PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در مورد كارت گرافيك

rahro
13-01-2006, 15:05
سلام دوستان
من 3d Max كار ميكنم تازگيها با توچه به اينكه كارت گرافيك من آمبورد و 32 بيتي بوده با توجه به اينكه بعد از رندر كيفيت كارم خيلي پائين بوده تصميم گرفتم يك كارت گرافيك 256 جي فورس 5500 روي سيستمم نصب كنم ولي بعد از نصب هر چند سرعت سيستم در رندر بالا رفته و در كيفيت كار اثري مشاهده نمي شود.
كي ميدوني مشكل از كجاست .
آيا گرافيك در كيفيت توليد نبايد اثر گذاشته باشه ؟
منتظرم

saghy
14-01-2006, 02:04
سلام
دوست عزيز كار انيميشن و مديا سازي از فاكتورهاي متفاوتي استفاده ميكنه كه يكي از اونها كارت گرافيكه و البته در رده بالاي اهميت نيست. بزرگترين فاكتورهاي سرعت در ساخت انيميشن سرعت پردازش شما و نرخ انتقال اطلاعات ميباشد به دليل اينكه كليه امور رندر از دايما با محاسبات سروكار دارن و عمليات پردازش بر روي داده ها انجام ميشود نه نمايش تصوير . اما اينكه با تعويض كارت شما در كيفيت تصاوير تفاوتي نديدي ... درسته چون كيفيتي كه شما براي تهيه سگمنت ها و فيس ها و ... انتخاب ميكنيد به صورت پيش فرض نمايشي اعمال ميشوند و ربطي به نوع كارت گرافيك شما ندارند و فقط نوع نمايش اونها پس از اماده شدن به كارت بر ميگرده . بهتره اگر كار سنگين ميكنيد به فكر پردازنده و برد و رم و هارد مناسب براي كارتون باشيد

rahro
15-01-2006, 10:21
متشکرم saghy

amd>intel
18-01-2006, 01:40
درايور جديد رو دانلود كن

اگه كار سنگين انجام ميدي سري quadro براي اينكاره البته گرونه

Mirage
09-02-2006, 20:27
كي گفته كارت گرافيك توي رندر اثر مي زاره به من بگين تكهتكش كنم
من نمي دونم چرا همه اين حرف رو مي زنن بعدشم از خودشون ميان كه حرف درست رو اونا مي گن، آخه مي خوام بدونم كدوم دانشمندي اين حرف رو زده