PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ظاهرا كسي بلد نيست

MOHAMAD3
13-01-2006, 03:56
ظاهرا كسي چيزي بلد نيست در باره حل مشكلي كه قبلا در مورد رايتر ريكوه نوشته بودم
جالبه كه اون اول يكي از اين مدير ها بود ... يه چيزي از خودش گفت و بعد كه جوابش را دادم و فهميد كه جوابش مشكلي راحل نمكنه ديگه سرو كله اش پيدا نشد.
لطفا اگر كسي را در اين سايت يا جاي ديگه مي شناسيد بفرمائيد كه باز ايشان كمك بخواهم.

البته شرح مفصل را در باره رايتر mp7520A از ريكوه در پستهاي قبلي گفته ام. ولي خلاصه اش:
1) چه جوري مي شود رايتري را كه نمي توان از طريق مادربرد ارتباط باهاش بر قرار كرد فريم ورش را تغيير داد
ممنون

Babak
13-01-2006, 16:15
اينجا کسی ادعای تخصص نداشته هيچ وقت
جمع شديم دور هم تا از اطلاعات هم استفاده کنيم
اون مدير هم انگار بدهکار شده به شما که سعی کرده جوابتنو بده ؟ و حالا از ترسش سر و کلش پيدا نميشه

من بلد نيستم وگرنه حتماً پاسخ شنما رو ميدادم

saghy
14-01-2006, 02:09
سلام
بابك جان ممنون از توضيح به جاي شما ;)
دوست عزيز وقتي شما نميتوني از طريق مادربرد رايترو روشن كني فكر نميكنم راهي براي كاربراي خونگي وجود داشته باشه . چون فرم ور اين بردها قابليت جدا شدن ندارن كه حتي روي دستگاه هاي ريدر بذاري و روش چيزي بنويسي !

MOHAMAD3
15-01-2006, 11:52
سلام ساقي
با تشكر از پاسختان. بهر حال فكر مي كنم ديگه نيازي به تلاش خودم نيست كه كاري كنم چون من يك كارير خانگي هستم كه از سخت افزار هم چيزي بلد نيستم. ولي اگه امكان داره يه جائي را معرفي كنيد كه بتوانند اين مشكل را حل كنند. بهر حال كاري كه انجام شده توسط نرم افزار بوده پس بايد راهي داشته باشد.

در ضمن ساقي براي يكي از دوستان قرار شده يك سيتم در رنج 700 تومان تهيه كنم اگر امكان دارد راهنماي كنيد و حتي اگر يه جاي مطمئني را هم سزاغ داريد كه هم جنس خوب وهم قيمت خوب و هم با انصاف باشند معرفي كنيد
در ضمن اگر هم به آدرس ايميل ام پاسخ دهيد(در صورت صلاح) ممنون مي شوم.
آخه تازه گي ها هر كي را كه ميبينم سيستم خريده پدرش درامده ماربرد هاي گيگا معيوب و البارتون خراب ماتريكس با كارت صوتي خراب و دي اف آي مشكل دار..... خلاصه خيلي مي ترسم كه با خريد سيستم هر روز يا با فروشنده دعوا داشته باشيم يا بدون كامپيوتر و ماربرد در گارانتي و هزينه هاي پي آپي آپي....

ممنون