PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه فرقی بین X1 ، P1 و w902 هست ؟

asextor1
17-12-2008, 03:03
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام . میخواستم بدونم چه فرقی بین گوشی های x1 و p1 و w902 وجود داره . یعنی از نظر سیستمی هر کدوم چه قابلیت هایی رو دارن . شما کدوم رو پیشنهاد میدین . گوشیش مهم نیست هر گوشی مشابهی میتونه باشه

vahid_civil
17-12-2008, 12:06
x1 با p1 مقایسه میکنید؟
پی 1 از سری uiq3 سونی اریکسونه. برنامه های سیمبین مخصوص به خودش رو داره.
تنها شباهتشون شاید صفحه لمسی و دوربین 3 مگاپیکسلیشون باشه.
x1 برنامه هاش ویندوز موبایله و امکانات بیشتر و البته قیمت خیلی بیشتری هم داره.
902 هم از سری واکمن سونی اریکسونه که دوربین 5 مگاپیکسلی داره و هنوزم نیومده.

مشخصات ایکس 1 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشخصات دبلیو 902 :

مشخصات پی 1 :

hamid00009
17-12-2008, 12:14
من x1 را بهت پیشنهاد میکنم ولی به نظرم توی تایپیک مشاوره برای خرید پست میزدی بهتر بود

adrenalin
17-12-2008, 12:46
اگه موزیک دوست دارید بایک دوربین نسبتا خوب w902 :8:
نمیدونم حالا این فروشندگان محترم گوشی اون کارت 8 گیگی رو تو جعبش میزارن یا نه :13:
ولی اگه می خواید گوشیتون یک چیز تک باشه من x1 رو پیشنهاد می کنم که ویندوز موبایل هم هست هم این که سونی اریکسون یه دست کاری های توی ویندوز انجام داده و.........

mohammad_1ta
17-12-2008, 12:59
بین P1i و X1 ، حتماً X1 رو انتخاب کن...
چون خیلی امکانات بیشتری نسبت به P1i داره.

poria_mc
17-12-2008, 13:50
بستگی به توقعت از گوشی و بودجه ات داره!
اگه پول داری و خیلی با گوشی و برنامه هاش کار داری x1 ولی اگه موزیک زیاد گوش میدی w902
اگر هم یه گوشی خوب و کامل با امکانات مناسب میخوای p1 رو بگیر که رو دستش نیست!

hamed1297
17-12-2008, 15:53
902 هم از سری واکمن سونی اریکسونه که دوربین 5 مگاپیکسلی داره و هنوزم نیومده.
W902 خیلی وقت هست وارد بازار شده.توی ایران هم هست.

کلا شما باید ببینی چه امکاناتی از گوشی براتون کاربرد داره.قیمت هم که جای خود داره.
اول X1 بهد بنا به استفاده شما p1 یا W902

userex
17-12-2008, 17:02
X1 ّرای خودش غولی حساب میشه
سونی اریکسون و ویندوزحرف نداره
بخاطر همین هست که من سونی اریکسون رو ول نمی کنم
کیبرئ سخت افزاری حرف نداره
سرعت مسیج سرعت تایپ سرعت انتخاب اسم برای دفترچه

se-k750i
17-12-2008, 19:01
p1 یه گوشی بیزینس عالیه که دارای سیستم عامل سیمبین ورژن 9.2 و از رابط کاربری uiq3 استفاده میکنه و همون طور که میدونی برنامه های زیادی رو ساپورت میکنه و از نظر قیمت و امکانات عالیه

x1 یه گوشی جدید تر و فوق العاده پیشرفته تره دارای ویندوز موبایل ورژن 6.1 وصفهح لمسی 3 اینچ و دوربین 3.2 و مموریmicro sd
نرم افزارهای خیلی سنگین تر و پیچیده تری نسبت به p1 اجرا میکنه

w902 هم که مشخصه از سری واکمنه و مخصوص پخش موزیک. بدنه خیلی باریک و خوش دست. دوربین 5 مگا پیکسل. این گوشی فقط قادره نرم افزارهای جاوا رو اجرا کنه و در ضمن اون طور که ما شنیدیم مموری 8 گیگ هم توی پکش هست و الان هم موجوده

پیشنهاد میکنم شما سری به کلوپ هر 3 گوشی بزنی تا متوجه همه چیز بشی
امیدوارم کمک کرده باشم

adrenalin
17-12-2008, 22:42
ولی خرید p1 رو دیگه اصلا پیشنهاد نمی کنم چون دیگه کیفیت سابق رو ندارن

asextor1
18-12-2008, 02:43
اصلا این ویندوز موبایل چیه ؟ چه فرقی با سیمبین میکنه ؟ چه برنامه هایی روی ویندوز موبایل قابل نصبن ؟ قابلیت هایی رو که ویندوز موبایل داره و w902 نداره چی هستن ؟

vahid_civil
18-12-2008, 05:39
902 جاواست. برنامه هاش خیلی کمتر از سیمبینه . سیمبین هم کمتر از ویندوز موبایله
یه جورایی نمیشه مقایسشون کرد.
به طور معمول گوشیای جاوا سریعتر از سیمبین ها هستن. ولی به جاش برنامه های کمتری دارن.
و...

Zhangooler
20-12-2008, 00:38
ولی خرید p1 رو دیگه اصلا پیشنهاد نمی کنم چون دیگه کیفیت سابق رو ندارن
متاسفم برای تصور غلط شما دوست عزیز!
بین p1 , x1 و w902 میتونم به جرات بگم که p1 از w902 سرتره و قیمت بسیار مناسبی رو داره.هر گونه امکاناتی هم شامل حالش میشه و خصوصی سازی فوق العاده ای هم داره.ولی x1 اعجوبه ای میان تمام گوشی هاست.به غیر از htc touch hd هیچ گوشیی نمیتونه به عنوان هم رده این گوشی شیک و همه فن حریف معرفی بشه.ولی خوب قیمتم باید سنجید.من اگه بودم اول p1 بعد x1 بعد w902.

Zhangooler
20-12-2008, 00:45
اصلا این ویندوز موبایل چیه ؟ چه فرقی با سیمبین میکنه ؟ چه برنامه هایی روی ویندوز موبایل قابل نصبن ؟ قابلیت هایی رو که ویندوز موبایل داره و w902 نداره چی هستن ؟
ویندوز موبایل ساخت شرکت microsoft هست و برنامه های خاص خودشو داره و سرعت به نسبت پایین تری در پردازش میان بقیه ی سیستم ها داره.تنوع زیادی در شخصی سازی داره و برای مهندسان و محققان خوبه چون از قدرت پردازش و تحلیل بالایی برخورداره.حجم گستردهای از برنامه ها رو میشه باهاش ویرایش کرد و ساز گاری خاصی با برنامه ها داره.symbian سرعت خوبی رو داره و برنامه های زیادی رو اجرا میکنه و راحتی کار رو در اختیار داره وکلا سیستم برتر محسوب میشه.(uiq 3.3 برترین سیستم عامل از 8 مورد محسوب میشه.)
java هم که روی w902 هست اصلا سیستم عامل نیست ولی سرعت خیلی خیلی بالایی داره.
انتخاب با خودتونه.

s-a-l-i-m
20-12-2008, 00:45
اگه 10 مین وقت میزاشتی سرچ می کردی میدیدی که اصلا با هم یکی نیستند........واقعا ابروی هر چی..........بود بردی با این سوال..............
برو دنبالش پیدا می کنیش بعد بیا تو تاپیک مشاوره تا کمکت کنیم

se-k750i
20-12-2008, 18:25
Zhangooler توضیح خیلی خوبی داد
برای کامل تر کردن توضیحات ایشون باید بگم که:
ویندوز موبایل x1 آخرین ورژن این سیستم عامل پر قدرته. اصلا ویندوز رو نمیشه هم رده سیستم عامل های دیگه قرار داد چون خیلی پر قدرت تره. میشه گفت این گوشی یه کامپیوتر جیبیه شیکه که به درد هر کسی نمیخوره چون پیچیدگی های خاص خودش رو داره و به نسبت سیمبین برنامههای خیلی بیشتری ر و میشه براش ساخت. سرعت ویندوز بستگی به سخت افزار استفاده شده داره (همون کامپیوتر خودتون رو در نظر بگیرید مسلما وقتی از cpu3 استفاده می کنید سرعت خیلی بالاتری نسبت به cpu1.8 دارید)
ولی به طور کلی سرعت سیمبین نسبت به ویندوز در سخت افزار مشابه بیشتره. سیستم عامل سیمبین هم برنامه های زیادی رو ساپورت میکنه و ورژن های مختلفی داره(بقیه رو دوستمون گفت) جاوا هم که مشخصه اصلا سیستم عامل نیست و خیلی ساده و ابتداییه و کار کردن باهاش خیلی سادست و اصلا دغدغه ای نداری.
اگه بازم مشکلی بود در خدمتیم

asextor1
22-12-2008, 01:53
اگه 10 مین وقت میزاشتی سرچ می کردی میدیدی که اصلا با هم یکی نیستند........واقعا ابروی هر چی..........بود بردی با این سوال..............
برو دنبالش پیدا می کنیش بعد بیا تو تاپیک مشاوره تا کمکت کنیم

من فقط میخواستم بدونم گوشی هایی که اریکسون داره چه فرقی با هم میکنن . مثلا بجای p1 هر گوشی سیمبین دیگه ای باشه فرقی نمیکنه . یه سوال دیگه هم داشتم . ویندوز موبایل تقریبا چه جوریاست که بدرد هر کسی نمیخوره ؟ مثلا من که توی ویندوز کاملا حرفه ای و توی لینوکس هیچی بلد نیستم میتونم با ویندوز موبایل کنار بیام ؟