PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سنجش --------- کانون

fnmtebyan
06-12-2008, 18:16
سلام دوستان تو پست های قبلی چند تا از دوستان همچین امتحانای سنجش رو تحقیر کرده بودن که من ترسیدم!
گفتم بیام از شما که هردو تا شو رفتی امتحان دادید بپرسم.کدوم بهتره؟چرا؟

با تشکر .فقط دلیلش رو هم حتما بگید .(اخه تو یه بخشی خونده بودم که یکی از اعضا هرچی از دهنش در اومده بود نثار این سازمان بیچاره بی اذار کرده بود !!!اونم بدون دلیل!!!خوب عزیز من بگو ماهم بدونیم چرا؟اگه سوالاش سخته نمیتونی جواب بدی چرا قات میزنی!!!مگه میشه سنجشی که کنکور رو بر گزار میکنه و سوالاتش دلیل فروش بیشتر کتاب هایی که سوالای سنجش رو توشون دارن دارن. چرا بده؟بگو؟یا بگو چرا کانون خوبه؟ و...)

نظر من:سنجش است.چرا؟چون که:
1)دو هفته یه بار نمیخواد انر انر بری امتحان بدی.(وقتت مال خودته )
2)سوالاتش جامعه(اول و دوم وسوم پیشه)
3)ارزونه (هر ازمون 5 تومن ===> 40000= 8*5000)
4)بنا به دلیله بالا جامعه اماری بالایی داری(نزدیک ترین امار به کنکور)
5)کافی بری سوالای عربیش یا زبان فارسی یا ریاضی یا هرچیش رو نگاه کنی.متوجه میشی که از کانونخیلی بهتره.
و ....

separate
06-12-2008, 20:47
اگه واقعا داری برای سراسری درس میخونی قلم چی بهتره ولی اگه به فکر آزادی سنجش بهتره

M A T I N
06-12-2008, 23:22
مگه میشه سنجشی که کنکور رو بر گزار میکنه و سوالاتش دلیل فروش بیشتر کتاب هایی که سوالای سنجش رو توشون دارن دارن. چرا بده؟بگو؟یا بگو چرا کانون خوبه؟ و...)

اشتباهی که همه میکنن ...
آزمون های تعاونی سازمان سنجش ربطی به سازمان سنجش نداره ...

و این که کسی استاندارد بودن سوال های خود کنکور رو هم تایید نمیکنه ... ( تا وقتی که سر جلسه نشینی نمیفهمی که قرار به چه مدل سوالی جواب بدی )

گفتم بیام از شما که هردو تا شو رفتی امتحان دادید بپرسم.کدوم بهتره؟چرا؟

به نظر خودم قلم چی ... ( با توجه به پارسال )

1)دو هفته یه بار نمیخواد انر انر بری امتحان بدی.(وقتت مال خودته )

به نظر من برعکس دو هفته یه بار بهتره ...

2)سوالاتش جامعه(اول و دوم وسوم پیشه)

برتری حساب نمیشه چون کانون هم همین جوریه ...
البته اگه پیش هستی و میخوای سنجش بری باید بیشتر درس ها رو جلو جلو بخونی ....

3)ارزونه (هر ازمون 5 تومن ===> 40000= 8*5000)

این یکی رو قبول دارم ...
البته امکاناتی که کانون میده بیشتره ولی نه به اندازه پولی که میگیره ...

4)بنا به دلیله بالا جامعه اماری بالایی داری(نزدیک ترین امار به کنکور)

این حرف برای آزمون های جامعش درسته ... بقیه آزمون ها اگه اشتباه نکنم کمتره ...

5)کافی بری سوالای عربیش یا زبان فارسی یا ریاضی یا هرچیش رو نگاه کنی.متوجه میشی که از کانونخیلی بهتره.

این رو هم قبول ندارم ...بهتره بقیه پارسالی ها بیان توضیح بدن ...
حداقل اینو مطمعنم که سوال های پارسال کانون بهتر از سنجش و گزینه 2 بود ...

امید وارم فکر نکنی از کانون پول میگیرم یا پسر عموی کاظمم ... اینارو بر اساس تجربه پارسالم گفتم ...

sale2000
07-12-2008, 00:26
به نظر من این ازمونها اصلا مفید نیست هیچ تاثیر مثبتی هم نداره اغلب اونایی هم که میرن اموزشگاه قبول نمیشن!

Reman
07-12-2008, 01:09
به نظر من مهم درس خوندن ، مهارت داشتن در تست زنی هست و بس ! و هیچ فرقی نمی کنه کجا بری...

البته که کیفیت قلم چی بالاتر و به نظر من سخت تره(لازمه بدونی قلم چی بعضی موقعهاش سوالاش کاملا تو افساید بود!)

jamshidjap
07-12-2008, 12:51
به نظر من مهم درس خوندن ، مهارت داشتن در تست زنی هست و بس ! و هیچ فرقی نمی کنه کجا بری...

تست زني مهمه ولي مهم تر از اون فهميدن درسه . زياد تست زدن پارامتر لازم براي موفق بودن نيست ...

MoOsy
07-12-2008, 13:02
به نظر من قلم چی بهتره ....
اصولا تو این جور ازمون ها جامعه ی اماری مهمه که از قلمچی حدود 16 الی 18 هزار نفر بیشتره و این یه مزیته
از نظر سطح دشواری : قلم چی سخت تره ( خصوصا امسال چون به طور کامل کادرشو عوض کرده)
ولی ازمون های جامع سنجش (3 مرحله) عالیه از همه لحاظ

ali_ranger22
07-12-2008, 13:04
من تجربه ی خودم رو بگم
جفتش آشغاله ! :دي
کانون که به قدری تقلب توش زیاده که عمرا این جوابی که بهت میدن درست نیست منظوری ترازه
سنجش هم از نظر تعداد شرکت کننده هم زیاد نیستن و کمه
هیچ سوال این دو آزمون هم به سراسری شبیه نیست اصلا یه چیزی بگم کنکور سوال تکراری نداره همه ی سوال ها جدیده و هرکی میگه سوال ها تکراریه چرت گفته
کلا برنامه ی کانون بهتره ولی امتحانش آشغاله چون سوالاش اصلا استاندارد نیست

fnmtebyan
07-12-2008, 15:59
با تشکر از همه دوستان.

تا اینجا بحث سنجش و کانون به اینجا رسید که:
1)سه تا ازمون های اخر سنجش فقط خوبن.(و بقیه چنگی به دل نمیزنه.)
2)برنامه کانون خیلی بهتره.(مخصوصا برای پیش )یعنی همگام با درس در مدرسه جلو میره. ولی سنجش جلوتره.
4)و اما جامعه اماری .من تا نوزدهم همین ماه کارنامه سنجشم میاد بتون میگم جامه اماریش چه قدره.کانون که شد 16-20 هزار دیگه؟نه؟

AOM
07-12-2008, 16:26
طرح ازمونای تعاونی سازمان سنجش رو مدیر گزینه ی دو داده بوده(اینطور که خودش میگفت)چون چند سال پیش گزینه ی دو برنامه اموزشی داشته تلویزیون واسه اینکه بچه ها بهتر درس بخونن و اینا به تعاونی سازمان سنجش که مخصوص کارمندای سنجشه میگه ازمون بذارید اونام ازمونو ازاد میکنن همه شرکت کنن.بعد گزینه ی دو میبینه سوالا خیلی شوته به طراحا میگه گوش نمیدن از سنجش جدا میشه خودش ازمون گزینه دو رو میزنه.این از تاریخچه.

تو کارنامت روز امتحان به دستت برسه بهتره یا دو هفته بعد.اگه همون روز به دستت رسید ضعف هاتو جبران میکنی.دو هفته بعدش که کارنامه به دردت نمیخوره.
جامعه اماری اصلا مهم نیست اگرم باشه تو جامع ها.تو خودتو با 100% مقایسه کن.درصدتو مقایسه کن نه رتبه و ترازتو.خیلی ها هستن که ممکنه درسی رو 100 بزنن و تو ازمون شرکت نکرده باشن.پس ترازت مثل تراز کنکور نیست.

M A T I N
07-12-2008, 17:33
کانون که شد 16-20 هزار دیگه؟نه؟

پارسال همین موقع تو رشته ریاضی بالای 40,000 بود ...

sale2000
07-12-2008, 18:37
نباید گول این ازمونا رو بخوری عزیز من!

fnmtebyan
07-12-2008, 18:46
نباید گول این ازمونا رو بخوری عزیز من!

چرا؟
مگه بده ادم بره ازمون بده بفهمه چقدر بارشه؟
فکر کنم منظور شما اینه که به رتبه هاش دل نبندیم هان؟

fnmtebyan
07-12-2008, 18:50
سلام مجدد.
دوستان اگه مایلید و اطلاعاتی در این زمینه دارید حتما وارد بحث ما بشید ما صمیمانه مشتاق نظرات شما هستیم.
.
.
.
.
.
تا الان بنا بر نظر دوستان کفه ی ترازو به نفع کانون میچرخه.
اگه نظری دارید حتما بفرمایید.
با تشکر.

sale2000
07-12-2008, 19:48
خوب اختیار با شماست برو امتحان بده.موفق باشی.

Saeed_TnT
08-12-2008, 10:34
به نظر من برای کسی که سال سومه قلمچی و برای کسی که پیش سنجش خوبه
من سنجش و طرز امتحاناش رو خیلی بیشتر قبول دارم ، این که کانون میاد از هر 10 صفحه امتحان میگیره اصلا به درد نمیخوره ، درسته که هر 3 امتحان میاد از قبلیا می گیره ، اما درصدها و رتبت اصلا قابل اطمینان نیست! اصلا! چون تو میای از 10 صفحه امتحان میدی ، میفهمی سوال چیه ، فرمول چیه ، اما سنجش مقدار بیشتری رو میده و استانداردتره به نظر من
من خودم پارسال سنجش دادم و کاملا راضیم تازه رتبه کنکورم هم شبیه رتبه هایی شد که میوردم (حالا یه صدتا بالا پایین)
یکی از دوستان گفته بود تو کنکور سوال تکراری نمیاد!!!!
برای اثبات سوال تکراری اومدن میتونی بری شیمی کنکور سال 87 رشته تجربی رو با سال 86 مقایسه کنی ، میبینی دو تا سوال(اگه اشتباه نکنم) فقط با تغییر عدد اومدن ، یعنی سوال تکراری هم میدن!!!

soheilsmart
08-12-2008, 14:44
سلام مجدد.
دوستان اگه مایلید و اطلاعاتی در این زمینه دارید حتما وارد بحث ما بشید ما صمیمانه مشتاق نظرات شما هستیم.
.
.
.
.
.
تا الان بنا بر نظر دوستان کفه ی ترازو به نفع کانون میچرخه.
اگه نظری دارید حتما بفرمایید.
با تشکر.
مایل به شرکت در بحث هستم!
نظر من کانونه!
دلایلم رو هم بارها گفتم!!!

fnmtebyan
08-12-2008, 15:57
مایل به شرکت در بحث هستم!
نظر من کانونه!
دلایلم رو هم بارها گفتم!!!

میشه بفرمایید چرا کانون بهتره؟(البته من گفت گو های جنجالی شما رو توی یه زیر تالار دیگه خوندم اماهنوز قانع نشدم)
1)من هم مثله Saeed_TnT نظرم اینه که برگزاری ازمون از 10 -15 صفحه ملاک ارزیابی نیست و قدرت تشخیص سوال رو از ادم میگیره.
ایا این نقص ,یه نقص مهم نیست ؟
2)راستی اگه تونستید مثال عینی و دقیق هم بگید که چرا کانون بهتره و سنجش...(مثلا سوالی تو سنجش دیدید که غیر استاندارده و ...)
با تشکر.

fnmtebyan
08-12-2008, 15:57
باز هم سلام.

کاربر گرامی soheilsmart شما توی یه پستی گفته بودید با نفر اول کنکور چت میکنید .نظر ایشون درباره این موضوع چیه؟(البته اگه دوستارید بگید یا دوست دارن بگن)گویا خودشون هم کانون بودن؟درسته؟(حتما سایر کاربران هم دوست دارن این موضوع رو بدونن .اگه دوست دارید اعلام کنید! تا ایشون هم تشریف بیارن!)
البته اگه ایشون دلشون خواست به شما بگن و شما هم به ما بگید که با این نقل جلوی هرگونه تبلیغات رو برای کانون یا سنجش بگیریم(فردا این اقا کاظم نیاد بگه نفر اول کنکور اینو در باره ما گفته اونو گفته و نه برای ایشون درد سر بشه نه برای ما!)

در ضمن دوستان بحث هم چنان داغه.درباره موضوع بالا هم نظر بدید.:20::31::20:

separate
08-12-2008, 20:07
البته نمیشه گفت که چون نفر اول تو کانون بوده همه باید برن کانون! استعداد ها فرق داره.شاید اگه این برادر سنجش هم میرفت باز هم نفر اول میشد!

soheilsmart
08-12-2008, 20:14
!
با نفر اول دوستم! و ایشون سخت افزار میخونن!
اتفاقا تو فروم هم عضون ! من بهش میگم یه سری به این تاپیک بزنه!

2)راستی اگه تونستید مثال عینی و دقیق هم بگید که چرا کانون بهتره و سنجش...(مثلا سوالی تو سنجش دیدید که غیر استاندارده و ...)
حالا خوبه یه سوتی از سوالاش خودم گرفتم تو امتحان های جامع پارسال!
تو تاپیک کنکور 87 هست!(میتونید برید ببینید!)
جواب سوال در گزینه ها نبود!
از این موارد زیاده!

1000_alkapone
08-12-2008, 20:32
به نظر من هم کانون بهتر هست چون هر 2 هفته امتحان داره و مباحث هر ازمون هم همگام با مدرسه پیش میره
همون روز کارنامه میگیری ولی این هم درست که تقلب میشه

Saeed_TnT
08-12-2008, 21:13
از این موارد زیاده!
سوال خراب پایه سوالای کنکوره!! همین امسال یه سوال ژنتیک کنکور خراب بود(جواب تو گزینه های نبود) و تو پاسخ نامه که روز کنکور میزنن اون سوال رو خالی گذاشتن
در کل یه سوال خراب دلیل قانع کننده ای برای بد بودن آزمون نمیشه ، بازم شدیدا تاکید میکنم به نظر من سنجش تو پیش خیلی بهتره چون تو هر بار امتحان از مباحث بیشتری آزمون میگیره ، البته یه ضعفه سنجش همین نتیجه هاشه که میشه با درصد گرفتن(بر اساس پاسخ نامه ای که میدنن خودت درصد بگیری) میفهمی ضعفت چیه و میتونی سریع جبرانش کنی
ولی برای سال سوم قلمچی بهتره

MoOsy
09-12-2008, 02:11
از بعضی جهات قلمچی با سنجش تضاد داره
اما یه پیشنهاد جالب ( این پیشنهاد رو همین امسال تقریبا از همه ی دبیرا شنیدم)
تموم ازمون های قلمچی رو شرکت کن ( بیشتر به خاطر جامعه ی اماری زیادی که داره) + 3 مرحله ازمون جامع سنجش
جالبه بدونید :
تجربه نشان داده کنکور هر سال در سطح ازمون های جامع سنجش همان سال بوده است(از لحاظ سطح دشواری سوالات و..)

بازم شدیدا تاکید میکنم به نظر من سنجش تو پیش خیلی بهتره چون تو هر بار امتحان از مباحث بیشتری آزمون میگیره ، البته یه ضعفه سنجش همین نتیجه هاشه که میشه با درصد گرفتن(بر اساس پاسخ نامه ای که میدنن خودت درصد بگیری) میفهمی ضعفت چیه و میتونی سریع جبرانش کنی
ولی برای سال سوم قلمچی بهتره
اره قبول دارم برای سال سوم فقط قلمچی

fnmtebyan
09-12-2008, 10:23
البته نمیشه گفت که چون نفر اول تو کانون بوده همه باید برن کانون! استعداد ها فرق داره.شاید اگه این برادر سنجش هم میرفت باز هم نفر اول میشد!

دوست عزیز ما که همچین حرفی نزدیم.حرفهای شما هم قبول اما نظرات ایشون هم قطعا شنیدنی است .و دلایل محکمی برای سخنان خود دارند.اصلا بحث استعداد و هوش نیست که فقط بحث ارزیابی این دو میباشد.
با تشکر.

!
با نفر اول دوستم! و ایشون سخت افزار میخونن!
اتفاقا تو فروم هم عضون ! من بهش میگم یه سری به این تاپیک بزنه!

از این موارد زیاده!

خیلی ممنون.
1)اما ایا واقعا فکر میکنید یه سوتی دلیل مستحکمی برای رد سنجش است؟ خوب اینو با تقلب های کانون(که دوستان تایید کردن)مقایسه کنید.
2)این طور که بر میاد شما با ازمون های جامع سنجش هم مخالفید.درسته؟
3)اصلا دید کلی شما برای پیش فقط کانونه؟سنجش رو رد میکنید؟
اگه پاسخ مثبته پس دلیل اول خیلی محکم نیست.باز هم دلیل بیارید.
اگر هم پاسخ دیگه ای دارید بیشتر توضیح بدید.
4)راستی تو کنکور همین امسال هم(87)پاسخ یه سوال تو گزینه ها نبود(همون سوال تکواژ شماریه).البته رشته ریاضی.
با تشکر

MaaRyaaMi
09-12-2008, 11:06
تجربه نشان داده کنکور هر سال در سطح ازمون های جامع سنجش همان سال بوده است(از لحاظ سطح دشواری سوالات و..)
نه اصلا !
تجربه ی امسال یعنی 87 به من که نشون داد اصلا سوالا در حد کنکور نبود !!
غافلگیر شدم...

fnmtebyan
09-12-2008, 13:53
نه اصلا !
تجربه ی امسال یعنی 87 به من که نشون داد اصلا سوالا در حد کنکور نبود !!
غافلگیر شدم...

منظور ما بیشتر در رشته ریاضی است و این طور که معلومه شما در رشته علوم انسانی هستید.
از علوم انسانی خبر ندارم!(سنجش در گروه ریاضی مد نظر است)
با تشکر

MaaRyaaMi
09-12-2008, 13:58
منظور ما بیشتر در رشته ریاضی است و این طور که معلومه شما در رشته علوم انسانی هستید.
از علوم انسانی خبر ندارم!(سنجش در گروه ریاضی مد نظر است)
با تشکر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
محض اطلاعتون بگم بنده رشته م ریاضیه !
از همه چیز هم خبر دارم سنجش و قلم چی و...:46:

fnmtebyan
09-12-2008, 20:45
محض اطلاعتون بگم بنده رشته م ریاضیه !
از همه چیز هم خبر دارم سنجش و قلم چی و...:46:

اخه هر ادم عاقلی این جمله رو کنار اسم شما ببینه فکرش میره تو رشته ادبیات و انسانی:
"کاربر فعال انجمن ادبیات و علوم انسانی".
شما اگه جای من بودید اشتباه نمیکردید؟

fnmtebyan
09-12-2008, 20:52
سلام دوستان.
نمیدونم چرا این زیر تالار اینقدر خلوته؟!!
.
.
لطفا اگه حتی کوچکترین نظری هم دارید اون رو بفرمایید چون برای من به شخصه قابل احترام و تعقله.تازه این بحثیه که خیلی ها درگیرشن و دوست دارن در موردش بدونن(حداقل اگه تعداد باز دید کننده ها طی دو روز و نصفی(تا الان 203 نفر)رو ببینید میفهمید دوستان دانش اموز چه قدر پیگیر این ماجرا هستند.
.
.
.
.
پس با نظرات خودتون ما رو راهنمایی کنید.
با تشکر.

only4you_mehr
09-12-2008, 21:07
به نظر من قلمچی بهتره چون هر دو هفته امتحان می گیره
ولی اگه پیش می خونی فکر کنم دیر شده ها ... :دی

MaaRyaaMi
10-12-2008, 10:58
اخه هر ادم عاقلی این جمله رو کنار اسم شما ببینه فکرش میره تو رشته ادبیات و انسانی:
"کاربر فعال انجمن ادبیات و علوم انسانی".
شما اگه جای من بودید اشتباه نمیکردید؟
! شما مثل اینکه با فروم آشنائی ندارین ! اینکه نوشته هیچ ربطی به رشته من نداره!

من که نظرم همون قلمچی هست ...چون فاصله زمانی آزمونا کم هست آدم بهتر درس میخونه :46:

Saeed_TnT
10-12-2008, 12:16
به نظر من هر دو هفته جمعت رو خراب کنی خیلی بده!!! آخه جمعه روزه که میشه کلی درس خوند ، ولی سنجش ماهی یه بار از مطالب با حجم بالا میگیره
ولی این رو بدون که هیچ کدوم شبیه کنکور نیست ، شرایط سر جلسه خیلی فرق داره با این امتحانا

fnmtebyan
10-12-2008, 17:24
سلام دوستان دیروز جامعه اماری سنجش(اون ازمون های غیر جامع )به دستم اومد.بگو چند نفر بود؟
حدود 38000 نفر بود .
پس کانون پارسال همین موقع 40000 بود دیگه؟امسال در پیش چند نفره؟
با تشکر

! شما مثل اینکه با فروم آشنائی ندارین ! اینکه نوشته هیچ ربطی به رشته من نداره!

من که نظرم همون قلمچی هست ...چون فاصله زمانی آزمونا کم هست آدم بهتر درس میخونه :46:

میدونم که این نوشته ربطی نداره اما بالاخره مشکوک که هست؟
خواهش میکنم این بحث الکی رو دیگه ادامه ندید.اگه فکر میکنید توهینی بهتون شده من پوزش میطلبم(!!!!!!)
پس دیگه ادامه ندید......

و یه سوال به نظر شما دو هفته یه بار جمعه ادم رو خراب نمیکنه؟تقریبا نصف روز ادم میره.به نظر شما در ازای این وقت نتیجه مطلوبی هم داره؟

MaaRyaaMi
10-12-2008, 17:43
سلام دوستان دیروز جامعه اماری سنجش(اون ازمون های غیر جامع )به دستم اومد.بگو چند نفر بود؟
حدود 38000 نفر بود .
پس کانون پارسال همین موقع 40000 بود دیگه؟امسال در پیش چند نفره؟
با تشکر
تا اونجا که من یادمه
بیشتر از 40000 نفر بود !
نزدیکای 60000 اینا
امسالم باید همین حدودا باشه...

و یه سوال به نظر شما دو هفته یه بار جمعه ادم رو خراب نمیکنه؟تقریبا نصف روز ادم میره.به نظر شما در ازای این وقت نتیجه مطلوبی هم داره؟

نه مگه چقدر وقتتو میگیره ؟؟!
فکر کنم همین زمانو باید واسه سنجش هم بزاری
نتیجه مطلوبش خوب معلومه چیه ! تو 2 هفته درس خوندی طبق یه برنامه کاملا مشخص حالا اومدی ازمون دادی ببینی کجای کارت مشکل داره !

attractive_girl
11-12-2008, 17:31
منم سنجش میدم و راضی ام.البته تابستون گزینه 2 میرفتم که واقعا مفهومی بودن وجزوه های کاملی هم میدادن

به نظر من قلمچی بهتره چون هر دو هفته امتحان می گیره
ولی اگه پیش می خونی فکر کنم دیر شده ها ... :دی

برای درس خوندن هیچ وقت دیر نیست...
زگهواره نا گور دانش بجوی

نادر1368
11-12-2008, 19:33
سلام
دوستان اینجور ازمونا فکر نکنم تاثیر انچنانی داشته باشه اغلب افرادی که کنکور قبول میشن و رتبه های خوبی دارن نه اموزشگاه رفتن نه اینکه تو اینجور ازمونا شرکت کردن.جدیدا مد شده!هرچی کنکور اسونتر میشه بازار اموزشگاهها گرمتر میشه!

salarnight
12-12-2008, 13:42
بنظر من سنجش بهتره
کانون هر 2 هفته یه بار میگیره که بدرد نمیخوره
سنجش تقریبا ماهی یه بار میگیره که خوبه
تو مدرسه ما هم همه ی معلما و مدیرا با کانون مخالفن , مخصوصا معلم دیفرانسیلمون که علامه درس میده و کارش درسته هم میگه
البته آزمون های آموزش و پرورشو من بیشتر از همه قبول دارم + معلم هامون

MaaRyaaMi
12-12-2008, 13:46
البته آزمون های آموزش و پرورشو من بیشتر از همه قبول دارم
آزمونای آموزش پرورش که هیچی ! اصلا به درد نمی خوره
پارسال که من آزمون می دادم تو هر آزمونش 3 4 تا غلط بود !

ali_ranger22
12-12-2008, 13:55
شما همون کانون رو برو ولی نتایجش اصلا برات مهم نباشه چون چرت و پرته !
فقط سعی کن به برنامش نزدیک باشی و برسی
وگرنه سوال های کانون آشغال هستش که اصلا در حد کنکور نیست و استاندارد هم نیست !

lomon
12-12-2008, 14:02
سلام
من نمی دونم چرا اینقدر سر قلمچی یا سنجش یا گزینه دو یا .... بحث می شه!!!!
دیگه واسه همه روشن شده که قلمچی خیلی بهتره.... حداقل به خاطر اینکه اکثریت بچه ها تاییدش کردن...

سنجش فقط سوالای عمومیش خوبه ولی اختصاصی هاش مفت نمی ارزه...
من که پارسال تو جامع هاش شرکت کردم خیلی آسون بود...

در حال حاضر جامعه آماری کانون حدود 50 هزار هستش...

اونهایی که تو کانون هستن نا خواسته بله ناخواسته ساعت مطالعه شون زیاد میشه...
شما یه دانش آموز متوسط رو در نظر بگیر. وقتی فاصله بین آزمون هاش دو هفته باشه حداقل تا دو روز بعد از آزمون و سه روز قبل از آزمون بعدی خوب درس می خونه یعنی تو 14 روز حداقل 5 رو بکوب درس می خونه و 9 رو بقیه شل تر و شل تر می شه... حالا اگه فاصله بین آزمون ها اگه زیاد بشه مثلا 1 ماه یا بیشتر خودت فکرش رو بکن چه اتفاقی می افته...
پس اینکه آزمون های کانون با فاصله زمانی کم برگزار می شه یه مزیت هستش نه عیب...
اکثر افرادی که هم تو کانون بودن و هم تو سنجش به کانون رای مثبت دادن...
تو تاپیک پاسخ تمامی سوالات در مورد کانون فرهنگی مطالب زیادی در مورد محاسن کانون گفته شده که هرکی خواست می تونه بره بخونه...

attractive_girl
12-12-2008, 20:26
من یکی از دوستام که با خودم میومد گزینه دو آزمون از مهر رفت قلم چی.اولین آزمونشو که داد دیگه نرفت.خوشش نیومد.گفت سوالاش خوب نبودن.حالا دیگه نمیدونم.
من خودمم شخصا اصلا از قلم چی خوشم نمیاد.کتاباشم دوست ندارم .فقط 2 تا از کتاباشو اونم چون دبیرمون گفته بود گرفتم.
اصلا احساس خوبی بهش ندارم.
ولی از یکی از فامیلامون که شیمی دانشگاه علم و صنعت میخونه میگفت آزمون های قلم چی و کلا قلم چی برای پشت کنکوری ها خوبه.ولی برای پیشی ها خوب نیست

salarnight
13-12-2008, 15:47
آزمونای آموزش پرورش که هیچی ! اصلا به درد نمی خوره
پارسال که من آزمون می دادم تو هر آزمونش 3 4 تا غلط بود !

من سوالای پارسالو دیدم مشکل نداره ,سوالاش هم سرارسری هستن بعضی هاش یه کم تغییر داده شده , اتفاقا سوالای سطح بالایی هم انتخاب میکنه ( پارسال آزمون دوم سوال 121 رو نگاه کن ببین چه سوالی داده (سرارسری80) فقط 3 نفر اول سراسری سال 80 تونستن درست حل کننش ! ), فقط جامعه آماریش خیلی بالانیس 20 هزار ایناس
در ضمن خوبیش اینه که طراحاش واسه خودشون غولن
نه مثله آزمون قلمچی که طراحه شیمیش گاهی اوقات معلمه خودمونه

سلام
من نمی دونم چرا اینقدر سر قلمچی یا سنجش یا گزینه دو یا .... بحث می شه!!!!
دیگه واسه همه روشن شده که قلمچی خیلی بهتره.... حداقل به خاطر اینکه اکثریت بچه ها تاییدش کردن...

سنجش فقط سوالای عمومیش خوبه ولی اختصاصی هاش مفت نمی ارزه...
من که پارسال تو جامع هاش شرکت کردم خیلی آسون بود...

در حال حاضر جامعه آماری کانون حدود 50 هزار هستش...

اونهایی که تو کانون هستن نا خواسته بله ناخواسته ساعت مطالعه شون زیاد میشه...
شما یه دانش آموز متوسط رو در نظر بگیر. وقتی فاصله بین آزمون هاش دو هفته باشه حداقل تا دو روز بعد از آزمون و سه روز قبل از آزمون بعدی خوب درس می خونه یعنی تو 14 روز حداقل 5 رو بکوب درس می خونه و 9 رو بقیه شل تر و شل تر می شه... حالا اگه فاصله بین آزمون ها اگه زیاد بشه مثلا 1 ماه یا بیشتر خودت فکرش رو بکن چه اتفاقی می افته...
پس اینکه آزمون های کانون با فاصله زمانی کم برگزار می شه یه مزیت هستش نه عیب...
اکثر افرادی که هم تو کانون بودن و هم تو سنجش به کانون رای مثبت دادن...
تو تاپیک پاسخ تمامی سوالات در مورد کانون فرهنگی مطالب زیادی در مورد محاسن کانون گفته شده که هرکی خواست می تونه بره بخونه...

بخاطر تبلیغه دیگه

آزمون 2 هفته یه بار مفت نمی ارزه ! منم رفیقم از این آزمون به بعد دیگه شرکت نمیکنه
آزمون وقتی خوبه که واست حساسیت داشته باشه نه اینکه هر 10 روز یه آزمون بدی
وقتی خوبه که بعدش بشینی رفع اشکال کنی و دوباره آزومونو حل کنی
ولی قبول دارم که آزمونای بعد عیدش بد نیست .
سوالاشم که ماشالله .....
اگه هم کارنامتو زود بگیری دیگه 50 هزار نفر نیست که !

separate
14-12-2008, 21:22
پس به این نتیجه برسین که این یه امر نسبیه!

fnmtebyan
16-12-2008, 17:30
تا اینجا من هم بیش تر از همه فرموله زیر رو که یکی از دوستان داده بودن پسندیدم.

<<<<<<<<<ازمون های کانون+سه جامع سنجش>>>>>>>>
چون کانون به خوندنت برنامه میده و درس خوندن میشه جز اصلی کار روزانت که این خیلی عالیه و سه تا ازمون های اخر سنجش واقعا عالی اند و تا ندارن.
نظر شما چیه؟

MaaRyaaMi
16-12-2008, 18:23
تا اینجا من هم بیش تر از همه فرموله زیر رو که یکی از دوستان داده بودن پسندیدم.

<<<<<<<<<ازمون های کانون+سه جامع سنجش>>>>>>>>
چون کانون به خوندنت برنامه میده و درس خوندن میشه جز اصلی کار روزانت که این خیلی عالیه و سه تا ازمون های اخر سنجش واقعا عالی اند و تا ندارن.
نظر شما چیه؟

خوب الان اکثر بچه های کنکوری اینطوری درس میخونن !

* BriAnNa *
17-12-2008, 23:18
سلام به همه دوستای گل کنکوری !
من با سنجش موافقم ، دلایلم :
1- جامعه آماری نسبتا قابل فبول
2- تیپ سوالات فوق العاده شبیه به کنکور
3- نزدیکی رتبه های آزمونهاش با رتبه های سراسری !!! :18:
4- آقای بهمن بازرگان ( مولف کتابهای شیمی اندیشه سازان یا همون مبتکران )
آقای ماشاءالله رضوی ( مولف بانک تست دیفرانسیل اندیشه فائق )
خانم وحیده کاغذی ( مولف دین و زندگی کانون فرهنگی آموزش) !!! ... !!! :18:
آزمون های سنجش رو پیشنهاد می کنن !
و
نظرم هم راجع به کانون :
1- تبلیغات فوق العاده قوی !!!
2- پشتیبانی عالی !
3- برنامه ریزی قابل قبول !
4- اعلام سریع کارنامه
5- پاسخنامه خوب
6-جو رقابتی شدید
7- پولخور ! :31:

در ضمن یه چیزی هم بگم ، اینکه می بینین اکثر رتبه های 1 رقمی و 2 رقمی کنکور ، کانونی بودند دلیل بر این نیست که کانون موسسه شاخیه ! دلیلش همون تبلیغاتیه که گفتم ... مثلا یه بار عکس یکی از رتبه های تک رقمی رو انداخته بود توی مجلش و نوشته بود : آقای ... شرکت در 1 آزمون ! حالا خودتون قضاوت کنین طرف می تونه فقط با شرکت در 1 آزمون کانون رتبه تک رقمی بشه ؟! یعنی کانون اینقدر اثرگذاره؟!!! این همین تبلیغاتیه که می گم !
به نظر من کانون اینطوری نشون می ده که بچه های تک رقمی و دو رقمی کنکور چون کانونی بودند موفق شدند ! در حالیکه کاملا مشخصه کسی که روزانه 15-14 ساعت درس بخونه و از دوم راهنمایی دفتر برنامه ریزی داشته باشه و مرتب آزمون بده ، تو کنکور موفقه ، چه کانونی باشه چه نباشه ! :46:
البته سنجش ضعفهای فوق العاده بزرگی هم داره مثلا پاسخنامش مفت نمی ارزه و خیلی از سوالاتش اشتباهه ! ولی همون 3 تا دلیلی که گفتم ( به خصوص سومی ! ) کافیه که شخصا به عنوان بهترین آزمون انتخابش کنم ! در ضمن سوالات اختصاصی زبان انگلیسی هم برای بچه های زبان داره که انصافا سوالای زبانش عالیه !
اگه نظر دیگه ای راجع به دوتا لیست بالا داشتین بگین ! خیلی هاش از قلم افتاد ! :46:

قربون همه ...

attractive_girl
19-12-2008, 17:15
من سوالای پارسالو دیدم مشکل نداره ,سوالاش هم سرارسری هستن بعضی هاش یه کم تغییر داده شده , اتفاقا سوالای سطح بالایی هم انتخاب میکنه ( پارسال آزمون دوم سوال 121 رو نگاه کن ببین چه سوالی داده (سرارسری80) فقط 3 نفر اول سراسری سال 80 تونستن درست حل کننش ! ), فقط جامعه آماریش خیلی بالانیس 20 هزار ایناس
!
اتفاقا تنها آزمونیه که جامعه ی آماریش از همه بیشتر!!!!!!!
من خودم که در آزمون سنجش شرکت می کنم امسال مرحله اول 30000 نفر بود و مرحله ی دوم 38000 نفر شد.اگه همینطوری پیش بره جامعه ی آماریش خیلی زیاد میشه.تازه خیلی از اونایی که کلش رو ثبت نام نکرده باشن 3 مرحله ی آخرش رو که جامع هست اکثرا ثبت نام کردن

fnmtebyan
19-12-2008, 17:59
نظرم هم راجع به کانون :
2- پشتیبانی عالی !
4- اعلام سریع کارنامه
5- پاسخنامه خوب
6-جو رقابتی شدید

در ضمن یه چیزی هم بگم ، اینکه می بینین اکثر رتبه های 1 رقمی و 2 رقمی کنکور ، کانونی بودند دلیل بر این نیست که کانون موسسه شاخیه ! دلیلش همون تبلیغاتیه که گفتم ... مثلا یه بار عکس یکی از رتبه های تک رقمی رو انداخته بود توی مجلش و نوشته بود : آقای ... شرکت در 1 آزمون ! حالا خودتون قضاوت کنین طرف می تونه فقط با شرکت در 1 آزمون کانون رتبه تک رقمی بشه ؟! یعنی کانون اینقدر اثرگذاره؟!!! این همین تبلیغاتیه که می گم !
به نظر من کانون اینطوری نشون می ده که بچه های تک رقمی و دو رقمی کنکور چون کانونی بودند موفق شدند ! در حالیکه کاملا مشخصه کسی که روزانه 15-14 ساعت درس بخونه و از دوم راهنمایی دفتر برنامه ریزی داشته باشه و مرتب آزمون بده ، تو کنکور موفقه ، چه کانونی باشه چه نباشه ! :46:
البته سنجش ضعفهای فوق العاده بزرگی هم داره مثلا پاسخنامش مفت نمی ارزه و خیلی از سوالاتش اشتباهه ! ولی همون 3 تا دلیلی که گفتم ( به خصوص سومی ! ) کافیه که شخصا به عنوان بهترین آزمون انتخابش کنم ! در ضمن سوالات اختصاصی زبان انگلیسی هم برای بچه های زبان داره که انصافا سوالای زبانش عالیه !
اگه نظر دیگه ای راجع به دوتا لیست بالا داشتین بگین ! خیلی هاش از قلم افتاد ! :46:

قربون همه ...

بله منم موافقم اما:
1)به نظر من سنجش برای پشت کنکوریها خوبه چون اونا درسها رو خوندن و برنامه ریزی دقیق ازمون براشون مهم نیست.ولی برا منی که باید ده دوازده صفحه اضافه بخونم بعدم برم ازمون و نفهمم چی شد خیلی بده؟
اما کانون با برنامه میره جلو .به نظر من این یه ایراد خیلی اساسی و تضعیف کننده است.
2)در ضمن ما هم نگفتیم ایه اومده هرکی کانون بره بهترین رتبه ها رو میاره .ماگفتیم که کانون راه رو هموارتر میکنه .(منم اگه روزی 14-15 ساعت درس میخوندم باکیم نبود و اصلا این تاپیک رو نمیساختم)
3)الان جامع اماریش کمه حدود 38000 ولی دوستان میگن کانون 45000 به بالاس.

با تشکر.

* BriAnNa *
19-12-2008, 19:52
بله منم موافقم اما:
1)به نظر من سنجش برای پشت کنکوریها خوبه چون اونا درسها رو خوندن و برنامه ریزی دقیق ازمون براشون مهم نیست.ولی برا منی که باید ده دوازده صفحه اضافه بخونم بعدم برم ازمون و نفهمم چی شد خیلی بده؟
اما کانون با برنامه میره جلو .به نظر من این یه ایراد خیلی اساسی و تضعیف کننده است.
2)در ضمن ما هم نگفتیم ایه اومده هرکی کانون بره بهترین رتبه ها رو میاره .ماگفتیم که کانون راه رو هموارتر میکنه .(منم اگه روزی 14-15 ساعت درس میخوندم باکیم نبود و اصلا این تاپیک رو نمیساختم)
3)الان جامع اماریش کمه حدود 38000 ولی دوستان میگن کانون 45000 به بالاس.

با تشکر.

1) امیدوارم به برنامش برسی ، چون تقریبا هیچکدوم دوستای من به برنامش نمی رسیدن ! :46:
2) منم نگفتم که شما اینو گفتین ! من فقط گفتم کانون اینطوری ادعا می کنه و طوری وانمود می کنه که بقیه اینطوری فکر کنن ! :46:
3) اگه جامعه آماری می خوای که بتونی تقریبا رتبتو توی کنکور تخمین بزنی ، سنجش واقعا عالیه ! ولی اگه صرفا دنبال یه آزمونی می گردی که تعداد شرکت کننده هاش زیاد باشن خوب معلومه کانون بهتره !

در نهایت تصمیم گیری با خودتون ، امیدوارم هر آزمونی که می دین موفق باشین ! :11:

salarnight
20-12-2008, 21:13
اتفاقا تنها آزمونیه که جامعه ی آماریش از همه بیشتر!!!!!!!
من خودم که در آزمون سنجش شرکت می کنم امسال مرحله اول 30000 نفر بود و مرحله ی دوم 38000 نفر شد.اگه همینطوری پیش بره جامعه ی آماریش خیلی زیاد میشه.تازه خیلی از اونایی که کلش رو ثبت نام نکرده باشن 3 مرحله ی آخرش رو که جامع هست اکثرا ثبت نام کردن

شما درست میگی ولی من منظورم آزمونهای آموزش و پرورش بود نه سنجش
وگرنه بیشترینو همون سنجش داره

1) امیدوارم به برنامش برسی ، چون تقریبا هیچکدوم دوستای من به برنامش نمی رسیدن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

دقیقا جزو محالاته که به برنامش بشه رسید

fnmtebyan
20-12-2008, 22:14
با تشکر از همه دوستان.
پس دوباره کفه ی ترازو برگشت به نفع سنجش.
کسی نمیخواد از کانون دفاع کنه؟

fnmtebyan
20-12-2008, 23:23

سلام خدمت همه.
قصدم از اوردن این جدول اینه که ثابت کنم سنجش داوطلب رو به طور کامل محک نمیزنه چون:
مثلا فرض کنید داوطلب پیش دانشگاهی میخواد ازمون 4 رو شرکت کنه پس:
ادبیات پیش رو تا صفحه 149-معارف رو تا صفحه 118-زبان انگلیسی تا صفحه 62-دیفرانسیل تا صفحه 164-هندسه تحلیلی تا صفحه 118-گسسته تا صفحه 86-فیزیک تا صفحه 170-شیمی تا صفحه 65 رو بخونه.
واین در حالیه که امتحان 4 چهار بهمن است یعنی حدودا 4 ماه از سال گذشته .ایا کسی به این بودجه بندی میتونه برسه؟من یقین دارم که نمیشه .پس اگه بری ازمون بدی جاهایی رو ازمون دادی که هنوز نخوندی و این یعنی عدم سنجش صحیح!
نظر شما چیه؟

attractive_girl
21-12-2008, 12:56
هرچند با سنجش موافقم ولی واقعا بودجه بندیش برای ما که پیش دانشگاهی هستیم خیلی سنگینه!منم به بعضی از بودجه های دروس پیشش نمیرسم.به خصوص فیزیک پیش و ادبیات پیش

ugly_girl_a
21-12-2008, 14:51
من هم آزمون های قلمچی رو دادم هم 2 تا آزمون آخر سنجش رو.به نظر من سنجش خیلی بهتره جامعه آماری بالایی هم داره.سوالاش هم خیلی بهتر از قلمچیه.قلمچی فقط برنامه ریزیش به درد میخوره اونم بدون آزمون.یعنی آزموناش اصلا خوب نیست.
موفق باشی

* BriAnNa *
22-12-2008, 15:57
fnmtebyan جان اگه لطف می کردی و برنامه کانون رو هم می ذاشتی بهتر می تونستیم مقایسه کنیم !
من از برنامه کانون دقیقا اطلاع ندارم اما فکر می کنم که برنامش از تابستون شروع می شه !
برای سنجش هم ( مثه کانون ! ) اگه از تابستون شروع کنی قطعا بهش می رسی ! :31:
حتی اگه از اول مهر هم شروع کنی و مثه بچه های کانون روزی حداقل 8-7 ساعت درس بخونی باز هم مشکلی پیش نمی یاد ، چون اکثر مباحثش مشترکه !
مثلا دیفرانسیلش می شه دستگاه اعداد + دنباله و سری + حد + مشتق 1
و
حسابانش می شه توابع + حد + مشتق !
همونطور که می بینین مباحث سنگینش مشترکن و شما وقتی دیفرانسیل پیش رو به دقت بخونین ، کاملا اتوماتیک !!! مباحث سنگین حسابان آزمونتون رو هم خوندین ! :31:
فیزیک پیش و فیزیک 2 هم همینطورن !

بودجه بندیش هم برای بچه های پیش کاملا مناسبه ! چون تقریبا تمام مباحثش با امتحانات دی ماهشون هماهنگی داره ! ( دیفرانسیل ، فیزیک ، معارف و ... )

در ضمن آزمون 6 دی ماه ، آزمون مرحله سومه ولی شما بودجه بندی مرحله چهارمش رو در نظر گرفتین ! :46:

موفق باشین ! :11:

fnmtebyan
23-12-2008, 11:43
fnmtebyan جان اگه لطف می کردی و برنامه کانون رو هم می ذاشتی بهتر می تونستیم مقایسه کنیم !
من از برنامه کانون دقیقا اطلاع ندارم اما فکر می کنم که برنامش از تابستون شروع می شه !
برای سنجش هم ( مثه کانون ! ) اگه از تابستون شروع کنی قطعا بهش می رسی ! :31:
حتی اگه از اول مهر هم شروع کنی و مثه بچه های کانون روزی حداقل 8-7 ساعت درس بخونی باز هم مشکلی پیش نمی یاد ، چون اکثر مباحثش مشترکه !
مثلا دیفرانسیلش می شه دستگاه اعداد + دنباله و سری + حد + مشتق 1
و
حسابانش می شه توابع + حد + مشتق !
همونطور که می بینین مباحث سنگینش مشترکن و شما وقتی دیفرانسیل پیش رو به دقت بخونین ، کاملا اتوماتیک !!! مباحث سنگین حسابان آزمونتون رو هم خوندین ! :31:
فیزیک پیش و فیزیک 2 هم همینطورن !

بودجه بندیش هم برای بچه های پیش کاملا مناسبه ! چون تقریبا تمام مباحثش با امتحانات دی ماهشون هماهنگی داره ! ( دیفرانسیل ، فیزیک ، معارف و ... )

در ضمن آزمون 6 دی ماه ، آزمون مرحله سومه ولی شما بودجه بندی مرحله چهارمش رو در نظر گرفتین ! :46:

موفق باشین ! :11:

بله بله کاملا حق با شماست.من ازمونه 3و 4 رو جابه جا گفتم .
الان اون تاپیک رو درستش میکنم.
اما! من برنامه کانون رو ندارم اما از دوستان اگه کسی داره لطفا بزاره.
ولی به نظر من باز هم بودجه بندی هاش یکم جلوتر از درسه مدرسه است و رسیدن بهش سخته.

البته یقین داشته باشید که برنامه کانون خیلی بهتره چون تعداد ازمون هاش تقریبا دو برابره پس بودجه بندیش هم کم کم میره جلو.

sajad
23-12-2008, 12:02
اين آزمون هاي قلچي و سنجش روبزرايم اينجا همه استفاده كنن. دقت كنيد كه فقط دادن كنكور مهم نيست . شايد توي سوالات سوالي باشه كه مشابه سوال 88 باشه و همون سوال تعيين كننده سرنوشت باشه . سعي كنيد با هر دو آزمون سوالاتش آشنا شيد .

majid.khaledi
27-12-2008, 22:40
خودتون رو در ازمون های جامع سنجش بسنجید به خودتون امید وار میشید

majid.khaledi
27-12-2008, 22:40
من هم آزمون های قلمچی رو دادم هم 2 تا آزمون آخر سنجش رو.به نظر من سنجش خیلی بهتره جامعه آماری بالایی هم داره.سوالاش هم خیلی بهتر از قلمچیه.قلمچی فقط برنامه ریزیش به درد میخوره اونم بدون آزمون.یعنی آزموناش اصلا خوب نیست.
موفق باشی
سلام با نظر ایشان کاملا موافقم سنجش جدا از برنامه ریزیش 100% بهتر از تمام ازمون ها هستش:5:
اخرین ازمون پارسالش (مرحله 8):110 هزار شرکت کننده داشت(رشته ریاضی)

salarnight
27-12-2008, 22:52
سلام با نظر ایشان کاملا موافقم سنجش جدا از برنامه ریزیش 100% بهتر از تمام ازمون ها هستش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif
اخرین ازمون پارسالش (مرحله 8):110 هزار شرکت کننده داشت(رشته ریاضی)

سوالاش هم خوبه
کانون که همش تالیفیه

separate
27-12-2008, 23:31
من هم از امروز رسما به جمع برادران قلم چی مخلوط شدم :دی

farhad_realmadrid
28-12-2008, 09:26
دوستان
کسانی که پارسال کنکور دادن از اونها بپرسین که سنجش خوبه یا قلم چی
من پارسال هر دوی آزمونش را دادم و بعد از کنکور فهمیدم که سنجش اصلا به درد نمیخوره هر کی پارسال کنکور داده میگن سنجش بده
ماها الکی از هوا نمیگیم که سنجش به درد نمیخوره.

تعداد داوطلب به درد نمیخوره اون چیزی که مهم است کیفیت سوالها مهمه.

attractive_girl
28-12-2008, 10:12
دوستان
من پارسال هر دوی آزمونش را دادم و بعد از کنکور فهمیدم که سنجش اصلا به درد نمیخوره هر کی پارسال کنکور داده میگن سنجش بده

ولی من اکثر دوستام که پارسال پیش بودن و قبوی نشدن هم پارسال سنجش می دادن هم امسال دارن آزمون های سنجش رو میدن.:5:اگه سال اول میدیدن بد بود پس چرا سال دومم اومدن؟پس حتما از بقیه آزمون ها بهتر بوده!:46:

Saeed_TnT
28-12-2008, 11:10
دوستان

من پارسال کنکور دادم و میگم سنجش بهتره!

MaaRyaaMi
28-12-2008, 11:41
اگه سال اول میدیدن بد بود پس چرا سال دومم اومدن؟پس حتما از بقیه آزمون ها بهتر بوده![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

بخاطر حرف بقیه !
چون میگن سوالاش در حد کنکوره ...در صورتی که اینطور نیس مثل امسال
هر رتبه ای که بیاری تو آزمونای جامع ، تقریبا همون رتبه رو تو کنکور هم میاری

تعداد داوطلب به درد نمیخوره اون چیزی که مهم است کیفیت سوالها مهمه

تعداد داوطلب مهمه
ولی خوب کیفیتش هم نه میشه گفت همیشه خوبه نه خیلی بد

خوب آره ...چند نفری هستن مثل دوستمون سهیل که شریف قبول شده اونم معتقد هس کانون خیلی بهتره !!

در هر صورت تا درس نخونی هیچ کدوم واست معجزه نمی کنن ... ولی من خودم برنامه ریزی قلمچی رو خیلی بیشتر قبول دارم تا سنجش

salarnight
28-12-2008, 11:45
دوستان

بچه های پارسال ما که شریف هم قبول شدن وقتی میومدن با ما صحبت میکردن سنجشو آموزش پرورشو میدادن

majid.khaledi
28-12-2008, 12:29
بچه های پارسال ما که شریف هم قبول شدن وقتی میومدن با ما صحبت میکردن سنجشو آموزش پرورشو میدادن
مگه سنجش اموزش و پرورش با شرکت تعاونی کارکنان سازمان سنجش فرق داره؟:13:

attractive_girl
28-12-2008, 12:42
مگه سنجش اموزش و پرورش با شرکت تعاونی کارکنان سازمان سنجش فرق داره؟:13:

آره.من از یه دوست عزیزی :40: شنیدم که آزمون آموزش و پرورش میده.من ازش پرسیدم فرق داره با سنجش؟گفت آره.
یعنی یه سنجش داریم یه آموزش!

majid.khaledi
28-12-2008, 13:05
آره.من از یه دوست عزیزی :40: شنیدم که آزمون آموزش و پرورش میده.من ازش پرسیدم فرق داره با سنجش؟گفت آره.
خوب چطور میشه ثبت نام کرد؟:13:

MaaRyaaMi
28-12-2008, 13:32
خوب آزمونای آموزش پر ورشو تا اونجا که میدونم از طریق مدرسه باید ثبت نام کرد
یعنیییییییییی مجبوریییییی که ثبت نام کنی!

farhad_realmadrid
28-12-2008, 14:13
ولی من اکثر دوستام که پارسال پیش بودن و قبوی نشدن هم پارسال سنجش می دادن هم امسال دارن آزمون های سنجش رو میدن.:5:اگه سال اول میدیدن بد بود پس چرا سال دومم اومدن؟پس حتما از بقیه آزمون ها بهتر بوده!:46:
ببینین دلیل نمیشه که اون سنجش میره پس از همه آزمونها بهتره!هرکس یه عقیده ای داره.

من پارسال کنکور دادم و میگم سنجش بهتره!
نظرات شما قابل احترام هست.

بخاطر حرف بقیه !
چون میگن سوالاش در حد کنکوره ...در صورتی که اینطور نیس مثل امسال
هر رتبه ای که بیاری تو آزمونای جامع ، تقریبا همون رتبه رو تو کنکور هم میاری

تعداد داوطلب مهمه
ولی خوب کیفیتش هم نه میشه گفت همیشه خوبه نه خیلی بد

خوب آره ...چند نفری هستن مثل دوستمون سهیل که شریف قبول شده اونم معتقد هس کانون خیلی بهتره !!

در هر صورت تا درس نخونی هیچ کدوم واست معجزه نمی کنن ... ولی من خودم برنامه ریزی قلمچی رو خیلی بیشتر قبول دارم تا سنجش
سنجش تنها چیزی از قلمچی سرتره سوالهای عمومیش هست نه اختصاصی.
سوالهای اختصاصی که من پارسال میدادم گلابی بود!
من یه سوال دارم؟
اون قسمت قرمز کاملا رد میکنم:
پارسال 3 دوست داشتم که رتبشو زیر 10 هزار بود در آزمون سنجش جامع آخر. که وقتی کنکور دادن از این 3 نفرشو یکیش بالای 10 هزار شد و 2نفر دیگه بالای 20 هزار!!!حالا چجوری تاکیید میکنی؟
تعداد داووطلب حرف اول آخر یک آزمون میزند ولی ممکنه از این 100 هزار سنجش فقط 30 هزارشو درس خون باشن و بقیش تعطیل!خوب از این چه انتظاری دارین؟
بعضی از آزمونهای سنجش خود مدرسه ثبت نام میکنن و بچهای سنجش تو مدرسشون امتحان میدن،من خودم با چشمهای خودم پارسال دیدم که یکی از بچهای مدرسموم در دقایق پایانی آزمون یعنی 15 دقیقه مانده به پایان آزمون یواشکی پاسخنامه را برداشت و تقلب کرد و ربتش شد 2!!
به تعداد داوطلب نگاه نکنین به عملکرد خودتون نگاه کنین...
باز هم میگم که آزمونهای سنجش قلم چی ،گزینه 2و.... سلیقه ای هست....
بله کاملا تایید میکنم حرف اول آخر را درس خوندن میزنه.

مثلا نفر دوم کنکور مهرداد شوکت فقط آزمون جامع آخر قلمچی شرکت کرد پس میشه فهمید که از اول قلمچی نبوده و فکر کنم فقط سنجش جامعش را شرکت کرده.
از این میشه فهمید که هرکس یه عقیده دارد در صورت نیاز ارزیابی خود میتونه یکی از آزمونهای مورد علاقش شرکت کنه.
در کل هدف من این بود که اگر بخواهیم سنجش را در کنار قلمچی مقایسه کنیم تنها چیزی که سنجش از قلمچی سرتر هست سوالهای عمومیش هست و همین و بس.
البته بگم که در بعضی از آزمونهای قلمچیش مخصوصا اختصاصیش اصلا با کیفیت نیست.

پیشنهاد میکنم حواستون به اینها جمع نکنین فقط به درس و آیندتون فکر کنین.

به امید موفقیت همگی.

MaaRyaaMi
28-12-2008, 16:17
پارسال 3 دوست داشتم که رتبشو زیر 10 هزار بود در آزمون سنجش جامع آخر. که وقتی کنکور دادن از این 3 نفرشو یکیش بالای 10 هزار شد و 2نفر دیگه بالای 20 هزار!!!حالا چجوری تاکیید میکنی؟

اگه یکم دقت کنین میبینین که گفتم حرف بقیه س نه بنده :)
وگرنه من خودم خیلیارو می شناسم (مث خودم ) که رتبه سراسریشون به مراتب بدتر از سنجش شده...
:)

salarnight
28-12-2008, 16:35
مگه سنجش اموزش و پرورش با شرکت تعاونی کارکنان سازمان سنجش فرق داره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

yes

آره.من از یه دوست عزیزی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif شنیدم که آزمون آموزش و پرورش میده.من ازش پرسیدم فرق داره با سنجش؟گفت آره.

دوستت راست گفته :d

خوب چطور میشه ثبت نام کرد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

این سایتشه یه سر بزن :
webreport.ir

fnmtebyan
28-12-2008, 16:51
سلام دوستان.
لطفا دوستانی که پارسال یا سال های قبل کنکور دادن و در ازمون های کانون یا سنجش شرکت کردن لطفا دلیل انتخابشون رو بگن تا ما هم بتونیم مقایسه کنیم.(همین طور نگید من فلان جا رو قبول دارم و...)

و اما نظر من:
به نظر من (به نقل از یکی از دوستام!)اگه تو هر ازمونی شرکت کردی دیگه باید مطابق با برنامه اون درس بخونی و دیگه به بقیه شرکت های ازمون گیر توجه نکنی.یعنی همه تلاشت رو بزاری برای اون ازمون ها.نمیدونم دوستت یه چیزی بگه تو هم هوس کنی بری فلان شرکت هم ثبت نام کنی خیلی بده.پس ابتدا باید یه شرکت خوب رو انتخاب کنی (دلیل ایجاد این تاپیک!)سپس همه ی تلاشتو بزاری برای اون ازمون.
پس:
با دقت عمل کن و یه شرکت خوب رو انتخاب کن تا سرگردون نشی و در عین حال با تلاش و کوشش فراوان در کنکور موفق بشی.
حرف اخر:
منم با حرف بعضی دوستان که میگن سنجش رو سوالات عمومیش میچرخه شدیدا موافقم.

* BriAnNa *
28-12-2008, 17:17
من پارسال کنکور دادم ، دلایلم رو هم تو چند تا پست قبلی گفتم ولی چون پستو ویرایش کردم ( مورد چهارم سنجش اضافه شد ) ترجیح می دم یه بار دیگه کامل اینجا بذارمش : :46:

4- آقای بهمن بازرگان ( مولف کتابهای شیمی اندیشه سازان یا همون مبتکران )
آقای ماشاءالله رضوی ( مولف بانک تست دیفرانسیل اندیشه فائق )
خانم وحیده کاغذی ( مولف دین و زندگی کانون فرهنگی آموزش) !!! ... !!! :18:
آزمون های سنجش رو پیشنهاد می کنن !
و
نظرم هم راجع به کانون :
2- پشتیبانی عالی !
4- اعلام سریع کارنامه
5- پاسخنامه خوب
6-جو رقابتی شدید

قربون همه ...

majid.khaledi
28-12-2008, 17:58
yes

دوستت راست گفته :d

این سایتشه یه سر بزن :
Webreport.ir
این که فقط تو تهرانه
شهرستان ها که نمی تونن شرکت کنند
یه ازمونه مثل مرآت ..

javat00
28-12-2008, 22:14
سلام خدمت تمام دوستان گرامی ..
یه سوال عجیب برای من پیش اومده .
اول بذارید اینو بگم که من خیلی کم میام اینجا چون منم مثل شما کنکوری هستم.
اما از این به بعد شاید بیشتر بیام چون دارم میبینم بچه ها گمراه دارن میشن.
این تاپیک به نظر من اصلا زده نباید میشد.
مگر میشه کانون بهتر سنجش باشه.
بذارید یه چیزو بهتون بگم که شاید خیلیهاتون نشنیدید.(اینو که میخوام بگم چند روز قبل کنکور تو شبکه ی 4 معاون سازمان سنجش داشت میگفت)
ببینید کنکور سوالاشو که همین امسال طرح نمیکنن عزیزان من.از 10 سال پیش شایدم بیشتر سوالاتی در یک کامپیوتر هست که بهش مخزن هم میگن . در اونجا چند متخصص نشسته اند و از بین هزاران سوال حدود 5 سوال جامع که همشون شانس دارند تو کنکور باشن رندوم انتخاب میکنن از اون 5 تا نمونه سوال.یکیشون در میاد.البته اضافه کنم که همین 5 سوالات جامع هم از بین هزاران سوال انتخاب میشن.اینم بگم که من نگفتم که هیچ کدومشون امسال طرح نمیشن ..خیر.بلکه حدود 20-30 سوال مثلا از درس ریاضی رو امسال طرح میکنن بقیشو مخزن...
اینا تمام حرفایی بود که سازمان سنجش میزد..اما اینایی که گفتم چه ربطی به آزمون آزمایشی سنجش داشت ؟؟!
الان میگم.خود معاون سازمان سنجش در ادامه گفت سوالات آزمایشی سنجش هم از همون مخزن برداشت میشن یعنی چی ؟
یعنی اینکه سوالاتی که موفق نمیشن تو کنکور بیان بر حسب رندوم میارنشون تو آزمایشی سنجش.
اگه دقت کرده باشید امسال تو درس فیزیک یک سوال عینا حتی بدون تغییر گزینه و اعداد اومده بود که همون سوال در آزمایشی سنجش سال 81 اومده بود. تو گاج هم هست میتونید برید ببینید سوال مربوط به دینامیک.
یعنی احتمالا حواسشون نبوده که این اتفاق افتاده.
من اینارو گفتم که بفهمید کجای راهید.در ضمن در آخر هم بگم که من تو آزمایشی سنجش شرکت میکنم و میانگین ترازم هم حدود 9500 میشه.اگه سوالی براتون پیش اومد در خدمتم.
مرسی .

attractive_girl
30-12-2008, 11:59

همونطوری که مریم جون گفت.
تنها دوست عزیزم هم:40: از طرف مدرسه ثبت نام کرده بود.:46:

attractive_girl
30-12-2008, 12:04
بذارید یه چیزو بهتون بگم که شاید خیلیهاتون نشنیدید.(اینو که میخوام بگم چند روز قبل کنکور تو شبکه ی 4 معاون سازمان سنجش داشت میگفت)
ببینید کنکور سوالاشو که همین امسال طرح نمیکنن عزیزان من.از 10 سال پیش شایدم بیشتر سوالاتی در یک کامپیوتر هست که بهش مخزن هم میگن . در اونجا چند متخصص نشسته اند و از بین هزاران سوال حدود 5 سوال جامع که همشون شانس دارند تو کنکور باشن رندوم انتخاب میکنن از اون 5 تا نمونه سوال.یکیشون در میاد.البته اضافه کنم که همین 5 سوالات جامع هم از بین هزاران سوال انتخاب میشن.اینم بگم که من نگفتم که هیچ کدومشون امسال طرح نمیشن ..خیر.بلکه حدود 20-30 سوال مثلا از درس ریاضی رو امسال طرح میکنن بقیشو مخزن...
اینا تمام حرفایی بود که سازمان سنجش میزد..اما اینایی که گفتم چه ربطی به آزمون آزمایشی سنجش داشت ؟؟!
الان میگم.خود معاون سازمان سنجش در ادامه گفت سوالات آزمایشی سنجش هم از همون مخزن برداشت میشن یعنی چی ؟
یعنی اینکه سوالاتی که موفق نمیشن تو کنکور بیان بر حسب رندوم میارنشون تو آزمایشی سنجش.
اگه دقت کرده باشید امسال تو درس فیزیک یک سوال عینا حتی بدون تغییر گزینه و اعداد اومده بود که همون سوال در آزمایشی سنجش سال 81 اومده بود. تو گاج هم هست میتونید برید ببینید سوال مربوط به دینامیک.
من اینارو گفتم که بفهمید کجای راهید.در ضمن در آخر هم بگم که من تو آزمایشی سنجش شرکت میکنم و میانگین ترازم هم حدود 9500 میشه.اگه سوالی براتون پیش اومد در خدمتم.
مرسی .

تایید میشه.
اینجوری نباشه که تا تیر بگیم سنجش بهتر یا قلم چی بعدشم هیشکی نجنبه.ایها الناس بیدار شین که دیگه وقتی برای کل کل نمونده!

Reman
30-12-2008, 12:28
همون قلم چی بهتره ولی الان یکم دیر شده!

salarnight
30-12-2008, 14:01
نوشته شده توسط attractive_girl
همونطوری که مریم جون گفت.
تنها دوست عزیزم هم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif از طرف مدرسه ثبت نام کرده بود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

حالا این دوست عزیزت کی هست که کشتی مارو باهاش ؟ : دی

آره از طرف مدرسه ثبت نام میکنن
سنجش هم بیشتر از طرف مدرسه ثبت نام میکنن
تنها دوست عزیزه من هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif از طرف مدرسه ثبت نامیده بود : دی

محمد پزشکیان 714
30-12-2008, 14:02
مرسی .

عذر خواهم اگه میشه سوالات آزمون 3 را برای من بفرستی.

attractive_girl
30-12-2008, 18:21
حالا این دوست عزیزت کی هست که کشتی مارو باهاش ؟ : دی

تنها دوست عزیزه من هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif از طرف مدرسه ثبت نامیده بود : دی

یه دوست گله که هیشکی نداره.:35:یه راز.نمیشه به غریبه ها بگم!!!
فقط بدون که لنگه نداره!تکه تکه.گشتم نبود نگرد نیست!!

attractive_girl
30-12-2008, 18:25

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این جواب های مرحله ی 2 و 3 هست:46:

salarnight
30-12-2008, 22:01
یه دوست گله که هیشکی نداره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](8).gifیه راز.نمیشه به غریبه ها بگم!!!
فقط بدون که لنگه نداره!تکه تکه.گشتم نبود نگرد نیست!!

عجب چیزیه پس
البته دوست منم همینجوری گله گله: دی از مال تو هم بهتره:27:
میخوای این گل هارو با هم آشناشون کنیم ؟ :دی به هم میان ها

مگه سوالارو میزاره رو سایت اصلا ؟

ugly_girl_a
31-12-2008, 17:32
دوستان

من اول که قلمچی ثبت نام کرده بودم ازمون رشته تجربی رو میدادم(بعدش رفتم زبان)یه سوالایی قلمچی میداد که واقعا مایه خنده بود.مثلا یه بار یکی از سوالهای زیستش این بود : سهره جزایر آفریقای جنوبی چی میخوره؟ حتی کسایی هم که تجربی نخوندن میفهمن که این سوال چه قدر مسخره اس.از این دست سوالا تو قلمچی کم نیست.سوال های عمومیش هم اصلا مثل کنکور نیست.من تو 3 تا آزمون جامع قلمچی رتبم میشد حدودای 400 در حالی که کل شرکت کننده های آزمون های زبان قلمچی 1800 نفر بودن !!!!!! و این رتبه ی من با این تعداد شرکت کننده یعنی فاجعه و خیلی نا امیدم کرده بود رتبم چون وقتی تناسب میگرفتم با 168000 نفر شرکت کننده تو کنکور اصلی رتبم یه عدد نجومی میشد.تو آزمون آخری سنجش شدم 1200 و کنکور 2100 .یعنی رتبه ی سنجش (مخصوصا تو 3 تا جامع هاش)خیلی نزدیک به رتبه ی کنکورت هست.

separate
31-12-2008, 21:47
همون قلم چی بهتره ولی الان یکم دیر شده!

واسه چی دیره؟!

Reman
31-12-2008, 21:51
چون برنامه ی ازمون های قلم چی الان به مقدار قابل توجهی جلو رفته و برای جبران عقب ماندگی یه کنکوری به نظر دیر میرسه ولی کار نشد نداره.

farhad_realmadrid
31-12-2008, 23:06
مرسی .
دوست من 90% حرفهات موافقم به جز خط قرمز.
کاملا رد میکنم درسها از ساله 80 به بعد همشون عوض شدن از ادبیات بگیر تا شیمی چطور اینها میگن 10 سال یا بیشتر از مخزن میارن؟
مثلا درسهای زبان-معارف-شیمی به طور کاملا عوض شده وعربی فیزیک ادبیات تا حدودی عوض شده و یک کم گسسته.

Reman
31-12-2008, 23:14
به نظر سیستم مدیریت قلم چی و رسیدگی به مشکلات درسی داوطلبان در مقایسه با سایر موسسات عالیه...
( من قراره پشتیبان قلم چی بشم ولی باور کنید بی طرفانه میگم ، قلم چی در مقایسه با سایر موسسات بهتره)
سوالات عمومیش و اختصاصیش نکات مهم درسا رو مشخص می کنه و این واسه یک داوطلب کنکور کافیه.)

javat00
31-12-2008, 23:20
فرهاد جان درسته حرفتون.
من منظورم این بود که درس هایی که عوض نشدند مثل ریاضی و فیزیک و بعضی دروس مهم.
وگرنه معارف و امثالهم که خیلی مهم نیستند.(بیشتر درس های عمومی 5-6 سال عوض میشن.در همون عرض 5-6 سوا هزاران سوال طرح میشه)
اما موضوع فیزیک و ریاضی از سال 64 تغییر اساسی نکرده و تغییرات جزئی داشته.
بعدشم منظورم از 10 سال همین 5-6-7 سال اخیر هست.
اما بازم میگم امسال یه سوال فیزیک از دینامیک دقیقا مثل سراسری تجربی 74 بود !!!و 3-4 تا سوال هم که اونا هم تکراری.
در هر حال آقا فرهاد انشالله موفق باشی هر جا میری .مهم درس خونده.. خیلی اسیر حاشیه نشید !!

Reman
31-12-2008, 23:33
بزارید در مورد طرح سوالات در کنکور توضیحاتی بدم.
ابتدا بارم به طراحان داده میشه و از هر طراح می خوان مثلا 5 تا سوال طراحی کنه تعداد طراح هم مثلا 10 نفره . یک تیم داوری سوالات رو از لحاظ سختی و اسونی درجه بندی می کنن.
حال مثلا قرار از 5 تا سوال 2 تا اسون و 3 تا سخت بدن.
کامپیوتر بصورت موازی و رندم از هر بسته سوالا (سخت و بسته اسون) تعداد لازم رو انتخاب می کنه.

attractive_girl
01-01-2009, 11:49
ولی الان یکم دیر شده!
نه بابا کی گفته دیره؟بچه رو نا امید نکن!!!من خودم شنیدم که خیلیا بودن یه ماه آخر رو خوندن زیر 1000 شدن:18:تازه اگه فرض رو بر این بزاریم که هیچی هم نخونده باشه(چون آزمون ندادن دلیل بر نخوندن درسا نیست) بازم وقت داره.:46:

fnmtebyan
01-01-2009, 12:18
تو آزمون آخری سنجش شدم 1200 و کنکور 2100 .یعنی رتبه ی سنجش (مخصوصا تو 3 تا جامع هاش)خیلی نزدیک به رتبه ی کنکورت هست.

شدیدا تایید میشه!

majid.khaledi
01-01-2009, 13:09
شدیدا تایید میشه!
نه اصلا حرفتون بی پایه واساس هست من سنجش 5000 شدم پارسال کنکور 20000!!!
این ملاک نمی شه به خود فرد بستگی داره!!

fnmtebyan
01-01-2009, 14:48
نه اصلا حرفتون بی پایه واساس هست من سنجش 5000 شدم پارسال کنکور 20000!!!
این ملاک نمی شه به خود فرد بستگی داره!!

ممکنه برای شما این جوری باشه.مثلا رتبه یکی از دوستام 5000 میشد تو سه تا جامع سنجش و تو کنکور شد 3700.
یا پسر داییم! رتبش تو سه تا اخری سنجش شد حدود 12000 و تو کنکور شد حدود 14000.و یا پسر خالم! که تو سه تا جامع حدودا 3000 شد و تو کنکور اورد 2000.
این هایی رو که گفتم مطمینم و اصلا هم شک ندارم.(چون از خودشون پرسیدم.(با هزار ایه و قسم!))
تازه منم نگفتم به خود شخص بستگی نداره که .من گفتم سنجش نزدیک ترین رتبه به کنکور رو بهت میده(در اکثر مواقع)
تازه این فقط حرف من نیست خیلی ها این نظر رو دارن.

* BriAnNa *
01-01-2009, 20:28
حرفهای بالایی ها !!! :31: تایید می شه !
در ضمن شرایط جلسه کنکور تا حدودی با آزمونهای سنجش فرق می کنه !
اگه شما این عواملو فاکتور بگیری میبینی که در بیشتر مواقع رتبه های کنکور شدیدا نزدیک به سنجش هاست !
1) استرس !
2) استراحت مطلقی که یه سری از دانش آموزان یک یا دو هفته قبل از کنکور به خودشون می دن و ناخواسته افت می کنند !
3) تستهای شانسی (اکثرا دانش آموزان وسوسه می شن سر جلسه کنکور تستهایی رو که بلد نیستن شانسی بزنن ! )
و موارد این تیپی !!! همه اینا باعث می شه رتبتون با آزمونای سنجش تفاوت زیادی داشته باشه ! :46:

من یکی از دوستای تجربیم رتبش تو جامع ها همیشه بین 200 و 300 تو نوسان بود آخر سر تو کنکور شد 280 !
یکی از آشناهامون ( ریاضی ) رتبه هاش همیشه بین 30000 و 35000 بود و کنکورش شد 33000 !

هر دوشون هم هیچ کدوم از اون فاکتورهای بالا رو نداشتن ! ( به خصوص استرس ) :31:

separate
01-01-2009, 21:42
چون برنامه ی ازمون های قلم چی الان به مقدار قابل توجهی جلو رفته و برای جبران عقب ماندگی یه کنکوری به نظر دیر میرسه ولی کار نشد نداره.

ای بابا این حرفا چیه میزنی برادر! به خدا همکلاسی من فقط 9 روز خوند الان تو پیام نور داره حسابداری میخونه.
هنوز 6 ماه مونده چطور دیر بشه؟!نگید لطفا!

Reman
01-01-2009, 23:25
ای بابا این حرفا چیه میزنی برادر! به خدا همکلاسی من فقط 9 روز خوند الان تو پیام نور داره حسابداری میخونه.
پیام نور؟:13:
من منظورم واسه کسیه که میخواد از پزشکی یا دندون پزشکی یا دارو یا مهندسی قبول بشه بود...
البته استثنا هم هست:46:

separate
02-01-2009, 09:37
پیام نور؟:13:
من منظورم واسه کسیه که میخواد از پزشکی یا دندون پزشکی یا دارو یا مهندسی قبول بشه بود...
البته استثنا هم هست:46:

من اونو مثال زدم! واسه هر رشته ای تو هر دانشگاهی اصلا دیر نشده فقط یکم پشتکار میخواد تا این 3 ماه جبران بشه هنوز تا کنکور 6 ماه مونده!

Reman
02-01-2009, 17:04
گفتم که کنکور بیشتر باید مهارت داشته باشی و این مهارت با تمرین زیاد بدست میاد و تمرین زیاد به زمان زیاد نیاز داره.
موفق باشی

fnmtebyan
08-01-2009, 20:57
سلام دوستان.
از کسانی که تو سنجش ازمون میدم یه سوالی دارم.
میگم شما هردفعه که ازمون میدید درس های مدرسه به بود جه بندی های سنجش میرسه؟
تو چه درس هایی عقب ترید؟
با تشکر

majid.khaledi
09-01-2009, 12:59
سلام دوستان.
از کسانی که تو سنجش ازمون میدم یه سوالی دارم.
میگم شما هردفعه که ازمون میدید درس های مدرسه به بود جه بندی های سنجش میرسه؟
تو چه درس هایی عقب ترید؟
با تشکر
تو همش مگه تهران درس بخونی
اگر شهرستانی نمی رسی به هیچ کودوم

fnmtebyan
09-01-2009, 13:35
سلام دوستان.:31:
میخواستم بدونم که:
1)شمایی که کانون امتحان میدی(پیش) تو امتحان های کانون دقیقا از چه کتاب هایی(اول و دوم و سوم وپیش)امتحان میگیره؟
2)قیمت امساله کانون(پیش)چه قدر شده؟(از تابستون حساب کنید)

با تشکر.:5:

behnam_roli
10-01-2009, 16:59
نه بابا کی گفته دیره؟بچه رو نا امید نکن!!!من خودم شنیدم که خیلیا بودن یه ماه آخر رو خوندن زیر 1000 شدن:18:تازه اگه فرض رو بر این بزاریم که هیچی هم نخونده باشه(چون آزمون ندادن دلیل بر نخوندن درسا نیست) بازم وقت داره.:46:

الان ادامه بدید میرسه به نیم ساعت!

separate
10-01-2009, 20:24
الان ادامه بدید میرسه به نیم ساعت!

حیف که سر به زیر شدم :20:

attractive_girl
12-01-2009, 12:03
من این سری خیلی بد شد نتیجه ی سنجشم.چون نمیرسم به بودجه بندیش.ولی روی سوالا خیلی فکر کردم جوابم دادم ولی غلط بودن.ای خدااااااا

majid.khaledi
12-01-2009, 12:42
من این سری خیلی بد شد نتیجه ی سنجشم.چون نمیرسم به بودجه بندیش.ولی روی سوالا خیلی فکر کردم جوابم دادم ولی غلط بودن.ای خدااااااا
سلام زیاد ناراحت نباش
سنجش جامع هاش مهمه...

fnmtebyan
12-01-2009, 15:52
پس شما به بودجه بندی هاش نمیرسید؟
ولی یه سوال:
فقط شما نمیرسید یا مثلا دوستاتون هم که میرن سنجش نمیرسن؟(جواب این سوال برای من فوق العاده مهمه!)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اما مطلب بعدی:
*)الان داشتم به این فکر میکردم که چون هندسه تحلیلی و گسسته قبل و بعد ترم اول درس داده میشن پس سوالات ازمون سنجش تو اون درسی رو که هنوز نخوندن چیکار میکنن؟(پس 7-8 تا از سوالات خود به خود میپره)
تازه اگه به بود جه بندی های تعیین شده برسی!
*)اما نظر خودم اینه که ساله بعد(پیش)همه ی ازمونهای کانون رو برم(به خاطر برنامه ریزی عالیش و جهت دادن به درس خوندنم در پیش)+سه تا اخری های سنجش(جامعه اماری بالا+نزدیک ترین سوالات به کنکور+نزدیکی رتبه این سه به رتبه کنکور)+5 مرحله ازمون های ماهانه سنجش_البته در صورت این که با کانون تو یه روز نیفتن_(فقط وفقط برای سوال های عمومیش!)البته میشه مورد سوم رو از دوستامم بگیرم تو خونه کار کنم!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به جان خودم اگه برنامه ازمون از این بهتر جایی ببینید!:5::5:
:18::18:(ازمون های کانون+سه تا اخری سنجش+5 تا ماهانه سنجش هم تو خونه کار بشه):18::18:
اگه نظری در مورد این برنامه دارید بفرمایید.
با تشکر.

majid.khaledi
13-01-2009, 00:50
پس شما به بودجه بندی هاش نمیرسید؟
ولی یه سوال:
فقط شما نمیرسید یا مثلا دوستاتون هم که میرن سنجش نمیرسن؟(جواب این سوال برای من فوق العاده مهمه!)
اما مطلب بعدی:
*)الان داشتم به این فکر میکردم که چون هندسه تحلیلی و گسسته قبل و بعد ترم اول درس داده میشن پس سوالات ازمون سنجش تو اون درسی رو که هنوز نخوندن چیکار میکنن؟(پس 7-8 تا از سوالات خود به خود میپره)
تازه اگه به بود جه بندی های تعیین شده برسی!
*)اما نظر خودم اینه که ساله بعد(پیش)همه ی ازمونهای کانون رو برم(به خاطر برنامه ریزی عالیش و جهت دادن به درس خوندنم در پیش)+سه تا اخری های سنجش(جامعه اماری بالا+نزدیک ترین سوالات به کنکور+نزدیکی رتبه این سه به رتبه کنکور)+5 مرحله ازمون های ماهانه سنجش_البته در صورت این که با کانون تو یه روز نیفتن_(فقط وفقط برای سوال های عمومیش!)البته میشه مورد سوم رو از دوستامم بگیرم تو خونه کار کنم!
به جان خودم اگه برنامه ازمون از این بهتر جایی ببینید!:5::5:
:18::18:(ازمون های کانون+سه تا اخری سنجش+5 تا ماهانه سنجش هم تو خونه کار بشه):18::18:
اگه نظری در مورد این برنامه دارید بفرمایید.
با تشکر.
بهترین فکر رو کردی
من بعد کسب اطلاعات زیاد تایید می کنم....:5:

timsar jackson
19-01-2009, 20:01
مهم درس خوندنته آزمونم فقط واسه اینه که با شرایط کنکور آشنا بشی و درساتو جمع بندی کنی!

Vict0Ria
01-02-2009, 13:00
:40:سلام:40:
به نظر من جفتشون استاندارد نيستند ولي كانون بهتره چون جامعه آماري بالايي داره.
سنجش هم سه ازمون جامع خوبه.
كانون كمي لوس شده ولي چه ميشه كرد.:13:
منظورم دفتر برنامه ريزي و پشتيبان و... است كه لوسه.