PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رم پاتریوت

siavashjal
08-12-2008, 19:45
سلام دوستان

کسانی که روی سیستمشون رم های پاتریوت هست(مثلا 4 گیگ) از کیفیتش راضی هستند؟ چرا این رم ها قیمتشون

این قدر پایینه؟ مثلا با رم corsiaer حدود 30 تومان اختلاف قیمت دارند. آیا کیفیتشون هم این قدر با هم متفاوته؟

:13:

alborz_k
08-12-2008, 21:53
سلام دوستان

کسانی که روی سیستمشون رم های پاتریوت هست(مثلا 4 گیگ) از کیفیتش راضی هستند؟ چرا این رم ها قیمتشون

این قدر پایینه؟ مثلا با رم corsiaer حدود 30 تومان اختلاف قیمت دارند. آیا کیفیتشون هم این قدر با هم متفاوته؟

:13:
سلام. رم های پاتریوت از نطز کیفیت در سطح بالایی هستند . اما خوب کرسیر بهتر و
رون تره ! البته باید بگم که اختلاف قیمت 30 هزار تومانی بین این دو رم کاملأ ناعادلانه هست !!!

*IN*
08-12-2008, 22:42
رم های پاتریوت در قیمت های مختلف وجود دارند که قیمت آنها در زمان تاخیر یا چیپست می باشند. در حال حاضر برندهای گوناگونی از این مورد بیان شده شما هستند مثلا کینگ استون یا اپیسر هم همچین قیمتی دارند. ضمنا رم های پاتریوت دارای گارانتی لاوان می باشند و به نسبت سایر برندها کمی ارزانند.:10:

D3vil_A
08-12-2008, 22:42
سلام دوست عزیز رم های بسیار عالی هستند ولی دقت کن با هر مادربردی جور در نمیاد و در ضمن اگه خواستی بخری دقت کن سری Blood Iron که هتسینک قرمز دارند بگیری چون هم اور خوب میشه همتایمینگش از سری هتسینک آبی بهتره و ولتاژ 1.9 هست من دارم بسیار هم راضی هستم ولی سعی کن رو مادربرد Asus Giga نندازی مشکل درست میکنه

Main:Abit AN78GS
Cpu:Amd Phenom 9550
Ram:2x1GB patriot 800MHZ Blood iron
Vga:Asus EN8800GT 256MB
Power:Green GP480A