PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سري لب تاپ هاي جديد سوني Sony Vaio FW Sereis

ssla
15-12-2008, 20:59
خب ديدم مثل اينکه کسي قصد نداره در خصوص اين سري جديد از لب تاپ هاي شرکت سوني مطلب ويا ريويو قابل توجهي بذاره ...

عزيزان ، بزرگواران جسارت من رو ببخشيد و هر کجا کم وکاستي داره "يا علي" بهترش کنيم براي استفاده ديگر عزيزان ....

نوت بوک های سری FW سونی در مدت کمی که وارد بازار ایران شده اند با طراحی زیبا و جدید خود و همچنین امکانات بسیار مناسبی که دارند نظر کاربران بسیاری را به خود جلب کرده اند. سونی با توجه به سیاست همیشگی خود در ارائه کیفیت برتر قطعات و محصولات توانسته با معرفی این محصول به بازار سهم عمده ای از بازار را در اختیار بگیرد.
با هم نگاهی به مشخصات عمومی این محصولات می اندازیم.

طراحی زیبا با اشغال فضای کم
طراحی زیبای بدنه به همراه گوشه ها و لبه های منحنی شده به گونه ای است که از کمترین مقدار فضا بهترین استفاده شده است. استفاده بهینه از این فضاها باعث شده تا شما امکانات یک نوت بوک ۱۷ اینچی را با ابعاد یک نوت بوک ۴/۱۵ اینچی داشته باشید. صفحه ۴/۱۶ اینچی این سری به بهترین شکل ممکن و با استفاده از تمام فضای مفید طراحی شده است.

LCD عریض تر برای انجام چند عمل همزمان
صفحه نمایش فوق العاده سری FW نوت بوک های سونی با طراحی عریض خود امکان نمایش دو صفحه وب یا دو فایل متنی جدا بصورت همزمان با ابعاد مناسب را برای کاربر فراهم آورده است. همچنین تکنولوژی XBRITE-HiColor™ کیفیت برتر تصویر را به ارمغان آورده است.

قدرت کامپیوتر رومیزی
آخرین تکنولوژی اینتل با نام Intel® Centrino® ۲ Processor Technology توانایی پردازش بالا، ارتباط بیسیم توسعه یافته، پشتیبانی بهتر مالتیمدیا و کارآیی بالاتر را ارائه می کند. به اینها حافظه RAM و فضای ذخیره سازی و مجموعه ای از ورودی و خروجیها را اضافه کنید تا توانایی یک کامپیوتر رومیزی را در نوت بوک قابل حمل خود داشته باشید.

توان مالتیمدیا
نوت بوک FW برای طراحان مناسب است. صفحه نمایش ۴/۱۶ اینچی عریض به آسانی فضای لازم برای نرم افزارهای طراحی مانند Photoshop را فراهم می آورد. در برخی مدلها تکنولوژی Blu-ray Disc™ امکان ایجاد و ذخیره اطلاعات تا ۵۰ گیگابایت را فراهم آورده است. خروجی HDMI نیز امکان خروجی تصاویر و صدا با کیفیت FULL HD(1080P) را ارئه کرده است. کارت گرافیک مجزای ATI با حافظه اختصاصی ۲۵۶ مگابایت در چند مدل از این سری توانایی گرافیکی لپ تاپ را به حداکثر رسانده است.

زمان Load شدن کوتاهتر
نوت بوک های FW به گونه ای طراحی شده اند که زمان اجرای فایلها به حداقل برسد. بعنوان مثال هنگام اجرای فایل نصب یک نرم افزار زمان اجرا بسیار کوتاهتر از مدلهای دیگر خواهد بود.

بدنه منیزومی
بدنه این سری از نوت بوک ها از جنس منیزوم طراحی شده تا مقاومت دستگاه را در مقابل شوکهای حاصله از ضربات احتمالی را بالا ببرد.

( درپايان از تک تک عزيزان استدعا مينک اگر مطلبي بهتر و گويا تر در ريويو ها ميخونن بذارن ، من چيزي در خصوص اين سري تو فروم ها نديدم ...

در ضمن اگر کسي از معايب و مزاياي اين سري بيشتر ميدونه بگه منهم بيشتر بدونم ، حقيقتا خيلي مشتاقم چون دارم يکي خريداري ميکنم ... FW 190 NEH )

Farshad_61
29-12-2008, 13:28
من حدود یک ماهی هست که یک fw 170j/h گرفتم. روزی هم حداقل 4 ساعت باهاش کار می کنم.
لپتاپ خیلی خوبیه، بخصوص من با صفحه کلیدش خیلی راحتم، خیلی خوبه.
فقط یک عیبی که داره و برام یه خورده غیرقابل قبوله، اون قسمتی که کابل شارژ رو به لپتاپ وصل می کنی، طراحی اش خیلی بده. برای من که اون قسمتش خیلی تو جاش سفت نیست و وقتی می خوام کابلشو بزنم یا در بیارم، خیلی تکون می خوره، فکر کنم بعد از 1 سال کنده بشه :20: