PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل سي پس يو در تسك منيجر دارم

babi
04-01-2005, 23:34
سلام ..
ببينيد بچه ها تويtask manager مقدار استفاده از CPU را نشان ميدهد . براي من هميشه صد در صد است . يكي دو بار ويندوز عوض كردم و فكر كردم شايد ايراد از ويندوز باشه ولي وقتي يه ماه از عمر ويندوز ميگذره دوباره همون آش و همون كاسه ميشود . مرا راهنمايي كنيد اگر راه حلي است :?: :?:

Navid
05-01-2005, 07:48
منم یه همچین مشکلی داشتم ولی بعد از اینک هاردمو fdisk کردم
درست شد ( فکر کنم ویروسی شده بود )
شما یه بار fdisk کن اگه درست نشد ببین تو برنامه هایی که میریزی مشکلی هست یا نه و ببین که فقط تو ویندوز xp این مشکل رو داری یا نه . و محظ احتیاط از ویندوز های xp با ورژن های مختلف استفاده کن . به هر حال یه فکری باید براش بکنی چون ممکنه عواقب بدی داشته باشه . در ضمن ممکنه مشکلت سخت افزاری باشه . با این حال هر چه سریعتر یه فکری براش بکن

Amir_P30
05-01-2005, 12:56
حرف هاي نويد درسته

يه احتمال هم هست كه ممكنه ماله برنامه هاي جاسوس يا تروجان هايي باشند كه در بگ راند ويندوزتون اجرا ميشن
و فضا رو اشغال مي كنن

habibi
05-01-2005, 22:19
اگه هميشه صد در صده پس چطوري بعد از يك ماه همون آش و كاسه‌س؟ :shock:

babi
08-01-2005, 00:36
جناب آقاي حبيبي . منظورم اينه كه بعد از يه ماه از نصب ويندوز همون آش وهمون كاسه ميشه .
بچه ها واقعا ممنونم :wink: :wink:
باشه كارهايي را كه گفتين انجام ميدم .

SINAa
09-01-2005, 15:33
SALAM

SAY KON AZ YEK ANTI SPYWAR JADID ESTEFADE KONI

TY

babi
09-01-2005, 23:32
سلام و همه ي عزيزان خسته نباشيد
بچه ها مشكلم حل شد . يه ويروس تو كامپيوترم بود كه تمامي فايلهاي Exe را آلوده كرده بود . اين ويروش را تنها ويروس كشي تونست كه Clear كنه ويروس كش Macfee اون هم آخرين ورژن بوده . بقيه ويروسها كشها فقط ميتونستد فايل را به همرا ويروس Delet كنن .
در كل مواظب باشين ماجراي من باسه ي شما پيش نياييد

Navid
10-01-2005, 05:24
جهت اطلاع دوستان بگم که اسم این ویروس جیفو است
و قبلا در بارش کلی بحث شده

mas3510
23-01-2005, 12:39
در ضمن در همان قسمت Task manager می تونید بر روی Processes کلیک کرده و صفحه را بر اساس استفاده از CPU سورت (Sort) کنی و بعد برنامه ای که این مقدار از CPu را مصرف می کند انتخاب و آن را End Task کنید و بعد از درون ویندوز نیز آن را پیاا کرده و پاک کنید

البته مسلمه که استفاده از آنتی ویروس بهترین راهه