PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درباره LCD 19" Samsung 1953 BW

omid_canada
10-12-2008, 22:30
سلام دوستان
خواهش ميكنم به من كمك كنيد !!!
من LCD 19" Samsung 1953 BW رو خريدم و 1 روز بعدش ويندوز عوض كردم !!!
وبعد هم سي دي هاي مانيتور و و همه سي دي ها رو هم نصب كردم اما نميدونم چرا
رزوليشن من فقط 4 تا عدد داره !!! اما قبلن 5 يا 6 تا داشت و وقتي رزوليشن رو 1440*900
بود كامل صفحه خوب بود !!!
اما الان وقتي رو اين رزوليشن ميزارم 4 سانتيمتر تصوير از سمت چپ و راست سياه نشون ميده !!!
به نظره شما مشكل كجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهش ميكنم يكي كمكم كنه !!!!!!!!
:41::18::41::19:

nemesis
17-12-2008, 12:23
مطمئنی گرافیکت درست نصب شده ؟

Ehsani
17-12-2008, 13:59
درایور کارت گرافیکیتون مربوط به چه سالی هست؟ (Driver date رو چک کنید)

به سایت کارخانه سازنده کارت گرافیکتون مراجعه و درایور جدید کارت گرافیکتون رو دانلود و بر روی سیستمون نصب کنید بعد نرم افزار مانیتور را نصب کنید

Farhadess
11-01-2009, 22:31
تاپيك زير در همين سايت مواردي مربوط به كاليبره كردن و سايز كردن تصوير در مانيتور را بحث كرده است اين صفحه را ببين:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rouzbeh_ziafati
20-02-2009, 14:05
من یه lcd 1953 خریدم .
یه چندتا سوال دارم .
اول اینکه چرا این مانتیور و کلا lCD ها با اینکه تکنولوژیشون بالاتر است اما صفحع مانیتور از هر زاویه ای که بهش نگاه میکنی رنگ خاصی رو نشون میده . و مثل crt ها تصویر ثابت نمی مونه . مثلا از بالا که نگاه میکنی روشن تر از پایین که نگاه میکنی تاریک تر و ...
این مشکل از چیه ؟ من 1953 خریدم گفتم شاید این مشکل از مانیتور های ارزون تر باشه اما اینم اینطوریه .
وسوال بعدی اینکه در متون وقتی فونت رو کوچک میکنم مثلا سایز 8 یا 9 رنگ نوشته ها جیگری رنگ میشه ! ... این مشکل از چیه ؟
این نوشته ها که توی عکس هست همه رنگ سیاه براش انتخاب شده بوده اما اون رنگی دیده میشه !!! البته سایز فونت رو که بزرگتر یا کمی کوچکتر میکنم رنگشون سیاه میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]