PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ اموزش ] نحوه ریختن برنامه ها و بازی ها با فرمت ipa ( مخصوص ایفون )

khalabane javan
08-12-2008, 17:17
سلام..............

بعد از اموزش های قبلیم اینبار میخوام نحوه ی ریختن این بازی هارو یادتون بدم.

من رو در این اموزش همراهی کنین.

1- مطمئن شین که ورژن گوشیتون 2.0 و یا بالاتر هست و گوشیتون jailbreak شدست .

2- Cydia رو باز کنین و برنامه OpenSSH رو از Network نصب کنین . (اگر این کار رو در اموزش های قبلی انجام دادید نیازی نداره دوباره بریزید.)

3- به برنامه ی winscp وصل شید. می تونین از اموزش های زیر استفاده کنین.

نحوه ی وصل شدن به ایفون با نرم افزار itunnel (برای کسانی که وایرلس ندارند)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نحوه ی وصل شدن به ایفون با نرم افزار winscp (برای کسانی که وایرلس دارند )

4- بعد از وصل شدن به این مسیر برین /var/mobile/ و یک فولدر به اسم Documents بسازین و پرمیشن رو به 0777 تغییر بدین . ( برای تغییر پرمیشن باید ابتدا روی فولدر یا فایل مورد نظرتون راست کلیک کنین و بعئ پروپرتیز رو بزنید )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5- حالا به این مسیر برین /Applications و یک فولدر به اسم Documents هم اونجا درست کنین و پرمیشن اون رو هم به 0777 تغییر بدین .

6- فایل MobileInstallation رو از لینک زیر با توجه به نسخه Firmware خودتون دانلود کنید.

7- فایل دانلود شده رو به این مسیر کپی کنین و روی فایل قبلی replace کنین : “/System/Library/PrivateFrameworks/MobileInstallation.framework”

8- پرمیشن فایل MobileInstallation رو هم به 0777 تغییر بدید .

9- خب حالا از برنامه ی itunes از کامپیوترتون یه نرم افزار مجانی دانلود کنین و روی ایفون بریزید. برای این کار شما باید در itunes عضو باشید که اموزشش در لینک زیر می باشد .

این مرحله مهمترین مرحله می باشد و اگر این مرحله انجام نشه بازی ها اجرا نمیشند.

10- خب حالا می تونین شما برنامه ها و بازی هایی رو که من با این فرمت میزارم یا که با سرچ کردن توی سایت ها پیدا کنین و بعد از نصب لذت ببرید . ( منم دعا کنین ) .

امیدوارم خوشتون اومده باشه.

alamto
30-12-2008, 11:09
سلام به خلبان جوان همه اینها را گفتی درست اما نگفتی فایل های ipa را کجای گوشی کپی کنیم و چه جوری آنها را اجرا کنیم ممنون از راهنماییت

khalabane javan
02-01-2009, 13:48
سلام به خلبان جوان همه اینها را گفتی درست اما نگفتی فایل های ipa را کجای گوشی کپی کنیم و چه جوری آنها را اجرا کنیم ممنون از راهنماییت

عزیزم فایل ipa رو با ایتونز باید اجرا کنی دیگه:31:

t0op
02-01-2009, 15:28
از تمامه راهنمایی هات ممنونم واقعا درود به شرفت :11:
خلبان جوان لطفا توح بده که اگر اشتباها کسی آیفون رو ریست کانتنت کنه وبا به هر دلیلی مجبور بشه از اول گوشی رو برنامه ریزی کنه باید چکار کنه ؟
لطفا لینک آموزش کاملشو معرفی کن
متشکرم:10:

Dr.B.M
02-01-2009, 23:42
مو به مو انجام دادم اما اخرش نشد بازی نصب کنم.چرا؟
فایل ipa رو که اجرا میکنم در زمان نصبش ارور میده و میگهvarify نیست

khalabane javan
03-01-2009, 09:45
مو به مو انجام دادم اما اخرش نشد بازی نصب کنم.چرا؟
فایل ipa رو که اجرا میکنم در زمان نصبش ارور میده و میگهvarify نیست

شما بازی یا برنامه از اپ استور ریختی؟؟ بازی یا برنامه مجانی منظورمه؟

alamto
05-01-2009, 10:19
سلام خلبان
مال من هم ارور varify میده برنامه را از جای دیگه دانلود کردم روی گوشی دیگه کار کرد یک بار نصب شد اما روی گوشی خودم این پیغام را میده در ضمن یک برنامه مجانی هم از ای تونز دانلود کردم و کار میکنه

alamto
05-01-2009, 10:22
سلام خلبان جوان
من هم هنگام نصب برنامه با ای تونز خطای varifay را میده این برنامه را از سایت دیگه دانلود کرده بودم قبلا یک بار روی گوشیم نصب کردم کار می کرد اما چون مشکلی برای گوشیم پیش امد و ریستور کردم حالا برای نصب این پیغام را میده در ضمن یک برنامه رایگان را از ای تونز نصب کردم کار میکنه

MerlinManson
05-01-2009, 23:18
سلام ببخشید من یه مشکل دارم.
من نمیتونم این openssh رو پیدا کنم تو cydia؟
توی صفحه ی Home مینویسه Network Error:Unable To Load(no Internet Connection)
توی سرچم پیدا نمیشه!!!
چی کار کنم؟ دیگه خسته شدم!

hibye5
06-01-2009, 21:12
سلام خلبان جان
من ipod touch 2.2 دارم
اكه ميشه mobileinstalation واس 2.2 هم بزار
دستت ندرده

khalabane javan
07-01-2009, 11:17
سلام ببخشید من یه مشکل دارم.
من نمیتونم این openssh رو پیدا کنم تو cydia؟
توی صفحه ی Home مینویسه Network Error:Unable To Load(no Internet Connection)
توی سرچم پیدا نمیشه!!!
چی کار کنم؟ دیگه خسته شدم!

اول o رو بزنین بعدش با انگشت بکشید به سمت پایین از بقل صفحه . اگر پیدا نشد شاید قبلا نصب کردید

khalabane javan
07-01-2009, 11:18
سلام خلبان جان
من ipod touch 2.2 دارم
اكه ميشه mobileinstalation واس 2.2 هم بزار
دستت ندرده

من ipod touch رو ندارم چیزاشو. میگردم اگه بود میزارم براتون

eAmin
20-01-2009, 12:56
سلام خلبان جوان
من هم هنگام نصب برنامه با ای تونز خطای varifay را میده این برنامه را از سایت دیگه دانلود کرده بودم قبلا یک بار روی گوشیم نصب کردم کار می کرد اما چون مشکلی برای گوشیم پیش امد و ریستور کردم حالا برای نصب این پیغام را میده در ضمن یک برنامه رایگان را از ای تونز نصب کردم کار میکنه

سلام.

اگه اینطوره که مشخصه شما مراحل رو بدرستی انجام ندادین، چون با انجام دادن اون مراحل دیگه مشکلی وجود نداره.

شما باید طبق آموزش عمل کنید، و بعد از اون یک بازی کرک شده رو از توی آی تونز از قسمت اپلیکشن بریزید، وقتی که بازی نصب و توی iPhone نمایان می شه، اگر بخواید واردش بشید خطا می ده، برای حل این مشکل، می تونید با نصب یک نرم افزار یا بازی free به این مشکل غلبه کنید، البته بعد از همه این مراحل یکبار آیفون تون رو ری استارت کنید.

از این به بعد هر چندتا بازی که خواستید بریزید هیچ مشکلی نداره، لازم به ذکره که خودم هم با این روش نزدیک به 30 و خرده ای بازی توی آیفون ریختم بدون هیچ مشکلی اجرا می شن.

Amafi
09-02-2009, 10:07
آقا خیلی مردی
واقعاً ممنونتم.آرزو میکنم همه آدمای شبکه جهانی مثل تو باشن.
کاری داشتی توی هر زمینه ای بگو من از دستم بر میاد.

rapbazha
01-03-2009, 00:54
دمت گرم داداش مطالب سایتت خیلی به دردم خورد

imanrahmati
20-04-2009, 21:16
aghayoon salam
man taze ye 3G kharidam va az hichish sar dar nemiaram
harchi ham ke to in safeha gashtam chizi halim nachod
ye jori age mishe manoo rahnamaeii konid
iN...

abzarteb
07-06-2009, 15:19
من آیفون 3g ورژن 2.2.1 دارم با firmware 02.30.03 ولی برنامش نبود که دانلود کنم برای mobile instalation کمک کن خلبان مرسی از آموزشها

daftar25khz
08-06-2009, 20:11
خلبان جان سلام
از راهنماییها و زحماتتون واقعا تشکر می کنم من جدیدا یک آیفون تری جی ورزن 2.2 گرفتم ولی متاسفانه هر چه سعی کردم که اونرو به کامپیوتر اتصال بدم موفق به اینکار نشدم (البته بدون وی آی اف آی) و دیرزو برنامه ifunbox رو دالود کردم
ولی کامپیوتر پیام می ده که آیتونز نصب نیست در صورتیکه نصبه خواهش می کنم راهنمایی فرمایید و اگر برنامه بهتری برای اینکار سراغ دارید معرفی بفرمایید

ArashVenoM
17-07-2009, 18:54
آقا من تموم اینکارارو کردم آخر کار که بازی رو می خوام نصب کنم error uknown mide بدش که گوشی رو ریست می کنم دیگه بالا نمی یاد یکی بدادم برسه لطفا

ArashVenoM
17-07-2009, 18:55
راستی گوشیم ورژن 3 رو روش نصب کردم

sina_judgment
16-08-2009, 22:45
یک سوال..برنامه هایی که گذاشتیو واسه دانلود..چطور با آیتونز اجرا کنیم؟

sina_judgment
17-08-2009, 10:03
سلام.

اگه اینطوره که مشخصه شما مراحل رو بدرستی انجام ندادین، چون با انجام دادن اون مراحل دیگه مشکلی وجود نداره.

شما باید طبق آموزش عمل کنید، و بعد از اون یک بازی کرک شده رو از توی آی تونز از قسمت اپلیکشن بریزید، وقتی که بازی نصب و توی iPhone نمایان می شه، اگر بخواید واردش بشید خطا می ده، برای حل این مشکل، می تونید با نصب یک نرم افزار یا بازی free به این مشکل غلبه کنید، البته بعد از همه این مراحل یکبار آیفون تون رو ری استارت کنید.

از این به بعد هر چندتا بازی که خواستید بریزید هیچ مشکلی نداره، لازم به ذکره که خودم هم با این روش نزدیک به 30 و خرده ای بازی توی آیفون ریختم بدون هیچ مشکلی اجرا می شن.
من همه بازی هایی رو که تو همین سایت گذاشتین رو دانلود کردم تقریبا همه ارور varrifi میده!

sina_judgment
17-08-2009, 14:03
با عرض پوزش...من مشکل verrifed رو هم حل کردم..فقط وقتی می خوام از تو گوشی بازی ها رو اجرا کنم میگه cannot open..مشکل چیه؟بابا همه خوابیدن اینجا انگار یکی کمکی چیزی کنه من رو

abbot
17-08-2009, 14:50
sina_judgment سلام
دوست عزیز به نظر من یه ریستور بکن و بعد دوباره جلبریک کن ببین مشکلت حل میشه .

sina_judgment
17-08-2009, 15:35
sina_judgment سلام
دوست عزیز به نظر من یه ریستور بکن و بعد دوباره جلبریک کن ببین مشکلت حل میشه .
راستیتش بلد نیستم..می ترسم هم جیلبریک کنم همینشم از دستم بره..مشکلی پیش نمیاد به نظر شما حین آپدیت کردن و جیلبریک؟می خوام ورژن فیرمور رو هم3 کنم..من iphone2g دارم8گیگ هستش الن فیرم ور2.2.1 داره روش!

sina_judgment
18-08-2009, 22:22
کمک کنه یه نفر جان من...هر نرم افزار یا بازی نصب می کنم میگه aplication...cannot open!مشکل چیه؟؟؟؟؟؟

abbot
19-08-2009, 10:32
دوست من ببین هیچ کاری نداره و هیچ مشکلی به وجود نمی اید.
قبل هر کاری ورژن ایتیونت باید 8.2 باشه .
اول باید فریمور 3 دانلود کنی سپس می روی توی ایتیونرت و دگمه ی shift نگه دار و روی Restore کلیک کنید وبعد فریموری که دانلود کردی رو انتخاب کن (در ضمن فرمت فایل فریمور ipw است اگه بعد دانلود دیدی زیپ است خودت پسوند رو به ipw تبدیل کن .)
خوب به این کاری که گفتم بالا بکن میگن ریستور کردن .
خوب حالا باید جلبریک کنی برو به تاپیک زیر:

اگه جای مشکل داشتی بکو ....:40::40:

sina_judgment
19-08-2009, 12:41
دوست من ببین هیچ کاری نداره و هیچ مشکلی به وجود نمی اید.
قبل هر کاری ورژن ایتیونت باید 8.2 باشه .
اول باید فریمور 3 دانلود کنی سپس می روی توی ایتیونرت و دگمه ی shift نگه دار و روی Restore کلیک کنید وبعد فریموری که دانلود کردی رو انتخاب کن (در ضمن فرمت فایل فریمور ipw است اگه بعد دانلود دیدی زیپ است خودت پسوند رو به ipw تبدیل کن .)
خوب به این کاری که گفتم بالا بکن میگن ریستور کردن .
خوب حالا باید جلبریک کنی برو به تاپیک زیر:

اگه جای مشکل داشتی بکو ....:40::40:
مرسی عزیزم از لطفت..یه برنامه فری از آیتونز گرفتم و حل شد

aref.moradi
01-10-2009, 21:38
اكانت نم از هنگ كنگه هرچي سرچ زدم برنامه گوگل ارث رو نياورد از يه جاي ديگه دانلود كردم توي ايتونز منتقلش كردم ايندفعه رو گوشي سينگ نميشه روش ديگه اي هست برنامه هاي ipaرو بجز ايتونز رو گوشي نصب كرد

iman0761
09-10-2009, 21:08
salam age kasii mitone rajebe iphone komakam kone lotafan be emaile man peygham bezare mamnon misham komake bozorgii karde dar hagham ariya.bahmani@gmail.com

M@M
13-12-2009, 23:32
دوستان من برنامه openssh رو نصب کردم ولی نتونستم با winscp به ایفون وصل بشم

یعنی هر کاری که میکنم نمیتونم یه برنامه رو نصب کنم حتی برنامه ای رو که از خود ایتونز گرفتم رو هم قبول نمیکنه

به خدا خیلی کلافه شدم

تمام اموزشها رو هم امتحان کردم نشد
میشه کمکم کنید
iphone:::3g

ver....3.0.1

tanx

kasra_khan2003
13-12-2009, 23:34
دوستان من برنامه openssh رو نصب کردم ولی نتونستم با winscp به ایفون وصل بشم

یعنی هر کاری که میکنم نمیتونم یه برنامه رو نصب کنم حتی برنامه ای رو که از خود ایتونز گرفتم رو هم قبول نمیکنه

به خدا خیلی کلافه شدم

تمام اموزشها رو هم امتحان کردم نشد
میشه کمکم کنید
iphone:::3g

ver....3.0.1

tanx

یعنی چی؟! اون برنامه که برای نصب نرم افزار نیست!

چه error میده؟!

ARMINYAZDANII
07-02-2010, 11:05
ببخشید من یک ایپاد مدل 2 ورژن 3.0.1 دارم

برنامهی YAHOO MASS ANGER توش کار نمیکونه چرا

lion_sun
22-03-2010, 19:12
ببخشید من یک ایپاد مدل 2 ورژن 3.0.1 دارم

برنامهی YAHOO MASS ANGER توش کار نمیکونه چرا

عزیزم خوب اینترنتت وصل نیستش:31::27:.
برو وصل کن:27:.
که نمیشه!

alimalakh
28-03-2010, 14:28
این لینکی که برای دانلود mobileinstallation گذاشتید ، برای 3.1.2 توش نیست. من ipodtouch 3.1.2 دارم. میشه اون رو هم بزارید.
ممنون می شم.