PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ M3510 Beat b

Maziar_69
10-12-2008, 22:24
سلام دوستان.

راستش دیدم گوشی به این پر طرفداری یه کلوپ واسه ی خودش داشته باشه بد نیست. :8:

هر بحثی در مورد این گوشی رو در همین تاپیک دنبال کنید و اگه سوالی داشتید بپرسید... :11:

Maziar_69
10-12-2008, 22:26
اول از همه بگم که امشب این گوشی رو خریدم.
167 تومن از نمایشگاه مرکزی مایکروتل.

یه سیم کارت مفتی بهم رسید که اینو براش گرفتم به عنوان گوشی دوم ! :دی

زیاد هدفون هاش با گوش من هم اندازه نیست و یکم لق میزنه. ولی......

ولی هدفون امنیا رو که بهش زدم رفتم فضااااااا !!!!!!!!!!

واقعا کیفیت موزیک پلیر این گوشی رو باید با هدفون های توپی مثل هدفون امنیا باید تجربه کنید.
اولین سوالم رو فکر میکنم باید امیر عزیز جواب بده:
چه طوری میشه رو این گوشی برنامه و بازی ریخت؟

Maziar_69
10-12-2008, 22:28
ایشالا تا چند روز دیگه یه ریویو ازش براتون میزارم.
اما فقط اینو بگم که با این قیمت بهتر از این تو هیچ برندی نمیتونید پیدا کنید.

اونم با این همه امکانات!!!

استبداد
11-12-2008, 00:31
مبارک باشه
منتظر ریوییوی شما هستیم ....

shahramcat
11-12-2008, 00:37
با این قیمت نوکیا 5320 ! مقایسه کنید .

Maziar_69
11-12-2008, 23:05
خب حالا تیکه تیکه شروع میکنم نوشتن مطالب در مورد این گوشی رو:

اول از همه بریم سر کیفیت ساخت:
از بین برندهای موجود در بازار من واقعا کیفیت ساخت به خوبی سامسونگ ندیدم.
مثلا نوکیا درباتری گوشی های جدیدش (حتی گرون قیمتاش) بد جوری لق میزنه یا مثلا کلیدهاش لق میزنه و یا عیب های دیگه. اما سامسونگ با اینکه یه گوشی تقریبا ارزون و یه گوشی گرون ازش دارم کیفیت ساختش فوق العاده بوده !!
نه در باتری شله و نه کلیدها لق میزنه.

حتی مثلا تو گوشی های کشویی هم ندیدم لق بزنه. مثلا رفتم تو مایکروتل هم I8510 هم U900 هم E251 رو برداشتم و چند بار باز و بستش کردم. خیلی نرم و روون بود.

اما باتری:
با توجه به باریکی فوق العاده ی این گوشی من تصور میکردم نمیشه روش باتری قوی گذاشت. اما حالا نظرم عوض شد !!!! :دی
من امروز از صبح تا همین الان این کارها رو باهاش انجام دادم و هنوز از 5تا خونه باتری 2تا خونه دارم:
3 ساعت موزیک گوش کردن با هدفون - انتقال 13 آهنگ با بلوتوث از امنیا به این گوشی - ضبظ صدا 2.5 ساعت تمام و بدون وقفه و حدودا 20 دقیقه بالا پایین کردن منوها و تنظیمات.

خلاصه با توجه به ضخامت بسیار بسیار باریکش باتری فوق العاده ای داره و با استفاده ی معمولی تا 3 روز رو میتونه دووم بیاره.

اما در مورد LCD:
LCD این گوشی شاید به نظر کمی کوچیک بیاد. ولی بسیار با کیفیت هست.
من زیر نور آفتاب هم بردمش و مشکلی نداشت. تازه تنظیمات برایتنس روی وسط بود.
این صفحه ی کوچیک میتونه 16 میلیون رنگ رو با وضوح عالی به نمایش بذاره.

اینترفیس:
سه تم مختلف تو این گوشی وجود داره که تم نوع سوم تا حدودی منوی اصلی و آیکون هاش رو مثل امنیا میکنه.
همچنین تصاویر بک گراندی که توی خود گوشی هست کیفیت خوبی داره و قشنگ هم هست.
در کل اینترفیس خوبی داره و کارکردن باهاش فوق العاده راحته.

اما میرسیم به بخش اصلی که همون پخش موزیک هست:
در مورد هدفون های خود گوشی که توی جعبش هست میتونم بگم کیفیت بدی نداره.
ولی کلا یه خورده صداش ضعیف به نظر میاد. البته یه ذره هم برای گوش من کوچیک بود.
اما با وصل کردن هدفون امنیا بهش اصلا از این رو به اون رو شد !!!! بسیار بسیار بلند و با کیفیت !!! واقعا مثل هدفون امنیا تا حالا پیدا نکردم که اینقدر با کیفیت باشه. این هدفون رو روی Creative ZEN Stone Plus , NOKIA N78 , NOKIA 6500 slide , SONY ERICSSON C902 تست کردم و در همه ی موارد بلا استثتا از هدفون اورجینال اون دستگاه بهتر و بسیار بلندتر صدا رو پخش کرده.

اما برای موزیک پلیر 3 اینترفیس متفاوت وجود داره که رقص نور هم جزو همون اینترفیس هاست. بهترین نوع اکولایزر Rock هست. این مسئله روی امنیا هم جواب میده و روی Rock بهترین Bass & Treble رو میتونید دریافت کنید.
قابلیت Motion Control رو من هنوز زیاد دستم نیومده که چطوری باهاش کار کنم. فقط چند بار تونستم. ولی قابلیت جالبیه. هر چند اگه بدون گرفتن اون دکمه ی وسط کار میکرد بهتر بود.

در اخر هم محتویات جعبه ی فروش رو مینویسم:
1- گوشی SAMSUNG M3510 Beat b
2- شارژر
3- کابل USB
4- هدفون و هندزفری
5- کارت 1 گیگابایت (رایگان)
6- CD SAMSUNG PC Studio
7- کارت قرعه کشی هدفئن های بلوتوث که همونجا توسط فروشنده پر میشه.
8- دفترچه راهنما
9- کارت طلایی مایکروتل و دفترچه ی گارانتی

فعلا اینا به ذهنم رسید تا بنویسم. اگه سوالی داشتین بپرسین. در ضمن چنتا عکس هم براتون میزارم از این گوشی و باریکی اون:

1- جعبه ی گوشی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- هدفون:

3- مقایسه ی اندازه با امنیا:

4- مقایسه ی LCD با امنیا:

5-مقایسه ی LCD با امنیا 2:

6- کنار گوشی سمت راست:

7- کنار گوشی سمت چپ:

S A M S U N G
12-12-2008, 00:16
سلام

مرسی مازیار عزیز .

در مورد نصب برنامه فعلا تنها راهش همون اینترنت هستش تا هک بشه .

اکولایزر دستی نداره ؟ نمیشه خودمون دست کنیم ؟

به نظرت جای سوکت 3.5 میلیمتری بغل بود بهتر نمیشد ؟

مخلصیم .

nafare_aval
12-12-2008, 00:35
صدای اسپیکر خود گوشی چطوره؟
از لحاظ بلندی و کیفیت در مقایسه با امنیا؟

Maziar_69
12-12-2008, 13:10
خواهش میکنم امیر عزیز.
البته از سوکت 3.5 فقط زمانی میشه استفاده کرد که یه هدفون جدا خودتون بخواید وصل کنید.

چون هدفون خودش 2 تیکه هست. تیکه ی اول که همون هدفون ها هست سیمش کوتاه هست و اون سوکت 3.5 داره.
اما تیکه ی دوم که سیمش بلند هست 3.5 نیست و همون سوکت معروف سامسونگ رو داره. یعنی کاملا شبیه امنیا. یکی 3.5 و یکی سوکت اصلی سامسونگ.

حالا یه نکته ی خیلی جالب اینه که شما میتونید هم یه هدفون به سوکت 3.5 گوشی وصل کنید و هم یه هدفون به همون سوکت مخصوص سامسونگ و از هر دوتا هدفون صدا رو با یک کیفیت و یک بلندی داشته باشید!!!
زمانی به درد میخوره که رفیقتون هم بخواد همراه شما آهنگ از گوشی شما گوش بده! :دی

اما اینکه اگه جای 3.5 بغل بود به نظرم بهتر میشد. ولی بهتر از اون اینه که جای هدفون پایین گوشی باشه. یعنی یه چیزی مثل 5700.

ولی جدا باتری فوق العاده ای داره. حقیقتا من کف کردم!!!
از دیشب که اون پست رو نوشتم تا همین الان 1 ساعت و نیم موزیک گوش دادم و 10 دقیقه هم صحبت کردم. هنوز همون 2 تا خونه باتری رو داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا با این ضخامت حیرت انگیزه !!!

در مورد اکولایزر دستی من چیزی پیدا نکردم. همون Preset ها هست فقط.
اما شما اگه دو تا آهنگ رو با حالت Rock و هدفون امنیا گوش کنید اصلا بی خیال تنظیم دستی میشید و به مگا باس سونی اریکسون پوزخند میزنید !!! :دی

اسپیکر گوشی در مقایسه با امنیا تقریبا در یه سطحه و به درد کنسرت راه انداختن نمیخوره.
اما برای اینکه صدای زنگ گوشی رو بشنوید در حد خوب هست و قابل قبول.

سوالی بود در خدمتیم...

hasanmotori
17-12-2008, 19:35
سلام اقا مازیار می خاستم بدونم با امنیا مشکلی نداری مثلا رمش کم باشه یا... و بعد از update باطریش چجوری میشه؟
و میخاستم بدونم web browser m3510 چطوره؟ ممنون

Maziar_69
20-12-2008, 21:48
دوست من سوالات امنبا رو تو تاپیکش بپرسین بهتره. اما هنوز آپدیت نکردم و واسه همین با باتری مشکل دارم.

Browser این گوشی هم هنوز باهاش کار نکردم.
تا یکی دو روز دیگه براتون کامل توضیح میدم...

hatef_motahhary
21-12-2008, 19:36
سلام
در مورد پخش ویدیوش صحبت کن و اینکه آیا ویدیو رو 320 در 240 پخش میکنه؟با چه بیت ریتی؟
برنامه ی جاوا ساده روش نصب میشه؟

mahyarSAMSUNG
23-12-2008, 01:51
چه سوالی های میکنید !!! رزولیشن تصویری این گوشی 320 در 240 مگه میشه این رزولیشن بخش نکنه ! بیت ریت هم مهم نیست هر چی باشه پخش میکنه !

سوال دومت رو نمیدونم !

Maziar_69
24-12-2008, 12:30
سلام.
یه چند روزی نبودم.

جاوا که فکر نمی کنم راحت روش نصب بشه. اکثر سامسونگ ها این مشکل رو دارن.
اما در مورد پخش فیلم باید بگم که یه فیلم که با دوربین گوشی n78 گرفته شده بود رو پخش نکرد.

فکی میکنم چون کیفیت فیلم برداری نوکیا خیلی بالاست نمیتونه پخش کنه.
اما mp4 های دیگه رو پخش میکنه و فیلم برداری خودش هم با همین فرمت هست.

corey
24-12-2008, 13:52
ممنون مازیار عالی بود
ولی به نظرم گوشی زیاد خشگل نیست و تو این قیمت امسونگ گوشی های خشگل تر داره هر چند که امکاناتش نسبت به قیمتش عالیه

hatef_motahhary
24-12-2008, 18:47
چه سوالی های میکنید !!! رزولیشن تصویری این گوشی 320 در 240 مگه میشه این رزولیشن بخش نکنه ! بیت ریت هم مهم نیست هر چی باشه پخش میکنه !

سوال دومت رو نمیدونم !

اساسا پخش ویدیو به سخت افزار ویدیو و گاهی به نرم افزار موبایل و پردازندن ربط داره و به رزولیشن صفحه مرتبط نیست:مثلا نوکیای 5000 رزولیشن 320 در 240 داره ولی تواناییش برای ویدیو فوق العاده پایینه یا 6300 نوکیا که حداکثر پخش ویدیوش 176 در 144 با بیت ریت 300 هست.
اما با نصب نرم افزار تو بعضی از گوشیهای سیستم عامل دار نوکیا میشه حتی فیلمهایی با وضوح vga هم دید که ارتباطی به رزولیشن صفحه نداره.
تو گوشی d900 آی من ویدیو ها رو با فرمت mp4 و 3gp و بیت ریت ویدیو 1000 و صدای aac با بیت ریت 256 و سرعت 30 فریم بر ثانیه میریزم و بدون هیچ مشکلی هم پخش میشه که فقط گوشیهای هوشمند نوکیا اونم با نصب نرم افزار core player میتونن با این فرمت پخش کنن (در حالت عادی ان 82 و ان 95 فقط حریف این کیفیت ویدیو میشن!!)پس میبینی که به رزولیشن صفحه مربوط نیست بلکه عمدتا به سخت افزار و تراشه پخش موزیک و ویدیو و نرم افزارش مربوطه.
ضمنا با عرض معذرت این مدل حرف زدن شما زیاد درست نیست:چه سوالی های میکنید !!!
این حرف شما آدم رو یاد این مادربزرگایی میندازه که چون از هیچ چیزی سر در نمیارن آدم رو از همه نوع سوال و پرسشی نهی میکنن و میگن:برو به درس و مشقت برس این کارا نون و آب نمیشه!!!(مثل اینکه کشف رادیو اکتیو و جاذبه زمین و کشف گرد بودن زمین و برق و تلفن و ....واسه کاشفهای این مسایل نون و آب شد!!!)همین منطق غلط باعث شده که ما که کارگر کره ای تو مملکتمون میاوردیم حالا باید در مورد شاهکارها و اختراعاتشون با هم صحبت کنیم(خواهش میکنم جواب نده که همین مادربزگا فلان حرف رو میزنن و نفسشون طلاست و....این حرفای تکراری کم مایه و برخاسته از احساس)
یادت باشه که اگر بزرگترای ما خدای نکرده تو کره و ژاپن و آمریکا و انگلیس بودن الان اونا هم سرنوشت ما رو داشتن.توجه به جزییات و داشتن روحیه ی پرسشگری و دقیق بودن مارو حتما موفق میکنه.

mahyarSAMSUNG
26-12-2008, 10:24
نه اشتباه شد !!! معمولا گوشی ها بر اساس میزارن رزولیشن فیلم برداریشون فیلم پخش میکنن ! مثلا گوشی خودم دی 600 که بود فقط 352 در 288 به پایین رو باز میکرد و فیلم برداری ان 95 رو نه ! یا مثلا همون فیلم برداری دی 600 رو توی دبلیو 700 میریختیم فقط صداش می اومد ! ولی جدید انگار اینطوری دیگه نیست !

Maziar_69
28-12-2008, 22:27
دوستان کسی نمیدونه اسامی برنده های هدفون بلوتوث کی و کجا اعلام میشه؟
تو خود کارت قرعه کشی نوشته هر ماه از طریق روزنامه های کثیر الانتشار.

ولی من هنوز تو هیچ روزنامه ای چیزی ندیدم !

Vallio
13-06-2009, 09:30
سلام دوستان من یه عکس از پشت گوشی پیدا کردم !

Vallio
21-06-2009, 22:32
سلام بر دوستان .
من حدودا" دهم همین ماه میخام برم یه دونشو بگیرم کسی نظری چیزی نداره ؟

mahroo_z1
22-06-2009, 10:20
سلام بر دوستان .
من حدودا" دهم همین ماه میخام برم یه دونشو بگیرم کسی نظری چیزی نداره ؟
سلام دوست عزیز. اگر خواستید معایبشو در پیغام خصوصی میگم تا با دونستن اونا تصمیم گیری کنید.

h_boghrati
12-07-2009, 18:42
معایبش رو برای من هم بفرستین ممنون

bashir935
13-08-2009, 09:50
سلام به همگی

من با تبدیله فیلم با کیفیت برای این گوشی مشکل دارم

واسه تبدیل با کیفیت برنامه ای ندارید؟

total video convertor رو امتحان کردم

SeLaR
14-08-2009, 19:06
سلام بچه ها:10: تقریبا دو هفته میشه که m3510 را دارم من 130 خریدم با گارانتی پارس مایکرو تل

اول این و بگم که سامسونگ یکی از بهترینهای الکترونیک هست و به کیفیت تولیدش خیلی اهمیت میده و نوکیا و سونی اریکسون نمیتونه حریفش بشه:26:

:18:وزن 68 گرم ابعاد 109 × 49 × 9.9 ميليمتر

:thumbsup:صفحه نمایش16TFT میلیون رنگ میشناسه

دکمه هاش نرمه و از مواد عالی ساخته شده ولی یکمی کوچیکه کار باهاش سخته:mellow:

بغل ها دکمه صدا و میانبر موزیک داره ولی دکمه عکس روی صفحه کلید هست

:دیدوربین 2 مگا داره با کیفیت خوب که میتونه عکس با حجم بیشتر از 500 کیلو بایت بندازه فکر کنم کیفیتشو متوجه شدید فقط فوکوس و فلش نداره

طراحی خیلی ظریف ولی مقاوم داره من خودم امتحانش کردم :21: یه بار عصبانی شدم محکم زدم زمین ولی چیزی نشد 3 روز پیش هم از دستم افتاد تو دستشوی و 3 ساعت موند اونجا (همراه مدفوع) ولی هنوز چیزیش نشده.

:5:خوب حالا بیایم اصل مطلب

اگه گوشی برنامه خور میخای واسه تو نیست چون فقط Java و گیم های کم حجم نصب میکنه

ولی جلب توجه کنم که برنامه ریزیش عالیه همه چور امکانات داره مانند ویرایشگر تصویر که کاماتر از ویرایشگرای نوکیا و سونی هست که دارای انواع فیلتر هاست حتی میتونی خال صورت و هم پاک کنی
میتونه مطالب متنی هم بخونه مثل فرمتtxt ولی به صورت انگلیسی
اگه چند روز ازش استفاده کنی گوشی سورپ ریزت میکنه یه جوری که با خودت میگی آااا این امکانات رو هم داره مانند تقویم شمسی قمری و میلادی و حتی میتونی به تعداد زنگ اخباراش هم اضافه کنی
تم هم داره و میتونی علاوش کنی
یک کلام منوی فوق العاده ای داره

مهمترین نکته تو این گوشی موزیگش هست :8:
صدای 14 درجه ای داره و اندازش استاندارد هست به همین خاطر شاید فکر کنی که کم هست ولی میتونی با کدهاش بلندتر کنی ولی من توصیه نمیکنم صدای 3 بعدی داره و از نظر پرداخت صدا رتبه یک رو من بهش میدم
یعنی تمام صداهایی که تو اهنگ هست میتونی بشنوی باس های قوی هم داره که بهتر از w های سونی هست
از رادیو هم میتونید صدا ضبط کنید
اگه هندز فری ها 10 رتبه داشته باشند میتونه رتبه 8 رو بیاره ولی اسپیکرش باس نمیده یهنی مسابقه ای نیست که بگی کدوم صداش بلندتره

دوام باطریش هم خوبه اگه مدام بخونه 8 تا 12 ساعت دوام میاره اما اگه استفادش نکنی فکر کنم یک هفته دوام بیاره

:5:اخرش اینو بگم که خیلی فکرشو نکن
چون هم قیمتش خوبه تو ردیفش هم کیفیتش
گوشی با همین امکانات رو نوکیا داره 170 تومان

نکته: وقتی که میخوای بخری حتما و حتما دقت داشته باش که پشت گوشی نوشته باشه
Made in Korea by Samsung:27:

:13:بعضی هاش هست که نوشته made by samsung قیمتش کمتره که تو خود شرکت سامسونگ ساخته نمیشه ولی تحت نظر سامسونگ ساخته میشه وکیفیتش فرقی نداره و با گارانتی پارس مایکروتل مییاد

mous3030
16-08-2009, 12:22
آقا در باتریش بر من بسختی باز میشه باید از چاقو استفاده کنی بر بقیه هم اینقدر سفته ؟
صدای کلیدها رو چطوری میشه سایلنت کرد؟
صداشو با کد چطوری میشه بلندتر کرد ؟

mahroo_z1
16-08-2009, 15:31
آقا در باتریش بر من بسختی باز میشه باید از چاقو استفاده کنی بر بقیه هم اینقدر سفته ؟
صدای کلیدها رو چطوری میشه سایلنت کرد؟
صداشو با کد چطوری میشه بلندتر کرد ؟
سلام دوست عزیز. چطوری رفیق. در مورد درش اره فکر کنه مال همه همینطوره که بخاطر باریکی زیاد گوشیه . باید حواست باشه موقع بستن در باتری تمام زائده ها درست جا بیفتند و جاشونم بلد باشی تا برای باز کردن درش اون دوقسمتو فشار بدی. حالا یه چیز جالب دوست من. یه دفعه نمایندگی کار داشتم رفته بودم اونجا گفتم خوبه این گوشی رو هم بدم تا یه دور درشو برام باز و بسته کنند ما هم یه کم بهشون بخندیم. اقا تا دادم دست طرف به یک چشم به هم زدن بازش کرد. گفتم یه دور دیگه ببندشو بازش کن دوباره همین کارو کرد.:18: منم تو کفش موندم.
در مورد صدای کلیدها یا میتونی دکمه بغل گوشی که مال ولوم صداستو انقدر کم کنی تا میزان صدای کلید به سطح صفر برسه و یا اینکه میتونی بری توی قسمت تنظیمات>> نمایه های دستگاه و اون نمایه فعلی رو مثلا عادی رو انتخاب کنی و گزینه تصحیحو بزنی بعد یک صفحه باز میشه که سه تا tab داره که با چپ و راست زدن کلید چهار جهته گوشی میتونی بری روشون . یکیش مال تماسهای دریافتی یکیش مال پیام جدید و دیگری مال صداهای دستگاه هست. حالا در قسمت صداهای دستگاه میبینی که اولین گزینش نوشته صدای کلید. با انتخاب اون سه تا گزینه میاد که اخری نوشه حالت سکوت. با انتخاب این حالت و ثبت کردن اون دیگه برای همیشه وقتی گوشیت در حالت عادی هست صدای صفحه کلید قطع میشه.
در مورد افزایش صداش با کدم متاسفانه جایی ندیدم و حقیقتش اطلاعی ندارم.
موفق باشی.:10:

Highbury
18-08-2009, 15:01
مشکلی با نصب برنامه های جاوا نداره؟مثل برنامه های دیکشنری و یاهو مسنجر و ir-daroo؟؟؟؟؟

mahroo_z1
18-08-2009, 15:10
مشکلی با نصب برنامه های جاوا نداره؟مثل برنامه های دیکشنری و یاهو مسنجر و ir-daroo؟؟؟؟؟
سلام دوست من . چه خبر رفیق. :10:
عرضم به خدمتت که چرا این گوشی هم مثل بعضی از گوشیهای جاوای قدیمی سامسونگ مستقیما فایل جاوا رو نمیشناسه و من تنها راهی که فعلا بلدم روش برنامه و بازی بریزم از طریق GPRS گوشیه منتهی سایتایی که بهشون برای دریافت برنامه و بازی مراجعه میکنم چون خارجیند ممکنه همه برنامه های مورد نظر رو نداشته باشند. من الان رو گوشیم اپرامینی رو ریختم قبلا هم گوگل مپو ریخته بودم که الان پاکش کردم چون بهش نیازی نداشتم.:5:

mkhavari2000
18-08-2009, 21:50
تم چطوری روش نصب کردی ؟
و از کجا گرفتی ؟

Highbury
18-08-2009, 22:14
سلام دوست من . چه خبر رفیق. :10:
عرضم به خدمتت که چرا این گوشی هم مثل بعضی از گوشیهای جاوای قدیمی سامسونگ مستقیما فایل جاوا رو نمیشناسه و من تنها راهی که فعلا بلدم روش برنامه و بازی بریزم از طریق GPRS گوشیه منتهی سایتایی که بهشون برای دریافت برنامه و بازی مراجعه میکنم چون خارجیند ممکنه همه برنامه های مورد نظر رو نداشته باشند. من الان رو گوشیم اپرامینی رو ریختم قبلا هم گوگل مپو ریخته بودم که الان پاکش کردم چون بهش نیازی نداشتم.:5:
مرسی دوست عزیز.گوشی رو چند خریدی؟ازش راضی هستی؟
دیکشنری انگلیسی به فارسی رو میشه توش نصب کرد ؟یعنی توی اون سایت هست؟
در ضمن ببین توی اون سایت برنامه ی Ir-daroo پیدا میشه؟
اگه این دو تا نصب بشه من این گوشی رو میخرم چون من کارم خیلی با این دو برنامه هستش.

mahroo_z1
19-08-2009, 17:07
تم چطوری روش نصب کردی ؟
و از کجا گرفتی ؟
سلام دوست عزیز. گوشی 3تا تم پیشفرض داره ولی من جایی ندیدم که نوشته باشه میشه روش تم ریخت.
منظورتونو از سوال دوم نفهمیدم بیشتر توضیح بدید.:5:

mahroo_z1
19-08-2009, 17:12
مرسی دوست عزیز.گوشی رو چند خریدی؟ازش راضی هستی؟
دیکشنری انگلیسی به فارسی رو میشه توش نصب کرد ؟یعنی توی اون سایت هست؟
در ضمن ببین توی اون سایت برنامه ی Ir-daroo پیدا میشه؟
اگه این دو تا نصب بشه من این گوشی رو میخرم چون من کارم خیلی با این دو برنامه هستش.
سلام دوست من. گوشی رو من در فروردین امسال به قیمت 146هزار تومن خریدم ولی اخرین قیمتی که ازش دارم 125 هزار تومن هست. ببینید من دنبال یک گوشی ارزون قیمت بودم که علاوه بر اینکه بتونم سیم کارت دومم رو روش بندازم کیفیت پخش موسیقی خوبی داشته باشه و بنابراین برای من راضی کننده هست.
دوست عزیز چون اون سایتا خارجیند چنین برنامه های فارسی ندارند. حالا من یک سرچیم توشون میکنم ولی بعید میدونم این برنامه ها رو داشته باشند.:5:

mkhavari2000
19-08-2009, 18:28
سلام دوست عزیز. گوشی 3تا تم پیشفرض داره ولی من جایی ندیدم که نوشته باشه میشه روش تم ریخت.
منظورتونو از سوال دوم نفهمیدم بیشتر توضیح بدید.:5:

سوالم از دوستمون بود که گفت میشه تم بهش اضافه کرد :

سلام بچه ها:10: تقریبا دو هفته میشه که m3510 را دارم من 130 خریدم با گارانتی پارس مایکرو تل
.
.
.

تم هم داره و میتونی علاوش کنی
یک کلام منوی فوق العاده ای داره
.
.
.

Highbury
19-08-2009, 19:41
سلام دوست من. گوشی رو من در فروردین امسال به قیمت 146هزار تومن خریدم ولی اخرین قیمتی که ازش دارم 125 هزار تومن هست. ببینید من دنبال یک گوشی ارزون قیمت بودم که علاوه بر اینکه بتونم سیم کارت دومم رو روش بندازم کیفیت پخش موسیقی خوبی داشته باشه و بنابراین برای من راضی کننده هست.
دوست عزیز چون اون سایتا خارجیند چنین برنامه های فارسی ندارند. حالا من یک سرچیم توشون میکنم ولی بعید میدونم این برنامه ها رو داشته باشند.:5:
مرسی دوست عزیز.اگه این برنامه ها نصب میشد واقعا عالی میشد.

erfavian
08-10-2009, 22:14
سلام به همگی من یه هفته پیش این گوشی رو خریدم یه سوال در مورد باتری این گوشی از کسانی که این گوشی رو دارن داشتم من احساس میکنم شارژ گوشیم زود تموم میشه من دیشب با یو اس بی شارژش کردم امروز زیاد باهاش کاری نکردم در حد 2 ساعت موزیک گوش کردن با هدفون و 5 تا عکس ونیم ساعت با بازی های خود گوشی بازی کردم و20 دقیقه با منوها ور رفتم ام امروز 2 تا خونه شارژ مونده که در مقایسه با نوکیای قبلیم ان 72 خیلی مصرف باتریش زیاده مال همه همین طوره یا فقط مال من اینطوره ؟

Maziar_69
09-10-2009, 13:09
وقتی شارژش میشه 1 خونه با همون 1 خونه دقیقا 2 روز میکشه...

باتری من که خیلی قوی هست.

erfavian
10-10-2009, 16:17
وقتی شارژش میشه 1 خونه با همون 1 خونه دقیقا 2 روز میکشه...

باتری من که خیلی قوی هست.

ممنون از پاسخت ولی اینطور که من متوجه شدم زمانی شارژو زیاد نگه میداره حتی با یه خونه که از گوشی استفاده ای مثل انتقال فایل با بلوتوث یا موزیک گوش دادن و... نکنی چون در این صورت اگر شارژت تازه یه خونه شده باشه بعد 1 ساعت تموم میشه و اون یه خونه به دوروز نمیکشه .:33:

pulp_152
10-10-2009, 18:35
گوشی وجود داره که با یک خونه و انتقال فایل و موزیک گوش دادن 2 روز نه 1 روز شارژ نگه داره؟ اگه هست ندیدم ... خونه اخر معمولا علامت خطره که فقط برای تماس استفاده کنید ...

erfavian
12-10-2009, 11:15
نه خیر فکر میکنم منظور منو اشتباه متوجه شدید اگه به طور مثال در مورد یک خونه بحث کردیم چون دوستمون قبلش گفته بود با یه خونه دوروز شارژداره
در مورد این گوشی میشه گفت که شارژو خوب نگه میداره به شرطی که از گوشی استفده ای مثل بلوتوث یا گوش دادن به موزیک و ... انجام ندی چون در این صورت مصرفش باتریش در مقایسه با گوشی های نوکیا فکر کنم بیشتره حداقل در مقایسه با ان 72 که قبلا خودم داشتم .

pulp_152
28-11-2009, 15:19
موزیک گوشی دادن که خوراکه این گوشیه .. 3 تا 4 ساعت موزیک گوش دادم مداوم ... 1 خونه خالی کرد ... در کل باتریش به نظرم خوبه ..

کیفیت عکسش هم

reza_888
04-12-2009, 14:49
سلام
از دوستان کسی اطلاع داره چگونه می شه در گوشی سامسونگ M3510 beat بازی یا برنامه نصب کرد.
فکر کنم یک کد بخواهد که java رو فعال کنه