PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك براي كپچر كردن فيلم

farhad_s5
12-12-2008, 00:27
سلام بر دوستان عزيز

من يه چندتا فيلم بوسيله ي هندي كم خانگي از دو سه تا مجالس خانوادگي گرفتم و نمي خوام هم بدم بيرون برام بريزنش روي dvd !!

به همين دليل يه كپچر كارت ساده با مارك اسنازي خريدم ، ولي كار با اون رو اصلا بلد نيستم و دفترچه ي اون هم به طور كامل توضيح نداده!

مشكل من اينه كه چجوري دوربينم رو به اين كپچر كارت وصل كنم؟!

(هندي كم من يه فيش مي خوره كه تبديل ميشه به سه تا فيش رنگي قرمز و سفيد و زرد كه به تلويزيون وصل ميشن،ولي تو دفترچه ي كپچر كارت نوشته كه شما بايد اين كابل رو به قسمت خروجي صداي دوربين بزنيد و اون يكي كابل رو به قسمت خروجي تصوير دوربين خودتون بزنيد!!!!)

اگه ميشه من رو راهنمايي كنيد:41::41::41:

majj
14-12-2008, 08:26
ببينيد كانالهاي صوتي رو ميشه بصورت چپ و راست تنظيم كرد و يكي هم براي تصوير اگه فقط يك خروجي صدا دارين از همون استفاده كنيدو يكي از فيشهاي صدا رو استفاده نكنيد فقط تست كنيد درايور كارت جديد نصب شده باشه چون كارتهاي اسنازي درايور هاي مخصوصي دارن كه معمولا سيستم عاملها اونها رو نمي شناسن

farhad_s5
15-12-2008, 11:45
منظورتون از این که گفتید درایو کارت جدید نصب شده باشه چیه دوست عزیز؟!!

خروجی هندی کم من یکی هست که سر دیگه ی اون سه تا فیش به رنگ های قرمز و زرد و سفید میشه!

canopus252
12-01-2009, 00:46
دوست عزیز رابطی هست ارزان قیمت که دو فیش صدا دوربین را به یک طرف میزنی و طرف دیگر را به کارت.

در ضمن چرا کارت خریدی.اگر دوربین دیجیتال است و کامپیوتر هم ورودی I.LINK دارد با خرید سیم ارتباط آن دوربین را وصل کن و در برنامهای مثل Video stodio ریل تایم VCD کپچر کن.اگر کامپیوتر I.LINK ندارد یک کارت از آن را بخر و نصب کن

موفق باشی

محبا
07-02-2009, 18:50
سلام
من میخواستم به من بگید بهترین کارت کپچر برای کپچرکردن فیلمهای آنالوگ بابهترین کیفیت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محبا
08-02-2009, 08:21
مهم مهم.یک کارت کپچر خوب برای تبدیل آنالوگ به دیجیتال به من پیشنهاد بدید.خواهش میکنم.میخوام خروجیaviداشته باشه وبابهترین کیفیت.....:42:

raykaa
06-08-2012, 19:47
سلام دوستانتقریبا 5 سالی میشه که یه کپچر خریدم(شاتل)که رو سیستم قبلیم راحت باهاش کار کردم.الان بعد 2 سال که از رو سیستم قدیم به جدید نصبش کردم نمیتونم باهاش کار کنم تصویر و صدا ندارم.win 7 دارم درایورش رو هم از نت دانلود و نصب کردم.هر چی هم فیش ها رو جا به جا میکنم فایده ای نداره.تصویر ندارم

raykaa
06-08-2012, 19:49
به نظرتون مشکل ار کجاست؟لطفا راهنماییم کنید