PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند مشکل عجیب جزئی در ویندوز ویستا

nickhill
06-12-2008, 16:03
1-من چند وقتیه که برای select کردن همزمان چند فایل با هم توی ویستا به مشکل بر میخورم!جالبم اینه که فقط تو بعضی پوشه ها این مشکلو دارم! برای انتخاب چندتا فایل با هم هم میشه یه مربع کشید که هرچی فایل توشه انتخاب میشه و هم اینکه کلید ctrl رو پایین نگه داریمو فایلا رو انتخاب کنیم ولی تو بعضی پوشه ها هرکاری می کنم فایلا با هم select نمی شن و این قابلیتا کار نمیکنن
2-پوشه recycle bin من پاک شده و من به shortcut شو روی دسکتاپم گذاشتم و مشکلی که shortcut ش داره اینه که مثلا وقتی توش چند تا فایله ایکونش تغییر پیدا نمی کنه و نشون نمی ده که یه سطل اشغال پر شده
3-تو ویندوز ایکسپیwindows picture and fax viewer عکس های با پسوند gif رو که عکسهای متحرک هستند نشون می ده ولی توی ویستا windows photo gallery این عکسارو نشون نمیده
شاید اینا مشکلات جزئی و بی اهمیتی به نظر بیان ولی برای من خیلی مشکل درست کردن اگه میشه منو راهنمایی کنین:11:

fujin
06-12-2008, 19:26
1.در مورد مشکل اول میتونید از دکمه shif استفاده کنید که جایگذین خوبی برای انتخاب گروهی فایلهاست :31:
2.در مورد مشکل دوم شما رو صفحه راست کلیک کنید و دکمه personalize رو بزنید و در قسمت سمت چپ روی نوشته change desktop icon کلیک کنید و تیک گزینه recycle bin رو بزنید و Ok کنید .اگر تیک خورده بود یه بار برش دارید و apply کنید و دوباره تیکش رو بزنید و apply کنید . اگر مشکل حل نشد ویستای شما مشکل داره :13:
3.بله ویستا به صورت پیشفرض قابلیت نشون دادن فایل های gif رو نداره ... برای حل این مشکل میتونید ار برنامه های pic viwer استفاده کنید که من برنامه کاملا مجانی ..قدرتمند و کامل irfanView رو پیشنهاد میکنم ... به نظر این برنامه برای ویستا الزامی هست :31: .... مینونید از لینک زیر دانلود کنید ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nickhill
06-12-2008, 21:56
مرسی اون قضیه recycle bin و فایلای gif برطرف شد:20: ولی اون دکمه shift مثل ctrl بازم کا نمی کنه من حتی تو folder options گزینه use check box to select items رو هم امتحان کردم ولی با هم select نمیشن