PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال---Cpu هاچه مدل هايي دارند؟

mhm5000
03-12-2008, 19:30
سلام...
من مي خواهم يك سيستم جمع آوري كنم كه مي خوام اول اطلاعات جمع كنم...
1- كدام برند بهتر است...
(از نظر خود من Intel خيلي بهتر از AMD است: چون سيستمي كه الآن دارمAMDه وتقريبا روزي 2 بار هنگ مي كنه شديدا اعصاب خورد كن شده!)
قيمت برام مهم نيست، مهم كاراييه...
2- cpu هاي intel چه گروه هايي داره+ توضيح
منظورم اينه كه بگيد فرق اينا چيه:

Core 2 Duo
Core 2 Quad
Core 2 Solo
& Others...

اينكه چه گروه و مدل مشابهي در amd داره خيلي مهم نيست ولي اگه بگيد ممنون ميشهم...

3- كدام سري cpu ها در intel بهتر اند؟
سري Q,T ,...

4- سري 4 هسته اي قيمت چنده+ اسمشون چيه؟ Core 4 Duo؟

5-FSB (اگه اشتباه نكنم براي cpu بود!) چيه؟ يه توضيح كامل مي خوام

6- هر اطلاعاتي كه فكر مي كنيد نيازه بدونم هم بگيد ممنون ميشم.

7- قيمتي هم اگر بدهيد ممنون ميشم

8- من در همدان هستم و مي خواستم بدونم خيلي فرق مي كنه بخوام از تهران بخرم يا همدان؟+ هم همدان و هم تهران آشنا داريم ( منظورم كل سيستمه!):19::20::13:

7- لطفا هر چي پست اضافي هست از قبل توي كامپيوتر خودتون بديد(!) چون اصلا خوشم نمياد توي تاپيكي كه سوال مي كنم بياين 2تا 3 تا هي بگين اين خوبه، اون از رده خارجه و...

--------------------------------

تا ميشه راست و چپ چيني پستها رو رعايت كنيد
از بس توي تاپيكهاي ديگه قاطي پاطي نوشتيد هيچي نفهميدم!(همه تگهايي كه نيازه بذاريد رو حتما بذاريد.!)

با تشكر محمد حسين

Kianoosh
03-12-2008, 21:07
سلام

اول یه چیزی بگم :

فروم P30world کاملا آزاده!و هر کسی اینجا به سوال شما جواب میده یا مشکلی رو حل می کنه و .....فقط داره لطف می کنه و هیچ منفعتی هم براش نداره!(- برخی فروشنده ها!!) پس شما در لحن ادبیاتت تجدید نظر کن!بعد اینکه برای اینکه جواب بگیری سعی کن خلاصه و مفید بنویسی!!!درواقع من چند بار سر زدم به این تاپیک دیدم کسی جواب نداد...!!!
و اینکه اینجا فقط پیشنهاد قطعات هست من یه توضیح کلی میدم!
برای اطلاعت بیشتر پردازنده برو اینجا!:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خب :

(من میگم دوستان میگن سیستم جمع کنیم غلطه!!درستش جمع آوریه!!!:27:)

مقایسه کلی برند ها اشتباهه که بارها سرش بحث کردیم!توی رنج قیمتی مدل ها و کیفیت و قیمت و گارانتی و خدمات و ...دو برند قابل مقایسه هستند!

پردازنده دو و نیم میلیونی هم داریم ها!!!:46:

core 2 dou:

دو هسته ای اینتل

core 2 quad:

چهار هسته ای اینتل

core 2 solo:

تک هسته ای های نسل جدید که قوی و گرون هستند!البته بیشتر برای لپ-تاپ و موبایل!

البته چون نپرسیدی دیگه در مورد core 2 Extreme-core 7i,dual core,single core,.....توضیح ندادم!

الان برای کسی که به کیفیت اهمیت بده حداقل چهار هسته ای ها!!!بعد هم پردازنده های جدید core i7!مثل 920 یا 940!AMD فعلا چیزی برای رقابت نداره!!!چه تو چهار هسته ای چه تو دو هسته ای(برای AMD سه هسته ای!)

در مورد Front Bus Side=FSB مختصر بگم:فرکانس مسیر- که سرعت ارتباط پردازنده و مادربرد رو در پل شمالی نشون میده.
خیر گفتم که Core 2 Quad از Q6600 شروع میشه که قیمت حدود 200 داره

باقیش رو هم اگه تو همون آدرس جواب نگرفتی با یه سرچ مختصر به جوابت میرسی!

بله خیلی فرق می کنه!با توجه به وضعیت بازار و گارانتی و ... قیمت در شهر ها متفاوته!و معمولا در شهرستان ها گرونتر!

و در آخر:
شما نمی تونی از بحث تو فروم و تاپیک جلوگیری کنی و ورود دوستان رو ممنوع اعلام کنی!!!
اگه مشکلی برای خوندن پستها داری خب نخونشون!:31:
لینک صفحاتی که قاطی!پاتی!نوشتیم رو هم بده برم درستشون کنم!!!!!!:27:تگ!!!!!؟؟؟؟؟:46:

موفق باشی

:11: