PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ ا N97 ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

emadpumad
12-02-2011, 00:55
سلام دوستان من برادرم یه گوشی n96 داره اصلی فنلاند چند وقت پیش آپدیتش کردم یه برنامه اومد تو منوش به نامه live tv وقتی روش کیلیک میکنی تمامه شبکه های ایران رو مثله آیینه میگیره حتی جام جم و اون گوشه تصویر مینویسه --- قضیه چیه کسی چیزی میدونه چرا n97 این امکان رو نداره؟
این در حالی هست که گوشی برادرم آنتن نداره حتی جی پی آر اس هم نداره
ان 96 یک سخت افزار گیرنده امواج --- داره که در ان 97 نیست

magi1991
12-02-2011, 10:17
۱۲ روز از فبریه گذشت ..
ما هنوز منتظره آپدیته این گوشی هستیم..
.
یادم رفت بگم که آپدیته ان ۸ هم اومد ..
آلن ۱ هفتس ...

maxor
12-02-2011, 18:56
سلام دوستان
من تازه یه N97 گرفتم ورژن 22.0.110
می خواستم هکش کنم اما نمی دونم چه جوری:41: قبلا یه 5700 داشتم خیلی راحت بود

تایپک در مورد -- خیلی زیاده :13:

میشه بگید چه جوری هکش کنم که دردسر زیادی نداشته باشه؟
ممنون:40:

YOUCOM
13-02-2011, 23:19
سلام دوستان
من تازه یه N97 گرفتم ورژن 22.0.110
می خواستم هکش کنم اما نمی دونم چه جوری:41: قبلا یه 5700 داشتم خیلی راحت بود

تایپک در مورد -- خیلی زیاده :13:

میشه بگید چه جوری هکش کنم که دردسر زیادی نداشته باشه؟
ممنون:40:

مبارک باشه ولی کاشکی قبلش یه دوری تو این تاپیکا میزدی

به دنیای پر دردسر و کند n97 خوش اومدی :31:

hasanoooooooo
14-02-2011, 15:11
بابا انقدرها هم دیگه کند نیست............. من که باهاش حال میکنم.... مشکل خاصی هم نداره...

YOUCOM
14-02-2011, 20:34
بابا انقدرها هم دیگه کند نیست............. من که باهاش حال میکنم.... مشکل خاصی هم نداره...

مشکل که تا دلت بخواد داره، به نظر من بزرگترین مشکلاتش هم مربوط به تاچ و gps این گوشیه.
اما منظورم کند از لحاظ پشتیبانی و آپدیت بود. البته با توجه به قیمتی که داره باید عملکردشم سریعتر باشه. یه نگاهی به وبواز کنید. :46:

hasanoooooooo
14-02-2011, 22:53
خودم ویواز هم دارم! زیاد خوب نیست بابا ...... واقعا n97 چیز خوبیه.... تاچش چه مشکلی داره؟؟؟؟؟ gps هم والا من مشکلی باهاش ندارم...... البته مال من rm-507 هست.... ولی فکر نکنم فرقی داشته باشه.....

patybor
15-02-2011, 09:40
مبارک باشه ولی کاشکی قبلش یه دوری تو این تاپیکا میزدی

به دنیای پر دردسر و کند n97 خوش اومدی :31:

چند توصيه براي كساني كه از كندي اين گوشي گله دارند.اول اينكه اصلا از تم هاي سنگين استفاده نكنيد.سعي كنيد اگر تمي كه ميخواهيد استفاده كنيد رو حتما روي فون مموري نصب كنيد.ولي نرم افزارها رو روي مس مموري نصب كنيد.دوم اينكه فضاي فون مموري تون حداقل بيست يا سي مگابايت خالي باشه.من خودم اين كارها رو كردم و واقعا تاثيرگذار بوده.اميدوارم از گوشيتون لذت ببريد

YOUCOM
17-02-2011, 22:18
چند توصيه براي كساني كه از كندي اين گوشي گله دارند.اول اينكه اصلا از تم هاي سنگين استفاده نكنيد.سعي كنيد اگر تمي كه ميخواهيد استفاده كنيد رو حتما روي فون مموري نصب كنيد.ولي نرم افزارها رو روي مس مموري نصب كنيد.دوم اينكه فضاي فون مموري تون حداقل بيست يا سي مگابايت خالي باشه.من خودم اين كارها رو كردم و واقعا تاثيرگذار بوده.اميدوارم از گوشيتون لذت ببريد

دوست عزیز من از تم های دیفالت خودش استفاده میکنم!

در ضمن مسکوت موندن این تاپیک خودش نشون میده چندچندیم :31:

bounce44
21-02-2011, 18:23
سلام
من مهر ماه n97mini گرفتم.......فکر میکردم گوشی خوبی باشه اما واقعا حالم رو به هم زد:41:
مشکل کندی سریn نوکیا رو یدک میشه......اما کیفیت تصویر خوبی داره
کیبوردش هم عالیه!!!!
مثل آب خوردن لکه میگیره!
کلا ای کاش همون ویواز رو میگرفتم!الانم دارم قالبش میکنم به داداشم!
اما از حق نگذریم برنامه هایی که واسه ی اینترنت رو گوشی نصبن آدم رو راضی میکنن!

magi1991
21-02-2011, 20:27
سلام
من مهر ماه n97mini گرفتم.......فکر میکردم گوشی خوبی باشه اما واقعا حالم رو به هم زد:41:
مشکل کندی سریn نوکیا رو یدک میشه......اما کیفیت تصویر خوبی داره
کیبوردش هم عالیه!!!!
مثل آب خوردن لکه میگیره!
کلا ای کاش همون ویواز رو میگرفتم!الانم دارم قالبش میکنم به داداشم!
اما از حق نگذریم برنامه هایی که واسه ی اینترنت رو گوشی نصبن آدم رو راضی میکنن!

من نفهمیدم خوبه یا بده !!!!

Rjoun
23-02-2011, 17:04
سلام دوستان گوشی من زبان فارسی داره اما تایپ فارسی نداره.
خواستم بدونم همه n97 ها اینجوری هستن؟

YOUCOM
23-02-2011, 22:16
سلام دوستان گوشی من زبان فارسی داره اما تایپ فارسی نداره.
خواستم بدونم همه n97 ها اینجوری هستن؟

زبان فارسی ربطی به تایپ فارسی نداره دوست عزیز. من از زبان انگلیسیش استفاده میکنم ولی میشه هرجای گوشی زبان نوشتنو فارسی کرد!!

Rjoun
25-02-2011, 09:29
زبان فارسی ربطی به تایپ فارسی نداره دوست عزیز. من از زبان انگلیسیش استفاده میکنم ولی میشه هرجای گوشی زبان نوشتنو فارسی کرد!!
زبان انتخابی برای نوشتار قابل تغییر نیست.فقط گزینه انگلیسی وجود داره

obalit88
26-02-2011, 00:24
زبان انتخابی برای نوشتار قابل تغییر نیست.فقط گزینه انگلیسی وجود داره

لینک کیبورد مجازی فارسی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدگوشیتون باید فارسی یا عربی داشته باشه تا بتونین از این کیبرد استفاده کنین

البته چند پست بالاتر مثل اینکه گفتین گوشیتون زبان فارسی داره اما تایپ فارسی نداره، اگه اینطور باشه فک کنم این لینک کارتون رو راه بندازه!

مراحل نصب:

1-فایل با پسوند sis را نصب کنید

2-فولدر "V_K(farsi" را در مسیر زیر کپی کنید:
c:\system\apps\wf_virtualkey\skin
که البته c مسیر نصب برنامه است.

3-برنامه را اجرا کرده و در گزینه اول V_K(farsi را انتخاب کنید.

4-حال هر صفحه کلیدی نیاز دارید انتخاب و استفاده کنید.

با تشکر از کاربر matin1978 از mobilestan

magi1991
26-02-2011, 17:36
شد مارس!!!
هنوزم منتظر اپدیتیم ...

emadpumad
27-02-2011, 12:12
شد مارس!!!
هنوزم منتظر اپدیتیم ...
جانه داداش بیخیال شو دیگه دلمون شو بالا شد !

Agharezayegol
28-02-2011, 18:38
سلام به همه دوستان n97

Agharezayegol
01-03-2011, 07:09
دوستان عزیز لطفا بیاید فکرامونو روی هم بذاریم ببینیم میتونیم بفهمیم چطور میشه با گوشیمون تلویزیونم دریافت کنیم.با تشکر

emadpumad
01-03-2011, 21:29
دوستان عزیز لطفا بیاید فکرامونو روی هم بذاریم ببینیم میتونیم بفهمیم چطور میشه با گوشیمون تلویزیونم دریافت کنیم.با تشکر
حالا که میخوای زحمت بکشی عنایت بفرما فکرامونو رو هم بگزاریم برای این گوشی یک کولر گازی و یک حمام ویک مستراب هم عنایت بفرمایید با تشکر دوست عزیز

maziarzar
01-03-2011, 22:50
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ای کاش سی7 می گرفتی

YOUCOM
01-03-2011, 23:50
حالا که میخوای زحمت بکشی عنایت بفرما فکرامونو رو هم بگزاریم برای این گوشی یک کولر گازی و یک حمام ویک مستراب هم عنایت بفرمایید با تشکر دوست عزیز

اینو باحال اومدی، فقط مستراح درست‌تره فکر کنم :46::27:

Agharezayegol
04-03-2011, 09:41
دوست عزیز شاید شما اطلاعاتتون ضعیف باشه وگرنه همین الان با گوشیمون چندتا شبکه تلویزیونی و رادیویی ماهواره ای رو میشه دریافت کرد در ضمن الان تو اروپا نوعی هندزفری اومده که میشه باهاش شبکه های تی وی رو مثل الان که رادیو رو میگیریم،دریافت کرد پس اونقدرام این مساله ی عجیبی نیس

emadpumad
05-03-2011, 19:31
دوست عزیز شاید شما اطلاعاتتون ضعیف باشه وگرنه همین الان با گوشیمون چندتا شبکه تلویزیونی و رادیویی ماهواره ای رو میشه دریافت کرد در ضمن الان تو اروپا نوعی هندزفری اومده که میشه باهاش شبکه های تی وی رو مثل الان که رادیو رو میگیریم،دریافت کرد پس اونقدرام این مساله ی عجیبی نیس
اطلاعات رو ول کن شما و به این نکته توجه داشته باش که اگر شما خدای ناکرده وزیر اطلاعات کشور هم باشی (خدای اطلاع وعلم و اطلاعات و...)هرگز نمی تونی با این گوشی nokia N97 کنونی یعنی همین گوشی بدون استفاده از وسیله اکسترنال و اگزولاری دیگری حتی یک ملیونیوم ثانیه هم یکی از همین چیزا که گفتی ( تلوزیون و ماهواره و PMC ,T2 )و از این جور چیزارو بگیری.
صرفا جهت اطلاع عرز میکنم گرچه همه اینو میدونن ولی واسه بعضی از دوستان عرز میکنم که نمی دونن:
این روزا در اینترنت تبلیقاتیو شاهد هستیم که دم از گرفتن تلوزیون ماهواره ای میزنه توسط یک usb به این سیستم ِDVB گفته میشه در گوشی Nokia N96 یک سخت افزار مجزا در main Board گوشی کار گزاشته شده به اسم ----H و قابلیت گرفتن تصاویر دیجیتال رو که فرکانسشون از فرکانس های تلوزیونی آنالوگ در سطح پایین تری قرار داره رو أآرد(نقطه سر خط)
در گوشی شما (آقا رضای گل) همچین چیزی وجود نداره ... :10:
دیگه ادامه نمیدم ولی اگه سوالی بود میتونین مراجعه کنید به WIKIPEDIA

Agharezayegol
06-03-2011, 08:54
دوست گلم منم منظورم ‏pmcوt2نبود ،منظورم شبکه هایی مثل بی بی سی فارسی یا تلویزیون صدای آمریکا یا رادیو فردا و اینا بود،اما شک نداشته باش که بزودی شبکه های داخلیمونو بصورت انالوگ نه دیجیتال میتونیم ببینیم.:18::10:

emadpumad
07-03-2011, 00:37
دوست گلم منم منظورم ‏pmcوt2نبود ،منظورم شبکه هایی مثل بی بی سی فارسی یا تلویزیون صدای آمریکا یا رادیو فردا و اینا بود،اما شک نداشته باش که بزودی شبکه های داخلیمونو بصورت انالوگ نه دیجیتال میتونیم ببینیم.:18::10:
ای شیطون رفتی گوشی چینی خریدی صداشم در نمیاری؟!!
تاپیک گوشی چینیا 2 تا اون ور تره !:31::31::31::31:
کل بسه اسپم الکی نفرست !

Agharezayegol
07-03-2011, 05:47
دیدی کلک اطلاعاتت ضعیفه یکم بیشتر اگه دنبالش بری میتونی پیداش کنی البته به شرطیکه مردمو مسخره نکنی.موفق باشی:10:

Agharezayegol
08-03-2011, 09:25
آقا چرا اینقد این تاپیک خلوته 97ی ها مگه چتون شده بابا همش یه ان8ی بالاتر از گوشیتون اومده چرا کپ کردید بیاید گرمش کنیم.:13:

huggy
08-03-2011, 12:59
salam dostan ;babate fingilish sharmandam pcim ghati karde farsi neminavise

n97 video che format hayii ro mikhone va che barnameyi hast ke betone format haye bishtar ro bekhone ? (player manzorame)

Agharezayegol
08-03-2011, 15:26
سلام دوست من.گوشیت به جز فرمت قدیمی 3gp بصورت دیفالت فقط mp4 رو میتونه ساپورت کنه اما برنامه divx player هست که مثلا باید avi و دایویکس و ساپورت کنه البته با جون کندن هرچند من که خیر ندیدم ازش.همون تبدیل کنیم راحت تریم حجمشم بصرفه.موفق باشی

emadpumad
08-03-2011, 19:13
salam dostan ;babate fingilish sharmandam pcim ghati karde farsi neminavise

n97 video che format hayii ro mikhone va che barnameyi hast ke betone format haye bishtar ro bekhone ? (player manzorame)
Mp4 -V و FlV با حجم پایین
Wmv با حجم پایین و کیفیت پایین
و همین !
برنامه ای نیست برای اینکه به صورت خوب همه ویدیو هارو ساپورت کنه مثل برنامه برای سری 60 ورژن 3 core codec player مطعصفانه این برنامه خوب که خیلی از فورمتهارو با کیفیت عالی نمایش میده برای این نسخه از سیمبیان ریلیز نشده ولی برنامه های دیکه ای هستن مثل smart movie 4.2 که میتونه بعضی از کدک های avi رو بخونه بک برنامه دیگه هم هست اسمش یوسی پلیر هست که اونم افتضاهه و یک برنامه دیگه هم هست به نام جیلی پلیر که اون احتیاج به کرک داره و هنوز کرک نشده و پولی هستش
و دیگر هیچ !

Agharezayegol
08-03-2011, 21:13
بچه ها یه سوال تکراری و خسته کننده.کسی خبر از ورژن 30 نداره؟

jak_1300
08-03-2011, 23:51
این آپدیتش نیومد؟

emadpumad
10-03-2011, 18:44
این آپدیتش نیومد؟
مگه قرار بود بیاد؟

Remix62
12-03-2011, 12:10
سلام دوستان، اسپیکر پایینی گوشی من کار نمیکنه کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟

Agharezayegol
13-03-2011, 09:30
إ؟ماله منم کار نمیکنه البته یه دوباری از دستم افتاده

amir200812
13-03-2011, 15:24
سلام دوستان، اسپیکر پایینی گوشی من کار نمیکنه کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟

شاید از خود آهنگ باشه!

YOUCOM
13-03-2011, 20:58
بچه ها من به یه اشکال جدید برخوردم، البته شاید من دیر فهمیدم اینو:

گاهی وقتا smsها طبق زمان دریافتشون ذخیره نمیشن، مثلا smsی که الان اومده رو میزنه تو 4 ساعت قبل و اینجوری سورت smsها بهم میخوره که این خیلی رفته رو اعصابم. راهی داره که درستش کنیم یا اینکه باید منتظر آپدیت بمونیم کماکان؟

aydin_eb7777
13-03-2011, 21:21
بچه ها من به یه اشکال جدید برخوردم، البته شاید من دیر فهمیدم اینو:

گاهی وقتا smsها طبق زمان دریافتشون ذخیره نمیشن، مثلا smsی که الان اومده رو میزنه تو 4 ساعت قبل و اینجوری سورت smsها بهم میخوره که این خیلی رفته رو اعصابم. راهی داره که درستش کنیم یا اینکه باید منتظر آپدیت بمونیم کماکان؟
-------------------------
این مشکل جدیدا برای خیلیها اتفاق افتاده و مربوط می شه به اوپراتور همراه اول و اس ام اسهای دریافتی از این اوپراتور مشکل زمانی دارن!
موفق باشی

mohsen_fx
15-03-2011, 00:57
سلام دوستان
یه چند وقتیه دوربین گوشی n97 خودش اتوماتیک باز و بسته میشه ریست فکتوری هم کردم حل نشد بعضی موقه ها هم باید exit بزنی تا خارج شه دوباره باز میشه :41: لطفا هر چه سریعتر بنده را راهنمایی بفرمایید که چه بلایی سرش بیارم ... با تشکر از شما :11:

avator20002000
15-03-2011, 01:22
احتمالا گوشی ویروسی شده چون گوشی منم از امشب اینجوری شده هی دوربینش باز میشد باید میبستم ولی الان چند دقیقست دیگه نمیشه نمی دونم مشکلش دقیق چیه احتمال می دم ویروسه.کسی میدونه?

Emad HD
15-03-2011, 15:18
ورژن 20 برای N97 mini در Q2 ریلیز خواهد شد !

احتمالا ورژن 30 n97 هم ریلیز میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

YOUCOM
15-03-2011, 17:24
سلام به اساتید
تاچ گوشیه من یه مشکل جالب داره، اونم اینه که یکی از گوشه هاش (راست-پایین) به اندازه نیم سانت اصلا خوب کار نمیکنه، با یه نرم افزار نقاشی، تا جایی که میشد کل صفحه رو رنگ زدم و فهمیدم یه حالت چرخش تو تاچ گوشی وجود داره که باعث شده اون گوشه خوب کار نکنه!!! نمیدونم منظورمو خوب رسوندم یا نه... میدونم اشکال سخت افزاریه ولی میخوام بدونم نمونه داره یا نه؟

emadpumad
15-03-2011, 23:52
سلام به اساتید
تاچ گوشیه من یه مشکل جالب داره، اونم اینه که یکی از گوشه هاش (راست-پایین) به اندازه نیم سانت اصلا خوب کار نمیکنه، با یه نرم افزار نقاشی، تا جایی که میشد کل صفحه رو رنگ زدم و فهمیدم یه حالت چرخش تو تاچ گوشی وجود داره که باعث شده اون گوشه خوب کار نکنه!!! نمیدونم منظورمو خوب رسوندم یا نه... میدونم اشکال سخت افزاریه ولی میخوام بدونم نمونه داره یا نه؟
باید کالیبرش کنی!
برای این کار برو به مسیر setting => Phone =>Touch inpout =>Touch screen calibration

---------- Post added at 11:52 PM ---------- Previous post was at 11:50 PM ----------

ورژن 20 برای N97 mini در Q2 ریلیز خواهد شد !

احتمالا ورژن 30 n97 هم ریلیز میشه

Q2 یعنی چی اونوقت؟
منبع؟

amir200812
17-03-2011, 07:43
Q2 یعنی چی اونوقت؟
منبع؟
Q2 یعنی 3 ماه دوم سال 2011 !
من که شخصا بیخیال شدم، کم کم دارم میرم روی سامسونگ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سامسونگ و آپل و موتو و الجی و... گوشی های با فیلم برداری فول اچدی و 3 بعدی و پردازنده 2 هسته ای اونم از نوع کورتکس 9(حدود 6 7 برابر قویتر از پردازنده N8) و رم یک گیگ و چه میدونم 1000 تا امکان دیگه رو دادن بیرون، ولی نوکیا هنوز روی این ARM11 680Mhz داره مانور میده!

بعد این اگه مفت هم بدن من گوشی "های اند" نوکیا نمیخرم! فقط بیرون ریختن پول هست!

YOUCOM
18-03-2011, 12:50
باید کالیبرش کنی!
برای این کار برو به مسیر setting => Phone =>Touch inpout =>Touch screen calibration[COLOR="Silver"]

منبع؟

ممنون از راهنماییت، دقتش خیلی بیشتر شد ولی هنوز کناره سمت راستش به اندازه 3،4 میلیمتر اصلا عکس العمل نشون نمیده، مثلا موقعی که میخوام باهاش اسکرول بار رو پایین بالا کنم به مشکل میخورم. :41:

emadpumad
18-03-2011, 16:58
ممنون از راهنماییت، دقتش خیلی بیشتر شد ولی هنوز کناره سمت راستش به اندازه 3،4 میلیمتر اصلا عکس العمل نشون نمیده، مثلا موقعی که میخوام باهاش اسکرول بار رو پایین بالا کنم به مشکل میخورم. :41:
دوست عزیز شاید گوشی شما روی ال سی دیش کاوره که چنسش خوب نیست یا خراب شده !
کاورش رو عوض کن و توکل کن و یک باره دیگه کالیبره کم انشا الله که درست میشه.

YOUCOM
18-03-2011, 21:02
دوست عزیز شاید گوشی شما روی ال سی دیش کاوره که چنسش خوب نیست یا خراب شده !
کاورش رو عوض کن و توکل کن و یک باره دیگه کالیبره کم انشا الله که درست میشه.

"توکل" رو خیلی باحال اومدی :31: مرسی از راهماییت، کاور که نداره ولی فکر کنم همون توکل بیشتر کارمو راه بندازه :46:

emadpumad
21-03-2011, 03:01
دوستان عزیز عیدتون مبارک

jak_1300
23-03-2011, 11:19
سلام به همه

دوستان نمیدونن چجوری میشه واسه این Joikuspot کد یا کرک پیدا کرد؟.....آخه خودش نسخه تریال 10 روز است!

سلام آقا این joikuspot چیه ؟ کارش چیه به چه دردی میخوره ؟ من باهاش یخورده ور رفتم به نظرم چیزه جالبیه مثه اینکه اینترنتی کارش ؟
کسی چیزی میدونه؟
boingo هم نمیدونم چیه کارش یا اون یکی qik؟

amir200812
23-03-2011, 12:26
دیروز توی Nokia Ovi Suite برای آپدیت چک کردم! یک لحظه ورژن جدید رو نشون داد ولی فورن کانکشن ارور داد و خارج شد و بعد دیگه نبود!

کسی دیده؟

magi1991
23-03-2011, 13:19
راس میگیییییییییییییییییییییی ؟!؟!!؟!
یعنی ممکنه؟!؟!؟!

ashkan1360
23-03-2011, 20:47
من که الان رفتم ولی ندیدم چنین جیزی

YOUCOM
03-04-2011, 17:33
یه سوال تکراری دارم اما یه جواب جدید میخوام،

من قبلا با مطلب لینک زیر میتونستم اینترنت خونه رو از طریق وایرلس لپ تاپ شیر کنم و با وایرلس n97 ازش استفاده کنم ولی چند روز پیش که گوشی رو هاردریست کردم دیگه نتونستم این کارو کنم و همش میگه invali server name. میخواستم بدونم کسی راه ساده تری بلد نیست که بشه باهاش این کارو کرد؟

اینم لینک اون مطلب تو همین سایت:

emadpumad
04-04-2011, 19:46
یه سوال تکراری دارم اما یه جواب جدید میخوام،

من قبلا با مطلب لینک زیر میتونستم اینترنت خونه رو از طریق وایرلس لپ تاپ شیر کنم و با وایرلس n97 ازش استفاده کنم ولی چند روز پیش که گوشی رو هاردریست کردم دیگه نتونستم این کارو کنم و همش میگه invali server name. میخواستم بدونم کسی راه ساده تری بلد نیست که بشه باهاش این کارو کرد؟

اینم لینک اون مطلب تو همین سایت:

من والا از مطالعه این لینکی که گذاشتی چیز زیادی متوجه نشدم ولی اگه میخوای اینترنت موبایل رو واسه کامپیوتر شیر کنی (gprs رو به وایرلس تبدیل کنی و با لپتاپ یا
پیسی استفاده کنی ) میتونی خیلی راحت از نرم افزار
Joikusoft JoikuSpot Premium v.3.10 استفاده کنی

YOUCOM
05-04-2011, 19:10
من والا از مطالعه این لینکی که گذاشتی چیز زیادی متوجه نشدم ولی اگه میخوای اینترنت موبایل رو واسه کامپیوتر شیر کنی (gprs رو به وایرلس تبدیل کنی و با لپتاپ یا
پیسی استفاده کنی ) میتونی خیلی راحت از نرم افزار
Joikusoft JoikuSpot Premium v.3.10 استفاده کنی

دوست عزیز اونی که شما میگی که زیاد کار سختی نیست، من میخوام اینترنت لپ تاپو به موبایل انتقال بدم!

emadpumad
06-04-2011, 21:04
دوست عزیز اونی که شما میگی که زیاد کار سختی نیست، من میخوام اینترنت لپ تاپو به موبایل انتقال بدم!
حالا چرا میزنی؟
مگه من گفتم کار سختیه؟
من بلد نیستم چجوریه که اینترنت لپتاپو روی موبایل شیر کنی؟
من یه اینترنت 8 مگ دارم که فقط میتونم با لبتاپ بهش وصل شم اگه بخوام با موبایل باهاش وصل شم باید دستمو از پنجره خونمون بکنم بیرون تا جواب بده که زیاد حال نمیده پس به ما هم بگو تا حالشو ببریم

hamidreza0073
07-04-2011, 20:04
پس این آپدیت کوووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووووووووووو
خسته شودم از این گوشی مزخرف
هنگ.ری استارت.سرعت پایین.خدمات کم.
همون 5800 خیلی خیلی از این بهتره.
با این قیمت که این داره اصلا گوشی مناسبی نیس
:41:

YOUCOM
07-04-2011, 21:43
حالا چرا میزنی؟
مگه من گفتم کار سختیه؟
من یه اینترنت 8 مگ دارم که فقط میتونم با لبتاپ بهش وصل شم اگه بخوام با موبایل باهاش وصل شم باید دستمو از پنجره خونمون بکنم بیرون تا جواب بده که زیاد حال نمیده پس به ما هم بگو تا حالشو ببریم

داداش ما جسارت نکردیم :31: البته ما از اون امکانات فضایی نداریم، یه 512 انداختیم گوشه خونه میخوایم زیاد بیکار نمونه. :20: فقط من 4،5 ماه بود به همین روش به اینترنت وصل میشدم با گوشی. واقعا حال میده

ashkan1360
08-04-2011, 00:41
روی لپتاپ یه کانکشن ad hoc بساز با گوشیت بش وصل شو
و لذتشو ببر

حالا چرا میزنی؟
مگه من گفتم کار سختیه؟

8 مگ؟ :18::18::18::18::18::18:
یعنی سرعت دانلودت اینقدره ؟
از کجا آوردی ؟

YOUCOM
08-04-2011, 10:42
و لذتشو ببر

lاین راه سادشه ولی متاسفانه invalid server name میده :41:

emadpumad
08-04-2011, 17:50
و لذتشو ببر

8 مگ؟ :18::18::18::18::18::18:
یعنی سرعت دانلودت اینقدره ؟
از کجا آوردی ؟
نه بابا سرعت دانلودم 500 تا 600 کیلووه البته شبها روزا به زور تا 100 کیلو بایت میرهسه مگه چه خبره سرعت دانلود تو ایران 8 مگ باشه؟

habstem
09-04-2011, 09:17
سلام

دوستم نمی تونه تو n97ش برنامه های جاواشو به اینترنت وصل کنه!
مثلا نمی تونه از ebuddy استفاده کنه، connection failed می شه
ولی همینجوری می تونه به نت وصل شه

تنظیمات java application توی n97 کجاشه؟!

چی کار باید بکنه؟

ممنون

ashkan1360
09-04-2011, 14:19
lاین راه سادشه ولی متاسفانه invalid server name میده :41:

توی کانکشن ورودی اینترنت به رایانه ات باید تیک allow other network .... رو بزنی تا کار کنه.
زدی؟

نه بابا سرعت دانلودم 500 تا 600 کیلووه البته شبها روزا به زور تا 100 کیلو بایت میرهسه مگه چه خبره سرعت دانلود تو ایران 8 مگ باشه؟

این هم خیلی خوفه
از کجا گرفتی؟
چند میدی براش؟

emadpumad
09-04-2011, 16:39
توی کانکشن ورودی اینترنت به رایانه ات باید تیک allow other network .... رو بزنی تا کار کنه.
زدی؟

این هم خیلی خوفه
از کجا گرفتی؟
چند میدی براش؟

واسه من نیست واسه دانشگاهه .
خونه من نزدیک دانشگاهه و از شانس خوبم یه روز متوجه شدم که تو خونماینترنت ذانشگاه آنتن میده خوشبختانه چون طبقه 4 هستم ولی توی بقیه طبقات جواب نمیده.
روزایی که میرم دانشگاه میبینم دانشجواا دارن با اینترنت کار میکنن حرصم میگیره دلم میخواد بزنمشون چون سرعت دانلود من و میارن پایین :):31:

emadpumad
09-04-2011, 16:44
سلام

دوستم نمی تونه تو n97ش برنامه های جاواشو به اینترنت وصل کنه!
مثلا نمی تونه از ebuddy استفاده کنه، connection failed می شه
ولی همینجوری می تونه به نت وصل شه

تنظیمات java application توی n97 کجاشه؟!

چی کار باید بکنه؟

ممنون

setting=>application manager==>installed app===>rooye barnamehiemorede nazar option====>suit setting=====>access point
ok?

YOUCOM
09-04-2011, 18:00
زدی؟

بله میزنم ولی فرقی نمیکنه !

habstem
10-04-2011, 09:36
setting=>application manager==>installed app===>rooye barnamehiemorede nazar option====>suit setting=====>access point
ok?

نشد بازم
connrction failed !!

emadpumad
10-04-2011, 12:07
نشد بازم
connrction failed !!

اگه از سیم کارت ایرانسل استفاده میکنی کد #6*3*140* رو وارد کن بعد که واست تنظیمات رو فرستاد این مسیریو که تو پست بالایی نوشتم بورو و در اون قسمت ACCESS POINT رو به اون کانکشنی که واست فرتاده تغییر بده امکان نداره این جواب نده صد در صد راهش همینه ببین کجای کار رو اشتباه انجام میدی توجه داشتهد باش داخل قسمت INSTALL APP برنامه های جاوا آبی رنگ هستند و برنامه های سیمبین قرمز !

habstem
10-04-2011, 12:52
اگه از سیم کارت ایرانسل استفاده میکنی کد #6*3*140* رو وارد کن بعد که واست تنظیمات رو فرستاد این مسیریو که تو پست بالایی نوشتم بورو و در اون قسمت ACCESS POINT رو به اون کانکشنی که واست فرتاده تغییر بده امکان نداره این جواب نده صد در صد راهش همینه ببین کجای کار رو اشتباه انجام میدی توجه داشتهد باش داخل قسمت INSTALL APP برنامه های جاوا آبی رنگ هستند و برنامه های سیمبین قرمز !

اونم همین کارو کرد
ولی نشد !!!!!!!!!

:18:

saman_uv
10-04-2011, 21:46
سلام گوشیم هنگ کرد باتریشو دراوردم بیرون گذاشتم جاش وقتی روشن میکنم آرم اوله نوکیا میادو باز خاموش میشه به کامپیوتر وصل میکنم اول میشناستش ولی بعد ارور میده و وصل نمیشه چه باید کرد؟

hasanoooooooo
10-04-2011, 23:03
سلام گوشیم هنگ کرد باتریشو دراوردم بیرون گذاشتم جاش وقتی روشن میکنم آرم اوله نوکیا میادو باز خاموش میشه به کامپیوتر وصل میکنم اول میشناستش ولی بعد ارور میده و وصل نمیشه چه باید کرد؟

شما وقتی که خاموشه گوشی این سه دکمه رو که تو عکس میبینی بگیر همینطور که این دکمه ها رو گرفتی دکمه پاور رو هم بزن . ... همینطور دستت رو سه دکمه باشه تا ارم نوکیا رو وسط صفحه ببینی.... اگه با این کار مشکلت حل نشد مشکل سخت افزاریه....

saman_uv
10-04-2011, 23:11
مرسی اینو بزنم دفتر تلفنم و برنامه هام پاک میشن راه دیگه نداره که اونا پاک نشن؟
یه سوال دیگه داخله گوشیم از دفترچه تلفن بک آپ گرفته بودم اونم پاک میشه؟ پسوند فایل بک اپ که با گوشی میگیریم چیه؟ پیش فرض کجا ذخیره میشه؟

hasanoooooooo
10-04-2011, 23:27
مرسی اینو بزنم دفتر تلفنم و برنامه هام پاک میشن راه دیگه نداره که اونا پاک نشن؟
یه سوال دیگه داخله گوشیم از دفترچه تلفن بک آپ گرفته بودم اونم پاک میشه؟ پسوند فایل بک اپ که با گوشی میگیریم چیه؟ پیش فرض کجا ذخیره میشه؟

راه دیگه عمرا نیست. بک اپتون کجا بود؟ mass memory فرمت نمیشه. اما پیش فرض تو همون c هست... شما مطمعن باش هیچ راهی برای گرفتن اون شماره ها نیست... با همین کار شاید حداقل بتونی گوشیرو نجات بدی.... تعمیرات موبایل هم از نظر نرم افزاری کاری بیشتر از این انجام نمیدن. راستی شماره هات تو گوشی بود یا سیم کارت؟ ....

برای اطمینان مموری و سیم کارتتو در بیار شاید شماره هات رو همین 2 تا باشه.... :46:

saman_uv
10-04-2011, 23:50
شماره هام رو مموری گوشی بوده متاسفانه
ولی دیگه چاره ای ندارم الان اون کارو انجام دادم گوشی بالا اومد ولی شماره تلفن و اس ام اسو اینام نابود شد

hasanoooooooo
11-04-2011, 09:37
شماره هام رو مموری گوشی بوده متاسفانه
ولی دیگه چاره ای ندارم الان اون کارو انجام دادم گوشی بالا اومد ولی شماره تلفن و اس ام اسو اینام نابود شد

حداقل گوشی بالا اومد... ببین شماره ای تو سیم کارت نبود؟ باید بری و از سیم کارت منتقلش کنیا.... :10:

saman_uv
11-04-2011, 12:21
نه همه رو رو گوشی سیو میکنم همیشه . . .

nhkARAMI
12-04-2011, 13:12
منظور از كانكشن ad hocچيه؟من اينترنتم از يك شبكه داخلي تامين ميشه.چطور ميتونم موبايل را بهش وصل كنم

magi1991
13-04-2011, 21:23
دوستان هیشکی خبر از آپدیت نداره؟!

hamidreza0073
18-04-2011, 10:13
من آپدیت میـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــخوام:19:

hamidreza0073
18-04-2011, 19:06
دوستان من 2تا مشکل با گوشیبم پیدا کردم
1-کلید قفلش شکست:41:
2-اون 2 تا کلید لمسیش(سبز و قرمز) بعد از اینکه صفحه قفل میشه روشن میمونه البته یکم کم نور تر
کمکم کنید تورو خدااااااااااااااا:42:

emadpumad
19-04-2011, 18:38
دوستان من 2تا مشکل با گوشیبم پیدا کردم
1-کلید قفلش شکست:41:
2-اون 2 تا کلید لمسیش(سبز و قرمز) بعد از اینکه صفحه قفل میشه روشن میمونه البته یکم کم نور تر
کمکم کنید تورو خدااااااااااااااا:42:
فکتوری ریست کن درست میشه #7370#*

hamidreza0073
20-04-2011, 20:57
فکتوری ریست کن درست میشه #7370#*

کردم!اولش همونجور بود ولی بعد از چند ساعت خودش درس شد.ممنونم
:11:

Majid-6120
20-04-2011, 23:14
سلام

روش جدید برای هـــک آخرین فریمور Nokia N97 و دیگر گوشی ها :

Majid-6120
22-04-2011, 11:40
سلام

دوستان حالا که N97 هـــک شده ، میتونین بازی های ما قبل تاریخ N-Gage رو بازی کنین : دی

ولی دور از شوخی بعضی بازی هاش ارزش بازی رو دارن .

مثلا من الان دارم Resident Evil رو تموم میکنم . خیلی قشنگه . یا مثلا Crash یا Asphalt 3 .

امتحان کنین . خیلی کیف میده !

YOUCOM
07-05-2011, 12:01
سلام

دوستان حالا که N97 هـــک شده ، میتونین بازی های ما قبل تاریخ N-Gage رو بازی کنین : دی

ولی دور از شوخی بعضی بازی هاش ارزش بازی رو دارن .

مثلا من الان دارم Resident Evil رو تموم میکنم . خیلی قشنگه . یا مثلا Crash یا Asphalt 3 .

امتحان کنین . خیلی کیف میده !

مجید جان دمت گرم که تو حداقل آواتارتو عوض کردی یه مقدار رنگ لعاب اینجا عوض شد. آپدیت که نمیشه. انجمنه داریم؟؟؟! :31:

magi1991
11-05-2011, 09:56
بچه ها جدی نوکیا چرا آپدیت نداد واسه ما؟!
واقعا یادش رفت ؟!

amir200812
11-05-2011, 10:49
بچه ها جدی نوکیا چرا آپدیت نداد واسه ما؟!
واقعا یادش رفت ؟!
یادش نرفت!
کلا نوکیا دیگه نوکیای 2 3 سال پیش نیست!
بیشتر شبیه کارخانجات وطنی با مشتری رفتار میکنه، پشتیبانی -0- هست!
حالا بماند که گوشی هاش هم دیگه برتر نیستند و در برابر گوشی های برند های دیگه مثل اسباب بازی هستند!!!!!!

من که دارم میرم طرف سامسونگ و انروید! و تا 20 سال دیگه هم فکر نکنم برگردم به اینطرفا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

YOUCOM
16-05-2011, 18:29
کاشکی n73 رو نمیفروختم، هنوزم که هنوزه تاپیکش پرباره :41:

magi1991
17-05-2011, 17:28
دوستان
حالا که دیگه آپدیت نیومد برا ما
میشه بگید کدوم فریمور کوک شده بهتره ؟!
اصلا پیشنهاد میکنید؟!

behrooz.shie
18-05-2011, 23:04
دوستان
حالا که دیگه آپدیت نیومد برا ما
میشه بگید کدوم فریمور کوک شده بهتره ؟!
اصلا پیشنهاد میکنید؟!

قول میدم بهت که اگه با فریمور کوک شده فلش کنی دیگه دوست نداری مال خودشو بریزی ! :31:

hamidreza0073
24-05-2011, 21:39
ما مردیم و هنوز این آپدیت لعنتی نیومد
فک کنم نوکیا کلا n97 رو فراموش کرده
من دیگه هیچ وقت نوکیا نمیخرم میرم با سام یا اچ تی سی واندروید حال میکنم خیلی بهتر از این نوکیای آشغاله

amir200812
25-05-2011, 02:20
ما مردیم و هنوز این آپدیت لعنتی نیومد
فک کنم نوکیا کلا n97 رو فراموش کرده
من دیگه هیچ وقت نوکیا نمیخرم میرم با سام یا اچ تی سی واندروید حال میکنم خیلی بهتر از این نوکیای آشغاله
عزیزم من به این نتیجه حدود 3 4 ماه پیش رسیدم!
نوکیا دیگه فقط یک اسم هست، در گذشته مونده و در آینده جایی نداره!

magi1991
25-05-2011, 09:58
قول میدم بهت که اگه با فریمور کوک شده فلش کنی دیگه دوست نداری مال خودشو بریزی ! :31:

aval sharmande,
ba mobile umadam,
bbakhshiiid english ,mitypeam
.
dadash khob chejuri dl konam!?
asn man sar dar nmiaram :(
chejurie!?
version dare?!
.
mamnun misham bgid :)
bazam sorry :)

behrooz.shie
25-05-2011, 23:19
aval sharmande,
ba mobile umadam,
bbakhshiiid english ,mitypeam
.
dadash khob chejuri dl konam!?
asn man sar dar nmiaram :(
chejurie!?
version dare?!
.
mamnun misham bgid :)
bazam sorry :)
تو بخش فریمور های کوکشده هست :20: چندتای
با جف میتونی فلش کنی :40:
ورزنش باید اخرین ورزن باشه :31: اگه نباشه گوشیت خاموش میشه و باید دانگری بشه !

موفق باشید :40:

hamidreza0073
01-06-2011, 18:48
نوکیا=آشغال
از این به بعد به همه دوستام میگم نوکیا نخرن خیلی مزخرفه مخصوصا n97

AdriftSlave
06-06-2011, 15:07
دوستان چند ماه پیش یه 97 سفید مفتی به من رسید و تو این چند ماه باهاش سروکله زدم! بسرم زده آپدیتش کنم اما سرچ که زدم کلی سلوشن بود که نفهمیدم کدومو چیکار کنم. کسی می تونه کمکم کنه؟

ashkan1360
07-06-2011, 08:05
سلام
این زبانه اسلایدینگ گوشی که صفحه رو قفل میکنه شکست به سلامتی
تعمیر میشه ؟
تو شیراز؟

YOUCOM
07-06-2011, 22:25
گل بود به سبزه نیز آراسته شد. تو اتوبوس اومدم بشینم، این لعنتیم دستم بود که صفحش خورد به لبه صندلی و LCDش به اندازه 3 میلیمتر خش افتاد، حالا روزی چند بار تاچش از کاز میفته و بعد از چندبار ری‌استارت درست میشه، الان باید بره تعمیر یا راه دیگه ایم داره؟؟؟؟

mojtaba_18843
10-06-2011, 12:27
سلام دوستان.
یه نرم افزاری دیدم که بعد از نصب وقتی گوشی زنگ میخوره تا قفل گوشی را با کلید کناری گوشی باز نکنی نمیشه جواب داد کسی میدونه اسمش چیه؟

sourena
10-06-2011, 12:30
گل بود به سبزه نیز آراسته شد. تو اتوبوس اومدم بشینم، این لعنتیم دستم بود که صفحش خورد به لبه صندلی و LCDش به اندازه 3 میلیمتر خش افتاد، حالا روزی چند بار تاچش از کاز میفته و بعد از چندبار ری‌استارت درست میشه، الان باید بره تعمیر یا راه دیگه ایم داره؟؟؟؟

به احتمال زیاد مشکل سخت افزاریه. به تعمیرگاههای مجاز نوکیا مراجعه کنید.

اتصالات انتهای عباس آباد و میرداماد، خیابان شاه نظری.

behrooz.shie
13-06-2011, 01:13
احتمالا سخت افزاریه !

amir200812
15-06-2011, 11:19
سلام دوستان، من که رفتم به سمت آندروید و سامسونگ!

دیروز یه گالاکسی اس خریدم، خیلی خیلی بهتر هست!
نوکیا دیگه فقط گوشی های زیر 150 تومنش ارزش خرید داره!

hamidreza0073
16-06-2011, 11:55
سلام
این زبانه اسلایدینگ گوشی که صفحه رو قفل میکنه شکست به سلامتی
تعمیر میشه ؟
تو شیراز؟

سلام دوست گلم.این مشکلو منم داشتم ولی به راحتی تعمیر میشه
اگه بتونی فقط کلید قفلشو پیدا کنی ک هیچ ولی اگه پیدا نکردی باید یه قاب کامل بخری
تو شیراز هم به راحتی میتونی درستش کنی
موفق باشی

Shadow Wolf
18-06-2011, 11:40
سلام دوستان یه سوال
میخواستم بیبنم چطوری میشه اطلاعات تو گوشی یعنی مثلا کانتکس و اس ام اس هارو انتقال بدم به کامپیوتر یا یه گوشیه دیگه غیر از نوکیا؟؟؟

jak_1300
18-06-2011, 12:03
سلام دوستان یه سوال
میخواستم بیبنم چطوری میشه اطلاعات تو گوشی یعنی مثلا کانتکس و اس ام اس هارو انتقال بدم به کامپیوتر یا یه گوشیه دیگه غیر از نوکیا؟؟؟

سلام باید برنامه ovi suite رو داشته باشی دانلودش کن و بعد نصب کن سرچ کنی پیدا میکنی تو خوسایت نوکیا آخرین ورژنش هست

amir200812
19-06-2011, 08:20
سلام باید برنامه ovi suite رو داشته باشی دانلودش کن و بعد نصب کن سرچ کنی پیدا میکنی تو خوسایت نوکیا آخرین ورژنش هست

توی موبایلستان تو بخش اندروید یه همچین آموزشی هست، یه سر به اونجا بزن!

asal.rasuli
03-07-2011, 12:43
سلام به همه دوستان
ميخاستم بدونم كسي نرم افزار اسمارت كام براي n97 سراغ داره
من نرم افازارشو دارم ولي تاچ نيست

ashkan1360
03-07-2011, 21:33
سلام به همه دوستان
ميخاستم بدونم كسي نرم افزار اسمارت كام براي n97 سراغ داره
من نرم افازارشو دارم ولي تاچ نيست

تو تاپیک برنامه های s60v5 هست فارسی هم هست تاچ هم هست

asal.rasuli
05-07-2011, 18:18
تو تاپیک برنامه های s60v5 هست فارسی هم هست تاچ هم هست

سلام شرمنده من گشتم ولي يكي دو تا نرم افزار كه بود همون ورژن 1/56 بود كه خودم دارم
ميشه لينكش رو بذاري

behrooz.shie
09-07-2011, 02:17
سلام شرمنده من گشتم ولي يكي دو تا نرم افزار كه بود همون ورژن 1/56 بود كه خودم دارم
ميشه لينكش رو بذاري
تا دلت بخواد هست این نرم افزار تو اون بخش :13: شما چه جوری ندیدید ؟!!
میتونی از Serch هم استفاده کنی !

saman_uv
20-07-2011, 22:48
سلام
گوشیم خیلی هنگ داره هر وقت خاموش کنم باید 5 بار خاموش روشن کنم تا تاچش بیاد بالا مشکل از چیه؟

aydin_eb7777
21-07-2011, 16:42
سلام
گوشیم خیلی هنگ داره هر وقت خاموش کنم باید 5 بار خاموش روشن کنم تا تاچش بیاد بالا مشکل از چیه؟
---------
سلام
مستر ریست یا هارد ریست کردی که ببینی درست می شه یا نه؟

saman_uv
21-07-2011, 21:12
آره بازم هنگ داره ولی کمتر یه اس ام اس بخوام reply کنم تقریبا 12 ثانیه طول میکشه رومشم تقریبا2 گیگش پره...
در کل اصلا راضی کننده نیست

jak_1300
24-07-2011, 11:19
سلام دوستان من گوشيم خيلي تو باز كردن عكسها كند شده يا جواب يه اس ام اس رو بخوام ريپلي كنم كلي طول ميده چيكار بايد كرد به نظره شما ؟ راهي وجود داره كه بشه درايو سي رو ريست كرد؟ يا فرمت كرد

hamidreza0073
28-07-2011, 12:23
گل بود به سبزه نیز اراسته شد

چن روز پیش رفتم دیجی کالا قیمت گوشی ها رو ببینم دیدم نوشتهn97 ساختش متوقف شد:18:
واقعا واسه خودم متاسفم که این گوشی رو خریدم

YOUCOM
29-07-2011, 22:56
سلام
بچه ها امکان افزایش رم گوشی وجود داره؟ من یه چیزایی شنیدم ولی شک دارم بشه مثل کامپیوتر رم رو بالا برد. اینه که گفتم یه نظری هم از شما بخوام.

ممنون

jak_1300
29-07-2011, 23:25
سلام دوستان جديداً وقتي ميخوام با مروگر گوشيم وارد اينترنت شم يا سايتي رو باز كنم ارور ميده page not found . check web adres
حالا اين در صورتيه كه تمامه تنظيمات مربوط به جي پي آر اسم درسته به صورتي كه به راحتي ميتونم با گوشيم ايميل بزنم و ايميل دريافت كنم به نظره شما مشكلش چيه؟ چيكار بايد بكنم ؟؟؟

emadpumad
31-07-2011, 17:58
به به سلام دوستان قديمي
هنوز منتظر اب ديتيم?
من كه رفتم اخر يه ipad ٢خريدم خودمو راحت كردم .
N ٩٧ رو هم انداختمش ته جيبم روزي يكي دو بار قيافشو بيشتر نمي بينم
دهنمونو سروسي كرده بود اين قضيه ابدىتش اخريا
ولي خودايي دم apple كرم تو اين ٢هفته كه من ipad خريدم ٢ تا اب ديت دادهً....!!!
الانم كه به تازه كي شده بزرك ترين توليد كننده و فروشنده تلفن همراه در دنيا ...!
فقط با ٣ مدل كوشي!
امروز تو سايت zoomit.ir خوندم كه دارايي نقدى apple از كل دارايي نقدي ايالات متحده بيشترا!

---------- Post added at 06:58 PM ---------- Previous post was at 06:55 PM ----------

سلام دوستان جديداً وقتي ميخوام با مروگر گوشيم وارد اينترنت شم يا سايتي رو باز كنم ارور ميده page not found . check web adres
حالا اين در صورتيه كه تمامه تنظيمات مربوط به جي پي آر اسم درسته به صورتي كه به راحتي ميتونم با گوشيم ايميل بزنم و ايميل دريافت كنم به نظره شما مشكلش چيه؟ چيكار بايد بكنم ؟؟؟

از كد *١٤٠*٣*٦# استفاده كن و تنظيمات جديد رو جايكذين كن

hamidreza0073
01-08-2011, 16:29
به به مبارکه ولی ما باید حالا حالاها بشینیم ببینم کی بختمون باز میشه:46:
خیلیییییییییی مشکل داره این گوشی هر روز که میگذره مشکل جدید کشف میکنم واسم سرگرمی شده:31::27:

emadpumad
03-08-2011, 19:55
خیلیییییییییی مشکل داره این گوشی هر روز که میگذره مشکل جدید کشف میکنم واسم سرگرمی شده:31::27:
چاکرتیم آقا به نظر من دیگه منتظر update نباش واسه اینکه به گفته دوستان دیگه تولیدشم متوقف شده !:13:

behrooz.shie
06-08-2011, 16:08
از این به بعد دیگه باید منتظر فریمور های کوک شده باشید :31:

emadpumad
06-08-2011, 23:11

برادر زن و بجه نشسته اينجا ها اين جه اواتاريه؟

hamidreza0073
10-08-2011, 16:02
بله ببخشید عوضش کردم:10:

hamidreza0073
13-08-2011, 23:00
این چه وضعشه؟اینجا کاملا مرده آخرین ارسالو من هفته پیش داشتم:41:
ان 97 دیگه فراموش شد نه آپدیت میاد نه تولید میشه و نه بحثی هست....:sad:

ashkan1360
14-08-2011, 11:08
آره داداش
چی بگیم خوب ؟

hamidreza0073
15-08-2011, 20:59
آره داداش
چی بگیم خوب ؟

حرف خاصی که نداریم :31:
ولی هرکی یه مشکل جدید کشف کرد بیاد اینجا بگه بخندیم:27::27:
تا دلت بخواد من بااین گوشی مشکل دارم:31:

YOUCOM
20-08-2011, 00:00
ولی انصافا گوشی قشنگیه، حیفه به این زودی رها شده. n73 خیلی بیشتر از این ساپورت شد!

hamidreza0073
20-08-2011, 21:32
ولی انصافا گوشی قشنگیه، حیفه به این زودی رها شده. n73 خیلی بیشتر از این ساپورت شد!

آره هنوزم با اینکه مشکلایی داره دلم نمیاد عوضش کنم
به قول شما گوشیه قشنگیه:27::27:
اوایل که اومد خیلیییییییی طرفدار داشت ولی نمیدونم چرا نوکیا بیخیالش شد حتی دیگه تولیدش نمیکنه هنوز 2 سال نیست که اومده:41:
نوکیا الان سرش شلوغه هم داره ان 9 با یه سیستم عامل جدید میده هم داره روی گوشی های سیمبیان 3 کار میکنه که انا روش بریزه وسه همین دیگه وقت نمیکنه به پادشاه بازنشستش(n97 :27:) برسه

jak_1300
20-08-2011, 21:39
نميشه همگي با هم يه درخواست بفرستيم براشون يا يه صفحه تو فيس ب و ك امضا جمع كنيم تا به خودشون بيان و اين گوشي رو ساپورت كنن؟؟؟؟؟نظرتون چيه؟

YOUCOM
20-08-2011, 21:42
نميشه همگي با هم يه درخواست بفرستيم براشون يا يه صفحه تو فيس ب و ك امضا جمع كنيم تا به خودشون بيان و اين گوشي رو ساپورت كنن؟؟؟؟؟نظرتون چيه؟

ساپورت کردن وقت و هزینه میخواد، امضا جمع کردن که واسه اونا پول نمیشه!!

jak_1300
20-08-2011, 21:45
حالا سنگ مفت گنجيشك هم مفت شايد بگيره خدا وكيلي خيلي ها هستن كه هم درده منو شما هستن همه جايه دنيا اگه تو ف ي س ب و ك يه صفحه درست كنيم يه عالمه لايك ميگيريم بخدا

hamidreza0073
20-08-2011, 23:30
فک نکنم جواب بده
حتی یه فریمور کوک شده هم واسش نمیاد:41:

morsadr
23-08-2011, 16:37
سلام اساتید گرامی .
من گوشی N97 دارم و از اینتر نت وایرلس استفاده می کنم . می خواهم بدونم برای استفاده از VPN تنظیمات گوشی به چه صورتی است و IP مورد نظر را باید کجا وارد کنم ؟
با تشکر فراوان .:11:

hasanoooooooo
25-08-2011, 15:56
دوستنان سرعت انتقال فایل از گوشی به pc و بلعکس برای من خیلی کند تر از اونی هست که فکر میکردم!! بعد از1 سال برای بارا اول با مموری خود گوشی تست کردم سرعت بالای 1 مگابایت نمیره! کسی نتونسته برای رهایی ازر این مشکل تدبیری اتخاذ کنه؟

hamidreza0073
27-08-2011, 11:52
دوستنان سرعت انتقال فایل از گوشی به pc و بلعکس برای من خیلی کند تر از اونی هست که فکر میکردم!! بعد از1 سال برای بارا اول با مموری خود گوشی تست کردم سرعت بالای 1 مگابایت نمیره! کسی نتونسته برای رهایی ازر این مشکل تدبیری اتخاذ کنه؟

شاید مشکل از usb pcشما باشه
با یه فلش یا یه گوشی دیگه تست کن یا کابلتو عوض کن
چون فک نکنم گوشی مشکلی از این بابت داشته باشه
موفق باشی

aliram38
27-08-2011, 12:44
سلام
من وقتی پروفایل های دیگه رو انتخاب میکنم ویبره غیر فعال میشه . حتی دستی ویبره رو فعال میکنم ولی بازم وقتی گوشی زنگ میخوره ویبره نمیشه.
فقط تو پروفایل اصلی (General) ویبره فعاله.
کسی میدونه مشکل کجاست؟
ورژن نرم افزار هم V22.0.110 هست که در تاریخ 2011.06.10 بروز شده.

emadpumad
28-08-2011, 22:54
سلام
من وقتی پروفایل های دیگه رو انتخاب میکنم ویبره غیر فعال میشه . حتی دستی ویبره رو فعال میکنم ولی بازم وقتی گوشی زنگ میخوره ویبره نمیشه.
فقط تو پروفایل اصلی (General) ویبره فعاله.
کسی میدونه مشکل کجاست؟
ورژن نرم افزار هم V22.0.110 هست که در تاریخ 2011.06.10 بروز شده.

ashkan1360
29-08-2011, 06:07
من گوشيم خيلي كند شده بود
همش ميرفت رو اعصبام
با 7370 ريست كردم
كندتر شده حالا

emadpumad
01-09-2011, 17:40
من گوشيم خيلي كند شده بود
همش ميرفت رو اعصبام
با 7370 ريست كردم
كندتر شده حالا
یه بار دریگه ریست کن درست میشه

YOUCOM
04-09-2011, 18:58
یه بار دریگه ریست کن درست میشه

ریست فکتوری کنم فقط اطلاعات درایو c پاک میشه یا مموری هم میپره؟؟

emadpumad
05-09-2011, 00:42
ریست فکتوری کنم فقط اطلاعات درایو c پاک میشه یا مموری هم میپره؟؟
فقط درایو c به حالت کارخانه برمیگرده (فرمت میشه)

YOUCOM
10-09-2011, 22:31
من گوشیمو ریست مستر کردم و 5 روز گذشت ولی اینجا همچنان سوت و کوره...

jak_1300
11-09-2011, 19:54
سلام دوستان يه گزينه هست كه نشون دهنده پرينت هستش چجوري ميشه پرينت گرفت كسي تا حالا اينكار رو كرده؟
اگه كسي ميدونه خيلي ممنون ميشم راهنمايي كنه

hamidreza0073
12-09-2011, 12:35
من گوشیمو ریست مستر کردم و 5 روز گذشت ولی اینجا همچنان سوت و کوره...

گوشیتو فلش کن یا با یه فریمور دیگه فلش بزن

---------- Post added at 01:35 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

سلام دوستان يه گزينه هست كه نشون دهنده پرينت هستش چجوري ميشه پرينت گرفت كسي تا حالا اينكار رو كرده؟
اگه كسي ميدونه خيلي ممنون ميشم راهنمايي كنه

من تاحالا این کارو نکردم ولی فکر کنم باید با بلوتوث به پرینتر وصل بشین.یه راه دیگه هم اینه که تبدیل بگیرین و به یو اس بی وصل کنین

jak_1300
12-09-2011, 20:26
يعني گوشي رو مستقيم به پرينتر بزنم؟

*M!L4D*
12-09-2011, 22:21
يعني گوشي رو مستقيم به پرينتر بزنم؟

بله میتونید این کار رو انجام بدید اگه پرینتر شما پورت USB استاندارد داشته باشه :46:

MTM 1
03-10-2011, 14:17
سلام دوستان یه برنامه پیدا کردم SPB shel 3D گفتم شاید برای شما هم جالب باشه . این برنامه کارش اینکه os گوشیتون شبیه به اندروید میکنه (فقط شکل و شمایلشو) من که خودم برای چند وقتی بدم نیومد یه تنوعی میشه تو سیمبیان S60 5th
این برنامه برای تمامos موبیل هم اومده (البته این تریاله) ولی فکر کنم بعضی ها واسه خریدشم راغب بشن
این لینکه دانلودش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم باحاله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tv intrnet
چندتا برنامه دیگه مثل wireless و بازی داره

MTM 1
03-10-2011, 14:35
ولی در کل من خودم از سیمبیان خودش بیشتر خوشم میاد تا این (سیمبیان کار باهاش آسون تره خوب مخصوصا تو SmS , Call ) باز با خودتونه .

YOUCOM
21-10-2011, 11:47
صرفا جهت بالا کشیدن تاپیک N97

:31:

---------- Post added at 11:47 AM ---------- Previous post was at 11:43 AM ----------

دوستانی که با این گوشی مشکل دارید و دلتون رو زده (از جمله خودم) اگه برید صفحات اول تاپیک رو بخونید کلی روحیه میگیرید...

چه جوی داد این گوشی اونموقع ها ... :31:

magi1991
30-10-2011, 20:03
نوكيا واسه ٥٨٠٠ فريموير جديد داد!!!!
اين n97 واقعا فرامووش شدس انگار!
اين گووشي ميتوونس تا مدتها بهترين باشه! :(

hamidreza0073
30-10-2011, 22:32
اگه واسه 5800 داد پس یعنی واسه ان 97 هم میده فعلا باید دعا کنیم:46:

YOUCOM
02-11-2011, 22:33
اگه واسه 5800 داد پس یعنی واسه ان 97 هم میده فعلا باید دعا کنیم:46:

تا حالا nتا آپدیت واسه 5800 اومده ولی هیچ خبری از n97 نبوده. توهم آپدیت برت نداره دادا :46:

hamidreza0073
02-11-2011, 23:57
تا حالا nتا آپدیت واسه 5800 اومده ولی هیچ خبری از n97 نبوده. توهم آپدیت برت نداره دادا :46:

بالاخره باید یه جوری دلمونو خوش کنیم دیگه:31:

emadpumad
13-11-2011, 21:09
خدا وکیلی این چه سیستم زندگی هست که ماداریم که باید دلخوش آپدیت نوکیا باشیم؟
گوشیم شده انگار چماق !
روزی 20 بار خود به خود خاموش میشه

hamidreza0073
13-11-2011, 23:36
این مشکلو منم دارم:31:
دلمون خوشه اسمارت فون نوکیا دارم:41:

bahare1370
25-11-2011, 16:56
سلام به همه دوستان
میخواستم بدونم کسی میدونه فریمویر جدید n97 کی میاد؟بابا دیگه خسته شدم ازش.یکنواخت شده.واسه همه میاد جز گوشی ماها اه اه.

magi1991
29-11-2011, 22:38
سلام به همه دوستان
میخواستم بدونم کسی میدونه فریمویر جدید n97 کی میاد؟بابا دیگه خسته شدم ازش.یکنواخت شده.واسه همه میاد جز گوشی ماها اه اه.

میتوونید از فریمویر های کوک شده استفاده کنید تا از حالت یکنواختی خارج شه :5:

hamidreza0073
30-11-2011, 22:55
من کوک شده دارم روز 10 بار ری استرات میشه همون اورجینال بریز بهتره

soroush20
02-12-2011, 08:45
از 5800 خیلی خشگل تره

hamidreza0073
03-12-2011, 01:02
از 5800 خیلی خشگل تره

در این که اصلا شکی نیست:27:

YOUCOM
21-12-2011, 22:23
سلامتی n97 که هیچکس ازش راضی نیست و همیشه تو نیمه بالای صفحه فروم نوکیاس :دی

hamidreza0073
02-01-2012, 00:03
تازگیا چه خبر از این گوشی اشغال ما؟:31:

DJ.Mamal
02-01-2012, 08:49
تازگیا چه خبر از این گوشی اشغال ما؟:31:
خبری نیست فعلا تو هنگه!!!:31:

یه فیرم ور پورت شده یا کاستوم براتون بذارم از گوشیتون لذت ببرین؟

emadpumad
03-01-2012, 01:37
خبری نیست فعلا تو هنگه!!!:31:

یه فیرم ور پورت شده یا کاستوم براتون بذارم از گوشیتون لذت ببرین؟
من که یه فریمور کاستوم روش نسب کردم خود به خود روزی ده بار خاموش میشه

BF.Me
03-01-2012, 01:46
یه روز میرسه که galaxy s II هم روزی 10 بار خاموش میشه :31:

YOUCOM
06-01-2012, 00:11
galaxy s II رو گرفتم دستم حس پیغمبری بهم دست داد :دی

ولی با همه این حرفا آی لاو یو n97

:thumbsup:

morsadr
08-02-2012, 18:23
سلام دوستان
یک سوال فنی داشتم . می خواستم بدونم که چجوری میشه اس ام اس ها از روی فون مموری به روی Mass memory منتقل کرد ؟
با تشکر :11:

Computer 01
09-03-2012, 23:18
سلام..
افسردگي گرفتم اومدم توي اين كلوپ !!
رفقا خواهرم اين گوشي رو گرفته ولي هيچ بازي روش نصب نميشه.. حتي بازياي ساين شده.. چيكارش كنم ؟

DJ.Mamal
10-03-2012, 10:23
سلام..
افسردگي گرفتم اومدم توي اين كلوپ !!
رفقا خواهرم اين گوشي رو گرفته ولي هيچ بازي روش نصب نميشه.. حتي بازياي ساين شده.. چيكارش كنم ؟
باید هکل!!!! (همون چیز...اره :21: )بشه
آموزش هکل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

19baby91
10-03-2012, 20:50
نوكيا واسه ٥٨٠٠ فريموير جديد داد!!!!
اين n97 واقعا فرامووش شدس انگار!
اين گووشي ميتوونس تا مدتها بهترين باشه! :(

حالا اگه ما 5800 داشتیم هرروز برا n97 فریمور جدید میومد،خداوکیلی شانسه ما داریم؟؟؟؟:41:

emadpumad
27-03-2012, 18:25
خبری از فریمور جدید نشد ؟؟؟؟

Sent From Mr Emad iPad Using Tapatalk

YOUCOM
29-03-2012, 00:52
بیخیال فریمور بشید دوستان، با همینی که هست سر کنید تا ببینیم خدا چی میخواد :|

ashkan1360
05-04-2012, 06:41
سلام
ميگم حالا كه خبري از آپدت نيست ميشه رو اين گوشي آندروييد نصب كرد ؟
من دوستم گوشيHTC ويندوزش رو برداشت و آندروييد گذاشت

رضا جنگنده
11-05-2012, 17:57
سلام
ميگم حالا كه خبري از آپدت نيست ميشه رو اين گوشي آندروييد نصب كرد ؟
من دوستم گوشيHTC ويندوزش رو برداشت و آندروييد گذاشت
سلام
با با همین سیمبین سرعتش کمه دیگه اگه اندروید نصب بشه چه شود.
ولی هنوزم با اینکه کلی این گوشی مشکل داره دوست ندارم عوض کنم.:31:

emadpumad
31-05-2012, 10:06
درود
دوستان این گوشی قشنگ من روزی یک بار حد اقل به صورت یواشکی خاموش میشه !
یه بار فریمور کوک شده با جف ریختم روش ولی الان فریمور اورجینالشه
کسی ننمیدونه چیشه ؟

parisa r
10-12-2013, 20:39
دوستان همین الان دیدم از nokia suit یک آپدیت اومده برام ولی هنوز موفق به آپدیت نشدم .... اطلاعاتی داشتید خبر بدید
چطور میتونم مستقیم آپدیت رو بگیرم و بعد نصب کنم یعنی با suit نباشه؟:n13:

version 22.0.110
download size 132 mb

mozafari20200
12-02-2014, 12:55
به نام خدا
نرم افزار جی پی اس جهت نوکیا با سیستم عامل سیمبین
نقشه کامل با مشخص کردن تمام جوانب حتی کوچه ها
بدون نیاز به اتصال به اینترنت
قابلیت تغییر محیط نرم افزار به نقشه واقعی سطح زمین

اینجانب محسن مظفری محصل در رشته IT نزدیک به یک سال و نیم است که گوشی نوکیا nokia n97 دارم...و تقریبا تمام نرم افزار های جی پی اس آن را یافته-تست کرده واستفاده نموده ام...

بهترین نرم افزاری که تست نموده واستفاده می کنم و واقعا کاربردی هست و بدون هیچ مشکلی کارشو انجام میده نرم افزار جی پی اس گوشی نوکیا ان 97 است که پس از روز ها تلاش و گشتن وتست نرم افزار های مختلف نرم افزاری را یافتم که نقشه اکثر شهر های ایران را دارا میباشد و از همه مهمتر با زبان فارسی شما را به مقصد هدایت میکند..این نرم افزار در مسافرتها واقعا کاربردی هستش و کلی در وقت و انرژی شما صرفه جویی میشه شما مثلا توی یک شهر دیگه هستید و اونجا رو خوب بلد نیستید .مکان هتل یا مسافرخانه ای رو که در اون مستقر شدید رو پس از ذخیره در نرم افزار ثبت و با خیال راحت هر نقطه شهر که میخاید برید برای بازگشت به محل ذخیره شده فقط کافیه رانندگی به اون نقطه رو انتخاب و بقیه کارا رو به اون واگذار کنید نرم افزار خودش بقیه کارا رو انجام میده........علاوه بر نمایش مسیر روی نقشه برای اینکه حواستون حین رانندگی پرت نشه بصورت صوتی و با صدای فارسی شما رو از کوتاهترین مسیر به مقصد میرسونه.....!!!! نکته دیگه اینه که شما میتونید حالت نقشه رو به ماهواره ای تغییر بدین و از نقشه واقعی استفاده کنید(همانند گوگل ارث که تصویر واقعی سطح زمین رو نشون میده .این مطالبی رو که گفتم همش رو خودم کاملا روی گوشیم دیدم وتضمینیه.ان شاءا...فیلمش رو هم تهیه میکنم و برای دیدن روی سایت میزارم.و در پایان از همه مهمتر این نرم افزار به هیچ عنوان به اینترنت نیازی نداره و بصورت آفلاین یعنی بدون دسترسی به اینترنت از آنها برروی موبایل خود استفاده نمایید..چون این نرم افزار بصورت کامل ارائه شده است (نقشه کامل اکثر شهر ها)نیاز به حدود دو گیگا بایت حافظه میباشد..در یک کلام این نرم افزار حرفی برای گفتن باقی نذاشته....و حالا حاضرم این نرم افزار به همراه نقشه ها رو که با تلاش فراوان و پس از تست چندین نرم افزار بهش رسیدم رو در اختیار بقیه بزارم البته به همراه این نرم افزار یک نرم افزار دیگه هم برای شما فرستاده میشه که باید قبل از هر چیز اونو روی گوشی نصب کنید تا ورژن اون رو ببره بالا کسی هم اگه مشکلی داشت پشتیبانی و راهنمایی لازم توسط تماس تلفنی انجام میشه......جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09159616792 تماس بگیرید........

پس از نصب واستفاده از این نرم افزار شوکه خواهید شد
:n19::n19::n19::n19:

mozafari20200
12-02-2014, 22:05
اینجانب محسن مظفری محصل در رشته IT نزدیک به یک سال و نیم است که گوشی نوکیا nokia n97 دارم...و تقریبا تمام نرم افزار های جی پی اس آن را یافته-تست کرده واستفاده نموده ام...

بهترین نرم افزاری که تست نموده واستفاده می کنم و واقعا کاربردی هست و بدون هیچ مشکلی کارشو انجام میده نرم افزار جی پی اس گوشی نوکیا ان 97 است که پس از روز ها تلاش و گشتن وتست نرم افزار های مختلف نرم افزاری را یافتم که نقشه اکثر شهر های ایران را دارا میباشد و از همه مهمتر با زبان فارسی شما را به مقصد هدایت میکند..این نرم افزار در مسافرتها واقعا کاربردی هستش و کلی در وقت و انرژی شما صرفه جویی میشه شما مثلا توی یک شهر دیگه هستید و اونجا رو خوب بلد نیستید .مکان هتل یا مسافرخانه ای رو که در اون مستقر شدید رو پس از ذخیره در نرم افزار ثبت و با خیال راحت هر نقطه شهر که میخاید برید برای بازگشت به محل ذخیره شده فقط کافیه رانندگی به اون نقطه رو انتخاب و بقیه کارا رو به اون واگذار کنید نرم افزار خودش بقیه کارا رو انجام میده........علاوه بر نمایش مسیر روی نقشه برای اینکه حواستون حین رانندگی پرت نشه بصورت صوتی و با صدای فارسی شما رو از کوتاهترین مسیر به مقصد میرسونه.....!!!! نکته دیگه اینه که شما میتونید حالت نقشه رو به ماهواره ای تغییر بدین و از نقشه واقعی استفاده کنید(همانند گوگل ارث که تصویر واقعی سطح زمین رو نشون میده .این مطالبی رو که گفتم همش رو خودم کاملا روی گوشیم دیدم وتضمینیه.ان شاءا...فیلمش رو هم تهیه میکنم و برای دیدن روی سایت میزارم.و در پایان از همه مهمتر این نرم افزار به هیچ عنوان به اینترنت نیازی نداره و بصورت آفلاین یعنی بدون دسترسی به اینترنت از آنها برروی موبایل خود استفاده نمایید..چون این نرم افزار بصورت کامل ارائه شده است (نقشه کامل اکثر شهر ها)نیاز به حدود دو گیگا بایت حافظه میباشد..در یک کلام این نرم افزار حرفی برای گفتن باقی نذاشته....و حالا حاضرم این نرم افزار به همراه نقشه ها رو که با تلاش فراوان و پس از تست چندین نرم افزار بهش رسیدم رو در اختیار بقیه بزارم البته به همراه این نرم افزار یک نرم افزار دیگه هم برای شما فرستاده میشه که باید قبل از هر چیز اونو روی گوشی نصب کنید تا ورژن اون رو ببره بالا کسی هم اگه مشکلی داشت پشتیبانی و راهنمایی لازم توسط تماس تلفنی انجام میشه......جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09159616792 تماس بگیرید........

گوشی های تست شده

لیست گوشی های تست شده: N 97
N8-00
C7-00
C6-01
E7-00
E6-00
X7-00
5800
5530
x6
:n19::n19::n19::n19:

MOHSEN.1
07-04-2014, 22:05
سلام دوستان بنده احتیاج به برد کامل گوشی نوکیا ان 97 دارم البته 32 گیگ...کسی میدونه از کجا باید گیر بیارم؟