PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعویض صفحه کیلومتر پژو

xqg50
14-12-2008, 09:41
سلام
من می خواستم چراغ پشت صفحه کیلومتر پزو رو که معمولا به رنگ زرده عوض کنم و چراغش به رنگ سفید روشن بشه مثل مال سمند میشه راهنمایی کنید چیکار باید بکنم و کجا باید این کارو انجام بدم چه قطعه هایی باید عوض بشه و قیمتش حدودا چقدر میشه

Farshadd
14-12-2008, 10:13
سلام
من می خواستم چراغ پشت صفحه کیلومتر پزو رو که معمولا به رنگ زرده عوض کنم و چراغش به رنگ سفید روشن بشه مثل مال سمند میشه راهنمایی کنید چیکار باید بکنم و کجا باید این کارو انجام بدم چه قطعه هایی باید عوض بشه و قیمتش حدودا چقدر میشه

قیمت تهران دستم نیست. ولی معمولا لوازم تزیینی ها این کارو میکنن+ بعضی فروشگاه های سیستم صوتیقطعاتی هم عوض نمیشه. یکی از دوستان این کارو کرد فقط لامپاشو عوض کردن.

dokhtaroneh
14-12-2008, 22:06
من این کار رو کردم. باید بری سراغ کیلومتر کارها یه مغازه هایی هستن که کارشون فقط تعمیر کیلومتره. من رنگ آبی گذاشتم خیلی هم خوشگل شده قیمت هم 14 هزار تومان.رنگ سفید هم همین قیمته.
نیم ساعت هم بیشتر کار نمی بره فقط تمام چراغهای پشت صفحه کیلومتر رو در میاره و عوض می کنه.

bandary
14-12-2008, 22:32
من خودم مال ماشین خودم رو عوض کردم پراید141 بود با صفحه کیلومتر سبز رنگ که کردمش رنگ سفید که خیلی قشنگ شده فقط به علت اینکه نتونستم از led های 2 میلیمتری استفاده کنم مجبور شدم از 5میلیمتری استفاده کنم که یه کم کارم رو بیشتر کرد و با بازو بسته کردن و عوض کردن و جا زدن کیلومتر شمار کلا 2 ساعت وقت گرفت(چون اولین بارم بود اینقدر وقت گرفت وگرنه الان به راحتی عوض میکنم)