PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با winfast tv2000 xp expert

mhentezari
14-01-2006, 19:38
سلام
من اين كارت رو خريدم. اما اول اصلا صدا نداشت. تونستم صداي fm رو راه بندازم. اما tv كلا صدا نداره.
اولش وقتي record مي كردم حداقل وقتي دوباره مي ديدمشون صداش بود. اما الان كه ور رفتم اصلا صدا نداره.
لطفا يكي كمك كنه.

mhentezari
14-01-2006, 21:29
اين كارت براي صدا در قسمت بيروني كارت Audio Out نداره و فقط يك خروجي 4 پين روي برد داره كه بايد با يه كابل نازك 4 پين به ورودي Aux كارت صوتي متصل بشه. منتها اين كابله كه ظاهرا 4 پينه عملا 3 تا سيم توش هست يعني فقط با سه تا پين درگير ميشه. من اين كابل رو از يه طرف به تي وي كارت و از طرف ديگه به ورودي Aux وصل كردم ولي موفق نشدم صدا بگيرم يعني الآن تصوير كانال ها رو دارم ولي صدا كلا تعطيله.

mhentezari
14-01-2006, 21:30
نرم افزار WinFast PVR روشه كه براي ورودي صدا تنظيم هاي زير رو داره:
1- Audio Device كه شامل سه تا گزيده هستش: كارت صدا و دو تا مودم (البته با توجه به سيستم ممكنه فرق كنه).
2- Audio Out Control Line كه 8-7 تا گزينه داره: Wave, Aux, Line In, CD Audio و . . .
3- َAudio Recording Line كه همون 8-7 تا گزينه بالا رو داره.
من براي اولي كارت صداي خودم و براي دومي و سومي Aux رو انتخاي كردم كه مشكل حل نشد. ضمنا براي احتياط همه حالت ها رو تست كردم ولي فايده اي نداشت.
در مورد اون كابل هم مثل اينكه كلا اينها 3 سيم هستن (چون مال سي دي رام رو هم نگاه كردم 3 سيم بود) ولي يه موضوع عجيب داره اونم اينكه سر اين كابل رو از هر دو لبه (پشت يا رو) ميشه با سوكت درگير كرد كه اين طوري ميشه با 4 حالت از اين كابل براي اتصال كارت تي وي و ورودي Aux كارت صدا استفاده كرد كه من همه اين حالت ها رو هم تست كردم ولي درست نشد.
يه كار ديگه اي هم كه اول از همه كردم اين بود كه درايور كارت صدا و كارت تي وي رو دوباره تصب كردم.
ديگه نمي دونم چيكار بايد كرد.
آها راستي يه بار تو اين فروم خوندم كه يه نرم افزاري هست كه مي تونه صدا رو از طريق PCI منتقل كنه. اگه كسي رو اين كارت يه همچين كاري كرده لطف كنه ما رو هم ارشاد كنه.

mhentezari
16-01-2006, 11:58
بابا يكي كمك كنه آخه.
مردم

mhentezari
25-01-2006, 01:18
خيلي ممنون از استقبال گسترده شما !!!!

يه چيز جديد فهميدم. وقتي باهاش كپچر ميكنم و مي خوام ببينم windows media player مي نويسه كه نميتونه decoder رو پيدا كنه.
البته تصوير بعدش مياد.
در قسمت properties هم براي audio decoder نوشته leadtek audio decoder

كسي ميدونه جريان چيه؟

pirooziBest
04-12-2006, 13:55
سلام دوستان عمليات زير را براي رفع مشكل كارت تلويزيون winfast TV2000 Xp expert انجام دهيد:

1- صداي خروجي و ضبط را روي CD Player تنظيم كنيد.
2- در قسمت جستجوي كانال ها كشور را كه در سمت چپ قرار دارد روي كشوري تنظيم كنيد كه بهترين تصوير را به شما بدهد مثلا: Italy و بعد از تنظيم روي كليد با علامت تيك كليك كنيد.

موفق باشيد.....

pirooziBest
04-12-2006, 13:55
با سلام خدمت دوستان محترم

آقا مشكل صدا در قسمت تلويزيون كارت winfast TV2000 Xp expert حل شد. بايد بصورت زير عمل كنيد:

1- ابتدا خروجي و قسمت ضبط در تنظيمات تلويزيون را به ‍CD Player تنظيم كنيد.
2- در قسمت جستجوي كانال كشور را روي كشوري تنظيم كنيد كه بهترين كيفيت تصوير را به شما بدهد مثلاَ: Italy
3- بعد علامت تيك را در پنجره جاري كليك كرده و بعد حال شو ببريد.

موفق باشيد.... :)

Lord_theOne
06-12-2006, 11:11
عزيز درايور كپچرت را آپديت كن نسخه جديدش را توي اينترنت سرچ كن پيدا من و نصب كن اين خيلي مي تونه بدردت بخوره

Morteza4SN
06-05-2007, 12:09
دوستان من يه كارت كپچر winfast دارم موقع كپچر كردن وسطاي فيلم صدا و تصوير فاصله دارن مي خواستم بدونم اين ايراد سخت افزاريه يا نه قابل حله ؟

Lord_theOne
07-05-2007, 05:37
سيستم شما قديمي هست؟

Morteza4SN
11-05-2007, 01:36
نه قديمي نيست ! مگه ربطي به اين هم داره ؟

حتي در حالت ذخيره تصاوير شبكه تلوزيوني هم بعد از پايان كار صدا و تصوير بعد از 15 الي 20 دقيقه از شروع نا هماهنگ ميشه !

لطفا راهنمايي كنيد .

mhentezari
01-08-2009, 01:21
کسی تا حالا تونسته با این کارت تو ویندوز seven کار کنه؟
درایورش جواب نمیده! صدا نداره!