PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با روشن نشدن گوشی motocam

aaaammmm87
18-12-2008, 16:25
سلام
دوستان يه گوشي ساده motocam دارم حالا هر وقتي كه اين گوشي رو خاموش ميكنم و مي خواهم روشن كن گوشي تا مرحله بوت شدنش مياد ( منظورم اينه كه لوگوي گوشي بالا مياد و ديگه همون جا قفل ميشه) نه روشن ميشه و نه ميشه خاموش كرد و نه هيچ كار ديگه( حتي يه بار هم حدود 8-9 ساعت گذاشتمش همونجوري گفتم شايد روشن بشه ولي روشن نشد) و تنها كاي رو كه بايد بكني اينه كه يه بار باتريش رو در بيار و جا بزني اونوقت گوشي روشن ميشه به نظر شما مشكل از چيه ؟

DariushGreat
18-12-2008, 21:43
سلام
دوستان يه گوشي ساده motocam دارم حالا هر وقتي كه اين گوشي رو خاموش ميكنم و مي خواهم روشن كن گوشي تا مرحله بوت شدنش مياد ( منظورم اينه كه لوگوي گوشي بالا مياد و ديگه همون جا قفل ميشه) نه روشن ميشه و نه ميشه خاموش كرد و نه هيچ كار ديگه( حتي يه بار هم حدود 8-9 ساعت گذاشتمش همونجوري گفتم شايد روشن بشه ولي روشن نشد) و تنها كاي رو كه بايد بكني اينه كه يه بار باتريش رو در بيار و جا بزني اونوقت گوشي روشن ميشه به نظر شما مشكل از چيه ؟

سلام
والا بنده تعمیر کار موبایل نیستم؛ اما همین قدر می تونم بگم که احتمالا مشکل از یکی از این دو تاست:

1. باطری
2. سیستم عامل گوشی ( معروق به فرم ویر Firmware )

دوست گرامی. :10:اگه گوشیت گارانتی داره حتما اون رو به گارانتی ببر. تلاش نکن که به طور دستی درستش کنی ( ممکنه بعدها برات توی گارانتی مشکل تراشی کنن ). در غیر این صورت ( اگه گارانتی نداری یا این که اعتبارش به پایان رسیده )، اون رو پیش یک تعمیرکار کار بلد ببر.

من بازم از یاران و دوستان گوشی بازم خواهم پرسید. اگر چیز تازه ای پیدا کردم اینجا می گذارم.:46:

انشاءالله که درست بشه:20:

aaaammmm87
24-12-2008, 22:39
سلام
مشكل از باتري كه نيست اون رو عوض كردم باز همين مشكل رو داره

aaaammmm87
25-12-2008, 23:39
گوشيم ديگه روشن نميشه ؟؟؟ حتي لوگو رو هم نشون نميده (فكر كنم بدون دليل سوخته ؟)

DariushGreat
26-12-2008, 18:56
گوشيم ديگه روشن نميشه ؟؟؟ حتي لوگو رو هم نشون نميده (فكر كنم بدون دليل سوخته ؟)

هان؟!!! :18:
غیر ممکنه...! بی دلیل ؟!!!:18:
ببینم، کاریش نکردی؟ مثلا دستکاری حافظه سیستمی گوشی به کمک باکس فلش و یا نرم افزار مربوطه؟؟؟؟

عجیبه:13:

راستی ببینم بردی تعمیرگاه؟ من کلی گشتم و فقط گزینه فلش کردن گوشی را پیدا کردم...:41: بازم می گردم برات....

انشاءالله درست می شه:46::11:

Moda
02-01-2009, 20:52
سلام
من هم که قبلا موتورولا داشتم میخواستم اسکین روش نصب کنم که اینطوری شد
باید ببری گوشیرو فلش کنی
فکر نکنم سوخته باشه

Ramin Khan
18-01-2009, 11:46
سلام دوست عزيز
من هم به چنين مشكلي بر خوردم
من توي يه تعميرگاه موبايل كار ميكنم