PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : smart backlight (برای کنترل چراغ زمینه کیبورد)

hamed1297
06-12-2008, 13:49
این برنامه کارش این هست که صفحه کلید رو برای مواقعی که نیاز نیست خاموش میکنه.یا خودتون میتونید با تعریف یک کلید خاص و با فشار دادن اون کلید چراغ پشت زمینه کیبورد رو خاموش کنید.

استفاده برنامه میتونه برای مواقعی باشه که نیاز به روشن بودن چراغ صفحه کلید نیست.مثلا زمان نگاه کردن فیلم یا در طول روز و ...

شما میتونید برنامه های مختلف رو به این برنامه معرفی کنید که در زمان اجرای اونها به صورت اتوماتیک چراغ کیبورد رو خاموش کنه یا اینکه خودتون با زدن یک دکمه این کار رو انجام بدین.

راه خوبی برای کاهش مصرف باتری هست.
برنامه نیاز به ساین داره.

دانلود ورژن 0.43:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nakhordemast
06-12-2008, 18:36
مزیتش مصرف کمتر باطریه... خوب خود این برنامه اگه شبانه روز در حال اجرا باشه باطری نمیخوره؟ مثل برنامه چراغ قوه

hamed1297
06-12-2008, 19:15
نه.بعید میدونم.مشکلی نداره ظاهرا.من در حال استفاده هستم ازش.نتیجه رو اینجا میگم.
البته شما هر زمان بخواین میتونید برنامه رو off کنید و وقتی لازم باشه استفاده کنید.
برنامه چراغ قوه که همیشه باز نمیمونه؟میمونه؟یعنی زمانی که خاموش هست چراغ باز مصرف باتری داره؟تا جایی که یادم هست وقتی از برنامه استفاده نمیکنید توی لیست task manager هم نمیمونه.

nakhordemast
06-12-2008, 21:54
نه.بعید میدونم.مشکلی نداره ظاهرا.من در حال استفاده هستم ازش.نتیجه رو اینجا میگم.
البته شما هر زمان بخواین میتونید برنامه رو off کنید و وقتی لازم باشه استفاده کنید.
برنامه چراغ قوه که همیشه باز نمیمونه؟میمونه؟یعنی زمانی که خاموش هست چراغ باز مصرف باتری داره؟تا جایی که یادم هست وقتی از برنامه استفاده نمیکنید توی لیست task manager هم نمیمونه.

منظورم چراغ قوه ح700 بود که روی 990 نصب میکردیم از طریق هک..
اون وقتی چراغ هم خاموش بود باطری میخورد چون دوربینو روشن نگه میداشت توی تسک منیجر

hamed1297
06-12-2008, 22:09
آهان.نمیدونم والا من اون رو الان روی P1 دارم که به اسم torch هست.نیازی نداره که همراه دوربین باز باشه.
در مورد برنامه هم چک کردم.مشکلی نداره.مصرف مثل قبل هست.