PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره! ×-× بعد از حدوده 14 سال درس خوندن هر کاری میکنم حسو حاله درس خوندن نمیگیره! چه کنم! ?!؟

DaRiOuShJh
11-12-2008, 17:30
بچه ها نمیدونم چی شده!
از دو ترم پیش تا به حال شروع شد که اصلا حوصاله ی درس خوندنم نمیگرفت
مخصوصا امتحان های آخر ترم

دیگه الان که اصلا نمیگیره!

دیگه کمتر از یه ماه هم به امتحان های پایان ترم مونده ولی کماکان اصلا حس و حاله درس خوندن نیست

چه پیشنهاداتی دارید؟ البته از اول هم همچین درس خون نبودم ها ولی دیگه این اواخر به قولی دارم سنگه تموم میزارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به قولی این انگیزه رو چی ریختی زنده کنم!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

separate
12-12-2008, 20:21
منم قبلا نمیتونستم بخونم..زمان پیش دانشگاهی اول سال خیلی خوب میخوندم ولی رفته رفته...به نظر من هدف میتونه بهترین دلیل برای درس خوندن باشه اگه آیندتو بزاری جلوت و ببینی درس چقدر میتونه روش تاثیر بزاره مطمئنا انگیزت برای درس بالاتر میره

as3f3h
13-12-2008, 07:52
سلام دوستان
منم با دوست عزيزي كه نظر دادن موافقم 1. انگيزه2.هدف3.فن درست درس خوندن4. داشتن دوستان انگيزه دار و اهل درس4.رهرو ان است كه اهسته و پيوسته رود (به مرور ساعت مطالعتون رو افزايش بديد)5. محل مناسب براي درس خواندن و خيلي فاكتو ر هاي ديگه كه خوب براي هر كسي متفاوته:31::31:

نادر1368
13-12-2008, 12:41
اگه علاقه داشته باشی حتما میخونی!هرکس تو زندگی هدف خاصی داره که باید برای رسیدن به هدفش بهایی بپردازه البته فکر نکنم درس خوندن بهای سنگینی باشه ولی مسلما میتونه تضمینی برای اینده تلقی شود به فکر اینده باش و تحصیلات رو وسیله ای برای موفقیت بشمار به خودت انگیزه بده سعی کن وقتی درسی رو میخونی از اون لذت ببری نه اینکه فکر کنی داری از روی اجبار مطالعه میکنی!در هر حال چیز دیگه به ذهنم نرسید امیدوارم شما هم از لذت مطالعه بهره مند شی!موفق باشی.

sajjadgameactor
13-12-2008, 21:28
تو که خوبه بعد12 سال انگیزه ات کم شده منبعد 12 سال هنوز انگیزه ای برام بوجود نیومده!!!!!!

separate
14-12-2008, 21:01
تو که خوبه بعد12 سال انگیزه ات کم شده منبعد 12 سال هنوز انگیزه ای برام بوجود نیومده!!!!!!
:31:
---------------------

اگرم باشه یه نوع انگیزه ی اجباریه...اکثر کسایی که درس میخونن فقط دنبال پولشن..پول هم که تو کشور ما انگیزه ی قتل 4 هزار تومانی هم هست :18: شاید 20 درصد جامعه ما بتونه بدون درس به رفاه برسه...

نادر1368
14-12-2008, 22:31
کشور شما کجاست؟!چقدر رویایی...!

separate
15-12-2008, 10:04
کجاش رویائیه؟

DaRiOuShJh
15-12-2008, 13:15
دوستان شرمنده اشتباه شد

14 رو 17 در نظر بگیرید

separate
15-12-2008, 14:34
17 سال؟؟؟ خب برادر من اگه تو نیفتاده باشی که باید الان سال پنجمی باشه که تو دانشگاهی تو باید مارو نصیحت کنی! چه رشته ای میخونی ؟ به رشته ات علاقه نداری؟؟

DaRiOuShJh
15-12-2008, 15:47
نه جانم
سال 4 ام
ترم 7

خوب برادر مشکل همینجاست دیگه

مهندسی معدن میخونم

AOM
16-12-2008, 00:17
نمیدونم پیشنهادم به دردت میخوره یا نه ولی به هر حال:
فقط به بعدش فکن این که مدرکتو گرفتی دیگه نمیکوبی بری دانشگاه و بیای.وقتت و فکرت و زندگیتم ماله خودته به هر چیزیم که دوس داری مشغول میشی(احتمالا طراحي وب که کارتم توش فوق العادست)و زمستونا به جای مثلا پیست و اینا نمیشینی درس بخونی.خلاصه اگه بش علاقه نداری فقط مجبوری پاس کن درساتو و مدرکتو بگیر.هر چی طولش بدی بدتر میشه.اگرم علاقه داری که بحثش جداست.

pedramch
16-12-2008, 00:26
ئه!
داریوش منم دقیقا همین مشکلو دارم ولی بعد از 11 سال درس خوندن!
هیچ وقت از درس خوندن لذت نبردم...
چیکار کنم که ترغیب بشم(هر چند که میدونم فایده ای نداره:دی)

DaRiOuShJh
16-12-2008, 01:16
نمیدونم پیشنهادم به دردت میخوره یا نه ولی به هر حال:
فقط به بعدش فکن این که مدرکتو گرفتی دیگه نمیکوبی بری دانشگاه و بیای.وقتت و فکرت و زندگیتم ماله خودته به هر چیزیم که دوس داری مشغول میشی(احتمالا طراحي وب که کارتم توش فوق العادست)و زمستونا به جای مثلا پیست و اینا نمیشینی درس بخونی.خلاصه اگه بش علاقه نداری فقط مجبوری پاس کن درساتو و مدرکتو بگیر.هر چی طولش بدی بدتر میشه.اگرم علاقه داری که بحثش جداست.

مرسی
:27:
نه والا اون طراحی وب تو ایران با آجر انداختن بالا!!! فرقی نداره
کاش این حرفا تو مخم فرو بره

همین فردا هم مقاومت مصالح گویا امتحانه! هنوز نگاشم نکردم! تازه جزوم هم ناقصه گویا:31:

ئه!
داریوش منم دقیقا همین مشکلو دارم ولی بعد از 11 سال درس خوندن!
هیچ وقت از درس خوندن لذت نبردم...
چیکار کن م که ترغیب بشم(هر چند کهمیدونم فایده ای نداره:دی)

هه هه هه
پس تو مرحله ی استارتش به سر میبری!!!
در کل اگه مثله من باشی فک نکنم راهی اونطوری باشه!
ولی بچه بیشین سره درست!
دهه!
:27: (اینم از مزایای بزرگتر بودنه!!!)

pedramch
16-12-2008, 15:03
ولی بچه بیشین سره درست!
چشم:دی
منتظر بودم تو بگی:دی

(اینم از مزایای بزرگتر بودنه!!!)
بابا بزرگ.....

pedramch
16-12-2008, 15:04