PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن رد پای کمپيوتر لازم دارم.

amin_rogh
12-01-2006, 15:03
من قبلا از يه جايی که يادم نيست دنلود کرده بودم و خيلی هم خوب بود ولی اونو از دست دادم و يادم هم نيست از کجا آورده بودم!اگر کسی ميتونه لطفا کمک کنه.ممنونم.امين

'POP'
12-01-2006, 15:14
برنامه هاي Utility از قبيل System Mechanic (با قسمت Clean up your tracks ) و Advanced System Optimizer و ساير برنامه هاي مشابه به بهترين شكل اينكار رو براي شما انجام مي دهند.
;)

*Batman*
12-01-2006, 15:19
سلام
من هم System Mechanic Professional 6 رو پيشنهاد مي كنم.برنامه كامليه.و رد پاي شما را كه از گشت و گذار در وب به جا مانده به طور كامل پاك ميكنه.

amin_rogh
12-01-2006, 17:02
دوست عزيز ممکنه خواهش کنم لينک بدين؟

'POP'
12-01-2006, 17:32
System Mechanic 6 (آخرين نسخه) حجم زيادي داره و بهتره از توي مجموعه هاي نرم افزاري تهيه كنيد . با اينحال اين برنامه رو + سريال برنامه از اين آدرس هم مي توانيد دريافت كنيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
;)

kazemfdisk
12-01-2006, 18:27
سيستم مكانيك حرف نداره واقعا كارش 20

mohammadnasri
12-01-2006, 19:05
سلام

من ( SuperCleaner ) را پيشنهاد ميكنم .

كم حجم و قدرتمند . همه مرورگرها را هم پشتيباني ميكنه .

خلاصه عاليه .

اينم نسخه فولش : ( حجم 335 كيلو )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tohave
12-01-2006, 19:19
سلام

شما یعنی نمیخواین از خود ویندوز استفاده کنین؟

My computer>> Local Disk>> Documents and Settings>> User>> Local Settings

History

Temporary Internet Files

Temp

Application Data

با این روش میتوانید به سادگی از شر همه مسیرهای و فایلهای استفاده شده خلاص بشید

برای پاک کردن جعبه های جستجو مثلا مال گوگل که تایپ میکنین و جستجو میکنید، تنها دو بار کلیک روی جعبه بکنین و توی نوار پایین آمده وایستین. هر کلمه ای که رنگش تغییر کرد میتونین با زدن دگمه دلیت Delete اونرو پاک کنید

'POP'
12-01-2006, 21:45
خود ویندوز... با این روش میتوانید به سادگی از شر همه مسیرهای و فایلهای استفاده شده خلاص بشید...

tohave جان درسته اما زمان بر هست.از اين گذشته (براي پاك كردن همه ي رد پاها) نياز به ورود به رجيستري هم داره... .
البته بعضي برنامه هاي يوتيليتي هم كه داخل CD مودمهاي جديد ارائه ميشند بخوبي رد پاها رو پاك مي كنند.
;)

amin_rogh
13-01-2006, 14:59
از همه دوستان ممنونم. خيلی متشکرم.کارم راه افتاد.