PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ ins1520 سیم کارت موبایل پشتیبانی می کنه؟(به همراه عکس)

dkhx2000
15-12-2008, 12:08
سلام
(استفاده از سیم کارت در لپ تاپ و طریقه استفاده از آن)

من یه لپ تاپ INSPIRON 1520 دارم که تگ نامبر اون هم 52DC33J هستش

سوال : پشت باطری لپ تاپ یک شکاف هست که سیم کارت می خورده و ظاهراً برای پشتیبانی کردن از این سیم کارت نیاز به کارت WWAN داره که من پشتش رو هم باز کردم و ازش یه عکس گرفتم و میخوام ببینم که این کارت رو داره یا اینکه اسمش رو فقط اونجا نوشته ؟!؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی من یه درایور هم گرفتم که اسمش اینه
Dell Wireless 5520 Vodafone Mobile Broadband (3G HSDPA) MiniCard

حالا اگه بخوام بخرم چقدر برام هزینه داره و اصلا توی ایران کاربردی هم داره یا نه ؟؟

با تشکر:11:

kavoshgar63
18-12-2008, 18:22
برای راه اندازی خطوط 3g باید حق اشتراک داشته باشی و مشترک بشی .
با پرداخت ماهیانه هزینه خطوط میتونی از امکانات این خطوط استفاده کنی این خطوط بیشتر در اروپا کاربرد داره و در کشور ما خطوط 3g جایی ندارن.
در ضمن خوب شد شما این تاپیک رو زدی من هم یک دل INS 1525 دارم این Slot رو دیده بودم ولی تا حالا به ذهنم نیومده بود که چی هست حالا اگه کسی اطلاع داره می تونه بگه که آیا از این میشه برای GSM مودم استفاده کرد؟

REGISTERED USER
19-12-2008, 00:58
قبلا یک تاپیک چند صفحه ای در این مورد بحث شده بود بگردید پیداش کنید خوبه ...

در کل این خطوط در ایران غیز قابل راه اندازی هستند چون کیت نرم افزاری اش نصب نشده و همچنین هیچ کدوم از سرویس دهنگان تلفن همراه ما با شرکت دل برای رجیستر شدن شبکه شون و استفاده از قابلیت های اون قرارداد ندارند

پس بیخیال باید شد !

dkhx2000
22-12-2008, 12:31
سلام
شما می تونید برید توی قسمت setup سیستم تون و اونجایی که مشخصات کامل سیستم رو نوشته
یه گزینه است به نام celular device که اون هم برای من none هستش

و اگه هم اون ابزار رو داشت می تونید برید توی سایت دل و جستجو کنید و ببینید که فقط پشتیبانی اون توسط بعضی از شرکت ها انجام می شه و شما نمی تونید از ایرانسل استفاده کنید چون که ساپورت نمی شه

و درکل بهتره اصلا قیدش رو بزنید چون که اگه داشته باشه هم هیچ ارزشی نداره