PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه مخصوص دیسکانکت

Doracel
17-12-2008, 17:48
من نیاز به یک برنامه دارم که بتونه هر 1 ساعت کانکشنمو دیسکانکت کنه .
کانکشن من هر یه ساعت خاموش میشه و دیگه رسیو نداره و تا دوباره دیسکانکت و کانکت نشه همونطوری میمونه .
وقتی با دانلود منیجر دانلود میکنم اگه دیسکانکت بشه خودش اتومات کانکت میکنه .
حالا من یه برنامه میخوام که کار دیسکانکت رو انجام بده و دانلود منیجر هم که کار کانکت رو انجام میده .

ممنون .

Mohsen6558
17-12-2008, 22:16
این نرم افزار این امکان رو داره که زمان بندی کنین و کانت و دیسکانت بهش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Internet Download Accelerator 5.6.1.1133+Activator *WORKiNG* ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ivator.rar)

Doracel
17-12-2008, 23:55
این نرم افزار این امکان رو داره که زمان بندی کنین و کانت و دیسکانت بهش

internet download accelerator 5.6.1.1133+activator *working* ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2f172410964%2finternet_download_accelerator_v 5.6.1.1133_plus_activator.rar)

نحوه تنظیمات رو میشه توضیح بدید .
من از idm استفاده میکنم آیا این برنامه هم همچین قابلیتی رو داره یعنی زمان بهش بدی دسکانکت کنه خودش کانکشن رو ؟

Oracle_Eldorado
18-12-2008, 00:10
نحوه تنظیمات رو میشه توضیح بدید .
من از idm استفاده میکنم آیا این برنامه هم همچین قابلیتی رو داره یعنی زمان بهش بدی دسکانکت کنه خودش کانکشن رو ؟

این عکس رو ببین »

اون تیکی که بهش اشاره کردم رو بزاری ، وقتی لیست دانلود تموم بشه اینترنت رو قطع میکنه .

Doracel
18-12-2008, 00:20
این عکس رو ببین »

اون تیکی که بهش اشاره کردم رو بزاری ، وقتی لیست دانلود تموم بشه اینترنت رو قطع میکنه .

ممنون از راهنماییت

ولی مشکل من چیزه دیگری هست .
من کانکشنم هر 1 ساعت دیگه رسیو نمیده یعنی کانکشن بدونه رسیو مونده و تا وقتی دیسکانکت و بعد کانکت نشه دانلود ادامه پیدا نمیکنه .

کاره کانکت بعد از دیسکانکت رو خوده idm انجام میده .
میمونه کاره دیسکانکت . من یه برنامه یا تنظیمی میخوام که مثلا" هر 1 ساعت به طور اتومات کانکشن رو دیسکانکت کنه .

Oracle_Eldorado
18-12-2008, 00:26
آها !
خوب شما باید سیستمتو طوری تنظیم کنی ، که سر ساعت مشخصی کامپیوتر رو قطع کنه ، وصل کنه و ادامه ی دانلود رو انجام بده .
اینجا کامل توضیح داده شده »

آموزش اتوماتيك روشن شدن سيستم/دونلود كردن/خاموش شدن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

K A R I M I
18-12-2008, 00:40
برای شما این برنامه رو نوشتم و طبق خواسته شما به محض اجرا در هر ساعت فقط دیسکانکنت میکند ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohsen_kahn
11-01-2013, 19:57
دستت درد نکنه مهندس
دستت درد نکنه :n16: