PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاور چند وات واسه کار من خوبه؟

oxford2008
14-12-2008, 12:26
سلام

من میخوام یه سیستم جدید واسه خودم اسمبل کنم با مشخصات زیر.

- Ram 2gb
- 2 عدد DVD re-writer (یکیشون دارای کارت scsi هست)
- 1 عدد Blu-ray writer & Player
- CPU Intel Dual Core Quad
- VGA دارای GPU حداقل 512mb
- Motherboard: Gigabyte
-Floppy Drive
- Hard Disk Drives:
1 عدد 500 gb - یک عدد 1TB - یک عدد 2 TB (البته همه اینترنال)
- FAX Modem
- کیس هم دارای 2 تا فن هست علاوه بر فن CPU
- روی مادربرد هم حدودا 10 تا خروجی واسه USB وجود داره.

لطفا بفرماید پاور من حداقل چند وات باید باشه که در آینده هم اگه خواستم آپگرید کنم به مشکل برنخورم.

سپاسگزارم

shahramcat
14-12-2008, 16:48
سیستم شما دارای توان مصرفی بالایی هست ! البته شما دقیقا مشخص نکردی مثلا چه CPU / VGA داری ! برای VGA مدل GPU مهم هست که توان رو مشخص کنه نه مقدار رم ! CPU هم نوشتی درست نیست ! شما عنوان کردی intel dual core Quad ! منطورتون همون Quad core هست دیگه ؟

در کل باید شما حداقل یک پاور 580 وات واقعی بگیری .... اما من توصیه میکنم برای راندمان بالاتر سیستم فعلی و هم برای آینده نگری یک پاور 650 وات یا 680 وات واقعی بگیری ... چون سیستم شما هم قیمت بالایی داره و برای خراب نکردن کانفیگی که هست این مدلها رو بهت پیشنهاد میدم :

Green 680B Real 115T

Cooler Master 650W Real 82T

Cooler master ‌رو بگیری هم قیمت کمتری داره هم کارایی عالی و جنس خوب . البته اگر بودجش رو داری گرین رو بگیر .

oxford2008
14-12-2008, 17:47
بسیار ممنون از راهنماییتون. البته این مارکهایی که شما گفتی که اینجا گیر نمیاد. فعلا تو مراکر کامپیوتری ما این مدلهاست:

JEANTECH
Hiper
Akasa
ANTEC
Corsair

که البته شنیدم این آخری تو بازار دنیا امسال بهترین نوع پاور شده. البته مدل واسم اهمیتی نداره و خب ما همه چیزو با گارنتی میگیریم (بین 2 ت 5 سال). اگه خراب هم بشه میفرستم کمپانی نوشو واسم میفرستن.

به هرحال همونطور که گفتم اصل همون وات بود که واقعا متشکرم از راهنماییتون. پس یه 600-700 میگیرم که دیگه خیالم راحت باشه.

shahramcat
14-12-2008, 17:58
بسیار ممنون از راهنماییتون. البته این مارکهایی که شما گفتی که اینجا گیر نمیاد. فعلا تو مراکر کامپیوتری ما این مدلهاست:

JEANTECH
Hiper
Akasa
ANTEC
Corsair

که البته شنیدم این آخری تو بازار دنیا امسال بهترین نوع پاور شده. البته مدل واسم اهمیتی نداره و خب ما همه چیزو با گارنتی میگیریم (بین 2 ت 5 سال). اگه خراب هم بشه میفرستم کمپانی نوشو واسم میفرستن.

به هرحال همونطور که گفتم اصل همون وات بود که واقعا متشکرم از راهنماییتون. پس یه 600-700 میگیرم که دیگه خیالم راحت باشه.

اصلا نمیدونستم شما ایران نیستی ! به هر حال بهتر ! جنس درجه 1 با قیمت عادلانه میگیری ....

Corsair / Thermaltek بگیر 650 وات واقعی .