PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا" اين مساله زا حل كنيد

naghebeh
12-01-2006, 19:29
دوستم يك فايل application (اجرايي) را به تصور آنكه فايل صوتي است اشتباها" با برنامه real player باز ميكند بعد

به همين خاطر تمام برنامه ها منوها پنجره ها ي ديگر را كه بخواهد باز كند برنامه real player باز مي شود . فكر ميكنم

با دستور open در سيستم برنامه real player اجرا ميشود.چگونه ميتوان اين مشكل را حل نمود؟

Navid
12-01-2006, 19:33
ابتدا فایل رو select کنید سپس shift رو بگیرید و روی فایل راست کلیک کنید ! سپس روی open with کلیک کنید و برنامه مورد نظر رو انتخاب کنید . تیک پایین رو هم بزنید

naghebeh
12-01-2006, 19:45
مشكل اينجاست كه بعد از اين كار هر برنامه اي را كهopen مي كند برنامه real باز ميشود حالا چكار كند

justmp3
12-01-2006, 19:46
ابتدا فایل رو select کنید سپس shift رو بگیرید و روی فایل راست کلیک کنید ! سپس روی open with کلیک کنید و برنامه مورد نظر رو انتخاب کنید . تیک پایین رو هم بزنید
نوید جان Shift چه تاثیری داره؟!!!!!

در ضمن این دوستمون گفت يك فايل application (اجرايي) را به این صورت کرده اونوقت برای باز کردن این نوع فایل چه گزینه ای را باید انتحاب کنه!؟؟!؟!

Navid
12-01-2006, 19:51
نکته shift اینه که ویندوز طرف xp نباشه
اگر xp باشه بعد از راست کلیک کردن و رجوع به گزینه open with و انتخاب choose program می شه برنامه مورد نظر رو انتخاب کرد

naghebeh
12-01-2006, 20:00
ايول بابا اولا" ويندوز xp است دوما" اينكه نه تنها ان فايل باز نشده است بلكه باعث شده تمام برنامه هاي ديگر كه با كليك يا غيره open ميشود برنامه real باز شود./

naghebeh
12-01-2006, 20:10
توضيح بيشتر اينكه حالا هر چيزي را كه باز ميكند مثلا" run __ add remove program__و غيره بر نامه real باز ميشود چكار بايد كرد تا ديگر با open كردن برنامه real باز نشود./

KhalijefarS
12-01-2006, 22:31
برنامه real یک قسمت داره ( real one ) که موقع نصب برنامه میتونی انتخاب کنی که چه نوع فایلهایی با این برنامه باز بشن ...شما باید برنامه را دوباره نصب کرده و در این قسمت تیک مربوط به فایلهای exe را بردارید ...فکر کنم که درست بشه ...البته باز هم اگه درست نشد میتونی برنامه رو کامل uninstall کنی و دوباره نصب کنی ...یک کم بهش گیر بدی درست میشه فکر کنم

30naa
12-01-2006, 23:46
از safemode بیا بالا نرم افزار رو آنینستال کن

justmp3
13-01-2006, 01:12
از safemode بیا بالا نرم افزار رو آنینستال کن
سینا جان اگر از Safemode نیاد و تو محیط معمولی انیستال کنه چه فرقی داره؟!؟

نوید جان ممنون از توضیحی که دادی

Dark-man
13-01-2006, 02:58
سینا جان اگر از Safemode نیاد و تو محیط معمولی انیستال کنه چه فرقی داره؟!؟

به نظر من كه فرقي نبايد داشته باشه ...
وقتي از سيف مود استفاده مي كنيم كه توي محيط معمولي اجازه آنيستال را نمي دهد

justmp3
14-01-2006, 00:24
ممنون از توضیحی که دادی من فکر کردم شاید یک نکته ای داشته باشه

naghebeh
15-01-2006, 18:58
با تشكر ---از safe mode برنامه real را uninstall كرد اما پس از بالا آمدن ويندوز اگر بخواهدهر برنامه اي را open نمايد سيستم
error ميدهد دنبال برنامه real ميگردد وچون نيست error ميدهد و مشكل همچنان باقي است
نميدانم منظور خود را رسانده ام يا نه ؟ا

justmp3
16-01-2006, 16:59
اخه اصلآ اين دوستتون چطوري تونسته كاري كنه كه فايل َApp با Real باز بشه؟!؟!

باور كن من خودمو كشتم نتونستم اين كار را بكنم!!!

navid_mansour
16-01-2006, 17:50
يه كار ميتوني بكني:
1.برو تو ماي كامپيوتر از منو tools گزينه Folder option رو باز كن.
2.بعد بيا رو File Types
3. بعد پسوند برنامتو انتخاب كن.
4. بعد كليك كن برنامه اي كه ميخواي با اون برنامه باز شه انتخاب كن.
چي شد؟؟؟؟ اگه كارت درست نشد بگو

naghebeh
16-01-2006, 23:06
با تشكر-درست كه نشداما از دوستم دقيقا" سوال كردم . اون يك فايل ringtone موبايل را با برنامه real player باز ميكند
(بعد از باز شدن پنجره ويندوز و selection برنامه real ( و بعد از اون هر برنامه كامپيوترش را كه ميشود. حالا چگونه
بخواهد باز كند برنامه real بازميتواند اين عمل را برگرداند يعني با باز كردن هر برنامه اي برنامه real player اجرا نشود.
ضمنا" بعد از uninstall برنامه real با باز كردن هر برنامه اي كامپيوترerror ميدهد و برنامه ها باز نميشوند.
دوباره تشكر از توجه شما

justmp3
17-01-2006, 16:03
يه كار ميتوني بكني:
1.برو تو ماي كامپيوتر از منو tools گزينه Folder option رو باز كن.
2.بعد بيا رو File Types
3. بعد پسوند برنامتو انتخاب كن.
4. بعد كليك كن برنامه اي كه ميخواي با اون برنامه باز شه انتخاب كن.
چي شد؟؟؟؟ اگه كارت درست نشد بگو
اين قسمت كه شما ميگي درسته ولي پسونده exe اونجا نيست پس نميتونه كاره اين دوستمون را راه بندازه