PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرک کامل و Genuine شدن هر نسخه از Windows XP

Apachi
06-12-2008, 02:10
برای نصب IE7 ,IE8 Beta ,service pack 3 و همچنین بروز کردن Windows XP و کلآ استفاده محصولات جدید برای ویندوز مایکروسافت باید سیستم عامل شما قانونی و Genuine باشه با توجه به نسخه های بسیار زیاد Windows XP که در بازار هست و هر کدام کرک خاصی که دارن من بسته ایی اماده کردم که تمامی ورژن های فعلی ویندوز XP رو به راحتی کرک میکنه و ویندوز شما رو قانونی میکنه امیدوارم بتونید استفاده کنید.

1- محتوی فایل فشرده Windows XP Genuine .zip را Extract کنید .
2- فایل installer.bat را اجرا کنید.
3- سیستم خورد را دوباره راه اندازی کنید
4- برنامه Microsoft Genuine Advantage Diagnostic Tool.exe را جهت چک کردن Genuine ویندوز اجرا کنید
5- اگر عملیات به درستی انجام شده باشد Genuine validation status : Genuine نمایش داده مشود .

نکته : اگر از Windows XP Media Center استفاده میکند قبل از انجام هرکاری Window XP MCE CRACK.EXE را اجرا کنید بعد روند بالا را انجام دهید.

این بسته با کلیه ویندوز ها XP , XP SP1 ,XP SP2 ,XP SP3 ,XP MCE سازگار میباشد.

برای دانلود میتونید از این لینک استفاده کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SAEEDg57
20-12-2008, 11:08
لطفاً password فایل زیپ شده رو بزارید.

Apachi
20-12-2008, 23:48
لطفاً password فایل زیپ شده رو بزارید.

عزیزم Password نداره

malkemid
05-02-2009, 21:40
رو xp pro ورژن 64 بیتی جواب نداد.

amirooo
26-03-2009, 23:04
با سلام
من قبلا با یه سریال الکی می تونستم ویندوز genuineکنم
اما دیروز یه ویندوز برای کسی می خواستم بریزم که هر کاری کردم نشد(کرک-سریال عوض کردن-فایل رجیستر و ...)
کسی میتونه منو راهنمایی کنه

x_2007
26-03-2009, 23:19
با سلام
من قبلا با یه سریال الکی می تونستم ویندوز genuineکنم
اما دیروز یه ویندوز برای کسی می خواستم بریزم که هر کاری کردم نشد(کرک-سریال عوض کردن-فایل رجیستر و ...)
کسی میتونه منو راهنمایی کنه

[/URL] مهم : [URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]نرم افزارهای قانونی کردن(Validate كردن) ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پستهای آخر