PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - Grand Theft Auto IV

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26

iCe m@n
16-03-2011, 19:21
دوست عزیز، باید بگم که من بعد از انجام این کار هیچ مشکلی در وصل شدن به اینترنت ندارم. مشکل شما دقیقاً چیه؟ مطمئنین که فقط windows event log رو Disable کردین؟

راستش من این مشکل کیبورد رو داشتم اما انگار کسانی که بازی رو تو ویندوز 7 اجرا میکنن هیچوقت به این مشکل دقت نکردن. منم تو چند تا فروم خارجی گشتم و جوابش رو پیدا کردم. اینجوری هم که شما خودتون فهمیدین مشکل مربوط به گرافیک نیست.

من در حال حاضر فقط 2 تا مشکل با بازی دارم. یکی اینکه حتماً باید به اینترنت وصل باشم تا بازی اجرا شه. یکی هم اینکه بعضی وقتا وسط بازی ارور میده... اینا هم از اول بودن.

والا نمیدونم قضیه چی بود که اینجوری می شد ولی توی همین تاپیک چند وقت پیش همین بحث و راه حل پیشنهاد و انجام شد ولی نتیجه این شد که مشکل لگ توی بازی حل شد ولی به اینترنت دیگه نمیشد کانکت بشیم
ولی حالا من دوباره باید به امتحان بکنم ببینم قضیه چی هست:46:

saeed.1
16-03-2011, 21:29
دست همه دوستانی که زحمت میکشن درد نکنه.مخصوصا دوست عزیزمون iCe m@n که خیلی کمک کردن.:11:
من هم چند ماه پیش بعد از این که سیستم جدیدم رو سوار کردم IV رو نصب کردم وبا همین مشکل log برخورد کردم:41:خیلی رو اعصابه...این قدر شدید شده بود که اصلا بازی رو پاک کردم
وقتی راه حلش رو اینجا دیدم سریع رفتم سراغش و نصبش کردم و بازی بدون هیچ مشکلی کار میکرد.اما همون مشکلی که برای دوستان پیش اومده اتفاق افتاد.دیگه به اینترنت وصل نمیشه!پچ 7 رو نصب کردم مشکلی نبود،اما احتمال میدم به مرور زمان بازی کند شه!چون دفعه قبل هم که نصب کردم اول روون بود،بعدش کم کم کند شد.امیدوارم یه راهی واسه این لگ پیدا بشه.:20:

iCe m@n
16-03-2011, 21:46
دست همه دوستانی که زحمت میکشن درد نکنه.مخصوصا دوست عزیزمون iCe m@n که خیلی کمک کردن.:11:
من هم چند ماه پیش بعد از این که سیستم جدیدم رو سوار کردم IV رو نصب کردم وبا همین مشکل log برخورد کردم:41:خیلی رو اعصابه...این قدر شدید شده بود که اصلا بازی رو پاک کردم
وقتی راه حلش رو اینجا دیدم سریع رفتم سراغش و نصبش کردم و بازی بدون هیچ مشکلی کار میکرد.اما همون مشکلی که برای دوستان پیش اومده اتفاق افتاد.دیگه به اینترنت وصل نمیشه!پچ 7 رو نصب کردم مشکلی نبود،اما احتمال میدم به مرور زمان بازی کند شه!چون دفعه قبل هم که نصب کردم اول روون بود،بعدش کم کم کند شد.امیدوارم یه راهی واسه این لگ پیدا بشه.:20:

برای کمک که من کاری نمیکنم وظیفه هست:11:

ولی برای این موضع اینترنت که قطع میشه من الان بازی رو نصب میکنم و دوباره امتحان میکنم که ببینم قضیه چیه چون دفعه پیش که این مورد رو انجام دادم دیگه نمی شد کانکت بشم ولی با حرف ابن دوستمون که گفت من مشکلی ندارم برام سوال شد که چرا برای من اینجوری شده که تا امشب تست میکنم و بعد نتیجه رو میگم:46:

برای افت فریم هم دوست عزیز بیشتر دوستان یا میتونم بگم 90% کسانی که GTA رو بازی کردند مشکل افت فریم رو داشتند و هنوز هم دارند به خاط همین هم هست که تا الان برای این نسخه 7 تا پچ ارائه شده من تا الان برای هیچ بازی برای رفع مشکلات بازی ندیدم که بیشتر از 3 تا پچ نهایتا بدن بیرون ولی این بازی تا الان 7 تا پچ براش ارائه شده که هنوز هم نتونسته افت فریم بعضی از سیستم ها رو به طور کامل رفع کنه :13:
ولی یک چیز دیگه هم هست اونم اینه که اگه شما سیستمت واقعا قوی باشه نه توی ویندوز 7 نه توی XP مشکل افت فریم رو نداری من خودم تست کردم با این سیستم
CPU: AMD 640 3.00 GHz
VGA:3gig
ram:6gig ddr3
POWER:585
روی این سیستم بدون نصب هیچ پچی بدون افت فریم و هیچ لگی من تونستم بازی کنم به مدت 5 ساعت و توی این مدت حتی یک لگ یا یک ثانیه هم افت فریم نداشتم وباری رو مثل آب خوردن اجرا میکرد
بعضی ازدوستان هم سیستم متوسطی دارند و چون بعضی از بازی ها رو با این سیستم تونستند روی high بازی کنند توقع دارند همه بازی ها رو بتونند روی high و با تمام جزئیات بازی کنند که متاسفانه نمی شه

ببخشید زیاد حرف زدم :31:

موفق باشید:11:

greenmay
17-03-2011, 01:57
دوست عزیز شما خودت بهتر از همه فهمیدی این مشکل تو ویندوز 7 از گرافیک نیست، بلکه از همون Event log هستش. من نمیدونم چرا شما نمیتونین به اینترنت وصل شین.
تنها راهنمایی که میتونم بکنم اینه که من از اینترنت وایرلس استفاده میکنم. شاید این دلیلش باشه.

برای کمک که من کاری نمیکنم وظیفه هست:11:

ولی برای این موضع اینترنت که قطع میشه من الان بازی رو نصب میکنم و دوباره امتحان میکنم که ببینم قضیه چیه چون دفعه پیش که این مورد رو انجام دادم دیگه نمی شد کانکت بشم ولی با حرف ابن دوستمون که گفت من مشکلی ندارم برام سوال شد که چرا برای من اینجوری شده که تا امشب تست میکنم و بعد نتیجه رو میگم:46:

برای افت فریم هم دوست عزیز بیشتر دوستان یا میتونم بگم 90% کسانی که GTA رو بازی کردند مشکل افت فریم رو داشتند و هنوز هم دارند به خاط همین هم هست که تا الان برای این نسخه 7 تا پچ ارائه شده من تا الان برای هیچ بازی برای رفع مشکلات بازی ندیدم که بیشتر از 3 تا پچ نهایتا بدن بیرون ولی این بازی تا الان 7 تا پچ براش ارائه شده که هنوز هم نتونسته افت فریم بعضی از سیستم ها رو به طور کامل رفع کنه :13:
ولی یک چیز دیگه هم هست اونم اینه که اگه شما سیستمت واقعا قوی باشه نه توی ویندوز 7 نه توی XP مشکل افت فریم رو نداری من خودم تست کردم با این سیستم
CPU: AMD 640 3.00 GHz
VGA:3gig
ram:6gig ddr3
POWER:585
روی این سیستم بدون نصب هیچ پچی بدون افت فریم و هیچ لگی من تونستم بازی کنم به مدت 5 ساعت و توی این مدت حتی یک لگ یا یک ثانیه هم افت فریم نداشتم وباری رو مثل آب خوردن اجرا میکرد
بعضی ازدوستان هم سیستم متوسطی دارند و چون بعضی از بازی ها رو با این سیستم تونستند روی high بازی کنند توقع دارند همه بازی ها رو بتونند روی high و با تمام جزئیات بازی کنند که متاسفانه نمی شه

ببخشید زیاد حرف زدم :31:

دوست عزیز شما برای اینکه بخوای ببینی این مشکل حل شده بدون نصب بازی هم میتونین این کارو بکنین. بالاتر تو جواب اون یکی دوستمون هم گفتم، شاید دلیل اینکه مشکل ندارم اینترنت وایرلس باشه.
تنها مشکلاتی که هست اینه که حتماً باید Social club لاگین کنم و اینکه اررور RESC10 میده بازی. جدیداً بیشتر هم شده این ارور.

iCe m@n
17-03-2011, 02:06
دوست عزیز شما خودت بهتر از همه فهمیدی این مشکل تو ویندوز 7 از گرافیک نیست، بلکه از همون Event log هستش. من نمیدونم چرا شما نمیتونین به اینترنت وصل شین.
تنها راهنمایی که میتونم بکنم اینه که من از اینترنت وایرلس استفاده میکنم. شاید این دلیلش باشه.

دوست عزیز شما برای اینکه بخوای ببینی این مشکل حل شده بدون نصب بازی هم میتونین این کارو بکنین. بالاتر تو جواب اون یکی دوستمون هم گفتم، شاید دلیل اینکه مشکل ندارم اینترنت وایرلس باشه.
تنها مشکلاتی که هست اینه که حتماً باید Social club لاگین کنم و اینکه اررور RESC10 میده بازی. جدیداً بیشتر هم شده این ارور.

بله این امکان هست که شاید چون اینترنت شما وایرلس هست این مشکل رو ندارید ولی من و چند تا از دوستان با انجام این کار دیگه نمیتونسیتم به اینترنت وصل بشیم

شابد شما اولین بار که خواستید وارد بشید به صورت آنلاین وراد شده با اکانت رو به صورت انلاین ساختید که الان مبگه حتما باید انلاین باشید چون اصولا باید یه اکانت افلاین ایجاد بشه که این مورد ها پیش نیاد دیگه

greenmay
17-03-2011, 13:46
بله این امکان هست که شاید چون اینترنت شما وایرلس هست این مشکل رو ندارید ولی من و چند تا از دوستان با انجام این کار دیگه نمیتونسیتم به اینترنت وصل بشیم

شابد شما اولین بار که خواستید وارد بشید به صورت آنلاین وراد شده با اکانت رو به صورت انلاین ساختید که الان مبگه حتما باید انلاین باشید چون اصولا باید یه اکانت افلاین ایجاد بشه که این مورد ها پیش نیاد دیگه

ممنون به خاطر جواب.
من میخواستم آفلاین وارد بازی شم. اما Social club قبول نمیکرد میگفت باید حتماً آنلاین باشی. واقعاً نمیدونم چی کارش باید بکنم. خیلی راه ها رو هم امتحان کردم درست نشد.

taghdirrr
17-03-2011, 14:17
بچه ها بازی توی سون 64 بیت مشکل داره؟برای من اجرا نمیشه

iCe m@n
17-03-2011, 14:39
بچه ها بازی توی سون 64 بیت مشکل داره؟برای من اجرا نمیشه

نه دوست عزیز مشکلی نداره من خودم توی 7 64bit بازی میکنم مشکل شما چی هست؟

taghdirrr
17-03-2011, 14:59
نمیدونم فلا پچ 1.0.7.0 رو با کرکش ریختم نمیدونم چرا با Rockstar Games Social Club اجرا نمیشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فعلا نخواستم دوباره نصب کنم چون از رجیستری براش فایلشو export کردم تا در صورت عوض کردن ویندوز دوباره نصب نکنم.
اما نمیدونم چرا توی 64 بیت ران نمیشه

iCe m@n
17-03-2011, 15:02
نمیدونم فلا پچ 1.0.7.0 رو با کرکش ریختم نمیدونم چرا با Rockstar Games Social Club اجرا نمیشه

فعلا نخواستم دوباره نصب کنم چون از رجیستری براش فایلشو export کردم تا در صورت عوض کردن ویندوز دوباره نصب نکنم.
اما نمیدونم چرا توی 64 بیت ران نمیشه

خب به صورت آفلاین اجرا کن بازی رو

amery.ehsan
17-03-2011, 18:59
سلام من هم با ویندوز 7 64 بیت همین مشکل رو داشتم
ولی با GTA.IV.107-RZ1911 تونستم بازی رو اجرا کنم
البته نباید ایکن socialclub رو بزنی به جاش باید ایکن اصلی بازی رو بزنید

saeed.1
18-03-2011, 01:26
سلام.آقا این پچ دو روز بازی رو درست اجرا میکرد،ولی حالا افت فریم پیدا کرده.تنظیمات گرافیکی بازی هم هیچ تاثیری نداره.تازه تنظیمات صدا به هم ریخته بود و حالا هم وقتی قبل از شروع مرحله دارن باهم حرف میزنن(که حالت فیلم داره)صدای شیخصیت ها نمیاد!:18:
اولش که این بازی منتشر شد خیلی صدا کرد وحالا هم داره بدجوری صدا میکنه!!!:13:

راستی یه سوال این افت فریم هم مربوط به log ویندوز هست یا اصلا کاریش نمیشه کرد و باید بازم منتظر پچ باشیم؟؟؟

iCe m@n
18-03-2011, 04:33
سلام.آقا این پچ دو روز بازی رو درست اجرا میکرد،ولی حالا افت فریم پیدا کرده.تنظیمات گرافیکی بازی هم هیچ تاثیری نداره.تازه تنظیمات صدا به هم ریخته بود و حالا هم وقتی قبل از شروع مرحله دارن باهم حرف میزنن(که حالت فیلم داره)صدای شیخصیت ها نمیاد!:18:
اولش که این بازی منتشر شد خیلی صدا کرد وحالا هم داره بدجوری صدا میکنه!!!:13:

راستی یه سوال این افت فریم هم مربوط به log ویندوز هست یا اصلا کاریش نمیشه کرد و باید بازم منتظر پچ باشیم؟؟؟

دوست عزیز این افت فریم روی همه سیستم ها هست و با وجود 7 تا پچ هم برای بازی نتونستند که افت فریم رو به طور کامل حل کنند کاریش هم نمیشه کرد مگر اینکه سیستم شما وری قوی باشه که افت فریم رو احساس نکنید

greenmay
18-03-2011, 15:16
منم دقیقاً یه همچین مشکلاتی با Social club دارم و حل هم نمیشه

iCe m@n
18-03-2011, 17:03
منم دقیقاً یه همچین مشکلاتی با Social club دارم و حل هم نمیشه

چه مشکلی دارید با Social club ؟

greenmay
19-03-2011, 00:49
چه مشکلی دارید با Social club ؟
آفلاین نمیشه بازی کرد. بعدش ارور داد که برنامه باید آپدیت باشه. آپدیت کردم حالا میگه باید Games for windows live رو آپدیت کنی. بعد هنوز هم میزنه باید آنلاین باشی

iCe m@n
19-03-2011, 11:24
آفلاین نمیشه بازی کرد. بعدش ارور داد که برنامه باید آپدیت باشه. آپدیت کردم حالا میگه باید Games for windows live رو آپدیت کنی. بعد هنوز هم میزنه باید آنلاین باشی

دوست عزیز خب شما بازی رو به طور کامل پاک کن و دوباره نصب کن و این دفعه موقع ورود به بازی به اینترنت وصل نباش و یه اکانت به صورت افلاین بساز و برو توی بازی ببین مشکل حل میشه:46:

ehsanmokh
19-03-2011, 18:57
سلام
من پچ 1.07 رو نصب کردم اما کد می خواد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
لطفا راهنمایی کنید..........مر30.......................... ............

iCe m@n
19-03-2011, 20:40
سلام
من پچ 1.07 رو نصب کردم اما کد می خواد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلطفا راهنمایی کنید..........مر30.......................... ............

دوست عزیز شما بازی رو کامل نصب کن و پچ رو بریز روش کرک هم بریز
کرک رو هم از اینجا دانلود کنید

بعد هم به صورت آفلاین بازی رو انجام بدید و به اکانت آفلاین برای خودتون ایجاد کنید

شما صفحه اول همین تاپیک رو مطالعه کنی هم چیز رو توضیح داده راجع به نصب

david071
20-03-2011, 03:47
بازی من با ویندوز 7 مشکل داره توی بازی بد تیک میزنه.توی xp راحت اجرا میشه
مشکل فریم نیست بازی استپ میشه دوباره اجرا میشه pach 1.7 رو هم دانلود کردم دیگه بازیم بالا نمیاد:19:

iCe m@n
20-03-2011, 11:47
بازی من با ویندوز 7 مشکل داره توی بازی بد تیک میزنه.توی xp راحت اجرا میشه
مشکل فریم نیست بازی استپ میشه دوباره اجرا میشه pach 1.7 رو هم دانلود کردم دیگه بازیم بالا نمیاد:19:

دوست عزیز کلا بازی توی ویندوز XP بهتر از ویندوز 7 عمل میکنه این برای همه هست

یعنی چی بازی بالا نمیاد شما پچ رو به همراه کرک ریختید کامل؟

david071
20-03-2011, 13:53
بازی رو کامل پاک کردم دوباره نصب کردم با پچ 1.7 درست شد

اینم بنچمارک

Statistics
Average FPS: 60.62
Duration: 37.28 sec
CPU Usage: 67%
System memory usage: 61%
Video memory usage: 80%

Graphics Settings
Video Mode: 1440 x 900 (75 Hz)
Texture Quality: High
Shadow Quality: High
Reflection Resolution: Very High
Water Quality: Very High
Texture Filter Quality: Anisotropic x16
Night Shadows: Off
View Distance: 81
Detail Distance: 100

Hardware
Microsoft Windows 7 Ultimate
Service Pack 3
Video Adapter: AMD Radeon HD 6800 Series
Video Driver version: 8.17.10.1065
Audio Adapter: Speakers (C-Media PCI Audio Device)
Intel(R) Core(TM) i3 CPU 530 @ 2.93GHz

iCe m@n
20-03-2011, 13:57
بازی رو کامل پاک کردم دوباره نصب کردم با پچ 1.7 درست شد

اینم بنچمارک

Statistics
Average FPS: 60.62
Duration: 37.28 sec
CPU Usage: 67%
System memory usage: 61%
Video memory usage: 80%

Graphics Settings
Video Mode: 1440 x 900 (75 Hz)
Shadow Quality: High
Reflection Resolution: Very High
Water Quality: Very High
Texture Filter Quality: Anisotropic x16
Night Shadows: Off
View Distance: 81
Detail Distance: 100

Hardware
Service Pack 3
Video Adapter: AMD Radeon HD 6800 Series
Video Driver version: 8.17.10.1065
Audio Adapter: Speakers (C-Media PCI Audio Device)
Intel(R) Core(TM) i3 CPU 530 @ 2.93GHz

خب خوشحال شدم که مشکلتون حل شد
نتایج بنچمارکتون هم خوب هست
البته سیستم خوبی هم دارید

اگه سوالی بود درخدمتم:46:

موق باشید:11:

david071
20-03-2011, 14:49
فقط یک مشکل گرافیکی هست اونم اینه که لبه های اشیاء توی بازی بد نشون داده میشه حالتی خط خطی میفته .
عکس اصلی

iCe m@n
20-03-2011, 16:40
فقط یک مشکل گرافیکی هست اونم اینه که لبه های اشیاء توی بازی بد نشون داده میشه حالتی خط خطی میفته .
عکس اصلی

اين مشكل نيست دوست عزيز بازي كلا اينطوري هست تا دلت بخواد از اين مشكلات گرافيكي و باگ هاي خفن داره شما زياد جدي نگير همين كه تونستي بازي رو اجرا كني و داري بازي ميكني خداروشكر كن:31:

vahid.net
22-03-2011, 20:14
سلام به تمام دوستان گلم

من این نسخه رو روی ویندوز 7 64 بیتی اجرا کردم. با تنظیمات پیش فرض خود بازی بازی را اجرا میکنم. همه چیز و گرافیک و جزئیات خیلی خوبه ولی وقتی سوار ماشین میشم و میخوای برونی کاملا حس میکنی مکث بازی رو.یه لحظه سرعت پایین میاد و دوباره خوب میشه و همین طور این ماجرا ادامه داره...
حتی تنظیمات رو روی پایین ترین حالت قرار دادم ولی باز هم همین مشکل است متاسفانه و همین باعث میشه بازی کردن به دلم نشینه و چند روزی دیگه اجراش نکردم.
از دوستان کسی این مشکل رو داره و راه حلی براش داره؟

iCe m@n
22-03-2011, 21:04
سلام به تمام دوستان گلم

من این نسخه رو روی ویندوز 7 64 بیتی اجرا کردم. با تنظیمات پیش فرض خود بازی بازی را اجرا میکنم. همه چیز و گرافیک و جزئیات خیلی خوبه ولی وقتی سوار ماشین میشم و میخوای برونی کاملا حس میکنی مکث بازی رو.یه لحظه سرعت پایین میاد و دوباره خوب میشه و همین طور این ماجرا ادامه داره...
حتی تنظیمات رو روی پایین ترین حالت قرار دادم ولی باز هم همین مشکل است متاسفانه و همین باعث میشه بازی کردن به دلم نشینه و چند روزی دیگه اجراش نکردم.
از دوستان کسی این مشکل رو داره و راه حلی براش داره؟

دوست عزیز شما اگه سیستمت قوی هست و میخوای خیلی خوب بازی کنی روی ویندوز XP SP3 این بازی رو بازی کن که اون مشکل هم بر طرف بشه چون این بازی روی ویندوز XP SP3 خیلی بهتر از ویندوز 7 جواب میده

اگر هم سیستمت ضعیف هست که مربوط به کم آوردن سیستمت هست چون این بازی سیستم خیلی قوی نیاز داره تا راحت و بدون افت فریم و لگ بتونی بازی کنی؟

vahid.net
23-03-2011, 23:16
دوست عزیز شما اگه سیستمت قوی هست و میخوای خیلی خوب بازی کنی روی ویندوز XP SP3 این بازی رو بازی کن که اون مشکل هم بر طرف بشه چون این بازی روی ویندوز XP SP3 خیلی بهتر از ویندوز 7 جواب میده

اگر هم سیستمت ضعیف هست که مربوط به کم آوردن سیستمت هست چون این بازی سیستم خیلی قوی نیاز داره تا راحت و بدون افت فریم و لگ بتونی بازی کنی؟

مشخصات لبتابم:
Core i7 720QM
Ram:8 GB
ATI 5650

فکر کنم اونقدر قوی هست که جلو این بازی کم نیاره... چون راحت با رزولوشن 1600*900 و با بالاترین تنظیمات به راحتی و روان اجرا میشه. فقط و قتی سوار ماشین میشه اون گیر گرفتن خفیف رو حس میکنی.

iCe m@n
23-03-2011, 23:33
مشخصات لبتابم:
Core i7 720QM
Ram:8 GB
ATI 5650

فکر کنم اونقدر قوی هست که جلو این بازی کم نیاره... چون راحت با رزولوشن 1600*900 و با بالاترین تنظیمات به راحتی و روان اجرا میشه. فقط و قتی سوار ماشین میشه اون گیر گرفتن خفیف رو حس میکنی.

عزیز شما با پچ هم امتحان کردی؟
میتونه از کرک هم باشه؟
چون سیستمت که خیلی خوب هست ؟
البته همونطور که گفتم این بازی روی 7 همیشه یه افت فریم کمی داشته که توی ویندوز XP SP3 این مشکل برطرف شده؟

vahid.net
25-03-2011, 13:53
عزیز شما با پچ هم امتحان کردی؟
میتونه از کرک هم باشه؟
چون سیستمت که خیلی خوب هست ؟
البته همونطور که گفتم این بازی روی 7 همیشه یه افت فریم کمی داشته که توی ویندوز XP SP3 این مشکل برطرف شده؟

کدوم پچ؟ اگه منظورتون پچ های رسمی خود سازنده بازیه که باید بگم آخرین نسخش که 1.7 هست رو با کرک مخصوص این پچ ریختم (GTA.IV.107-RZ1911)

اگه پچ دیگه ای منظورتون هست لطفا راهنمایی کنید.
متاسفانه امکان بازی روی xp رو ندارم چون درایور گرافیکم رو برای xp نمینونم گیر بیارم...

یک سوال دیگه
ورژن جدیدتر این بازی هم از این مشکلات داره؟ چون اگه این نسخه جور نشه باید برم آخرین ورژنش رو نصب کنم

iCe m@n
25-03-2011, 14:06
کدوم پچ؟ اگه منظورتون پچ های رسمی خود سازنده بازیه که باید بگم آخرین نسخش که 1.7 هست رو با کرک مخصوص این پچ ریختم (GTA.IV.107-RZ1911)

اگه پچ دیگه ای منظورتون هست لطفا راهنمایی کنید.
متاسفانه امکان بازی روی xp رو ندارم چون درایور گرافیکم رو برای xp نمینونم گیر بیارم...

یک سوال دیگه
ورژن جدیدتر این بازی هم از این مشکلات داره؟ چون اگه این نسخه جور نشه باید برم آخرین ورژنش رو نصب کنم

نه منظورم همون پچی هست که نصب کردید

شما میتونی از این سایت ها درایور گرافیکت رو پیدا کنی

ورژن جدیدش که میشه GTA IV:EPISODES FROM LIBERTY CITY

مشکل اگه نسخه خوب تهیه کنید نداره ولی اگه نسخه خوب از آب در نیاد چرا این هم مشکلاتی داره ولی مواردی مثل افت فریم و لگ توی بازی توی این ورژن خیلی کمتر شده و این ورژن در اصل ورژن بهینه شده یا درست شده هست

موفق باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cjdj
25-03-2011, 21:49
سلام من امروز این بازی رو روی 7 نصب کردم ولی وقتی سوار ماشینم و میخوام به چپ و راست بپیچم لگ میزنه و خیلی بد گیر میکنه حتی وقتی راه میرم این مشکل از چی میتونه باشه
سیستم:
VGA:GTX 570
CPU:X6 1055@ 3.3
RAM:2*2

iCe m@n
25-03-2011, 22:10
سلام من امروز این بازی رو روی 7 نصب کردم ولی وقتی سوار ماشینم و میخوام به چپ و راست بپیچم لگ میزنه و خیلی بد گیر میکنه حتی وقتی راه میرم این مشکل از چی میتونه باشه
سیستم:
VGA:GTX 570
CPU:X6 1055@ 3.3
RAM:2*2

عزیز میتونه از کرک باشه چون سیسمت شما قوی هست و مشکلی از لحاظ سیستم ندارید

این لینک تمام ورژن های کرک این بازی هست شما امتحان کن ببین چی میشه

cjdj
25-03-2011, 22:14
کرک razor1911 هست
امشب من این پچ 1.7 رو نصب میکنم ببینم چی میشه

iCe m@n
25-03-2011, 23:04
کرک razor1911 هست
امشب من این پچ 1.7 رو نصب میکنم ببینم چی میشه

آره با پچ هم میشه این مشکل رفع بشه ولی چون سیسمت شما قوی هست پچ زیاد تاثیری نداره حالا باز شما یه امتحان بکن:46:

rmao
28-03-2011, 10:42
سلام خسته نباشين
كسي ميدونه چه طور ميشه اهنگ هاي داخل راديو بازي را كشيد بيرون؟

iCe m@n
28-03-2011, 10:49
سلام خسته نباشين
كسي ميدونه چه طور ميشه اهنگ هاي داخل راديو بازي را كشيد بيرون؟

شما برو اینجا بهت میگن

تاپیک آموزش استخراج Music و Sound از بازی‌ها

لینک تاپیک

iload
01-04-2011, 04:14
سلام

کرکی غیر از razor برای GTA IV:EPISODES FROM LIBERTY CITY منتشر شده ؟

iCe m@n
01-04-2011, 12:53
سلام

کرکی غیر از razor برای GTA IV:EPISODES FROM LIBERTY CITY منتشر شده ؟

دوست عزیز شما اولا که باید سوالاتون رو راجع به بازی Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City رو در تاپیک خودش مطرح کنید

تاپیک Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

لینک تاپیک

برای سوال شما هم بله کرک RELOADED هم هست که برای ورژن های
1.1.1.0
1.1.2.0
هست اینم لینکش
1.1.1.0
1.1.2.0

rmao
03-04-2011, 14:52
سلام ممكنه پچ اين بازي را لينكش را لطف كنيد دوست عزيز

iCe m@n
03-04-2011, 15:03
سلام ممكنه پچ اين بازي را لينكش را لطف كنيد دوست عزيز

بفرما دوست عزیز
1.0.7.0 پچ

cjdj
03-04-2011, 15:53
اقا این چه بازی هست اعصاب واسه ادم نمیزاره من با GTX570 و 1055 اور شده تا 3.3 اول که تا به چپ و راست میرفتم لگ مینداخت حالا اون درست مشکل دیگه این هست که بعد از 15 تا 20 دقیقه بازی کردن خیلی لگ میندازه دوستان کمک کنین

iCe m@n
03-04-2011, 16:22
اقا این چه بازی هست اعصاب واسه ادم نمیزاره من با GTX570 و 1055 اور شده تا 3.3 اول که تا به چپ و راست میرفتم لگ مینداخت حالا اون درست مشکل دیگه این هست که بعد از 15 تا 20 دقیقه بازی کردن خیلی لگ میندازه دوستان کمک کنین

دوست عزیز شما این پچ رو نصب کن افت فریم رو کم میکنه

1.0.7.0 پچ

rmao
03-04-2011, 21:02
سيو هاي اين بازي را چه طور ميشه بعد از عوض كردن ويندوز دوباره استفاده كرد؟

iCe m@n
03-04-2011, 21:14
سيو هاي اين بازي را چه طور ميشه بعد از عوض كردن ويندوز دوباره استفاده كرد؟

شما باید هم سیو رو بردارید و هم فایل Xlive رو که بعد از نصب ویندوز دوباره جایگزین کنید این دو رو تا سیو ها عمل کنه

vivabarca
03-04-2011, 21:30
دوستان کسی می دونه تو این بازی چطوری میشه از دسته استفاده کرد ( البته دسته ی من دسته ی اورجینال xbox یا playstation نیست و خودم جدا خریدم ) . آیا باید برنامه ی خاصی نصب کرد ؟

rmao
04-04-2011, 11:51
ميشه بيشتر توضيح بدين...
پوشه Save را پيدا نكردم همچنين فایل Xlive
كجا بايد دنبلشون بگردم؟

hamed30
04-04-2011, 12:27
ميشه بيشتر توضيح بدين...
كجا بايد دنبلشون بگردم؟

خیلی وقته بازی نکردم وبا xlive سرو کار نداشتم ولی فکر کنم تو این مسیر باشه :
C\document & setting\user\localsetting\appdata\xlive

iCe m@n
04-04-2011, 19:27
ميشه بيشتر توضيح بدين...
كجا بايد دنبلشون بگردم؟

بفرما عزیز

محل سیو ویندوز XP

Application Data\Rockstar Games\gta iv\savegames\نام کاربری\x:\Document and Settings

درایو ویندوز
نام کاربری : نام کاربری که با اون داخل ویندوز میشید!!

فقط دقت کنید که فایل ها Hidden هستن و باید Show Hidden کنید !

محل سیو ویندوز 7

C:\Users\*iCe m@n*\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\savegames

به جای *iCe m@n* باید برید تو یوزر خودتون حالا من اینجا از کامپیوتر خودم کپی کردم !

محل Xlive

C:\Users\*iCe m@n*\AppData\Local\Microsoft\XLive

به جای *iCe m@n* باید برید تو یوزر خودتون

B.J.U
04-04-2011, 19:37
.....................................
لطفا پاک شود

farhad_persona
05-04-2011, 13:20
بچه ها من یه مشکلی دارم با بازی وقتی ماشین جدید اضافه میکنم تو بازی طی روز اینطور به نظر میاد که چراغ های اون ماشین روشن هستن:

فکر میکنید مشکل از چی هست؟

iCe m@n
05-04-2011, 14:37
بچه ها من یه مشکلی دارم با بازی وقتی ماشین جدید اضافه میکنم تو بازی طی روز اینطور به نظر میاد که چراغ های اون ماشین روشن هستن:

فکر میکنید مشکل از چی هست؟

شاید برای خود مد هست یا مد مشکل داره شما امتحان کن ببین ماشین های اورجینال بازی هم اینجوری هست

farhad_persona
05-04-2011, 18:06
من ماشین های دیگه هم اضافه کردم ولی این BMW این طوری هست.
راهی هست که درستش کنم؟

iCe m@n
05-04-2011, 19:13
من ماشین های دیگه هم اضافه کردم ولی این BMW این طوری هست.
راهی هست که درستش کنم؟

اگه فقط این bmw هست که این طوری میشه که از خود این مد هست که اینجوریه فکر نمیکنم بشه کاری کرد

vivabarca
05-04-2011, 21:05
دوستان کسی می دونه تو این بازی چطوری میشه از دسته استفاده کرد ( البته دسته ی من دسته ی اورجینال xbox یا playstation نیست و خودم جدا خریدم ) . آیا باید برنامه ی خاصی نصب کرد ؟
یعنی هیچ کس تو این بازی از دسته استفاده نمی کنه ؟! :44:

iCe m@n
05-04-2011, 21:38
یعنی هیچ کس تو این بازی از دسته استفاده نمی کنه ؟! :44:

چرا دوست عزیز میشه استفده کرد یه برنامه لازم داره فکر میکنم که اسمش X360 هست

MohammadT15
06-04-2011, 22:08
سلام من با پلی 3 بازی میکنم این بازی رو.یه جاییش گیر کردم
توی نقشه نوشته B میری اونجا 2 تا لباس فروشی رو روی نقشه نشون میده و میگه باید برم suit و small shoes بپوشم برای مصاحبه.اما من هر لباسی میپوشم گیر میده هیچ جایی هم اسمال شو نداره
چیکار کنم؟

iCe m@n
06-04-2011, 22:33
سلام من با پلی 3 بازی میکنم این بازی رو.یه جاییش گیر کردم
توی نقشه نوشته B میری اونجا 2 تا لباس فروشی رو روی نقشه نشون میده و میگه باید برم suit و small shoes بپوشم برای مصاحبه.اما من هر لباسی میپوشم گیر میده هیچ جایی هم اسمال شو نداره
چیکار کنم؟

دوست عزیز شما اگه بتونی یه عکس از اونجا بزاری خیلی بهتر میشه راهنمایی کرد

ولی فکر کنم که شما توی اون مرحله ای هستید که باید کت و شلوار بپوشید تا در رو براتون باز کنند

اگه این مرحله هستید نزدیک همون مرحله یه لباس فروشی هست که کت و شلوار داره و شما باید یه دست کت و شلوار با یه کفش بخرید اون وقت میتونید برید و مرحله رو رد کنید

اگه این مرحله ای که گفتم نیست یه عکس بزارید تا بشه راهنمایی کرد

xzero
07-04-2011, 10:22
سلام دوستان
من این بازی و پچ 1.0.7.0 و کرک مخصوصش رو نصب کردم ولی وقتی رو ایکون بازی کلیک میکنم این ارور رو میده:

iCe m@n
07-04-2011, 14:33
سلام دوستان
من این بازی و پچ 1.0.7.0 و کرک مخصوصش رو نصب کردم ولی وقتی رو ایکون بازی کلیک میکنم این ارور رو میده:

دوست عزیز این لیست تمام خطاها هست

RMN20 - نیاز به سرویس پک 1 ویندوز ویستا
RMN30 - نیاز به نصب سرویس پک 2 برای ویندوز 2003 سرور و 64 بیتی XP
RMN40 - نیاز به نصب سرویس پک 3 ویندوز XP
DD3D50 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - عدم پشتیبانی کارت شما از DirectX 9.0
TEXP110 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - بازی را دوباره اجرا کنید
DWIN20 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - بازی را دوباره اجرا کنید
DD3D10 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
DD3D30 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
DWIN30 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
DD3D20 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - دایرکت ایکس و آخرین درایور کارت گرافیکی خود را نصب کنید
DWIN10 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
DD3D60 -خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - کارت گرافیکی شما Shader 3.0 را پشتیبانی نمیکند
DD3D70 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
GPUP10 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
TEXP20 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
TEXP30 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
TEXP80 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
DD3D40 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - آخرین درایور کارت گرافیکی خود را نصب کنید
TEXP10 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - آخرین درایور کارت گرافیکی خود را نصب کنید
DD3D80 - بازی را دوباره اجرا کنید
STRB10 - بازی را دوباره اجرا کنید
RMN10 - بازی را دوباره اجرا کنید
STRM10 - بازی را دوباره اجرا کنید
STRM20 - بازی را دوباره اجرا کنید
BNDL10 - بازی را دوباره اجرا کنید
STBF10 - بازی را دوباره اجرا کنید
VOIC10 - بازی را دوباره اجرا کنید
RESC10 - کمبود حافظه ی مجازی سیستم - سیستم خود را ریستارت کنید
BA10 - کمبود حافظه ی مجازی سیستم - سیستم خود را ریستارت کنید
EA10 - کمبود حافظه ی مجازی سیستم - سیستم خود را ریستارت کنید
TEXP60 - عدم توانایی رندر رنگ ها در سطوح - دایرکت ایکس و آخرین درایور کارت گرافیکی خود را نصب کنید
TEXP70 - عدم توانایی در رندر عمیق سطوح - دایرکت ایکس و آخرین درایور کارت گرافیکی خود را نصب کنید
AE10 - کمبود رم - بعضی از برنامه ها را بسته و بازی را دوباره شروع کنید
PC10 - عدم شناسایی دستگاه D3D - درایورهای کارت گرافیک خود را دوباره پاک و نصب کنید
TF10 - توانایی رایت کردن بر روی دیسک موجود نیست - بازی را دوباره شروع کنید
WS20 - سیستم خود را ریستارت و یا بازی را به صورت صحیح دوباره نصب کنید
WS30 - سیستم خود را ریستارت و یا بازی را به صورت صحیح دوباره نصب کنید

xzero
10-04-2011, 13:22
سلام دوستان من بالاخره بازی رو اجرا کردم !!!:31:

فقط انگار با پچ 1.0.7.0 نمیشه از anti aliasing استفاده کرد و این خیلی رو کیفیت بازی تاثیر منفی میزاره !!

کسی نمیدونه چطور میشه با این پچ از anti aliasing استفاده کرد؟ اینجوری لبه های اشیا خیلی افتضاح هستند !!

iCe m@n
10-04-2011, 19:11
سلام دوستان من بالاخره بازی رو اجرا کردم !!!:31:

فقط انگار با پچ 1.0.7.0 نمیشه از anti aliasing استفاده کرد و این خیلی رو کیفیت بازی تاثیر منفی میزاره !!

کسی نمیدونه چطور میشه با این پچ از anti aliasing استفاده کرد؟ اینجوری لبه های اشیا خیلی افتضاح هستند !!

دوست عزیز کی میگه نمیشه با پچ از anti aliasing استفاده کرد من خودم استفاده میکنم و مشکلی هم نیست

کلا بازی اینجوریه که لبه ها افتضاح هستند

xzero
11-04-2011, 11:31
دوست عزیز کی میگه نمیشه با پچ از anti aliasing استفاده کرد من خودم استفاده میکنم و مشکلی هم نیست

کلا بازی اینجوریه که لبه ها افتضاح هستند

اگه اینجوره که شما میگی پس anti aliasing به چه درد میخوره؟؟!!
کار anti aliasing اینه که لبه های اجسام و شخصیتها رو جوری تار میکنه که دندونه دندونه بودنشون به چشم نیاد !!!

ضمنا غیر از این دفعه دوبار دیگه هم این بازی رو نصب کردم ولی اولین باره که با پچ نصب میکنم!
اون دو دفعه که بدون پچ نصب کردم بازم لبه های اجسام بد بودن ولی زیاد به چشم نمیومدن ولی الان که با پچ نصب کردم واقعا افتضاح شدن !

ولی با این پچ مشکل لگ انداختن تا حدود زیادی بهتر شده !

iCe m@n
11-04-2011, 13:37
اگه اینجوره که شما میگی پس anti aliasing به چه درد میخوره؟؟!!
کار anti aliasing اینه که لبه های اجسام و شخصیتها رو جوری تار میکنه که دندونه دندونه بودنشون به چشم نیاد !!!

ضمنا غیر از این دفعه دوبار دیگه هم این بازی رو نصب کردم ولی اولین باره که با پچ نصب میکنم!
اون دو دفعه که بدون پچ نصب کردم بازم لبه های اجسام بد بودن ولی زیاد به چشم نمیومدن ولی الان که با پچ نصب کردم واقعا افتضاح شدن !

ولی با این پچ مشکل لگ انداختن تا حدود زیادی بهتر شده !

عزیز من من که نمیگم anti aliasing به درد نمیخوره میگم کلا چون که اولا بازی تبدیلی هستش و باگ های خیلی زیادی هم داره این مورد هم جزو باگ هاش و بدی های بازی هست که اعصاب خود من هم خورد میکنه:13:

Ghaioom
15-04-2011, 17:02
با سلام

این social club رو موقعی که میخوای بازی رو اجرا کنی هی میاد من میخوام فقط خود بازی بیاد چیکار کنم؟ وقت گیره !

این پچ ها واسه باگ و فریم بازی هست؟ بازی مثلا چه باگی داره؟ ما که بازی میکنیم مشکلی نداره! D:

anti aliasing چیه ؟!

iCe m@n
15-04-2011, 17:19
با سلام

این social club رو موقعی که میخوای بازی رو اجرا کنی هی میاد من میخوام فقط خود بازی بیاد چیکار کنم؟ وقت گیره !

این پچ ها واسه باگ و فریم بازی هست؟ بازی مثلا چه باگی داره؟ ما که بازی میکنیم مشکلی نداره! D:

anti aliasing چیه ؟!

شما اون social club رو باید skip رو بزنی و بازی رو به صورت افلاین اجرا کنی

این پچ ها هم برای افت فریم و رفع باگ های بازیه که شما هم مثل من خداروشکر مشکلی توی بازی ندارید

Ghaioom
15-04-2011, 17:35
شما اون social club رو باید skip رو بزنی و بازی رو به صورت افلاین اجرا کنی

این پچ ها هم برای افت فریم و رفع باگ های بازیه که شما هم مثل من خداروشکر مشکلی توی بازی ندارید
skip که نمیشه لوگین رو باید بزنم بعد start offline رو بزنم . وقت گیره اینجوری میخوام اینا نیاد :31:

نگفتی چه باگی داره؟ نمیدونی؟ :31:

iCe m@n
15-04-2011, 18:01
skip که نمیشه لوگین رو باید بزنم بعد start offline رو بزنم . وقت گیره اینجوری میخوام اینا نیاد :31:

نگفتی چه باگی داره؟ نمیدونی؟ :31:

خب اون که همیشه میاد و شما باید بزنی بره

باگ که نمیشه گفت میشه مشکلات بازی که بیشتر شامل همین افت فریم هست و توی صفحه اول مشکلات رو توضیح داده همراه با راه حل که میتونی ببینی چون زیاده من نمیتونم بنویسم:46:

Ghaioom
16-04-2011, 11:09
خب اون که همیشه میاد و شما باید بزنی بره

باگ که نمیشه گفت میشه مشکلات بازی که بیشتر شامل همین افت فریم هست و توی صفحه اول مشکلات رو توضیح داده همراه با راه حل که میتونی ببینی چون زیاده من نمیتونم بنویسم:46:
باگش فک کنم اینه:
تو بازی نصفش رفت تو زمین این نیکوه :31:رو نردبون بود داشتیم قدم میزدیم بعد رفتم یه سمتی که خالی بود پایین نردبون درست شد ! :31:

اون مرحله رو هم خودم فهمیدم! :31:
باید دکمه ماوس رو یه بار بزنی بعد ماوس رو بکشی عقب بعد جلو خودش پرت میکنه :31:
این پچ آخری رو هم دان کنم ببینم فریمش درست میشه.
فریمش گاهی جاها خوبه ولی گاهی جاها افت داره.

iCe m@n
16-04-2011, 13:22
باگش فک کنم اینه:
تو بازی نصفش رفت تو زمین این نیکوه :31:رو نردبون بود داشتیم قدم میزدیم بعد رفتم یه سمتی که خالی بود پایین نردبون درست شد ! :31:

اون مرحله رو هم خودم فهمیدم! :31:
باید دکمه ماوس رو یه بار بزنی بعد ماوس رو بکشی عقب بعد جلو خودش پرت میکنه :31:
این پچ آخری رو هم دان کنم ببینم فریمش درست میشه.
فریمش گاهی جاها خوبه ولی گاهی جاها افت داره.

خب پس برای شما واقعا باگ داره و خوشبختانه برای من باگ هم نداره:31:

اون مرحله هم گفتم باید موس و عقب جلو کنی و چون خیلی وقته بازی نکردم درست توی خاطرم نبود

پچ هم روی بعضی سیستم ها عمل میکنه و روی معدود سیستم ها تغییر آنچنانی نداره

Ghaioom
18-04-2011, 09:05
این پچ آخری که اون کلوب رو حذف کرد و تنظیماتش رو پایین آورد تا بازی رون بشه ما فک کردیم تنظیمات همون قبلیه فقط فریمش افزاریش میده ! اینجوری نبود که :31: تنظمات رو میاره پایین بعد بازی رون میشه. اینو که خودمون هم میتونستیم بکنیم :31:
بعد که پچ رو نصبش کردم خطا داد بازی بالا نمیومد و منم تو پوشه کرکی که از اینجا دانلود کردم فقط فایل lunchgtaiv رو کپی کردم بعد بازی اومد بقیه یکی دو فایل دیگه که تو پوشه کرک بود رو کپی نکردم اونا نمیخواد دیگه نه؟ بازی که میاد بالا مشکلی نیس.

iCe m@n
18-04-2011, 12:11
نه عزیز کلوب رو حذف نمیکنه اصلا پچ چیزی از بازی کم نمیکنه

برای پچ آخری هم باید کرک ورژن 1.04 رو بریزی که فکر کنم لینک کرک رو بهت دادم
تمام فایل ها رو باید کپی کنی
ولی به نظر من بدون پچ بازی بکنی خیلی بهتره چون پچ هاش هم جز دردسر چیزی ندارن و با همه کرک ها هم سازگار نیستن چون روی افت ریم هم زیاد تاثیر گزار نیست پچ هاش:13:

Ghaioom
18-04-2011, 12:31
نه عزیز کلوب رو حذف نمیکنه اصلا پچ چیزی از بازی کم نمیکنه

برای پچ آخری هم باید کرک ورژن 1.04 رو بریزی که فکر کنم لینک کرک رو بهت دادم
تمام فایل ها رو باید کپی کنی
ولی به نظر من بدون پچ بازی بکنی خیلی بهتره چون پچ هاش هم جز دردسر چیزی ندارن و با همه کرک ها هم سازگار نیستن چون روی افت ریم هم زیاد تاثیر گزار نیست پچ هاش:13:
شوخی میکنی؟ حذف میشه :31: یکی دیگه هم همینو گفت ، گفت حذف میشه و حذف شد و بدون اون میره تو بازی

این پچ هم تنظیماتشو فک کنم پایین کرده تا بازی رون شه و همینطور هم میشه.

iCe m@n
18-04-2011, 12:48
شوخی میکنی؟ حذف میشه :31: یکی دیگه هم همینو گفت ، گفت حذف میشه و حذف شد و بدون اون میره تو بازی

این پچ هم تنظیماتشو فک کنم پایین کرده تا بازی رون شه و همینطور هم میشه.

من خودم زیاد از این پچ ها استفاده نکردم درست یادم نیست شابد حذف میکنه پس اینطور که تو میگی
من هم بهت پیشنهاد میکنم که بدون پچ بازی کنی بهتره:46:

Ghaioom
19-04-2011, 09:03
من خودم زیاد از این پچ ها استفاده نکردم درست یادم نیست شابد حذف میکنه پس اینطور که تو میگی
من هم بهت پیشنهاد میکنم که بدون پچ بازی کنی بهتره:46:

اون مرحله که گفتم گاراژ باز نمیشه مشکل از کرک بوده فایل 1911 بود فک کنم کپی نکرده بودم :31:درست شد.

March1987
19-04-2011, 11:25
بچه ها من نمیتونم بازی رو سیو کنم , آخرین پچ و کرک ریزور رو هم نصب کردم , مشکل چیه ؟

iCe m@n
19-04-2011, 12:05
بچه ها من نمیتونم بازی رو سیو کنم , آخرین پچ و کرک ریزور رو هم نصب کردم , مشکل چیه ؟

دوست عزیز یعنی چی نمیتونی سیو کنی

کلا سیو نمیشه یا بلد نیستی که سیو کنی؟

FOURTH RETURN
19-04-2011, 12:59

بیشتر توضیح بده این بازی اینطور نیست که هر جا دلت خواست رو سیو کنی مثلا اگه داری یه مرحله ای رو انجام میدی نمیتونی سیو کنی مثلا وسط مرحله باید مرحله رو تموم کنی اگه اتو سیو فعال باشه که خودش سیو میشه اگر نه در اولین فرصت باید بری توی خونه بری روی تخت خواب کلید اف رو بزنی و سیو کنی اگه مشکلت چیز دیگه ایه بیا توضیح بده
ضمنا باید مشکلت رو توی تاپیک مخصوص بازی مطرح میکردی نه اینجا اینجا مربوط به نصب و اجراس

March1987
19-04-2011, 13:32
بیشتر توضیح بده این بازی اینطور نیست که هر جا دلت خواست رو سیو کنی مثلا اگه داری یه مرحله ای رو انجام میدی نمیتونی سیو کنی مثلا وسط مرحله باید مرحله رو تموم کنی اگه اتو سیو فعال باشه که خودش سیو میشه اگر نه در اولین فرصت باید بری توی خونه بری روی تخت خواب کلید اف رو بزنی و سیو کنی اگه مشکلت چیز دیگه ایه بیا توضیح بده
ضمنا باید مشکلت رو توی تاپیک مخصوص بازی مطرح میکردی نه اینجا اینجا مربوط به نصب و اجراس
آه... فهمیدم , ببخشید دوستان , یادم رفته بود اکانت آفلاین بسازم . ببخشید دوستان .

iCe m@n
19-04-2011, 13:46

زیاد سخت نکیر ابنجا هم مزبوط به مشکلاته این دوستمون هم چون دیده که مشکل داره با بازی اومده اینجا حالا هم که خداروشکر مشکلش هم خودش فهمید از چیه و حل شد:46:

vivabarca
20-04-2011, 12:14
دوستان نرم افزاری که برای استفاده از دسته ، گذاشتید لینکش(4shared)مشکل داره ، اگه کسی می تونه رو یه سرور دیگه آپلود کنه و یا اسم نرم افزارش رو بگه .

iCe m@n
20-04-2011, 16:56
دوستان نرم افزاری که برای استفاده از دسته ، گذاشتید لینکش(4shared)مشکل داره ، اگه کسی می تونه رو یه سرور دیگه آپلود کنه و یا اسم نرم افزارش رو بگه .

اسم نرم افزارش x360 هست

MmahdiB
20-04-2011, 20:07
سلام دوستان :rolleye:

ممکنه فایل های زیر رو از توی dvd 1 GTA IV برام upload کنید؟ حجمش فقط 1.9 mb هست.

واقعا ممنونتون میشم.:11:

MmahdiB
21-04-2011, 11:38
تو رو خدا این فایلا رو بدین

به خدا پنج دقیقه هم نمیشه

اگه کسی از من میخواست میدادم

گیر کردیم بابا.:41:

xzero
21-04-2011, 14:42
تو رو خدا این فایلا رو بدین

به خدا پنج دقیقه هم نمیشه

اگه کسی از من میخواست میدادم

گیر کردیم بابا.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بفرما :

Electronic-Arts
21-04-2011, 14:44
سلام دوستان :rolleye:

ممکنه فایل های زیر رو از توی dvd 1 GTA IV برام upload کنید؟ حجمش فقط 1.9 mb هست.

واقعا ممنونتون میشم.:11:

MmahdiB
21-04-2011, 14:54
داداشا دستتون درد نکنه

اشالاه جبران کنیم.:11:

واقعا روم نمیشه بگم
ممکنه data 1 رو هم بزارید؟
488 kb

چون فایل های اجرای setup اون تو هست

Electronic-Arts
21-04-2011, 15:40
داداشا دستتون درد نکنه

اشالاه جبران کنیم.:11:

واقعا روم نمیشه بگم
ممکنه data 1 رو هم بزارید؟
488 kb

چون فایل های اجرای setup اون تو هست
من الان کامپیوتر رو خاموش کردم و فایل هاش تو کامپیوتر هست بعدا 3 4 ساعت دیگه میذارم

xzero
21-04-2011, 16:04
بفرما عزیز :

mf.designing
21-04-2011, 21:30
دوستان کسی میدونه این ارور برا چی هست ؟!
قبلا مشکلی نبود ! بعد از آپدیت درایور جدید انویدیا اینطوری شد ! درایور قدیمی رو برگردوندم اما درست نشد !

iCe m@n
21-04-2011, 21:51
دوستان کسی میدونه این ارور برا چی هست ؟!
قبلا مشکلی نبود ! بعد از آپدیت درایور جدید انویدیا اینطوری شد ! درایور قدیمی رو برگردوندم اما درست نشد !

شما این برنامه رو نصب کن باید درست بشه
Visual C++ 2005 Redistributable

البته فکر می کنم نیاز باشه که Game For Windows - LIVE رو هم چک کنی
وقتی نصب باشه از تو استارت و All Programs این گزینه Microsoft Games for Windows Marketplace باید باشه که یه چیزی مثل یاهو مسنجر باز می کنه
اگه اون باز نشه بازم بازیت اجرا نمی شه

mf.designing
21-04-2011, 22:00
شما این برنامه رو نصب کن باید درست بشه
Visual C++ 2005 Redistributable

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته فکر می کنم نیاز باشه که Game For Windows - LIVE رو هم چک کنی
وقتی نصب باشه از تو استارت و All Programs این گزینه Microsoft Games for Windows Marketplace باید باشه که یه چیزی مثل یاهو مسنجر باز می کنه
اگه اون باز نشه بازم بازیت اجرا نمی شه

مرسی ،
نصب کردم هر 2 رو دوباره اما نشد !
آخه قبل اینکه درایور نصب کنم بازی میکردم ! بعد درایور جدید اینطوری شد !

gog2000
22-04-2011, 19:46
این بازی خیلی مشکل دار و مزخرفه
با وجود اینکه 4 dvd هست گرافیک بسیار ÷ایین و مزخرفی داره من نصب کردم اجرا هم شد و کمی بازی کردم ولی بعد اینکه از بازی خارج شدم هر کار کردم کمی از صحنه های اول بازی را میاورد و هر دفعه در یک قسمت بلافاصله از بازی خارج میشد این کرکی که در پست اول گفته شده بود را نصب کردم کلا از کار افتاد و پیغام رجیستر کردن داد

بهرحال کلا پاکش کردم و رفت خداییش بازی مزرخفی هست لازم تو گوگل سرچ کنید تا دلتان بخاد تایپیک در مورد مشکلات و اجرا نشدن این بازی پیدا میشه

از خیرش بگذرید خیلی بهتره

iCe m@n
22-04-2011, 19:58
مرسی ،
نصب کردم هر 2 رو دوباره اما نشد !
آخه قبل اینکه درایور نصب کنم بازی میکردم ! بعد درایور جدید اینطوری شد !

دوست عزیز شما به صفحه اول هم یه نگاهی بنداز ببین چیزی دستگیرت میشه چون خیلی کامل هست برای رفع مشکلات
تمام خطاها و ارور های این بازی هم اینا هستن

RMN20 - نیاز به سرویس پک 1 ویندوز ویستا
RMN30 - نیاز به نصب سرویس پک 2 برای ویندوز 2003 سرور و 64 بیتی XP
RMN40 - نیاز به نصب سرویس پک 3 ویندوز XP
DD3D50 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - عدم پشتیبانی کارت شما از DirectX 9.0
TEXP110 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - بازی را دوباره اجرا کنید
DWIN20 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - بازی را دوباره اجرا کنید
DD3D30 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
DWIN30 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
DD3D20 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - دایرکت ایکس و آخرین درایور کارت گرافیکی خود را نصب کنید
DWIN10 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
DD3D60 -خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - کارت گرافیکی شما Shader 3.0 را پشتیبانی نمیکند
DD3D70 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
GPUP10 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
TEXP20 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
TEXP30 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
TEXP80 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
DD3D40 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - آخرین درایور کارت گرافیکی خود را نصب کنید
TEXP10 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - آخرین درایور کارت گرافیکی خود را نصب کنید
DD3D80 - بازی را دوباره اجرا کنید
STRB10 - بازی را دوباره اجرا کنید
RMN10 - بازی را دوباره اجرا کنید
STRM10 - بازی را دوباره اجرا کنید
STRM20 - بازی را دوباره اجرا کنید
BNDL10 - بازی را دوباره اجرا کنید
STBF10 - بازی را دوباره اجرا کنید
VOIC10 - بازی را دوباره اجرا کنید
RESC10 - کمبود حافظه ی مجازی سیستم - سیستم خود را ریستارت کنید
BA10 - کمبود حافظه ی مجازی سیستم - سیستم خود را ریستارت کنید
EA10 - کمبود حافظه ی مجازی سیستم - سیستم خود را ریستارت کنید
TEXP60 - عدم توانایی رندر رنگ ها در سطوح - دایرکت ایکس و آخرین درایور کارت گرافیکی خود را نصب کنید
TEXP70 - عدم توانایی در رندر عمیق سطوح - دایرکت ایکس و آخرین درایور کارت گرافیکی خود را نصب کنید
AE10 - کمبود رم - بعضی از برنامه ها را بسته و بازی را دوباره شروع کنید
PC10 - عدم شناسایی دستگاه D3D - درایورهای کارت گرافیک خود را دوباره پاک و نصب کنید
TF10 - توانایی رایت کردن بر روی دیسک موجود نیست - بازی را دوباره شروع کنید
WS20 - سیستم خود را ریستارت و یا بازی را به صورت صحیح دوباره نصب کنید
WS30 - سیستم خود را ریستارت و یا بازی را به صورت صحیح دوباره نصب کنید

که ارور شما توی اینها نیست و من احساس میکنم که شما توی بازی GTA IV EFLC مشکل دارید درسته؟

vivabarca
22-04-2011, 22:15
یه سوال و یه درخواست :

سوال :مشکل مراحلی که تو Loading میره و دیگه در نمیاد ! چیه ؟
من مرحله ی NO.3 رو تکمیل می کنم اما بعد از آخرین دمو که Loading میاد ، تموم نمیشه و مجبور میشم بازی رو End Task کنم !

درخواست : خواهشا اگه کسی نرم افزار استفاده از دسته رو داره ، روی یه سرور مسدود نشده مثل uploadfa.com ، آپلود کنه و لینکش رو بذاره , تو اول همین تاپیک نرم افزاری که گذاشتن لینکش خرابه و خودم هم گوگل رو زیر و رو کردم ولی پیدا نکردم !

FOURTH RETURN
22-04-2011, 22:41
این بازی خیلی مشکل دار و مزخرفه
با وجود اینکه 4 dvd هست گرافیک بسیار ÷ایین و مزخرفی داره من نصب کردم اجرا هم شد و کمی بازی کردم ولی بعد اینکه از بازی خارج شدم هر کار کردم کمی از صحنه های اول بازی را میاورد و هر دفعه در یک قسمت بلافاصله از بازی خارج میشد این کرکی که در پست اول گفته شده بود را نصب کردم کلا از کار افتاد و پیغام رجیستر کردن داد

بهرحال کلا پاکش کردم و رفت خداییش بازی مزرخفی هست لازم تو گوگل سرچ کنید تا دلتان بخاد تایپیک در مورد مشکلات و اجرا نشدن این بازی پیدا میشه

از خیرش بگذرید خیلی بهتره

من که خیلی راحت نصب کردم و راحت بازی کردم بدون هیچ مشکلی بهترین بازی دنیا هم هست

iCe m@n
22-04-2011, 23:14
یه سوال و یه درخواست :

سوال :مشکل مراحلی که تو Loading میره و دیگه در نمیاد ! چیه ؟
من مرحله ی NO.3 رو تکمیل می کنم اما بعد از آخرین دمو که Loading میاد ، تموم نمیشه و مجبور میشم بازی رو End Task کنم !

درخواست : خواهشا اگه کسی نرم افزار استفاده از دسته رو داره ، روی یه سرور مسدود نشده مثل uploadfa.com ، آپلود کنه و لینکش رو بذاره , تو اول همین تاپیک نرم افزاری که گذاشتن لینکش خرابه و خودم هم گوگل رو زیر و رو کردم ولی پیدا نکردم !

شما تنظیمات گرافیکی رو بیار پایین مشکل حل میشه و مرحله رو رد میکنه:46:

iCe m@n
22-04-2011, 23:19
من که خیلی راحت نصب کردم و راحت بازی کردم بدون هیچ مشکلی بهترین بازی دنیا هم هست

تایید میشه
من هم بدون مشکل بازی کردم و خیلی هم لذت بردم از این بازی:46:

vivabarca
23-04-2011, 00:07
شما تنظیمات گرافیکی رو بیار پایین مشکل حل میشه و مرحله رو رد میکنه:46:

iCe m@n جان ، مرسی بابت راهنماییت ،

در ضمن اگه نرم افزار استفاده از دسته رو داری لطف کن رو سرور uploadfa.com آپش کن و لینکش رو بذار . ثواب داره !:31:

iCe m@n
23-04-2011, 11:03
iCe m@n جان ، مرسی بابت راهنماییت ،

در ضمن اگه نرم افزار استفاده از دسته رو داری لطف کن رو سرور uploadfa.com آپش کن و لینکش رو بذار . ثواب داره !:31:

خواهش میکنم

والا من تا هفته ای دیگه اینترنت ندارم و متاسفانه نمیتونم که آپ کنم الان

Ghaioom
23-04-2011, 11:40
دسته بازی gta iv: زبونش انگلیش بید D:

gog2000
24-04-2011, 16:19

پس اگه اینقدر راحت و بدون مشکل اجرا میشه
این همه تایپیک بیخودی ایجاد شده:5:

iCe m@n
24-04-2011, 21:11
نه دوست عزیز این بازی مشکلات زیادی داره ولی نمیشه گفت مشکل چون بیشتر ارور ها توی بازی مربوط میشه به نرم افزار هایی که به صورت پیش نیاز بازی هست و اگه کسی تمام این برنامه ها رو روی سیستمش داشته باشه و سیستم مناسبی هم داشته باشه من به شما قول میدم که مشکلی توی نصب و اجرا نخواهد داشت مثل خود من که تا الان هیچ مشکلی با بازی نداشتم
البته بعضی از کسانی که بازی رو خریداری میکنن بازیشون مشکل داره یا کرک سالم توی نسخه بازیشون قرار داده نشده یا فایل ها ناقص رایت شده که این ها هم جزو مشکلات بازی حساب نمیشه به فروشنده مربوط میشه:46:

cjdj
04-05-2011, 12:47
سلام دوستان مدتی بود بازی رو سییستم نصب بود وتا 2 ساعت پیش هم داشتم بازی می کردم اما حالا که رفتم این ارور رو میده میشه راهنمایی کنید FATAL ERROR:EFC 20
ومیگه باید بازی رواز دوباره نصب کنی ضمنا پچ 1.7 هم نصب بود

iCe m@n
04-05-2011, 13:00
سلام دوستان مدتی بود بازی رو سییستم نصب بود وتا 2 ساعت پیش هم داشتم بازی می کردم اما حالا که رفتم این ارور رو میده میشه راهنمایی کنید FATAL ERROR:EFC 20
ومیگه باید بازی رواز دوباره نصب کنی ضمنا پچ 1.7 هم نصب بود

دوست عزیز برای اینکه بهتر بشه راهنمایی کرد از ارور یه عکس بذارید :46:

خب یه بار دیگه بازی رو نصب کنید ببینید مشکل حل میشه؟:46:

cjdj
04-05-2011, 13:02
ببخشید میشه بگید سیوها کجاست چون بعد از نصب سیوها پاک میشه

iCe m@n
04-05-2011, 13:13
ببخشید میشه بگید سیوها کجاست چون بعد از نصب سیوها پاک میشه

محل سیو های بازی

C:\Users\iCe m@n\AppData\Local\Rockstar Gmes

محل xlive

C:\Users\iCe m@n\AppData\Local\Microsoft\xlive

به جای iCe m@n نام کاربری خودتون رو بزارید

ariaeitabar
06-05-2011, 11:12
می خوام برم تو بازی 1 صفحه می یاد و سریا می خواد

ariaeitabar
06-05-2011, 11:14
می خوام برم تو بازی gta iv سریال می خواد چی کار کنم

ariaeitabar
06-05-2011, 11:20
می خوام برم تو بازی gta ivسریال می خواد چی کار کنم

ariaeitabar
06-05-2011, 11:25
سریال می خواد چیکار کنم

iCe m@n
06-05-2011, 12:34
می خوام برم تو بازی gta ivسریال می خواد چی کار کنم

دوست عزیز خب توی dvd هاتون باید سریال وجود داشته باشه

crazymohamad
09-05-2011, 22:32
سلام
موقع نصب بازی همون اول یه چیزی نصب میکنه (که تو نصبشم عکس یه زنس)
بعد از نصبش وقتی میرم رو SETUP که بازیو نصب کنم نمیزاره و FINISH روشون میده
نمیدونید مشکل چیه و چجوری باید حلش کرد؟؟؟

راستی مال من 2 تا دی وی دی هست (4 تا نیست!)

ممنون میشم کمک کنید

Ghaioom
10-05-2011, 11:33
سلام
موقع نصب بازی همون اول یه چیزی نصب میکنه (که تو نصبشم عکس یه زنس)
بعد از نصبش وقتی میرم رو SETUP که بازیو نصب کنم نمیزاره و FINISH روشون میده
نمیدونید مشکل چیه و چجوری باید حلش کرد؟؟؟

راستی مال من 2 تا دی وی دی هست (4 تا نیست!)

ممنون میشم کمک کنید
شما باید همون که finish زد حتما خطایی چیزی میده که باید اینجا بزاریش.
عکسشو بزار اینجا

اونم حتما 2 تا dvd9 هست. که مشکلی نیس

SevenCity
14-05-2011, 18:39
آخرین پچ کدومه؟

iCe m@n
14-05-2011, 19:20
آخرین پچ کدومه؟

خدمت شما

mohamadreza666
15-05-2011, 00:35
من این بازیو 2ماه قبل نصب کردم و مشکلی نداشتم و روون اجرا میشد،اما 3-2 روزه که بازی هی هر چند ثانیه یه بار یه لحظه گیر میکنه بعد خودش ادامه میده که این خیلی رو مخه!!!:5:
چی کارش کنم؟؟؟
مرسی...

FOURTH RETURN
15-05-2011, 09:14
من این بازیو 2ماه قبل نصب کردم و مشکلی نداشتم و روون اجرا میشد،اما 3-2 روزه که بازی هی هر چند ثانیه یه بار یه لحظه گیر میکنه بعد خودش ادامه میده که این خیلی رو مخه!!!:5:
چی کارش کنم؟؟؟
مرسی...

برو توی تنظیمات بایوس مادربورد کارت گرافیکت رو بذار روی توربو

iCe m@n
15-05-2011, 10:24
چی کارش کنم؟؟؟
مرسی...

دوست عزیز این مشکل رو خیلی ها توی تابستان با این بازی دارن
چون Cpu گرم میشه و دما میره بالا و هر چند ثانیه یه لک کوچیک میزنه من خودم هم این مشکل رو داشتم با بازی
سعی کن هوای داخل کیس خنک باشه که CPU داغ نکنه سریع

mohamadreza666
15-05-2011, 20:21
من فکر کنم با این وضع ویندوزمو عوض کنم بهتر باشه...
چطوری ویندوزمو عوض کنم بدون اینکه save های بازیم از بین نره؟؟؟!!!

FOURTH RETURN
15-05-2011, 22:09
حوصله داری ویندوز عوض کنی؟ برای چی میخوای عوض کنی؟

mohamadreza666
15-05-2011, 22:28
برو توی تنظیمات بایوس مادربورد کارت گرافیکت رو بذار روی توربو
اینطوری به cpu فشار نمیاد؟؟؟

دوست عزیز این مشکل رو خیلی ها توی تابستان با این بازی دارن
چون Cpu گرم میشه و دما میره بالا و هر چند ثانیه یه لک کوچیک میزنه من خودم هم این مشکل رو داشتم با بازی
سعی کن هوای داخل کیس خنک باشه که CPU داغ نکنه سریع
با نوت بوک بازی میکنم کیس نداره که:31:
کولبد هم همیشه زیرش روشنه

حوصله داری ویندوز عوض کنی؟ برای چی میخوای عوض کنی؟
خیلی وقته عوض نکردم گفتم عوض کنم تا هم سرعت سیستم بره بالا هم این بازیه درست اجرا شه

FOURTH RETURN
15-05-2011, 22:40
فشار که میاد اما بستگی به سیستمت هم داره اگه سیستم قوی باشه مشکلی نداره فقط یکم بیشتر داغ میشه خودت باید بری توی تنظیمات بایوس ببینی درجه از حد مجاز اگه بالاتر نرفته مشکلی نداره من که برای خودم و چند نفر دیگه این کارو کردم هیچ مشکلی پیش نیومد درباره سیو ها هم من که خودم هرگز نتونستم ازشون استفاده کنم ارور میده

iCe m@n
15-05-2011, 23:41
اینطوری به cpu فشار نمیاد؟؟؟

با نوت بوک بازی میکنم کیس نداره که:31:
کولبد هم همیشه زیرش روشنه

خیلی وقته عوض نکردم گفتم عوض کنم تا هم سرعت سیستم بره بالا هم این بازیه درست اجرا شه

ریسکش بالاس و من پیشنهاد نمیکنم روش اول رو

من نمیدونستم که نوت بوک دارید خوبه همیشه هم بزارید کولپد باشه
ویندوز هم عوض بشه بد نیست شاید یکمی یهتر بشه
یه کار دیگه هم هست میتونی آخرین ورژن پچ رو بریزی شاید بهتر بشه
1.0.7.0

برای سیو هم باید دو تا فایل رو برداری و بعد دوباره بعد از نصب ویندوز سر جای قبلی جایگزین کنی

محل سیو بازی
C:\Users\iCe m@n\AppData\Local\Rockstar Games

محل Xlive
C:\Users\iCe m@n\AppData\Local\Microsoft\Xlive

به جای iCe m@n نام کاربری خودتون رو بزارید
ممکنه فایل ها hidden باشه پس ازحالت hidden در بیارید

برای استفاده دوباره از سیو بعد از نصب ویندوز

اول بازی رو نصب میکنید بعد یک مرحله از بازی رو میرید بعد سیو میکنید بازی رو بعد میاید از بازی بیرون و این دو فایلی رو که قبلا از روی سیستم برداشتید جایگزین میکنید
و بعد هم باید یوزری که برای بازی ساختید رو یادتون باشه که دوباره بعد از نصب ویندوز و جایگزینی سیو ها همون یوزر رو وارد کنید تا سیو ها عمل کنه

سوالی بود همینجا بپرسید تا جواب بدم:46:

SevenCity
17-05-2011, 08:41
خدمت شما

با کدوم کرک
البته بازی اجرا شد با این پچ

ولی خب زیاد فرقی نداره
واسه شما هم مثلا سایه ها درختا یه دفعه ظاهر میشن!؟
مثلا با هلیکوپتر من برم پایین لود میشن اجسام دورو برم

FOURTH RETURN
17-05-2011, 09:14
با کدوم کرک
البته بازی اجرا شد با این پچ

ولی خب زیاد فرقی نداره
واسه شما هم مثلا سایه ها درختا یه دفعه ظاهر میشن!؟
مثلا با هلیکوپتر من برم پایین لود میشن اجسام دورو برم

آره برای منم اینطوریه نمیدونم مال سیستممه یا باگ خود بازیه:13:

iCe m@n
17-05-2011, 12:40
نه این باگ خود بازیه و به سیستم ربطی نداره

AhvazGame
17-05-2011, 12:57
يه سوال
چرا fps من 8 ميمونه !
اصلا نميشه بازي كرد
يه benchmark گرفتم دوستان به نظر شما مشكل از كجاست ؟

Statistics
Average FPS: 8.39
Duration: 38.39 sec
CPU Usage: 49%
System memory usage: 52%
Video memory usage: 48%

Graphics Settings
Video Mode: 800 x 600 (56 Hz)
Texture Quality: Low
Render Quality: Low
View Distance: 1
Detail Distance: 1

Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 7300 LE
Video Driver version: 181.00
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
AMD Athlon(tm) II X3 435 Processor

File ID: benchmark.cli

iCe m@n
17-05-2011, 13:27
يه سوال
چرا fps من 8 ميمونه !
اصلا نميشه بازي كرد
يه benchmark گرفتم دوستان به نظر شما مشكل از كجاست ؟

Statistics
Average FPS: 8.39
Duration: 38.39 sec
CPU Usage: 49%
System memory usage: 52%
Video memory usage: 48%

Graphics Settings
Video Mode: 800 x 600 (56 Hz)
Texture Quality: Low
Render Quality: Low
View Distance: 1
Detail Distance: 1

Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 7300 LE
Video Driver version: 181.00
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
AMD Athlon(tm) II X3 435 Processor

File ID: benchmark.cli

دوست عزیز سیستم شما فوق العاده ضعیفه برای این بازی

این حداقل سیستمیه که میخواد که بازم روی این سیستم نمیشه بازی کرد که شما گرافیکتون از این هم کمتره متاسفانه

در ضمن شما درایور گرافیکتون هم خیلی قدیمیه و باید آپدیتش کنید

Minimum System Requirements:
CPU:Intel Core 2 Duo 1.8Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4Ghz

RAM:1 GB XP
1,5GB Vista

VGA:256 MB NVIDIA 7900 / 256 MB ATI X1900

OS:Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3

HDD:16GB

Sound:DirectX Compatible

AhvazGame
17-05-2011, 14:36
دوست عزیز سیستم شما فوق العاده ضعیفه برای این بازی

این حداقل سیستمیه که میخواد که بازم روی این سیستم نمیشه بازی کرد که شما گرافیکتون از این هم کمتره متاسفانه

در ضمن شما درایور گرافیکتون هم خیلی قدیمیه و باید آپدیتش کنید

Minimum System Requirements:
CPU:Intel Core 2 Duo 1.8Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4Ghz

RAM:1 GB XP
1,5GB Vista

VGA:256 MB NVIDIA 7900 / 256 MB ATI X1900

OS:Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3

HDD:16GB

Sound:DirectX Compatible

توي اين تست من كمترين استفاده از گرافيك رو زدم تا ببينم درست ميشه يا نه ولي زياد فرقي نكرد
رم 3 گيگ ضعيفه ؟
درايور رو هم از پست اول همين تاپيك دانلود كردم
روي جلد دي وي دي ها نوشته حد اقل گرافيك مورد نياز 6800 GEFORCE !!! من 7300 هستم !:13:

iCe m@n
17-05-2011, 16:09
توي اين تست من كمترين استفاده از گرافيك رو زدم تا ببينم درست ميشه يا نه ولي زياد فرقي نكرد
رم 3 گيگ ضعيفه ؟
درايور رو هم از پست اول همين تاپيك دانلود كردم
روي جلد دي وي دي ها نوشته حد اقل گرافيك مورد نياز 6800 GEFORCE !!! من 7300 هستم !:13:

رم شما کافیه
درایور رو هم از اینجا میتونید دانلود کنید اون درایوری رو که دانلود کردید مال سال 2008 هستش

روی جلد برای خودش نوشته این سیستمی که من نوشتم حداقل سیستم مورد نیاز بازی هستش که گرفیک شما خیلی ضعیفه

SevenCity
17-05-2011, 18:30
من GTX 460 دارم البته با سی پی یو ضعیف تو سون لعنتی بیشتر از 20 تا فریم نمیگیرم تو خیابون

شما چند میگیرید

iCe m@n
17-05-2011, 18:47
من GTX 460 دارم البته با سی پی یو ضعیف تو سون لعنتی بیشتر از 20 تا فریم نمیگیرم تو خیابون

شما چند میگیرید

دوست عزیز توی این بازی Cpu هم خیلی مهم و موثره و هر چه قدر هم که گرافیکتون قوی باشه ولی Cpu ضعیف باشه اونقت Cpu اجازه نمیده که گرافیک نهایت کارایی خودش رو انحام بده

در ضمن توی 7 بازی سنگین تر اجرا میشه تا توی XP

AhvazGame
18-05-2011, 15:24

شما چند میگیرید

بيا خونه ي ما سي پي يو از من كارت گرافيك از تو بشينيم 2تايي بازي كنيم :10::31:

SA.JJ.AD
18-05-2011, 16:22

شما چند میگیرید

دقیقآ :18:
.
سی پی یو من E7300 هست که مقداری اورکلاک هم شده !! :18:با کمترین تنظیمات و بالاترین تنظیمات هم باز افت فریم دارم !!:18:چرا این بازی اینجوریه :2:

iCe m@n
18-05-2011, 22:02
دقیقآ :18:
.
سی پی یو من E7300 هست که مقداری اورکلاک هم شده !! :18:با کمترین تنظیمات و بالاترین تنظیمات هم باز افت فریم دارم !!:18:چرا این بازی اینجوریه :2:

گرافیکت چیه؟

-Albis-
19-05-2011, 10:48
اقا من این بازیو خیلی وقت پیشا میکردم . 2008 بود حدودا . بعد قرنی اومدم با سیستم جدید تستش کنم مثشکل i/o میده توی نصب دیسک دوم (دو تا 9 گیگی هست) که فایل data3.cab رو داره . چیکارش کنم

iCe m@n
19-05-2011, 12:14
اقا من این بازیو خیلی وقت پیشا میکردم . 2008 بود حدودا . بعد قرنی اومدم با سیستم جدید تستش کنم مثشکل i/o میده توی نصب دیسک دوم (دو تا 9 گیگی هست) که فایل data3.cab رو داره . چیکارش کنم

دوست عزیز من که مشکل شما رو نفهمیدم کامل توضیح بده اگرم ارور میده یه عکس از ارور بزار

-Albis-
19-05-2011, 14:11
هنگام نصب بازی یه اروری میده که مربوط به مشکل i/o هستش . صبر کنید یه باردیگه بذارم نصب شه عکس ارورشو میدم

topgoal
19-05-2011, 17:04
سلام
من یه مشکلی توی بازی پیدا کردم.
همین که وارد بازی میشم تصویر شروع به گیرکردن میکنه.
لب تاب من asus k53s هست.
cpu corei5 2.3ghz
ram 4gb
graphic 2gb

iCe m@n
19-05-2011, 17:09
سلام
من یه مشکلی توی بازی پیدا کردم.
همین که وارد بازی میشم تصویر شروع به گیرکردن میکنه.
لب تاب من asus k53s هست.
cpu corei5 2.3ghz
ram 4gb
graphic 2gb

به احتمال زیاد مشکل از کرک هست

لینک دانلود کرک

farhad_persona
23-05-2011, 12:04
بچه ها من میخواستم پارتیشن بندی رو عوض کنم مجبور شدم بازی رو از درایوش به درایو دیگه ای منتقل کنم.
حالا بازی اجرا نمیشه. میخواستم ببینم راهی هست به ویندوز حالی کرد این بازی جاش عوض شده و دوباره اجراش کرد؟

taghdirrr
23-05-2011, 14:16
بچه ها این بازی چرا اینقدر مزخرف پورت شده هر چقدر سخت افزار قوی باشه بازم افت فریم داره .
در ضمن از کراسفایر هم پشتیبانی نمیکنه.
پچ 1.07 رو با کرکش ریختم بازی هی فریز میشه و استوپ میکنه فریم تو فریم میشه.

iCe m@n
23-05-2011, 15:06
بچه ها من میخواستم پارتیشن بندی رو عوض کنم مجبور شدم بازی رو از درایوش به درایو دیگه ای منتقل کنم.
حالا بازی اجرا نمیشه. میخواستم ببینم راهی هست به ویندوز حالی کرد این بازی جاش عوض شده و دوباره اجراش کرد؟

نه نمیشه راهی نداره

---------- Post added at 04:06 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

بچه ها این بازی چرا اینقدر مزخرف پورت شده هر چقدر سخت افزار قوی باشه بازم افت فریم داره .
در ضمن از کراسفایر هم پشتیبانی نمیکنه.
پچ 1.07 رو با کرکش ریختم بازی هی فریز میشه و استوپ میکنه فریم تو فریم میشه.

کلا همینجوریه بازی بد پورت شده

farhad_persona
23-05-2011, 16:58
نه نمیشه راهی نداره

یعنی باید بازی رو پاک و نصب کنم؟ شما مطمئن هستی راهی نداره؟

Layken
23-05-2011, 17:34
تا اونجایی که میدونم راهی نداره شما سیوهاتو بردار
دوباره نسب کن دوباره از سیوهات استنفاده کن منم یک بار همین مشکل رو داشتم

iCe m@n
23-05-2011, 17:45

تناه کاری که میتونی بکنی
شما باید سیو و Xlive رو بردارید و بعد از نصب ویندوز دوباره جایگزین کنید البته ویندوز ها هم باید یکی باشن وگرنه سیو ها عمل نمیکنه

farhad_persona
23-05-2011, 19:08
تناه کاری که میتونی بکنی
شما باید سیو و Xlive رو بردارید و بعد از نصب ویندوز دوباره جایگزین کنید البته ویندوز ها هم باید یکی باشن وگرنه سیو ها عمل نمیکنه

نه من ویندوز رو عوض نکردم. من قبلا سه تا درایو داشتم این بازی تو درایو سوم بود. پارتیشن بندی رو عوض کردم و کردم دو تا درایو. ویندوز سر جاش هست.
فایل نصب این بازی رو کپی کردم روی هارد اکسترنالم و حالا دوباره کپیش کردم تو همون درایو دوم.
نمیشه یه جوری ویندوز رو حالی کرد که این همون بازی هست فقط درایوش عوض شده؟

iCe m@n
23-05-2011, 20:26
نه من ویندوز رو عوض نکردم. من قبلا سه تا درایو داشتم این بازی تو درایو سوم بود. پارتیشن بندی رو عوض کردم و کردم دو تا درایو. ویندوز سر جاش هست.
فایل نصب این بازی رو کپی کردم روی هارد اکسترنالم و حالا دوباره کپیش کردم تو همون درایو دوم.
نمیشه یه جوری ویندوز رو حالی کرد که این همون بازی هست فقط درایوش عوض شده؟

نه دوست عزیز به هیچ وجه امکان پذیر نیست اینکار ماسفانه

farhad_persona
24-05-2011, 14:36
نه دوست عزیز به هیچ وجه امکان پذیر نیست اینکار ماسفانه
چه ضد حالی

theft
25-05-2011, 13:05
برای بازی جی تی ای باید ویندوز اکس پی sp3 داشته باشید

iCe m@n
25-05-2011, 19:02

دوست عزیز این پست شما سوالی بود یا جوابی:31:

اگه سوالی بود که باید بگم بله یا ویندوز XP SP3 یا ویندوز 7 باید باشه:46:

Eh3anJon
05-06-2011, 19:03
سلام. مشکلی در بازی GTA 6 برای من پیش اومده. سرعت (FPS) اون به شدت پایینه. در تنظیمات اون هم گرافیک را در حد Low یا Medium گذاشتم ولی هنوز FPS اون پایینه. در ضمن رزولیشن معمولی سیستم 1440x900 ولی مجبور شدم که رزولیشن بازی رو 800x600 بگذارم. من مینیموم سیستمی که برای بازی لازمه رو دارم ولی نمی دونم چرا FPS پایینه.

مشخصات سیستم خودم: رم: 2 گیگابایت (1 گیگابایت + 1 گیگابایت) سی پی یو: اینتل 2 هسته ای پنتیوم 2.50 گیگاهرتز سیستم عامل: سون 32 بیت گرافیک 512 مگابایت nVidia

FOURTH RETURN
05-06-2011, 22:28
سلام. مشکلی در بازی GTA 6 برای من پیش اومده. سرعت (FPS) اون به شدت پایینه. در تنظیمات اون هم گرافیک را در حد Low یا Medium گذاشتم ولی هنوز FPS اون پایینه. در ضمن رزولیشن معمولی سیستم 1440x900 ولی مجبور شدم که رزولیشن بازی رو 800x600 بگذارم. من مینیموم سیستمی که برای بازی لازمه رو دارم ولی نمی دونم چرا FPS پایینه.

مشخصات سیستم خودم: رم: 2 گیگابایت (1 گیگابایت + 1 گیگابایت) سی پی یو: اینتل 2 هسته ای پنتیوم 2.50 گیگاهرتز سیستم عامل: سون 32 بیت گرافیک 512 مگابایت nVidia

دلیلش ویندوز سون هست چون رم خورش بالاس بهتره روی اکس پی نصب کنی چون برای اجرای بازی روی اکس پی سیستم پایینتری میخواد

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

اگه هم نمیخوای روی اکس پی نصب کنی رمتو بیشتر کنی روی سون نسبت به قبل بهتر میشه

esmail_talebi
12-06-2011, 19:48
سلام دوستان من در gta iv

2 تا مشکل دارم
یکی اینکه وقتی بازی رو اجرا میکنم باید حتما به اینترنت وصل بشم تا قسمت play بیاد وقتی که play اومد اگه دیس کنم هیچ مشکلی پیش نمیاد و راحت میتونم بازی کنم ولی نمیشه اینطوری که همیشه به اینترنت وصل بشم
دومین سوالم

من در gta iv مشکلی دارم اونم اینه که وسط بازی حالت تیک تیک بوجود میاد حال نمیدونم مشکل از گرافیک هست یا رم

رم 2
گرافیک 1
سی ÷ی یو 5200 اینتل ممنون میشم کمکم کنید

ممنون میشم کمکم کنید

1navid
12-06-2011, 20:05
از کارت گرافیکتونه اگه می شه مدل دقیق کارتتون رو ذکر کنید.

esmail_talebi
12-06-2011, 20:16
nvidia geforce 9400 gt

Ghaioom
13-06-2011, 12:16
sp3 لازم نیست. ترفند هستش :27:رو sp2 هم میزنیش :27:

matrix_3s
13-06-2011, 13:37
رفع تمامی مشکلات gta iv

1navid
13-06-2011, 18:02
بهتره رو سون نصب بشه همون جور که گفتنم از کارتتونه این کارت قدرت لازم واسه این بازی رو نداره
بهتره تنظیمات گرافیکی بازی رو کم کنید تا دچار مشکل نشید

yoosefcena
13-06-2011, 21:28
سلام من ویندوز 7 دارم نصب کردم بازیرو ولی متاسفانه توی بازی تصویر بازی خش داره یعنی سیاه میشه و هیچ چیز معلوم نیست در حالی که بازی در حال اجرای چیکار باید بکنم؟؟؟

رمم 2 گرافیکمم 2 در ضمن توی بخش optins که میرم همه کیفیت هام Low هست و نمیشه تغییرشون داد باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

SA.JJ.AD
13-06-2011, 21:47
سلام من ویندوز 7 دارم نصب کردم بازیرو ولی متاسفانه توی بازی تصویر بازی خش داره یعنی سیاه میشه و هیچ چیز معلوم نیست در حالی که بازی در حال اجرای چیکار باید بکنم؟؟؟

رمم 2 گرافیکمم 2 در ضمن توی بخش optins که میرم همه کیفیت هام Low هست و نمیشه تغییرشون داد باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

1 = سلام !! شما یه عکس از اون خشی که میگی :18: بزار ببینیم موضع چیه !!:27:
.
2 = یعنی چی گرافیک 2 ؟! مدل کارتتونو بگید نه مقدار حافظشو !!:20:
.
3 = شما اخرین درایور کارت گرافیکتونو هم حتما دانلود و نصب کنید ... احتمالا مشکلتون برا درایور گرافیک باید باشه !!

ALI&SOAP
13-06-2011, 22:19

آخرین patch رو هم بنصبید:31:

yoosefcena
13-06-2011, 22:21
1 = سلام !! شما یه عکس از اون خشی که میگی :18: بزار ببینیم موضع چیه !!:27:
.
2 = یعنی چی گرافیک 2 ؟! مدل کارتتونو بگید نه مقدار حافظشو !!:20:
.
3 = شما اخرین درایور کارت گرافیکتونو هم حتما دانلود و نصب کنید ... احتمالا مشکلتون برا درایور گرافیک باید باشه !!

نه من کارت گرافیکی دیگه نصب نکردم همون کارت گرافیک خود ویندوز سون هست که با خودش نصب شده اگه میشه لینک دانلود اخرین نسخه کارت گرافیک ویندوز سون و اخرین پچ بازی رو بهم بدین ممنونم:40:

yoosefcena
14-06-2011, 14:52
بابا یکی به این دو خواسته پست بالایی ما جواب بده:13:

SA.JJ.AD
14-06-2011, 21:00
بابا یکی به این دو خواسته پست بالایی ما جواب بده:13:

:18::31:
+
شما تا مدل کارتتونو نگید که کسی نمیدونه چه درایوری رو براتون قرار بده :20:

yoosefcena
15-06-2011, 10:30
:8:
:18::31:
+
شما تا مدل کارتتونو نگید که کسی نمیدونه چه درایوری رو براتون قرار بده :20:
من چون سون تازه نصب کردم طرز کار باهاشو فول نیستم:31: میشه بگید چجوری باید مدل کارتو بفهمم؟؟؟؟؟؟

SA.JJ.AD
15-06-2011, 12:56
:8:
من چون سون تازه نصب کردم طرز کار باهاشو فول نیستم:31: میشه بگید چجوری باید مدل کارتو بفهمم؟؟؟؟؟؟

شما این نرم افزار کم حجم رو دانلود و نصب کن - مدل کارت گرافیکتو میگه + مشخصات کامل و دقیق سخت افزاری سیستمتون تو یه محیط ساده و کاربر پسند:31: و به صورت دسته بندی شده :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبدردت میخوره :31::46:

yoosefcena
15-06-2011, 13:33
این برنامه همه چی رو بهم نشون داد غیر از کارت گرافیک موقعی که برنامه رو اجار میکنم اون بالا 7تا تب هستش CPU GRAPHICS و Meomory .... کدومشون باید برم ؟:41:

ALI&SOAP
15-06-2011, 17:42
این برنامه همه چی رو بهم نشون داد غیر از کارت گرافیک موقعی که برنامه رو اجار میکنم اون بالا 7تا تب هستش CPU GRAPHICS و Meomory .... کدومشون باید برم ؟:41:

رو دسکتاپ کلیک راست کن بعد اخرین گزینه رو بزن بعد سمت بزن رو display بعد adjust resolution بعد advance setting بعد adapter

dreamcrow
18-06-2011, 17:07
سلام دوستان من پچ Grand Theft Auto IV ورژن 7 رو از سایت rockstargames.com دانلود کردم و بعد نصب کردم وقتی که تمام میشه میخوام برم تو بازی ارور میده مثل اینکه کرک میخواد کرک قبلی روکه میزاشتم و میرفتم تو بازی Support میشد اما پچ رو نصب میکنم و بعد کرک قبلی رو بهش میدم support نمبکنه کرک خودشو میخواد؟ نمیدونم باید چیکار کنم خوهشا کمک کتنید.

dreamcrow
18-06-2011, 17:20
مرسی اما این لینک مشکل داره دانلود نمیشه.

dreamcrow
18-06-2011, 17:26
توروخدا یه لینک دانلود کرک پچ 7 Grand Theft Auto IV بدید فقط سالم باشه.

iCe m@n
18-06-2011, 19:09
توروخدا یه لینک دانلود کرک پچ 7 Grand Theft Auto IV بدید فقط سالم باشه.

دوست عزیز کرک مخصوص پچ 1.7 که نیومده کلا و پچ 1.7 با کرک پچ 1.4 کار میکنه که شما میتونی از اینجا دانلود کنی

Mehdi.ss
27-06-2011, 00:08
سلام
من gta iv رو نصب کردم ولی کرک ندارم ، کسی کرک سراغ داره ؟
هیچ پچی هم نصب نکردم
ممنون

Ghaioom
27-06-2011, 07:53
سلام
من gta iv رو نصب کردم ولی کرک ندارم ، کسی کرک سراغ داره ؟
هیچ پچی هم نصب نکردم
ممنون
آگه از رو dvd نصب کرده باشی توش هست.

Mohammadkiller
27-06-2011, 08:22
ُسلام
آخرین پچ و کرکی که اومده رو اگه ممکنه بزارین
در ضمن برای اینکه دوربین تکون نخوره باید کرکش کنم؟

Ghaioom
27-06-2011, 08:43
ُسلام
آخرین پچ و کرکی که اومده رو اگه ممکنه بزارین
در ضمن برای اینکه دوربین تکون نخوره باید کرکش کنم؟

کرک

hno
28-06-2011, 07:23
سلام
دوستان من gta iv را پاک کردم حالا که دوباره میخوام نصبش کنم میگه که قبلا نصبه و اجازه نمیده که مراحل نصب را ادامه بدم.میمخواستم بدونم که این مشکل رو چجوری میشه حل کرد.ویندوزم هم 7 هست.

باتشکر

jhakimi
29-06-2011, 11:12
سلام دوستان
من با GTA IV یه مشکلی دارم.وقتی یه کم از بازی میگذره محیط بازی حذف میشه و فقط افرادی که تو محیطن نمایش داده میشه .یکی از رفقا میگفت چون ویندوزت 64 بیتیه اینجوری میشه و بازیش رو ویندوزهای 32 بیت جواب میده.
میخوام بدونم آیا واقعا" با ویندوز سون 64 بیت مشکل داره؟
اگه کسی میدونه کمک کنه.
من این بازی رو روی یک لپتاپ با مشخصات زیر نصب کردم:

CPU: intel core i7 2.00GHz
RAM: 6 GB DDR3
Geraphics: 1 GB nvidia Geforce GT 525M

با تشکر از وقتی که میذارید.

iiiamirrr
29-06-2011, 22:02
کرک سالم پچ 1.0.7 رو می خوااااااااااااااااااام! هر چی میریزم میگه این کرک فقط با پچ 1.0.4 یا 1.0.3 سازگاره!

easternblog
03-07-2011, 15:47
ببخشید من این کرکه سیو رو میخام که بتونم سیوایه قدیمیمو لود کنم :31:

easternblog
03-07-2011, 15:49
این کرکه لود سیوهایه قدیم رو یکی برام میذاره :40:

mehran_30lver
08-07-2011, 13:27
دوستان کسی میدونه چرا با اینکه سیستم من از 4 گیگ گرافیک شیر استفاده میکنه و 8 گیگ رم چرا باز هم iv تو سیستم من هنگ میکنه و کیفیت راضی کننده ای نداره ؟ بازی طوری اجرا میشه که انگار گرافیک 128 داری!!!

smagoli
08-07-2011, 18:19
بعد از چند دقیقه بازی کردن یهو هنگ میکنه و مجبور میشم بازی رو ببندم
چیکار کنم؟؟

alinikoyi
12-07-2011, 17:02
من gta vice city و sanandres رو نصب میکنم ولی توی هر دو بازی ماوس کار نمیکنه یکی میگفت کلید esc چند بار بزن درست میشه ولی درست نشد ویندوزم 7 64 بیت کارت گرافیکیم ATI

T_rex
12-07-2011, 22:55
چرا این بازی روی سیستم من برای نیم ثانیه هی وای میسه:13:
سیستمه من

athlon X2 4200
4 gig ram
gerafic : ATI 4670 1gig
چرا اینطوری میشه ؟؟

nima_na2005
15-07-2011, 22:34
سلام دوستان! من یه مشکل در رابطه با کیبورد دارم اینکه وقتی از دکمه های حروف برای کنترل بازی استفاده میکنم با فشار دادن این کلید بازی یه لحظه تیک میزنه (گیر میکنه) ولی وفتی تنظیمات رو رو دکمه های جهات چهارگانه میزارم مشکلی نداره ولی برام سخته! کسی میدونه دلیلش چیه و چجوری درست میشه؟ سیستمم هم خوبه مشکل سیستم نیست اما windos 7 ultimate دارم

mohammad1983
16-07-2011, 00:00
من dvd بازی رو خریدم.4 تا
نصب میکنم.3 تا برنامه windows live و physx و vcredist هست.این ها هم نصب میکنم.بازی اجرا میشه اما همون اول که 2 تا لوگو وسط صفحه نوبت به نوبت میاد ارور میده و stop working میده.علت چی میتونه باشه؟

T_rex
17-07-2011, 15:40
چرا این بازی روی سیستم من برای نیم ثانیه هی وای میسه:13:
سیستمه من

athlon X2 4200
4 gig ram
gerafic : ATI 4670 1gig
چرا اینطوری میشه ؟؟

سلام
مشکلم با گیر کردن بازی با عوض کردن کرک حل شد:8: هر چند که هنوز بازی روونه روون نیست به هر حال بنظر این بازی پر از باگ باشه:13:

B L A S T E R
19-07-2011, 19:28
بچه ها این کانفیگ لپتاپ میتونه این بازی رو اجرا کنه ؟ : دی
Intel 2630QM 2.0 GHz Core i7 2.93 GHz - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz

حافظه: 8 GB DDR3
کارت گرافیک: ATI Radeon HD 6770 DDR5 1024 MB UpTo 4096 MB

mohammadaliarmin
20-07-2011, 13:34
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید من دیوونه شدم
رو این بازی مشکل من اینه که وقتی دارم بازی می کم
سه چهار ثانیه خیلی روون میره بعد یکم گیر میکنه دوباره
روون میره دوباره گیر میکنه و.......
نمی دونم دردش چیه وقتی سوار ماشین هم میشه دیگه بدتر
هم پچ رو ریختم هم گرافیک رو آپدیت کردم فقط مشکل اصلی اینه
گرافیکم هم 4650 ATi هستش تو رو خدا کمک کنید دارم دیوونه میشم
پ.ن: قبلا تو ویندوز ایکس پی مشکل نداشت یادم نیست تنظیمات یه چیزی رو عوض
کردم بازی اینجوری شد حالا تو سون هم همینجوریه:18: گرافیک بازی رو تا ته پایین
میارم ولی نمی دونم دردش چیه لطفا کمک کنید

T_rex
20-07-2011, 22:40
سلام
دوستان مسیر سیو بازی توی ویندوز سون7 کجاست:9:
لطفا راهنمایی کنین میخوام ویندوز عوض کنم

sam_sali
21-07-2011, 12:35
C:\Users\User\Local Settings\Rockstar Games

جای User ، اسم کاربر ویندوزتون رو بذارید!

ehsan_update
21-07-2011, 20:47
سلام دوستان. آخرین پچ برای رفع باگ و لگ های موجود در بازی GTA IV رو میخواستم.
ممنون:11:

T_rex
22-07-2011, 21:43
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید من دیوونه شدم
رو این بازی مشکل من اینه که وقتی دارم بازی می کم
سه چهار ثانیه خیلی روون میره بعد یکم گیر میکنه دوباره
روون میره دوباره گیر میکنه و.......
نمی دونم دردش چیه وقتی سوار ماشین هم میشه دیگه بدتر
هم پچ رو ریختم هم گرافیک رو آپدیت کردم فقط مشکل اصلی اینه
گرافیکم هم 4650 ATi هستش تو رو خدا کمک کنید دارم دیوونه میشم
پ.ن: قبلا تو ویندوز ایکس پی مشکل نداشت یادم نیست تنظیمات یه چیزی رو عوض
کردم بازی اینجوری شد حالا تو سون هم همینجوریه:18: گرافیک بازی رو تا ته پایین
میارم ولی نمی دونم دردش چیه لطفا کمک کنید

مال منم دقیقا همینطوری بودکرک عوض کردم درست شد چند روز .
ولی باز دوباره بعد چند روز مثل اولش شد:41:
این بازی بنظر کلا پر باگه و از ریشه مشکل داره راستی گرافیک من 4670 هستش
این بازی بنظرم بیشتر از اینیکه از کارت گرافیک کار بکشه از cpu استفاده میکنه اینو میشه از بنچمارک خود بازی فهمید این بنچمارک منه تازه با اوور ! 23 فریم فقط :41: :

Average FPS: 23.97
Duration: 37.51 sec
CPU Usage: 96%
System memory usage: 62%
Video memory usage: 69%

Graphics Settings
Video Mode: 1024 x 768 (85 Hz)
Render Quality: High
View Distance: 32
Detail Distance: 59

Hardware
Video Adapter: ASUS EAH4670 series
Video Driver version: 8.17.10.1047
Audio Adapter: Speakers (High Definition Audio Device)
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4200+
دوستان اگه میشه بنچمارکهای خودتون بذارین:10:

Behnam_Salari
29-07-2011, 18:38
سلام به همگي،زماني كه پچ 1.0.7.0 بازي Gta IV نصب مي كنم اروره زير رو مي ده اگه كسي بهم كمك كنه كه اين مشكلو حل كنم ازش ممنون مي شم.

omid81
30-07-2011, 12:33
سلام

یه سوال فنی داشتم ..

توی GTA ای قدیمی تر (یادش بخیر!) وقی سوار تاکسی میشدی ، اگه + رو میزدی میتونستی مسافرکشی کنی!
یا ماشین پلیس و ماشین آتش نشانی بهت ماموریت میداد وقتی + رو میزدی

توی Grand Theft Auto 4 Episodes From Liberty City هم میشه ؟ با کدوم دکمس ؟

(آخه ایروزا اوضام خرابه باید برم مسافرکشی!!! :31: )

yab
30-07-2011, 17:26
سلام دوستان
من با GTA IV یه مشکلی دارم.وقتی یه کم از بازی میگذره محیط بازی حذف میشه و فقط افرادی که تو محیطن نمایش داده میشه .یکی از رفقا میگفت چون ویندوزت 64 بیتیه اینجوری میشه و بازیش رو ویندوزهای 32 بیت جواب میده.
میخوام بدونم آیا واقعا" با ویندوز سون 64 بیت مشکل داره؟
اگه کسی میدونه کمک کنه.
من این بازی رو روی یک لپتاپ با مشخصات زیر نصب کردم:

CPU: intel core i7 2.00GHz
RAM: 6 GB DDR3
Geraphics: 1 GB nvidia Geforce GT 525M

با تشکر از وقتی که میذارید.

سلام.
مشکل منم دقیقا مثل این کاربر گرامی هستش.لطفا کمک کنید به ما:11:

Behnam_Salari
31-07-2011, 01:00
سلام.
سلام،من شنيدم براي اينكه بازي Gta Iv روي ويندوز 64 بيتي كار كنه بايد پچ 1.0.7.0 رو نصب كنيد.

Behnam_Salari
31-07-2011, 01:04
سلام.
سلام؛من شنيدم براي اينكه بازي Gta Iv روي ويندوز 64 بيتي كار كنه بايد پچ 1.0.7.0 نصب كنيد.

ehsan4432
01-08-2011, 12:10
سلام به دوستان عزیز
من یه مشکلی در بازی gta iv دارم زمانی که بازی را اجرا می کنم وقتی به درون بازی میره صفحه شطرنجی و سیاه است این تو xp این جوری
ولی زمانی که تو seven اجرا میکنم بازی همه چی خوبه اما ساختمان ها معلوم نیست چه مشکلی داره؟
لطفا زود جواب دهید

Behnam_Salari
01-08-2011, 18:00
سلام به دوستان عزیز
من یه مشکلی در بازی gta iv دارم زمانی که بازی را اجرا می کنم وقتی به درون بازی میره صفحه شطرنجی و سیاه است این تو xp این جوری
ولی زمانی که تو seven اجرا میکنم بازی همه چی خوبه اما ساختمان ها معلوم نیست چه مشکلی داره؟
لطفا زود جواب دهید

اينجا كسي ديگه جواب نمي ده،فكر كنم سيستمت ويروس گرفته باشه يا كرك بازيت خرابه.

sameta2008
01-08-2011, 18:38
سلام.من پچ 7 رو نصب کردم ولی موقع ورود به بازی بعد از آمدن آرم ریزر این ارور رو می ده:
the ordinal 5367 could not be located in the dynamic link library xlive.dll

لطفا راهنمایی کنید برای رفع این ارور چیکار کنم.

Behnam_Salari
01-08-2011, 19:57
سلام.من پچ 7 رو نصب کردم ولی موقع ورود به بازی بعد از آمدن آرم ریزر این ارور رو می ده:
the ordinal 5367 could not be located in the dynamic link library xlive.dll

لطفا راهنمایی کنید برای رفع این ارور چیکار کنم.

بايد فايل Xlive.dll توي پوشه ي بازي كپي كني.

farhad_persona
02-08-2011, 18:21
سلام؛من شنيدم براي اينكه بازي Gta Iv روي ويندوز 64 بيتي كار كنه بايد پچ 1.0.7.0 نصب كنيد.

نه این طور نیست. من ویندوز سون 64 بیتی دارم و با پچ سوم هم کار میکنه

Behnam_Salari
02-08-2011, 18:47
نه این طور نیست. من ویندوز سون 64 بیتی دارم و با پچ سوم هم کار میکنه

با پچ 1.0.7.0 بازي روندتر مي شه،امتحان كنيد.

amir2im
03-08-2011, 12:26
من بازي تو لپ تاپ ريختم وقتي ميرم تو بازي گرافيك كم مي اره ساختمونو نيست يه صفحه طوسي با يه ماشين با چندتا تير برق همين.تو قسمت تنظيمات همه چي پايينه وقتي مي خام تغييرش بدم نمي شه .چه كنم ؟ چرا اينجوري ؟ مگه گرافيك اين بازي چقدر سنگينه ؟ در ضمن لپ تاپ n53sv وبازي با كارت گرافيگ gt540 اجرا كردم

Howard24
03-08-2011, 13:07
من بازي تو لپ تاپ ريختم وقتي ميرم تو بازي گرافيك كم مي اره ساختمونو نيست يه صفحه طوسي با يه ماشين با چندتا تير برق همين.تو قسمت تنظيمات همه چي پايينه وقتي مي خام تغييرش بدم نمي شه .چه كنم ؟ چرا اينجوري ؟ مگه گرافيك اين بازي چقدر سنگينه ؟ در ضمن لپ تاپ n53sv وبازي با كارت گرافيگ gt540 اجرا كردم

سلام. برای حل مشکلات بازی باید Patch نصب کنید. ترجیحا آخریش (1.0.7.0).
میتونید پچ و کرک رو یکجا از اینجا دانلود کنید :

omid81
03-08-2011, 13:23
سلام

یه سوال فنی داشتم ..

توی GTA ای قدیمی تر (یادش بخیر!) وقی سوار تاکسی میشدی ، اگه + رو میزدی میتونستی مسافرکشی کنی!

(آخه ایروزا اوضام خرابه باید برم مسافرکشی!!! :31: )

کسی نمیدونه ؟!

Behnam_Salari
03-08-2011, 13:47
کسی نمیدونه ؟!

براي اين كه با تاكسي مسافر جابجا كني بايد مد نصب كني.

arash2006
09-08-2011, 13:59
سلام من یه مشکلی‌ دارم تا چن دقیقه از اجرا میگذره گیج می‌زنه همش تصویر می‌چرخه چیکار کنم قبلا اینجوری نبود ولی‌ دیگه هرکاری می‌کنم درست نمی‌شه

ELSIN
09-08-2011, 16:56
سلام. برای حل مشکلات بازی باید Patch نصب کنید. ترجیحا آخریش (1.0.7.0).
میتونید پچ و کرک رو یکجا از اینجا دانلود کنید :

لینک دیگه از این نیست با کرک Razor1911
پچ 1.0.7.0 با کرک 1.0.4.0 هم کار میکنه ؟؟؟

اینم لینک بدون کرک

Howard24
09-08-2011, 20:09
لینک دیگه از این نیست با کرک Razor1911
پچ 1.0.7.0 با کرک 1.0.4.0 هم کار میکنه ؟؟؟

اینم لینک بدون کرک

آره ، پـچ 1.0.7.0 با کرک 1.0.4.0 کار میکنه ...

light
09-08-2011, 22:37
این بازی توی ویندوز7 نصب نمیشه ؟ باید چیکار کرد !

ELSIN
09-08-2011, 23:18
این بازی توی ویندوز7 نصب نمیشه ؟ باید چیکار کرد !

بله من همین حالا نصب کردم
باید نصبش کرد :31:

light
10-08-2011, 08:32
این روشی نیست که بشه بازی رو تو ویندوز 7 نصب کرد ؟
espisode to libertycity چی اونم رو 7 نصب نمیشه ؟

ashk21
10-08-2011, 09:44
سلام من یه مشکلی‌ دارم تا چن دقیقه از اجرا میگذره گیج می‌زنه همش تصویر می‌چرخه چیکار کنم قبلا اینجوری نبود ولی‌ دیگه هرکاری می‌کنم درست نمی‌شه
دایرکتس خود را عوض کنید

ashk21
10-08-2011, 09:51

؟!
برای ماشین پلیس یه گوشه بایست e رو بفشار تا بری تو کامپیوتر ماشین واز قسمت wanted یه نفر انتخاب کن برو بکشش.

ronnine
10-08-2011, 21:13
چطوری تو این بازی ماشین اضافه کنیم؟

مثلا 206 - پرشیا ... پیکان ...

یه سوال دیگه ... که چطوری نام ماشین های تویه بازی رو درست کنیم؟

Kit_Kat
13-08-2011, 10:47
سلاااام...
دوستان من یه بازی جی تی ای گرفتم ولی نمیدونم کدومه!!...
به فروشندهه گفتم جی تی ای 7 رو میخوام ...
اونم یک بازی داد که 5تا دی وی دی توش بود که روش نوشته:
grand theft auto Episodes From Liberty City
میدونم که اون جی تی ای که تو خارج بهش میگن4 تو ایران میگن 7 ولی میخوام بدونم اپیزود لیبرتی سیتی کدوم ورژنش هست؟؟؟؟؟
اگه میشه زود جواب بدین تا اگه به جای 7 ، 6 رو بهم داده سریع برم و عوضش کنم....

K1.Omega
13-08-2011, 11:11
من هنوز تو قسمت سیو کردم مشکل دارم ، دوستم می گفت باید آفلاین لاگین کنی...مگه میشه؟!!
من باید چی کار کنم که بتونم سیو کنم؟!!:19:

Kit_Kat
13-08-2011, 11:12
راستی سیستمم خیلی قویه و همه ی چیزهای لازم رو نصب کردم...
ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم یکم کند میاد یعنی انگار کند راه میره و ماشینم که سوار میشه یکم انگار کند و آروم راه میره..!!!!
مشکل از چیه؟؟؟

bazisaz
13-08-2011, 14:56
راستی سیستمم خیلی قویه و همه ی چیزهای لازم رو نصب کردم...
ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم یکم کند میاد یعنی انگار کند راه میره و ماشینم که سوار میشه یکم انگار کند و آروم راه میره..!!!!
مشکل از چیه؟؟؟
liberty city یه نسخه ای بود که بعد از Gta iv اومد . فقط داستانش عوض شده بود . بازی کلا همینطوره آرومه به خاطر اینکه این بازی مخصوص pc نبود وقتی برای کامپیوتر convert شد این مشکل پیش اومد فکر کنم یه سری پچ برای افزایش fps تو همین فروم باشه .

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 03:53 PM ----------

من هنوز تو قسمت سیو کردم مشکل دارم ، دوستم می گفت باید آفلاین لاگین کنی...مگه میشه؟!!
من باید چی کار کنم که بتونم سیو کنم؟!!:19:
کلا بازی هایی که با windows live کار می کنن برای قسمت single player باید یه اکانت آفلاین بسازید .

K1.Omega
13-08-2011, 16:40
کلا بازی هایی که با windows live کار می کنن برای قسمت single player باید یه اکانت آفلاین بسازید .
چجوری باید اکانت آفلاین بسازم؟!

Kit_Kat
13-08-2011, 18:34
liberty city یه نسخه ای بود که بعد از Gta iv اومد . فقط داستانش عوض شده بود . بازی کلا همینطوره آرومه به خاطر اینکه این بازی مخصوص pc نبود وقتی برای کامپیوتر convert شد این مشکل پیش اومد فکر کنم یه سری پچ برای افزایش fps تو همین فروم باشه .

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 03:53 PM ----------

مرسی از پاسختون...
حالا به نظرتون این بهتره یا IV ؟
راستی اون پچی که گفتین میشه آدرسشو خواهشا بزارین و حجمشم حدودا بگین؟ آخه من سرعت اینترنتم خیلی پایینه....

Kit_Kat
13-08-2011, 18:41
راستی همین بازی که گفتم بالا رمز و کد تقلب هم داره؟
و یک چیز دیگه اینکه شماره ی بازی چنده ؟ ،جی تی ای 8؟
راستی با کدوم دکمه میدوه؟ آخه خیلی خیلی آروم راه میره...

bazisaz
13-08-2011, 19:36
چجوری باید اکانت آفلاین بسازم؟!
بازی که اجرا شد کلید home رو بزن اونجا می تونی یه اکانت آفلاین بسازی . اگه نتونستی یه windows live دیگه نصب کن

---------- Post added at 08:32 PM ---------- Previous post was at 08:30 PM ----------

مرسی از پاسختون...
حالا به نظرتون این بهتره یا IV ؟
راستی اون پچی که گفتین میشه آدرسشو خواهشا بزارین و حجمشم حدودا بگین؟ آخه من سرعت اینترنتم خیلی پایینه....
از نظر من iv بهتره episode یه چیزی مثل dlc میمونه من خودم خوشم نیومد . لینک دانلودش رو تو صفحه ی اول می تونید پیدا کنید حجمش باید بالای 50 مگ باشه .

---------- Post added at 08:36 PM ---------- Previous post was at 08:32 PM ----------

راستی همین بازی که گفتم بالا رمز و کد تقلب هم داره؟
و یک چیز دیگه اینکه شماره ی بازی چنده ؟ ،جی تی ای 8؟
راستی با کدوم دکمه میدوه؟ آخه خیلی خیلی آروم راه میره...
کد تقلب رو نمی دونم آخه استفاده نکردم تو iv هم می تونی یه سرچ تو گوگل بکنید. episode liberty city هست شماره ای نیست مثل san andreas که شماره نداره . ولی ایرانیا فکر کنم بش می گن 7 . دویدن رو هم که تو control ش ببینید یادم نیست .

Kit_Kat
13-08-2011, 21:53
بازی که اجرا شد کلید home رو بزن اونجا می تونی یه اکانت آفلاین بسازی . اگه نتونستی یه windows live دیگه نصب کن

---------- Post added at 08:32 PM ---------- Previous post was at 08:30 PM ----------

از نظر من iv بهتره episode یه چیزی مثل dlc میمونه من خودم خوشم نیومد . لینک دانلودش رو تو صفحه ی اول می تونید پیدا کنید حجمش باید بالای 50 مگ باشه .

---------- Post added at 08:36 PM ---------- Previous post was at 08:32 PM ----------

کد تقلب رو نمی دونم آخه استفاده نکردم تو iv هم می تونی یه سرچ تو گوگل بکنید. episode liberty city هست شماره ای نیست مثل san andreas که شماره نداره . ولی ایرانیا فکر کنم بش می گن 7 . دویدن رو هم که تو control ش ببینید یادم نیست .
راستی من از اول یک سوالی داشتم ولی فکر کنم درست نتونستم مطرح کنم:
میخواستم بپرسم کلا جی تی ای ها چنتا هستن؟
یعنی اگه تو ایران به اون جی تی ای من میگن 7 ، پس به کدوم میگن6 و کدوم6/5و 4/5 و ....هستن؟
اگه اشتب نکنم vice city ، باید 4 باشهولی بقیه رو نمیدونم...!!؟؟؟

bazisaz
13-08-2011, 21:58
gta 1 gta london 1969 gta II gta III gta vice city gta san andereas gta iv gta episode from liberty city
از 2 به بعد شماره بزنید :31:

Kit_Kat
14-08-2011, 15:16
اااااا پس مال من هفته؟
حالا 6 با هفت چه تفاوت هایی داره؟
من خیییلی وقته پیش رفتم شیشو بخرم گفت که 6 رو هرکی برده 90 درصدشون نتونستن درست نصبش کنن از خیلیای دیگه هم شنیدم که همه گفتن هفت بهتره حالا میشه لطفا بگید چه فرقایی دارن؟

V i r u s e r
14-08-2011, 15:24

من با اکانت انلاین بازی می کنم مشکلیم ندارم؟؟

---------- Post added at 04:24 PM ---------- Previous post was at 04:19 PM ----------

gta 1 gta london 1969 gta II gta III gta vice city gta san andereas gta iv gta episode from liberty city
از 2 به بعد شماره بزنید :31:
سلام
Gta Vice City و San andreas تو دسته ی 3 قرار می گیرن! :31:
GTA IV هم که از اسمش پیداست 4ه و Episodes from Liberty City فقط یه چیزی تو مایه های DLC میمونه که به صورت جدا هم عرضه شده و از طریق Games for windows Live میتونین این نسخه رو بخرین و دانلود کنید (البته GTA IV رو باید خریده باشید قبلش) در این صورت هم GTA IV رو دارین و هم EFLC که موقع شروع بازی می تونید انتخاب کنید!

پس بنابراین نتیجه میگیریم: به پیر به پیغمبر 4 تا GTA بیشتر نداریم :41:

Kit_Kat
14-08-2011, 17:04
من با اکانت انلاین بازی می کنم مشکلیم ندارم؟؟

---------- Post added at 04:24 PM ---------- Previous post was at 04:19 PM ----------

سلام
Gta Vice City و San andreas تو دسته ی 3 قرار می گیرن! :31:
GTA IV هم که از اسمش پیداست 4ه و Episodes from Liberty City فقط یه چیزی تو مایه های DLC میمونه که به صورت جدا هم عرضه شده و از طریق Games for windows Live میتونین این نسخه رو بخرین و دانلود کنید (البته GTA IV رو باید خریده باشید قبلش) در این صورت هم GTA IV رو دارین و هم EFLC که موقع شروع بازی می تونید انتخاب کنید!

پس بنابراین نتیجه میگیریم: به پیر به پیغمبر 4 تا GTA بیشتر نداریم :41:
چشم :31:البته من توی نظرات قبلی هم گفته بودم که میدونم در اصل 4تا بیشتر نیست ولی منظورم توی ایران بود...
راستی شما گفتین موقع شروع بازی میپرسه که کدوم بازی بیاد و درسته چون واسه منم همینطوریه فقط کدومشو لایبرتی سیتی هست؟
یکیشون وقتی شروع میشه سوار موتور هست و اون یکی وقتی شروع میشه یک ماشین سیاه جلوش پارک شده...
یک مشکل جدید دیگه هم داشتم:
هرکاری میکنم سیو نمیشه...
یک سوال میپرسه که ساین این کنم وقتی خیر رو میزنم سیو نمیشه وقتی اوکی میکنم یک چیزی میاد که آی دی و پسورد میخواد ؟؟!!!!!!
باید چکار کنم؟ هیچ گزینه ای واسه آفلاین هم نیست حتی توی آپشن!!!

merlin001
15-08-2011, 05:33
سلام دوستان
من نسخه Grand Theft Auto IV - Episodes From Liberty City سایت پی سی دی دانلود کردم.
دو تا فایل ایزو هست که هر کودومش 4.5 گیگ هست
وقتی میخوام نصبش کنم دو ساعت طول میکشه
بعد از دو ساعت دی وی دی شماره 2 رو میخمواد. وقتی اونو میذارم بعد از 5 دقیقه باز دی وی دی شماره یک رو میخواد. وقتی اونو میزارم ارور زیر رو میده
---------------------------
Error
h:\Grand Theft Auto IV - Episodes From Liberty City\Uninstall\FirewallInstallHelper.dll

An error occurred while trying to read the source file:

The device is not ready.

Click Retry to try again, Ignore to skip this file (not recommended), or Abort to cancel installation.
Abort Retry Ignore
وقتی اگنور رو میزنم چند تا ارور این شکلی هم میده وبلاخره تموم میشه. ولی فایل اجرایی تو مسیری که نصبش کردم وجود نداره.
ممنون میشم کمکم کنین.
در ضمن ویندوزم سون هست.

Kit_Kat
15-08-2011, 13:26
بچه ها یکی نیست بگه اینو چطوری سیو کنم؟
هرچی مرحله میرم هی باید از اول هیچ جوریم نمیشه ازم کد اورجینال بازی رو میخوا نمیدونم از کجا بیارم!!!
هر راهی رو امتحان کردم ولی نشد...
پس شما چطوری سیو میکنید؟؟؟

iCe m@n
15-08-2011, 13:45
بچه ها یکی نیست بگه اینو چطوری سیو کنم؟
هرچی مرحله میرم هی باید از اول هیچ جوریم نمیشه ازم کد اورجینال بازی رو میخوا نمیدونم از کجا بیارم!!!
هر راهی رو امتحان کردم ولی نشد...
پس شما چطوری سیو میکنید؟؟؟

دوست عزیز شما باید Game for windows Live رو نصب کنید و باهاش یه اکانت آفلاین بسازید و از این طریق بازیتون رو سیو کنید
همه همینجوری سیو میکنن بازی رو خود من هم همینجوری بازی رو سیو میکنم

Kit_Kat
15-08-2011, 15:40
دوست عزیز شما باید Game for windows Live رو نصب کنید و باهاش یه اکانت آفلاین بسازید و از این طریق بازیتون رو سیو کنید
همه همینجوری سیو میکنن بازی رو خود من هم همینجوری بازی رو سیو میکنم
آره خوب میگم که ویندوز لایو رو نصب کردم ولی اکانت آفلاین نمیشه ساخت!!
یعنی هر کاری میکنم و هر گزینه ای رو میزنم نمیشه آفلاین اکانت بسازم...
وقتی هم که یک آی دی و پسورد وارد میکنم یک صفحه میاد که کد رجیستر کردن بازی رو میخواد که نمیدونم از کجا بیارم...
جعبه ی بازی که اورجینال بود ولی هیچ کدی روش ننوشته!!!
توی دی وی دی های بازی هم هیچ کدی وجود نداره!!!
باید چیکار کنم؟

iCe m@n
15-08-2011, 21:25
آره خوب میگم که ویندوز لایو رو نصب کردم ولی اکانت آفلاین نمیشه ساخت!!
یعنی هر کاری میکنم و هر گزینه ای رو میزنم نمیشه آفلاین اکانت بسازم...
وقتی هم که یک آی دی و پسورد وارد میکنم یک صفحه میاد که کد رجیستر کردن بازی رو میخواد که نمیدونم از کجا بیارم...
جعبه ی بازی که اورجینال بود ولی هیچ کدی روش ننوشته!!!
توی دی وی دی های بازی هم هیچ کدی وجود نداره!!!
باید چیکار کنم؟

دوست عزیز ببین با این مشکلت حل میشه
آموزش ساخت اکانت آفلاین برای Games for Windows LIVE
آموزش(!):
1)ابتدا یک نسخه از Games for Windows LIVE را تهیه و نصب نمایید.(ترجیحا آخرین نسخه)
چون وقت کمه، ما از قبل برنامه رو نصب کردیم.

2)سپس بازی خود را اجرا نموده و به مقدار لازم صبر نمایید تا آرم شرکتهایی که زحمت بازی را کشیده اند نمایش داده شود.
در همان اوایل کار اگه همه چیز درست باشه باید یک پنجرۀ کوچیک، بالا یا گوشه‌های صفحه به شکل زیر پیدا می‌شه:
این پنجره نشون دهندۀ اینه که برنامه درست نصب شده و با بازی اجرا شده.

3)مقداری صبر فرموده تا منوی بازی بالا بیاید، سپس دگمۀ Home را بر روی keyboard به آرامی بفشارید.پنجرۀ زیر باز خواهد شد:

روی create new profile کلیک کنید.

دکمۀ continue را نزنید! باید متنی که اومده رو scroll down کنید و برید پایین متن.

5)در قسمت پایین صفحه بر روی create a local profile کلیک کنید:

6)پنجرۀ زیر باز می‌شود:
اسم دلخواه خودتون رو وارد کنید و submit را بزنید.

7)صفحۀ زیر باز می‌شود:

روی done کلیک کنید تا ساخت اکانت تموم بشه.

9)از دفعۀ بعد که بازی رو باز کنید، توی همون لگو های اول بازی یه پنجرۀ کوچیک باز می‌شه که نشون می‌ده شما sign in شدید:

چند نکته:
-اگه چند نفر با هم با یه سیستم بازی می‌کنید، می‌تونید چند تا اکانت بسازید تا save هاتون با هم قاطی نشه.
-یه بار ساختن اکانت واسۀ همۀ بازیهایی که LIVE می‌خوان کافیه. بازیهای جدید خودشون اکانت شما رو sign in می‌کنن.
-بعضی از کرک‌ها کل سیستم LIVE رو از کار می‌ندازن بعد بازی رو اجرا می‌کنن ولی یه کاری می‌کنن بشه save کرد. این کارشون باعث می‌شه به غیر از save هیچ چیز دیگه‌ای ثبت نشه. مثلا achievement ها یا رکوردها و ... یه بار که بازیو ببندید، پاک بشن.بنابر این اگه LIVE تون کار می‌کنه سعی کنید از کرک هایی استفاده کنید که LIVE رو از کار نندازن. در اینجا یک مثلا براتون می‌گم که شیر فهم بشید:
مثلا: برای بازی BulletStorm دو تا کرک اومده: fairlight و ُSkidrow
fairlight سیستم LIVE رو از کار می‌ندازه و توی منو فقط امکان new game و continue وجود داره و chapter select غیر فعاله و تعداد news robot هایی که ترکوندید، شیشه های آب آلبالویی که خوردید و تعداد combo هایی که اجرا کردید با هر بار بستن بازی صفر می‍شه. در حالی که کرک ُSkidrow که LIVE رو از کار نمی‌ندازه و همۀ اینایی رو که گفتم درست ثبت می‌کنه.

merlin001
16-08-2011, 05:05
سلام دوستان
من نسخه Grand Theft Auto IV - Episodes From Liberty City سایت پی سی دی دانلود کردم.
دو تا فایل ایزو هست که هر کودومش 4.5 گیگ هست
وقتی میخوام نصبش کنم دو ساعت طول میکشه
بعد از دو ساعت دی وی دی شماره 2 رو میخمواد. وقتی اونو میذارم بعد از 5 دقیقه باز دی وی دی شماره یک رو میخواد. وقتی اونو میزارم ارور زیر رو میده
Error
h:\Grand Theft Auto IV - Episodes From Liberty City\Uninstall\FirewallInstallHelper.dll

An error occurred while trying to read the source file:

The device is not ready.

Click Retry to try again, Ignore to skip this file (not recommended), or Abort to cancel installation.
Abort Retry Ignore
وقتی اگنور رو میزنم چند تا ارور این شکلی هم میده وبلاخره تموم میشه. ولی فایل اجرایی تو مسیری که نصبش کردم وجود نداره.
ممنون میشم کمکم کنین.
در ضمن ویندوزم سون هست.

كسي جواب ما رو نميدونه؟ !!! :41::41::41:

Kit_Kat
16-08-2011, 13:11
دوست عزیز ببین با این مشکلت حل میشه
آموزش ساخت اکانت آفلاین برای Games for Windows LIVE
آموزش(!):
1)ابتدا یک نسخه از Games for Windows LIVE را تهیه و نصب نمایید.(ترجیحا آخرین نسخه)
چون وقت کمه، ما از قبل برنامه رو نصب کردیم.

2)سپس بازی خود را اجرا نموده و به مقدار لازم صبر نمایید تا آرم شرکتهایی که زحمت بازی را کشیده اند نمایش داده شود.
در همان اوایل کار اگه همه چیز درست باشه باید یک پنجرۀ کوچیک، بالا یا گوشه‌های صفحه به شکل زیر پیدا می‌شه:
این پنجره نشون دهندۀ اینه که برنامه درست نصب شده و با بازی اجرا شده.

3)مقداری صبر فرموده تا منوی بازی بالا بیاید، سپس دگمۀ Home را بر روی keyboard به آرامی بفشارید.پنجرۀ زیر باز خواهد شد:

روی create new profile کلیک کنید.

دکمۀ continue را نزنید! باید متنی که اومده رو scroll down کنید و برید پایین متن.

5)در قسمت پایین صفحه بر روی create a local profile کلیک کنید:

6)پنجرۀ زیر باز می‌شود:
اسم دلخواه خودتون رو وارد کنید و submit را بزنید.

7)صفحۀ زیر باز می‌شود:

روی done کلیک کنید تا ساخت اکانت تموم بشه.

9)از دفعۀ بعد که بازی رو باز کنید، توی همون لگو های اول بازی یه پنجرۀ کوچیک باز می‌شه که نشون می‌ده شما sign in شدید:

چند نکته:
-اگه چند نفر با هم با یه سیستم بازی می‌کنید، می‌تونید چند تا اکانت بسازید تا save هاتون با هم قاطی نشه.
-یه بار ساختن اکانت واسۀ همۀ بازیهایی که LIVE می‌خوان کافیه. بازیهای جدید خودشون اکانت شما رو sign in می‌کنن.
-بعضی از کرک‌ها کل سیستم LIVE رو از کار می‌ندازن بعد بازی رو اجرا می‌کنن ولی یه کاری می‌کنن بشه save کرد. این کارشون باعث می‌شه به غیر از save هیچ چیز دیگه‌ای ثبت نشه. مثلا achievement ها یا رکوردها و ... یه بار که بازیو ببندید، پاک بشن.بنابر این اگه LIVE تون کار می‌کنه سعی کنید از کرک هایی استفاده کنید که LIVE رو از کار نندازن. در اینجا یک مثلا براتون می‌گم که شیر فهم بشید:
مثلا: برای بازی BulletStorm دو تا کرک اومده: fairlight و ُSkidrow
fairlight سیستم LIVE رو از کار می‌ندازه و توی منو فقط امکان new game و continue وجود داره و chapter select غیر فعاله و تعداد news robot هایی که ترکوندید، شیشه های آب آلبالویی که خوردید و تعداد combo هایی که اجرا کردید با هر بار بستن بازی صفر می‍شه. در حالی که کرک ُSkidrow که LIVE رو از کار نمی‌ندازه و همۀ اینایی رو که گفتم درست ثبت می‌کنه.
خیلی مرسی...
خوب همه ی چیز هایی که گفتین رو منم درست انجام میدادم ولی فقط اونجا که نباید کانتینیو رو میزدی و باید میومدی پایین،
من فقط همونجارو نمیدونستم...
و فکر میکنم اگر کسی همین سوالو از من میپرسید اولین چیزی که به ذهنم میرسید همین بود که بهش بگم اونجا بیاد پایین و همون اول مکشلش حل بشه....
در هر صورت خیلی کامل و عالی توضیح دادین ممنون...
راستی رمزی چیزی واسه بازی سراغ ندارین؟

iCe m@n
16-08-2011, 14:22
كسي جواب ما رو نميدونه؟ !!! :41::41::41:

دوست عزیز شما هم باید سوال خودتون رو توی تاپیک مخصوص خودش مطرح کنید تا اونجا جوابتون داده بشه

خیلی مرسی...
خوب همه ی چیز هایی که گفتین رو منم درست انجام میدادم ولی فقط اونجا که نباید کانتینیو رو میزدی و باید میومدی پایین،
من فقط همونجارو نمیدونستم...
و فکر میکنم اگر کسی همین سوالو از من میپرسید اولین چیزی که به ذهنم میرسید همین بود که بهش بگم اونجا بیاد پایین و همون اول مکشلش حل بشه....
در هر صورت خیلی کامل و عالی توضیح دادین ممنون...
راستی رمزی چیزی واسه بازی سراغ ندارین؟

خواهش میکنم :11:

رمز های بازی
در موبایل نیکو این کدها را وارد کنید

سلامتی
پر شدن سلامتی و گرفتن سلامتی كامل نیكو...
۴۸۲۵۵۵۰۱۰۰
زره
نیكو یك جلیقه ضد گلوله میپوشد...
۳۶۲۵۵۵۰۱۰۰
گرفتن اسلحه سری اول
Baseball Bat, Handgun, Shotgun, MP-۱۰, M۴, Sniper Rifle, RPG, Grenades.
۴۸۶۵۵۵۰۱۰۰
گرفتن اسلحه سری دوم
Knife, Molotovs, Handgun, Shotgun, Uzi, AK۴۷, Sniper Rifle, RPG
۴۸۶۵۵۵۰۱۵۰
وانتد لول از كار بیفتد
هیچ پلیسی دیگر دنبال نیكو نمی آید(آچیومنتWalked free را نابود می سازد!!*)
۲۶۷۵۵۵۰۱۰۰
افزایش دادن وانتد لول
اضافه شدن یك ستاره به قدرت پلیس
۲۶۷۵۵۵۰۱۵۰

تغییرات آب و هوا/ تغییرات روشناییشما میتوانید آب و هوا و روشنایی تصویر را مشخص كنید
۴۶۸۵۵۵۰۱۰۰
Spawn Annihilator
Spawn an Annihilator in front of Niko.
۳۵۹۵۵۵۰۱۰۰
Spawn Jetmax
Spawn a Jetmax in front of Niko.
۹۳۸۵۵۵۰۱۰۰
Spawn NRG-۹۰۰
Spawn an NRG-۹۰۰ in front of Niko.
۶۲۵۵۵۵۰۱۰۰
Spawn Sanchez
Spawn a Sanchez in front of Niko.
۶۲۵۵۵۵۰۱۵۰
Spawn FIB Buffalo
Spawn an FIB Buffalo in front of Niko.
۲۲۷۵۵۵۰۱۰۰
Spawn Comet
Spawn a Comet in front of Niko.
۲۲۷۵۵۵۰۱۷۵
Spawn Turismo
Spawn a Turismo in front of Niko.
۲۲۷۵۵۵۰۱۴۷
Spawn Cognoscenti
Spawn a Cognoscenti in front of Niko.
۲۲۷۵۵۵۰۱۴۲
Spawn SuperGT
Spawn a SuperGT in front of Niko.
۲۲۷۵۵۵۰۱۶۸

Joaquin
19-08-2011, 20:52
آقا آخرین ورژن این بازی روی سیستم زیر با تنظیمات متوسط اجرا میشه یا نه؟؟

intel Pentium 4 3.01 GHz
2 gig ddr2 memory
ati hd 5670 1 gig GDDR5

gtairani
19-08-2011, 21:00
آقا آخرین ورژن این بازی روی سیستم زیر با تنظیمات متوسط اجرا میشه یا نه؟؟

intel Pentium 4 3.01 GHz
2 gig ddr2 memory
ati hd 5670 1 gig GDDR5
اجرا میشه ولی اصلا قابل بازی کردن نیست!

salmankhan9989
20-08-2011, 16:26
سلام خدمت همه ی دوستان گل.
من این بازی رو نصب کردم ولی با خطای زیر ربرور میشم لطفا هرکی روشی که جواب میده رو بلده خواهشا بگه خیلی ضروریه اعصابم ریخته بهم :10::41:

EFLC FATAL ERROR: WS10
EFLC FATAL ERROR: XNetStartup failed - Please re-boot your system and/or re-install the game

10093 203
OK

nasren
22-08-2011, 02:59
من gat Grand Theft Auto 4 Episodes From Liberty City را نصب کردم ولی در زمان اجرا ارور میدهد در ضمن من ویندوز سون نصب کردم

Kit_Kat
22-08-2011, 17:19
من gat Grand Theft Auto 4 Episodes From Liberty City را نصب کردم ولی در زمان اجرا ارور میدهد در ضمن من ویندوز سون نصب کردم
چه اروری میده؟
راستی توی سی دیه آخر یک سری نرم افزار هست که واسه ی اجرای بازی باید نصبشون کنید...

mehdy206
22-08-2011, 23:18
سلام
ببخشید نمی دونم اینجا جاش برای پرسیدن این سئوال هست یا نه .

من کد یا ترینر این بازی رو می خوام که اصلا خونش تموم نشه . لطفا دوستان راهنمایی کنید .
با تشکر .

xlife
23-08-2011, 23:46
سلام من بازي gta iv رو نصب كردم كرك رو ريختم برنامه هاي جانبي رو نصب كردم
ولي وقتي ميزنم كه بازي بالا بياد چيزي بالا نمياد
جالبه كه همين اتفاق براي گيم نت شهر هم افتاده و بازي gta ivديگه بالا نمياد
ميخواستم بدونم مشكل چيه و چجوري حل ميشه
servis pack 3ويندوز

ggyasin2
25-08-2011, 15:29
آقا من الان نیم ساعته دارم اینجا رو زیر و رو میکنم واسه یه کرک لامصب برا پچ 1070 اما همه لینکا خرابه
یه خدا خوب کرده این پچو به من بده ایشالا خدا 1 در دنیا 100 در آخرت پاداشش بده
10برابر اگه واسم لینکشو (یا خودشو ) email کنه
ggyasin@gmail.com
:11:

sunrise07
26-08-2011, 19:53
سلام

بچه ها من این بازی رو قصد داشتم بعد از یه مدت دوباره بازی کنم ، مشکلی که دارم اینه که از همون شروع و نمایش دمو صفحه داره بشدت تکون میخوره!!! انگار تو بازی زلزله اومده کسی همچین مشکلی تا حالا داشته؟