PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : براي رايت فايلهاي m2v كه با پريمير ساخته ميشه چكار كنم؟

majj
06-12-2008, 09:34
چند تا فايل با فرمت m2v دارم وقتي اونها رو با nero رايت ميكنم فيلمهام صدا ندارن البته فايلهاي داراي پسوند wav رو هم كنار فايل اصلي داشتم ايا نرو خودش اين فايلها رو بر ميداره يا بايد خودم فايل صوتي رو اضافه كنم اگه اينجوريه لطفا بگيد بايد چكار كنم
اگه هم برنامه ديگه اي براي تركيب فايلهاي صوتي و تصويري به اين فرمتها بايد استفاده كنم لطفا راهنمايي كنيد

majj
07-12-2008, 10:13
كسي نميخواهد كمك كنه؟

arash_irani
08-12-2008, 02:35
برنامه هاي زيادي واسه اين كار هست
معمولا برنامه هايي كه مبدل هستند اين كارو ميكنند (البته نه همه ) مثلا شما با Procoder ميتونيد اين كارو بكنيد
ممنون و موفق باشيد
يا حق

majj
10-12-2008, 13:46
ممنون اگه براتون مقدوره لينك برنامه رو برام بزارين

ali.b.y
15-12-2008, 00:59
m2v فرمت فیلم هست که صدا ندارد
باید صدا به ان اضافه کنی

majj
15-12-2008, 11:26
ممنون
من كه تو پست اول گفتم دوتا فايل دارم يكي با پسوند m2v ويكي با پسوند wav كه اولي تصويري و دومي صوتي هست سوال من هم اينه كه چگونه اين دو فايل رو بصورت dvd رايت كنم كه روي dvd پلير هاي خانگي هم اجرا بشه و صدا و تصوير بصورت همزمان پخش بشه

animeditor
16-12-2008, 12:02
سلام جمیعاً

چرا این کار رو انجام می دی؟
بهتر اینه که به صورت dv avi خروجی بگیری و بعدش با نرو (و یا برنامه های مشابه که زیاد هم هستن) به dvd تبدیل کنی.
فرمت avi رو همهء نرم افزارها می شناسن. درسته خحجمش زیاده ... ولی بهترین کیفیت رو می ده ... بعد از ساخت dvd هم پاکش می کنی.

التماس دعا
یا علی

animeditor
16-12-2008, 12:02
سلام جمیعاً

بهتر اینه که به صورت dv avi خروجی بگیری و بعدش با نرو (و یا برنامه های مشابه که زیاد هم هستن) به dvd تبدیل کنی.
فرمت avi رو همهء نرم افزارها می شناسن. درسته خحجمش زیاده ... ولی بهترین کیفیت رو می ده ... بعد از ساخت dvd هم پاکش می کنی.

التماس دعا
یا علی

majj
16-12-2008, 13:16
سلام جمیعاً

التماس دعا
یا علی

ممنون از كمكتون خود پريمير اين امكان رو داره كه فايلهايي با پسوند mpeg بسازه كه احتياجي نباشه توسط ديگر برنامه ها كانورت بشه منظورم اين فاايلهايي كه معرفي كردم نبود البته خود شما هم حتما ميدونيد كه كانورت فايلهاي aviزمانبر هست به همين خاطر موقع خروجي گرفتن فايلها رو بصورت mpeg در اوردم كه بايد اونها رو مولتي ميكردم كه اينكار و چون نميدونستم نكردم الان مشكلي با خروجي به فرمت dvd ندارم
مشكل اينجاست كه يك سري فايل با همون فرمتي كه تو پست اول معرفي كردم دارم كه نميتونم تبديلشون كنم پروژه هاش رو هم پاك كردم نميخواهم مجدد اونها رو از اول بسازم

google_mz
16-12-2008, 16:14
چند تا فايل با فرمت m2v دارم وقتي اونها رو با nero رايت ميكنم فيلمهام صدا ندارن البته فايلهاي داراي پسوند wav رو هم كنار فايل اصلي داشتم ايا نرو خودش اين فايلها رو بر ميداره يا بايد خودم فايل صوتي رو اضافه كنم اگه اينجوريه لطفا بگيد بايد چكار كنم
اگه هم برنامه ديگه اي براي تركيب فايلهاي صوتي و تصويري به اين فرمتها بايد استفاده كنم لطفا راهنمايي كنيد
سلام دوست عزیز
شما ميتوني با استفاده از نرم افزار Nero Vision فایل های صوتی رو به تصویری ها اضافه کنی. این برنامه معمولا همراه نرو نصب میشه.
برنامه رو اجرا کن: به ترتیب: Make DVD و DVD-Video و Make Movie رو انتخاب كن. از اینجا به بعدشم مشخصه. فیلم و صدا رو به تایم لاین اضافه کن و ...
مشکلی بود در خدمتم:46:

موفق باشی:20:

majj
18-12-2008, 09:07
يك امتحاني بكنم ببينم چي ميشه