PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک

sezar & sanaz
13-01-2006, 11:13
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت اعضاي گروه از جمله مافيا جان
من گوشيم n70 است و يک راديو دارد که کار کردن با آن را بلد نيستم
اگر مي شود کمکم کنيد يه سوال ديگري نيز داشتم که يک چراغي بالاي گوشي بغل نوشته ي n70 هست اون ما چي هست از آن روزي که گرفتم تا الان روشن نشده است فکر مي کنم براي موقعي هست که داريم از تلفن تصويري آن استفاده مي کنيم باشد. :blush:

اگر اندیشه ی محمد (ص) خرافی بود و اگر وحی او وحی الهی نبود هرگز جرئت نمی کرد بشر را به علم دعوت کند هیچ یک از افراد بشر هیچ شیوه ی تفکری به اندازه ی محمد (ص) و قرآن انسان را به دانش دعوت نکرده اند تا آن جا که در قرآن 950 بار از علم فکر و عقل سخن به میان آمده است. :rolleye:

دریاب که از روح جدا خواهی رفت در پرده ی اسرار فنا خواهی رفت می نوش ندانی از کجا آمده ای خوش باش ندانی به کجا خواهی رفت. :ohno:

R£ɀД
13-01-2006, 11:49
علي جان اول از همه بهت تبريك ميگم بابت گوشي. منم همين ديروز رفتم N70 خريدم.
اول از همه بگم كه اون چيزي كه ميگي كنار نوشته N70 وجود داره چراغ نيست بلكه سنسور هست كه كارش اين هست كه خودش نور محيط رو تشخيص ميده براي فعال كردن چراغ هاي كليد ها مثلا اگه دقت كني ميبيني در روز چراغ كليد ها روشن نميشه ولي در شب چراغ كليد ها روشن ميشه ( اين سنسور تشخيص ميده كه الان شبه يا روزه كه اگه شب باشه موقع كار با موبايل چراغ كليد هاش رو روشنم ميكنه و رنگ صفحه نمايش رو هم يكم تغيير ميده)
براي استفاده از راديو بايد حتما هندس فري رو به موبايلت وصل كنه ( چون به عنوان آنتن عمل ميكنه )
حالا من يك سوال دارم روي كليد هاي اعداد شما به جز حروف انگليسي حروف عربي هم نوشته شده ؟؟

pv2005
14-01-2006, 12:43
با سلام! می خواستم بدونم n70 گوشی مناسبی هست و اصلا ارزش این همه پول (بالای ۴۰۰ هزار تومن) رو داره.
من شنیدم کیفیت عکس های نزدیکش زیاد خوب نیست!!!

sezar & sanaz
24-01-2006, 09:41
علي جان اول از همه بهت تبريك ميگم بابت گوشي. منم همين ديروز رفتم N70 خريدم.
اول از همه بگم كه اون چيزي كه ميگي كنار نوشته N70 وجود داره چراغ نيست بلكه سنسور هست كه كارش اين هست كه خودش نور محيط رو تشخيص ميده براي فعال كردن چراغ هاي كليد ها مثلا اگه دقت كني ميبيني در روز چراغ كليد ها روشن نميشه ولي در شب چراغ كليد ها روشن ميشه ( اين سنسور تشخيص ميده كه الان شبه يا روزه كه اگه شب باشه موقع كار با موبايل چراغ كليد هاش رو روشنم ميكنه و رنگ صفحه نمايش رو هم يكم تغيير ميده)
براي استفاده از راديو بايد حتما هندس فري رو به موبايلت وصل كنه ( چون به عنوان آنتن عمل ميكنه )
حالا من يك سوال دارم روي كليد هاي اعداد شما به جز حروف انگليسي حروف عربي هم نوشته شده ؟؟

نه حروف عربي ندارد

sezar & sanaz
24-01-2006, 09:43
با سلام! می خواستم بدونم n70 گوشی مناسبی هست و اصلا ارزش این همه پول (بالای ۴۰۰ هزار تومن) رو داره.
من شنیدم کیفیت عکس های نزدیکش زیاد خوب نیست!!!

به نظر من صبر كن n80 بخر