PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تست رندر

P30SERVER
17-12-2008, 19:28
سلام به همه.
از وی ری به آغوش گرم منتال ری باز گشتیم :27: آخرین تست رو از این ماشین گرفتم فایلشم پاک میکنم که دیگه بیخیالش شم.

در ضمن زمان رندر بین 20 تا 30 دقیقه شد.سیستمم هم بالا نیست از AO استفاده کردم تا مجبور نشم تنظیمات FG رو ببرم بالا که سایه ها درست بیفتن.
ویرایش کردم
عمق سایرو زیر تایر بیشتر کردم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وایر فریم هم توی تاپیکی که توی امضام هست ، هست.

نظر فراموش شد شد ولی فراگربه نشه:27:.

در ضمن ممکنه دیگه منو تو نت نبینید خوبی که ندیدید بدی هارو حلال کنید.
بای بای.

_زیاد خوشال نشید از ماه دیگه احتمالا باز منو ببینید.:21:

فعلا.

rozhan_8915
17-12-2008, 19:36
... nice render

ehsan_wwe
17-12-2008, 19:36
من یکی کف کردم ( ولی دیگه این ماشین تکراری شده )

SSS_HHH_OOO
17-12-2008, 19:44
رندر عالی شده....واقعا لذت بردم..

این قسمت که دورش خط کشیدم باید تیره تر بشه...سایه درست نیفتاده....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

راستی عجب تاپیک پر طرفداری زدیا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی متریال بدنه چیه؟؟؟

mr_max
17-12-2008, 19:48
ایول ایول داش عیسی رو ایول[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی خشکل شده رندرت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لاستیکات منو کشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دمت گرم
موفق باشی برادر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3dlove
17-12-2008, 20:00
خسته نباشی رفیق
خیلی حال کردم ..........
موفق باشی

hadi665
17-12-2008, 20:16
آفرین این یکی عالیه
از همشون بهتر شده

عینه undercover شده ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

P30SERVER
17-12-2008, 20:17
ممنون از همه دوستان.
آقا شهاب عمق سایرو درست کردم علتشم که اونطوری شده بود این بود که بخاطر پایین آوردن تنظمات رندر .
در ضمن اگر صلاح دونستی عکسی رو که گذاشتی اگر مشکل برطرف شده بردارید تا صفحه سنگین نشه.
ممنون به نکته ی خوبی اشاره کردی.

راستی متریال ماشین هم metalic paint هست با یه سری تغییرات.:10:

تاپیکم آره فکرشو نمیکردم 5 6 نفر تو 5 دقیقق اول نظر بدن:دی ممنون از همه.

J U N I P E R
17-12-2008, 20:23
خيلي عاليه!
سر اين ماشين فكر كنم پيشرفت قابل توجهي توي منتال ري داشتي...
واقعا حرفه اي شده!
چراغرو چرا خاموش كردي؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون خوني هم كه ماليدي به سپر خيلي جالب شده!
موفق باشي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

P30SERVER
17-12-2008, 20:29
خيلي عاليه!
سر اين ماشين فكر كنم پيشرفت قابل توجهي توي منتال ري داشتي...
واقعا حرفه اي شده!
چراغرو چرا خاموش كردي؟!
اون خوني هم كه ماليدي به سپر خيلي جالب شده!
موفق باشي

ممنون رفیق.
حرفه ای کجا بوده:دی کل رندر ها رو تا الانم با وی ری میگرفتن دیروز یهو جو گیر شدم رفتم با منتال ری رندر گرفتم.
ماشینو تازه خریدیم قربونی کردیم واسش.:دی خون نیست رفلکت محیط هست.

/.,mnb
17-12-2008, 21:09
سلام.

واقعا تحـــــــــسین برانگیزه. خیلی قشنگ شده.

موفق باشی... .

P30SERVER
17-12-2008, 23:12
من یکی کف کردم ( ولی دیگه این ماشین تکراری شده )

ممنون رفیق.آره واقعا دیگه تکراری شده واسه همین فایلشو پاک کردم :18: خودمم باورم نمیشه:دی(خالی بستم:دس )

... nice render
او وووووو پسر بابا چه با کلاس شده:27:
مرسی ببه ی گلٌم.

ایول ایول داش عیسی رو ایول[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی خشکل شده رندرت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لاستیکات منو کشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دمت گرم
موفق باشی برادر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فدای تو جیگر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دودل بودم که این رندر رو بزارم یا نه ملت ...... گرفتن از بس اینو دیدن ولی میبینم که خوشتون اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون از پست شنگولت.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خسته نباشی رفیق
خیلی حال کردم ..........
موفق باشی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوشحالم که یه حالی دادم(البته اگه برای روحیه و حس همدردی نگفته باشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

آفرین این یکی عالیه
از همشون بهتر شده

عینه undercover شده ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این که خوبه تازه همسایمونم آتش نشانه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شوخی از خودم ول کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ممنون داش هادی گفتیم دم آخری یه رندر بهتر بگیریم.:11:
راستی under cover مثل این شده باور ملی رو حال کردی؟ :27:

سلام.

واقعا تحـــــــــسین برانگیزه. خیلی قشنگ شده.

موفق باشی... .

مرسی رفیق.:10::10:

Bill Gates
18-12-2008, 00:08
بسی جالب بسی زیبا :31:

Sorosh MAX
18-12-2008, 09:59
آفرین آقا عیسی ، بسیار عالی شده ...

واقعا دقیق و ریل شده ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

P30SERVER
18-12-2008, 10:59
بسی جالب بسی زیبا

چه پسر خرسندی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ممنون رفیق .

آفرین آقا عیسی ، بسیار عالی شده ...

واقعا دقیق و ریل شده ...

نکو ایتوW جدی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Borhan72
18-12-2008, 11:14
باور كن منتال ری دو برابر وی ری خفنه...
خيلی باحاله...
ولی رفلكت بدنه اش يه كم زياده...

Farzad.wow
18-12-2008, 11:53
خوبه اما یه کم نویز داره .....................

P30SERVER
18-12-2008, 22:56
باور كن منتال ری دو برابر وی ری خفنه...
خيلی باحاله...
ولی رفلكت بدنه اش يه كم زياده...

من نمیدونم شما این اطلاعات رو از کجا میارید:دی با دوتاش میشه رندر های توپ گرفت مشکل از ما هست.
رفلکت بدنه فرمش همینه اگر روی حالت glosy قرار بگیره کم میشه ولی اینطوری هم تو واقعی پیش میاد. مثل مثلا رنگ ماشین 405 اون قدیمی تر هاش از این بیشتر رفلکت داشتن.

خوبه اما یه کم نویز داره .....................

نویز؟ کدوم قسمتش؟ :-؟