PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : - توضح درباره‌ي وبلاگ‌هاي مختلف؟

tajrobenik
15-12-2008, 15:54
خوب با توجه به اين كه وبسابت ‌هاي مختلفي هستن كه وبلاگ رايگان مي‌دن.
مخصوصا ايرانياش كه زياد شده.
ومي‌شه به بلاگفا يا ميهن‌بلاگ يا پرشين بلاگ يا بلاگ اسكي و .....
خوب تفاوت اينا چيه.
منظورم مزيت‌ها و تفاوتشونه.
مثلا من خودم كه تو ميهن‌بلاگ وبلاگ دارم يكي از دلايم واسه انتخابش نداشتن تبليغات تو وبلاگه.
يا آمار كه داره بوده.
خوب اما تو اينترنت بلاگفا شهرتش بيشتره.
خوب اگه مي‌شه در مورد وبلاگ هاي معروف يا حتي همه‌ي وبلاگ‌‌ها يك توضيح كاملي بدين.

Hamid Reza
15-12-2008, 16:05
خوب با توجه به اين كه وبسابت ‌هاي مختلفي هستن كه وبلاگ رايگان مي‌دن.
مخصوصا ايرانياش كه زياد شده.
ومي‌شه به بلاگفا يا ميهن‌بلاگ يا پرشين بلاگ يا بلاگ اسكي و .....
خوب تفاوت اينا چيه.
منظورم مزيت‌ها و تفاوتشونه.
مثلا من خودم كه تو ميهن‌بلاگ وبلاگ دارم يكي از دلايم واسه انتخابش نداشتن تبليغات تو وبلاگه.
يا آمار كه داره بوده.
خوب اما تو اينترنت بلاگفا شهرتش بيشتره.
خوب اگه مي‌شه در مورد وبلاگ هاي معروف يا حتي همه‌ي وبلاگ‌‌ها يك توضيح كاملي بدين.

خیلی از سرویس دهنده های وبلاگ وجود دارند که از بلاگفا بسیار قوی تر و بهتر هستند
اما بلاگفا دیگه اسم در کرده
چون هم قدمتش زیاده هم پسوندش کوتاه هست
ولی پسوند سایر سرویس دهنده ها بلندتره

بعدشم برای وبلاگهای دیگه زیاد قالب تو اینترنت موجود نیست اما برای بلاگفا خیلی خیلی قالب هست
میهن بلاگ سرویس وبلاگ نویسی قوی هست

اما مطلب مهم اینه که فرقی نداره تو چه جایی وبلاگ داشته باشیم مهم اینه که چه مصالبی توش بذاریم و آمار بازدیدش را بالا ببریم

ممنون:11:

tajrobenik
15-12-2008, 18:13
دستت درد نكنه.
اما من همين فرقش رو مي‌خوام.
مثالا كه زدم مثلا بلاگ فا تبليغ مي‌زاره.
يا بلاگ فا معروف تره.
ميهن بلاگ آماره وبلاگ رو تو خوده وبلاگ هم مي‌گه.
يا......
يا براي بلاگ اسكي نمي‌شه تو tk ثبت نام كرد.

FuNy-GiRl
15-12-2008, 19:10
دستت درد نكنه.
اما من همين فرقش رو مي‌خوام.
مثالا كه زدم مثلا بلاگ فا تبليغ مي‌زاره.
يا بلاگ فا معروف تره.
يا......
يا براي بلاگ اسكي نمي‌شه تو tk ثبت نام كرد

دوست عزیز شما باید جستجو می کردید و در اصل باید درون انجمن وبسایت ها و وبلاگها درخواست خود را مطرح می کردید

لینک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tajrobenik
15-12-2008, 22:10
ممنون. خوب بود

shamabady
15-12-2008, 23:49
آمار داشتن زیاد مهم نیست دنبالش نباش
شما برای آمار میتونیداز سایت های زیر استفاده کنید
webgozar.com
,
persianstat.com
با عضویت در این سایت ها یک کد میدن که با قرار دادن اون تو سایت یا وبلاگت میتونی به آمار دقیق سایت یا وبلاگت دسترسی داشته باش و فرقی هم نمیکنه تو همه سرویس های وبلاک میشه استفاده کرد
از نظر آماری هم اصلا قابل مقایسه با آمار میهن بلاگ نیست همه جور آماری از قبیل از چه سایتی وارد وبلاگت شدند آی پی و محل سکونت بازدید کننده ها ساعات بازدید عبارت های جستجو شده در گوگل که به سایت شما رسیده و......

در مورد سایت های وبلاگ من خودم پرشین بلاگ و ترجیح میدم هم قدیمی هم مورد اطمینان هم دارای امکانات بیشتر (توش عضو شی امکاناتشو میفهمی ) یکی از امکاناتی که داره وهیچ کدوم از سرویس ها ندارن اینه که میتونی کل وبلاگت و به یک هاست منتقل کنی و تبدیل به سایت بشه ......

میهن بلاگ هم امکانات خوبی داره ولی یه خبری رو در مورد این سایت بگم پارسال بود که کل سروراشون قاط زد وخیلی از وبلاگ ها از جمله وبلاگ خودم پرید و دیگه هم هر کار کردم برنگشت

tajrobenik
16-12-2008, 12:05
آره در مورد وبگذر موافقم.
اما من كه اولا اين رو نمي‌دونستم.
بخاطره همين مي‌خواستم بدونم كه عضو ميهن بلاگ شدم خوبه يا نه...
البته يكي ديگه از اولويت هام كه ميهن‌بلاگ رو انتخاب كردم اين بود كه تو گوگل چند تا كلمه رو سرچ كردم كه ميهن‌بلاگي هاش و بلاگ فا زياد داشت.
از بلاگفا كه خيلي خوشم نمي‌يومد ميهن بلاگ رو انتخاب كردم.

shamabady
16-12-2008, 13:00
همونجور که دوستان گفتن تو وبلاگ بیشتر مطالب مهم و این که همیشه به رو زش کنی و براش وقت بزاری خلاصه پشت کار داشته باشی و همیشه سعی کن مطالب مال خودت باشه و کپی نباشه (حداقل عینا کپی نباشه و چیزی رو که خودت برداشت کردی از اون موضوع رو بنویس)
میهن بلاگ هم سیستم خیلی خوبی و همه جور امکانات و برای یک وبلاگ داره
به وبلاگتم سر زدم خیلی عالی بود مخصوصا قالبش
یک توصیه که دارم حتما تو وبگذار و پرشین استات هر دو تاش عضو شو و کدشون رو تو وبلاگت قرار بده این کار تو نتایج گوگل خیلی تاثیر داره

tajrobenik
17-12-2008, 22:38
اولن خوشحال شدم كه شما هم ديدن كردي.
دومن كاملا موافقا و اصلا بي‌خيال كه كدوم بهتره.
اما يك تايپيك جديد مي‌زارم ببينم نظرات اعضاي انجمن از وبلاگهاي مختلف چيه

tajrobenik
01-01-2009, 16:19
مي‌شه نظراي شخصيتون را نثبت به اين كه كدام وبسايته كه وبلاگ رايگان مي‌ده وبهتره رو بگين؟
البته با دليل...
من مي‌گم ميهن بلاگ
چون تبليغ نداره و تاحالا نديدم كه قاط بزنه و وقتي تو گوگل سرچ مي‌زني چند تايي از ميهن بلاگ مياد بالا..

ir-dgm
01-01-2009, 16:29
تاپیک تکراری:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shamabady
01-01-2009, 17:08
مي‌شه نظراي شخصيتون را نثبت به اين كه كدام وبسايته كه وبلاگ رايگان مي‌ده وبهتره رو بگين؟
البته با دليل...
من مي‌گم ميهن بلاگ
چون تبليغ نداره و تاحالا نديدم كه قاط بزنه و وقتي تو گوگل سرچ مي‌زني چند تايي از ميهن بلاگ مياد بالا..

اتفاقا تنها سایتی که بدترین قاط ها رو تو تاریخچه خودش داره میهن بلاگ 1 سال واندی پیش بود که کل سیستمشون قاط زد و همه وبلاگ ها پاک شد اکثر وبلاگ ها رو تونستند برگردونند ولی خیلی ها از جمله وبلاگ خودم به باد فنا رفت
من خودم پرشین بلاگ وپیشنهاد میدم هم قدیمیه هم مطمئنه هم امکان ایجاد چند تا وبلاگ با یک نام کاربری داره و هم امکانات منحصر به فردی داره از قبیل استفاده از تگ و امکان انتقال وبلاگ به روی هاست که تو سیستم های دیگه نیست

tajrobenik
09-01-2009, 22:44
تاپیک تکراری:

ببخشيد تكراري نيست اونجا از وبلاگ ها توضيح داده اما هموني كه خوده سايتا گفتن...
من دنباله نظراتم...
در مورد دوسته ديگه كه گفتن ميهن بلاگ قاط زياد مي‌زنه مگه شما بك‌آپ نداشتين؟
خوب بي‌خيال الان كه داره خوب كار مي‌كني تو نظر سنجي هم كه از كدام وبلاگ استفاده مي‌كنين در همين انجمن مقام دوم رو داره...
راستي چه تبليقي شد از ميهن بلاگ اما من نظر شخصي رو گفتم و قصد تبليق نداشتم و به نظرم كاراييش خوبه كه مي‌گم... و اسراريم به بهتر بودنش ندارم.