PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این ------ و ip چی هست و به چه درد میخوره

help
13-01-2006, 11:17
هر کس برای کانکت شدن با دیال اپ نیاز بهip & proxy داره که من میخوام بدونم این ------ چی هست و به چه درد میخوره و ایا با هر دفعه کانکت شدن تغییر میکنه یا نه؟

Tornado2800
13-01-2006, 11:21
من که ندیدم برای کانکت شدن از ------ استفاده کنند اما اینو می دونم از ------ برای عبور از سایت های فیلتر عبور می کنند امیدوارم به جوابتون رسیده باشین اگه هم نه بیشتر توضیح بدین
یا علی

R£ɀД
13-01-2006, 11:43
help جان براي كانكت شدن نيازي به ip & proxy نيست بلكه براي عبور از ----- ازش استفاده مي كنن. و در ضمن هر بار كه به اينترنت متصل بشي يك ip به شما تعلق ميگيره ( خيلي ساده بهت ميگم كه آي پي چيه : هر خونه اي يك آدرسي داره خوب هر كسي هم كه به اينترنت وصل ميشه يك ip يا به عبارت ساده تر آدرسي توي اينترنت داره).
ip ها دو نوع هستن static (ثابت) و dynamic ( متغيير) معمولا هم متغيير هستن.

help
13-01-2006, 14:22
دوستان من در یک سایتی میرم و میگه ای پی شما چیه و ------ شما چیه و میگه از کدام کشور کانکت میشید
پس ------ وجود داره چون اون میگه
در ضمن آیپی ثابت و متغیر دیگه چیه؟
دیال آپ و opensky ثابت هستند یا متغیر؟

abbas13677_2005
14-01-2006, 13:35
وقتی به اینترنت کانکت میشی میگه چقدر دریافت کردید و چقدر ارسال کردید
دریافت که میدونم چیه اما چه نیازی به ارسال هست؟
من چه چیزی ارسال میکنم؟
اخه لود کردن صفحات که ارسالی نداره؟!

royaye_talkh55
14-01-2006, 13:38
سلام ipيك شماره است كه وقتي به اينتر نت وصل مي شويد اين شماره به شما تعلق مي گيره و با اون قالبيت رديابي شما هم هست
اگر شما از كارت اينترنت يا dial up استفاده مي كنيد اين شماره با هر با اتصال تغيير مي كنه ولي اگر به به صورت شبكه در جايي استفاده مي كنيد ip شما تغيير نمي كنه پس مواظب خودتون باشيد :evil:

FX64 Dual Core
14-01-2006, 15:29
با سلام

IP ارتباط Dialup متغير بوده و در نتيجه IP سرويس Open sky شما هم متغير ميشه.
ارسال يا Send در ارتباط با اينترنت همون درخواست شما براي باز كردن صفحه و ... (يا همين متني كه اينجا تايپ كردين) هست كه مهمولا خيلي كمتر از دريافت Resive شماست.

موفق باشيد.

abbas13677_2005
14-01-2006, 16:29
اقا من باopen sky فقط میخواهم تو اینترنت برم و بگردم و صفحات رو لود کنم یا اینکه دانلود کنم
پس نیازی به تلفن برای ارسال ندارم؟نه؟
اگه نیازی به تلفن نباشه خیلی خوب میشه! :happy: :biggrin:

MaFia
14-01-2006, 17:37
شما سايتي رو انتخاب مي كنيد در مثلا Ie به طور مثال همين سايت خودمون
حالا به نظرت براي اين انتخاب نبايد سند ديتا صورت گيره ؟
100% لازم داري

korosh bozorg
14-01-2006, 22:32
با درود
دوستان اگر با خطوط ای دی اس ال به اینترنت متصل باشیم آی پی تغییر نمیکنه؟
اگر تغییر نمیکنه چه راهی هست که ای پی رو تغییر داد.
همچنین اگر بتونم آی پی کسی رو بدست بیارم پیش از اینکه قطع بشه. چه کاری میشه با این اطلاعات بدست اومده انجام داد.
سپاسگذار.

abbas13677_2005
15-01-2006, 09:08
مافیای عزیز اخه لود صفحه چه ارسالی داره؟
من کهP30world را با دیدنم نمیخواهم که آپلود کنم
من فقط HTML سایت شما را دریافت و مرورگر من ان را ترجمه میکند
اگر بگید در این میان چه چیزی باید ارسال شود خیلی ممنون میشم.
با تشکر

MaFia
15-01-2006, 09:33
انتخاب سايت توسط شما ... انتخاب تاپيك و ....توسط شما .... همه اين انتخاب ها = سند : ارسال

abbas13677_2005
15-01-2006, 10:15
آخ ببخشید یادم رفت بگم
مافیا جان در ضمن اگر ما برای ارسال از دیال آپ استفاده کنیم که دیگه فقط تلفن اشغال میشه و نیازی به پول تلفن نیست .نه؟

mpsjavad
15-01-2006, 10:37
مافیای عزیز اخه لود صفحه چه ارسالی داره؟
من کهP30world را با دیدنم نمیخواهم که آپلود کنم
من فقط HTML سایت شما را دریافت و مرورگر من ان را ترجمه میکند
اگر بگید در این میان چه چیزی باید ارسال شود خیلی ممنون میشم.
با تشکر
با سلام ..

عباس جان وقتي شما ادرس يك صفحه وب رو در ادرس بار مروگر مينويسيد ، يعني يک درخواست از طرف شما براي خدمات دهنده هاي مختلف من جمله DNS فرستاده ميشه اگر درخواست معتبر باشه اطلاعات به صورت بسته هاي ي شامل چهار قسمت - داده - نشاني کامپيوتر مبدا - نشاني کامپيوتر مقصد - خطاياب ( اابته در لايه هاي مختلف ) براي شما ارسال ميشه در صورت ي که قسمتي از اطلاعات ناقص باشه ( اين کار به وسيله خطا ياب تشخيص داده ميشه ) درخواستي مبني بر فرستادن دوباره بسته ها به ترتيب خاص ي از طرف سيستم شما فرستاده ميشه تا در نهايت اطلاعات رسيده براي شما بدون نقص باشه .. پس سيستم شما در هر حالت داره درخاوست ميده و بسته دريافت ميکنه !

پس در حالت کلي سيستم شما به عنوان خدمات گيرنده هميشه با خدمات دهنده ها در ارتباط هست البته درصد و حجم دريافت و ارسال اطلاعات به نوع بسته ها و نوع داده و نوع خدمات دهنده و نوع درخواست متفاوت هست .

اميدوارم متوجه شده باشيد .

MaFia
15-01-2006, 10:39
پول تلفن هست
چرا نباشه

abbas13677_2005
15-01-2006, 18:56
متوجه شدم
ممنون
کاش میشد این اکانتopen sky رو هک کنیم!!!
حیف که نمیشه