PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : torrent

kalbim _yarali
14-12-2008, 09:43
سلام، من یه مدتی بود از توررنت دانلود میکردم ولی حالا سرعتش خیلی کم شده و حتم دارم که از سرورش نیست می خواستم منو راهنمایی کنید که میشه توررنت رو به لینک مستقیم تبدیل کرد؟ و یا سرعتش رو زیاد کرد؟ ممنون

ahriman323
14-12-2008, 17:21
برای مستقیم کردن لینک توی تاپیک زیر که توی همینقسمت هست درخواست بدید
درخواست مستقیم کردن لینک های رپیدشیر و 4Shares و مگاآپلود و تورنتو... فقط در این تاپیک

kalbim _yarali
15-12-2008, 10:36
برای مستقیم کردن لینک توی تاپیک زیر که توی همینقسمت هست درخواست بدید
درخواست مستقیم کردن لینک های رپیدشیر و 4shares و مگاآپلود و تورنتو... فقط در این تاپیک
جاي ديگه اي نميشه؟ يا يه راه حل براي بالا بردن سرعت؟

mehrdadmatin
15-12-2008, 13:44
من تا سه روز پیش(الان که این رو مینویسم دوشنبه 25 آذر هست) که از تورنت دانلود میکردم با سرعت نسبتا خوبی این کار رو میکردم ولی از سه روز پیش تا الان سرعت دانلود از تورنت من خیلی کم شده(هر تورنت داره با سرعت زیر 1 کیلو بایت در ثانیه! دانلود میشه) ولی تو باز کردن صفحه کاهش سرعت خیلی محسوس نیست.میخواستم بدونم کاربرای دیگه ای هم مشکل من رو دارن.آیا این بخاطر مشکل اختلال در اینترنت که کل کشور درگیرشه هست؟

ahriman323
15-12-2008, 14:30
من تا سه روز پیش(الان که این رو مینویسم دوشنبه 25 آذر هست) که از تورنت دانلود میکردم با سرعت نسبتا خوبی این کار رو میکردم ولی از سه روز پیش تا الان سرعت دانلود از تورنت من خیلی کم شده(هر تورنت داره با سرعت زیر 1 کیلو بایت در ثانیه! دانلود میشه) ولی تو باز کردن صفحه کاهش سرعت خیلی محسوس نیست.میخواستم بدونم کاربرای دیگه ای هم مشکل من رو دارن.آیا این بخاطر مشکل اختلال در اینترنت که کل کشور درگیرشه هست؟

توی اون یکی تاپیک جوابتون را دادم:31:

kalbim _yarali
15-12-2008, 15:22
:19:حالا نمی شه منو راهنمایی کنید؟

FuNy-GiRl
15-12-2008, 19:05
دوست عزیز خیلی عجول هستید
این افت سرعت بابت پاره شدن فیبر نوری اینترنت ایران هست و سرویس دهنده ها اینترنت دانلود را محدود کردند و سرعت را کاهش دادن و در اون تاپیکی که اهریمن32 معرفی کرد تا سقف 100 مگ را برای شما مستقیم می کنند....
باتشکر

ahriman323
15-12-2008, 22:17
جاي ديگه اي نميشه؟ يا يه راه حل براي بالا بردن سرعت؟

شبها باید سرعت عادی باشه!! نیست؟!! از 1 به بعد!!!
چرا می تونید تشریف ببرید خارج از ایران:31:

zed2
15-12-2008, 22:54
شبها باید سرعت عادی باشه!! نیست؟!! از 1 به بعد!!!
چرا می تونید تشریف ببرید خارج از ایران:31:
من ترجیح می دم بجای خارج رفتن مشکلم رو حل کنم.
دوست عزیز برای تورنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تاپیک جامع داریم لطفا به انجا مراجعه کنید.

kalbim _yarali
16-12-2008, 13:13
سرعت توررنت از لینکهای مستقیم و رپید شیر خیلی کمتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kalbim _yarali
18-12-2008, 21:53
بابا یکی جواب ما رو بده

zed2
19-12-2008, 15:11
من ترجیح می دم بجای خارج رفتن مشکلم رو حل کنم.
دوست عزیز برای تورنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تاپیک جامع داریم لطفا به انجا مراجعه کنید.

سرعت توررنت از لینکهای مستقیم و رپید شیر خیلی کمتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا یکی جواب ما رو بده

لطفا قبل از پست زدن تاپیک رو یکم مطالعه بکنید.
جایی که احتمالا جواب می تونید بگیرد داده شده