید بکنم؟؟؟؟

maryam_freeze
27-05-2009, 11:57
باید اجرا بشه! این دوتا فقط تو دوربین جلو و نسل سومی بودن به اضافه ی فلش و محافظ لنز تفاوت دارند. البته باتری یو بهتره. در ضمن رزولوشن هردو 240 در 400 هست.

مرسی. آخه من توی اکثر سایتا خونده بودم ku990 240x320 هستش! یه سوال دیگه چه جوری میشه فایل های theme و game رو محو کرد که سرعت موبایل بره بالا؟!

maryam_freeze
27-05-2009, 11:59
به این سایت سری بزنید هم بد نیست :

maryam_freeze
27-05-2009, 12:08
و هم این سایت :

almgti_79
28-05-2009, 23:04
مرسی. آخه من توی اکثر سایتا خونده بودم ku990 240x320 هستش! یه سوال دیگه چه جوری میشه فایل های theme و game رو محو کرد که سرعت موبایل بره بالا؟!

1- براي از بين بردن تم ها فقط كافيه بك آپي كه از گوشيتون گرفتيدو برگردونيد؛
2- در مورد بازي ها هم بايد اونها را به قولي remove كنيد؛
3- بايد بعد از انجام اينكارها اگر مموري خارجي داريد، مموري را Defrag كنيد.

نكته: مورد سوم را هرماه يكبار انجام دهيد تا سرعت گوشي هميشه بالا بمونه (البته اگر زياد عادت داريد مموري را پركنيد)

fr.hadi
29-05-2009, 17:41
سلام من یه تازه کارم و متاسفانه وقتی داشتم از گوشیم بک آپ می گرفتم اسم پوشه LG APP رو دو بار به TOTO تغییر دادم. یعنی بار اول که LG APP رو تغییر نام دادم و refresh کردم به اشتباه بعد از Refresh دوباره پوشه LG APP رو تغییر نام دادم و حالا دیگه وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل می کنم گوشی کانکت می شه ولی برنامه EFS اطلاعات گوشی رو نشون نمی ده یعنی دیگه پوشه های گوشی رو لیست نمی کنه. حالا به نظر شما راه حلی داره که بشه درستش کرد؟

fr.hadi
29-05-2009, 17:48
سلام من یه تازه کارم و متاسفانه وقتی داشتم از گوشیم بک آپ می گرفتم اسم پوشه LG APP رو دو بار به TOTO تغییر دادم. یعنی بار اول که LG APP رو تغییر نام دادم و refresh کردم به اشتباه بعد از Refresh دوباره پوشه LG APP رو تغییر نام دادم و حالا دیگه وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل می کنم گوشی کانکت می شه ولی برنامه EFS اطلاعات گوشی رو نشون نمی ده یعنی دیگه پوشه های گوشی رو لیست نمی کنه. حالا به نظر شما راه حلی داره که بشه درستش کرد؟

Mona.b
04-06-2009, 12:15
سلام خدمت دوستان . من back up گوشی Ku990R رو میخواستم خیلی واجبه خواهشن کمک کنید.

almgti_79
05-06-2009, 13:30
سلام خدمت دوستان . من back up گوشی Ku990R رو میخواستم خیلی واجبه خواهشن کمک کنید.

عزيزم، تاجاييكه اطلاع دارم اينجا كسي از بچه ها گوشي KU990R را نداره...

گوشيتون فارسيه يا انگليسي، اگر انگليسي باشه شايد بتونم براي شما پيدا كنم...

Mona.b
05-06-2009, 13:40
سلام . گوشی من انگلیسی هستش .اگه زحمتشو بکشی ممنون می شم.
با تشکر

htondkar
07-06-2009, 18:42
سلام
KE990 با گارانتي اصلي رو 240 خريدم بسلامتي (فريمور V10f )
بنظر من بزرگترين عيب گوشي فايل منيجرشه كه بسيار ضعيفه البته يه لم خاصي داره
ولي باتري اصلا مشكلي نداره من يه شب تا صبح گزاشتم شارژ بعد فرداش كلي باهاش ور رفتم و الان كه دو ا روز و اشب كامل از شارژش گذشته هنوز 1 خونه هم از 3 خونه خالي نشده
بقيه چيزها هم خوبه

bahaareh
11-06-2009, 17:32
[دوستان تورو به خدا گوشیتونو با کامپیوتر شارز نکنید!!! باتری گوشی منو خراب کرد

Michael Ropy
12-06-2009, 07:52

اصلا خوب نیست گوشی رو با USB کامپیوتر شارژ کنی (هر گوشی).

almgti_79
13-06-2009, 00:13
سلام
KE990 با گارانتي اصلي رو 240 خريدم بسلامتي (فريمور V10f )
بنظر من بزرگترين عيب گوشي فايل منيجرشه كه بسيار ضعيفه البته يه لم خاصي داره
ولي باتري اصلا مشكلي نداره من يه شب تا صبح گزاشتم شارژ بعد فرداش كلي باهاش ور رفتم و الان كه دو ا روز و اشب كامل از شارژش گذشته هنوز 1 خونه هم از 3 خونه خالي نشده
بقيه چيزها هم خوبه

مبارك باشه عزيز، انشاالله باهاش چهارتا همسر اختيار كني!!!:31:
ولي 7 هزار تومان گرانتر خريدي، شنبه 16 خرداد 233هزارتومان بود؛

عزيزم پورت USB كامپيوتر شما مشكل داشته وگرنه بهتره با نرخ جريان پايين باتري هاي شارژي، شارژ شوند؛

اصلا خوب نیست گوشی رو با USB کامپیوتر شارژ کنی (هر گوشی).

اتفاقا هرچقدر با نرخ جريان پايينتري باتري هاي شارژي، شارژ شوند، طول عمر اونها افزايش پيدا ميكنه؛ اگر توجه كرده باشيد، با رايانه، 4 ساعت طول ميكشه تا ويوتي شارژ بشه ولي با شارژز 2 ساعت؛ پس اگر از پاور و USB هاي سيستمتون مطمئن هستيد، بهتره با رايانه گوشيتونو شارژ كنيد....

Michael Ropy
13-06-2009, 13:08
اتفاقا هرچقدر با نرخ جريان پايينتري باتري هاي شارژي، شارژ شوند، طول عمر اونها افزايش پيدا ميكنه؛ اگر توجه كرده باشيد، با رايانه، 4 ساعت طول ميكشه تا ويوتي شارژ بشه ولي با شارژز 2 ساعت؛ پس اگر از پاور و USB هاي سيستمتون مطمئن هستيد، بهتره با رايانه گوشيتونو شارژ كنيد....

راستش من شنیده بودم که میگفتن خوب نیست و از این حرفها! ممنون که راهنمایی کردید.

AmiRreZA_RAcEr
15-06-2009, 13:34
منکه وقتی با usb شارژ مینم پشت گوشیم برقدار میشه !‌

sina salehi
22-06-2009, 08:49
سلام
می خواستم ببینم راه حلی واسه حرف "د" و "پ" ÷یدا شده یا نه؟
ممنون

sid
22-06-2009, 10:16
در حالت صفحه كليد معمولي اين كلمات هستند ولي در حالت صفحه كليد كامل مشكل دارند
پس بهتره عتدت كنيد از اين روش استفاده كنيد
اگه بلد نيستيد بايد بگم كه روي دكمه Aدر بالاي صفحه سمت راست كليك كنيد و گزينه ها رو امتحان كنيد

Michael Ropy
22-06-2009, 12:46
سلام
ممنون بله عزیز، با یه فریمور (که فکر میکنم 10v بود) درست میشه.

sid
22-06-2009, 15:21
طريقه نصي اين تهمهاي زيبا رو اگه به صورت دقيق و ريز به ريز و البته به زبان شيرين فارسي اگه گفته بشه خيلي خوب هست
كسي بلده؟

almgti_79
22-06-2009, 17:27
سلام
ممنون

در حالت صفحه كليد معمولي اين كلمات هستند ولي در حالت صفحه كليد كامل مشكل دارند
پس بهتره عتدت كنيد از اين روش استفاده كنيد
اگه بلد نيستيد بايد بگم كه روي دكمه Aدر بالاي صفحه سمت راست كليك كنيد و گزينه ها رو امتحان كنيد

بله عزیز، با یه فریمور (که فکر میکنم 10v بود) درست میشه.

بله, اگر گارانتی شرکت کامتله, ببر گارانتی بگو حرف د و پ نداره و اونها با آپ فریمورش به v10g این مشکل را براتون حل میکنند؛ البته مراقب باشید که 20000تومان از شما درخواست نکنند!!! (چون من بهشون پول ندادم)

نکنه USB سیستمت به برق شهر متصله!!!:31:

طريقه نصي اين تهمهاي زيبا رو اگه به صورت دقيق و ريز به ريز و البته به زبان شيرين فارسي اگه گفته بشه خيلي خوب هست
كسي بلده؟

من در حال تهیه اش هستم, به همراه تصاویری که در حین استفاده از نرم افزارهای....

Michael Ropy
22-06-2009, 20:37

مودم داخل کیس داری؟ احتمالا به خاطر اونه.

almgti_79
23-06-2009, 12:00
مودم داخل کیس داری؟ احتمالا به خاطر اونه.

فكر نكنم ربطي به مودم داشته باشه؛ من هم مودم اكسترنال دارم هم مودم اينترنال؛ مشكل يا از برد سيستمتونه يا از پاور؛ فرق پاورهاي 15000 توماني و 45000 توماني در تثبيت ولتاژ و آمپراژ خروجي را دست كم نگيردهاااااااااااا:46:

اگر لپ تاپ داريد بهتون پيشنهاد ميكنم از پورت هاي لپ تاپ استفاده كنيد؛ لپ تاپ جريان هاي خروجيش خيلي ثابت تره

sid
23-06-2009, 12:20
مطمئنا مشكل از كيس هست
نظر من هم روي پاور هست به نظر من پاور ايراد داره

Michael Ropy
23-06-2009, 13:15
راستی پاور رو یادم رفت! احتمالا از اونه. مودم رو به این خاطر گفتم چون همیشه تو سیستمهایی که مودم داخلی داشتن و مودم وصل بود برق وجود داشت که با کندنشون حل میشد.

Mona.b
23-06-2009, 15:47
back up گوشی Ku990R رو کسی نداره ؟ من که دیگه خسته شدم اینقدر گشتم. تو رو خدا کمک کنید.

a m i rh o s e i n
26-06-2009, 12:56
سلام موبایل من اصلا شماره نمیگیره،صفحه شماره گیری کاملا سفیده

almgti_79
26-06-2009, 18:59
back up گوشی Ku990R رو کسی نداره ؟ من که دیگه خسته شدم اینقدر گشتم. تو رو خدا کمک کنید.

عزيزم من بنابر قولي كه داده بودم، پيگير بك آپ گوشي شما شدم ولي هنوز چيزي پيدا نكردم...:41:

شما احتمالا گوشيتونو خودتون فلش كرديد؟
اگر ممكنه دقيق بگيد چه كاري كرديد تا بتونيم كمك كنيم...:20:

a m i rh o s e i n
26-06-2009, 19:09
نه فلش نکردم،رنگ قلم شماره گیری رو عوض کردم که اینطوری شد بعد که دوباره مشکیش کردم بازم درست نشد

sid
26-06-2009, 19:17

گوشيت رو ريست كن و از فايلهاش هم مطمئن شو كه ويروسي نباشن

almgti_79
26-06-2009, 21:47

اين مشكل را كه دوستمون گفتند من قبلا جايي خونده بودم، مطمئنم ويروس نيست، تا جاييكه يادمه اون شخص اگر اشتباه نكرده باشم يا درحين ريختن تمها اين مشكل را پيدا كرده بود يا در هنگام فلش كردن گوشيش؛ احتمالا اميرحسين جان هم يك تغييري توي گوشيشون دادند كه اينگونه شده است....

a m i rh o s e i n
27-06-2009, 07:17
اتفاقا چند روز پیش سعی کردم تم موبایلمو عوض کنم ولی نتونستم ،نمیدونم به خاطر ویروسه یا چیز دیگه!:41:

bahaareh
28-06-2009, 21:43
شما باید یه dialpad سالم رو گوشیت بریزی

sid
30-06-2009, 12:43
اين كه گفتي يعني چه...؟

almgti_79
30-06-2009, 15:36
اتفاقا چند روز پیش سعی کردم تم موبایلمو عوض کنم ولی نتونستم ،نمیدونم به خاطر ویروسه یا چیز دیگه!:41:

باتوجه به اینکه گفتیی خواستید تم های موبایلو عوض کنید, من پیگیر مشکل شما شدم, دوستان گفتند اگر از گوشیتون با EFS بک آپ گرفتید, بهتره بک آپ را برگردونید...

بعضی ها موقع تعویض تم این مشکل براشون پیش اومده بود که اون هم به دلیل کپی کردن کل تم منیجر روی مموری کارتشون بوده بدون اینکه فولدر داخل تم منیجر رو بعد از اکسترکت کردن روی گوشی ریخته باشند...

a m i rh o s e i n
30-06-2009, 20:19
خوشبختانه بک آپ گرفتم اما بلد نیستم چطور بک آپ را برگردونم :23:

starblue7750
01-07-2009, 14:14
سلام
تائيد ميشه
علت سفيدي از Dialpad گوشيه

DariushGreat
03-07-2009, 23:38
عزيزم من بنابر قولي كه داده بودم، پيگير بك آپ گوشي شما شدم ولي هنوز چيزي پيدا نكردم...:41:

شما احتمالا گوشيتونو خودتون فلش كرديد؟
اگر ممكنه دقيق بگيد چه كاري كرديد تا بتونيم كمك كنيم...:20:

نه فلش نکردم،رنگ قلم شماره گیری رو عوض کردم که اینطوری شد بعد که دوباره مشکیش کردم بازم درست نشد

اين مشكل را كه دوستمون گفتند من قبلا جايي خونده بودم، مطمئنم ويروس نيست، تا جاييكه يادمه اون شخص اگر اشتباه نكرده باشم يا درحين ريختن تمها اين مشكل را پيدا كرده بود يا در هنگام فلش كردن گوشيش؛ احتمالا اميرحسين جان هم يك تغييري توي گوشيشون دادند كه اينگونه شده است....

اين كه گفتي يعني چه...؟

باتوجه به اینکه گفتیی خواستید تم های موبایلو عوض کنید, من پیگیر مشکل شما شدم, دوستان گفتند اگر از گوشیتون با EFS بک آپ گرفتید, بهتره بک آپ را برگردونید...

بعضی ها موقع تعویض تم این مشکل براشون پیش اومده بود که اون هم به دلیل کپی کردن کل تم منیجر روی مموری کارتشون بوده بدون اینکه فولدر داخل تم منیجر رو بعد از اکسترکت کردن روی گوشی ریخته باشند...

خوشبختانه بک آپ گرفتم اما بلد نیستم چطور بک آپ را برگردونم :23:

سلام
تائيد ميشه
علت سفيدي از Dialpad گوشيه

سلامی گرم بر همگی
کنکور رو دادم. حالا در خدمتم :31:
در مورد این مشکل دوستمون که صفحه شماره گیری ندارن، به نشونی زیر برن:

در ضمن دوستان گلم، درسته که گوشی های پلتفرم جاوا امنیت پایینی دارن، اما خوشبختانه مانند گوشی های دارای سیستم عامل نیستن که بشه براشون ویروس نوشت. حداکثر کار مخربی که می شه روشون انجام داد، اینه که هکش کنیم. همین :46:

بازم کاری بود در خدمتم :20:

a m i rh o s e i n
05-07-2009, 13:45
آقا داریوش دستتون درد نکنه درست شد،از بقیه هم ممنونم:40::11:

DariushGreat
05-07-2009, 18:24
آقا داریوش دستتون درد نکنه درست شد،از بقیه هم ممنونم:40::11:
خواهش می کنم.
راستی یادم رفت توی پستی قبلی تبریک بگم؛ به جمع پی 30 ورلدی ها خوش اومدی. دیگه اومدی قاطی ما ها :27:
امیدوارم فعالیتت رو ادامه بدی و امیدوارم روزی ببینم که نوشته ادمین انجمن موبایل! اون روز دور نیست. خوب کار کنی می رسی بهش!

بازم بهت خوش آمد می گم.

پیروز و سربلند باشی. برو بچ پرسشی بود هستم در خدمتتون :11:

a m i rh o s e i n
08-07-2009, 21:54
file:///E:/lg/CYLThemes/CYLThemes/eglass/backgrounds/jpg/jpg29.jpg

I LOVE MESSI
09-07-2009, 10:49
سلام دوستان من ke990 خریدم میدونستم با حرفهای دوستان شاید خوشم نیاد ولی ................................... اگر برند lg انتخای کردی ku990 نگیرین مشکلاش دو برابر ke هست ولی ku990r که اینجا پیدا هم نمیشه اگه از اون ور اب بیاری از هر دو شون بهتر است ولی ke990 را از دست ندید مخصوصا اگر دنبال دوربین های شاخ پنج مگاپیکسل هستید فیلم برداریش منو کشته ................................

I LOVE MESSI
09-07-2009, 11:16
سلام دوستان گوشی من ke990 هست مشکلای شما رو ندارم جل الخالق خدایا شکرت همهی حرف هارو میشناسه وداره فیلم برداریش مشکلی نداره برای استفاده بیشتر از باطری کوشی روشنایی تصویر را روی 0% یگذارید من این کار را کردم 3 شب دوام اورد در طول روز هم 14 15 تایی sms میفرستم هر شب هم 30ذقیقه اهنگ گوش میذم و بلاخره شب سوم وسط اهنگ خاموش شد راستی وقتی خریدید تا رفتین خونه نزنین تو شارز بگزارین کاملا خالی شه یعنی گوشی خاموش کنه بعد 8 سایت باید بزنین شارز

almgti_79
09-07-2009, 16:01
سلام دوستان من ke990 خریدم میدونستم با حرفهای دوستان شاید خوشم نیاد ولی ................................... اگر برند lg انتخای کردی ku990 نگیرین مشکلاش دو برابر ke هست ولی ku990r که اینجا پیدا هم نمیشه اگه از اون ور اب بیاری از هر دو شون بهتر است ولی ke990 را از دست ندید مخصوصا اگر دنبال دوربین های شاخ پنج مگاپیکسل هستید فیلم برداریش منو کشته ................................

سلام دوست ما... مبارك باشه عزيز، به جمع ويوتي داران خوش آمديد....:11:

سلام دوستان گوشی من ke990 هست مشکلای شما رو ندارم جل الخالق خدایا شکرت همهی حرف هارو میشناسه وداره فیلم برداریش مشکلی نداره برای استفاده بیشتر از باطری کوشی روشنایی تصویر را روی 0% یگذارید من این کار را کردم 3 شب دوام اورد در طول روز هم 14 15 تایی sms میفرستم هر شب هم 30ذقیقه اهنگ گوش میذم و بلاخره شب سوم وسط اهنگ خاموش شد راستی وقتی خریدید تا رفتین خونه نزنین تو شارز بگزارین کاملا خالی شه یعنی گوشی خاموش کنه بعد 8 سایت باید بزنین شارز

درمورد فيلمبرداري روي حافظه ي خارجي اگر تست كنيد خيلي خوب ميشه، چون روي حافظه داخلي اصلا مشكلي نداره؛ روي حافظه خارجي اگر مموري فضاي خالي پراكنده داشته باشه به احتمال 99% تيكهاي ريزي هر 5 تا 10 ثانيه روي فيلم ميزنه، كه براي برطرف كردن اين مشكل بايد مموري را دفرگ كرد...

درمورد حروف هم در حالت كيبورد كامل (كيوورتي) موقع نوشتن SMS تست كنيد ببينيد گوشيتون دوتا حرف پ & د را دارد يا نه....

اگر اين حروف را داشت ببينيد ورژن فريمور گوشيتون چيه؟

اميدوارم ورژن گوشيتون v10g باشه....

Grand
09-07-2009, 16:04
این تمم ها رو میشه برای کوکی استفاده کرد؟

DariushGreat
09-07-2009, 18:36
این تمم ها رو میشه برای کوکی استفاده کرد؟

نه عزیز. تم هر گوشی ویژه خودشه. اگر هم بخوای استفاده کنی، باس نام فایل هاشو با اونی که توی کوکی هست عوض کنی ( که این کار مستلزم تسلط و دانستن اینه که هر فایل تم برای چه بخش از گوشی ها هست )

a m i rh o s e i n
10-07-2009, 10:44
آقا یه مشکل چرا بعضی وقتا گوشیم ، رمو نمیشناسه ، این مشکل وقتی با گوشی عکس

میگیرم پیش میاد و تا موبایلو خاموش روشن نکنم درست نمیشه!

I LOVE MESSI
10-07-2009, 15:37
سلام دوست خوبم نه همهی حروف بود v10f بود فیلمم تیک نمیزد خدارو شکر فکر کنم شانسی باشه راستی رفتم تمام اهنگ های mp3 رو wav کردم ترکوند شاید باور نکنی با n95 و n98 چینی مقایسه کردم یک اهنگو با هر سه تا گوشی یک زمان گذاشتم ویوتی غوغا کرد صدای اون 2 تا گم شده بود همه مونده بودن البته من کد تقویت صدارو زده بودم ولی خوب ویوتی 1 اسپیکر داره n95 2 2 تا n98 چینی 4 تا راستی برای دانلود نرو افزار تبدیل فرمت ................................

I LOVE MESSI
10-07-2009, 15:45
راستی یادم رفت گوشیو که میزنم شارز پر میشه ولی وقتی درمیارم همون موقع میزنم دوباره شروع میکنه به شارز کردن به مدت 5 دقیقه چرا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] l.jpg

almgti_79
10-07-2009, 23:33
آقا یه مشکل چرا بعضی وقتا گوشیم ، رمو نمیشناسه ، این مشکل وقتی با گوشی عکس

میگیرم پیش میاد و تا موبایلو خاموش روشن نکنم درست نمیشه!

1- مارك دقيق مموريتون چيه؟
2- ميزان حافظه ي مموريتون چقدره و چقدر فضاي خالي داره؟
3- با مموري هاي ديگه هم تست كرديد؟
4- اگر با مموري ديگه هم تست كرديد و باز اين مشكلو داريد بايد ببريد گارانتي (يا فريمور مشكل پيدا كرده يا برد گوشي مشكل داره كه با تجربه اي كه دارم احتمال دومي بيشتره!!!):41:

almgti_79
10-07-2009, 23:43
سلام دوست خوبم نه همهی حروف بود v10f بود فیلمم تیک نمیزد خدارو شکر فکر کنم شانسی باشه راستی رفتم تمام اهنگ های mp3 رو wav کردم ترکوند شاید باور نکنی با n95 و n98 چینی مقایسه کردم یک اهنگو با هر سه تا گوشی یک زمان گذاشتم ویوتی غوغا کرد صدای اون 2 تا گم شده بود همه مونده بودن البته من کد تقویت صدارو زده بودم ولی خوب ویوتی 1 اسپیکر داره n95 2 2 تا n98 چینی 4 تا راستی برای دانلود نرو افزار تبدیل فرمت ................................

جالبه، تاحالا گوشي ويوتي اي دست دوستان نبوده كه با ورژن 10f در حالت كيبورد كامل حروف دال & پ را داشته باشد، همه ي دوستان در حالت كيبورد معمولي تمام حروف را داشتند ولي در حالت كيوورتي اين دو حروف روي اين ورژن فريمور نبوده.... ولي خوشحالم كه اين مشكلو نداريد... براي منكه چنين مشكلي داشت و مجبور شدم ببرم گارانتي تا فريمورش را به v10g ارتقا دهند..... :11:

راستی یادم رفت گوشیو که میزنم شارز پر میشه ولی وقتی درمیارم همون موقع میزنم دوباره شروع میکنه به شارز کردن به مدت 5 دقیقه چرا

اين مشكل خاصي نيست، تمامي باطري هاي ليتيومي اين مشكلو دارند ولي بعضي از گوشي ها اين مشكلو نشون نميدهند. اين مشكل به باطري هاي ليتيومي و شارژ شدن اونها مربوطه؛ راستش فلسفه ي زيادي داره ولي فقط همينقدر بدونيد كه بخاطر ساختارهاي نفوذي يون ليتيوم در اين نوع باتري هاست:46:

I LOVE MESSI
11-07-2009, 10:09
سلام دوستان من رفتم جمهوری راستی ببخشید از دوست خوبم به خاطر جواب تشکر کنم :11::40: میگفتم رفتم توی مغازه گفتم هرچی برنامه که به این میخوره بریز وقتی تموم شد 5 تاشو نخوند مثل تهران 87 ولی بقیه رو خوند جالب برام برنامه هک ریخت:21: امتحان هم کرد جواب داد:5: راستی شما میگویید دوربینش با 3.2 یکی باید یه تنظیماتش دست بزنی میشه بگید چیو به چی تغیر بدم بعد من وقتی لرزشگیر رو میزنم عکسش میاد ولی بدتر میشه میزنم میره بهتر میشه ببخشید زیاد حرف زدم حالت ماکرو به چه دردی میخوره:19::13::41:

a m i rh o s e i n
11-07-2009, 12:20
1- مارك دقيق مموريتون چيه؟
2- ميزان حافظه ي مموريتون چقدره و چقدر فضاي خالي داره؟
3- با مموري هاي ديگه هم تست كرديد؟
4- اگر با مموري ديگه هم تست كرديد و باز اين مشكلو داريد بايد ببريد گارانتي (يا فريمور مشكل پيدا كرده يا برد گوشي مشكل داره كه با تجربه اي كه دارم احتمال دومي بيشتره!!!):41:

مارک خاصی نداره فقط نوشته micro sd ، میزان حافظه 2g و فضای خالی 79% ، با مموری دیگه ای تست

نکردم یعنی نداشتم که تست کنم! فکر کنم باید ببرم گارانتی :13:

almgti_79
11-07-2009, 13:47
سلام دوستان من رفتم جمهوری راستی ببخشید از دوست خوبم به خاطر جواب تشکر کنم :11::40: میگفتم رفتم توی مغازه گفتم هرچی برنامه که به این میخوره بریز وقتی تموم شد 5 تاشو نخوند مثل تهران 87 ولی بقیه رو خوند جالب برام برنامه هک ریخت:21: امتحان هم کرد جواب داد:5: راستی شما میگویید دوربینش با 3.2 یکی باید یه تنظیماتش دست بزنی میشه بگید چیو به چی تغیر بدم بعد من وقتی لرزشگیر رو میزنم عکسش میاد ولی بدتر میشه میزنم میره بهتر میشه ببخشید زیاد حرف زدم حالت ماکرو به چه دردی میخوره:19::13::41:

خواهش میکنم عزیزم...:10:

چندتا نکته و سوال:

1- شما با درخواست برنامه 270هزارتومان پول پرداخت کردید؟ چون قیمت یکماه قبل گوشی ویوتی با گارانتی اصلی 233هزارتومان بود...
2- برنامه های جاوای بالای سه مگ توسط گوشی های الجی ساپورت نمیشه به همینخاطر نقشه تهران 87 اجرا نشده است...
3- منظورتون از برنامه هک چیست و کاربردش چیست؟
4- تنظیمات دوربین را با چندتا عکس گرفتن متوجه میشید, چون باید در شرایط مختلف عکس بگیرید تا بتونید متوجه بشید در هر شرایطی چه عکسی بگیرید...
5- اتفاقا با IS عکس بسیار شفاف تری میگیره و از محو شدن عکس و یا کشیدگی عکس جلوگیری میکنه...
6- حالت ماکرو برای وقتی ست که بخواهید از یک شی یا هر چیزی در فاصله ی کم عکس بگیرید که در اینحالت فاصله ی لنز دوربین تا شی ماکزیمم 10-7 سانتیمتر باشه, در اینحالت حتما باید IS را هم فعال کنید چون در فواصل کم کوچکترین لرزشی باعث کشیدگی عکس میشه....

DariushGreat
11-07-2009, 20:57
دوستانی که می خوان گوشیشون رو بروز کنن ( به عبارت دیگه نگارش تازه تر پلت فرم رو روی گوشیشون بریزن )، تشریف ببرن به این نشانی:

این آپگرید بدست خودتون انجام می شه! :46:

دوستان فراموش نشه که باطری گوشیتون در هنگام فلش شدن باس فول شارژ باشه و حتما برای احتیاط به شارژر هم وصل کنید! اگه وسط فلش شدن باطری تموم شه باس با گوشی هم خداحافظی کرد ها!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

I LOVE MESSI
11-07-2009, 21:07
خواهش میکنم عزیزم...:10:

چندتا نکته و سوال:

1- شما با درخواست برنامه 270هزارتومان پول پرداخت کردید؟ چون قیمت یکماه قبل گوشی ویوتی با گارانتی اصلی 233هزارتومان بود...
2- برنامه های جاوای بالای سه مگ توسط گوشی های الجی ساپورت نمیشه به همینخاطر نقشه تهران 87 اجرا نشده است...
3- منظورتون از برنامه هک چیست و کاربردش چیست؟
4- تنظیمات دوربین را با چندتا عکس گرفتن متوجه میشید, چون باید در شرایط مختلف عکس بگیرید تا بتونید متوجه بشید در هر شرایطی چه عکسی بگیرید...
5- اتفاقا با IS عکس بسیار شفاف تری میگیره و از محو شدن عکس و یا کشیدگی عکس جلوگیری میکنه...
6- حالت ماکرو برای وقتی ست که بخواهید از یک شی یا هر چیزی در فاصله ی کم عکس بگیرید که در اینحالت فاصله ی لنز دوربین تا شی ماکزیمم 10-7 سانتیمتر باشه, در اینحالت حتما باید IS را هم فعال کنید چون در فواصل کم کوچکترین لرزشی باعث کشیدگی عکس میشه....
سلام ممنون :11: نه من گوشی رو 240 و 15 تومان بابت برنامه برنامه هک :21: وقتی بلوتوث کسی روشن باشه میشه عکساش اس ام اس هاش شماره هاش رو بریزی تو گوشی خودت بدون این که اون فرد بفهمه :5: راستی جایی قلم ویوتی میفروشه داداشم قلمم رو گم کرد:19::41::19::41::19::41:

I LOVE MESSI
11-07-2009, 22:23
سلام چه جوری بغل اسمم عکس بگذارم :41: ممنون:11:

a m i rh o s e i n
11-07-2009, 22:56

برو تو تنظیمات کاربر ، ویرایش اواتار و عکس مورد علاقتو بذار :20:

almgti_79
12-07-2009, 00:22
دوستانی که می خوان گوشیشون رو بروز کنن ( به عبارت دیگه نگارش تازه تر پلت فرم رو روی گوشیشون بریزن )، تشریف ببرن به این نشانی:

این آپگرید بدست خودتون انجام می شه! :46:

دوستان فراموش نشه که باطری گوشیتون در هنگام فلش شدن باس فول شارژ باشه و حتما برای احتیاط به شارژر هم وصل کنید! اگه وسط فلش شدن باطری تموم شه باس با گوشی هم خداحافظی کرد ها!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزيزم آپديت ويوتي فارسي فقط دست كامتله...

almgti_79
12-07-2009, 00:25

شما در بالاي تاپيك ها به قسمت تنظيمات كاربر مراجعه كنيد، سپس در ستون سمت راست صفحه ي جديد روي ويرايش آواتار كليك كنيد و .....

sid
12-07-2009, 11:50
سلام به همه
ببخشيد يكي از دوستان قرار بود طريقه نصب تم در گوشي رو به فارسي و با جزئياتش ترجمه كنه و قرار بده
اين كار انجام شد يا نه؟اگه شده لطفا لينكش رو برام بزارين من پيدا نكردم

almgti_79
12-07-2009, 12:29
راستی جایی قلم ویوتی میفروشه داداشم قلمم رو گم کرد

اتفاقا روزی که رفته بودم سکرت بخرم, یک بنده ی خدایی مشکل شمارا داشت, کل علاالدینو زیرو رو کرده بود ولی به قول خودش پیدا نکرده بود....

به نظرم مستقیم با خود شرکت تماس بگیرید بهتره؛ باتریشو که داشتند شاید قلم ویوتی را هم داشته باشند......:5:

I LOVE MESSI
12-07-2009, 13:21
سلام ممنونم :11: اگه گفتم گفت نداریم به نظرتون بعدا میاد:13:viva barca:wub:

sid
12-07-2009, 14:44
چه جمله سختي!
اينجا كه نظر سنجي نميكنن
توكل كن به خدل شايد بيارن

almgti_79
12-07-2009, 16:05
سلام ممنونم :11: اگه گفتم گفت نداریم به نظرتون بعدا میاد:13:viva barca:wub:

خوب اگر نداشتند, بپرسید قلم ویوتی را می آورند یا اصلا وارد نمیکنند؟ اینجوری جواب سوالتونو هم پیدا میکنید!!:46:

اصلا قلمشو برای چه کاری استفاده میکنید؟ قلم گوشی من که توی جعبشه و فقط هروقت داداش کوچولوم میخواد با گوشیم بازی کنه از توی جعبه اش در میاره و استفاده میکنه, من خودم بدون قلم باهاش کار میکنم و خیلی هم راحت ازش استفاده میکنم......

قلم ویوتی فقط یکجا کاربرد داره, اون هم موقع فروش گوشیتون!!! البته اگر اهل فروختن گوشی های دست دومتون باشید نه مثل من که تمام گوشی هامو نگه داشتم برای یادگاری:31:

almgti_79
12-07-2009, 16:21
و اما یک خبر دسته اول:

همه دوستداران الجی میدونند که الجی اینترفیس زیبایی را برای گوشی Cookie خودش درست کرده و طرفداران زیادی هم با استفاده از این اینترفیس به سوی خود جذب کرده....

بنابر اخبار رسیده, به زودی تم گوشی Cookie برای گوشی های ویوتی توسط Spanner که یکی از محبوب ترین تم سازهای الجی ست, تولید میگردد.....

منکه به شخصه منتظر ورودش هستم:31:

ولی بهترین تمی که برای ویوتی دیدم و هنوز دارم ازش استفاده میکنم, تم ویندوز 7 هست؛ فوق العاده است این تم......:18::40:

I LOVE MESSI
12-07-2009, 17:46
اصلا قلمشو برای چه کاری استفاده میکنید؟ قلم گوشی من که توی جعبشه و فقط هروقت داداش کوچولوم میخواد با گوشیم بازی کنه از توی جعبه اش در میاره و استفاده میکنه, من خودم بدون قلم باهاش کار میکنم و خیلی هم راحت ازش استفاده میکنم......

قلم ویوتی فقط یکجا کاربرد داره, اون هم موقع فروش گوشیتون!!! البته اگر اهل فروختن گوشی های دست دومتون باشید نه مثل من که تمام گوشی هامو نگه داشتم برای یادگاری:31:[/quote]
سلام ممنونم :11: اخه بدون قلم کلاس گوشی میاد پایین منم بدون قلم کار میکنم چون راحته منم گوشیامو نمیفروشم قبل از این یه k750 , n82 داشتم هردوتاشون هم دارم بعضی موقع ها میریم مهمونی بابام n82 ورمیداره:31:

I LOVE MESSI
12-07-2009, 18:06
راستی در تاپیک نرم افزار ویوتی میشه بازی بگذارم ممنون

gitarbita
12-07-2009, 18:26
:41::41::41::41::41:سلام به همه ی ویوتی داران عزیز .من اومدم ایکن قصمت عکس برداری رو عوض کنم که زدم از بخ و بن گوشی رو خراب کردم حالا یک back up از lgapp میخام فقط خاهشا زود

almgti_79
12-07-2009, 18:30
راستی در تاپیک نرم افزار ویوتی میشه بازی بگذارم ممنون

عزیز ایرادی نداره, فقط توضیح بده که بازیش تاچه یا نه و چه نوع بازی ای هست...

DariushGreat
12-07-2009, 18:31
عزيزم آپديت ويوتي فارسي فقط دست كامتله...

وقتی می خوای برنامه آپگریدر رو دانلود کنی، در مرحله 1 با این پیغام مواجه می شی:
مرحله 1كشور و زبانزماني كه برنامه آپديت كننده را نصب مي كنيد، كشور و زبان به صورت اتوماتيك مطابق با اطلاعات كامپوتر شما آپديت مي شوند.

در ضمن، شهر هرت که نیست! :13: هر گوشی یک شماره ساخت داره که نرم افزار با توجه به اون، به سایت درخواست نگارش های تازه رو برای دانلود قرار می ده. این شماره ها هم با توجه به منطقه ای که گوشی براش ساخته شده صادر می شه. برای نمونه برای گوشی من که نوکیا 3250 هست، شماره ساخت: 0539323 هست که می شه واریانت 2 خاورمیانه (شامل زبان های تازی، انگلیسی و فرانسه). برای ال جی هم همینطوره

almgti_79
12-07-2009, 18:40
وقتی می خوای برنامه آپگریدر رو دانلود کنی، در مرحله 1 با این پیغام مواجه می شی:
مرحله 1كشور و زبانزماني كه برنامه آپديت كننده را نصب مي كنيد، كشور و زبان به صورت اتوماتيك مطابق با اطلاعات كامپوتر شما آپديت مي شوند.

در ضمن، شهر هرت که نیست! :13: هر گوشی یک شماره ساخت داره که نرم افزار با توجه به اون، به سایت درخواست نگارش های تازه رو برای دانلود قرار می ده. این شماره ها هم با توجه به منطقه ای که گوشی براش ساخته شده صادر می شه. برای نمونه برای گوشی من که نوکیا 3250 هست، شماره ساخت: 0539323 هست که می شه واریانت 2 خاورمیانه (شامل زبان های تازی، انگلیسی و فرانسه). برای ال جی هم همینطوره

دوست عزيز این چیزها را خودم میدونم تازه به سادگی تمام چیزهایی که گفتی را میشه دور زد؛
درمورد شماره سریال گوشی هم به راحتی با نرم افزار میشه تغییرش داد, یک سر به سایت های چینی و روسی بزنید یاد میگیرید:5::31:
من هم گفتم فایل آپدیت ویوتی فارسی فقط دست کامتله....:31:

almgti_79
13-07-2009, 12:12
:41::41::41::41::41:سلام به همه ی ویوتی داران عزیز .من اومدم ایکن قصمت عکس برداری رو عوض کنم که زدم از بخ و بن گوشی رو خراب کردم حالا یک back up از lgapp میخام فقط خاهشا زود

سلام، دوست عزيز شما به تاپيك زير مراجعه كنيد:

DariushGreat
13-07-2009, 12:45
دوست عزيز این چیزها را خودم میدونم تازه به سادگی تمام چیزهایی که گفتی را میشه دور زد؛
درمورد شماره سریال گوشی هم به راحتی با نرم افزار میشه تغییرش داد, یک سر به سایت های چینی و روسی بزنید یاد میگیرید:5::31:
من هم گفتم فایل آپدیت ویوتی فارسی فقط دست کامتله....:31:
من می گم می شه همینجوری فارسی آپگرید کرد و دست کامتل نیست. شرط چقدر می بندی؟؟؟ :21:

almgti_79
13-07-2009, 12:56
من می گم می شه همینجوری فارسی آپگرید کرد و دست کامتل نیست. شرط چقدر می بندی؟؟؟ :21:

منظورتون اينه كه گوشي اي كه فارسي شده رو ميشه آپديت كرد؟ يا اينكه گوشي ويوتي اي كه انگليسي هست را ميشه آپديت فارسي كرد؟

almgti_79
13-07-2009, 13:03
يعني مثلا گوشي ويوتي اي كه فارسي ساپورته (v10f)، با آپ شدن فريمورش به ورژن بالاتر (v10g) ، بازهم فارسي ساپورت باقي ميماند يا اينكه ممكنه ديگه فارسي را ساپورت نكنه؟

DariushGreat
13-07-2009, 14:15
منظورتون اينه كه گوشي اي كه فارسي شده رو ميشه آپديت كرد؟ يا اينكه گوشي ويوتي اي كه انگليسي هست را ميشه آپديت فارسي كرد؟

يعني مثلا گوشي ويوتي اي كه فارسي ساپورته (v10f)، با آپ شدن فريمورش به ورژن بالاتر (v10g) ، بازهم فارسي ساپورت باقي ميماند يا اينكه ممكنه ديگه فارسي را ساپورت نكنه؟

آره بابا می مونه

DariushGreat
13-07-2009, 14:17
ببین
بر مبنای پروداکت کد گوشیت می گرده ببینه که شرکت ال جی ورژن جدید با پشتیبانی از زبان پارسی زده یا نه. اگه زده باشه که می گه آپدیت کن. ولی اگه نزده باشه و یا ورژن جدید داده باشه بیرون ولی برای زبان فارسی چیزی نداشته باشه، می گه همون ورژن فعلی هست. می خواین دوباره نصبش کنین. اما ازونجایی که ال جی مثل نوکیا نیست، برای همه زبونا با فاصله زمانی کم ورژن های تازه می زنه

almgti_79
13-07-2009, 15:49
ببین
بر مبنای پروداکت کد گوشیت می گرده ببینه که شرکت ال جی ورژن جدید با پشتیبانی از زبان پارسی زده یا نه. اگه زده باشه که می گه آپدیت کن. ولی اگه نزده باشه و یا ورژن جدید داده باشه بیرون ولی برای زبان فارسی چیزی نداشته باشه، می گه همون ورژن فعلی هست. می خواین دوباره نصبش کنین. اما ازونجایی که ال جی مثل نوکیا نیست، برای همه زبونا با فاصله زمانی کم ورژن های تازه می زنه

دوست عزيز ديروز ظهر به شركت الجي كره بخش آپديت گوشي هاشون ايميل زدم و در مورد آپديت گوشي هاي خودم سكرت و ويوتي ازشون پرسيدم، امروز ظهر در جواب بهم گفتند بايد به شركت كامتل مراجعه كنيد و اونجا آپديت كنيد و براي زبان فارسي اين دو مدل گوشي آنلاين آپديت نداريم؛ اگر خواستيد جواب ايميلشونو هم براي شما فروارد ميكنم....

:10:

amir_dre
13-07-2009, 22:32
و اما یک خبر دسته اول:

همه دوستداران الجی میدونند که الجی اینترفیس زیبایی را برای گوشی Cookie خودش درست کرده و طرفداران زیادی هم با استفاده از این اینترفیس به سوی خود جذب کرده....

بنابر اخبار رسیده, به زودی تم گوشی Cookie برای گوشی های ویوتی توسط Spanner که یکی از محبوب ترین تم سازهای الجی ست, تولید میگردد.....

منکه به شخصه منتظر ورودش هستم:31:

ولی بهترین تمی که برای ویوتی دیدم و هنوز دارم ازش استفاده میکنم, تم ویندوز 7 هست؛ فوق العاده است این تم......:18::40:
بلاخره تم یا اینترفیس؟اگه اینترفیس باشه که شاهکاره

DariushGreat
13-07-2009, 23:08
دوست عزيز ديروز ظهر به شركت الجي كره بخش آپديت گوشي هاشون ايميل زدم و در مورد آپديت گوشي هاي خودم سكرت و ويوتي ازشون پرسيدم، امروز ظهر در جواب بهم گفتند بايد به شركت كامتل مراجعه كنيد و اونجا آپديت كنيد و براي زبان فارسي اين دو مدل گوشي آنلاين آپديت نداريم؛ اگر خواستيد جواب ايميلشونو هم براي شما فروارد ميكنم....

:10:
نه!!!!!!!!!!!!!! :18:
عجب خسیسایی هستن! :13: پس چطوره که واسه رنوار هست برای ویوتی و سکرت نیست؟! :17::9:

almgti_79
14-07-2009, 13:06
بلاخره تم یا اینترفیس؟اگه اینترفیس باشه که شاهکاره

نه عزيز اينترفيس نيست، تم هستش؛ اينترفيس كوكي احتياج به يك تغييرات روي برد هم داره....
ولي بازهم فوق العاده است...
مثلا همين تم ويندوز 7 كه روي گوشيش نصبش كردم واقعا فوق العاده است، هركس ميبينه فكر ميكنه ويندوز موبايله!!!

نه!!!!!!!!!!!!!! :18:
عجب خسیسایی هستن! :13: پس چطوره که واسه رنوار هست برای ویوتی و سکرت نیست؟! :17::9:

والا اينو نميدونم، فكر كنم كار خود پارس كامتله؛ خود پارس كامتل احتمالا گفته آنلاين نگذاريد كه كسانيكه گوشي بدون گارانتي خريدند نتونند آپ كنند!!! چون اين دو مدل گوشي توي بازار با گارانتي تقلبي و بدون گارانتيشون زياده....

I LOVE MESSI
15-07-2009, 11:06
سلام دوستان خوشبختانه قلمم پیدا شد در کنار توالت فرنگی:31: لطفا تم ویندوز7 و طریقه ی نصبشو بگذارین ممنون میشم :11::40::40: از تم هایی که در این تاپیک کذاشتن میترسم اخه بعضی ها گفتن تمام گوشیم به هم ریخته از یک طرف از تم های گوشی متنفر شدم:2: دلمو زده :19:

I LOVE MESSI
15-07-2009, 11:14
راستی دوستان دوربین ویوتی رو با m8800 pixon مقایسه کردم به خدا ویوتی یه کم ضعیفتر بود اون هم در فوکوس:41: V I I I I I I I I VA VIEWTY:5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5:

maso0d
15-07-2009, 13:15
با سلام خدمت دوستان من 1 ماهی میشه ویوتی دارم تا الان ترسیدم و نتونستم تم نصب کنم میشه خواهش کنم نصب تم windows 7 رو با نرم افزارای لازمش به فارسی بزارین؟من با dial upam سرعت واسه دانلود ندارم ...ممنون

almgti_79
15-07-2009, 17:00
سلام دوستان خوشبختانه قلمم پیدا شد در کنار توالت فرنگی:31: لطفا تم ویندوز7 و طریقه ی نصبشو بگذارین ممنون میشم :11::40::40: از تم هایی که در این تاپیک کذاشتن میترسم اخه بعضی ها گفتن تمام گوشیم به هم ریخته از یک طرف از تم های گوشی متنفر شدم:2: دلمو زده :19:

خداراشكر كه پيدا كرديد، مكانش مهم نيست، مهم اينه كه پيداش كرديد:5:
من طريقه نصب تم ها را بصورت فارسي به همراه عكس آماده كردم، ولي تا هفته ي بعد نميتونم براتون بذارم، سعي كنيد چند روز ديگه هم تحمل كنيد تا از دانشگاه براتون توي همون تاپيك موردنظر بگذارم... (اينترنت پرسرعت خونمون فعال نيست....):10:

راستی دوستان دوربین ویوتی رو با m8800 pixon مقایسه کردم به خدا ویوتی یه کم ضعیفتر بود اون هم در فوکوس:41: V I I I I I I I I VA VIEWTY:5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5:

عزيزم، شما دوربين 5 مگ را با دوربين 8 مگ مقايسه ميكنيد؟:46:
پيكسون را بايد با رنوآر (LG KC910) مقايسه كرد، كه در مقايسه گوشي الجي رنوآر جايي براي حرف زدن پيكسون نميگذارد...:8:
اتفاقا من هم چندتا عكس با دوربين ديجيتال Canon 710IS خونمون از چندتا منظره گرفتم و با گوشي خودم مقايسه كردم، در اولين فرصت آنها ار هم براتون آپ ميكنم:46:

با سلام خدمت دوستان من 1 ماهی میشه ویوتی دارم تا الان ترسیدم و نتونستم تم نصب کنم میشه خواهش کنم نصب تم windows 7 رو با نرم افزارای لازمش به فارسی بزارین؟من با dial upam سرعت واسه دانلود ندارم ...ممنون

عزيزم ترس نداره..... خيلي ساده است فقط بايد نكات را مو به مو رعايت كنيد....
من طريقه نصب تم ها را بصورت فارسي به همراه عكس آماده كردم، ولي تا هفته ي بعد نميتونم براتون بذارم، سعي كنيد چند روز ديگه هم تحمل كنيد تا از دانشگاه براتون توي همون تاپيك موردنظر بگذارم... (اينترنت پرسرعت خونمون فعال نيست....):10:

اتفاقا من هم از توي خونه دانلود كردم و 20 دقيقه طول كشيد.......:20:

almgti_79
15-07-2009, 19:30
آخرين تم ويوتي................

همين الان تم الجي آرنا (LG Arena) را پيدا كردم و نصب كردم روي گوشيم، خيلي زيبا و هيجان انگيزه، واقعا مثل اينترفيس گوشي هاي الجي آرناست.... يك مكعب كه به چهارجهت ميچرخه و .....

واقعا فوق العاده استتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت!! !

اولين تمي كه براي دوستان خواهم گذاشت همين تم خواهد بود.............

اين هم نمونه ي باز شده ي مكعب!!!!

H o s s
15-07-2009, 23:10
سلام بر دوستان

من تازه به جمعتون پیوستم. ولی حدود 9 ماهه که ویوتی دارم
من آموزش نصب تم رو کامل انجام دادم. اما چنتا مشکل پیش اومده!
اول:
من هم مث دوستان صفحه دیال پد گوشیم سفید شد. ولی تونستم حلش کنم که راه حلش هم میگم براتون (اگه از من جلوتر نباشید!)
دوم:

پوشه CYLTheme رو مستقیم ریختم رو مموری کارت. اما گوشی نشناختش!!؟ و همه فایل های اون رفته توی قسمت other. فک کنم بخاطر همینه با اینکه گوشی روی تم سیلور تنظیمه 2 بار C رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته.
درضمن این رو هم بگم که چندین wallpaper توی قسمت my imageاضافه شده/// یه منویی هم توی منوی ابزار (منوی پایینی منوی سرگرمی) اضافه شده با نام C.Y.L که البته بدون آیکن هستش و موقعیکه روش کلیک میکنم ارور میده: wrong URL /// بازی گلف هم حذف شد!!!دیگه هم از اون ماهی قرمز کوچولو خبری نیست!

من که تمام مراحل رو درست انجام دادم. پس چرا اینجوری شد؟!!
راهنمایی کنید تا من هم بتونم از این تم ها استفاده کنم
ممنووون

I LOVE MESSI
16-07-2009, 10:20
سلام بر دوستان

اول:
من هم مث دوستان صفحه دیال پد گوشیم سفید شد. ولی تونستم حلش کنمکه راه حلش هم میگم براتون (اگه از من جلوتر نباشید!)
دوم:

پوشه CYLTheme رو مستقیم ریختم رو مموری کارت. اما گوشی نشناختش!!؟ و همه فایل های اون رفته توی قسمت other. فک کنم بخاطر همینه با اینکه گوشی روی تم سیلور تنظیمه 2 بار C رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته.
درضمن این رو هم بگم که چندین wallpaper توی قسمت my imageاضافه شده/// یه منویی هم توی منوی ابزار (منوی پایینی منوی سرگرمی) اضافه شده با نام C.Y.L که البته بدون آیکن هستش و موقعیکه روش کلیک میکنم ارور میده: wrong URL /// بازی گلف هم حذف شد!!!دیگه هم از اون ماهی قرمز کوچولو خبری نیست!

ممنووون

بفرما حوصله ی این بدبختی ها رو ندارم :41: لطفا اگر راهای نصب تم میگذارید 100% امتحان شده باشه ممنون:40: برای همین میترسم دانلود کنم:18:

I LOVE MESSI
16-07-2009, 10:22
بچه ها تلاش کنید این تاپیک رو به 100 صفحه برسونیم

almgti_79
16-07-2009, 14:01
سلام بر دوستان

اول:
من هم مث دوستان صفحه دیال پد گوشیم سفید شد. ولی تونستم حلش کنم که راه حلش هم میگم براتون (اگه از من جلوتر نباشید!)
دوم:

ممنووون

عزيزم به جمع دوستان خوش آمديد...
1-درمورد ديال پد بايد بگم فايلي كه توي CYL 6.1.0 هست و مربوط به ديال پد است مشكل داره و نبايد اونو جايگزين كنيد....
2- شما بايد ابتدا گوشي را روي حالت Mass Storage قرار بديد بعد فولدر CYLTheme را روي سطح مموري كپي كنيد؛ دراينصورت مشكل شما حتما برطرف خواهد شد. اگر در حالت Data Service فولدر CYLTheme را كپي كنيد همگي همانطور كه گفتيد به قسمت Other خواهد رفت...
3- درضمن توجه داشته باشيد اسم فولدر تم ها حتما CYLTheme باشد و CYL Theme نباشد، در غير اينصورت باز مشكل خواهيد داشت.
4- بازي گلف من هم بعد از نصب تم ها از بين رفته؛ ولي فكر كنم با برگرداندن بك آپ دوباره پيداش بشه!!!!

بفرما حوصله ی این بدبختی ها رو ندارم :41: لطفا اگر راهای نصب تم میگذارید 100% امتحان شده باشه ممنون:40: برای همین میترسم دانلود کنم:18:

دوست عزيز گفتم اگر صبر كنيد من هفته ي آينده براتون نصب صدردرصد مطمئن تم ها را همراه با تصاوير آن و فايل هاي تصحيح شده همانند DialPad براتون قرار خواهم داد....:10:

H o s s
16-07-2009, 14:01
سلام
متوجه منظورتون نشدم!
از دوستان کمک خواستم که مشکلم حل شه
راهنمایی کنید (البته اگه واستون مقدوره!)

H o s s
16-07-2009, 14:03
کمک کنید
کمممممممممممک!

starblue7750
16-07-2009, 14:20
آخرين تم ويوتي................

همين الان تم الجي آرنا (LG Arena) را پيدا كردم و نصب كردم روي گوشيم، خيلي زيبا و هيجان انگيزه، واقعا مثل اينترفيس گوشي هاي الجي آرناست.... يك مكعب كه به چهارجهت ميچرخه و .....

واقعا فوق العاده استتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت!! !

اولين تمي كه براي دوستان خواهم گذاشت همين تم خواهد بود.............

اين هم نمونه ي باز شده ي مكعب!!!!

:18::19::18::19::18::19::18::19::18::19::18::19::1 8::19::18::19::18::19:
ســــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــلـــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــامـــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــ
راس ميگي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!
جون من زود بزارش يواش يواش از اين تم HTC خسته مي شدم
سرعتش چطوره؟
همه منوهاشو عوض ميکنه؟
طرز کارش چطوره؟
اصلا يه رويوييييي ازش يزار؟
:11::40:

almgti_79
16-07-2009, 14:47
:18::19::18::19::18::19::18::19::18::19::18::19::1 8::19::18::19::18::19:
ســــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــلـــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــامـــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــ
راس ميگي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!
جون من زود بزارش يواش يواش از اين تم HTC خسته مي شدم
سرعتش چطوره؟
همه منوهاشو عوض ميکنه؟
طرز کارش چطوره؟
اصلا يه رويوييييي ازش يزار؟
:11::40:

سرعتش بد نيست، تمام منوها را كلا عوض كرده، ولي در آخر باز به منوهاي خود گوشي ميره...
طرز كارش هم فينگرتاچه!!!:46:

تا خودم لينك بذارم، علي الحساب اين لينك هاي اصليش:

تم كوكي:

تم آرنا:

هردوتاي اين تم ها هم كار Spanner يكي از بهترين تم سازهاي گوشي ويوتي است....

4870x2
16-07-2009, 15:00
خوشبحال شما ويوتي داره
من نميدونم چرا فقط براي ويوتي تم مياد

maso0d
16-07-2009, 15:17
مجتبی جان من منتظر لینک دانلود نرم افزارای نصب تم هستم با روشش . بازم مرسی داداش زودتر بزار

maso0d
16-07-2009, 16:04
مجتبی جان من منتظر لینک دانلود نرم افزارای نصب تمو اموزشش هستمو قبلشم ازت تشکر می کنم من بازی گلف ندارم!!!!!؟؟؟؟؟

H o s s
16-07-2009, 16:52
سلام

1الان مشکل دیال پد ندارم. ولی مرسی. این راه حل رو نمبدونستم.
2.همین کار رو کرده بودم.یعنی در حالت mass storage پوشه CYLThemes رو ریختم رو مموری کارت. ولی با زدن C هیچ اتفاقی نمیوفته!
3.این کار رو هم کرده بودم. ولی بازم اتفاقی نمیوفته!
4.بازی گلف با تغییر زبان گوشی به فارسی میاد! ولی توی حالت انگلیسی نه ! نیستش!!!

اگه مقدوره راهنمایی کنید

almgti_79
16-07-2009, 17:03
خوشبحال شما ويوتي داره
من نميدونم چرا فقط براي ويوتي تم مياد

چون يكي از بزرگترين تم سازهاي گوشي، خودش ويوتي داره (Spanner) !!!

البته جديدا گوشي كوكي هم خريده و طبق گفته ي خودش فريمور ويوتي خيلي انعطاف پذيرتر از بقيه ي گوشي هاست.....:10:

H o s s
16-07-2009, 17:04
سلام

1.من الان مشکل دیال پد ندارم. ولی مرسی. اینو نمی دونستم.
2.اینو انجام داده بودم. ولی با زدن 2بار C اتفاقی نمیوفته!
3.اینو هم انجام داده بودم.
4.با تغییر ربان گوشی به فارسی بازی گلف بر میگرده! ولی در حالت انگلیسی نه ! نیستش!!!

اگه مقدوره کمک کنید

emad_67
16-07-2009, 18:08
من این تم arena رو دانلود کردم و ظاهرا یه خورده مشکل داره با ویوتی انگار.
مثلا توی اون سمت از مکعب که نوشته: in order to edit ... 2 تا دکمه اون بالا داره که سمت چپی اصلا کار نمیکنه. یا مثلا وقتی توقیم و ساعت رو میارم تو صفحه در آخر برای دسترسی به جاهی دیگه باید back بزنم که در کل میپره هر کاری که کردم. نفهمیدم اصلا اینو برا چی گذاشتن.
یه مورد دیگه هم توی اون سمتی که یه سری عکس کنار هم چیده شده، آیا امکان تغییر عکس ها وجود داره؟ من که چیزی برای تغییرش پیدا نکردم.
توی قسمت display setting و wallpaper هم هیچ کدوم از گزینه ها کار نمیکنه. در واقع اصلا نمیشه عکس زمینه رو عوض کرد.
می خواستم ببینم اینا مشکل منه یا کلا همین مشکل هست؟

بهترین تمی که من نصب کردم و از قابلیت customize کردن زیادی داشت تم واکمن بود. حتی صفحه رو هم میشد به صورت افقی نمایش داد.

mikaeilsh
16-07-2009, 18:12
دوستان من دق کردم بس شما از تم htc تعریف کردین..ادرسی که واسه دریافت گذاشته شده خطا میده و فایل نیستش..کسی ادرس فول ورژن جز اینو داره؟

maso0d
16-07-2009, 23:08
من هنوز منتظر برنامه های نصب تمم مجتبی جان یکم سریعتر زحمنتشو بکش.مرسی

almgti_79
16-07-2009, 23:12
من این تم arena رو دانلود کردم و ظاهرا یه خورده مشکل داره با ویوتی انگار.
مثلا توی اون سمت از مکعب که نوشته: in order to edit ... 2 تا دکمه اون بالا داره که سمت چپی اصلا کار نمیکنه. یا مثلا وقتی توقیم و ساعت رو میارم تو صفحه در آخر برای دسترسی به جاهی دیگه باید back بزنم که در کل میپره هر کاری که کردم. نفهمیدم اصلا اینو برا چی گذاشتن.
یه مورد دیگه هم توی اون سمتی که یه سری عکس کنار هم چیده شده، آیا امکان تغییر عکس ها وجود داره؟ من که چیزی برای تغییرش پیدا نکردم.
توی قسمت display setting و wallpaper هم هیچ کدوم از گزینه ها کار نمیکنه. در واقع اصلا نمیشه عکس زمینه رو عوض کرد.
می خواستم ببینم اینا مشکل منه یا کلا همین مشکل هست؟

بهترین تمی که من نصب کردم و از قابلیت customize کردن زیادی داشت تم واکمن بود. حتی صفحه رو هم میشد به صورت افقی نمایش داد.

ايراد هايي كه گفتي من هم بهش برخوردم؛ ولي در مورد وال پيپر كه گفتي، با تغيير اون، والپيپي صفحه ي قفل شدن گوشي تغيير ميكنه؛ براي قفل شدن هم در بالا سمت راست، يك عكس قفل هست كه بازدن اون، به صفحه ي قفل هدايت ميشيد....

درضمن طبق گفته ي سازنده ي تم، اين نسخه ي اوليه اش هست....

I LOVE MESSI
17-07-2009, 09:09
سلام بچه ها صدای رنوا بیشتره یا ویوتی با تقویت

almgti_79
17-07-2009, 11:33
مجتبی جان من منتظر لینک دانلود نرم افزارای نصب تم هستم با روشش . بازم مرسی داداش زودتر بزار

مجتبی جان من منتظر لینک دانلود نرم افزارای نصب تمو اموزشش هستمو قبلشم ازت تشکر می کنم من بازی گلف ندارم!!!!!؟؟؟؟؟

من هنوز منتظر برنامه های نصب تمم مجتبی جان یکم سریعتر زحمنتشو بکش.مرسی

مسعود جان گفتم اينترنت پرسرعت خونه مون فعلا فعال نيست، انشاالله شنبه براي تمام دوستان تمام تم هايي كه هست را با متعلقات و .... آپ ميكنم........

سلام

1الان مشکل دیال پد ندارم. ولی مرسی. این راه حل رو نمبدونستم.
2.همین کار رو کرده بودم.یعنی در حالت mass storage پوشه CYLThemes رو ریختم رو مموری کارت. ولی با زدن C هیچ اتفاقی نمیوفته!
3.این کار رو هم کرده بودم. ولی بازم اتفاقی نمیوفته!
4.بازی گلف با تغییر زبان گوشی به فارسی میاد! ولی توی حالت انگلیسی نه ! نیستش!!!

اگه مقدوره راهنمایی کنید

1-خدارا شكر...
2- من نميدونم شما چگونه كار را انجام داده ايد؛ ولي چندتا نكته ضروريه:

وقتي شما گوشي را در حالت Mass ميگذاريد، يك درايو به درايوهاي سيستمتون اضافه ميشه، وارد درايو جديد شده و فولدر CYLThemes را در آن كپي كنيد؛
حتما توجه داشته باشيد كه ببعد از اينكار روي سطح مموري شما 8 تا فولدر بايد باشد؛
از اين موضوع هم مطمئن شويد كه بعد از وارد شدن به فولدر CYLThemes ، فولدرهاي تم ها مشخص باشد؛ چون گاهي ديده شده كه بعد از وارد شدن به فولدر CYLThemes، فولدر ديگري هست كه بعد از وارد شدن به فولدر ثانويه، فولدر تم ها قابل رويت خواهد بود؛ (اين هم دليلش بخاطر اكستركت كردن پوشه ي CYLThemes هست)؛

3-درضمن بايد دوبار پشت هم دكمه ي C را بزنيد؛
4- نميدونستم!!!!
5-اميدوارم مشكلتون حل بشه؛

دوستان من دق کردم بس شما از تم htc تعریف کردین..ادرسی که واسه دریافت گذاشته شده خطا میده و فایل نیستش..کسی ادرس فول ورژن جز اینو داره؟

شما هم تا شنبه صبر كنيد، من براتون آپ خواهم كرد....

سلام بچه ها صدای رنوا بیشتره یا ویوتی با تقویت

عزيزم چي شده، ميخواهي رنوآر بخري؟!!!:46:
آنقدر هم دنبال مقايسه نباش، سعي كن از گوشي ويوتي و امكانتش لذت ببري....:10:

maso0d
17-07-2009, 11:47
ok مرسی . اموزششم زحمتشو بکش!!!

H o s s
17-07-2009, 12:12
سلا بر ویوتی داران عزیز

دوستان من برای نصب تم نوع Cyl به چنتا مشکل خوردم! برای اطلاعتون ریز کارایی که کردم رو مینویسم:

1. تنظیم گوشی در حالت Data service وباز کردن برنامه efs

2. شناختن گوشی توسط نرم افزار و کانکت شدن

3. رفتتن به مسیر LGAPP / media / swf و مشاهده فایل Nyx-open-menu.swf

4. کپی کردن اسم این فایل و رفتن به پوشه Cylv06.1 و اسم فایل Nyx-open-menu رو به Nyx-open-menu.swf تغییر دادم( تاکید میکنم اسم این فایل همین بود: Nyx-open-menu نه اسمی با این نام:Nyx-menu-HS.swf )

5. رایت کردن فایل های پوشه theme که 3تا فایل بود در مسیر LGAPP / media / swf / theme

6. رایت کردن فایل های پوشه Cylv06.1 که 6تا فایل بود در مسیر LGAPP / media / swf ( یه مسئله ایی توی این قسمت بود اینکه فایل Nyx-open-menu رو که به Nyx-open-menu.swf تغییر دادیم 2تا پسوند swf داشت. یعنی اینجوری بود :

Nyx-open-menu.swf.swf

و در آخر dissconecct و انتخاب yes برای ری استارت شدن گوشی

بعد از روشن شدن گوشی اون رو در حالت Mass Storage قرار دادم و پوشه CYLTemes که داخلش 4تا پوشه و 2تا فایل بود رو بدون مشکلی روی صفحه اصلی مموری کارت ریختم. این آخرین مرحله از نصب تم بود.

حالا مشکلاتی که واسم پیش اومده رو خدمتتون عرض میکنم:

1. مشکل اینجاست که پوشه CYLTemes با اینکه توی My memory card (منویی که توی My stuff گوشی هست) قابل دیدنه ولی فایلهای این پوشه( بخصوص فایل themelist.xml ) رفته توی قسمت other. و توی این قسمت other جلوی هر کدوم از این فایل ها یه علامت سوال قرار گرفته که نشون میده که این نوع فایل پشتیبانی نمیشود!!! چرا اینجوری شده؟ آیا قبل از ریختن توی مموری باید تغییراتی ایجاد کرد؟

2. یه قسمت جدید به نام C.Y.L توی قسمت ابزار (همون قسمتی که از داخلش Google و ماشین حساب و... هست)اضافه شده که البته مث بقیه آیکن تصویری نداره و فقط نوشته C.Y.L که زمانی که روش کلیک میکنم ارور غلط بودن URL میده: wrong URL قضیه این چیه؟ در ضمن این منو فقط زمانی که زبان گوشی انگلیسی باشه سر و کلش پیدا میشه!

3. و از همه مهمتر زمانی که 2 بار دکمه C رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته ! با اینکه گوشی روی تم Silver تنظیمه

چنتا سوال هم داشتم که اگه جواب اینهارو هم بدید لطف بزرگی در حقم کردید:
1.من علاوه بر برنامه Cyl v06.1 باید برنامه Theme manager هم روی گوشی نصب کنم یا همین برنامه کار همون رو میکنه؟

2.من چطوری میتونم از سالم بودن themelist.xml مطمئن بشم ؟ اگه راه ویرایش اون رو هم بلدید ازم دریغ نکنید.

3. فایل Support.url داخل پوشه CYLTemes به چه دردی میخوره؟ آیا با حذف کردن اون مشکلی پیش میاد؟

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ببخشید اگه طولانی شد. برای طرح مشکلم باید هر کاری که کردم رو میگفتم.
ممنونم از همتون.

I LOVE MESSI
17-07-2009, 14:14
سلام نه بابا پسر عمه ام گوشیمو دیده گفت میخواهم همینو بخرم منم از ته دل نمیخواستم :21: چون اول کاری تو خانواده خز میشد :27::27::27: به اون ویوتی های دیگه رو نشون دادم خوشش نیامد ولی وقتی رنوار رو نشونش دادم چششو گرفت :5: براش صدا و دوربین مهمه ولی از طرف دوربین مشکل حل ولی مونده صداش چه طوریه :8: هم کیفیت و هم بلندی ممنون اگر بگید:40::40:

sid
18-07-2009, 00:07
اين آموزش نصب تم چي شد؟

mikaeilsh
18-07-2009, 10:11
مرسی دوست من...منتظرم...منم این مشکل دارم هرکی این گوشیو میبینه میخواد بخره منم از خز شدنش میترسم

I LOVE MESSI
18-07-2009, 11:02
سلام کسی جواب نمیده صدای رنوار در چه حد بابا کار پسر عمه ام گیره بگید لطفا:19::19::19::19::19::19::19::19:

DariushGreat
18-07-2009, 17:21
سلام کسی جواب نمیده صدای رنوار در چه حد بابا کار پسر عمه ام گیره بگید لطفا:19::19::19::19::19::19::19::19:

تشریف بیارین اینجا:

خوشحال می شیم ببینیمتون :46:

I LOVE MESSI
20-07-2009, 12:11
سلام قرار بود شنبه یک اتفاقی بیفته ها!!!!!!!!!!!!!!!!!! اموزش تم چیییییییییییییییییی شششششششششششششد:19::19::19::19::19: بابا خسته شدیم شما رو به خدا زودتر:42::42:

I LOVE MESSI
21-07-2009, 21:15
سلام این چه وضعیتیه سه شنبه هم تموم شد داغ تم به دل ما موند

a m i rh o s e i n
21-07-2009, 22:54

اندکی صبر سحر نزدیک است:31:

almgti_79
22-07-2009, 13:59
سلام قرار بود شنبه یک اتفاقی بیفته ها!!!!!!!!!!!!!!!!!! اموزش تم چیییییییییییییییییی شششششششششششششد:19::19::19::19::19: بابا خسته شدیم شما رو به خدا زودتر:42::42:

اندکی صبر سحر نزدیک است:31:

دوستان شرمنده؛ يك مساله اي برام پيش آمد كه اين چند روز نتونستم بيام نت....

به همينخاطر هم نتونستم قولي كه دادمو عملي كنم....

a m i rh o s e i n
22-07-2009, 14:36
دوستان شرمنده؛ يك مساله اي برام پيش آمد كه اين چند روز نتونستم بيام نت....

به همينخاطر هم نتونستم قولي كه دادمو عملي كنم....

مشکلی نداره آقا مجتبی تا حالا که صبر کردیم بازم صبر میکنیییییم!!!:20::46:فقط یه کم سریعتر لطفا

a m i rh o s e i n
22-07-2009, 16:53
بچه ها این والپیپرو فعلا داشته باشین تا اقا مجتبی تم ها رو آماده کنه #

almgti_79
22-07-2009, 17:25
دوستان نحوه ي بك آپ گيري از گوشي را براتون قرار دادم؛ تا آموزش تم ها را آپ كنم، علي الحساب بك آپ گوشيتونو بگيريد كه اولين كار قبل از نصب تم همين بك آپ گيري از گوشيتونه....

ghara
23-07-2009, 10:56
دوستان سلام

منم یه چند روزیه که ویوتی گرفتم و می خواهم از سایت های زیر براش بازی و برنامه دانلود کنم که نمیشه.
سایت mobile9 و
مثلا اگه حجم فایلی 200 کیلوبایت باشه از اولی که دانلود می کنم تا 64 کیلو بایت که پر میشه دانلود تموم میشه دومی هم تا 15 کیلوبایت
مشکل از کجاست ممنون

در ضمن یه لینک درست و حسابی از اسن برنامه efs بزارید هر جامیرم یا وسط دانلود ارور می ده یا می گه فایلش نیست .

لطفاً لطف کنید و کمک

a m i rh o s e i n
23-07-2009, 14:50
کیwallpaper میخاد

a m i rh o s e i n
23-07-2009, 15:51

a m i rh o s e i n
23-07-2009, 15:55