PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Hydrophobia

Masoud King
04-12-2008, 17:14
Hydrophobia
ترس از آب

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناشر: Blade Interactive
سازنده: Blade Interactive
طراح بازی: Rob Hewson
موتور بازی: HydroEngine
سبک: survival-adventure
تاریخ انتشار: March 2009
پلتفورم: Xbox 360

بایوشاک دیگر تنها عنوان نسل جدید نیستش که از آب به عنوان یک امتیاز منحصر به فرد در فروش استفاده می کنه چون که اینبار Hydrophobia با موتور یکتای خود قصد داره واقعیتی خیره کننده از آّب رو به نمایش در بیاره!
Hydrophobia عنوانی در سبک survival-adventure هستش که توسط Blade Interactive در حال ساخت می باشد! این اولین بازیی هستش که توسط موتور انقلابی Blade یعنی HydroEngine ساخته می شود. که در ادامه در مورد موتور بازی بیتشر توضیح داده خواهد شد. این بازی برای Xbox 360 در مارس 29 سپتامبر 2010 فقط در شبکه XBOX LIVE منتشر خواهد شد و طراح بازی شخصی به نام Rob Hewson هستش.
Hewson در مورد گیم پلی بازی اینطور میگه که "اثر متقابل بازیکن با محیط مطمئنا بخش بزرگی از این تجربه هستش, چیز شگفت انگیز در مورد آب این هستش که اون می تونه بطور مستمر بر روی ناحیه از محیط تاثیرگذار باشه, بنابراین شما مقدار باورنکردی از این رفتار رو تجربه میکنید. بازیکن باید مدام با محیط خودش رو وفق بده و سریعا واکنش بده چون درها, دیوارها و پنجره ها در زمنهای متفاوتی بر حسب پراکندگی و بخش آب بسوی فروریختن میروند."

نمایش free-flowing آب در بازی

بازیکن همچنین قادر خواهد بود که به محیط های قبلی که در زیر آب فرو رفتن سرکشى کنه و می تونه به طریق های گوناگونی با اونها اثر متقابل داشته باشه. Hewson اظهار داشته که بازیکن قادر هستش در یک محیط مبازره کنه و ممکنه اینجا یک فوت آب شناور باشه و بر روی محیط تاثیرگذار باشه و شخص دیگری ممکن هستش که در مکانی مشابه بازی کنه و جای در رفتن باد در دیوار ها و پنجره ها باعث بشه که مقدار زیادی آب در صحنه جاری بشه . شاید منظور این باشه که گیم پلی بازی بر اساس floating cover مغییر هستش. "و یا شاید شما به یکی از بشکه های سوخت شلیک کنید که این کار از ورود زیاد آّ به صحنه جلوگیری میکنه ولی هرچی رو آب باشه می سوزه که اینجا شما باید زیر آبی کار کنید!"
بازی در اواسط قرن 21 جریان دارد, جائیکه بالا آمدن سطح آب بیشتر نوع انسان رو غرق کرده و بقیه بر روی Queen of the World قرار گرفتن, یک کشتی اوقیانوس پیمای لوکس در سایز یک شهر که توسط گروهی صنفی به نام Five Founding Fathers ساخته شده. این گروه به سبب Queen پیشرفت و رونق مالی پیدا میکنه در حالیست که بیشتر مردم در رنج به سر می برن.
در ابتدای بازی کشتی توسط گروهی تروریست به نام Malthusians بمب گذاری میشه- گروهی که بعد از اقتصاد دان سیاسی, Thomas Malthus , کسی که پیش بینی کرد که رشد جمعیت از تولیدات کشاورزی پیشی بگیره و جامعه به یک سطح از حیات برسه نام گذاری شد.
در بازی شما Kate Wilson یک مهندش سیستم هستید. کسی که موقعی که تروریست ها کشتی روصرف می کنند خودش رو پشت خطوط دشمن گرفتار میبینه. تنها دشمن او در بازی تروریست ها نیستند بلکه او علاوه بر اونها باید با بیماری hydrophobia یا همون ترس از آّب که از 13 سالگی با او هستش نیز مقابله کنه!

تصاویری از محیط بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تیزر منتشر شده در E3 2008:

SD...5MB

HD...15MB

منابع:
(en.wikipedia.org/wiki/Hydrophobia_(video_game
videogamer.com/xbox360/hydrophobia/screenshots.html

Masoud King
30-09-2010, 14:31
سلام

بعد از 665 روز از زدن این تاپیک بالاخره این بازی منتشر شد.

نمرات بازی:
Official Xbox Magazine ........... 90
TeamXbox .......... 80
IGN .......... 80
Official Xbox Magazine UK .......... 80
Xbox World 360 Magazine UK .......... 80
Gaming Target .......... 79
GameFocus .......... 76
GameZone .......... 70
games TM .......... 70
Gamer Limit .......... 70
GamingExcellence .......... 65
Joystiq .......... 60
1UP .......... 56
Games Radar ........... 40
Destructoid .......... 35
Edge Magazine .......... 30

قیمت بازی 1200[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا 15 دلار است.

Captain Sj
21-10-2011, 10:49
بازیش قشنگ هست یانه؟اخه من دارم دانلودش می کنم.

marmolak kocholo
21-10-2011, 11:01
aaaaaaa !
این بازی تاپیک داشته :| !؟
بازی همین چند ماه پیش برای PC منتشر شده بود می خواستم تاپیکشو بزنم که یهو بیخیال شدم...
یه نسخه هم به اسم Hydrophobia Prophecy اومده که فکر کنم تا حدودی با قبلیه فرق داره.
-----------
راستیتش من خودم بازی رو نگرفتم ولی تعاریفشو زیاد شنیدم، فکر می کنم بازی معمولی و خوبی هست.
-----------
اینم نمرات Hydrophobia Prophecy

Game Chronicles : 9.0 / 10
Thesixthaxis : 8/10
ZTGameDomain : 7.8 / 10
IncGamers : 7.8 / 10
Gamespot:7.5/10
Gaming Nexus : B
GamePro : 2.5 / 5.0
Eurogamer : 4/10