PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد خرید مادربرد و cpu

saeidnobady
06-12-2008, 01:21
با سلام خدمت مدیران ارجمندو همکاران گرامی
دوستان عزیز بنده چند روزی هست که میخوام سیستمم و ارتقاع بدم و سیستم جدید بگیرم
اما دچار سردرگمی در بین مادربرد ها شدم
اگر ممکنه یک مادربرد در حدود قیمت 250 تومان (بهترین نوع در این قیمت) رو بهم معرفی کنید
که ddr3 رو هم ساپورت کنه و گرافیک بالا هم جواب بده

درضمن یکی از دوستان میگفت مارک ایسوز بهتره
حالا شما چه پیشنهادی دارید؟؟؟
ممنون

alborz_k
06-12-2008, 01:42
با سلام خدمت مدیران ارجمندو همکاران گرامی
دوستان عزیز بنده چند روزی هست که میخوام سیستمم و ارتقاع بدم و سیستم جدید بگیرم
اما دچار سردرگمی در بین مادربرد ها شدم
اگر ممکنه یک مادربرد در حدود قیمت 250 تومان (بهترین نوع در این قیمت) رو بهم معرفی کنید
که ddr3 رو هم ساپورت کنه و گرافیک بالا هم جواب بده

درضمن یکی از دوستان میگفت مارک ایسوز بهتره
حالا شما چه پیشنهادی دارید؟؟؟
ممنون
سلام دوست عزیز ، الان برای ارتقا اصلأ زمان مناسبی نیست ، چون مادربرد های ایکس 58 و پردازنده های نهالم به تازگی وارد بازار شدن و اگر بخواین از p45 , core2 dou هم استفاده کنید ، در اصل یک سیستم از رده خارج می گیرین . پس بهتره که یک مقدار صبر کنید تا قیمت پردازنده و مادربرد های جدید متعادل تر و معقول تر بشن.

Kianoosh
06-12-2008, 07:37
پست بالا تائید میشه!ولی اگه قصد خرید سیستم ci7 داری که گرون در میاد برات !!!مادربرد هاش که X58 هستند همون حدود برات تموم میشه ولی پردازنده و رم گرون!!!

saeidnobady
08-12-2008, 03:00
سلام دوست عزیز ، الان برای ارتقا اصلأ زمان مناسبی نیست ، چون مادربرد های ایکس 58 و پردازنده های نهالم به تازگی وارد بازار شدن و اگر بخواین از p45 , core2 dou هم استفاده کنید ، در اصل یک سیستم از رده خارج می گیرین . پس بهتره که یک مقدار صبر کنید تا قیمت پردازنده و مادربرد های جدید متعادل تر و معقول تر بشن.

ممنون از راهنمائی تون
یک سوال دیگه
حدودا تا چند وقت دیگه باید صبر کنم تا یه سیستم عالی جمع کنم؟؟؟
ممنون از توجه شما

MicroSystem
08-12-2008, 10:17
تا Cori7 ارزون بشه 1 سال و نيم 2 سال طول ميكشه
فعلا هم Cori7 ها باگ TBL دارند كه بصورن رندم سيستم رو هنگ ميكنند(همون باگي كه سري بدون 50 فنوم داشتند مثل فنوم 9700) و اينتل بايد نسخه جديد Cori7 ها رو طراحي و روانه بازار كنه( مثل AMD كه نسخه اصلاح شده رو با پسوند 50 ارائه كرد مثل فنوم 9750)

alborz_k
08-12-2008, 10:27
ممنون از راهنمائی تون
یک سوال دیگه
حدودا تا چند وقت دیگه باید صبر کنم تا یه سیستم عالی جمع کنم؟؟؟
ممنون از توجه شما
مثلأ تا عيد خوبه!!
تا اون موقع پردازنده هاي جديد amd هم مشخصاتشون معلوم مي شن و چيپ p55 هم براي كاربران معمولي عرضه مي شه و قيمت رم هاي ddr3 هم كاهش پيدا مي كنه.