PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - Grand Theft Auto IV

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26

AhvazGame
26-08-2011, 21:51
من GTA ميخوام :19:

saeed.1
27-08-2011, 01:26
سلام
ببخشید نمی دونم اینجا جاش برای پرسیدن این سئوال هست یا نه .

من کد یا ترینر این بازی رو می خوام که اصلا خونش تموم نشه . لطفا دوستان راهنمایی کنید .
با تشکر .

فکر نمیکنم ربطی به مشکلات نصب و اجرا داشته باشه!:13:
به هر حال:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed.1
27-08-2011, 02:15
دوستانی که از کرک Razor استفاده میکنن مشکلی با گوشی داخل بازی ندارن؟من نمیتونم گوشیم رو بیارم!انگار اصلا گوشی نداره! 4 تا پیام هم گرفته ولی هر چی Up میزنم انگار نه انگار...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قبلا درست بودا، ولی نمیدونم چش شده، بازی رو هم دوباره نصب کردم ولی نشد.
از پچ 1.0.7.0 هم استفاده میکنم.

vahid1414
27-08-2011, 15:36
سلام
موقع نصب بازی روی ویندوز 7 پیغام your system is incompatible with %p میده قبلا روی ویندوز ویستا بدون مشکل کار می کرد. لطفا راهنمایی کنید مشکل کجاست

---------- Post added at 04:36 PM ---------- Previous post was at 04:35 PM ----------

سلام
موقع نصب بازی روی ویندوز 7 پیغام your system is incompatible with %p میده قبلا روی ویندوز ویستا بدون مشکل کار می کرد. لطفا راهنمایی کنید مشکل کجاست

vahid1414
27-08-2011, 15:47
سلام

Joaquin
28-08-2011, 14:08
سلام
gta iv رو نصب کردم با کرک رازور که سه تا فایل بود بازی رو کرک کردم و مشکلی نبود
حالا پچ 1.0.1.0 رو نصب کردم ولی کرک رو عوض نکردم چون نمیدونستم چه کرکی میخواد
تو بازی تو حالت پیاده دوربین هی میاد پایین
تو ماشین هم همین طور
دیوانه شدم چی کارش کنم؟؟؟

---------- Post added at 03:08 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

سلام
این مشکل ستاپ اصلیه تو ویندوز 7 نصب نمیشه

the God
30-08-2011, 12:57
دوستانی که از کرک Razor استفاده میکنن مشکلی با گوشی داخل بازی ندارن؟من نمیتونم گوشیم رو بیارم!انگار اصلا گوشی نداره! 4 تا پیام هم گرفته ولی هر چی Up میزنم انگار نه انگار...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قبلا درست بودا، ولی نمیدونم چش شده، بازی رو هم دوباره نصب کردم ولی نشد.
از پچ 1.0.7.0 هم استفاده میکنم.

شاید رفتین تو option control و دسکاریش کردین up کیبوردت از کار افتاده اگه هم اینکارو نکردین :21:
برین تو control panel بعد add or remove programs از انجا پاکش کنید دوباره نصب کنید درست میشه:27:

the God
30-08-2011, 13:05
سلام

بازی رو کامل پاک کنید بعد به این روش نصب کنید

روی setup راست کلیک کن بعد properties را باز کن بعد برو توی compatibility بعد تیک
run this program in compatibility mode for را بزنید و XP و ... را انتخاب کنید بعد apply را بزن و ok کن
بعد setup را باز کن و نصب کن:27:

bizhan_7x
30-08-2011, 15:26
سلام ببخشید دیگه داشتم دیوونه میشدم نمی خواستم پست الکی بدم که یه موقعه کسی نگه اسپم الکی میدی برا همین از صفحه 1 تا 50 از اینورم تا25 صفحه قبلو خووندم اما اروره من تووش نبوود
من هم اخرین ورژن social club رو دارم هم اخرین ورژن windows live هم اخرین پچ(1.0.7.0) هم کرکشو که برا رازوره ویندوزمم 7 64 بیته که همیشه هم اپدیته با برنامه tune up هم ریجستریمو تمیز کردم با اینکه ویندوزمو جدیدم ریختم
ولی اروره من توو social club هس یعنی حتی به بازی هم نمیرسه اوله اولشه
من بازیو اجرا میکنم میره توو social club بعد یه اکانت ساختم اکتیوشم کردم ولی وقتی میزنم میگه یوزر پسوردت درست نیست یکی دیگه ساختم باز همین ارورو میده اینم از متن ارورش
login failed
the user name or password entered was incorrect. please try again. ifyou are having difficulty you can recover your password.
این برا موفعیه که به اینترنت وصلم وقتی قعطش میکنم میره توو حالت افلاین اوونجا هم که پلی رو میزنم این ارورو میده
you are not currntly connected to the internet.
an active intemnet connection as required too access online multiplayer and video uploading to social club tv.
وقتی اوکی میزنم پشت سرش این ارورو میده
application failed to launch.
the application you are attempting to launch no longer exist. please reinstal the application, or contact support at:
دیگه موندم چی کار کنم
قبلن توو ویندوز 7 32 بیت رخته بوودم میوومد نمی دوونم چش شده
ممنون می شم جواب بدین

the God
30-08-2011, 17:38
سلام ببخشید دیگه داشتم دیوونه میشدم نمی خواستم پست الکی بدم که یه موقعه کسی نگه اسپم الکی میدی برا همین از صفحه 1 تا 50 از اینورم تا25 صفحه قبلو خووندم اما اروره من تووش نبوود
من هم اخرین ورژن social club رو دارم هم اخرین ورژن windows live هم اخرین پچ(1.0.7.0) هم کرکشو که برا رازوره ویندوزمم 7 64 بیته که همیشه هم اپدیته با برنامه tune up هم ریجستریمو تمیز کردم با اینکه ویندوزمو جدیدم ریختم
من بازیو اجرا میکنم میره توو social club بعد یه اکانت ساختم اکتیوشم کردم ولی وقتی میزنم میگه یوزر پسوردت درست نیست یکی دیگه ساختم باز همین ارورو میده اینم از متن ارورش
login failed
the user name or password entered was incorrect. please try again. ifyou are having difficulty you can recover your password.
این برا موفعیه که به اینترنت وصلم وقتی قعطش میکنم میره توو حالت افلاین اوونجا هم که پلی رو میزنم این ارورو میده
an active intemnet connection as required too access online multiplayer and video uploading to social club tv.
the application you are attempting to launch no longer exist. please reinstal the application, or contact support at:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددیگه موندم چی کار کنم
ممنون می شم جواب بدین

سلام
اینو دانلود کن بریز توی پوشه ی بازیت بعد اجراش کن:27:

bizhan_7x
30-08-2011, 18:40
سلام

ممنون داداشی اما باز فایده نداشت باز هموون ارورو داد

abozar101
31-08-2011, 04:12
این بازی رو سون 64 بیتی جواب نمی ده ؟ من نصب کردم به طور کامل اما توی لودینگ اول بازی می مونه !

bizhan_7x
31-08-2011, 18:12
سلام

ممنون داداشی اما باز فایده نداشت باز هموون ارورو داد

login failed
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددیگه موندم چی کار کنم
ممنون می شم جواب بدین

سلام
با این راهه حلتون باز درست نشد ایراده کار از کجاس تا حالا 10 بار ریختمو پاکش کردم اما درست نشده
اگه میشه باز غث راهنمایی دیگه بکنید

Ali*Reza
01-09-2011, 10:35
این بازی رو سون 64 بیتی جواب نمی ده ؟ من نصب کردم به طور کامل اما توی لودینگ اول بازی می مونه !

من ویندوز سون 64 بیتی دارم و بدون مشکل بازی میکنم.

ashk21
03-09-2011, 01:17
سلام
با این راهه حلتون باز درست نشد ایراده کار از کجاس تا حالا 10 بار ریختمو پاکش کردم اما درست نشده
اگه میشه باز غث راهنمایی دیگه بکنید

3Dmajid
03-09-2011, 11:15
من دو سه بار این بازی رو نصب کردم قبلا و بازی کردم.
هر دو سه بارم با این مشکل رو به رو شدم و حلش کردم :31:

ولی الان دوباره نصب کردم بازی کنم ... یادم رفته دفعه ی قبل چه جوری این مشکل رو حل کردم :41:

لطفا کمکم کنید.

بازی رو نصب کردم و با اجرای Social Club و Play کردن بازی با همون ارور خیلی معروف application field مواجه میشم و بازی اجرا نمیشه.

البته قبلشم میگه در social club لاگین نشدید که فک نکنم مهم باشه.

کرک رازور هم نصب کردمو بازم این ارور رو میده و مشکلم بر طرف نشد !

قبلا یادم نیس پچ نصب کردم یا فریم ورک یا ایکس لایو رو آپدیت کردم :31:

اگه میشه راهنماییم کنید.

ویندوزم 7 32بیتی هست و قبلا رو همین ویندوز اجرا کردم :20::10:

3Dmajid
03-09-2011, 11:47
مجید جان شما اول پچ 1.7 GTA رو نصب کن بعدش XLIVE رو آپدیت کن مشکلت حل میشه ایشاا... :46::10::11::31:

3Dmajid
03-09-2011, 12:28
تا اونجاییکه یادمه قبلا خیلی دنگ و فنگ داش ولی نمیدونم چرا این سری اینقد راحت اجرا شد !
فقط یه کرک کپی کردم و بعدشم یه فایل رجیستری بود که زدم روش همه چی اوکی شد :18:

rioseson
03-09-2011, 12:35
سلام
من ویندوز ویستا 32 بیت دارم . یه بار iv رو ریختم با کرک رازور بدون مشکل اجرا شد . بعد ویندوز چون مشکل پیدا کرده بود ویندوز رو دوباره نصبش کردم تمام برنامه هام پاک شد . الان دوباره بازی رو نصب کردم . همون مراحل دفعه ی قبل رو هم تکرار کردم اما موقع اجرای بازی ارور GTA IV FATAL ERROR :RMN40 مي ده . چی کار کنم ؟ لطفا کمک کنید .

3Dmajid
03-09-2011, 13:10
دوباره یه مشکل دیگه :41:
نمیتونم پروفایل آفلاین بسازم حتما باید آنلاین باشم تا بازیم سیو بشه !
ای خدااااااااا ...

3Dmajid
03-09-2011, 17:28
مشکلم حل شد ...
از تمامی دوستانی کمکم کردن ممنونم :11:

---------- Post added at 06:28 PM ---------- Previous post was at 06:25 PM ----------

سلام
من ویندوز ویستا 32 بیت دارم . یه بار iv رو ریختم با کرک رازور بدون مشکل اجرا شد . بعد ویندوز چون مشکل پیدا کرده بود ویندوز رو دوباره نصبش کردم تمام برنامه هام پاک شد . الان دوباره بازی رو نصب کردم . همون مراحل دفعه ی قبل رو هم تکرار کردم اما موقع اجرای بازی ارور GTA IV FATAL ERROR :RMN40 مي ده . چی کار کنم ؟ لطفا کمک کنید .

طبق تعریف پست اول : RMN40 - نیاز به نصب سرویس پک 3 ویندوز XP !

همون ویندوزی که یه بار توش بازی رو اجرا کردی نصب کردی ؟

برو Compatibility بازی رو رو windows xp service pack 3 بزار ببین اجرا میشه ! :11:

3Dmajid
03-09-2011, 20:12
چی کار کنم اینقد بازی لگ نزنه ؟
رو پایین ترین تنظیمات بازم لگ میزنه !

اون پچایی که این مشکلو حل میکردد میشه یکی بزاره ؟
پچ 1.07 رو نصب کردم کلا بازی داغون شد !

چ

Ghaioom
04-09-2011, 11:54
چی کار کنم اینقد بازی لگ نزنه ؟
رو پایین ترین تنظیمات بازم لگ میزنه !

اون پچایی که این مشکلو حل میکردد میشه یکی بزاره ؟
پچ 1.07 رو نصب کردم کلا بازی داغون شد !

چ
بعدش کرکشم زدی؟ شاید نزدی داغون شده؟! :31:
این پچو نصب کنی بعدش کرک بزنی برا همون نسخه نباید مشکلی باشه!
موفق باشی

3Dmajid
04-09-2011, 12:34
بعدش کرکشم زدی؟ شاید نزدی داغون شده؟! :31:
این پچو نصب کنی بعدش کرک بزنی برا همون نسخه نباید مشکلی باشه!
موفق باشی

وااااااااااااای !
قیوم جون هیچ وقت فکرشو نمیکردم یه روز به دردم بخوری :31:

راس میگی من باید بعد از نصب پچ 1.07 کرک مربوط به همون نسخه یعنی 1.07 رو میریختم تا بازی کار کنه !

الان خیلی روون تر و بهتر از قبل شده :10:

mehdi.kr
05-09-2011, 15:26
سلام
لینک پچ های بازی تو پست اول همه مشکل داره
کسی لینک سالم پچ جدید بازی رو نداره؟ +کرک
من هر کاری میکنم بازی لگ داره :41:

aha2012
06-09-2011, 11:40
salam
من بازیو نصب کردم خواستم لگ از بین بره رفتم پچ 1.07 و دان کردم
نصبش که کردم بازی دیگه ران نمیشه.حتی social club هم پاک کرد
دوباره social club و نصب کردم و کرک بازیو دوباره ریختم ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد
الان بازیم ران نمیشه
کمک کنید لطفا

3Dmajid
06-09-2011, 12:03
سلام
لینک پچ های بازی تو پست اول همه مشکل داره
کسی لینک سالم پچ جدید بازی رو نداره؟ +کرک
من هر کاری میکنم بازی لگ داره

واسه اینکه لگ بازی برطرف شه باید پچ 1.07 رو بریزی و حتما کرک 1.07 وگرنه بازی اجرا نمیشه.

دانلود پچ 1.07 :

دانلود کرک 1.07 :

امیدوارم مشکلت حل شه.
راستی اگه میتونی بیا با هم LAN بازی کنیم :11:

salam
من بازیو نصب کردم خواستم لگ از بین بره رفتم پچ 1.07 و دان کردم
نصبش که کردم بازی دیگه ران نمیشه.حتی social club هم پاک کرد
دوباره social club و نصب کردم و کرک بازیو دوباره ریختم ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد
الان بازیم ران نمیشه
کمک کنید لطفا

شما کرک 1.07 رو نصب نکردی !
احتمالا بعد از پچ همون کرک قبلی رو ریختی اینجوری بازی اجرا نمیشه.

لینک دانلود کرک همین بالا هس دانلود کن و بریز :10:

abozar101
06-09-2011, 23:15
آقا کسی نیست جواب بده . مال من توی لودینگ میمونه روی چند تا سیستم هم نصب کردم نشد . راستی سی دی من رو خود ایرانیا کرک کردن ویندوزم هم سون 64 بیتیه.

mehdi.kr
07-09-2011, 00:05
مشکل حل شد ممنون
یه سوال دیگه چجوری میشه آنلاین بازی کرد؟
یا LAN?
با هاماچی؟

3Dmajid
07-09-2011, 10:11
آقا کسی نیست جواب بده . مال من توی لودینگ میمونه روی چند تا سیستم هم نصب کردم نشد . راستی سی دی من رو خود ایرانیا کرک کردن ویندوزم هم سون 64 بیتیه.

شما پچ و کرک 1.07 رو بریز ببین بازم این مشکل رو داره یا نه.

---------- Post added at 11:11 AM ---------- Previous post was at 11:06 AM ----------

طریقه ی آنلاین بازی کردن بازی GTA IV

1-) برای آنلاین بازی کردن شما نیاز به برنامه ی Tunngle دارید.
بنابراین به سایت زیر برید و این برنامه رو دانلود کنید.
کد:

2-) توی همین سایت ثبت نام کنید و توسط user و pass با برنامه ای که دانلود کردید لاگین شید و به روم بازیGTA IV برید.

3-) برنامه ی Teknogods رو از لینک زیر دانلود کنید :
کد:

4-) برنامه ی Teknogods رو اجرا کنید (همزمان با Tunngle). اون پایین 4 تا قسمت هست که هر کدوم باید تیک صحیح بخوره. وقتی این برنامه رو اجرا میکنید باید تیک قسمت اولی یعنی Adapter Ready خورده باشه !
حالا بالا سمت چپ گزینه ی Automatic Mode Client رو بزنید تا بعد از چند ثانیه تیک Register Key Set زده بشه.

5-) بازی GTA IV رو اجرا کنید. وقتی این بازی رو اجرا میکنید تیک قسمت سوم هم خورده میشه و بعد از چند ثانیه که میرید توی بازی تیک قسمت چهارم هم خورده میشه.

6-) بعد از اینکه مطمئن شدید هر 4 تا تیک خورده شده حالا توی بازی که رفتید مبایلتونو از جیبتون در بیارید :31:
به ترتیب گزینه ی multiplayer- Lan - player match-custom player رو بزنید. حالا لیست تمام hostهای ایجاد شده رو میتونید ببینید، به دلخواه روی یه کدوم کلیک کنید تا واردش بشید.

7-) در همین حال که در حال پیدا کردن بازی آنلاین برای شماس تا شما هم به اون بازی بپیوندید یکی دو بار دکمه ی F12 رو بزنید تا بگه "WORKING" و "TRANSFORM COMPLETE" ! :10:

abozar101
07-09-2011, 19:07
بله . پچ 1.07 رو هم ریختم اما مشکلش حل نشد . :19:

pourya.3232
07-09-2011, 23:11
سلام من بازی رو کامل پاک کردم و دوباره نصب کردم ...
پچ 1.0.7 رو نصب کردم . در حین نصب گفت که social network برای اجرای بازی لازم نیست و باید پاک کنید ما هم ok کردیم و رفت ...
بعد کرک razor1911 1.0.7 رو ریختم ...

حالا که بازی رو اجرا میکنم یه لحظه کرک اجرا میشه و بعد fatal error ws10 میده ! :41:

3Dmajid
07-09-2011, 23:21
بله . پچ 1.07 رو هم ریختم اما مشکلش حل نشد .
کرک 1.07 هم ریختی ؟

سلام من بازی رو کامل پاک کردم و دوباره نصب کردم ...
پچ 1.0.7 رو نصب کردم . در حین نصب گفت که social network برای اجرای بازی لازم نیست و باید پاک کنید ما هم ok کردیم و رفت ...
بعد کرک razor1911 1.0.7 رو ریختم ...

حالا که بازی رو اجرا میکنم یه لحظه کرک اجرا میشه و بعد fatal error ws10 میده !
مطمئنی کرک 1.07 رو ریختی ؟
همون کرکی که من لینک دانلودشو گذاشتم ؟
منم همین مشکل رو داشتم !
کرک 1.07 رو ریختم حل شد !

pourya.3232
08-09-2011, 09:55
کرک 1.07 هم ریختی ؟

مطمئنی کرک 1.07 رو ریختی ؟
همون کرکی که من لینک دانلودشو گذاشتم ؟
منم همین مشکل رو داشتم !
کرک 1.07 رو ریختم حل شد !

سلام بله همونی که لینکشو دادی قبل از اینکه دوباره نصب کنم بازیو این ارور رو میداد :
the ordinal5367 could not be loacated in the dynamic link library xlive.dll

الان بعد از اینکه دوباره بازی رو ریختم و بعد و پچ و کرک , فاتال ارور ws10 میده

خسته شدم بخدا نصبش 4 تا dvd ایه :18: 2 باره که دارم نصب میکنم . پچی وجود نداره که social network رو پاک نکنه در عین حال مشکل گرافیکی بازی رو حل کنه (افت فریم بازی) ؟

style_rap
09-09-2011, 13:07
سلام
من به زور اینو بازی میکنم بدجور گیر داره بازیش حتی گرافیکشم آوردم پایین بازم گیرای عجیب غریب میکنه تیک تیک میزنه
لطفا کمک کنید

aha2012
09-09-2011, 13:33
سلام
من به زور اینو بازی میکنم بدجور گیر داره بازیش حتی گرافیکشم آوردم پایین بازم گیرای عجیب غریب میکنه تیک تیک میزنه
لطفا کمک کنید
صفحه ی قبلو نگاه کن.باید پچ 1.07 + کرک مربوطه رو بریزی
درست میشه:5:

3Dmajid
09-09-2011, 15:02
سلام بله همونی که لینکشو دادی قبل از اینکه دوباره نصب کنم بازیو این ارور رو میداد :
the ordinal5367 could not be loacated in the dynamic link library xlive.dll

الان بعد از اینکه دوباره بازی رو ریختم و بعد و پچ و کرک , فاتال ارور ws10 میده

خسته شدم بخدا نصبش 4 تا dvd ایه :18: 2 باره که دارم نصب میکنم . پچی وجود نداره که social network رو پاک نکنه در عین حال مشکل گرافیکی بازی رو حل کنه (افت فریم بازی) ؟

وقتی به من این ارور رو داد با ریختن پچ مشکل حل شد.
خب بزار سوشیال رو پاک کنه اون اصلا کاره ای نیس :46:

من بازم میگم مشکل شما با ریختن پچ و کرک 1.07 حل میشه همونجوری که مشکل بقیه حل شد :11::31:

aristocrat
09-09-2011, 21:37
دوستان عزیز یه کمک کوچولو میخواستم. برای من وقتی Games For Windows رو داره از روی dvd نصب میکنه یه ارور میده به نام xliveredist.msi باید چیکار کنم؟ ضمنا مراحل بعدی نصب رو هم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم. حتما باید این social club ثبت نام کنم؟ :31:

3Dmajid
09-09-2011, 21:56
دوستان عزیز یه کمک کوچولو میخواستم. برای من وقتی Games For Windows رو داره از روی dvd نصب میکنه یه ارور میده به نام xliveredist.msi باید چیکار کنم؟ ضمنا مراحل بعدی نصب رو هم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم. حتما باید این social club ثبت نام کنم؟ :31:

game for windows چیه دیگه :31: ؟
نه نباید حتما ثبت نام کنی !

shahin_mp3
09-09-2011, 22:28

اين Game For Windows من تاحا نشنيدم چيه؟ :21:

ثبت نام هم فكر نكنم بخواد :31: ولي فكر كنم بايد نصبش كني :31:

اين ارور شما فكر كنم يه جا ديدم مثل اينه بايد يه چيزيو دانلود كني يه جا كپي كني دقيق نمي دونم :31:

ALI&SOAP
10-09-2011, 08:51
مطمعنا xlife توی دی وی دی و xlife موردنیاز بازی یکی نیست
بعضی از دی وی دی ها دوتا xlife دارن:18:
بعد این که بازی رو +تمام برنامه ها+سوشیال کلوپ نصبیدی پچ بنصب بعد کرک مطابق با پچ رو دانلود کن بد برو داخل بازی کلید"home" رو تو منوی بازی بزن یه پروفایل آفلاین درست کن وتمام:31:

shahin_mp3
10-09-2011, 12:34
مطمعنا xlife توی دی وی دی و xlife موردنیاز بازی یکی نیست
بعضی از دی وی دی ها دوتا xlife دارن:18:
بعد این که بازی رو +تمام برنامه ها+سوشیال کلوپ نصبیدی پچ بنصب بعد کرک مطابق با پچ رو دانلود کن بد برو داخل بازی کلید"home" رو تو منوی بازی بزن یه پروفایل آفلاین درست کن وتمام:31:

اين Social Club رو فقط بايد نصب كرد ؟ كارش چيه؟ :21:

ALI&SOAP
10-09-2011, 20:12
اين Social Club رو فقط بايد نصب كرد ؟ كارش چيه؟ :21:

بازی رو لانچ میکنه
علاوه بر این باید بازی + برنامه های دیگه رو باید نصب کنی

style_rap
11-09-2011, 14:39
آقا دمت گرم مشکل من حل شد :46:

style_rap
11-09-2011, 15:50
راستی من از وقتی بازی رو کرک کردم تو بازی 2تا پلی داره سمت راستی رو میزنم میره تو windows live یعنی اجرا نمیشه ؟
چجوریاس؟

3Dmajid
11-09-2011, 21:14
راستی من از وقتی بازی رو کرک کردم تو بازی 2تا پلی داره سمت راستی رو میزنم میره تو windows live یعنی اجرا نمیشه ؟
چجوریاس؟

اون نسخه رو باید بخری نصب کنی تا اجرا شه !
تو اون پلی زیر نیکو رو بزن !

greenmay
14-09-2011, 13:40
تو نصب پچ مشکل دارم همون اول failed میشه.
دوستان کسی میدونه مشکل از چیه؟ دفعه ی قبلم اینجوری بود درستش کردم اما یادم نمیاد چجوری.
-------------------

ویرایش : ممنون پیداش کردم. اگه میشه این پست رو پاک کنید.

dimah2005
19-09-2011, 09:29
دوستان من هم بازی رو گرفتم
4 تا دی وی دی بعد نصب کردم ، کرک سر خود بود، لازم نبود کرک کنم ولی بازی اسلومیشن بود
این پچ 1070 رو نصب کردم ، هیچ فرقی نکرد، با همون کرک قبلی هم بازی اجرا میشد حتی ، کرک مخصوص این ورژنم گذاشتم که فرقی نکرد،
از کجا بفهمم که پچ نصب شده و اینا
ولی چه جوری درست میشه
سون هستم ، سیستمم هم بالاست،

ALI&SOAP
19-09-2011, 11:41
دوستان من هم بازی رو گرفتم
4 تا دی وی دی بعد نصب کردم ، کرک سر خود بود، لازم نبود کرک کنم ولی بازی اسلومیشن بود
این پچ 1070 رو نصب کردم ، هیچ فرقی نکرد، با همون کرک قبلی هم بازی اجرا میشد حتی ، کرک مخصوص این ورژنم گذاشتم که فرقی نکرد،
از کجا بفهمم که پچ نصب شده و اینا
ولی چه جوری درست میشه
سون هستم ، سیستمم هم بالاست،

دوست من هم سون داره این مشکل رو داشت اینجوری حلش کرد

1-بازی رو حذف کرد دوباره نصب کرد
2-پچ نصب نکرد
3- رو سیستمش آپدیت 275 انویدیا(گرافیک)بو اون رو حذف کرد
شما انجام بدین ببینین حل میشه؟

dimah2005
19-09-2011, 13:13
دوست من هم سون داره این مشکل رو داشت اینجوری حلش کرد

1-بازی رو حذف کرد دوباره نصب کرد
2-پچ نصب نکرد
3- رو سیستمش آپدیت 275 انویدیا(گرافیک)بو اون رو حذف کرد
شما انجام بدین ببینین حل میشه؟

1. این کار رو کردم
2. باش
3. گرافیگم ای تی ای هستش (چه بلایی سر اپدیت بیارم؟ )
----
4. این لایو رو چی کار کنم، می گه لوگ این کن، منم که لوگ اپ می کنم ازم کی پروداکت می خواد ؟ اونو چی کار کنم،

ALI&SOAP
19-09-2011, 14:12
1.
4. این لایو رو چی کار کنم، می گه لوگ این کن، منم که لوگ اپ می کنم ازم کی پروداکت می خواد ؟ اونو چی کار کنم،

اسکول بار رو بیار پایین.فک کنم عکسش یا تو این تاپیک یا تاپیک gta efl هست پروداکت کی نمیخواد(داخل بازی)

اگرهم که قبل از بازی پروداکت کی یا اینترنت میخواد باید کرک بریزی

---------- Post added at 03:12 PM ---------- Previous post was at 03:09 PM ----------

1.

3. گرافیگم ای تی ای هستش (چه بلایی سر اپدیت بیارم؟ )

تو کنترل پنل حذف میشه اما چون ای تی آی هست نمیخواد حذف کنی

dimah2005
19-09-2011, 14:21
اسکول بار رو بیار پایین.فک کنم عکسش یا تو این تاپیک یا تاپیک gta efl هست پروداکت کی نمیخواد(داخل بازی)

اگرهم که قبل از بازی پروداکت کی یا اینترنت میخواد باید کرک بریزی

---------- Post added at 03:12 PM ---------- Previous post was at 03:09 PM ----------

تو کنترل پنل حذف میشه اما چون ای تی آی هست نمیخواد حذف کنی

اولی مشکلش حل شد

فقط ایناپدیت گرافیکو نفهمیدم ، اپدیتش کنم یا چی؟

ALI&SOAP
19-09-2011, 14:30
اولی مشکلش حل شد

فقط ایناپدیت گرافیکو نفهمیدم ، اپدیتش کنم یا چی؟
اگه بازیت مال سال 2009 هست آپدیت کن چون مشکل پیش نمیاد

اما بازی سال 2008 با آپدیت جدید مشکل داره

حالا من نفهمیدم مشکل شما کامل حل شد؟
میتونید بازی کنید؟

dimah2005
19-09-2011, 14:33
من الان گرافیک بازی خیلی اودم پایین ، قابل بازی کردن هست ولی خوب غیر قابل تحمل ،

از کجا بفهمم برا چه سالیه ؟

راستی برا نصب مود باس چی کار کرد ؟

ALI&SOAP
19-09-2011, 14:36
من الان گرافیک بازی خیلی اودم پایین ، قابل بازی کردن هست ولی خوب غیر قابل تحمل ،

از کجا بفهمم برا چه سالیه ؟

راستی برا نصب مود باس چی کار کرد ؟

بازی سال 2009 فک کنم تو دیوی دیش پچ داره

ولی وقتی میگید غیر قابل تحمل پس باید آپدیت گرافیک رو نصب کنید

نصب مود باس رو من خبر ندارم

راستی سیستمتون رو هم بگید چیه

dimah2005
19-09-2011, 14:48
amd x6 2.80
ram: 4 g
seven 32
گرافیک هم انبرد، یه چیزی تو مایه های 600 خورده ایی مگه

من باهاش بازی مافیا رو روی حالت معمولی به بالاش به راحتی و روونی اجرا می کردم (نه فولش)
----
اون باس = باید هستش

ALI&SOAP
19-09-2011, 14:54
اون باس = باید هستش

اهان الان گرفتم
ولی شرمنده من رو gta iv مود نصب نکردم

dimah2005
20-09-2011, 16:23
من این بازی رو نصب کردم،

یه سری از دکمه ها توش کار نمی کنه( مثل شیفت)

برا اجرای بازی مجبورم روی پایین ترین تنظیمات گرافیکی بزارم در ص.رتی که سیستم تقریبا خوبه

پ.ن: بازی رو پاک کردم دوباره نصب کردم، هیچ فرقی نکرد بعد پچ 1.07 رو نصب کردم و کرک مربوطه هم ریختم، ولی در عوض قبلا که با گرافیک پایین می شد بازی کردن
الان با همون تنظیمات ، گرافیک پایین نمی یاد و بازی اسلو موشنه ،

پ.ن: توی تنظیمات کیبرد که میرم قسمتس که عملکرد دکمه ها میشه عوض کرد، گیر می کنه
نمیزاره اسکرول کنم

humankhan
20-09-2011, 17:25
سلام ! من نمیتونم بازی رو اجرا کنم. کرک 1.07 رو کپی میکنم ولی تا اجرا میکنم dont send میده. اینم عکس اروریه که وقتی از social club بازی رو اجرا میکنم میده :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahin_mp3
21-09-2011, 12:05
سلام ! من نمیتونم بازی رو اجرا کنم. کرک 1.07 رو کپی میکنم ولی تا اجرا میکنم dont send میده. اینم عکس اروریه که وقتی از social club بازی رو اجرا میکنم میده :

شما يه دفعه ديگه social club نصب كن

پچ و كرك ها رو همه چيز و نصب كردي

اگه اين كارا رو كردي يه دفعه ديگه با يه كرك درست و حسابي اين كارا رو بكن :21:

iCe m@n
21-09-2011, 12:30
من این بازی رو نصب کردم،

یه سری از دکمه ها توش کار نمی کنه( مثل شیفت)

برا اجرای بازی مجبورم روی پایین ترین تنظیمات گرافیکی بزارم در ص.رتی که سیستم تقریبا خوبه

پ.ن: بازی رو پاک کردم دوباره نصب کردم، هیچ فرقی نکرد بعد پچ 1.07 رو نصب کردم و کرک مربوطه هم ریختم، ولی در عوض قبلا که با گرافیک پایین می شد بازی کردن
الان با همون تنظیمات ، گرافیک پایین نمی یاد و بازی اسلو موشنه ،

پ.ن: توی تنظیمات کیبرد که میرم قسمتس که عملکرد دکمه ها میشه عوض کرد، گیر می کنه
نمیزاره اسکرول کنم

دوست عزیز من منظورتون از ار نکردن شیفت رو متوجه نمیشم ولی اگه منظورتون کار خاصی هست که بادی شیفت رو توی تنظیمات تغییر بدید

مشخصات سیستمون رو ذکر کنید تا بشه در موردش بحث کرد
چون این بازی تبدیلی هستش و با وجود مشکلات و باگ های فراوانی که توی بازی مشاهده میشه سیستم بالایی رو هم میطلبه

این پچ ها رو من قبلا هم گفتم الانم میگم تاثیر خاصی ندارن روی بازی و بعضی مواقع هم با نسخه بازی ناسازگار هستن و فایلهاشون ناقصه که متاسفانه بازی رو اجرا نمیکنه

dimah2005
21-09-2011, 12:48
amd x6 2.80
seven 32

من باهاش بازی مافیا رو روی حالت معمولی به بالاش به راحتی و روونی اجرا می کردم (نه فولش)

-----

کمه کیبردم خراب نیست،
توی تنظیمات بازی هم که میرم برای تغییر همین عملکرد دکمه های کیبرد ، باگ داره ، واردش که می شم نمی تونم اسکرول کنم و همه دکمه ها ر و ببینم تا عوضشون کنم

جدای از مشکل گرافیکی ، من ادامه بازی رو نمی تونم انجام بدم (وارد علامت R که میشم هیچ عکس العملی نمی کنه)

iCe m@n
21-09-2011, 13:55
amd x6 2.80
seven 32

-----

کمه کیبردم خراب نیست،
توی تنظیمات بازی هم که میرم برای تغییر همین عملکرد دکمه های کیبرد ، باگ داره ، واردش که می شم نمی تونم اسکرول کنم و همه دکمه ها ر و ببینم تا عوضشون کنم

جدای از مشکل گرافیکی ، من ادامه بازی رو نمی تونم انجام بدم (وارد علامت R که میشم هیچ عکس العملی نمی کنه)

خب دوست عزیز
بعضی از لک های توی بازی که طبیعی هستش
چون بازی تبدیلی ازPs3 هستش و اصلا نمیشه بازی رو روون اجرا کرد
این که شما اولا بابد روی کمترین جزئیات بازی کنی که نه لک داشته باشی و هم بتونی تا مراحل آخر بری
واینکه میگی توی R گیر میکنه دو حالت داره
1-مشکل از کرک هستش
2-سیستم جواب نمیده توی بعضی از مراحل باید تنظیمات گرافیکی رو بیاری پایین تا مرحله رو بتونی رد کنی

در کل برای بازی کردن این نسخه از GTA باید یه اعصاب فولادی و یه سیستم غول داشته باشی تا بتونی راحت بازی کنی:31:

حالا باز شما برو خداروشکر کن که میتونی بازی کنی بعضی ها هستن که اصلا سیستمشون نمیکشه یا بازیشون ناقصه یا کرک درست وحسابی نداره و اصلا نمیتونن بازی کنن

ALI&SOAP
21-09-2011, 16:06
ببین دوست من من الان دوتا gtaiv دارم که یکیشون راحت نصب میشه ودیگری اول اکسترکت میشه و بعد باید نصب کنی. حالا هر کدوم کرک های متفاوتی دارن(یکیشون رو سون نصب نمیشه باید دست کاریش کنی:21:) حتی یکشونم چهار تا پچ داره اما در بازی کردن کاملا متفاوت هستند بازی قدیمی بعد از یه 20 دقیقه بازی کردن هنگ میکنه اما بازی جدید (که باید اول استرکت بشه ) اول یه گیر کوچولو میزنه بعد دیگه روون میشه. احتمالا مشکل از نسخه ی شماست یه نسخه ی دیگه رو xp sp3 امتحان کنید اگه میتونید:20:

dimah2005
21-09-2011, 17:24
خوب فقط میشه ماشین بازی کرد اونم با کیفیت زیر خط فقر،

حتی نمیشه دوید ؟(شیف کار نمی کنه)

ورژن های بعدی بازی همین مشکل رو دارن؟

راک استار واقعا مسخرشو درورده

iCe m@n
21-09-2011, 17:58
ببین دوست من من الان دوتا gtaiv دارم که یکیشون راحت نصب میشه ودیگری اول اکسترکت میشه و بعد باید نصب کنی. حالا هر کدوم کرک های متفاوتی دارن(یکیشون رو سون نصب نمیشه باید دست کاریش کنی:21:) حتی یکشونم چهار تا پچ داره اما در بازی کردن کاملا متفاوت هستند بازی قدیمی بعد از یه 20 دقیقه بازی کردن هنگ میکنه اما بازی جدید (که باید اول استرکت بشه ) اول یه گیر کوچولو میزنه بعد دیگه روون میشه. احتمالا مشکل از نسخه ی شماست یه نسخه ی دیگه رو xp sp3 امتحان کنید اگه میتونید:20:

خب دوست عزیز من خودمم دو نسخه از IV رو دارم ولی هر دو روی 7 نصب میشه ونیاز به دست کاری هم نداره و هیچ کدوم اکسترکت نمیخواد
توی هیچ کدوم هم مشکل گیر کردن و هنگ ندارم
همونطور که گفتم چون بازی تبدیلی هستش نسخه های متفاوتی ازش اومده که توی بیشتر ها کرک خراب بوده
اصولا خود نسخه های بازی مشکل خاصی ندارن این مربوط به کرک ها و برنامه های پیش نیاز بازی میشه
فقط کما اینکه نسخه بد رایت شده باشه که هنگام نصب ارور بده

---------- Post added at 05:58 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

خوب فقط میشه ماشین بازی کرد اونم با کیفیت زیر خط فقر،

حتی نمیشه دوید ؟(شیف کار نمی کنه)

ورژن های بعدی بازی همین مشکل رو دارن؟

راک استار واقعا مسخرشو درورده

خب این که شما نمیتونی خوب بازی کنی مطمئنا از ضعف سیستم شما هستش
این که میگید شیفت هم کار نمیکنه مطمئنا مربوط میشه به تنظیماتتون جون تا الان توی هیچ نسخه ای همچین مشکلی نداشتیم
نسخه بعدی هم اگه بخواد از روی کنسول تبدیل کنه احتمال وقوع همچین مشکل هایی هست که خود راکستار همچین کاری نمیکنه به خاطر افتضاحی که سر IV به بار آورد
بله راک استار سر این نسخه واقعا کار اشتباهی کرد و درصد خیلی خیلی کمی تونستن بازی رو بدون مشکل تموم کنن

ALI&SOAP
21-09-2011, 18:48
خب دوست عزیز من خودمم دو نسخه از IV رو دارم ولی هر دو روی 7 نصب میشه ونیاز به دست کاری هم نداره و هیچ کدوم اکسترکت نمیخواد
توی هیچ کدوم هم مشکل گیر کردن و هنگ ندارم
همونطور که گفتم چون بازی تبدیلی هستش نسخه های متفاوتی ازش اومده که توی بیشتر ها کرک خراب بوده
اصولا خود نسخه های بازی مشکل خاصی ندارن این مربوط به کرک ها و برنامه های پیش نیاز بازی میشه
فقط کما اینکه نسخه بد رایت شده باشه که هنگام نصب ارور بده

داداش منظور من از دستکاری اینه که باید فایل setup بازی رو دستکاری کنی(همون پروپرتیز و اینا) هدف از گفته من اینه که نسخه های متفاوتی از این بازی وجود دارن(یکی اکسترکت میخواد و...) و کلا این که این بازی پورت شده وزیاد جالب نیست (از لحاض کرک هاش حتی کرک razor هم رو سیستمای متفاوت نتیجه ی متفاوت داره(خودم امتحان کردم)) گرچه خودم دو بار تمومش کردم یه بارم رو سون امتحان کردم که بازی=:2:
:31::31::31:

iCe m@n
21-09-2011, 19:34
بله درسته باهات موافقم
ولی اگر کسی میخواد حداقل از این لک های بازی یکمی کم بشه باید روی ویندوز Xp SP3 اجرا بشه

aristocrat
21-09-2011, 23:26
دوستان من مشکلم حل شد و بازی رو هم تا آخر تموم کردم :31: و مونده فقط اون دو تا dlc شو بازی کنم که اونم بحمدالله درست نصب شده :31:

فقط چند تا چیز در مورد خود بازی هیمنجا بگم چون فکر کنم تاپیک اصلیش سوت و کور باشه:

یه جاهایی تو بازی بود که کارهای بد بد میکردند و من اصلا اونجا نرفتم :31: همینطور نمیدونم یه دفعه چی شد

سر یه خیابون یه خانومه سوار ماشینم شد بعدش بردمش یه جای امن که پیادش کنم دیدم رو شلوار من نمیدونم

چیکار میکرد :21: تازه بخاطر این کارش ازم پول هم کم گرفت که خدا ذلیلش کنه راضی نبودم :31:

گیم پلی هم بدک نبود ولی از gta san andreas که بدتر شده بود. مثلا جت پک نداشت و کلا اصلا هواپیما سوار

نمیشد :31: فقط یه مرحله یه هلیکوپتر در پیت به من داد که اونم دست فرمونش لامصب چنگی به دل نمیزد.:13:

پایان بازی هم که فقط دو تا پایان بیشتر نداشت و مثلا خواسته بودن فیلم هندی نشه حتما باید یه نفر از عزیزات

میمرد :27: در کل این هم گذشت امیدوارم شماره بعدیش بهتر باشه. آها یادم رفت بگم یه مرحله بود که به اتفاق

دوستان بانک زدیم لامصب وقتی فرار میکردیم و پلیس ها سعی میکردن جلوی مارو بگیرن خیلی طبیعی شده

بود و صحنه های تیراندازی درست مثل فیلم ها شده بود بعدش هم یه پول قلمبه داد که بسی لذت بردیم :31:

wolfman_741
22-09-2011, 12:30
آپدیت 1.0.7 دانلود کردم
کودوم فایل رو نصب کنم ؟

wolfman_741
22-09-2011, 23:29
آپدیت 1.0.7 دانلود کردم
کودوم فایل رو نصب کنم ؟

کسی نیست جواب بده ؟

Vahidking.75
24-09-2011, 11:21
سلام دوستان و کمـــــــــــک

من دو روز پیش بازی رو نصب کردم رو سیستمی با مشخصات زیر

vga : ati radeon hd 6770 1gb (with ram : 4gb )
ram : 8
cpu : core i7 2630qm 2.00ghz

اما در تنظیمات زیر

high
very high
45
100
100
100
16

954/1004

وضعیت سبز :31:

ولی بازیم مشکل دارم ، اول فکر میکردم خیلی حساسم ولی نه دیدم واقعا مشکل داره

تازه مشکل دیگه این بود که با زدن هر دکمه کمی بازی وای میستاد و دوباره شروع به حرکت می کرد ، من این بازی رو خیلی وقت پیش خریدم

ممنون میشم دوستان کمکم کنن

آقا جان من سریع :31:

iCe m@n
24-09-2011, 14:41
دوست عزیز سیستم شما برای بازی مناسبه ولی اینکه میگید گیر میکنه و دوباره بازی شروع به حرکت میکنه مدتش هم بگید چون
اصولا توی این بازی CPU خیلی کارش مهمه و زیاد از CPU کار میکشه به همین دلیل هم CPU خیلی زود داغ میشه و اون گیر ها هم بیشتر احتمال میدم برای همین موضوع باشه
ولی شما یه کمی تنظیمات رو پایین بیارید و ببینید که مشکل حل میشه یا نه

---------- Post added at 02:41 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

کسی نیست جواب بده ؟

دوست عزیز من خیلی وقته این بازی رو بازی نکردم ولی از بین دو گزینه آخری باید نصب کنید پچ رو اول گزینه یکی مونده به آخری رو بزنید اگه ارور داد گزینه آخری رو بزنید

david071
24-09-2011, 14:48
با زدن هر دکمه کمی بازی وای میستاد و دوباره شروع به حرکت می کرد
این به خاطر ویندوز 7 هست که با نصب پچ 1.7 درست میشه

mehdi speed 700
27-09-2011, 22:46
دوستان عزیزمن بعد از این که gta iv اومد 2 روز بعدش خریدم تو اصفهان.ولی تا امروز نتونستم بازی کنم که امروز نصبش کردم و با کرک razor دارم بازی می کنم هیچ مشکلی نیست جزء یه چیز اونم فکر کنم گرافیکی باشه توی بازی سیستم کامل نمیکشه بازی هم یکم هر چند ثانیه یه بار گیر می کنه با مدت زمان کم و دوباره میره بازی هم آهسته هستش مشخصاته سیستمم رو مینویسم یه بررسی کوچیک بکنید.
cpu:amd 5000 x2
ram:2gig ddr2
vga:9500gt سیستم هم با رزولیشن 1440.900

mehdi speed 700
27-09-2011, 23:04
راستی اینم اطلاعات دیگه چیکار کنم فریم بالا بره خیلی پایینه
Statistics
Average FPS: 10.27
Duration: 37.87 sec
CPU Usage: 96%
System memory usage: 89%
Video memory usage: 65%

Graphics Settings
Video Mode: 1440 x 900 (60 Hz)
Texture Quality: High
Render Quality: High
View Distance: 32
Detail Distance: 60

Hardware
Microsoft Windows 7 Ultimate
Microsoft Windows 7 Ultimate
Video Adapter: NVIDIA GeForce 9500 GT
Video Driver version: 260.89
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+

brothers000
08-11-2011, 15:45
سلام
من این پک ماشینای 2011 واسه GTA IV رو نصب کردم
ولی مشکل تکون خوردن دوربین و حرکت اتوماتیک ماشین رو دارم
چکار باید بکنم ؟
در ضمن ارور msvcr100.dll هم در ابتدا دارم ولی OK که میکنم بازی باز میشه !

brothers000
10-11-2011, 21:48
سلام
من این پک ماشینای 2011 واسه GTA IV رو نصب کردم
ولی مشکل تکون خوردن دوربین و حرکت اتوماتیک ماشین رو دارم
چکار باید بکنم ؟
در ضمن ارور msvcr100.dll هم در ابتدا دارم ولی OK که میکنم بازی باز میشه !

شکر خدا انگار این تاپیکم خوابیده
یکی نیست یه راهنمایی کنه
از یه فروشنده گیم هم پرسیدم
گفت درایور گرافیکتو آپدیت کن درست میشه
این کارم کردم
ولی کماکان مشکل ادامه داره !

hamedre81
10-11-2011, 22:18
مشکل شما چیه از نظر گرا فیکی میگم اگر بازی تیک داره تنظیمات رو کم کنید اگر هم نه شما یک پنچ مارک بگیر وبذار تا بتوانم کمکت کنم در ضمن شما بازیتان آی وی هست یا
eflc اگر آی وی است فکر میکنم شما پچ رو اشتباهی دانلود کردیداون طور که از عکس معلومه.

بازی لود می شه وقتی که بازی اجرا شد Romen زنگ میزنه بعد باید بری به محل که نشون می ده اگر سوار ماشین بشی از این چهار راه به خیابان بعدی بری بازی قفل می کنه

کسی اگر می دونه یا سیو مرحله بعدی را داره لطفا بگه

Rikima292
15-11-2011, 10:48
سلام ببخشید. این GTA 4 رو ویندوز 7 Enterprise سی و دو بیتی هم کار می کنه؟ خواهشن زود جواب بدید.
Arman_r292@yahoo.com

grand theft auto
20-11-2011, 12:41
خیلی وقت بود که بازی روی سیستمم نصب بود مشکل خاصی هم نداشت اما خواستم آپدیتش کنم و پچ 1.7 رو نصب کردم و کرک مخصوص همون پچ رو هم کپی کردم اما دیگه بازی اجرا نشد و fatal eror ws10 داد. بازی رو کلا پاک کردم و دوباره نصب کردم و پچ رو ریختم و کرک کردم و باز هم بازی اجرا نشد. حدس خودم این بود که مرتبه اول که پچ رو نصب کردم چون قبلش بازی کرک شده بوده مشکل درست شده . اما همون طور که گفتم وقتی دوباره نصب کردم هم درست نشد. نظر شما چیه؟ ممنون

smagoli
22-11-2011, 14:24
من هر کاری میکنم بازی از کارت گرافیک اصلی لپ تاپ یعنی GT 540 استفاده نمیکنه و از کارت دوم که خیلی ضعیف هست استفاده میکنه
تو قسمت تنظیمات کارت گرافیک بازی رو برای اجرا روی انویدیا قرار دادم اما باز هم وقتی بنچ مارک میگیرم مدل کارت گرافیک رو iintel که کارت دوم هست نشون میده
چیکار باید بکنم؟؟

vahidshah
26-11-2011, 20:21
تو صفحات اول اموزش ساخت ای دی واسه داشتن سیو ندیدم.لطفا راهنمایی کنید چطور اکانت افلاین درست کنم که بشه سیو کرد
کمکککککککککککککککککککک

renco6
01-12-2011, 13:49
خسته نباشید
ممنون از کمک هاتون
من از کرک پرشین گیگ استفاده کردم بازی بالا اومد
ولی وسط بازی یهو گیر می کنه و باید از تسک منیجر ببندم بازی رو
به نظر شما مشکل از کجاست؟
احتمالش هست که از گرم شدن لپ تاپم باشه؟

brothers000
02-12-2011, 00:48
متاسفانه با اینکه هنوزم خیلی از دوستان سوالات مهمی درباره ی این بازی دارن ولی کماکان هیچکس پاسخگو نیست

jr07
09-12-2011, 16:34
من هم این مشکل رو دارم
کرک رزور رو هم استفاده کردم
همه ی برنامه ها ی مورد نیاز هم نصبه
سیستمم هم خیلی بالاتر از سیستم مورد یازه
ویندوز: 7 home premium ارجینال
battlefield 3
cod:mw 3
و خیلی بازی های دیگه هم به راحتی اجرا میشن.
به نظر شما مشکل از کجاست؟؟

---------- Post added at 06:34 PM ---------- Previous post was at 06:31 PM ----------

راستی یکی گفت از فولدر کرک فقط lunch gta رو کپی کن این کار رو هم کردم جواب نداد
همه ی فایل ها رو تک به تک کپی کردم بازم نشد
نمی دونم چشه

Farshid9920062006
01-01-2012, 12:44
سلام دوستان من بازی رو روی لپتاپم(hp 6050) اجرا میکنم اما از همون اول بازی ,انگار داره زلزله میاد و صحنه بازی همش تکون میخوره,مثل حالتی که سر آدم گیج بره

sdaaria
03-01-2012, 18:22
سلام دوستان من بازی gta iv رو نصب کردم وبرنامه های مورد نیازشو هم ریختم ولی با این ارور مواجه شدم:

لطفآ راهنمایی کنید فایل xlive.dll رو هم در system32 کپی کردم.و windows live هم نصب هست.

sdaaria
04-01-2012, 15:31
سلام دوستان من بازی gta iv رو نصب کردم وبرنامه های مورد نیازشو هم ریختم ولی با این ارور مواجه شدم:

لطفآ راهنمایی کنید فایل xlive.dll رو هم در system32 کپی کردم.و windows live هم نصب هست.

کسی نبود جواب مارو بده ؟

iCe m@n
08-01-2012, 15:30
سلام دوستان من بازی رو روی لپتاپم(hp 6050) اجرا میکنم اما از همون اول بازی ,انگار داره زلزله میاد و صحنه بازی همش تکون میخوره,مثل حالتی که سر آدم گیج بره

دوست عزیز این مشکل به خاطر کرک هست کرک رو عوض کنید مشکل حل میشه

iCe m@n
08-01-2012, 15:37
کسی نبود جواب مارو بده ؟

دوست عزیز این فایل Xlive رو دانلود کن بریز توی محل نصب بازی

sakas
15-01-2012, 00:13
سلام دوستان تازه gta iv روی سیستم نصب کردم اما موقع بازی هی گیر میکنه ول میکنه راهنمایی کنید مشکل بازی از کجاست اخریرین اپدیت کارت گرافیکی رو هم نصب کردم مشخصات سیستم اینه
cpu:dual core2 5500
vga:ati 5450hd
ram:4gb ddr3

sakas
15-01-2012, 00:13
سلام دوستان تازه gta iv روی سیستم نصب کردم اما موقع بازی هی گیر میکنه ول میکنه راهنمایی کنید مشکل بازی از کجاست اخریرین اپدیت کارت گرافیکی رو هم نصب کردم مشخصات سیستم اینه

iCe m@n
15-01-2012, 00:41

یکی از علت ها میتونه از کرک باشه
یکی از علت ها میتونه از ویندوز باشه یعنی این بازی توی ویندوز XP SP3 بهتر از ویستا یا 7 جواب میده و لک کمتری میزنه توی بازی
یکی از علت های این موضوع داغ کردن CPU شما هستش که اگه در حین بازی به دمای CPU خودت نگاه کنی میبینی که بالا هستش
سعی کن قطعات سیستمت رو خنک نگه داری مخصوصا CPU
تنظیمات هم بالا نبر چون سیستم شما برای این بازی قوی نیست

و در کل این بازی مشکلات خیلی زیادی داره به خاطر بد پورت شدن بازی سعی کن اگه این تیک ها زیاد نیست بهش عادت کنی:31:
موفق باشی:11:

sakas
15-01-2012, 13:08
سلام بر دوستان من یه پچ نصب کردم ام بازی اجرا نمی شه این پیغام میده ordinal not found اگه میشه کمک کنید تشکر

iCe m@n
15-01-2012, 20:49
سلام بر دوستان من یه پچ نصب کردم ام بازی اجرا نمی شه این پیغام میده ordinal not found اگه میشه کمک کنید تشکر

سلام عزیز
پچ چی نصب کردید؟
قبل از اون داخل بازی میرفت؟
اگه میتونی عکس از ارور بزار بشه بهتر راهنمایی کرد :46:

sakas
15-01-2012, 21:50
سلام بر دوست عزیز یه پچ برای gta iv دان کردم قبل از پچ وارد می شد اما الان وارد نمی شه و پیغام

the ordinal 5367 could not be located in the dynamic link librery xlive dll
با تشکر

joibari2
16-01-2012, 16:34
سلام بعد از مدت ها من دوباره نصبش کردم کسی سیواشو نداره؟ورژن 1

iCe m@n
16-01-2012, 16:40
سلام بر دوست عزیز یه پچ برای gta iv دان کردم قبل از پچ وارد می شد اما الان وارد نمی شه و پیغام

the ordinal 5367 could not be located in the dynamic link librery xlive dll
با تشکر

عزیز اصولا عکس بگیری بهتر میشه راهنمایی کرد ولی فکر میکنم با این جمله شما
این فایل رو دانلود کن بریز توی محل نصب بازی به احتمال زیاد درست میشه

در ضمن برای هر پچ کرک مخصوصش رو باید دانلود کنی تا اجرا بشه

sakas
16-01-2012, 17:09
ممنون از راهنمایت

iCe m@n
16-01-2012, 17:36
ممنون از راهنمایت

خواهش میکنم

joibari2
18-01-2012, 10:17
سلام بعد از مدت ها من دوباره نصبش کردم کسی سیواشو نداره؟ورژن 1
کسی نیست جواب ما رو بده؟

iCe m@n
18-01-2012, 11:52
کسی نیست جواب ما رو بده؟

عزیز اولا که توی گوگل بگردی سیو هاش زیاده
بعدم بیشتر مواقع سیو ها کار نمیکنن چون باید ویندوز ها یکی باشه و شاید شما با یه ویندوز باشید و کسی که سیو گذاشته با ویندوز دیگه ای بازی رو تموم کرده باشه و اینجوری سیو ها عمل نمیکنه
مثال شما با ویندوز 7 هستید و امکان داره اون سیو روی ویندوز XP باشه
واینکه باید یوزری که اکانت آفلاین برای GTA ساخته شده رو بدونید تا شما هم برای اکانتتون همون اسم رو بدید تا سیو ها عمل کنه

drn
19-01-2012, 00:11
سلام چه طور مدهارو نصب کنیم؟

iCe m@n
19-01-2012, 01:12
سلام چه طور مدهارو نصب کنیم؟

شما این راهنما رو بخون حله

DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای نصب مد هم باید از برنامه SparkIV استفاده کنی که لینکش رو برات میذارم

DOWNLOAD Sparkle ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mri2010mohammad
22-01-2012, 18:44
سلام دوستان من سيستمي با مشخصات زير دارم
CPU:AMD Sempron(tm)Processor LE-1250 ;2.20GHz
RAM:1GB
VGA:NVIDIA GeForce 9400 GT
من چند روز پيش GTA IV رو گرفتم دفعه اول نصبش كردم بازي اومد بازي كردم ولي به خاطر مشكل دوربين بازي و يه سري مشكلات دوباره نصبش كردم وقتي دوباره نصبش كردم نصب شد اما ارور WS10 ميده نميدونم چرا
flash player 10
.net microsoft 3 & .net microsoft 2
Rockstar Games Social Club
microsoft for windows game for windows
DirectX9
microsoft visual C++2005
نصب كردم ،كرك سالم رو نصب كردم ولي نميدونم چرا ارور ميده اگه كسي هست به من كمك كنه ممنون ميشم
منتظرم...

iCe m@n
22-01-2012, 20:39
سلام دوستان من سيستمي با مشخصات زير دارم
CPU:AMD Sempron(tm)Processor LE-1250 ;2.20GHz
RAM:1GB
VGA:NVIDIA GeForce 9400 GT
من چند روز پيش GTA IV رو گرفتم دفعه اول نصبش كردم بازي اومد بازي كردم ولي به خاطر مشكل دوربين بازي و يه سري مشكلات دوباره نصبش كردم وقتي دوباره نصبش كردم نصب شد اما ارور WS10 ميده نميدونم چرا
flash player 10
.net microsoft 3 & .net microsoft 2
Rockstar Games Social Club
microsoft for windows game for windows
DirectX9
microsoft visual C++2005
نصب كردم ،كرك سالم رو نصب كردم ولي نميدونم چرا ارور ميده اگه كسي هست به من كمك كنه ممنون ميشم
منتظرم...

سلام
عزیز اولا که شما خیلی سیستمت برای این بازی ضعیفه مخصوصا رم سیستمت خیلی کمه
بعدش هم اینا خطاهای بازی هستش که خطای شما شاملش نمیشه:31:

RMN20 - نیاز به سرویس پک 1 ویندوز ویستا
RMN30 - نیاز به نصب سرویس پک 2 برای ویندوز 2003 سرور و 64 بیتی XP
RMN40 - نیاز به نصب سرویس پک 3 ویندوز XP
DD3D50 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - عدم پشتیبانی کارت شما از DirectX 9.0
TEXP110 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - بازی را دوباره اجرا کنید
DWIN20 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - بازی را دوباره اجرا کنید
DD3D10 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
DD3D10 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
DD3D30 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
DWIN30 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
DD3D20 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - دایرکت ایکس و آخرین درایور کارت گرافیکی خود را نصب کنید
DWIN10 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
DD3D60 -خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - کارت گرافیکی شما Shader 3.0 را پشتیبانی نمیکند
DD3D70 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
GPUP10 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
TEXP20 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
TEXP30 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
TEXP80 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
DD3D40 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - آخرین درایور کارت گرافیکی خود را نصب کنید
TEXP10 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - آخرین درایور کارت گرافیکی خود را نصب کنید
DD3D80 - بازی را دوباره اجرا کنید
STRB10 - بازی را دوباره اجرا کنید
RMN10 - بازی را دوباره اجرا کنید
STRM10 - بازی را دوباره اجرا کنید
STRM20 - بازی را دوباره اجرا کنید
BNDL10 - بازی را دوباره اجرا کنید
STBF10 - بازی را دوباره اجرا کنید
VOIC10 - بازی را دوباره اجرا کنید
RESC10 - کمبود حافظه ی مجازی سیستم - سیستم خود را ریستارت کنید
BA10 - کمبود حافظه ی مجازی سیستم - سیستم خود را ریستارت کنید
EA10 - کمبود حافظه ی مجازی سیستم - سیستم خود را ریستارت کنید
TEXP60 - عدم توانایی رندر رنگ ها در سطوح - دایرکت ایکس و آخرین درایور کارت گرافیکی خود را نصب کنید
TEXP70 - عدم توانایی در رندر عمیق سطوح - دایرکت ایکس و آخرین درایور کارت گرافیکی خود را نصب کنید
AE10 - کمبود رم - بعضی از برنامه ها را بسته و بازی را دوباره شروع کنید
PC10 - عدم شناسایی دستگاه D3D - درایورهای کارت گرافیک خود را دوباره پاک و نصب کنید
TF10 - توانایی رایت کردن بر روی دیسک موجود نیست - بازی را دوباره شروع کنید
WS20 - سیستم خود را ریستارت و یا بازی را به صورت صحیح دوباره نصب کنید
WS30 - سیستم خود را ریستارت و یا بازی را به صورت صحیح دوباره نصب کنید

درایور گرافیک خودت رو آپدیت کن
NET Framework 3.5 هم نصب کن از لینک زیر

تنظیمات هم بیار پایین پایین ببین درست میشه

tonypb
23-01-2012, 10:08
سلام
دوستان پچ بهتر و جدید تر از این هم هست؟

پچ رو نصب کردم ولی خیلی مشکل داره هنوز.

iCe m@n
23-01-2012, 12:21
سلام
دوستان پچ بهتر و جدید تر از این هم هست؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپچ رو نصب کردم ولی خیلی مشکل داره هنوز.

سلام عزیز نه بالاترین ورژن پچ همینه کلا بازی مشکل داره البته مشکلات گرافیکی مربوط به سیستم ضعیف هم میشه

MATRIX reloaded
25-01-2012, 18:19
ویندوز من 64 بیت سون هست و کارت گرافیکم 6950، تو این بازی بعد از اجرا و نمایش یه سری لوگو از بازی خارج می شه و خطای زیر رو می ده:
gta IV ... has stopped working
با اینکه همه کارایی که گفتید رو انجام دادم باز درست نشده

iCe m@n
25-01-2012, 21:12
ویندوز من 64 بیت سون هست و کارت گرافیکم 6950، تو این بازی بعد از اجرا و نمایش یه سری لوگو از بازی خارج می شه و خطای زیر رو می ده:
gta IV ... has stopped working
با اینکه همه کارایی که گفتید رو انجام دادم باز درست نشده

عزیز بازی با ویندوز 7 64BIT مشکل داره و اجرا نمیشه یا باید 7 32BIT نصب کنی یا ویندوز xp sp3 تا بتونی بازی کنی:46:

mehran_286
02-02-2012, 14:39
سلام دوستان

وقتی IV تازه اومده بود من خریدمش ولی به دلیل محدودیت رم و گرافیک نتونستم تا حالا بازی کنم:31::31:

در ضمن تعداد دی وی دی هاش 4 تا هستش؟؟ ولی شنیدم 5 تا دی وی دیه!!!!!!!!!!

الان گرافیکمو عوض کردم و میخوام بازی کنم ولی به نظرم خیلی چیزها عوض شده

من از ویندوز 7 استفاده می کنم و فریم ورک و.... به روز هستش

لطفا اگه چیزی میدونید بگید تا گیر نکنم

آخرین نسخه کرکشو هم میخوام

با تشکر:11:

iCe m@n
02-02-2012, 17:56
سلام دوستان

وقتی IV تازه اومده بود من خریدمش ولی به دلیل محدودیت رم و گرافیک نتونستم تا حالا بازی کنم:31::31:

در ضمن تعداد دی وی دی هاش 4 تا هستش؟؟ ولی شنیدم 5 تا دی وی دیه!!!!!!!!!!

الان گرافیکمو عوض کردم و میخوام بازی کنم ولی به نظرم خیلی چیزها عوض شده

من از ویندوز 7 استفاده می کنم و فریم ورک و.... به روز هستش

لطفا اگه چیزی میدونید بگید تا گیر نکنم

آخرین نسخه کرکشو هم میخوام

با تشکر:11:

سلام

این بازی رو اگه بخواید با کمترین لگ و باگ بازی کنی باید توی ویندوز XP SP3 بازی کنی
درایور گرافیک رو حتما آپدیت کن

آخرین و اولین نسخه کرک نداره شما پچ هم نصب کردی یا نه اگه نصب کردی ورژن پچ رو بگو کرک رو بهت بدم ولی کرک باید توی DVD بازیت باشه اصولا
در ضمن اون 4DVD با 5DVD هیچ فرقی نداره

mehran_286
02-02-2012, 22:50
سلام

این بازی رو اگه بخواید با کمترین لگ و باگ بازی کنی باید توی ویندوز XP SP3 بازی کنی
درایور گرافیک رو حتما آپدیت کن

آخرین و اولین نسخه کرک نداره شما پچ هم نصب کردی یا نه اگه نصب کردی ورژن پچ رو بگو کرک رو بهت بدم ولی کرک باید توی DVD بازیت باشه اصولا
در ضمن اون 4DVD با 5DVD هیچ فرقی نداره

سلام

امروز داشتم نصب می کردم که هنگاک انپک کردن در دی وی دی1 فایل 14 گیر کرد

یه بار دیگه انجام دادم ولی گیر کرد

به نظرت چیکار کنم ؟؟

iCe m@n
03-02-2012, 00:03
سلام

امروز داشتم نصب می کردم که هنگاک انپک کردن در دی وی دی1 فایل 14 گیر کرد

یه بار دیگه انجام دادم ولی گیر کرد

به نظرت چیکار کنم ؟؟

من متوجه اخطار نشدم یه عکس ازش بذار
و اگه اخطار مربوط به فایل های نصبی توی DVD بازی هست اینجوری که متوجه شدم کاری نمیشه کرد بازی مشکل داره ولی اگه اخطار دیگه ای هست یه عکس ازش بزار بتونم راهنماییت کنم :46:

ehsanxpress
04-02-2012, 23:59
بچه ها من بازیرو تو لپ تاپم نصب کردم بدون هیچ مشکلی دفعه اول اجرا شد و گرافیک هم عالی بود. وینم سون 64 بیتیه با 4 گیگ رم و گرافیک 2 گیگ .. ولی از دفعه های بد که رفتم تو بازی.. بیشتر اوقات گیر میکنه یا فریم فریم میشه چیکار بیاد کرد

ehsanxpress
05-02-2012, 00:06
در ضمن بعد از 1 ساعت بازی کردن این پیغامو میده که صفحه اول نوشته بود حالا چیکار کنم ؟؟؟

iCe m@n
05-02-2012, 00:11
در ضمن بعد از 1 ساعت بازی کردن این پیغامو میده که صفحه اول نوشته بود حالا چیکار کنم ؟؟؟

عزیز اولا که خیلی شانس داری که بازی توی ویندوز 7 64Bit برات اجرا شده این پیغام هم توی ویندوز 7 64Bit همیشه میاد اصولا هم گفته میشه با یک ریستارت حله ولی بازم این پیغام میاد
شما میخوای بدون مشکل بازی کنی فقط توی ویندوز XP SP3 بازی کن

اون گیر کردن هم به خاطر داغ کردن لب تاپه

ehsanxpress
05-02-2012, 13:22
عزیز اولا که خیلی شانس داری که بازی توی ویندوز 7 64Bit برات اجرا شده این پیغام هم توی ویندوز 7 64Bit همیشه میاد اصولا هم گفته میشه با یک ریستارت حله ولی بازم این پیغام میاد
شما میخوای بدون مشکل بازی کنی فقط توی ویندوز XP SP3 بازی کن

اون گیر کردن هم به خاطر داغ کردن لب تاپه

یعنی به هیچ عنوان نمیشه تو 7 64 بیت بازی کرد ؟ پچی ؟کرکی؟فایلی چیزی نصب کنم ؟

داداش پس چرا دفعه اول خیلی روون بازی اجرا شد ؟؟؟..اتفاقا لپ تاپ هم اصلا داغ نمیکنه :41:

iCe m@n
05-02-2012, 14:42
یعنی به هیچ عنوان نمیشه تو 7 64 بیت بازی کرد ؟ پچی ؟کرکی؟فایلی چیزی نصب کنم ؟

داداش پس چرا دفعه اول خیلی روون بازی اجرا شد ؟؟؟..اتفاقا لپ تاپ هم اصلا داغ نمیکنه :41:

از شدن که همونطور که خودت بازی کردی میشه ولی بدون مشکل نمیشه بازی کرد همیشه مشکل داره اینم یه نمونشه که خودت بهش بر خوردی بازی GTA IV چون خیلی بد پورت شده برای PC با همه سیستم ها مشکل داره و این باگ ها و لک هاش رو هم 90% داشتن حالا کسانی که با سیستم های ضعیف بازی کردن که دیگه همش لک تو تیک بوده بازیشون:31:

منم گفتم میخوای بدون مشکل بازی کنی روی ویندوز XP SP3 بازی کن نگفتم امکان نداره نتونی بازی کنی ولی این خطا ها هم داره ویندوز 7 64Bit و اعصاب خورد کن میشه
برای شما هم این چیزی نیست دوستانی بودن که یه بار بازی میکردن و از دفعه دوم اصلا دیگه توی بازی هم نمیرفته برای شما که میری بعد از چند دقیقه میپره بیرون اونم برای کمبود حافظه مجازیه که به خاطر ویندوز 7 64Bit هستش
البته میگن با 1 ریستارت درست میشه اینم یه تست بکن شاید حواب بده

ali.so1372
06-02-2012, 17:38
سلام.من میخواستم با جوی استیک بازی کنم ولی نمیشه. چی کار باید بکنم؟؟

ali.so1372
06-02-2012, 19:48
سیو هم نمیتونم بکنم. میگه باید وصل شی اینترنت و اکانت بسازی

iCe m@n
06-02-2012, 21:44
سلام.من میخواستم با جوی استیک بازی کنم ولی نمیشه. چی کار باید بکنم؟؟

سیو هم نمیتونم بکنم. میگه باید وصل شی اینترنت و اکانت بسازی

جوی استیک منظورتون چیه؟
دسته یا فرمان
اگه دسته هستش مثل Xbox برنامه هست بهت میدم
ولی با فرمون اصلا نمیشه

برای سیو هم باید یه اکانت offline بسازی تا بتونی سیو کنی

ehsanxpress
08-02-2012, 16:06
داداش درود مجدد من 1 جا گشتم نوشته بود اونایی که سون 64 بیت دارم این پچ رو نصب کنن من دانلود کردم ولی چه طوری باید نصبش کنم ؟؟ بعد مشکل حل میشه ؟ این پچ بود GTA.IV.107-RZ1911

mehran_286
10-02-2012, 12:42
سلام

مشخصات سیستم من

cpu :Q6600
Ram :3GB DDr2
VGA:5670 1GB
LCD 19 Wide 1366*768
حالا بازی رو با یه مکافات نصب کردم و پچ کردم و بازی به راحتی انجام میشه

ولی بازی همش انگار قهوه ای هستش و محیط خیلی بی جون و غیر طبیعی هستش

و شخصیت کند راه میره

میشه بگید چه کار کنم یا چه تنظیماتی رو انجام بدم تا بهتر بشه

تعدادی هم کد رمز میخواستم که یچ جا پیدا نکردم (مثل ضد پلیس - اسلحه و...)

با تشکر

ahmad72
10-02-2012, 19:11
سلام ...

در مورد مشکلات بازی Episodes from Liberty City هم از پست اول استفاده کنیم؟

من لپتاپم y570 هست با کانفیگ زیر :

i7 2670
8g
g555 ddr5 2g

اونوقت فریم مناسبی دریافت نمیکنم.از پست اول استفاده کنم؟

iCe m@n
10-02-2012, 19:56
سلام آقای iCe Man من فایل xbox360emu 3.0 رو دانلود کردم برای بازی با دسته بازی. میشه بگید چه جوری باید ازش استفاده کنم. ممنون که کمک کردید

توی خودش یه Readme داره اونجا توضیح داده

داداش درود مجدد من 1 جا گشتم نوشته بود اونایی که سون 64 بیت دارم این پچ رو نصب کنن من دانلود کردم ولی چه طوری باید نصبش کنم ؟؟ بعد مشکل حل میشه ؟ این پچ بود GTA.IV.107-RZ1911

این پچ برای رفع مشکل باگ و لگ هستش به این چیزا ربطی نداره کلا بازی با 64Bit مشکل داره

سلام

مشخصات سیستم من

cpu :Q6600
Ram :3GB DDr2
VGA:5670 1GB
LCD 19 Wide 1366*768
حالا بازی رو با یه مکافات نصب کردم و پچ کردم و بازی به راحتی انجام میشه

ولی بازی همش انگار قهوه ای هستش و محیط خیلی بی جون و غیر طبیعی هستش

و شخصیت کند راه میره

میشه بگید چه کار کنم یا چه تنظیماتی رو انجام بدم تا بهتر بشه

تعدادی هم کد رمز میخواستم که یچ جا پیدا نکردم (مثل ضد پلیس - اسلحه و...)

با تشکر

سلام شما رزولوشن مانیتورت کمه یکم هر چی رزولوشن بیشتر باشه صفحه و گرافیک بیشتر خودش رو نشون میده
برای رفع مشکلات گرافیکی هم آخرین ورژن پچ یعنی 1.7 رو دانلود کن شاید بهتر بشه

رمز هاش هم اینا هستش
در موبایل نیکو این کدها را وارد کنید
سلامتی
پر شدن سلامتی و گرفتن سلامتی كامل نیكو...
۴۸۲۵۵۵۰۱۰۰
زره
نیكو یك جلیقه ضد گلوله میپوشد...
۳۶۲۵۵۵۰۱۰۰
گرفتن اسلحه سری اول
Baseball Bat, Handgun, Shotgun, MP-۱۰, M۴, Sniper Rifle, RPG, Grenades.
۴۸۶۵۵۵۰۱۰۰
گرفتن اسلحه سری دوم
Knife, Molotovs, Handgun, Shotgun, Uzi, AK۴۷, Sniper Rifle, RPG
۴۸۶۵۵۵۰۱۵۰
وانتد لول از كار بیفتد
هیچ پلیسی دیگر دنبال نیكو نمی آید(آچیومنتWalked free را نابود می سازد!!*)
۲۶۷۵۵۵۰۱۰۰
افزایش دادن وانتد لول
اضافه شدن یك ستاره به قدرت پلیس
۲۶۷۵۵۵۰۱۵۰

تغییرات آب و هوا/ تغییرات روشناییشما میتوانید آب و هوا و روشنایی تصویر را مشخص كنید
۴۶۸۵۵۵۰۱۰۰
Spawn Annihilator
Spawn an Annihilator in front of Niko.
۳۵۹۵۵۵۰۱۰۰
Spawn Jetmax
Spawn a Jetmax in front of Niko.
۹۳۸۵۵۵۰۱۰۰
Spawn NRG-۹۰۰
Spawn an NRG-۹۰۰ in front of Niko.
۶۲۵۵۵۵۰۱۰۰
Spawn Sanchez
Spawn a Sanchez in front of Niko.
۶۲۵۵۵۵۰۱۵۰
Spawn FIB Buffalo
Spawn an FIB Buffalo in front of Niko.
۲۲۷۵۵۵۰۱۰۰
Spawn Comet
Spawn a Comet in front of Niko.
۲۲۷۵۵۵۰۱۷۵
Spawn Turismo
Spawn a Turismo in front of Niko.
۲۲۷۵۵۵۰۱۴۷
Spawn Cognoscenti
Spawn a Cognoscenti in front of Niko.
۲۲۷۵۵۵۰۱۴۲
Spawn SuperGT
Spawn a SuperGT in front of Niko.
۲۲۷۵۵۵۰۱۶۸

سلام ...

در مورد مشکلات بازی Episodes from Liberty City هم از پست اول استفاده کنیم؟

من لپتاپم y570 هست با کانفیگ زیر :

i7 2670
8g
g555 ddr5 2g

اونوقت فریم مناسبی دریافت نمیکنم.از پست اول استفاده کنم؟

از چیه پست اول میخوای استفاده کنی اگه میبینی چیزیش به کارت میاد استفاده کن
اگرم لینکی بود که خراب بود بگو لینک سالمش اگه باشه برات بزارم

ahmad72
10-02-2012, 20:12
از چیه پست اول میخوای استفاده کنی اگه میبینی چیزیش به کارت میاد استفاده کن
اگرم لینکی بود که خراب بود بگو لینک سالمش اگه باشه برات بزارم
پچ ها و آموزش هایی که گفته شده ...

گفتم چون Episodes from Liberty City هست ، مشکلی پیش نیاد ...

iCe m@n
10-02-2012, 20:22
پچ ها و آموزش هایی که گفته شده ...

گفتم چون Episodes from Liberty City هست ، مشکلی پیش نیاد ...

آها خب
پچ هاش که آخرین ورژن پچش اینه

کرک مخصوص این پچ هم اینه

آموزش ها هم هر چی میخوای بگو برات توضیح بدم در ضمن برای بازی GTA IV Episodes from Liberty City
هم توی این تاپیک سوال هات رو باید بپرسی تا اونجا جواب بهت بدم

مشکلات نصب و اجرا - Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

match
28-02-2012, 20:08
بچه ها من بازیرو تو لپ تاپم نصب کردم بدون هیچ مشکلی دفعه اول اجرا شد و گرافیک هم عالی بود. وینم سون 64 بیتیه با 4 گیگ رم و گرافیک 2 گیگ .. ولی از دفعه های بد که رفتم تو بازی.. بیشتر اوقات گیر میکنه یا فریم فریم میشه چیکار بیاد کرد

منم همین مشکلو داشتم ویندوزم 7 64 بیته

پچ و کرک 1.07 رو نصب کردم مشکلم کلا حل شد:20:

siva1morgh
01-03-2012, 16:44
سلام من تازه بازی ‏GTA IV‏ رو گرفتم برای نصبش به مشکل برخوردم تونستم تا ‏DVD C‏ نصبش کنم اما توی دی ودی ‏D‏ برای نصب هیچی وجود نداشت تازه رفتم بازی رو عوضش کردم اما بازم همین طوری بود ویندوزم هم ‏xp ‎‏ است

iCe m@n
01-03-2012, 21:07
سلام من تازه بازی ‏GTA IV‏ رو گرفتم برای نصبش به مشکل برخوردم تونستم تا ‏DVD C‏ نصبش کنم اما توی دی ودی ‏D‏ برای نصب هیچی وجود نداشت تازه رفتم بازی رو عوضش کردم اما بازم همین طوری بود ویندوزم هم ‏xp ‎‏ است

مشکل از خود DVD ها هستش نسخه ها بد رایت شده شما از جایی که بازی رو خریدی بده جلوی خودت نصب کنه بازی رو ببین نصب میشه یا توی DVD 4 ارور میده

reshad1
02-03-2012, 23:26
سلام علیکم
من بازی را نصب کرد م توبازی هر چند ثانیه 1 ثانیه گیر میکنه و بازی ادامه پیدامیکنه
ممنون میشم کمکم کنید سایت خوبی دارید

vorya800
03-03-2012, 00:46
سلام دوستان،من میخوام این بازی رو با جوی استیک بازی کنم،آخه با لب تاپ بازی میکنم که کیبوردش واسه بازی جالب نیست،ولی هرکاری میکنم جوی استیک کار نمی کنه!واسه ps2011 و ps 2012 و need ror speed و... کار میکنه ولی واسه GTI iv کار نمیکنه،همه چیزم چک کردم تو ستینگ و کنترل پانل و...
خواهشن کمکم کنین

iCe m@n
03-03-2012, 17:59
سلام دوستان،من میخوام این بازی رو با جوی استیک بازی کنم،آخه با لب تاپ بازی میکنم که کیبوردش واسه بازی جالب نیست،ولی هرکاری میکنم جوی استیک کار نمی کنه!واسه ps2011 و ps 2012 و need ror speed و... کار میکنه ولی واسه GTI iv کار نمیکنه،همه چیزم چک کردم تو ستینگ و کنترل پانل و...
خواهشن کمکم کنین

بازی به صورت پیش فرض فقط کیبورد و دسته Xbox 360 رو میشناسه

---------- Post added at 05:59 PM ---------- Previous post was at 05:59 PM ----------

سلام علیکم
من بازی را نصب کرد م توبازی هر چند ثانیه 1 ثانیه گیر میکنه و بازی ادامه پیدامیکنه
ممنون میشم کمکم کنید سایت خوبی دارید

مشخصات سیستمت رو بگو دوست عزیز

reshad1
03-03-2012, 20:59
سلام دوباره
کارت گرافیک 1gb nvidia geforce 9400 gt
رم 2gb
نوع سیستم 32bit وویندوز 7
cpu e2200 @2.20 ghz

iCe m@n
03-03-2012, 22:13
سلام دوباره
کارت گرافیک 1gb nvidia geforce 9400 gt
رم 2gb
نوع سیستم 32bit وویندوز 7
cpu e2200 @2.20 ghz

عزیز شما سیستمت برای این بازی خیلی ضعیفه و این تیک ها و لگ ها هم به خاطر همینه:41:

reshad1
04-03-2012, 00:00
پس چرا قبلا که نصب کرده بودم اینتر نمی شد

---------- Post added at 01:00 AM ---------- Previous post was at 12:58 AM ----------

توی ویندوز xp مگه کارت گرافیک این بازی 512 نیست مال من که 1gb

iCe m@n
04-03-2012, 10:28
پس چرا قبلا که نصب کرده بودم اینتر نمی شد

---------- Post added at 01:00 AM ---------- Previous post was at 12:58 AM ----------

توی ویندوز xp مگه کارت گرافیک این بازی 512 نیست مال من که 1gb

عزیز منظورتون از اینتر رو نفهمیدم چیه؟

اولا اون سیستم هایی که مینویسن رو ول کن جدی نگیر بعد هم شما داری روی ویندوز 7 بازی میکنی که مسلما سنگین تره

reshad1
04-03-2012, 21:46
سلام علیکم
من قبلا بازی را تو ویندوز xp نصب کردم اینجوری نمیشد
این سنگینی برای چیه یعنی ویندوز xp برای بازی از ویندوز 7بهتره

iCe m@n
05-03-2012, 10:37
سلام علیکم
من قبلا بازی را تو ویندوز xp نصب کردم اینجوری نمیشد
این سنگینی برای چیه یعنی ویندوز xp برای بازی از ویندوز 7بهتره

دوست عزیز شما اگه به سیستم مورد نیاز بازی ها هم نگاهی بکنی میبینی مثلا نوشته توی ویندوز XP 2 گیگ رم لازمه و در ویندوز 7 3گیگ رم
کلا ویندوز 7 سنگین تره و به قطعات سخت افزاری بالاتری نیاز داره اجرا شدن بازی هم توش به قطعات سخت افزاری بهتر و بالاتری نیاز داره
و اینکه کلا بازی GTA IV رو ویندوز XP خیلی بهتر از ویندوز 7 اجرا میشه

ariaaria1
05-03-2012, 13:13
من بازی رو نصب کردم و همیه مراحل رو انجام دادم اما بازی بالا نمیاد! ویندوزم هم xp service pack 3 هست و
CPU:CORE 2 3 GHZ
RAM:2
GRAPHIC:GFORCE 210 1024 کارت گرافیکمم دیروز Update کردم هیچ اروری نمیده فقط بازی بالا نمیاد اگر میشه راهنمایم کنین:31:

ariaaria1
05-03-2012, 16:00
من بازی رو نصب کردم و همیه مراحل رو انجام دادم اما بازی بالا نمیاد! ویندوزم هم xp service pack 3 هست و
GRAPHIC:GFORCE 210 1024 کارت گرافیکمم دیروز Update کردم هیچ اروری نمیده فقط بازی بالا نمیاد اگر میشه راهنمایم کنین:31:

omid-p
05-03-2012, 16:53
سلام دوستان
من بازی را نصب کردم همه چیز علیه فقط وقتی سوار ماشین می شم گیر می کنه و دوباره ول می کنه اصلا نمی شه ماشین راند
مشخصات کامپیوتر:
4 g ram
radon hd 6670
ویندوز سون 62 بیتی

mehdy.z
05-03-2012, 20:57
گرافیکت واقعا ضعیفه...بیخود نیست اصلا بالا نمیاد!!

سلام دوستان
من بازی را نصب کردم همه چیز علیه فقط وقتی سوار ماشین می شم گیر می کنه و دوباره ول می کنه اصلا نمی شه ماشین راند
مشخصات کامپیوتر:
4 g ram
radon hd 6670
ویندوز سون 62 بیتی
ممکنه به خاطر ضعف CPU باشه...برای اجرای بهینه این بازی بدون افت فریم حداقل به یه سه هسته ای نیاز دارید!

ariaaria1
06-03-2012, 14:18
چه کارت گرافیکیو پیشنهاد میکنین؟:31:

mehdy.z
06-03-2012, 18:38
چه کارت گرافیکیو پیشنهاد میکنین؟:31:
این بسته به نوع مانیتور و رزولشنی که بازی میکین مربوط میشه ولی سیستم مورد نیاز کلیش توی پست اول نوشته شده....

khorzooghkhan
07-03-2012, 22:46
سلام

یه سوال داشتم

آخرین ورژن بازی GTA همین هست که اول تاپیک گذاشته شده؟

AFEE1
07-03-2012, 22:53
سلام
من امروز نسخه( Grand Theft Auto 4 Episodes From Liberty City ( 5DVD - 20 G رو نصب کردم ولی بازی بالا نمیاد!
ممنون میشم اگه کمکم کنین:11:

اینم از مشخصات سیستم:

[LEFT] System Requirements
Processor: Intel Core 2 Duo 3.2GHz, AMD Athlon X2 64 2.4GHz
Memory:2GB XP, 106GB Free Hard Drive Space
Video Card: 1G NVIDIA 9500 /

iCe m@n
08-03-2012, 00:06
سلام

یه سوال داشتم

آخرین ورژن بازی GTA همین هست که اول تاپیک گذاشته شده؟

آخرین ورژن GTA
GTA IV Episodes From Liberty City هستش

golden_acorn
13-03-2012, 12:26
سلام
من این بازی رو تازه نصب کردم.
مشخصات سیستمم اینه:
CPU: 2.2 G.Hz
Memory: 4 GB
Graphic: Nvidia GeForce GT520
فک نمیکنم مشکل ضعف سیستمم باشه چون Crysis 2 رو خیلی راحت و روان اجرا کرد. هر درایوری هم که توی دی وی دی 4 بود نصب کردم، یعنی اینا:
dotNet Framwork4
C++ 2005
PhysX 9
البته یک درایور دیگه هم بود به اسم Windows Media Format 11 که هر کاری کردم نصب نشد. ویندوزمم 7 هستش.
لطفآ کمک کنید مشکلم رفع بشه.
از ناظر هم خواهش دارم اگه درخواستم تکراریه بی اطلاع پست رو حذف نکنن و آدرس پستی رو که ای مشکل قبلاً گفته شده برام ارسال کنن. عملاً گشتن 500 صفحه کار غیر ممکنیه. سرچ سایتم مشکل داره. من سرچ می کردم GTA IV می گفت موردی یافت نشد.
متشکرم.

mohammad_dj96
14-03-2012, 09:24
باسلام.
توی اون تاپیک که کسی نبود راهنمایی کنه
طرز استفاده از برنامه Open Iv رو میشه اموزش بدین ؟! :20:

iCe m@n
14-03-2012, 11:56
باسلام.
توی اون تاپیک که کسی نبود راهنمایی کنه
طرز استفاده از برنامه Open Iv رو میشه اموزش بدین ؟! :20:

سلام منظورت SparkIV هستش؟

kourosh4
14-03-2012, 13:07
سلام
من این بازی رو تازه نصب کردم.
مشخصات سیستمم اینه:
CPU: 2.2 G.Hz
Memory: 4 GB
Graphic: Nvidia GeForce GT520
فک نمیکنم مشکل ضعف سیستمم باشه چون Crysis 2 رو خیلی راحت و روان اجرا کرد. هر درایوری هم که توی دی وی دی 4 بود نصب کردم، یعنی اینا:
dotNet Framwork4
C++ 2005
PhysX 9
البته یک درایور دیگه هم بود به اسم Windows Media Format 11 که هر کاری کردم نصب نشد. ویندوزمم 7 هستش.
لطفآ کمک کنید مشکلم رفع بشه.
از ناظر هم خواهش دارم اگه درخواستم تکراریه بی اطلاع پست رو حذف نکنن و آدرس پستی رو که ای مشکل قبلاً گفته شده برام ارسال کنن. عملاً گشتن 500 صفحه کار غیر ممکنیه. سرچ سایتم مشکل داره. من سرچ می کردم GTA IV می گفت موردی یافت نشد.
متشکرم.

دوست من گرافیک شما برای این بازی خیلی ضعیفه و همین که بازی رو ران میکنه خودش خیلیه...!
برای روون بازی کردن این بازی حداقل به یدونه 5670 نیاز دارید که قدرتش بیش از دو برابره کارت شماست...!
شما بزن تو کار اورکلاک شاید نتیجه بگیری...!

Cole Phelps
19-03-2012, 16:23
وقتی میخوام اجرا کنم fatal eror:ws10 میده. چکار کنم؟

mohammad_dj96
20-03-2012, 22:18
سلام منظورت SparkIV هستش؟
منظورم همون open Iv هستش
از این سایتم گرفتم

mehran_286
21-03-2012, 16:53
سلام دوستان

کسی این بازی رو تموم نکرده ؟؟؟ من سیوش رو میخوام

با تشکر

در ضمن آهنگ های مورد علاقه ام رو چجوری تو رادیو پخش کنم ؟؟؟

بازی جدیدا به مشکل برخورده و میپره بیرون(بعضی وقت ها) و ارور بی مفهوم ویندوز (send report -Dont send( میده و چیزه خاصی تو ارور نمینویسه

ایا پج و کرک ها باید اپدیت باشه ؟؟؟ چجوری بفهمم چه ورژنی از پچ یا کرک رو دارم ؟؟؟

mehran_286
26-03-2012, 13:15
سلام دوستان

با تشکر

بازی جدیدا به مشکل برخورده و میپره بیرون(بعضی وقت ها) و ارور بی مفهوم ویندوز (send report -Dont send( میده و چیزه خاصی تو ارور نمینویسه

ایا پج و کرک ها باید اپدیت باشه ؟؟؟ چجوری بفهمم چه ورژنی از پچ یا کرک رو دارم ؟؟؟

دوستان کسی نیست جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pxued8m
04-04-2012, 23:33
لینک هایی که برای دانلود گذاشتید پریده
الان من اون 2 تا لینک 4shared که برای فعال کردن joystick رو می خوام باید چی کار کنم؟ :-<

ramzi110
05-04-2012, 13:15
ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که بعد اجرای بازی GTA IV با گیرهای عجیب و غریب غیر منطقی مواجه شوید.

برای برطرف کردن این مشکل در هین اجرای بازی با فشردن هم زمان کلیدهای CTRL + ALT + DELETE وارد TaskManager شوید. در سربرگ Processes برنامه TaskHost را (که ممکن است دوتا باشد) پیدا ، روی آن کلیک راست کنید و EndProcess را بزنید.
مشکل برطرف می شود.

arash-king
05-04-2012, 13:56
سلام دوستان
من نسخه GTA IV episodes from liberty city را روی لپ تاپ ریختم و گرافیکش هم روی 1366x768 گذاشتم ولی اخطار داده و نوشته که بازی با این سایز نمیتونه خوب اجرا بشه
منم هرچقدر گرافیک را دستکاری میکنم درست نمیشه و مثلا وقتی تو خیابون هستم همه ساختمان ها تیره میشن و بعضیاشون غیب میشن :31:
کسی هست کمک کنه ؟

iCe m@n
07-04-2012, 18:26
دوست عزیز درایور گرافیک رو آپدیت کنید ببیند درست میشه:46:

omid-p
08-04-2012, 14:26
سلام دوستان
من بازی gta iv را نصب کردم همه چیز درسته فقط وقتی سوار ماشین می شم بازی یک لحظه گیر می کنه و دوباره ولی می کنه
این هم مشخصان کامپیوترم:
vga:radon hd 6670
ram:4 gb
cpu: g 860
windows 7 32 bit
به نظرتون چی کار کنم
ممنون

iCe m@n
08-04-2012, 22:42
سلام دوستان
من بازی gta iv را نصب کردم همه چیز درسته فقط وقتی سوار ماشین می شم بازی یک لحظه گیر می کنه و دوباره ولی می کنه
این هم مشخصان کامپیوترم:
vga:radon hd 6670
ram:4 gb
cpu: g 860
windows 7 32 bit
به نظرتون چی کار کنم
ممنون

سلام
یعنی چی یه لحظه گیر میکنه دوباره ول میکنه یعنی کلا بازی گیر میکنه؟
یا کند اجرا میشه بازی؟
شما این پچ رو دانلود کن به احتمال زیاد مشکل حله

omid-p
08-04-2012, 23:50
سلام
یعنی چی یه لحظه گیر میکنه دوباره ول میکنه یعنی کلا بازی گیر میکنه؟
یا کند اجرا میشه بازی؟
شما این پچ رو دانلود کن به احتمال زیاد مشکل حله

کلا بازی همه چیزش خوبه و کامل اجرا می شه ولی فقط سوار ماشین می شم و می خوام فرمون ماشین را بچرخونم بازی 1-2 ثانیه می ایسته و دوباره شروع می شه
هر بار فرمان ماشین را می چرخونم این حالت پیش می اید
اگه مستقیم ماشین را برونم کمتر این حالت پیش می اید
پچ را هم ممنون که لطف کردید
نصب می کنم خبرش را همین جا می زارم

iCe m@n
09-04-2012, 01:30
کلا بازی همه چیزش خوبه و کامل اجرا می شه ولی فقط سوار ماشین می شم و می خوام فرمون ماشین را بچرخونم بازی 1-2 ثانیه می ایسته و دوباره شروع می شه
هر بار فرمان ماشین را می چرخونم این حالت پیش می اید
اگه مستقیم ماشین را برونم کمتر این حالت پیش می اید
پچ را هم ممنون که لطف کردید
نصب می کنم خبرش را همین جا می زارم

اصولا با این پچ باید این مشکل هم بر طرف بشه چون سیستم خوبی هم دارید :46:

iCe m@n
09-04-2012, 01:39
سلام دوستان

با تشکر

سلام دوست عزیز اصولا سیو های دیگران روی سیستم های بقیه جواب گو نیست برای این بازی
ولی من سیو خودم رو میذارم که فکر میکنم مراحل اصلی تمام شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای ساخت اکانت آفلاین یوزر رو (iCe mAn) بزنید

-------------------
برای موزیک
موزیک های خودتون رو توی این مسیر بریزید

Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music

بعد توی منوی بازی در قسمت Audio
complete Scan رو بزنید تا تمام موزیک هایی که ریختید رو اسکن کنه
بعد توی بازی با چرخونک موستون موج رادیو رو بزارید روی INDEP ENDENCE که عکس یه دست هست که توی دست CD هستش
----------------------

برای مشکل ارور هم یه عکس از ارور بزارید تا بشه راهنمایی کرد :46:

dash_mehdi
09-04-2012, 01:42
gta iv کلا با ویندوز 7 مشکل داره
برا من کلا رو وین 7 نصب نشد رفتم اکس پی رختم

iCe m@n
10-04-2012, 01:16
gta iv کلا با ویندوز 7 مشکل داره
برا من کلا رو وین 7 نصب نشد رفتم اکس پی رختم

با ویندوز 7 مشکلی نداره یکم توی میندوز 7 نسبت به XP کند تر اجرا میشه که اونم اگه سیستم بالایی داشته باشید مشکلی نیست
من خودم توی ویندوز 7 64bit دارم بازی میکنم بدون مشکل :46:

omid-p
10-04-2012, 08:23
اصولا با این پچ باید این مشکل هم بر طرف بشه چون سیستم خوبی هم دارید :46:

آقای iCe m@n دستت درد مکنه با این پچ مشکل حل شده
ممنون
و این که با این پچ بازی episode from liberty city هم به بازی اضاقه شد

mehran_286
14-04-2012, 16:43
سلام دوست عزیز اصولا سیو های دیگران روی سیستم های بقیه جواب گو نیست برای این بازی
ولی من سیو خودم رو میذارم که فکر میکنم مراحل اصلی تمام شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای ساخت اکانت آفلاین یوزر رو (iCe mAn) بزنید

-------------------
برای موزیک
موزیک های خودتون رو توی این مسیر بریزید

Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music

بعد توی منوی بازی در قسمت Audio
complete Scan رو بزنید تا تمام موزیک هایی که ریختید رو اسکن کنه
بعد توی بازی با چرخونک موستون موج رادیو رو بزارید روی INDEP ENDENCE که عکس یه دست هست که توی دست CD هستش
----------------------

برای مشکل ارور هم یه عکس از ارور بزارید تا بشه راهنمایی کرد :46:

مرسی ولی آخرین پچ و کرک رو هم معرفی کنید و لینکش رو بدید:11:

با تشکر

iCe m@n
14-04-2012, 17:37
مرسی ولی آخرین پچ و کرک رو هم معرفی کنید و لینکش رو بدید:11:

با تشکر

خواهش میکنم
آخرین ورژن پچ 1.7 هستش
اینم لینک پچ + کرک

omid-p
14-04-2012, 19:06
سلام iCe m@n ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این پچی را که به من دادید نصب کردم بازی episode from liberty city را به بازی اضافه کرد ولی وقتی می خوام بازی کنم شماره سریال و وصل شدن به اینترنت و ... می خواد چی کار کنم؟
در ضمن من بازی gta iv را تا آخر رفتم و در آخرین مرحله وقتی می خوام سوار هلی کوپتر بشم با موتور می پرم و هلی کوپتر را می گیرم و می گه پش سر هم space را بزن،من هم space را می زنم ولی سوار هلی کوپتر نمی شه و بعد از 20-30 ثانیه سقوط می کنه
این جا باید چی کار کنم
ممنون

iCe m@n
14-04-2012, 19:18
سلام iCe m@n ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این پچی را که به من دادید نصب کردم بازی episode from liberty city را به بازی اضافه کرد ولی وقتی می خوام بازی کنم شماره سریال و وصل شدن به اینترنت و ... می خواد چی کار کنم؟
در ضمن من بازی gta iv را تا آخر رفتم و در آخرین مرحله وقتی می خوام سوار هلی کوپتر بشم با موتور می پرم و هلی کوپتر را می گیرم و می گه پش سر هم space را بزن،من هم space را می زنم ولی سوار هلی کوپتر نمی شه و بعد از 20-30 ثانیه سقوط می کنه
این جا باید چی کار کنم
ممنون

سلام
دوست عزیز این پچ به طور پیش فرض برای کسانی که نسخه های اوریجینال دارن بازی episode from liberty city رو اجرا میکنه

در اون مرحله هم تا جایی که من یادمه شما باید زمانی که بغل هلیکوپتر رو میگیری تند تند Space رو بزنی که بره بالا و وارد هلیکوپتر بشه

VAMP!RE
03-05-2012, 18:12
سلام دوستان ...!!
من یه فایل exe از سی دی نصب بازی که داخل پوشه rgsc از پوشه shb هست رو گم کردم یعنی ویروس کش پاکش کرده اگه میشه یکی این فایل رو برام آپلود کنه تا ما دانلود کنیم....
آدرس فایل ...: gta IV /SHB/RGSC/RGSC.exe

ممنون ..!!

ali_agha1981
05-05-2012, 17:08
سلام
من میخوام بازی GTA IV روی ویندوز سون نصب کنم متاسفانه توضیحات صفحه اول خیلی قدیمی هست و برای ویندوز XP است
گشتن 593صفحه این تاپیک هم مسلما مقدور نیست...اگه میشه کسی لینکی برای راهنمایی نصب کامل بازی روی ویندوز سون رو بذاره..ممنون میشم..
همچنین اگه میشه لینک مستقیم این پچ 115 مگابایتی هم بذارید چون لینک بالا که دانلود نمیکنه...

iCe m@n
05-05-2012, 20:36
سلام
من میخوام بازی GTA IV روی ویندوز سون نصب کنم متاسفانه توضیحات صفحه اول خیلی قدیمی هست و برای ویندوز XP است
گشتن 593صفحه این تاپیک هم مسلما مقدور نیست...اگه میشه کسی لینکی برای راهنمایی نصب کامل بازی روی ویندوز سون رو بذاره..ممنون میشم..
همچنین اگه میشه لینک مستقیم این پچ 115 مگابایتی هم بذارید چون لینک بالا که دانلود نمیکنه...

سلام دوست عزیز راهنمایی خاصی نداره شما بازی رو نصب کن بعد پج رو نصب کن و کرکی که توی فولدر پچ هست رو بریز توی محل نصب بازی و بعد میتونی راحت بازی کنی

لینک دانلود پچ بالایی هم سالمه تست کردم بازم برای شما میذارم

desirehd
17-05-2012, 10:04
سلام
این پچی که معرفی کردین رو بازی gta episode from liberty city هم جواب میده؟
بازی رو خریدم نصب میشه وقتی رو بازی کلیک میکنم یه پنجره میاد روش نوشته RAZOR911 و دوباره محو میشه،یعنی اصلا تو بازی نمیره.

Sent from my Desire HD using Xparent Purple Tapatalk 2

iCe m@n
17-05-2012, 11:23
سلام
این پچی که معرفی کردین رو بازی gta episode from liberty city هم جواب میده؟
بازی رو خریدم نصب میشه وقتی رو بازی کلیک میکنم یه پنجره میاد روش نوشته RAZOR911 و دوباره محو میشه،یعنی اصلا تو بازی نمیره.

نه دوست عزیز پچ اون جدا هستش

لینک پچ به همراه کرک مخصوصش

این ارور شما هم میتونه از کرک باشه یا از رجیستری
حالا شما پچ رو نصب کن کرک هم بکن اگه دیدی مشکل حل نشد بیا اینجا برات حلش کنم

tina202
23-05-2012, 16:34
تو ور خدااااااااااااااااااااااا اااا کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککک
GTA IV FATAL ERROR: WS10 چه جوری درستش کنم؟؟؟؟!

tina202
23-05-2012, 16:41
تو ور خدااااااااااااااااااااااا اااا کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککک
GTA IV FATAL ERROR: WS10 چه جوری درستش کنم؟؟؟؟!

tina202
23-05-2012, 16:42
یکیییییییییییی جواب بده!!!!@@##$$%%^^

tina202
23-05-2012, 16:48
ahhhhhhhhhhhhh

gta- IV
24-05-2012, 20:45
من وقتی بازی جی تی ای ای وی رو اجرا میکنم و بازی میکنم جاده ها رو نمیبینم،دیوار هاو.. فقط مردم و ماشین ها رو میبینم و همه جا آبی رنگه انگار تو هوا راه میرم میشه بگید مشکل چیه؟

amir2im
25-05-2012, 21:01
من ویندوز7 64 بیتی.بازی نصب میشه اما مشکل گرافیک دارم یعنی همه چی خب لود نمیشه.پیگیر شدم گفتم باید یه پچ بریزی
از دوستان کسی ادرس رو داره بزاره.ممنون

iCe m@n
26-05-2012, 09:10
من وقتی بازی جی تی ای ای وی رو اجرا میکنم و بازی میکنم جاده ها رو نمیبینم،دیوار هاو.. فقط مردم و ماشین ها رو میبینم و همه جا آبی رنگه انگار تو هوا راه میرم میشه بگید مشکل چیه؟

من ویندوز7 64 بیتی.بازی نصب میشه اما مشکل گرافیک دارم یعنی همه چی خب لود نمیشه.پیگیر شدم گفتم باید یه پچ بریزی
از دوستان کسی ادرس رو داره بزاره.ممنون

دوستان هر دوی شما این پچ رو که آخرین ورژن پج بازی هست نصب کنید و کرک هم که داخل فولدر پج هست بریزید داخل محل نصب بازی باید مشکلتون حل بشه

desirehd
27-05-2012, 15:38
سلام اقا ای بازی GTA IV
مثل San Andereas نیست کد تقلبش.
مثلا وقتی کد تقلب Health رو میزنی و میری تیر اندازی میکنی اگه کسی بهت تیر اندازی کنه از سلامتیت کم میشه
یا واسه تعقیب پلیس وقتی کد رو میزنی اگه دور و برت باشن پلیسا میرن ولی اگه دوباره جرمی بکنی بازم میان دنبالت.

میخام بگم این کد تقلب ها محدودن،
کد تقلبی هم هس که اگه زدی دیگه اصلا از سلامتیت کم نشه یا پلیس نیفته دنبالت؟

وبعدش اینکه راه نداره کد تقلب ها رو یه جور دیگه(غیر از رو تلفنش) وارد کرد؟

:):):)

gta- IV
27-05-2012, 18:14
دوستان هر دوی شما این پچ رو که آخرین ورژن پج بازی هست نصب کنید و کرک هم که داخل فولدر پج هست بریزید داخل محل نصب بازی باید مشکلتون حل بشه

ممنون واسه پچ و کرک ولی یخورده حجمش زیاده ولی بازم ممنون، 5 شنبه امتحاناتم تموم میشه و من بازی رو از دوباره نصب میکنم اگه مشکل حل شد خبرتون میکنم، من با اینکه این مشکل رو داشتم چند تا مرحله رو به سختی بردم چون عاشق این بازیم بازم ممنون

iCe m@n
27-05-2012, 18:51
سلام اقا ای بازی GTA IV
مثل San Andereas نیست کد تقلبش.
مثلا وقتی کد تقلب Health رو میزنی و میری تیر اندازی میکنی اگه کسی بهت تیر اندازی کنه از سلامتیت کم میشه
یا واسه تعقیب پلیس وقتی کد رو میزنی اگه دور و برت باشن پلیسا میرن ولی اگه دوباره جرمی بکنی بازم میان دنبالت.

میخام بگم این کد تقلب ها محدودن،
کد تقلبی هم هس که اگه زدی دیگه اصلا از سلامتیت کم نشه یا پلیس نیفته دنبالت؟

وبعدش اینکه راه نداره کد تقلب ها رو یه جور دیگه(غیر از رو تلفنش) وارد کرد؟

:):):)

کد های این بازی همینطوره که خودت هم گفتی و مثل San Andereas دائمی نیست چیت ها
و اینکه فقط هم چیت ها رو باید با تلفن ok کنی راه دیگه ای نداره
تنها راه این که چیت ها رو هی نخوای بزنی اینه که ترینر بازی رو بگیری که ترینر ها رو هم میتونی با یه سرچ تو گوگل پیدا کنی و تست کنی هر کدوم جواب داد استفاده کنی

ممنون واسه پچ و کرک ولی یخورده حجمش زیاده ولی بازم ممنون، 5 شنبه امتحاناتم تموم میشه و من بازی رو از دوباره نصب میکنم اگه مشکل حل شد خبرتون میکنم، من با اینکه این مشکل رو داشتم چند تا مرحله رو به سختی بردم چون عاشق این بازیم بازم ممنون

دوست عزیز فعلا تنها راه حل و فکر میکنم موثر ترین همین پج هستش که زیاد هم حجم آنچنانی نداره:31:

VAMP!RE
04-06-2012, 23:46
سلام دوستان من این بازی رو نصب کردم ولی موقع اجرا این ارور رو میده .....:

سیستمم :
core I7
gtx 560 ti
16 gig ram

قبلا همینو بازی میکردم سالم بود ...!!

Ebhaam
05-06-2012, 12:09
سلام،
پچی که تو انجمن برای این بازی اومده بود رو نصب کردم اما بعد از ریستارت گرافیک تمام بازیهام به هم خورده!
لطفا کمک کنید!!!:41:
فک کنم یه مشکل کلی پیش اومده باشه ...
درایور کارت گرافیک رو دوباره نصب کردم ولی فایده ای نداشت...
asus a53Sv
nvidia GT540m 2g
ram 6g

VAMP!RE
07-06-2012, 14:05
سلام دوستان من این بازی رو نصب کردم ولی موقع اجرا این ارور رو میده .....:

سیستمم :
core I7
gtx 560 ti
16 gig ram

قبلا همینو بازی میکردم سالم بود ...!!

میشه یکی کمک کنه ....!!!

THE WORLD_IS MINE
07-06-2012, 20:15
من ویندوز 7 نتونستم بازی رو اجرا کنم
کسی تونسته رو 7 بازی رو نصب کنه یا خیر؟

creaturs
09-06-2012, 12:47
سلام
من رو ویندوز سون sp1 64bit اجرا کردم بازی میکنم
فقط یه مشکلی دارم بازی کمی لگ داره تا 1.7 آپدیت کردم همه چیش خوبه فقط یه کمی لگ داره
memory use:327/1008 هست
نمیشه زیاد شه؟
من رمم 6گیگه و سی پی یوم core i5 2.9 هست
کمک میکنین؟

gta- IV
10-06-2012, 12:02
سلام من بازي را به طور كامل و صحيح نصب كردم ولي وقتي بر روي Play كليك كنم عكس زير مياد مشكل از كجاست؟

mehdiOZ
16-06-2012, 16:09
سلام.لطفا کمک کنید.
من بازی رو ریختم بعد از اجرا وقتی میری تو بازی بعد از چند دقیقی دوربین تلو تلو (telo telo) میخوره.انگار گیج میخوره.و وقتی سوار ماشینه خود به خود گاز میده

kingmohsen
17-06-2012, 00:04
سلام.لطفا کمک کنید.
من بازی رو ریختم بعد از اجرا وقتی میری تو بازی بعد از چند دقیقی دوربین تلو تلو (telo telo) میخوره.انگار گیج میخوره.و وقتی سوار ماشینه خود به خود گاز میده

کشکل از کرک بازیه. کرک شما اولین کرکی بوده که اومده واسه بازی و کلی مشکل داره. بهتره کرک جدید رو بریزی و اگه میتونی پچ ها رو هم نصب کن.

Ferynasi
25-06-2012, 21:16
سلام و خسته نباشید به همگی . ببخشید این لینکی که در زیر گذاشتم توی تاپیک ادیت و پچ بود ولی کار نمیکنه میشه درستشو بذارین. چون فکر کنم مشکلام با دانلود این حل شه.
و مشکلمم اینه که هرچی مد و ادیت میکنم برا بازی دیگه بازی اجرا نمیشه نمیدونم مشکاش چیه با پچ سازگار نیست چیه نمیدونم بدم نمیدونم چطوری درستش کنم اینطوری که میشه . هی بازس رو دوباره نصب میکنم .خسته شدم.
با تشکر.

Benygh
26-06-2012, 16:38
یادش بخیر این تاپیک ...
هنوز که هنوزه هر روز از باکس دات کام برام ایمیل میاد که دارن فایل های کرک رو دانلود میکنند...
باورم نمیشه هنوز هم این بازی درست حسابی کرک نشده !!!

یادش بخیر ...

شرمنده که نمیتونم وقت بذارم و کمک کنم چرا که دیگه در جریان بازی و آپدیت ها نیستم و فکر نمیکنم بتونم کمک آن چنانی به دوستان کنم...

kamivh1
01-07-2012, 06:20
سلام من gta episodes from liberty city و نصب کردم کرک هم ریختم ولی اجرا که میکنم این ارور رو میده چیکارش کنم؟؟ کلافم کرده!

kiyarash2012
03-07-2012, 23:28
salam kasi inja nistesh betone mano to nasbe gta iv komak kone torkhoda pedraam dar omad dg

kiyarash2012
04-07-2012, 00:09
توروخدا کمک کنید وقتی روی lunch gta iv کلیک میکنم این میادش.چیکارکنم؟؟؟؟؟؟C:\Users\ا رام\Desktop

kiyarash2012
04-07-2012, 00:13
وقتی کلیک میکنم عکس razor میادش بعدش یک اررور میادش نوشته(the procedure entry point_binksetmemory@8 could not be located in the dynamic link libary bink32.dll.)این واس چیه؟؟؟خواهش میکنم کمک کنید خسته شدا ازبس اینورو اونورگشتم:41:

Saeed System
09-07-2012, 11:46
اگر کسی هست در اینجا ..سلام. چون سوالای قبلی که جواب داده نشد ..سوال منم حتما بی جواب میمونه ولی خوب حالا یه امتحان م یکنیم شاید کسی جواب داد... توکل بخدا.

دوستان من ویندوز 7 64 بیتی. امروز بازی رو نصب کردم . آخرین پچ که همون 1.7 ریختم کرک رازور برای پچ 1.7 رو ریختم ولی وقتی کلیک می کنم بعد از آرم رازور ارور میده gta iv fata error ws10 که این ارور تو پست اول تاپیک هم نبود توضیحش .

عکس ارور:

frontlines
09-07-2012, 14:42
سلاممن بازی رو نصب کردم .ولی وقتی وارد بازی میشم به جای صدا و موزیک فقط خش خش داره.چنتا نسخه ی مختلف DX رو هم نصب کردم ولی تغییری نکرد .با Max Payne 3 هم همین مشکلو دارم. جفتشون از Rockstar.کسی میدونه چیکار باید کرد؟ممنون

frontlines
12-07-2012, 18:53
اگر کسی هست در اینجا ..سلام. چون سوالای قبلی که جواب داده نشد ..سوال منم حتما بی جواب میمونه ولی خوب حالا یه امتحان م یکنیم شاید کسی جواب داد... توکل بخدا.دوستان من ویندوز 7 64 بیتی. امروز بازی رو نصب کردم . آخرین پچ که همون 1.7 ریختم کرک رازور برای پچ 1.7 رو ریختم ولی وقتی کلیک می کنم بعد از آرم رازور ارور میده gta iv fata error ws10 که این ارور تو پست اول تاپیک هم نبود توضیحش .عکس ارور:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از کنترل پنل ، Add or remove قسمت Microsoft Games For Windows رو Uninstall کن .دوباره نصبش کن.برو تو فولدر بازی Xlive.dll رو پاک کن.اگه درست نشد احتمالا با اپدیت درایور مادربورد و عوض کردن ویندوز درست میشه

phoenix_mmr
22-07-2012, 12:04
وقتی این میاد کد هم میدم ولی اجرا نمیشه !!!

کد :

VCUJR-6N3YN-FQ9S4-SCSA6-ULH7E-F2G2G-PLJ55-KDSG9-NQF3
Serial: UJEEK-ME33J-JDES3-GEW6X-F3NUV منم همين مشكلو دارم...چيكا كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Saeed System
24-07-2012, 17:57
سلام دوست عزیز راهنمایی خاصی نداره شما بازی رو نصب کن بعد پج رو نصب کن و کرکی که توی فولدر پچ هست رو بریز توی محل نصب بازی و بعد میتونی راحت بازی کنی

لینک دانلود پچ بالایی هم سالمه تست کردم بازم برای شما میذارم

سلام دوست عزیز مرسی ا زکمکتون....من پچ رو قبلا دانلود کردم..الان کرکش رو می خوام...کرک جداش رو داری بزار ی...دستت درد نکنه کیک برا یهمین پچ 1.7

کرک جداش رو اگه بزار یخیلی ممنونت میشم آخه برام مقدرو نیست بخاطر کرک خالی دوباره پچ هم دانلود کنم حجمش خیلی زیاده

Saeed System
24-07-2012, 22:11
دوستان من مشکل ارور gta iv fatal error ws10 رو آخر فهمیدم چیه ..بعد ا زکللی پاک کردن رو ریختن و اینترنت گردی....

ببینید کسیایی که این ارور رو می گیرند:

1 دلیل داره...ما لمن ایطوری بود...دلیلش اینه که اینا بازی رو نصب میکنند و بدون اینکه وارد بازی شوند پچ 1.7 رو نصب میکنند و وقتی کرک رازو1911 رو می ریزند با ارور ws10 مواجه م یشوند.

حالا من فهمیدم داستان چیه بالاخره.

اول بازی رو نصب کنید. بعد از کرک کردن بازی. وارد بازی بشید. وارد که شدید یک آفلاین اکانت ویندوز لایو بسازید و وارد داشتان بازی بشید تا اونجایی که میرید داخل خونتون و برید رو تختخواب و بازی رو سیو کنید. بعد از بازی بیایید بیرون . بعد پچ 1.7 رو نصب کنید!! و بعد دیگه این ارور رو نمی گیرید..

پس دوستان یکه مثل من پچ 1.7 رو دوست دارن سریع بریزند چون خیلی ا زمشکلات بازی رو رفع میکنه. اول بازی پچ نشده رو اجرا کنند همونطور که گفتم و بعد پچ رو نصب کنند.

من الان ویندوزم 7 64 بیتی پچ 1.7 رو هم نصب کردم کرک رازو1911 هم ریختم و بازیم ردیف شده.

مخلص همگی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif (javascript:void(0))

farshid-iv
25-07-2012, 23:08
من ارور DD3d80 دارم كممك كم بازيو دوباره اجرا كردم دوباره ري اينستال كردم سه باره...نشد بازم وقتي با سوشال كلاب play ميكنم كمي بعد كه داس مياد DD3D80 ميده قبلا خوب بودا ولي الآن اينطوري شده كمكم كنين.:9:

unknown47
28-07-2012, 12:57
درود دوستان من دوباره فیلم یاد هندستون کردو میخوام دوباره از اول شرع کنم جی تی ای بازی کردن! حالا باز رو سون مشکل تیک زدنو دارم سیستمم قویه تقریبا ram:4 vga:5830 xfx cpu: core i5-750 بی زحمت میشه بچی معرفی کنید که بتونم راحت بازی کنم روی سون؟! با تشکر

fk_vahid
29-07-2012, 13:52
سلام به دوستانمن به صورت انلاین وارد بازی میشدمیعنی افلاین اصلا امکانش نبودحالا هم که یوزر و پسورد رو میزنم کانکت نمیشه social club ( با دو اکانت دیگه هم تست کردم ولی نشد )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

salam kon
29-07-2012, 22:51
سلام دوستان نصب این بازی (IV) اعصاب برام نذاشته!
روی سون 64بیت دوبار تا حالا از اول نصب کردم پچ razer 1.0.7 رو هم با کرکش نصب کردم اما وقتی بازی رو با Rockstar Games Social Club اجرا میکنم این ارور رو میده که :

APPlication Falied LaunchThe application you are attempting to launch no longer exists. please reinstall the application, or contact support at:

وقتی هم که بازی رو با launcher باز میکنم وارد بازی میشه یعنی آرم راک استار میاد و اسم بازی هم میاد ولی بعد صفحه سیاه میشه و مجبور میشم بیام بیرون ازش.

سیستمم هم : corei5 2.4 ram 4 با گرافیک radeon hd 6490+mobile intel hd

Saeed System
07-08-2012, 00:28
درود دوستان من دوباره فیلم یاد هندستون کردو میخوام دوباره از اول شرع کنم جی تی ای بازی کردن! حالا باز رو سون مشکل تیک زدنو دارم سیستمم قویه تقریبا ram:4 vga:5830 xfx cpu: core i5-750 بی زحمت میشه بچی معرفی کنید که بتونم راحت بازی کنم روی سون؟! با تشکر

سلام....این پچ نهاییه لینک مستقیم:

شما این پچ رو بریزید گرافیک بازی رو بخینه ت رمیکنه و کرک رازور1911 رو هم باید بریزید

Saeed System
07-08-2012, 00:30
سلام دوستان نصب این بازی (IV) اعصاب برام نذاشته!
روی سون 64بیت دوبار تا حالا از اول نصب کردم پچ razer 1.0.7 رو هم با کرکش نصب کردم اما وقتی بازی رو با Rockstar Games Social Club اجرا میکنم این ارور رو میده که :

APPlication Falied LaunchThe application you are attempting to launch no longer exists. please reinstall the application, or contact support at:

وقتی هم که بازی رو با launcher باز میکنم وارد بازی میشه یعنی آرم راک استار میاد و اسم بازی هم میاد ولی بعد صفحه سیاه میشه و مجبور میشم بیام بیرون ازش.

سیستمم هم : corei5 2.4 ram 4 با گرافیک radeon hd 6490+mobile intel hd

سلام شما وقت یپچ 1.7 رو نصب مکینید ..اصلا سوشیال کلاب پاک میشه و خودش تو نصب میکگه که دیگه احتیاجی بهش نیست.....مطمئنی درست نصب کردید پچ رو؟

این لینک پچ 1.7 :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

YAHYA-PRO
08-08-2012, 14:11
دوستان اگه میشه بی زحمت کرک پچ 1.7 رو به صورت جدا بزارین
خودم گشتم چند تایی بود با حجم های متفاوت ولی آخر سرم نفهمیدم کدوم برای پچ 1.7 هست

میگم این بازی رو که گرفتم رو دیودی هاش چیزیی نوشته که iv هست یا Liberty City ! از کجا بفهمم کدوم نسخه هست ؟
حدود 5 مین بازیو رو سیستم دوستم انجام دادم با اینکه پچ 1.7 نصب کرده بود و گرافیکش رو آخر تنظیم کرده بود ولی واقعا ضعیف بود
اصلا در حد عکسهایی که ازش دیدم نیست کار خاصی باید انجام بدم بعد از نصب ؟
کدوم یکی از این نسخه ها بهترن ؟

ممنون

Saeed System
08-08-2012, 20:44
دوستان اگه میشه بی زحمت کرک پچ 1.7 رو به صورت جدا بزارین
خودم گشتم چند تایی بود با حجم های متفاوت ولی آخر سرم نفهمیدم کدوم برای پچ 1.7 هست

میگم این بازی رو که گرفتم رو دیودی هاش چیزیی نوشته که iv هست یا Liberty City ! از کجا بفهمم کدوم نسخه هست ؟
حدود 5 مین بازیو رو سیستم دوستم انجام دادم با اینکه پچ 1.7 نصب کرده بود و گرافیکش رو آخر تنظیم کرده بود ولی واقعا ضعیف بود
اصلا در حد عکسهایی که ازش دیدم نیست کار خاصی باید انجام بدم بعد از نصب ؟
کدوم یکی از این نسخه ها بهترن ؟

ممنون

سلام........liberty city داستان متفاوت با 2 شخصیت جدید ....که باید بازی اصلی نصب باشه که بعد روش نصب بشه....یعنی شما اگر لایبرتی سیتی روبخواهید بازی کنید باید اول خود iv رو نصب کنید و بعد اون رو روش نصب کنید..پس شما بازیتون همون iv ...

البته ای رو مطمئن نیستم که باید بازی قبلی نصب باشه چون روی کامیپوت ربازی نکردم ولی یه جا خونده بودم باید بازی قبلی نصب باشه .....

داستان بازی اصلی :

از اونجا شروع میشه که تو ماشین رفیقتون هستید و رانندگی م یکنید و میرید به سمت خونه در تاریکی شب....

کرکشم درسته ..ااگر دست نباشه که نمیره تو بازی...اینم کرک نهایی رازور 1911 2 تا فایل کلا 200 کیلوبایت:

گرافیکشم همونه دیگه ....کاریش نمیشه کرد فقط یه پچی هست خیلی سبکه 2 مگ که وقتی بریزید یه مقدا ربا تغییر برایتنس و تنظیمات رنگ بازی رو به واقعیت نزدیکت رمیکنه

فقط قبلش بک آپ بگیرید و این پچ تست شده روی ورژن 1.7 و همچنید روی لیبرتی سیتی و برای اطلاعات بیشتر به منبع پچ مراجعه کنید که د رپایین پست قرار دادم

در این حد:

منبع پچ:

YAHYA-PRO
08-08-2012, 21:28
ممنون از شما نصبش کردم
اخطار ws10 پوستمو گرفت
بالاخره همون کرکی که فایل xlive.dll داره رو گرفتم تا درست شد:31:

این پچ گرافیک که گذاشتین رو تست میکنم منتها اینا کار ساز نیست
کلا مشکل داره مثلا aa با این که رو 16 میرازرم تقریبا فرقی با غیر فعال بودنش نداره:31:

Saeed System
09-08-2012, 07:55
ممنون از شما نصبش کردم
اخطار ws10 پوستمو گرفت
بالاخره همون کرکی که فایل xlive.dll داره رو گرفتم تا درست شد:31:

این پچ گرافیک که گذاشتین رو تست میکنم منتها اینا کار ساز نیست
کلا مشکل داره مثلا aa با این که رو 16 میرازرم تقریبا فرقی با غیر فعال بودنش نداره:31:

درسته...اصلا حواسم به ارور ws10 نبود....حواسم نبود تو کرک فایل xlive رو اضافه کنم..شرمنده..:11:

----------------------

اینم یه کرک کامل و نهایی بازی برای ورژن 1.7 و همه ورژنهای قبلی - 3 تا فایل داره یکیش xlive.dll که ارور ws10 نمی گیرید.

----------------------------------------

اینم پچ گرافیکی معروف iCEnhancer 2.1 Final با حجم 16 مگ

این پچ گرافیک رو تا این حد زنده ترمیکنه:

لینک مستقیم دانلود پچ:

amin200200
09-08-2012, 08:03
سلام
دوستان من بازی GTAIV رو روی لپ تاپم نصب کردم مشخصات لپ تاپ : cpu : cori5 , ram4 gig , graphic 1 gig nvidia اما لپ تاپ این بازی رو با گرافیک اینتل اجراش میکنه و اصلا از گرافیک nvidia استفاده نمیکنه آخه وقتی از بازی benchmark test میگیرم Video Adapter رو زده intel HD . در ضمن من پچ آخر رو هم نصب کردم و بازی از طریق لانچ اجرا میشه و این که من از داخل تنظیمات مربوط به گرافیک nvidia هم فایل لانچ و هم فایل GTAIV.exe رو انتخاب کردم که با High-performance NVIDIA processor اجرا بشه ما باز هم فایده نداشت . میخواستم ببینم آیا راه دیگه ای نداره که گرافیک NVIDIA رو به بازی بشناسونم مثلا از طریق همون فایل Commandline یا هر راه دیگه ای . دوستان اگه راهی داره حتما حتما حتما راهنمایی کنید .ممنون.

smzm67
10-08-2012, 14:52
فایل کرک مشکل داره واسه دانلود کردن داداش

ck98
11-08-2012, 13:24
سلام. من پچ 1.7 این بازی رو نصب کردم بعد خواستم برنامه spart iv رو باز کنم ولی باز نمیشه این برنامه رو چجوری نصب کنم ؟

kiar
23-08-2012, 10:29
سلام من کرک 1911 که چند تا پست قبل گذاشته بودن رو ریختم ولی این ارور امد اونجا هم به این ارور اشاره کردن و لینکی برای کرک دیگه برای حل مشکل گذاشتن ولی لینکش کار نمیکنه لطفا یه لینک دیگه بدین ممنون

kiar
23-08-2012, 22:36
دوستان لطفا راهنمایی بکنین این کارهارو کردم ولی درست نشد :
چند فایل xlive دیگه جایگزین کردم.
کرک بازیو عوض کردم کرک 1911 ریختم.
یه آپدیت دیگه هم امتحان کردم البته عین همون بود فقط از یه جای دیگه دانلود کردم.

سینا98
15-09-2012, 21:13
ببخشد مشکل زیری را سری تر حل کنید

سینا98
15-09-2012, 21:42
ببخشید من وقتی میام داخل بازی gta iv جاده هاو ساختمان ها را نشان نمیدهد خواهشان جوابمو بدین

l2eza.d
17-09-2012, 14:42
سلام دوستان ،خسته نباشید .
من asus n56vz دارم با گرافیک 2 gt650m و 8 gb ram + core i7 3610qm که قاعدتا باید بتونه بدون لگ iv رو اجرا کنه ، (با توجه به بنچمارک های notebookcheck.net هم باید تا high و بدون مشکل اجرا کنه ،)
بازی روونه در کل ولی هر 5 ثانیه یا بیشتر یه سکته می زنه ، و دوباره روون اجرا می شه ، و همینطور گیر می کنه ، ویندوزم هم 7 64bit هستش ،
بازی های bf3 و mw3 رو روی high و ultra بازی می کنم ولی اینو نمی تونم ، ممنونم اگه راهنمایی کنید !

saeed_136915
17-09-2012, 14:49
سلام
شما آخرین پچ بازی رو دانلود و نصب کنین (خیلی روی روونی بازی تاثیر میزاره)
اون لگ هم که میگین احتمالا از هارد هست. موقعی که لگ میگیره ببینین چراغ استفاده از هارد روشن میمونه یا نه

سینا98
18-09-2012, 13:54
نمیدونم چرا وقتی میام داخل بازی gta ivنه خونه هامعلوم نه جاده ها خواهشان راه حل این مشکل را به من بگویید

حسينعلي
21-09-2012, 10:05
سلام به همه
من سيستمم مشخصات بازي را داره اما براي اولين بار كه نصب كردم ورفتم تو بازي يكم تيك داشت اشتباهي رزوليشن رو از حد مجاز مانيتورم 1440 900 بيشتر كردم و حالا نميدونم كه چه كار كنم
وقتي ميرم تو بازي صدا مياد ولي مانيتورم مينويسه out of range چه كنم
:42::42::42::42::42::42::19::19::3:

Meysam Raz
21-09-2012, 11:14
سلام به همه
من سيستمم مشخصات بازي را داره اما براي اولين بار كه نصب كردم ورفتم تو بازي يكم تيك داشت اشتباهي رزوليشن رو از حد مجاز مانيتورم 1440 900 بيشتر كردم و حالا نميدونم كه چه كار كنم
وقتي ميرم تو بازي صدا مياد ولي مانيتورم مينويسه out of range چه كنم
:42::42::42::42::42::42::19::19::3:

برو تو اینجا (فقط باید فایلها هیدن نباشه)

C:\Documents and Settings\USER(your user name folder)\Local Settings\Application Data\Rockstar Games

بعد از اونجا فایل settings رو پاک کن حالا درست میشه. فقط تنظیم هایی که کردی میره

و یه چیز دیگه !! واسه اینکه یه وقت خراب کاری نشه اون فایل ها رو یه جای دیگه نگه دار که اگه خراب شد دوباره برگردونیشون
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

camry
07-10-2012, 17:36
سلام دوستان لطفا هر چه زود تر جواب بدین هر چه زود تر

من بعد از نصب کردن مد icchanger 1.2 متوجه شدم به ورزن بازیم نمیخوره به خاطر همین تمامی فایلهاشو پاک کردم و فایل های اصلی بازیو که از قبل بک آپ داشتم ریختم جاشون اما وقتی میخواد وارد بازی بشه میپره بیرون و پنجره send respond - close programme میاد
( داخل منو بازی میره اما موقع لود کردن بازی میپره بیرون !!! )

ممنون میشم کمکم کنید

shayankh450
07-10-2012, 17:48
خب برو همه ی folder بازی را پاک کن و دوباره نصب کن

moslem farahmand
12-10-2012, 11:47
من وقتی می خوام بازی را بازی کنم از من unlock cod و serial می خواد چه کار کنم:41:

shayankh450
13-10-2012, 13:07
دوست عزیز کرکش را نصب کردی

moslem farahmand
14-10-2012, 18:36
آره نمیدونم چرا اینطوری می شه دفعه های قبل که نصب می کردم اینطور نمی شد

mahdigholami
15-10-2012, 19:47
سلام دوستان
این چه اروریه؟

shayankh450
15-10-2012, 22:41
دوست عزیز ویندوزت چیه؟؟

mahdigholami
16-10-2012, 06:32
ویندوز سون 7

moslem farahmand
16-10-2012, 12:59
منم ویندوز 7 دارم
نمی شه کاری کرد

shayankh450
16-10-2012, 14:56
gta iv بر روی ویندوز 7 خیلی جور نیست
راستش این بازی برای xp sp3 و vista ساخته شده

shayankh450
16-10-2012, 14:59
برای رفع error این کارها را بکن ببین میشه
1:برای رفع این خطا طبق توضیحات سایت های مختلف باید سیستم خود را ری استارت کنید و مجددا بازی را اجرا کنید. اگر باز هم بازی اجرا نشد بازی را پاک کنید و دوباره نصب کنید.
2:برای رفع این خطا باید NET frame work sp1. را نصب نمایید.

dashkeyvan
25-10-2012, 16:25
اقا من رو سون نصب کردم فقط اولش یه ارور میده اونم واسه نصب نبودن این مدلهDirectX_MAR09 بود که نصب کردم حالا هم بازی میکنم خداییش ترکونده من 5 تا دی وی دی بود خریدم 7 تومن

shayankh450
25-10-2012, 19:25
gta iv بر روی windows 7 میاد ولی بعضی موقع ها سخت اجرا میشه
کلا روی xp و vista راحتر از 7 نصب واجرا میشه
من خودم ویندوز 7 دارم و الان هم نصبه و هیچ مشکلی ندارم:sq_25:

Snuff
04-12-2012, 06:45
سلام
لطفا فايل هاي فعال سازی Joystick را براي دانلود قرار بديد، لينك ها غير فعال شدند.

Vicious
11-12-2012, 00:05
اقا من تو بازی که که میرم خیلی لگ می زنه اخرین پچ هم که نصب می کنم این ارور رو میده

Vicious
11-12-2012, 00:24
کسی نیست جواب بده اخرین کرک بازی رو هم بزارین ممنون

Snuff
23-12-2012, 03:42
سلام
لطفا فايل هاي فعال سازی Joystick را براي دانلود قرار بديد، لينك ها غير فعال شدند.

هنوز منتظرم!

shahedegolshan
06-01-2013, 00:31
اساتید اهل فن لطفا لینک بازی رو قرار میدید تو این صفحه؟

ممنون میشم

mohsen57b
08-01-2013, 18:35
:n28::n28::n28::n28:سلام خدمت دوستان

موقع نصب بازی gta IV وقتی آخرین dvd را که نصب میکنم این پیغام را میده !!!!!!!!!!!!!!

d:/grand theft auto IV-spisodes from Liberty city/unistall/firewall install helper.dll

an error occurred while trying to read the source file:

abort retry ignore

چند تا از فایل هاش در محل نصب بازی استخراج نمیشه

windows seven os

گرافیک ATI 5730
Ram 4

ضمنا روی دو تا از سیستمهای پایین تر کامل نصب شده !!!!
اگه لطف کنید راهنمایی کنید مشکلش چیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!
با تشکر