PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رندر شورولت کامارو 2010 با وی ری.

P30SERVER
05-12-2008, 21:37
سلام به همه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این آخرین رندری هست که از این ماشین میگیرم( البته امیدوارم ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب دیگه سیستم من دیگه میتونه بره سخت ترین مسابقات استقامت رو شرکت کنه آخه یه 17 18 ساعتی رندرش طول کشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تازه آخرم تنظیمات رو به حد ایده آل نرسوندم و میبینید که سایه ها نویز دارن.

چونکه سایزش بزرگه لینک میزارم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم لینک عکس اصلی:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و خداوند فتوشاپ را آفرید: اینم یکم کانترستشو بالا بردم:

وایر فریم:

موفق باشید.:11:

SSS_HHH_OOO
05-12-2008, 22:25
خیلی قشنگ شده..... رندر خیلی خوبه..کنتراست رنگ پایینه....

rozhan_8915
05-12-2008, 23:09
از قبلی خیلی بهتره......
این جریان کنتراست چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

P30SERVER
06-12-2008, 06:34
خیلی قشنگ شده..... رندر خیلی خوبه..کنتراست رنگ پایینه....
ممنون رفیق یه اتو کانترست بهش دادیم اضافه کردم به پست اول ببین چطور شده.

از قبلی خیلی بهتره......
این جریان کنتراست چیه؟
واقعا؟ مرسی ببه:دی
والا کنتراست جریانی نداره یعنی تمایز رنگ اونجا کل محیط یه رنگ بود در نتیجه تمایز رنگها هم قاعدتا کم میشن حالا با فتوشاپ یه نمه کانترستشو بالا بردم دیگه مشکلی نیست البته همونطوری هم مشکلی نیست ولی اینطوری شاید بهتر باشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farzad.wow
06-12-2008, 10:38
به نظرم این از رندر قبلیت ضعیف تر هستش .......... اصلا متریال رینگ خوب نیست ..... به قول آقا شهاب کنتراست یا همون تضاد رنگی ضعیفه ..... یه نموره بی حال دیده می شه ........

P30SERVER
06-12-2008, 11:43
والا ما بالاخره نفهمیدیم اینجا به ساز کی برقصیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

علیرضا همچینی با قاطعیت گفته خیلی بهتر شده:

از قبلی خیلی بهتره......

فرزار گفته:

به نظرم این از رندر قبلیت ضعیف تر هستش

حالا بالاخره چی؟ بهتره یا بد تره؟ آقا از نظر فنی جواب بدید نه سلیقه ای. الان من واقعا نمیدونم شما ها دارید رو چه حسابی نظر میدید؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خواهشا قبل از اینکه نظر بدید خوب به کار نگاه کنید تا سلیقه شما تاثیر نزاره رو نظرتون. ممنون از همه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به قول آقا شهاب کنتراست یا همون تضاد رنگی ضعیفه
امروز صبح علی اطلوع(ساعت 6 ) با فتوشاپ کانترستشو بالا بردم و توی پست اول گذاشتم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farzad.wow
06-12-2008, 12:08
می دونی عیبش چیه که بک گراند هم رنگ ، رنگ ماشین شده ........واسه همین به چشم نمی یاد . رینگ ماشین خاکی شده در صورت کروم یه جلا و رفلکت دیگه ای داره........

rozhan_8915
06-12-2008, 13:31
خوب دلیل خوب شدنش اینه:
تو رندر قبلیت متریال ریل نشده بود ولی این بهتره...

rozhan_8915
06-12-2008, 13:32
یکی پاک کنه شد 2 تا

SSS_HHH_OOO
06-12-2008, 13:33
عالی شد...........

Tamirat.laptop
06-12-2008, 14:07
بله مشخص هست مشکل اصلی بگرانده یا رنگ ماشینتو عوض کن یا زنگ بگراندو

نسبت به رندر قبلیت نور هم متفاوت شده و یکم مات شده

موفق باشی
√♥+

P30SERVER
06-12-2008, 14:26
می دونی عیبش چیه که بک گراند هم رنگ ، رنگ ماشین شده ........واسه همین به چشم نمی یاد . رینگ ماشین خاکی شده در صورت کروم یه جلا و رفلکت دیگه ای داره........

خوب دلیل خوب شدنش اینه:
تو رندر قبلیت متریال ریل نشده بود ولی این بهتره...

عالی شد...........

بله مشخص هست مشکل اصلی بگرانده یا رنگ ماشینتو عوض کن یا زنگ بگراندو

نسبت به رندر قبلیت نور هم متفاوت شده و یکم مات شده

موفق باشی
√♥+

اقا همه درست میگن. مشکل یکی بودن رنگ بکگراند و خود ماشینه که البته تو قرآن نیومده که باید رنگهاش فرق کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی بهتره فرق کنه .:10:
به نتایج خوبی رسیدیم. موفق باشید.

P30SERVER
11-12-2008, 23:00
برو بچز ما یه رندر دیگه گرفتیم حالا نظر از خودتون ول کنید :دی ببینیم مالی هست یا نه.

alirezak4
12-12-2008, 12:58
آقا خیلی قشنگ شده موفق باشی

Borhan72
12-12-2008, 15:45
مالي هست...
اون پشتش تكسچه يا بك گرانده

armin_software
12-12-2008, 17:38
به نظر من اگر رنگ پشتشو یکم تضاد با خود ماشین داشت خیلی قشنگ می شد.

SSS_HHH_OOO
12-12-2008, 19:02
خیلی قشنگ شده....با رنگ زرد مایل به نارنجی هم یه رندر بزن....
اون چراغ بغل ماشی رو هم خاموشش کن..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farzad.wow
12-12-2008, 19:55
بازم که بک گراند هم رنگ ماشینه .........؟؟.............. خوبه آفرین

J U N I P E R
12-12-2008, 21:51
همه چيز خوبه!
روي رنگ ها بيشتر كار كن.
تضاد رنگ رو بيشتر رعايت كني خيلي عالي ميشه.
ميدوني كه رنگ مدل اصلي بايد جوري باشه كه خودشو نشون بده.
رنگ بكگراند هم جوري باشه كه بيننده از ديدن عكس خسته نشه.ولي جوريم نباشه كه مدل اصلي رو تحت تاثير قرار بده...
اينا رو خب ميدونستي گفتم عريضه خالي نمونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در كل خوبه...
موفق باشي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

P30SERVER
14-12-2008, 21:16
آقا خیلی قشنگ شده موفق باشی
مرسی.

مالي هست...
اون پشتش تكسچه يا بك گرانده
مرسی. ا.ن پشتش چیزه hdri تو بهرش نرو:دی اچ دی آر رو میندازی تو محیط یه matte.shodow هم زیرش.

به نظر من اگر رنگ پشتشو یکم تضاد با خود ماشین داشت خیلی قشنگ می شد.

:دی نظر شما واسه ما محترمه.ایشالا در رندرهای آینده:دی

خیلی قشنگ شده....با رنگ زرد مایل به نارنجی هم یه رندر بزن....
اون چراغ بغل ماشی رو هم خاموشش کن..

ووی ووی ووی این چراغش خیلی ضا یع بید باید با سنگ بزنم اصلا بشکنمش:دی

بازم که بک گراند هم رنگ ماشینه .........؟؟.............. خوبه آفرین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چه میشه کرد مرغ من یه پا داره:دی

همه چيز خوبه!
روي رنگ ها بيشتر كار كن.
تضاد رنگ رو بيشتر رعايت كني خيلي عالي ميشه.
ميدوني كه رنگ مدل اصلي بايد جوري باشه كه خودشو نشون بده.
رنگ بكگراند هم جوري باشه كه بيننده از ديدن عكس خسته نشه.ولي جوريم نباشه كه مدل اصلي رو تحت تاثير قرار بده...
اينا رو خب ميدونستي گفتم عريضه خالي نمونه
در كل خوبه...
موفق باشي

ممنن رفیق. لب کلا در مورد رنگها بود آقا تصویب شد دیگه رندر بعدی تو یه محیط مشکی میگیرم ماشینم سفید میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از خودم شوخی ول کردم نه ممنون از نظرتون حتما حتما رندر بعدیرو اولا با منتالری میگیرم (منتالیاش بیان بالا) و ردشم میکنم یه محیطم میسازیم که زحمت مدلینگ به هدر نره بالاخره یه رندر مثل آدم بگیریم.
ممنون از راهنمایی همه .
موفق باشید.