PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه های دانلود سرعت دانلود را چه قدر بالا می بره؟

armin_software
07-12-2008, 18:58
سلام
من وایرلس می خوام بخرم می خواستم ببینم با این برنامه های دانلود سرعت دانلود را چه قدر می بره بالا؟
وایرلس 64.
سرعت دانلود 7.

cell_phone
07-12-2008, 20:25
ببین عزیز من اگه درست سوال شما رو متوجه شده باشم

جواب : برنامه های دانلودر به شما کمک می کنند تا از حداکثر پهنای باندتو استفاده کنید .
مثلا اگه سرویس 64 دارید سرعت دانلود شما از 7 بالاتر نمی ره چون اصلن از این بالاتر برای شما ارائه نشده .

amin_v3x
13-03-2009, 21:44
برنامه های دانلودر فقط داده هارو به صورت منظم در میارن.
همین..

Sha7ab
16-03-2009, 03:50
از idm استفاده کن . از حداکثر پهنای باندت استفاده میکنه .

bijibuji
17-03-2009, 12:46
جواب دوستانمون کامل و درست بود و اگه بخوایم کاملترش کنیم باید بگیم که:
شما به دلایل فراوانم ممکنه نتونی از حداکثر پهنای باندت استفاده کنی.
برنامه های دانلود منیجر به شما کمک می کنن تا بتونین از تمام این پهنای باند استفاده کنین.
برای مثال:
اگه شما با کانکشن Dial-up به اینترنت متصل می شین و پهنای باند شما 46kbps باشه، استفاده از دانلود منیجر با تعداد کانکشن های کافی و معقول و نه لزوما زیاد می تونه کمک کنه تا شما با ضریب اطمینان بالای 90-95 درصد پیوسته با همین سرعت (46) دانلود کنی.
در صورتی که از دانلود منیجرها استفاده نکنی و بخوای با خود Web Browser ات دانلود کنی ممکنه این سرعت:
- دائما در نوسان باشه
- در اکثر مواقع کمتر از 46 باشه. (مثلا 20-30)
اما استفاده از نرم افزار های مدیریت دانلود، اکثرا در مورد کانکشن های با پهنای باند بالاتر (بالاتر از 100kbps) مفهوم پیدا می کنه که شما می تونید تعداد کانکشن های همزمانتون رو تا 4 و یا 8 کانکشن همزمان و در مواردی که سرعت بالاتر باشه تا 16 کانکشن همزمان افزایش بدین.

برای شروع می تونید Internet Download Manager (IDM) 5.12 رو مد نظر قرار بدید (حجم فایل نصبش 2.51 مگابایته که می تونید از اینترنت دانلود کنید) و این هم لینک کرکش هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته ورژن های جدیدترش هم اومده که من کرک مناسبی واسش پیدا نکردم.
اگه سوال دیگه ای بود مطرح کنید.
موفق باشید،
پیمان

Pami
18-03-2009, 02:13
بهترین و کاملترین و خداترین برنامه دانلود : Internet Download Manager یک بار امتحان کن کسایی هم که بهت گفتن رو دعا کن !!!

Saman-tci
18-03-2009, 02:27
بله بهترین برنامه فعلاً همینه .... حتی Accelerator plus هم به خوبی idm نیست ....