PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كليپ رقص جنيفر با يك دانشجو

zartosht 2008
14-12-2008, 17:26
مثل اينكه در يك برنامه زنده تلوزيوني پدر يك دانشجو از جنيفر مي خواد تا با پسرش رقص داشته باشن و پسره هم ايراني يا مثل ايراني ها مي رقصه اگه دوستان لينكي از اين كليپ بدن ممنون مي شم:headphone

Hadi King
14-12-2008, 17:40
مثل اينكه در يك برنامه زنده تلوزيوني پدر يك دانشجو از جنيفر مي خواد تا با پسرش رقص داشته باشن و پسره هم ايراني يا مثل ايراني ها مي رقصه اگه دوستان لينكي از اين كليپ بدن ممنون مي شم:headphone
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza-12
15-12-2008, 17:45
خیلی باحال بود:27:
دستت درد نکنه:5:

ReZa DN
15-12-2008, 21:50
خیلی جالب بود دستتون درد نکنه حالا واقعا طرف ایرانیه !:-؟؟

avecina.ir
15-12-2008, 22:02
خیلی جالب بود دستتون درد نکنه حالا واقعا طرف ایرانیه !:-؟؟
نه آقا پسره مکزیکیه قیافش تابلویه موزیک متن فیلم هم مکزیکی میخونه
البته اگه باز طرف:2: نیاد این پست ما رو هم مثل قبلیا پاک کنه

boy iran
16-12-2008, 07:26
دوست خوب سلام

اگر به عنوان این زیر شاخه توجه کنید نوشته == درخواست ملودی و کلیپ

یک نفر درخواست کرده و یک نفر جواب داده

دیگه پاسخ دادن و بحث کردن راجب به کلیپ درست نیست چون باعث به هم خوردن تاپیک و بحثهای متفرقه میشه که جاش اینجا نیست

امیدوارم دیگه تکرار نشه

ممنون از شما

avecina.ir
16-12-2008, 08:06
دوست خوب سلام

اگر به عنوان این زیر شاخه توجه کنید نوشته == درخواست ملودی و کلیپ

یک نفر درخواست کرده و یک نفر جواب داده

دیگه پاسخ دادن و بحث کردن راجب به کلیپ درست نیست چون باعث به هم خوردن تاپیک و بحثهای متفرقه میشه که جاش اینجا نیست

امیدوارم دیگه تکرار نشه

ممنون از شما
ببخشین وقتی ایشون گفتن پسره ایرانیه و شعن یک ایرانی رو اونقد اورده پایین که جلوی جنیفر زانو بزنه و خواهش کنه..... فقط من گفتم اون مکزیکی بود.یک کلام هم گفتم هیکل جنیفر نافرم بود و تمام.دیگه بحثم کجا و با کی بود؟
تازه اگه قرار به پاک کردنه چرا این پستهای بالایی رو پاک نمیکنین که میتونستن فقط دکمه ی تشکر رو بزنن و پست بیهوده ی تشکر نذارن

zartosht 2008
16-12-2008, 12:42
ببخشین وقتی ایشون گفتن پسره ایرانیه و شعن یک ایرانی رو اونقد اورده پایین که جلوی جنیفر زانو بزنه و خواهش کنه..... فقط من گفتم اون مکزیکی بود.یک کلام هم گفتم هیکل جنیفر نافرم بود و تمام.دیگه بحثم کجا و با کی بود؟
تازه اگه قرار به پاک کردنه چرا این پستهای بالایی رو پاک نمیکنین که میتونستن فقط دکمه ی تشکر رو بزنن و پست بیهوده ی تشکر نذارن

دوست عزيز مثل اينكه متن من رو كامل نخوندي من نوشتم كه يا ايراني يا مثل ايراني ها مي رقصه چيزي مبني بر اينكه حتما ايراني هستش و شأن ايراني رو بياره پايين نگفتم :18: