PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمکم میکنید؟تجهیزات جانبی ماکسیما؟

sarmast65_ata
13-12-2008, 18:48
من از همین اول معذرت خواهی میکنم نمی دونم درباره این موضوع قبلآ بحث شده یا نه و این تاپیک تکراری هستش یا نه اگه تکراری هستش من معذرت خواهی میکنم.
یه سوال داشتم می خواستم دونم تجیزات جانبی ماکسیما چی هستش؟سنسور داره؟سیستم گرمایشی و سرمای این ماشین دیجیتالیه یا نه؟شنیدم ضبط cd دار این ماشین فقط ترک پخش میکنه و نمی تونه mp3 پخش کنه؟و تجیزات دیگه که اگه داره بهم بگید واقعآ کمکم میکنید.
در ضمن آیا به تجهیزات جانبی این ماشین چیزی اضافه شده یا نه درست مثل همون مدل اولی هستش؟
توی هر چی سایت سرچ میکنم بجز موارد فنی چیزی درباره تجهیزات جانبی این ماشین ننوشته به خاطر همین این تاپیک رو زدم چون هیچی پیدا نکردم ممنون میشم ازتون که کمکم کنید.

Farshadd
13-12-2008, 20:19
من از همین اول معذرت خواهی میکنم نمی دونم درباره این موضوع قبلآ بحث شده یا نه و این تاپیک تکراری هستش یا نه اگه تکراری هستش من معذرت خواهی میکنم.
یه سوال داشتم می خواستم دونم تجیزات جانبی ماکسیما چی هستش؟سنسور داره؟سیستم گرمایشی و سرمای این ماشین دیجیتالیه یا نه؟شنیدم ضبط cd دار این ماشین فقط ترک پخش میکنه و نمی تونه mp3 پخش کنه؟و تجیزات دیگه که اگه داره بهم بگید واقعآ کمکم میکنید.
در ضمن آیا به تجهیزات جانبی این ماشین چیزی اضافه شده یا نه درست مثل همون مدل اولی هستش؟
توی هر چی سایت سرچ میکنم بجز موارد فنی چیزی درباره تجهیزات جانبی این ماشین ننوشته به خاطر همین این تاپیک رو زدم چون هیچی پیدا نکردم ممنون میشم ازتون که کمکم کنید.

سلام دوست عزیز. :11:

ترمز abs
ظبط رو من هم شنیدم. ولی چنجر 6 تایی داره.
دارای تهویه هوای اتومات هم هست.
کنترل ضبط از روی فرمون هم داره.
کیسه هوا 2 تا در جلو
صندلی های برقی جلو
فرمان هیدرولیک با قابلیت تنظیم ارتفاع
چراغ نقشه خوانی
شیشه ها برقی
آیینه ها برقی
ایموبلایزر
قابلیت خواباندن صندلی عقب
باز کننده در صندوق بار و باک از داخل کابین

:12:

sarmast65_ata
14-12-2008, 18:41
ممنونم ازت
این ایموبلایزر چیه؟
پس سنسور نداره؟آخه روی بعضی از ماکسیماها روی سپر عقبشون سنسور وجود داره اونا خودشون گذاشتن؟چند خرج بر میداره؟راستی بخواییم به جای ظبطش یک ال سی دی بزاریم چقدر در میاد؟
بازم ازت ممنونم

Farshadd
17-12-2008, 13:53
ممنونم ازت
این ایموبلایزر چیه؟
پس سنسور نداره؟آخه روی بعضی از ماکسیماها روی سپر عقبشون سنسور وجود داره اونا خودشون گذاشتن؟چند خرج بر میداره؟راستی بخواییم به جای ظبطش یک ال سی دی بزاریم چقدر در میاد؟
بازم ازت ممنونم

ایموبلایزر همون سیستم ضد سرقت هست.

در قدیمیا من چشم الکترونیک ندیدم. ولی بعد سری های اول هر چی میبینم همه دارن.

خودت هم میشه بذاری. ولی متاسفانه من از قیمتش خبر ندارم.

بستگی به نوع و مارک و اندازه lcd داره و اینکه برای چه کاربردی میخواهید.

:12:

rami_hemi
18-12-2008, 09:49
اگه سیستم پخش با قابلیت پخش دی وی دی بخوای نزدیک 450 تا 600 هزار تومن متغییر هستش.بهتره یه پخش با این مشخصه بخری.

فرامرز_39
25-12-2008, 13:40
امكان نصب كروز كنترل رو داره يا نه ؟اگر ميشود به چه قيمتي؟