PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پارتیشن بندی بدون از دست رفتن اطلاعات؟؟؟

ستاره آبی
17-12-2008, 08:42
سلام به همه عزیزان عیدتان مبارک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من می خواستم در ویندوز xp فضای درایو cرو افزایش بدم میخواستم بدونم راهی هست که بشه بدون پاک شدن اطلاعات وفرمت اونها در درایو ها این کار رو انجام داد ؟؟ . ممنون میشم اگه نر م افزاری رو معرفی می کنید طرز کارش رو هم توضیح بدین بسیار متشکرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

oj2008pc
17-12-2008, 10:35
سلام به همه عزیزان عیدتان مبارک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من می خواستم در ویندوز xp فضای درایو cرو افزایش بدم میخواستم بدونم راهی هست که بشه بدون پاک شدن اطلاعات وفرمت اونها در درایو ها این کار رو انجام داد ؟؟ . ممنون میشم اگه نر م افزاری رو معرفی می کنید طرز کارش رو هم توضیح بدین بسیار متشکرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
با برنامه partition magic میتونید این کارو انجام بدین . وقتی وارد برنامه بشی سمت چپ گزینه resize partition را میزنی بعد باید از یه پارتیشن کم کنی و به پارتیشن دیگه اضافه کنی . البته باید دقت کنی که وقتی می خوای از پارتیشن کم کنی به همون اندازه فضای خالی داشته باشه .
برنامه توی قسمت دانلود نرم افزار باید باشه ولی اگه پیدا نکردی بگو لینک بزارم .

akbarferdosi
17-12-2008, 10:42
partition magic norton رو ی سیستمم نصب میکنم اجرا نمیشه و eror مید!! علت نمیدونید چیه؟ ویندوز هم چندین بار عوض کردم .

avecina.ir
17-12-2008, 11:00
partition magic norton رو ی سیستمم نصب میکنم اجرا نمیشه و eror مید!! علت نمیدونید چیه؟ ویندوز هم چندین بار عوض کردم .
ویندوزت چیه مگه؟شاید مشکل از فایل های پارتیشن مجیکت باشه.ولی در هر حال روی ویستا نصب نمیشه
اگه مشکل نصب داری از Paragon HardDiskManager استفاده کن.پارتیشن مجیک دیگه نسخه ی جدید نمیده بیرون و مجبوری از این که گفتم استفاده کنی

ستاره آبی
18-12-2008, 11:41
دوست عزیز بسیار ممنون از پاسختون. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یعنی من مطمئن باشم که با پارتیشن ماجیک وresize هیچ کدوم از اطلاعاتم پاک نمیشه ؟؟؟؟ مطمئنه؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درضمن بسیار لطف می کنید اگر لینکش رو هم بگذارید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

REGISTERED USER
18-12-2008, 11:57
ببین اینجا چیزی بدردت میخوره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shahramcat
18-12-2008, 12:29
برنامه پارتیشن مجیک بصورت بوتیبل استفاده کن .... در حالت تغییر سایز پارتیشن اطلاعات دست نمیخوره مشکلی نداره .

ستاره آبی
19-12-2008, 12:00
با سلام دوباره به همه عزیزان .من یه برنامه پارتیشن ماجیک 8 توی سری برنامه هایی که داشتم پیدا کردم که فرمت ntfs رو هم پشتیبانی میکرد. وقتی که خواستم اونو نصب کنم اواخر مراحل نصب یه همچین اروری داد: Error 1305.error reading from file d:\partition magic\RESCUEME\dat2.cab. verify that the file exists and that you can access it. وبعد که هر چقدر گزینه retry ر و زدم دوباره این ارور تکرار شد ومجبور شدم کنسلش کنم که بعد از زدن گزینه کنسل بعد یه مدتی وانجام یه سری کارها در آخر کار ارور میده که:Error :-1603 fatal error during installation. Consult windows installer help (msi.chm)or msdn for more information. که باید ok کنم . می خواستم بدونم مشکل از کجاست وباید چکار کنم؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ضمن یه سوال بی ربط: من هر چقدر پاسخ ارسال می کنم هرچی که اینتر بزنم وخط ها رو از هم جدا کنم باز موقع ارسال همشون می چسبن به هم باید چکار کنم؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

avecina.ir
19-12-2008, 12:32
با سلام دوباره به همه عزیزان .من یه برنامه پارتیشن ماجیک 8 توی سری برنامه هایی که داشتم پیدا کردم که فرمت ntfs رو هم پشتیبانی میکرد. وقتی که خواستم اونو نصب کنم اواخر مراحل نصب یه همچین اروری داد: Error 1305.error reading from file d:\partition magic\rescueme\dat2.cab. Verify that the file exists and that you can access it. وبعد که هر چقدر گزینه retry ر و زدم دوباره این ارور تکرار شد ومجبور شدم کنسلش کنم که بعد از زدن گزینه کنسل بعد یه مدتی وانجام یه سری کارها در آخر کار ارور میده که:error :-1603 fatal error during installation. Consult windows installer help (msi.chm)or msdn for more information. که باید ok کنم . می خواستم بدونم مشکل از کجاست وباید چکار کنم؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ضمن یه سوال بی ربط: من هر چقدر پاسخ ارسال می کنم هرچی که اینتر بزنم وخط ها رو از هم جدا کنم باز موقع ارسال همشون می چسبن به هم باید چکار کنم؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واسه مشکل نصب نشدنش از برنامه ای که اسمشو توی پست بالا گفتم استفاده کن:پاراگون پارتیشن مجیک این بهتر عمل میکنه و ساده تر هست
برای مشکل تایپ کردنت هم از یک مرورگر دیگه مثلا اپرا یا فایرفاکس استفاده کنی بهتره

ستاره آبی
19-12-2008, 15:29
ممنون از پاسختون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میگم این پاراگون با ویندوز xp سرویس پک 1 سازگار هست؟

avecina.ir
19-12-2008, 17:00
با XP 2001 هم سازگاره SP1 که دیگه معلومه.لینک زیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]