PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید بنز یا بی ام و تا سقف 120 ملیون چیه؟

meisam47
17-12-2008, 23:21
خرید بنز یا بی ام و تا سقف 120 ملیون چیه؟:18:
از دوستان راهنمایی میخوام:31:

اگه میشه باعکس توضیح بدین :46:

ممنون:40:

Farshadd
17-12-2008, 23:53
خرید بنز یا بی ام و تا سقف 120 ملیون چیه؟:18:
از دوستان راهنمایی میخوام:31:

اگه میشه باعکس توضیح بدین :46:

ممنون:40:

اگه میشه اول انتظاراتت رو بگو:

قوانین انجمن اتومبیل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قسمت درخواست مشاوره و مشاوره برای خرید:

برای درخواست مشاوره حتما قیمت ، معیار ها، و انتظاراتتون رو ذکر کنید. مثلا: زیر X تومن، ایمنی، جادار، نو، دست دوم، برای خانواده، برای اسپرت بازی ، پر قدرت، شتاب بالا، فراوان و ارزان بودن قطعات، بازار فروش خوب، خارجی، داخلی، کم مصرف، برای جاده، برای شهر، رحتی، لذت سواری و ... )

:12:

meisam47
18-12-2008, 02:32
از نظر معیار ها نو. اسپرت. شتاب بالا. کم مصرف و خارجی باشد

D r i v e r
18-12-2008, 02:36
از نظر معیار ها نو. اسپرت. شتاب بالا. کم مصرف و خارجی باشد

اینکه خارجی باشه رو شک دارم فکر کنم ساخت ایران باشه:27:
یکم معیار هات با هم تناقض داره
شتاب بالا و مصرف کم؟
فکر نکنم بنز و بی ام و 120 میلیونی مصرفشون کم باشه!!!:31:

meisam47
18-12-2008, 03:02
خوب عیبی نداره

meisam47
18-12-2008, 03:03
فوقش 6 سیلندر هست

corey
18-12-2008, 10:46
کامل توضیح بده چی میخوای ماشین سدان باشه یا اسپرت
دنبال ماشین با سواری اسپرت هستی یا کامفورت و یکم کامل تر بگو که چی میخوای

mershio
18-12-2008, 23:04
کلا 120 ملیون پول داره و ماشین میخواد بقیش هرچی خدا بخواد :دی

mershio
18-12-2008, 23:09
کلا 120 ملیون پول داره و ماشین میخواد بقیش هرچی خدا بخواد :دی

Farshadd
19-12-2008, 11:49
سلام.

دوست عزیز.

از معیارهاتون به شتاب و کم مصرف بودن هم اشاره کردید.

این باعث میشه یکم تناقض به وجود بیاد.

اگه میخوای حتما مرسدس یا bmw باشه:

Mercedes Benz C280 2008
اگه ماشین کم مصرف، با اصطحلاك کم، امکانات خوب و ایمنی بالا میخوایید به نظر من یه مرسدس بنز c280 هست. (قیمت تیپ های مختلف دقیق دستم نیست. اگه اینو خواستی یه قیمت از تیپ های آوانگارد، الگانس، اسپسیال بگیر)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bmw 530
اگه رانندگی اسپرت و ... میخوای همین bmw 530 رو بگیر و حال کن.

LEXUS
اگه اینقدر اصرار روی این دو برند نداشته باشی میتونی روی غولهای دیگه همچون لکسوس GS 430 هم فکر کنی.
قدرت، سرعت، شتاب، امکانات خدا، و ...
اگه این پولو داشتم و نیاز بود ماشین آماده بخرم در حال حاضر میرفتم سراغ خانواده عظیم الشان لکسوس و این عضو خانواده ( GS430 ) رو میگرفتم. تازه پولتون هم میرسه. (منم لکسوووس میخوااااااااااام:19:)

پیروز باشی.

فرشاد واثقی :12:

rami_hemi
19-12-2008, 12:18
خب اگه زیادی روی اسپرت بودن ماشین تاکید داری بی ام و رو می تونی انتخاب کنی اونم فکر نکنم 530 اونقدر باشه و اگه سقف اونه میتونی 330 بی ام و رو هم تو نظر داشته باشی.
راستی فرشاد منظورت از ماشین آماده چیه؟

Farshadd
19-12-2008, 12:23
خب اگه زیادی روی اسپرت بودن ماشین تاکید داری بی ام و رو می تونی انتخاب کنی اونم فکر نکنم 530 اونقدر باشه و اگه سقف اونه میتونی 330 بی ام و رو هم تو نظر داشته باشی.
راستی فرشاد منظورت از ماشین آماده چیه؟

چرا رامین جان.

فکر کنم 530 هم تو همین رنج باشه (حتی ارزونتره) . 330 هم همینطور
یعنی ماشینی که کارخونه کامل ساخته، پلاک هم شده، و من فقط باید بخرم.

Terova
19-12-2008, 12:51
این لکسس کجایی هست..؟ یکی میگفت از خانواده تیوتا هست..که برای کشورهای آمریکایی با این مارک میزنه..!!!

Farshadd
19-12-2008, 13:11
این لکسس کجایی هست..؟ یکی میگفت از خانواده تیوتا هست..که برای کشورهای آمریکایی با این مارک میزنه..!!!

اون یکی درست گفته ولی نه فقط برای آمریکا.

لکسوس خودش یه کارخونه هست در زیر مجموعه تویوتا.

تقریبا مثل شورلت و جنرال موتورز.

Benygh
19-12-2008, 13:19
این ماشین خوبیه !
رنگ سفیدش رو یکی از نزدیکان داره !
هم با شتاب و هم لوکس ...
فقط مصرفش کمی بالاست که فکر نکنم کسی که اینقدر پول میده این رو فکر هم کنه !

Terova
19-12-2008, 13:45
اون یکی درست گفته ولی نه فقط برای آمریکا.

لکسوس خودش یه کارخونه هست در زیر مجموعه تویوتا.

تقریبا مثل شورلت و جنرال موتورز.

پس اینجور ..!!

حالا کیفیت این بیشتره یا تیوتا..؟

بعد این ها به هم قطعه هم میدن.. یا کارشون کلا جداست..؟

Farshadd
19-12-2008, 14:37
این ماشین خوبیه !
رنگ سفیدش رو یکی از نزدیکان داره !
هم با شتاب و هم لوکس ...
فقط مصرفش کمی بالاست که فکر نکنم کسی که اینقدر پول میده این رو فکر هم کنه !

نسبت توجه کنید که یه موتور 300 اسب داره. و این خودش خیلی از مصرف رو توجیه میکنه. بماند این همه امکانات و ... که مصرف سوخت خود به خود دچار چشم پوشی میشه.

پس اینجور ..!!

حالا کیفیت این بیشتره یا تیوتا..؟

بعد این ها به هم قطعه هم میدن.. یا کارشون کلا جداست..؟

لکسوس gs 430 فکر کنم 500000 کیلومتر یا 7 سال گارانتی داره... این خودش گواهی بر کیفیت اینه.

بستگی به مدل خودرو ها هم داره. تویوتا و لکسوس از جمله با کیفیت ترین کارخونه ها هستن. حالا این مدل که دیگه آخرشه

corey
19-12-2008, 15:29
این مطمئن باش که تو دنیا اتومبیلی با کیفیت تر از لکسس پیدا نمی کنه و نسبت به قیمتش حرف اول تو کیفیت میزنه

راستی این در نظر بگیر که لکسس موقع فروش خیلی افت قیمتش بیشتر ب ام و هستش و کلا هنوز تو ایران جا نیفتاده

rami_hemi
19-12-2008, 15:54
خب فرشاد من از سری 5 بی ام و قیمتاش خبر ندارم
ولی به نظرم 330 بیشتر از 530 برایب نسل جوانتر هستش.

Benygh
19-12-2008, 16:17
سلام
دوستمون که میخواست بخره کجاست ؟ :-؟

corey
19-12-2008, 16:37
سلام
دوستمون که میخواست بخره کجاست ؟ :-؟

طرف تاپیک زده رفته ولی ایراد ناره بحث های خوبی تو این تاپیک شد

نه رامین 330 ارزون تر از 530 هست ولی به دلیل عمده وارد نشدن 330 قیمتاشون کاذب هستش

meisam47
20-12-2008, 16:43
طرف تاپیک زده رفته ولی ایراد ناره بحث های خوبی تو این تاپیک شد

نه رامین 330 ارزون تر از 530 هست ولی به دلیل عمده وارد نشدن 330 قیمتاشون کاذب هستش

نه این طور نیست دوست من :10:

Bmw 530 بیشتر پسند شده :40:

از همه دوستان سپاسگذارم

meisam47
20-12-2008, 16:53
فرشاد جان

اگه زحمت نیست نمایی از داخل ماشین وامکاناتش برام توضیح بده

rami_hemi
20-12-2008, 18:15
سعید جان اگه میتونی یه سری قیمت از بی ام و ها بده
چون خیلی خبر ندارم
راستی این gs430 از ls460 خیلی جمع و جور تر هستش و از نظر امکانت هم در سطح خیلی خوبی قرار داره من داخلش رو دیدم واقعا طراحی محشری داره .در مقابل نمونه های 8 سیلندر بی ام و مثل 540 که خیلی کم وارد شدن یا حتی 740 قیمت مناسبتری داره تا جایی هم که میدونم نمونه های e500 وs500 که هیچی موجود و پلاک شده موجود نیست.

corey
20-12-2008, 22:28
رامین این روزا قیمت ها بدجور نوسا داره هم به خاطر رکود اقتصادی و هم به خاطر سال جدید و ورود خودروهای جدید

الان 530 نزدیکای فکر کنم 120 تومن باشه 740 حدود 190 تومن و هر کدوم از مدلا خواستی بگو من بگم

rami_hemi
21-12-2008, 08:02
ممنونم سعید جان
راستی از کلاس سی بنز و سری 3 بی ام و قیمتاشون و مدلایی که وارد میشن.
با اینکه توانایی نداریم ولی حالا دیگه بدونیم خوبه.

corey
21-12-2008, 15:59
ب ام و سری 3 بیشتر مدل 320 موجود هست و تا حدودی 325 و 330
320 بسته به امکانات حدود 75 ملیون قیمت داره و 325 هم نزدیک 85 تومن هست در رابطه با 330 اطلاع ندارم دقیق

c کلاس مدل c200 کمپرسور و c240 بیشتر موجوده و c350 خیلی کمه
c200 حدود 90ملیون قیمتش هست و c240 هم حدود 100 تومن

ارمغان جنون
21-12-2008, 19:30
فقط بنز و بی ام و اصلا لکسوس رو با اینها مقایسه نکنید مخصوصا از نظر طراحی که اصلا به پای بنز و بی ام و نمی رسه.

Farshadd
22-12-2008, 13:45
فرشاد جان

با جستجوی عبارت LEXUS GS 430 INTERIOR در جستجوی تصویری گوگل، عکسهای بیشترسی میبینید.

=======================

مشخصات فني
موتور 8 سيلندر ، 4.3 ليتري با 24 سوپاپ و 2 ميل سوپاپ(DOHC) و مجهز به سيستم VVTI (سيستم زمانبندي هوشمند سوپاپ)قدرت خروجي 300 اسب بخار (خالص 279 اسب بخار) و گشتاور 42.5 كيلوگرم مترسيستم كنترل هوشمند الكترونيكي دريچه گاز (ETCS-i)سيستم كنترل الكترونيكي هواي وروديگيربكس 6 دنده فوق هوشمند اتوماتيك با كنترل الكترونيكي سيستم تعليق اتوماتيكفرمان برقي با ضريب دنده متغير (VGRS)اگزوز دو تاييسيستم پيشران : ديفرانسيل عقبتاير سايز 245/40 R 18 با رينگ آلومينيومي 5 پره
مشخصات سيستم ايمني
سيستم كنترل يكپارچه حركت و تعادل خودرو متشكل از :سيستم كمكي ترمز(BAS)، سيستم توزيع الكترونيكي نيروي ترمز (EBD)، سيستم كنترل پايداري خودرو (VSC)،سيستم كنترل لغزش در پيچها(TRC)، سيستم ضد قفل ترمز (ABS)ديسكهاي ترمز جلو و عقب خنك شونده با هواسيستم كنترل حركت اوليه در سر بالايي (HAC)چراغهاي جلو هالوژني با سيستم تراز اتوماتيك و سيستم روشن/خاموش اتوماتيكسيستم آب پاش چراغهاي جلوسيستم هوشمند تراز اتوماتيك چراغهاي جلو(AFS)آينه هاي برقي جانبي با سيستم اتوماتيك تنظيم به هنگام دنده عقبسيستم ضد سرقت ايموبلايزر به همراه دزدگيركمربند ايمني با سيستم پيش كشنده و محدود كننده نيروصندلي با سيستم كاهش صدمه به گردن هنگام وقوع تصادفچراغهاي مه شكن با نور سفيدسيستم قفل اتوماتيك درها با سنسور سرعتقلاب صندلي ايمني جهت كودكان در عقبنشانگر LED چراغهاي راهنما روي آينهايربگ SRS براي ايمني بيشتر شامل : كيسه هاي هوا جهت سرنشينان جلو(2 عدد)،كيسه هاي هواي جانبي سرنشينان جلو(2 عدد)كيسه هاي هواي زانوي سرنشينان جلو(2 عدد)، كيسه هاي هواي پرده اي شيشه هاي جلو و عقب(4 عدد)،كيسه هاي هواي جانبي عقب(2 عدد)
سيستم صوتي
سيستم صوتي مارك لوينسون با 14 بلند گو ، با سيستم سوراند به همراه CD چنجر 6 تايي ، DVD ، WMA/MP3 ، ASL ، DSP ، LPD با راديو SW/FM/AM
تجهيزات جانبي لوكس
سيستم هوشمند قفل مركزي و استارت خودروصفحه نمايشگر اطلاعات داخل صفحه كيلومترآنتن شيشه عقبصفحه كيلومتر فلورسنت الكتريكيسيستم تهويه مطبوع با كنترل 2 سرنشين به صورت مجزا و سيستم كنترل اتوماتيك گردش هواكروز كنترلفرش كف پا اعلاءتهويه مطبوع عقب با ----- ضد بوفرمان 3 شاخه چوبي و چرميشيشه هاي برقي و قفل مركزيسيستم اتوماتيك بستن آسان درهاشيشه ها مجهز به سيستم بالابر اتوماتيك به همراه محافظ ساعت ديجيتال GPSفرمان تاشو و قابل تنظيم تلسكوپي برقيشيشه هاي با قابليت جذب بالاي انرژي تابشي (HSEA)سيستم روشنايي هنگام ورود به خودروقابليت اتصال به IPODآفتابگير برقي شيشه عقبآينه عقب با سيستم تيره شونده در برابر نورفرمان بشكن اتوماتيك جهت پياده و سوار شدن آسانسقف كشويي تاشو به همراه محافظگرم كن صندلي براي سرنشينان جلوسيستم هوشمند قفل مركزي با حافظه كلاميبرف پاك كن اتوماتيك با سنسور باران هوشمندسيستم پارك كمكي جلو و عقب توسط امواج سونار (مافوق صوت)صندلي هاي جلو برقي ، قابل تنظيم 10 حالتهصندلي راننده و سرنشين برقي با 3 حالت حافظهآينه هاي تاشو جانبي برقي با حافظه و تيره شونده در برابر نور سيستم كمكي پارك خودرو به همراه نشانگرهاي راهنماسيستم تهويه مطبوع صندلي راننده و سرنشينبال عقبمانيتور 7 اينچ با كيفيت بالاي تصويرسيستم ناوبري كشورهاي حوزه خليج فارس به همراه DVD و راهنماي كلاميكنترل تهويه مطبوع و سيستم صوتي و تلفنصفحه نشان دهنده اطلاعاتبلوتوث و شماره گير كلاميدوربين به همراه مانيتور تمام رنگي دنده عقبصندلي از جنس چرم نرم دور دوزي شده
ابعاد
طول*عرض*ارتفاع : (ميلي متر) 4850*1820*1430فاصله بين محورها : (ميلي متر) 2850

منبع: خودرو تابان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط بنز و بی ام و اصلا لکسوس رو با اینها مقایسه نکنید مخصوصا از نظر طراحی که اصلا به پای بنز و بی ام و نمی رسه.

نه دادا... اینجوریام نیست... فعلا که در این قیمت این مدل لکسوس بقیه رو پوزمال کرده... طراحی هم یعنی میفرمایید این طراحیش از کدوم ودروی بنز در این قیمت بد تره؟؟

Farshadd
22-12-2008, 13:45
فرشاد جان

با جستجوی عبارت LEXUS GS 430 INTERIOR در جستجوی تصویری گوگل، عکسهای بیشترسی میبینید.

=======================

مشخصات فني
موتور 8 سيلندر ، 4.3 ليتري با 24 سوپاپ و 2 ميل سوپاپ(DOHC) و مجهز به سيستم VVTI (سيستم زمانبندي هوشمند سوپاپ)قدرت خروجي 300 اسب بخار (خالص 279 اسب بخار) و گشتاور 42.5 كيلوگرم مترسيستم كنترل هوشمند الكترونيكي دريچه گاز (ETCS-i)سيستم كنترل الكترونيكي هواي وروديگيربكس 6 دنده فوق هوشمند اتوماتيك با كنترل الكترونيكي سيستم تعليق اتوماتيكفرمان برقي با ضريب دنده متغير (VGRS)اگزوز دو تاييسيستم پيشران : ديفرانسيل عقبتاير سايز 245/40 R 18 با رينگ آلومينيومي 5 پره
مشخصات سيستم ايمني
سيستم كنترل يكپارچه حركت و تعادل خودرو متشكل از :سيستم كمكي ترمز(BAS)، سيستم توزيع الكترونيكي نيروي ترمز (EBD)، سيستم كنترل پايداري خودرو (VSC)،سيستم كنترل لغزش در پيچها(TRC)، سيستم ضد قفل ترمز (ABS)ديسكهاي ترمز جلو و عقب خنك شونده با هواسيستم كنترل حركت اوليه در سر بالايي (HAC)چراغهاي جلو هالوژني با سيستم تراز اتوماتيك و سيستم روشن/خاموش اتوماتيكسيستم آب پاش چراغهاي جلوسيستم هوشمند تراز اتوماتيك چراغهاي جلو(AFS)آينه هاي برقي جانبي با سيستم اتوماتيك تنظيم به هنگام دنده عقبسيستم ضد سرقت ايموبلايزر به همراه دزدگيركمربند ايمني با سيستم پيش كشنده و محدود كننده نيروصندلي با سيستم كاهش صدمه به گردن هنگام وقوع تصادفچراغهاي مه شكن با نور سفيدسيستم قفل اتوماتيك درها با سنسور سرعتقلاب صندلي ايمني جهت كودكان در عقبنشانگر LED چراغهاي راهنما روي آينهايربگ SRS براي ايمني بيشتر شامل : كيسه هاي هوا جهت سرنشينان جلو(2 عدد)،كيسه هاي هواي جانبي سرنشينان جلو(2 عدد)كيسه هاي هواي زانوي سرنشينان جلو(2 عدد)، كيسه هاي هواي پرده اي شيشه هاي جلو و عقب(4 عدد)،كيسه هاي هواي جانبي عقب(2 عدد)
سيستم صوتي
سيستم صوتي مارك لوينسون با 14 بلند گو ، با سيستم سوراند به همراه CD چنجر 6 تايي ، DVD ، WMA/MP3 ، ASL ، DSP ، LPD با راديو SW/FM/AM
تجهيزات جانبي لوكس
سيستم هوشمند قفل مركزي و استارت خودروصفحه نمايشگر اطلاعات داخل صفحه كيلومترآنتن شيشه عقبصفحه كيلومتر فلورسنت الكتريكيسيستم تهويه مطبوع با كنترل 2 سرنشين به صورت مجزا و سيستم كنترل اتوماتيك گردش هواكروز كنترلفرش كف پا اعلاءتهويه مطبوع عقب با ----- ضد بوفرمان 3 شاخه چوبي و چرميشيشه هاي برقي و قفل مركزيسيستم اتوماتيك بستن آسان درهاشيشه ها مجهز به سيستم بالابر اتوماتيك به همراه محافظ ساعت ديجيتال GPSفرمان تاشو و قابل تنظيم تلسكوپي برقيشيشه هاي با قابليت جذب بالاي انرژي تابشي (HSEA)سيستم روشنايي هنگام ورود به خودروقابليت اتصال به IPODآفتابگير برقي شيشه عقبآينه عقب با سيستم تيره شونده در برابر نورفرمان بشكن اتوماتيك جهت پياده و سوار شدن آسانسقف كشويي تاشو به همراه محافظگرم كن صندلي براي سرنشينان جلوسيستم هوشمند قفل مركزي با حافظه كلاميبرف پاك كن اتوماتيك با سنسور باران هوشمندسيستم پارك كمكي جلو و عقب توسط امواج سونار (مافوق صوت)صندلي هاي جلو برقي ، قابل تنظيم 10 حالتهصندلي راننده و سرنشين برقي با 3 حالت حافظهآينه هاي تاشو جانبي برقي با حافظه و تيره شونده در برابر نور سيستم كمكي پارك خودرو به همراه نشانگرهاي راهنماسيستم تهويه مطبوع صندلي راننده و سرنشينبال عقبمانيتور 7 اينچ با كيفيت بالاي تصويرسيستم ناوبري كشورهاي حوزه خليج فارس به همراه DVD و راهنماي كلاميكنترل تهويه مطبوع و سيستم صوتي و تلفنصفحه نشان دهنده اطلاعاتبلوتوث و شماره گير كلاميدوربين به همراه مانيتور تمام رنگي دنده عقبصندلي از جنس چرم نرم دور دوزي شده
ابعاد
طول*عرض*ارتفاع : (ميلي متر) 4850*1820*1430فاصله بين محورها : (ميلي متر) 2850

منبع: خودرو تابان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نه دادا... اینجوریام نیست... فعلا که در این قیمت این مدل لکسوس بقیه رو پوزمال کرده... طراحی هم یعنی میفرمایید این طراحیش از کدوم ودروی بنز در این قیمت بد تره؟؟

ارمغان جنون
22-12-2008, 17:42
لکسوس فقط یه سری امکانات جانبی داره مثل پارک اتوماتیک که خیلی هم ضعیف هستند و برای جلب توجه مشتری هست .

Farshadd
22-12-2008, 18:38
لکسوس فقط یه سری امکانات جانبی داره مثل پارک اتوماتیک که خیلی هم ضعیف هستند و برای جلب توجه مشتری هست .
:11:
کیفیت چی؟؟ ایمنی چی؟؟ راحتی چی؟؟ گارانتی چی؟؟

امکاناتش هم نمیشه گفت "فقط یه...". چون این برند (لکسوس) واقعا یه ماشین پر تجهیزاته و به دنبال نام لکسوس، امکانات و کبفیت یدک کشیده میشه...!
خیلی از امکانات و تکنولوژیها رو برای اولین بار در جهان روی ماشیناش پیاده میکنه.

ارمغان جنون
22-12-2008, 19:14
باشه شما بگو بنز و بی ام و در حد ژیانه ولی من 630 رو دوست دارم.:40:

مجید فینا
22-12-2008, 19:51
باشه شما بگو بنز و بی ام و در حد ژیانه ولی من 630 رو دوست دارم.:40:

بنز و بی ام و در حد ژیان نیستن ولی لکسوس هم یه سر و گردن از کمپانیای مثل نیسان و سیتروئن و هوندا و هیوندا و ... بالاتره

avecina.ir
26-12-2008, 13:17
بنز و بی ام و در حد ژیان نیستن ولی لکسوس هم یه سر و گردن از کمپانیای مثل نیسان و سیتروئن و هوندا و هیوندا و ... بالاتره
سلامم...یخورده تعصب رو بذاریم کنار بهتره.من از قدیم خودم طرفدار دو آتشه ی بنز هستم که شما هیچکدوم بپای من نمیرسین!ولی توی بازار ایران که مرکز تعمیرات تخصصی و.. مربوط به بنز و کلن هر خودروی وارداتی کمیاب یا نایاب هستش خرید بنز بیشتر واسه نمایش هستش نه دوام و کیفیت!!:18:البته کیفیت رو خیلی با احتیاط گفتم چون همیشه کیفیت ساختش بهترین بوده...
برای اینکه بهتر بفهمین درباره ی چی صحبت میکنم به اولین مقاله(ص 5)در مجله ماشین ش 312 مراجعه کنین
اگه کسی ندارش تصویر مقاله رو میذارم تا با دقت مطالعه کنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

avecina.ir
26-12-2008, 16:16
عزیزجان سیستم Self Parking لکسوس قطعن از لحاظ سادگی کارش بپای Park Assisit مرسدس S کلاس نمیرسه ولی اینجوری هم که میگی اصلن نیستش!

در آدرس زیر روی گزینه ی Photo Gallery کلیک کن.بعد هم میتونی نمای داخلی و هم خارجی LS430 که تنها 8 سیلندریه که اجازه ی واردات به ایران داره رو ببینی.میتونی بصورت پاناروما و 360 درجه زوایای داخل و خارج ماشین رو خوب بررسی کنی واسه خودت.ویدیو هم توی سربرگ همونجا هستش و میبینی
خواستم واست آپلود کنم دیدم اسکریپتهای CSS که توی صفحه استفاده کرده باعث شده فلش ها یکپارچه نباشه.

meisam47
28-12-2008, 03:36
نه این طور نیست دوست من :10:

Bmw 530 بیشتر پسند شده :40:

از همه دوستان سپاسگذارم

فرشاد جان

اي بابا من bmw 530 ميخوام شما رفتيد سراغ لكسوس

aghaye h
28-12-2008, 04:31
(در تایید فرمایشات دوستامون)
توی ایران خودروهای لوکس قبل از اینکه خودرو باشند یک کالای لوکس هستند و تفاوت هاشون توی مدل ها و برند ها و از نظر امکانات و تجهیزات به چشم نمیاد(شما به عنوان خودرو به اون نگاه نمی کنی و بیشتر به عنوان یک کالای تزیینی و لوکس یه اون نگاه می کنی)
و شما در هنگام خرید همون حالتی رو داری که خریدار یک اثر هنری مثل یک تابلوی نفیس داره
پس بهتره هر خودرویی را که از قیافه معروفیت برند یا راحتی پسند میکنید بخرید
و خیلی به مشخصات فنی و دیگر امکانات گیر ندید (به کارتون نمیاد)
و چون سلیقه افراد متفاوته
بروید هر خودرویی که دوست دارید بخرید
و خیلی به صحبت های دیگران گوش ندهید چون آن ها خودروها را با سلیقه خود می سنجند
و ممکنه که این سلیقه با سلیقه شما یک جور نباشه

Farshadd
28-12-2008, 19:50
اي بابا من bmw 530 ميخوام شما رفتيد سراغ لكسوس

سلام .

ببخشید، ولی اگه میدونستید میخوایید 530 بخرید، دیگه چرا تاپیک زدید؟

(در تایید فرمایشات دوستامون)
توی ایران خودروهای لوکس قبل از اینکه خودرو باشند یک کالای لوکس هستند و تفاوت هاشون توی مدل ها و برند ها و از نظر امکانات و تجهیزات به چشم نمیاد(شما به عنوان خودرو به اون نگاه نمی کنی و بیشتر به عنوان یک کالای تزیینی و لوکس یه اون نگاه می کنی)
و شما در هنگام خرید همون حالتی رو داری که خریدار یک اثر هنری مثل یک تابلوی نفیس داره
پس بهتره هر خودرویی را که از قیافه معروفیت برند یا راحتی پسند میکنید بخرید
و خیلی به مشخصات فنی و دیگر امکانات گیر ندید (به کارتون نمیاد)
و چون سلیقه افراد متفاوته
بروید هر خودرویی که دوست دارید بخرید
و خیلی به صحبت های دیگران گوش ندهید چون آن ها خودروها را با سلیقه خود می سنجند
و ممکنه که این سلیقه با سلیقه شما یک جور نباشه

تایید میشه.

Jas0n
29-12-2008, 17:51
اگه نسبت به مارك خاصي تعصب نداريد و ميخواين ماشين رو دست كم دو سه سال نگه دارين (بخاطر افت قيمت ميگم) لكسوس gs رو بخرين.. چون از رقباي هم رده يه سر و گردن بالاتره.. توي خيابون هم مثل سري5 و ئي كلاس زياد نيست:46:

reza race727
09-04-2013, 10:14
سلام دوستان.من فقط بنزروتوماشینا قبول دارم.حتی ازبی ام وکهبه نظرمردم ماشین توپیه بدم میاد.میخوام سی کلاس بگیرم.کسی قیمت نداره؟؟رو200میلیون ودست2؟واینکه به نظرشمابین سی کلاس2010وای کلاس2006کدومش بهتره؟؟؟:n13:

HT boy
08-11-2013, 00:39
دوست عزیز من به شما بنز CLA250 رو پیشنهاد میکنم. اگه زبانتون خوبه در موردش سرچ کنید و بخونید بعد خودتون تصمیم بگیرید.