PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ ا N97 ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9

MOHAMMAD2010
13-07-2010, 13:37
این گوشی کیبورد کامل تو حالت افقی داره ؟
من هر کار کردم کیبورد کامل مجازی نتونستم بیارم

jak_1300
13-07-2010, 16:58
آقا سلام خسته نباشین من گوشیم رو به سفارش دوستان جهت باز شدن درایو سی ریست کردم از وقتی ریست کردم تاچ گوشیم بهم ریخت کار باهاش سخت تر شد ولی از اون مهم تر من یه برنامه داشتم اسمش اپرا مینی بود ورژن ۵ که باهاش میتونستم سایتها رو باز کنم حتی اون سایتهایی که فیلتر بودن اما بعد از ایکه ریست کردم مشکلی نداشتم با اوپرا اما ازدیشب که گوشی رو زدم به شارژ و خاموشش کردم و زدمش تو شارژ دیگه تو نت نمیره اپرا مینی حتی بزنامه رو پاک کردم دوباره ریختم اما همش این پیغام رو میده verfiction of server certificate failed . Plase check the date setting your device

roteal2007
13-07-2010, 17:14
آقا سلام خسته نباشین من گوشیم رو به سفارش دوستان جهت باز شدن درایو سی ریست کردم از وقتی ریست کردم تاچ گوشیم بهم ریخت کار باهاش سخت تر شد ولی از اون مهم تر من یه برنامه داشتم اسمش اپرا مینی بود ورژن ۵ که باهاش میتونستم سایتها رو باز کنم حتی اون سایتهایی که فیلتر بودن اما بعد از ایکه ریست کردم مشکلی نداشتم با اوپرا اما ازدیشب که گوشی رو زدم به شارژ و خاموشش کردم و زدمش تو شارژ دیگه تو نت نمیره اپرا مینی حتی بزنامه رو پاک کردم دوباره ریختم اما همش این پیغام رو میده verfiction of server certificate failed . Plase check the date setting your device

نمیدونم تاچ نوکیا رو میشه کالیبره کرد یا نه!؟
اما اوپرا رو دوباره نصب کن ورژن 5.1 هم اومده نصبش کن.

Majid-6120
13-07-2010, 17:27

در مورد مشکل تاچ گوشی چیزی نمیدونم چون باهاش برخورد نداشتم!

ولی در مورد اپرا مینی شما تاریخ گوشیت رو به روز کن درست میشه...........به تاریخ میلادی.........برای امروز بزن 13/07/2010

خوش باشی

emadpumad
13-07-2010, 18:07
نمیدونم تاچ نوکیا رو میشه کالیبره کرد یا نه!؟
اما اوپرا رو دوباره نصب کن ورژن 5.1 هم اومده نصبش کن.
سلام سلام سلام

به همه عزیزان سلام به دوووووووستان

ابن مشکل تاچ شما به راحتی حل میشه و شما باید بری تو قسمت settings و از اونجا تشریفتو ببری تو phone و باز بری به Touch Input و در نهایت Touch Screen Calibration خوب اونجا

مشکل تاچتو حل کن..

خوب حالا میرسیم به داستانث عشق من Opera Mini 5 :

برو تو Settings عنایت بفرما برو تو Application Mgr برو تو Inestalled Applications و برنامه Opera Mini و پیدا کن و Option رو بزن و برو به suite Settings و حالا قسمت پایانیه کار در

قسمت Access point کانکشن صحیح و مورد نظرتو انتخاب کن و از دنیایه MINI لذت ببر................

:31::21:

---------- Post added at 07:07 PM ---------- Previous post was at 07:03 PM ----------

این گوشی کیبورد کامل تو حالت افقی داره ؟
من هر کار کردم کیبورد کامل مجازی نتونستم بیارم
اگر برایه ُSMS دان میگی نه نداره ولی برنامه هایی مثل Opera Mini هستند که در حالت افقی کیبورد کامل دارند...

emadpumad
13-07-2010, 18:16
معذرت میخوام این برنامه را از کجا بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کدوم برنامه رو اگه Ovie Map رو میگی تو همین کلوپ هست و اگه چیزه دیگه ای میخای میتونی یه سر بزنی به تاپیک Mobilestan.net اینجا هم هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شما از Smart Com Gps ورژن 1.56 استفاده کن انواع نقشه هایه اصفهان و بقیه شهر ها هم تو این تاپیک هستش .

تشکر یادت نره

emadpumad
13-07-2010, 18:21
سلام داریوش جان من باید یه تشکر ویژه ازت داشته باشم واسه جوابهات سپاسگزارم آقا من بک آپ گرفتم و ریست کردم فضایه خالیه درایو سی شد 4 مگ جالب اینجاست که نه اس ام اسام پاک شد نه شماره هایی که ‌تو فون مموری بود من به فضایه بیشتری واسه دانلود اپیکشن نیاز دارم یه سری فایلهای اضافی توپ سی دیدم پاکشون کردم فضایه خالی شد 12 بیشتر از این نمیشه خالی کرد
مشتی جون شما باید این کد رو بزنی که درایو c ریست بشه #7370#*

jak_1300
13-07-2010, 18:44
آقا سلام قربونه همتون برم من که منو یاری کردید من تمام پستایی که ‌‌تو این ۷ ماه اخیر توپی سی دادم همش با موبایلم دادم باورتون نمیشه من از وسط بیابون آنلاینم و تنها اومیدم همین اپرا مینی هستش
دوسته خوبم گفت تاریخ رو عوض کنم عوض کردم مشکل حل شد ولی من آخرش نفهمیدم چرا اینجوری شده بود

emadpumad
13-07-2010, 22:01

به همه عزیزان سلام به دوووووووستان

ابن مشکل تاچ شما به راحتی حل میشه و شما باید بری تو قسمت settings و از اونجا تشریفتو ببری تو phone و باز بری به Touch Input و در نهایت Touch Screen Calibration خوب اونجا

مشکل تاچتو حل کن..

خوب حالا میرسیم به داستانث عشق من Opera Mini 5 :

برو تو Settings عنایت بفرما برو تو Application Mgr برو تو Inestalled Applications و برنامه Opera Mini و پیدا کن و Option رو بزن و برو به suite Settings و حالا قسمت پایانیه کار در

قسمت Access point کانکشن صحیح و مورد نظرتو انتخاب کن و از دنیایه MINI لذت ببر................

jak_1300
14-07-2010, 19:12
از وقتی ریست کردم با گوشیم نمیتونم ایمیل بزنم قبلا وقتی میخواستم میل بزنم مینوشت جیمیل این یوز و بعد سند میشد اما الان نمیشه کسی چیزی میدونه؟

jak_1300
15-07-2010, 23:29
سلام آقا گوشیه من یه رو کش پلاستیکی گذاشتم روش صفحۀ تاچش منظورمه سنسوره گوشیم خوب کار نمیکنه چیکار کنم

emadpumad
22-07-2010, 20:49
این فریمور 22 خیلی الکی بود واقعا سر کاریم هممون
تغییرات دقیقا 0

jak_1300
22-07-2010, 22:53
یه جایه مطمئن به من معرفی میکنین واسه آپدیت گوشیم

jak_1300
22-07-2010, 22:59
با خود گوشیم میتونم آپدیت کنم گوشیمو برنامه هاش رو که میدونم میشه کرد

amir200812
23-07-2010, 19:09
از فریمور های کوک شده استفاده کنید!
من یکی رو ریختم روی گوشی مهم ترین چیزی که داره سرعت توی گالری هست! تقریبا در مدت 1 ثانیه تمام عکس هارو لود میکنه!

amirtaker
23-07-2010, 20:17
سلام دوستان
میخواستم بدونم سرعت این گوشی چه جوریه
ممنون

emadpumad
23-07-2010, 20:25
از فریمور های کوک شده استفاده کنید!
من یکی رو ریختم روی گوشی مهم ترین چیزی که داره سرعت توی گالری هست! تقریبا در مدت 1 ثانیه تمام عکس هارو لود میکنه!
اتفاقا من دقیقا بر عکس تو فکر می کنم تو گالری ماله من واقعا نسبت به ورژن قباپی سرعتش پایین تر هستش ولی من از فری مور کوک شده استفاده نکردم و با خود گوشی آپ کردم

amir200812
23-07-2010, 22:25
اتفاقا من دقیقا بر عکس تو فکر می کنم تو گالری ماله من واقعا نسبت به ورژن قباپی سرعتش پایین تر هستش ولی من از فری مور کوک شده استفاده نکردم و با خود گوشی آپ کردم

من با خودگوشی آپ نکردم ولی این فریم ور فوقولاده سریع هست! اگه بتونم یه فیلم میزارم...

درضمن توی موبایلستان دارن سعی میکنن کدک DIVX رو به فریمور اضافه کنن!

Sharim
24-07-2010, 22:07
سلام
دوستانی که Mini دارن کسی گوشی رو به v12 آپدیت کرده ؟
من آپدیتش کردم ولی هیچ تغییری نکرد !
تغییراتی که ورژن جدید نسبت به قبلی داره چیه ؟

amir200812
25-07-2010, 07:21
سلام
دوستانی که Mini دارن کسی گوشی رو به v12 آپدیت کرده ؟
من آپدیتش کردم ولی هیچ تغییری نکرد !
تغییراتی که ورژن جدید نسبت به قبلی داره چیه ؟
1:داداش کوچیک N97 خودش کلوب داره اینجا مال بزرگه هست!:31:
2:معمولا این ورژن ها فقط اصلاحات دارند، یعنی مثلا ورژن های V1x معمولا شبیه هم هستند و همچنین V2x و V3x! در واقع اینا ورژن 12،21،30 نیستند! اینا ورژن 1 ویرایش دوم هستند یا ورژن 2 ویرایش اول! V1.2,V2.1 ,...

Sharim
25-07-2010, 09:37
1:داداش کوچیک N97 خودش کلوب داره اینجا مال بزرگه هست![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی خوب ، حالا دل بچه رو نشکن ، بذار بیاد قاطی بزرگا دلش خوش باشه :دی
آهان ! فقط کاش یه تاثیری توی باتری داشته باشه . مصرف بالاست !

تشکر ...

daryosh999
25-07-2010, 15:48
اقا یه داستان جالب . من چند بار این قضیه واسم اتفاق افتاد . داشتم با fm transmitter گوشی اهنگ می فرستادم به ماشین خودمون . بعد یهویی وسط شهر میدیدم یه اهنگ دیگه که ظاهرا مال ماشین بقلیه داره تو ماشین پخش میشه . که من خوم احتمال دادم این زمانی اتفاق می افته که ماشین بقلی از این پلیر های فندکی داشته باشه که اونم دقیقا همون کار fm transmitter رو می کنه با ظاهرا قدرت بیشتر. که باعث میشه سیگنال اون بیفته روی گوشی و بعد روی ظبط ماشین پخش کنه . کسی ترفندی میدونه که ما با گوشی بتونیم جلوی پخش اهنگ اونا رو بگیریم یا با گوشی خودمون عکس کار اونا رو بکنیم . خودم یه بار امتحان کردم نشد . سیگنال فندکی 87 بود گوشیرو هم گذاشتم رو 87ولی ظاهرا قدرت اون بیشتره.
کلا چیز جالبی بود...:18:

Sharim
26-07-2010, 14:14
Na aziz ,un mostaghim ruye radio shoma ham mifreste ,kari be gushitunam nadare .
Fargh nadare ,un ferestandas ,radio ham girande ,har girandeyi ke tuye mahdudeye ferestande bashe signalesh ro migire .

amir200812
26-07-2010, 14:24
اقا یه داستان جالب . من چند بار این قضیه واسم اتفاق افتاد . داشتم با fm transmitter گوشی اهنگ می فرستادم به ماشین خودمون . بعد یهویی وسط شهر میدیدم یه اهنگ دیگه که ظاهرا مال ماشین بقلیه داره تو ماشین پخش میشه . که من خوم احتمال دادم این زمانی اتفاق می افته که ماشین بقلی از این پلیر های فندکی داشته باشه که اونم دقیقا همون کار fm transmitter رو می کنه با ظاهرا قدرت بیشتر. که باعث میشه سیگنال اون بیفته روی گوشی و بعد روی ظبط ماشین پخش کنه . کسی ترفندی میدونه که ما با گوشی بتونیم جلوی پخش اهنگ اونا رو بگیریم یا با گوشی خودمون عکس کار اونا رو بکنیم . خودم یه بار امتحان کردم نشد . سیگنال فندکی 87 بود گوشیرو هم گذاشتم رو 87ولی ظاهرا قدرت اون بیشتره.
کلا چیز جالبی بود...:18:
من وقتی با N97 روی هم موج که میزارم اگه یه موج دیگه توی اون فرکانس باشه هردو قطع میشن یهنی مثل اینکه پارازیت میندازه روش! حتی روی رادیو های سراسری هم وقتی هم فرکانس باشند هیچ کدوم قابل فهم نیستند!

daryosh999
27-07-2010, 09:39
ببخشید نمی دونم جای این پست اینجا هست یا نه . ولی یکی کمک کنه الان دو روزه کلی نرم افزار چت رو گوشی نصب کردم هیچ کدوم جواب نمی دن . بعضی ها بالا نم ان اونایی ام که بالا می ان کلی ارور میدن . بهترین نرم افزاری هم که نصب کردم . که با تاچ گوشی سازگاری داره Nokia Messaging.IM Beta . با این نرم افزار کانکت می شم . ولی اصلا معلوم نیست چطوری باید چت کرد . دوستان اگه کسی با N97 چت کرده راهشو بهم یاد بده .

aydin_eb7777
27-07-2010, 11:46
ببخشید نمی دونم جای این پست اینجا هست یا نه . ولی یکی کمک کنه الان دو روزه کلی نرم افزار چت رو گوشی نصب کردم هیچ کدوم جواب نمی دن . بعضی ها بالا نم ان اونایی ام که بالا می ان کلی ارور میدن . بهترین نرم افزاری هم که نصب کردم . که با تاچ گوشی سازگاری داره Nokia Messaging.IM Beta . با این نرم افزار کانکت می شم . ولی اصلا معلوم نیست چطوری باید چت کرد . دوستان اگه کسی با N97 چت کرده راهشو بهم یاد بده .
-----------
دوست عزیز تنها برنامه ای که برای چت در گوشی شما به خوبی کار می کنه برنامه eBuddy Mobile Messenger هست که بعد از دانلود و نصب باید وارد سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بشی و در همین سایت یک آی دی ثپت نام کنی و برنامه را از گوشی اجرا کنی و بعد از لاگین کردن آی دی eBuddy می تونی از انواع چت یکی را به دلخواه انتخاب کنی مثلا یاهو و بعد آی دی یاهو خودت را در برنامه لاگین کنی و چت کنی
موفق باشی

jak_1300
27-07-2010, 14:44

عزیزم سلام بهترین برنامه silck lcg هستش برام میل بزن تا برات میلش کنم برنامه رو erfanlcd@gmail.com اگه یادم رفت یادم بیار

daryosh999
27-07-2010, 14:45
من نرم افزار eBuddy Mobile Messenger رو نصب کردم رو گوشی یه اکانت از eBuddy گرفتم . با گوشی sign می شم ولی باز کسی رو نشون نمی ده که با هاش چت کنم . می شه یه مقدار در مورد کار با این نرم افزار توضیح بدی . در ضمن برای چت باید خدماتی رو روی سیم کارت فعال کرد ؟ می گم شاید چیزی باشه که من فعال نکرده باشم..

emadpumad
27-07-2010, 19:57
عزیزم سلام بهترین برنامه silck lcg هستش برام میل بزن تا برات میلش کنم برنامه رو erfanlcd@gmail.com اگه یادم رفت یادم بیار
سلام
من این برنامه LCG SLEIK رو دارم قبلان با گوشیه N 96 که باهاش مار میکردم هیچ مشکلی نداشت ولی الان با اینکه به آخرین نشخش UP DATE کردم این ارور میده CANT LOGIN TO YAHOO. UNKNOWN EROR 1043. چی کارش کنم کسی میدونه.؟

aydin_eb7777
27-07-2010, 20:56
من نرم افزار eBuddy Mobile Messenger رو نصب کردم رو گوشی یه اکانت از eBuddy گرفتم . با گوشی sign می شم ولی باز کسی رو نشون نمی ده که با هاش چت کنم . می شه یه مقدار در مورد کار با این نرم افزار توضیح بدی . در ضمن برای چت باید خدماتی رو روی سیم کارت فعال کرد ؟ می گم شاید چیزی باشه که من فعال نکرده باشم..

----------------
ببین دوست عزیز وقتی که می گی لاگین کردی یعنی مشکلی در مورد اینترنت نداری و تنها ایرادی که داری اینه که تو تنظیمات برنامه بعد از اضافه کردن یاهو و آی دی یاهو مشخص نکردی که افراد آنلاین یا آفلاین را برات نمایش بده اگر بتونم برات یک فیلم از گوشی می گیرم و آپلود می کنم که ببینی چه طور باید از این برنامه استفاده کنی

daryosh999
28-07-2010, 10:26
----------------
ببین دوست عزیز وقتی که می گی لاگین کردی یعنی مشکلی در مورد اینترنت نداری و تنها ایرادی که داری اینه که تو تنظیمات برنامه بعد از اضافه کردن یاهو و آی دی یاهو مشخص نکردی که افراد آنلاین یا آفلاین را برات نمایش بده اگر بتونم برات یک فیلم از گوشی می گیرم و آپلود می کنم که ببینی چه طور باید از این برنامه استفاده کنی
اقا دمت گرم . اره من لاگین می شم . ولی هیچ کاربری رو نشون نمی ده . بعد من گوشیم 13000 شارز داشت . همین چند لحظه ای که رفتم لاگین شم و تنظیمات اولیه رو تایید کنم با یه چند دقیقه ای که داشتم تلاشمو واسه افزودن یه کاربر می کردم 500 تومن از شارژم کم کرد . امیدوارم بعداً اینطوری نشه . کلاً من گوشیم زود شارژ می خوره مثلاً اگه ده دقیقه با گوشی برم نت حدود 2000 شارژو تموم می کنه . ایرانسل تو هزینه ی تعرفه ها مبلقی رو واسه انلاین بودن نمی گیره . ولی وقتی صفحه ها می خوان بیان بالا یه مقداری دیتا دانلود می شه که اونارو ایرانسل حساب می کنه به این خاطره که ده دقیقه اینترنت 2000 اب می خوره . می شه یه طرحی فعال کرد هزینه نت کمتر بشه ؟؟؟؟

aydin_eb7777
28-07-2010, 11:42
اقا دمت گرم . اره من لاگین می شم . ولی هیچ کاربری رو نشون نمی ده . بعد من گوشیم 13000 شارز داشت . همین چند لحظه ای که رفتم لاگین شم و تنظیمات اولیه رو تایید کنم با یه چند دقیقه ای که داشتم تلاشمو واسه افزودن یه کاربر می کردم 500 تومن از شارژم کم کرد . امیدوارم بعداً اینطوری نشه . کلاً من گوشیم زود شارژ می خوره مثلاً اگه ده دقیقه با گوشی برم نت حدود 2000 شارژو تموم می کنه . ایرانسل تو هزینه ی تعرفه ها مبلقی رو واسه انلاین بودن نمی گیره . ولی وقتی صفحه ها می خوان بیان بالا یه مقداری دیتا دانلود می شه که اونارو ایرانسل حساب می کنه به این خاطره که ده دقیقه اینترنت 2000 اب می خوره . می شه یه طرحی فعال کرد هزینه نت کمتر بشه ؟؟؟؟
------------
سری جدید گوشیها مثل گوشی شما قابلیتهای اینترنتشون افزایش پیدا کرده و دقیقا مثل بروزر کامپیوتر عمل می کنن و صفحه های اینترنتی را کاملا نمایش می دن برای همین ترافیک قابل توجهی مصرف می کنن و قیمت اینترنت GPRS ایرانسل هم خیلی گرونه البته طرههای خاصی هم برای GPRS قرار داده که می تونی با فعال کردن اونها هزینه را پایین بیاری اما بازم گرونه طرههای همراه اول بهتره مثلا یک طرحی بود که با پرداخت 1000 تومن می تونستی بدون محدودیت ترافیک به مدت 24 ساعت به صورت محدودیت زمانی از GPRS استفاده کنی که بیشتر به درد دانلود می خورد
در مورد نشون ندادن کاربر:
آیا شما یکی از سرویس دهنده های چت را انتخاب کردی؟
مثلا یاهو یا MSN ؟
برای انتخاب اینها در قسمت Settings و رفتن به قسمتی که با علامت @ نشان داده شده و زدن Add Accounte می تونی سرویس دهنده چت مورد نظر را انتخاب کنی و بعد آی دی یاهو یا هر سایت دیگه ای که انتخاب کردی را وارد کنی و لاگین کنی و به چت بپردازی
موفق باشی

daryosh999
28-07-2010, 13:07
رو برنامه که کلیک می کنی با ای دی خودش لاگین می شه . بعد صفحه اول برنامه می اد بالا. که واسه من نوشه
recent chat
online(0
offline(0
بعد سمت چپ صفحه نوشته menu و سمت راست نوشته setting وقتی setting رو می زنی سه تا سر برگ داره general و account و e buddy id که من تو قسمت account واسه خودم یه اکانت یاهو ساختم از همون جا هم sign in رو میزنم و ظاهرا لاگین می شه به ایدیم . بعد که ok می زنم می ام به صفحه اول دوباره هیچ خبری نیست همون چیزی که اول نوشتم رو می نویسه .

aydin_eb7777
28-07-2010, 13:14
رو برنامه که کلیک می کنی با ای دی خودش لاگین می شه . بعد صفحه اول برنامه می اد بالا. که واسه من نوشه
recent chat
online(0
offline(0
بعد سمت چپ صفحه نوشته menu و سمت راست نوشته setting وقتی setting رو می زنی سه تا سر برگ داره general و account و e buddy id که من تو قسمت account واسه خودم یه اکانت یاهو ساختم از همون جا هم sign in رو میزنم و ظاهرا لاگین می شه به ایدیم . بعد که ok می زنم می ام به صفحه اول دوباره هیچ خبری نیست همون چیزی که اول نوشتم رو می نویسه .

خوب تا اینجا که هر چی گفتی درسته و اگه online و offline نشون می ده یعنی اینکه به آی دی یاهو هم وصل شده
حالا تو این آی دی که لاگین کردی کسی را از یاهو add کردی یا نه؟
چون این برنامه فقط می تونه به add لیستات PM بده یا بره تو کنفرانس

aydin_eb7777
28-07-2010, 13:42
دوست عزیز مثل اینکه حق با شماست این برنامه مشکلاتی داره من یک برنامه دیگه تست کردم به اسم ShMessenger که می تونی از سایت shmessenger.org دانلود و نصب کنی و از اینترنت کامپیوترت تو سایتش ثپت نام کن و یک آی دی shmessenger بساز بعد توسط برنامه آی دی این سایت را لاگین کن و بعد یاهو را بهش اضافه کن
این برنامه خیلی بهتره و رو گوشی شما هم جواب می ده

jak_1300
30-07-2010, 23:32
آقا سلام من بعضی وقتا که ایمیل میزنم با گوشیم ایمیلم یکم طولانی میشه اتچ کردنش باطریم داغ میکنه یا وقتی میزنم تو شارژ از شارژ درش میارم بازم نشون میده داره شارژ میشه در صورتی که از شارژ جداش کردم دلیلش چیه؟

daryosh999
31-07-2010, 09:00
من هنوز چند روزی پیگیر قضیه private number هستم . رفتم تو گوگل سرچ کردم کلی مطلب نوشته بود . که بعضی ها می گفتن می شه با -- سیم کارت این کارو کرد . بعضی ها هم می گفتن می تونی بری امور مشترکین اینو واسط فعال کنن . بعضی ها هم یه سری کد داده بودن که اگه اونو وارد کنی این اتفاق می افته(امتحان کردم نشد) حالا اگه کسی اطلاعات کاملی در این زمینه داره به ما یاد بده.

aydin_eb7777
31-07-2010, 10:00
آقا سلام من بعضی وقتا که ایمیل میزنم با گوشیم ایمیلم یکم طولانی میشه اتچ کردنش باطریم داغ میکنه یا وقتی میزنم تو شارژ از شارژ درش میارم بازم نشون میده داره شارژ میشه در صورتی که از شارژ جداش کردم دلیلش چیه؟
------
این مشکل بعضی وقتها با گذشت زمان پیش میاد که اکثرا با مستر ریست رفع می شه و دیگه نمی گه که شارژ می شه!
اما در مورد ایمیل اگه از GPRS استفاده می کنی مشکل از کند بودن اینترنته
در مورد داغ کردن هم یک امر کاملا طبیعیه و شما زمانی که داری یک کار مشخصی مثل چسبوندن فایل به ایمیل و یا استفاده بدون وقفه از بروزر اینترنت گوشیت می کنی داغ می کنه

daryosh999
31-07-2010, 15:14
اینجوری که معلومه شما زیاد از اینترنت یا کلا از خدمات gprs استفاده می کنین . هزینه واسه شما چطور در می اد . من که هر بار کانکت می شم پشیمون میشم.
در ضمن من slick رو نصب کردم . پیغام expired داد . از همون تو گوشی اپدیت کردم اومد بالا. با اکانت یاهو لاگین شدم . ولی باز نمی دونم . چطوری باید باهاش کار کرد . اگه ممکنه راهنمایی کنین

pedramakaay
31-07-2010, 22:42
دوستان سلام...

من حدود قيمت n97 رو مي خواستم....

در ضمن اين با گارانتي اصلي كه ميگن يعني چي؟

jak_1300
01-08-2010, 00:26
------
این مشکل بعضی وقتها با گذشت زمان پیش میاد که اکثرا با مستر ریست رفع می شه و دیگه نمی گه که شارژ می شه!
اما در مورد ایمیل اگه از GPRS استفاده می کنی مشکل از کند بودن اینترنته
در مورد داغ کردن هم یک امر کاملا طبیعیه و شما زمانی که داری یک کار مشخصی مثل چسبوندن فایل به ایمیل و یا استفاده بدون وقفه از بروزر اینترنت گوشیت می کنی داغ می کنه

من از بروزر استفاده نمیکنم واسه میل چک کردن یا دادن من از میل باکسم در قسمته مسیج یا همون پیام ها استفاده میکنم که جی میلم دارم اما یاهوم رو هنوز نتونستم تنظیم کنم از اونجا

jak_1300
01-08-2010, 00:52
اینجوری که معلومه شما زیاد از اینترنت یا کلا از خدمات gprs استفاده می کنین . هزینه واسه شما چطور در می اد . من که هر بار کانکت می شم پشیمون میشم.
در ضمن من slick رو نصب کردم . پیغام expired داد . از همون تو گوشی اپدیت کردم اومد بالا. با اکانت یاهو لاگین شدم . ولی باز نمی دونم . چطوری باید باهاش کار کرد . اگه ممکنه راهنمایی کنین

یخورده باهاش ور بری یاد میگیری
من جی پی آر اس رو یک ماهه نامحدود فعال کردم از ایرانسل ۱۰ هزار تومان پیشنهاد میکنم شما هم همینکار رو بکنین من همه کارایه نتی رو با جی پی آر اس انجام میدم وقتی به کامپیوترم وصلش میکنم سرعت دانلودم میره رو ۳۰
در مورد اون برنامه اگه سوالی داشتی ایمیل بزن بهم erfanlcd@gmail.com

aydin_eb7777
01-08-2010, 09:17
من از بروزر استفاده نمیکنم واسه میل چک کردن یا دادن من از میل باکسم در قسمته مسیج یا همون پیام ها استفاده میکنم که جی میلم دارم اما یاهوم رو هنوز نتونستم تنظیم کنم از اونجا
---------
دوست عزیز کلا گوشی زمانی که یک کار را به طور مداوم و بدون توقف انجام می ده داغ می کنه مثل اینترنت - GPS - وایرلس و بازی

daryosh999
01-08-2010, 10:51
یخورده باهاش ور بری یاد میگیری
من جی پی آر اس رو یک ماهه نامحدود فعال کردم از ایرانسل ۱۰ هزار تومان پیشنهاد میکنم شما هم همینکار رو بکنین من همه کارایه نتی رو با جی پی آر اس انجام میدم وقتی به کامپیوترم وصلش میکنم سرعت دانلودم میره رو ۳۰
در مورد اون برنامه اگه سوالی داشتی ایمیل بزن بهم erfanlcd@gmail.com
اقا چه طوری میشه یه ماهه نامحدود رو فعال کرد.
بعد در مورد نرم افزار وقتی تو صفحه ی اول یه اکانت ساختم و با اون لاگین شدم . می ره صفحه ی بعد که یه صفحه ی کاملا خالیه . و دو تا گزینه چپ و راس صفحه نوشته hide و menu . وقتی منو رو می زنی چند تا گزینه ی group , status , protocol , sort by وحالا من نمی دونم چطوری باید چت کرد . یا حداقل اینکه کاربر اضافه کرد. در ضمن این نرم افزار باید کاربر رو خودمون addکنیم یا میشه مثل room های yahoo کاربررا رو اورد.

DariushGreat
01-08-2010, 15:03
اقا چه طوری میشه یه ماهه نامحدود رو فعال کرد.
بعد در مورد نرم افزار وقتی تو صفحه ی اول یه اکانت ساختم و با اون لاگین شدم . می ره صفحه ی بعد که یه صفحه ی کاملا خالیه . و دو تا گزینه چپ و راس صفحه نوشته hide و menu . وقتی منو رو می زنی چند تا گزینه ی group , status , protocol , sort by وحالا من نمی دونم چطوری باید چت کرد . یا حداقل اینکه کاربر اضافه کرد. در ضمن این نرم افزار باید کاربر رو خودمون addکنیم یا میشه مثل room های yahoo کاربررا رو اورد.

نخست یه روزه نامحدود رو فعال کن که مث من 10000 تومنت رو بالا نکشن و اینترنت با کیفیت آشغال 200 بایت بر ثانیه بهت بدن...!
اگه خوب بود بکنش یه ماه

شاد باشین :27:

daryosh999
01-08-2010, 19:20
نخست یه روزه نامحدود رو فعال کن که مث من 10000 تومنت رو بالا نکشن و اینترنت با کیفیت آشغال 200 بایت بر ثانیه بهت بدن...!
اگه خوب بود بکنش یه ماه

اقا من سیم کارتم ایرانسله .چی جوری یه روزه نامحدود رو فعال کنم

aydin_eb7777
01-08-2010, 22:39
--------
والا تو ایرانسل ما همچین طرحهایی ندیدیم اما سیم کارت همراه اول این طرحها رو داره
لینک زیر رو ببینید
همراه اول
تیک قسمت اطلاعات فوق رویت گردید را بزنید و بعد دکمه مرحله بعد را بزنید

daryosh999
02-08-2010, 10:53
اقا کسی از این قضیه private number چیزی نمی دونه . یا کلا کسی ترفندی نمی دونه که بشه باهاش شماررو مخفی کرد.

DariushGreat
02-08-2010, 13:46

--------
والا تو ایرانسل ما همچین طرحهایی ندیدیم اما سیم کارت همراه اول این طرحها رو داره
لینک زیر رو ببینید
همراه اول
تیک قسمت اطلاعات فوق رویت گردید را بزنید و بعد دکمه مرحله بعد را بزنید

اتفاقا ایرانسل 24 ساعت محدود و نا محدود داره. دیدم توی سایتش... :13:توی گوگل سرچ کن پیدا می کنی

daryosh999
02-08-2010, 17:42
دوستان سلام...

من حدود قيمت n97 رو مي خواستم....

در ضمن اين با گارانتي اصلي كه ميگن يعني چي؟
برو تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قیمت ها رو به روز می زنه.

aydin_eb7777
02-08-2010, 19:02
اتفاقا ایرانسل 24 ساعت محدود و نا محدود داره. دیدم توی سایتش... :13:توی گوگل سرچ کن پیدا می کنی

-----------------
نیاز به سرچ تو گوگل نیست اخوی برو تو سایت ایرانسل چیزی ننوشته مربوط به این نوع طرحهایی که می گید و طرحها فرق داره اینم لینکش ببینید که براتون گذاشتم حالا شاید اونایی که شما می گید تو سایت قید نشده که اگر اینطور باشه بگید ما هم استفاده کنیم

daryosh999
03-08-2010, 12:29
بچه ها ایرانسلم دقیقا همون طرح هایی رو که همرا اول داره . رو اجرا کرده . منظورم نامحدود یه روزه .و یه هفته و ... است. اره تو سایتش نیست ولی تو گوگل سرچ کنی هست. من خودم یه روزه نامحدودو فعال کردم . کلی حال کردم سرعتش فوق العادست.

huggy
05-08-2010, 00:29
سلام دوستان من به تازگی n97 خریدم و یه تم جدید روش ریختم ولی نمیدونم چجوری پاکش کنم !!!!تو file manager در installed files هم دنبالش گشتم ولی هیچ اثری از اسم تمه نیست ( هر دو موری رو هم چک کردم) لطفا بگید چجوری باید حذفش کنم ممنون

و لطفا یه آنتی ویروس خوب و یه سایت برای دانلود برنامه و ..... معرفی کنید ممنونی دگر !!!!!!!!!!!

huggy
05-08-2010, 01:26
دوستان مشکل اولیه !!! حل شد ولی یکی دیگه جاش امد !! وقتی کابل usb رو وصل می کنم دیگه از سوال نمیکنه که در چه حالتی باشه و حتی وصل هم نمیشه ( اون علامته بالای ساعت نمیاد ) از ستینگ رفتم گزینش on بود !!! لطفا کمک کنید ممنون +آنتی ویروس خوب و یه سایت برای دانلود برنامه و ..... و وقتی هم که توش آهنگ میریزم و میرم تو پلی لیست گوشیم فایلش هست ولی تو فایله هیچ اهنگی نداره !!!

ScKAT LeFT
05-08-2010, 15:26
فریمور جدید نیومد ؟؟

Majid-6120
05-08-2010, 17:34
بعد از اومدن N8 میاد....ورژن 30

ScKAT LeFT
06-08-2010, 14:15
بعد از اومدن N8 میاد....ورژن 30

بعد از اومدن ان8 که میخوایم بریم ان8 بگیریم !! به چه دردمون میخوره !!! :31:

Majid-6120
06-08-2010, 16:35
خب چون قراره یه سری از امکانات N8 تویه ورژن جدید اضافه بشه واسه همین بعد از N8 میاد تا که مزش نره!: دی

jak_1300
06-08-2010, 19:09
این boingo کسی میدونه چیه کارش به چه دردی میخوره؟

jak_1300
06-08-2010, 19:41
بعضی برنامه ها فارسی رو ساپورت نمیکنن مثله یوتوپ رآهی هس‌ گه بشه این نقص رو برطرف کرد کسی چیزی میدونه؟

mohsen_1363
07-08-2010, 08:11
سلام به همه دوستان
n97 های موجود تو بازار ایران ساخت کدوم کشور هاست؟
فقط چین ؟

masih eia
07-08-2010, 23:34
سلام به همه دوستان
فقط چین ؟
گوشی های گارانتی اصلی همگی ساخت چین تحت لیسانس هستند که کیفیت ساخت خوبی دارند.

amir200812
08-08-2010, 14:10
سلام به همه دوستان
فقط چین ؟
99% ساخت چین تحت لیسانس فنلاند هستند(کارخونه خود نوکیا در چین هست نه از این چینی های تقلبی)

1% هم ساخت فنلاند که گارانتی و زبان فارسی ندارند و بازار هدف اروپا هستند!(البته زبان فارسی رو میشه درست کرد)

huggy
08-08-2010, 18:09
سلام دوستان

وقتی کابل usb رو به pc وصل می کنم دیگه ازم نمی پرسه که در چه حالتی قرار بگیره و قسمت مربوطه تو ستینگش هم که ازم هر بار سوال بپرسه on هستش !! و در حالی که usb تو گوشیم هست باید روشن و خاموشش کنم تا ازم بپرسه در چه حالتی باید باشه !! چی کار کنم که درست بشه و هر بار ازم سوال کنه ؟/؟
ممنون

amir200812
08-08-2010, 18:40
سلام دوستان

وقتی کابل usb رو به pc وصل می کنم دیگه ازم نمی پرسه که در چه حالتی قرار بگیره و قسمت مربوطه تو ستینگش هم که ازم هر بار سوال بپرسه on هستش !! و در حالی که usb تو گوشیم هست باید روشن و خاموشش کنم تا ازم بپرسه در چه حالتی باید باشه !! چی کار کنم که درست بشه و هر بار ازم سوال کنه ؟/؟
ممنون
باید وقتی وصل میکنی بپرسه! اگه نپرسید هم میتونی در حالی که کابل USB وصل هست به کانکشین منجر بری و حالت کانکشین رو عوض کنی! مثلا ار مس ایستورج به پی سی سویت تبدیل کنی!

huggy
08-08-2010, 18:48
باید وقتی وصل میکنی بپرسه! اگه نپرسید هم میتونی در حالی که کابل USB وصل هست به کانکشین منجر بری و حالت کانکشین رو عوض کنی! مثلا ار مس ایستورج به پی سی سویت تبدیل کنی!

در هیچ کانکشنی وصل نیست !! نه به عنوان مموری و نه برنامه pc suite موبایلم میشناستش !! و حتی شارژ هم نمیکنه

aydin_eb7777
08-08-2010, 18:56
در هیچ کانکشنی وصل نیست !! نه به عنوان مموری و نه برنامه pc suite موبایلم میشناستش !! و حتی شارژ هم نمیکنه
--------
دوست عزیز این یه مشکل کوچیکه که به مرور زمان تو بعضی گوشیا به وجود میاد شما گوشیت را مستر ریست کنی درست میسه فقط قبلش از دفترچه تماس و یادداشتهات بکاپ بگیر
موفق باشی

huggy
08-08-2010, 18:59
اخه به مرور زمانی وجود نداره که:41: من 4 روزه که گوشیم رو خریدم :31:

aydin_eb7777
08-08-2010, 19:24
اخه به مرور زمانی وجود نداره که:41: من 4 روزه که گوشیم رو خریدم :31:
-------------
خوب شانست بوده دیگه کاری که گفتم را انجام بده مشکلت رفع می شه
کد #7370#* رو تو گوشی بزن بعد 12345 بزن تا انجام بشه
یا از فرمت سه دکمه استفاده کن که تو گوشی شما به این صورته:
اول گوشیت را خاموش کن بعد تو قسمت کی بورد گوشی دکمه های Backspace یا همون دکمه ای که برای پاک کردن متن نگه می داری و Space یا همون دکمه که باهاش یک جای خالی ایجاد می کنی که بزرگترین دکمه هست و Shift یا همون که حروف را به حالت بزرگ نشون می ده و در بعضی کلیدها حرف دوم دکمه را نشون میده را بگیر و دکمه Power یا همون روشن کننده گوشی را چند ثانیه نگهدار تا زمانی که گوشی بالا بیاد و می بینی که بدون خواستن کد فرمت شده و گوشی می گه که دوباره تنظیم کشور و ساعت و تاریخ را انجام بدی
بازم تاکید می کنم قبلش بکاپ بگیر
موفق باشی

19baby91
10-08-2010, 15:30
سلام من Ovi maps رو از توی SW update آپدیتش کردم یه بار هم واردش شدم اما الان هرچی میخوام وارد بشم این پیغام رو میده:Cannot open application.install latest version from nokia.com/maps
چیکارش باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

huggy
11-08-2010, 12:44
سلام
من یه تم روی حافظه گوشی نصب کردم و حالا میخوام حذفش کنم ولی نمیدونم چجوری باد این کارو بکنم لطفا راهنمایی کنید ممنون

aydin_eb7777
11-08-2010, 15:05
سلام
من یه تم روی حافظه گوشی نصب کردم و حالا میخوام حذفش کنم ولی نمیدونم چجوری باد این کارو بکنم لطفا راهنمایی کنید ممنون
---------------
اول از هر کاری تم گوشیت را به یکی از تمهای غیر از اونی که نصب کردی تغییر بده بعد برو به
Meno=>settings=>Application mgr=>Installed apps
اسم تم مورد نظری که نصب کردی را پیدا کن و حذف کن
موفق باشی

huggy
12-08-2010, 21:12
سلام دوستان دوباره مزاحم شدم نه ؟؟؟؟ شرمنده تازه کارم دیگه ( گوشی ندیدم :46:)

date موبایلم 13/08 ولی وقتی sms می دم تاریخ sms و دلیوریش برای 12/08 میزنه چی کار باید بکنم که درست بشه ؟؟

ممنون از کمکتون

aydin_eb7777
12-08-2010, 22:25
سلام دوستان دوباره مزاحم شدم نه ؟؟؟؟ شرمنده تازه کارم دیگه ( گوشی ندیدم :46:)

date موبایلم 13/08 ولی وقتی sms می دم تاریخ sms و دلیوریش برای 12/08 میزنه چی کار باید بکنم که درست بشه ؟؟

ممنون از کمکتون
------
خوب عزیز دلم امروز 12 آگوسته دیگه! تاریخ دلایوری گوشیت هم بر اساس اپراتور نوشته می شه دیگه! اون بیچاره درست نشون داده اما شما می خوای بگی که اشتباه کنه!
موفق باشی

ashkan1360
14-08-2010, 23:52
آپديت خوب جديد قابل هك نيومده هنوز ؟

amir200812
15-08-2010, 06:23
من از ورژن 22 استفاده میکنم، مشکلی نداره، -- شده هم هست!

aydin_eb7777
15-08-2010, 11:58
--------------------
دوست عزیز همین الان هم شما می تونی با فریمویر کوک شده گوشیت را هـک کنی با ورژن جدید ولی من همچنان می گم از هـک کردن گوشی خودداری کنید

masih eia
18-08-2010, 09:49
سلام میشه یه جایی معرفی کنید که بشه چند تا بازی واسه این گوشی گیر آورد .حتی یک بازیم ندارم.ممنونم

Dark Shine
18-08-2010, 09:57
برای بازی جاهای زیادی وجود داره ولی فک نمیکنم بخشی باشه فقط برای این نوع گوشی برای مثال برین:

وبعد برنامه،باز و تم رو بزنین مدل گوشی رو واردکنین!
صفحه بازی ها اینه:

aydin_eb7777
18-08-2010, 10:14
سلام میشه یه جایی معرفی کنید که بشه چند تا بازی واسه این گوشی گیر آورد .حتی یک بازیم ندارم.ممنونم
-------
داخل همین فروم می تونی پیدا کنی لینک زیر را ببین

ashkan1360
18-08-2010, 15:15
سلام
نظرتون راجع به این آپدیت چیه ؟ RM-505_22.0.110
از الان که 20.0.027 هستم چیش جدیدتر میشه ؟

aydin_eb7777
18-08-2010, 15:54
سلام
نظرتون راجع به این آپدیت چیه ؟ RM-505_22.0.110
از الان که 20.0.027 هستم چیش جدیدتر میشه ؟
---------
تو این ورژن چند مشکل برطرف شده که بنا به گفته سایت نوکیا برات می نویسم
1-Direct upgrade to your free navigation
2-Contains fix for intermittent ringtone problem
3-Performance improvements
1- ارتقای مستقیم سیستم جهت یابی که رایگان هم هست
2- برطرف شدن مشکل تو حالت زنگ و آهنگ متناوب
3- بهبود عملکرد کلی گوشی

موفق باشی

jak_1300
18-08-2010, 17:20
سلام من از کجا مستونم بفهمم ورژن دستگام چنده

jak_1300
18-08-2010, 17:28
این boingo کسی میدونه چیه کارش به چه دردی میخوره؟

سلام خوبی آقا کسی نیست جواب بده سواله منو
یه مشکله دیگه اینکه من میخوام ovi maps رو از تو sw آپدیت کنم اما میزنه مموری جا نداره در حالی که درایو سی 14 مگابایت خالی داره چیکار کنم؟
واسه آپدیت گوشیم کجا برم که کطمئن باشه بدمش آپدیتش کنند؟

amir200812
18-08-2010, 21:04
سلام من از کجا مستونم بفهمم ورژن دستگام چنده

سلام خوبی آقا کسی نیست جواب بده سواله منو
یه مشکله دیگه اینکه من میخوام ovi maps رو از تو sw آپدیت کنم اما میزنه مموری جا نداره در حالی که درایو سی 14 مگابایت خالی داره چیکار کنم؟
واسه آپدیت گوشیم کجا برم که کطمئن باشه بدمش آپدیتش کنند؟
ورژن با کد * بعد #0000# باید نگاه کنید

بهترین گزینه برای آپدیت خود Nokia Ovi Suite هست!
احتمالا بیشتر از 14MB فضا لازم داره!

huggy
21-08-2010, 16:06
سلام دوستان موبایلم برای دومین دفعه هستش که به به طور کلی باطریش تموم و خاموش میشه، و الان یه نیم ساعتی تو شارژ هست و اون چراغ شارژش هم روشنه ولی وقتی میخوام روشنش کنم یه ویبره میزنه و دیگر هیچ ............

چی کارش باید بکنم ؟؟؟ ( لطفا نگید که باید فرمتش کنم چون اصلا روشن نمیشه )

total_overdose
21-08-2010, 16:08
سلام د.ستان موبایلم برای دومین دفعه هستش که به به طور کلی خاموش میشه، و الان یه نیم ساعتی تو شارژ هست و اون چراغ شارژش هم روشنه ولی وقتی میخوام روشنش کنم یه ویبره میزنه و دیگر هیچ ............

چی کارش باید بکنم ؟؟؟ ( لطفا نگید که باید فرمتش کنم چون اصلا روشن نمیشه )
سلام عزیزجون.
فریم ورت چیه؟:20:

huggy
21-08-2010, 16:12
سلام عزیزجون.
فریم ورت چیه؟:20:

فریم فر چیه ؟؟؟؟؟:31:

از کجا باید بفهمم؟؟؟ و من گوشیم رو پریروز آپلود کردم.

Hadi King
21-08-2010, 16:28
فریم فر چیه ؟؟؟؟؟:31:

از کجا باید بفهمم؟؟؟ و من گوشیم رو پریروز آپلود کردم.
سلام کد زیــر رو وارد کنیــد و قسمت Software Version چه عددی نوشتـــه !!!
#0000#*
همین میشه ورژن فریمور گوشیــت ...
موفق باشید!:40:

huggy
21-08-2010, 16:31
آخه آصلا گوشیم روشن نمیشه که بخوام کدی رو وارد کنم !:41::37:

Hadi King
21-08-2010, 16:35
آخه آصلا گوشیم روشن نمیشه که بخوام کدی رو وارد کنم !:41::37:
خب دوست عزیز شما باید گوشیتون رو آفلاین فلش کنید یا آنلاین آپدیــت کنید برای درست شدن !!!

huggy
21-08-2010, 16:42
من چند روز پیش آپدیتش کردم ولی الان هیچ جوره روشن نمیشه !!! الان یه یک ساعتی هم شده که تو شارژه !!

masih eia
21-08-2010, 17:02
سلام چه طور میتونم بازی و برنامه پاک کنم؟؟؟آخه این که remove نداره.

aydin_eb7777
21-08-2010, 17:19
من چند روز پیش آپدیتش کردم ولی الان هیچ جوره روشن نمیشه !!! الان یه یک ساعتی هم شده که تو شارژه !!
----------
شما یک شوک به باتری گوشیت بده انشاالله درست می شه

سلام چه طور میتونم بازی و برنامه پاک کنم؟؟؟آخه این که remove نداره.
----------
دو حالت می تونی پاک کنی
1- برو قسمتی که آیکون برنامه یا بازی موجوده و Options را بزن و بعد Organise را بزن بعد می تونی هر چیز را که خواستی انتخاب کنی و دوباره Options را بزنی و Delete را انتخاب کنی
2- برو به مسیر
Meno=>Settings=>Application mgr=>Installed apps
اسم برنامه یا بازی مورد نظر را پیدا کن و پاک کن
موفق باشی

huggy
21-08-2010, 17:21
منظورتون از شوک چیه ؟؟

aydin_eb7777
21-08-2010, 17:29
منظورتون از شوک چیه ؟؟
-------------
ببر یه تعمیرگاه موبایل اونجا توسط یک خازن به باتری شوک میدن و تو بیشتر موارد درست می شه مثلا همین مشکل سریع شارژ خالی کردن که گوشی نشون می ده شارژ خالی شده در حالی که تازه باتری رو شارژ کردی و امیدوارم مشکل شما هم با این کار حل بشه خرجی هم سیصد تومن هم بیشتر نمی شه
موفق باشی

huggy
21-08-2010, 21:03
خب دوست عزیز شما باید گوشیتون رو آفلاین فلش کنید یا آنلاین آپدیــت کنید برای درست شدن !!!

منظورتون از فلش کردن آفلاین چیه ؟؟؟ و چجوری باید انجام بدم.

aydin_eb7777
21-08-2010, 21:45
منظورتون از فلش کردن آفلاین چیه ؟؟؟ و چجوری باید انجام بدم.
-----------
با اجازه دوست عزیز H.VIKE
منظور اینه که فایلهای آپدیت را دانلود کنی و از یکی از روشهای Phoenix یا Jaf برای آپدیت استفاده کنی که هر دوی این روشها تو فروم وجود داره البته من روش Jaf را پیشنهاد می کنم
موفق باشی

hiva_59
21-08-2010, 23:23
سلام
من هنگامیکه از طریق نرم افزار nokia ovi suite و با استفاده از gprs گوشیم، میخوام کامپیوترمو به اینترنت متصل کنم، خیلی از اوقات با مشکل قطعی اینترنت روبرو میشم در حالیکه در همون لحظه با استفاده از web browser خود گوشی، با سرعت بالا و بدون قطعی میتونم connect بشم
کسی دلیل این مشکلو میدونه؟

aydin_eb7777
21-08-2010, 23:57
سلام
من هنگامیکه از طریق نرم افزار nokia ovi suite و با استفاده از gprs گوشیم، میخوام کامپیوترمو به اینترنت متصل کنم، خیلی از اوقات با مشکل قطعی اینترنت روبرو میشم در حالیکه در همون لحظه با استفاده از web browser خود گوشی، با سرعت بالا و بدون قطعی میتونم connect بشم
کسی دلیل این مشکلو میدونه؟
--------
فیلمی که آماده کردم را ببین و طبق همین کانکشن بساز ببین مشکل حل می شه یا نه

موفق باشی

mohsen121
22-08-2010, 02:23
سلام ببخشيد من نتونستم 160 صفحه رو بخونم فرق N97 با N97 mini چيه ؟ كدوم بهتره بگيرم.

masih eia
23-08-2010, 18:13
سلام
میخواستم gps گوشیم را راه بندازم ولی نمیدونم چیکار باید کرد؟همچنین قطب نما .خواهشا کمک کنید.:11:مثلا من که اصفهانم از کجا باید نقشه شهر بیارم ؟چه طور باید نصب کنم؟چه طور میتونم بفهمم مثلا سمت چپم شمال هست یا جنوب؟مسیر یاب صوتی چه طور فعال میشه؟اصلا چی هست؟؟؟فرض کنید واسه یه مبتدی توضیح میدید.واقعا ممنون که جوابم را میدید.:11::11:

amir200812
23-08-2010, 19:04
سلام
میخواستم gps گوشیم را راه بندازم ولی نمیدونم چیکار باید کرد؟همچنین قطب نما .خواهشا کمک کنید.:11:مثلا من که اصفهانم از کجا باید نقشه شهر بیارم ؟چه طور باید نصب کنم؟چه طور میتونم بفهمم مثلا سمت چپم شمال هست یا جنوب؟مسیر یاب صوتی چه طور فعال میشه؟اصلا چی هست؟؟؟فرض کنید واسه یه مبتدی توضیح میدید.واقعا ممنون که جوابم را میدید.:11::11:
اول آخرین ورژن nokia ovi maps که فکر کنم 3.04 هست رو دانلود کنید! با Nokia Ovi Suite هم میتونی اپدیت کنی!
برای نقشه های جاده های ایران + 7 8 تا از شهر های بزرگ که یکیش هم اصفهان هست از Nokia Ovi Suite برو به بخش MAP و بعد از لود لیست مپ ها از لیست مپ ایران رو دانلود کن فکر کنم حدود 30 مگ هست!

برای راه اندای gps هم هیچ کاری لازم نیست انجام بدید! فقط در یک مکان باز باید منتظر باشید تا با ماهواره ها ارتباط برقرار کنه!
برای قطب نما هم بهتر از خود نوکیا یک نرمافزاری هست به نام N97 Compass که خیلی حساس تر+ سریعتر جواب میده!

masih eia
23-08-2010, 19:20
اول آخرین ورژن nokia ovi maps که فکر کنم 3.04 هست رو دانلود کنید! با Nokia Ovi Suite هم میتونی اپدیت کنی!
برای نقشه های جاده های ایران + 7 8 تا از شهر های بزرگ که یکیش هم اصفهان هست از Nokia Ovi Suite برو به بخش MAP و بعد از لود لیست مپ ها از لیست مپ ایران رو دانلود کن فکر کنم حدود 30 مگ هست!

برای راه اندای gps هم هیچ کاری لازم نیست انجام بدید! فقط در یک مکان باز باید منتظر باشید تا با ماهواره ها ارتباط برقرار کنه!
برای قطب نما هم بهتر از خود نوکیا یک نرمافزاری هست به نام N97 Compass که خیلی حساس تر+ سریعتر جواب میده!
خیلی خیلی ممنونم.میشه بیشتر تو ضیح بدید. من wi fi دارم.من اول رفتم sw update بعد داخل لیستش چیز مربوطی نبود

aydin_eb7777
23-08-2010, 20:39
خیلی خیلی ممنونم.میشه بیشتر تو ضیح بدید. من wi fi دارم.من اول رفتم sw update بعد داخل لیستش چیز مربوطی نبود
-------
شما چرا از فیلم آموزشی من استفاده نمی کنی؟
در مورد قطب نما هم بگم که شما کافیه که برنامه را اجرا کنی به اسم Compass بعد خودش جهت را نشون می ده و اگر می خوای تو نقشه قطب نما رو ببینی اگه دقت کنی یک دایره پایین نقشه هست که اگر لمسش کنی جهت را هم بهت نشون می ده

masih eia
23-08-2010, 21:07
-------
شما چرا از فیلم آموزشی من استفاده نمی کنی؟
در مورد قطب نما هم بگم که شما کافیه که برنامه را اجرا کنی به اسم Compass بعد خودش جهت را نشون می ده و اگر می خوای تو نقشه قطب نما رو ببینی اگه دقت کنی یک دایره پایین نقشه هست که اگر لمسش کنی جهت را هم بهت نشون می ده
دانلود کردم چرا اجرا نمیکنه؟؟؟در ضمن این برنامه compass را از کجا بیارم؟؟؟

huggy
23-08-2010, 21:25
شرمنده همه n97 دارا ولی خیلی دلم می خواد یه فحش آبدار به n97 یا nokia یا حداقل گارانتی اصلی نوکیا بدم !!! من یه n97 دو هفته پیش خریدم (11/5 ) هیچی نشده خراب شد !!!نه از دستم افتاد نه چیزی و دیگه روشن نمیشه بردم گارانتی گفت تعمیرش طول میکشه برو یه دو هفته دیگه بیا !!! آخه گوشی دو هفته ای چرا باید تعمییر بشه ؟؟؟ به جای تعمیر نمی تونستن یه نوشو بهم بدن ؟؟؟:19:

aydin_eb7777
23-08-2010, 22:54
دانلود کردم چرا اجرا نمیکنه؟؟؟در ضمن این برنامه compass را از کجا بیارم؟؟؟
-----------
بعد از دانلود باید توسط برنامه Winrar فایل را از فشردگی خارج کنی بعد اجرا کنی
برنامه اگر تو گوشیت نیست برات آپلود کردم دانلود کن و تو گوشیت نصب کن

موفق باشی

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:51 PM ----------

شرمنده همه n97 دارا ولی خیلی دلم می خواد یه فحش آبدار به n97 یا nokia یا حداقل گارانتی اصلی نوکیا بدم !!! من یه n97 دو هفته پیش خریدم (11/5 ) هیچی نشده خراب شد !!!نه از دستم افتاد نه چیزی و دیگه روشن نمیشه بردم گارانتی گفت تعمیرش طول میکشه برو یه دو هفته دیگه بیا !!! آخه گوشی دو هفته ای چرا باید تعمییر بشه ؟؟؟ به جای تعمیر نمی تونستن یه نوشو بهم بدن ؟؟؟:19:
----------
متاسفم دوست عزیز
شانست بده دیگه
البته گوشیهایی که تحت لیسانس باشن و ساخت چین زیاد نمی شه روشون حساب باز کرد به هر حال امیدوارم زودتر درست بشه اگر قابل تعمییر نباشه و گارانتی اصلی باشه و نگن ضربه خورده یه نوشو می دن بهت
موفق باشی

hiva_59
23-08-2010, 23:41
--------
فیلمی که آماده کردم را ببین و طبق همین کانکشن بساز ببین مشکل حل می شه یا نه

موفق باشی

دوست عزیز، این لینک مشکل داره
میشه اونو یه جای دیگه آپلود کنید؟ واقعا ممنون میشم

aydin_eb7777
24-08-2010, 10:18
دوست عزیز، این لینک مشکل داره
میشه اونو یه جای دیگه آپلود کنید؟ واقعا ممنون میشم
-----------
من تست می کنم مشکلی ندازه اما اینم 1 لینک دیگه

موفق باشی

daryosh999
24-08-2010, 12:12
گوشی اهنگ هایی رو که از طریق کابل ریختم تو گوشی تو موزیک لایبری بالا نمی اره هرچی هم رفریش میکنم هیچ فایلی اضافه نمی کنه .مشکل از کجاست. اصلا یه پلیر خوب که تاچ گوشی رو هم ساپورت کنه چیه

hiva_59
24-08-2010, 23:48
-----------
من تست می کنم مشکلی ندازه اما اینم 1 لینک دیگه

موفق باشی

خیلی ممنون. فیلم رو نگاه کردم و همه کارایی که گفته بود رو انجام دادم، اما هنوزم مشکل قطع و وصل شدن اینترنت سرجاشه
دیگه نمیدونم چکار کنم

aydin_eb7777
25-08-2010, 09:42
خیلی ممنون. فیلم رو نگاه کردم و همه کارایی که گفته بود رو انجام دادم، اما هنوزم مشکل قطع و وصل شدن اینترنت سرجاشه
دیگه نمیدونم چکار کنم
-----------------
شاید آنتنت می پره!

---------- Post added at 10:42 AM ---------- Previous post was at 10:39 AM ----------

گوشی اهنگ هایی رو که از طریق کابل ریختم تو گوشی تو موزیک لایبری بالا نمی اره هرچی هم رفریش میکنم هیچ فایلی اضافه نمی کنه .مشکل از کجاست. اصلا یه پلیر خوب که تاچ گوشی رو هم ساپورت کنه چیه
------------
دوست عزیز در یک صورت این حالت پیش میاد وقتی که شما گوشی را به حالت PC Suite به سیستم وصل کنی و آهنگ را انتقال بدی به طور خودکار به لیست اضافه می شه و به ریفرش نیازی نیست
شما یک بار به حالت Mas Storage به سیستم وصل کن و امتحان کن
موفق باشی

DariushGreat
26-08-2010, 17:04

فرمور کوک شده ریختی؟؟؟
اگه پاسخت مثبته احتمالا باید آهنگ هات رو بریزی توی پوشه Music تا پخش کننده بشناسه... این از ویژگی های فرمورهای دستساز ( کوک شده ) هست

شاد باشین
التماس دعا :46:

AThEisT
26-08-2010, 19:54
به نظرتون معقولانه اس من ان97 رو بفروشم ان8 بخرم ؟

masih eia
26-08-2010, 21:41
سلام رفتم سايت نوكيا ovi map براي n97 معمولي نبود براي ميني بوى فقط

masih eia
28-08-2010, 09:32
سلام رفتم سايت نوكيا ovi map براي n97 معمولي نبود براي ميني بوى فقط
کسی قصد جواب دادن نداره؟؟؟؟

daryosh999
28-08-2010, 12:19
فرمور کوک شده ریختی؟؟؟
اگه پاسخت مثبته احتمالا باید آهنگ هات رو بریزی توی پوشه Music تا پخش کننده بشناسه... این از ویژگی های فرمورهای دستساز ( کوک شده ) هست

شاد باشین
التماس دعا :46:

منظورت از فرمور کوک شده چیه من گوشیم ورژن 11 بود رفتم دادم واسم به 21 اپدیت کردن. در ضمن من اهنگ ها رو از طریق کابل و تو جالت mas storage ریختم تو یه پوشه ای که خودم ساختم حالا راهی واسه اضافه کردن اهنگ تو لایبری نیست.

aydin_eb7777
28-08-2010, 17:40
منظورت از فرمور کوک شده چیه من گوشیم ورژن 11 بود رفتم دادم واسم به 21 اپدیت کردن. در ضمن من اهنگ ها رو از طریق کابل و تو جالت mas storage ریختم تو یه پوشه ای که خودم ساختم حالا راهی واسه اضافه کردن اهنگ تو لایبری نیست.
------------
خوب شما اگر به سایت نوکیا مراجعه کنی می بینی ورژن 22.0.110 را برای آپدیت آماده کرده و دقیقا یکی از مشکلاتی که توش برطرف شده مربود به موزیک پلیر و زنگ گوشی هستش و شما با آپدیت به این ورنژن این مشکل را برطرف کن
Direct upgrade to your free navigation
Contains fix for intermittent ringtone problem
Performance improvements
موفق باشی

emadpumad
28-08-2010, 17:54
کسی قصد جواب دادن نداره؟؟؟؟
سلام Ovi maps 3.04 که آخرین نسخه از این نرم افزار هست رو میتونی از این لینک دانلود کنی.
تشکر فراموش نشه...

:8::8::8::8::8::8:

daryosh999
28-08-2010, 19:47
اقا من با گوشی کانکت شدم بعد می رم تو sw update بعد اپدیت ورژن 22 اونجا هست با حجم 1و خورده ی مگابایت اگه از اونجا دانلود کنم و نصب کنم مشکلی ایجاد می شه .یعنی دفترچه تلفنم می پره و گوشی فلش می شه یا نه ؟

amir200812
28-08-2010, 19:57
اقا من با گوشی کانکت شدم بعد می رم تو sw update بعد اپدیت ورژن 22 اونجا هست با حجم 1و خورده ی مگابایت اگه از اونجا دانلود کنم و نصب کنم مشکلی ایجاد می شه .یعنی دفترچه تلفنم می پره و گوشی فلش می شه یا نه ؟
تا جایی که میدونم فلش نمیشه فقط بروز میشه!
و دفترچه و ... هم فکر کنم سرجاش باقی میمونه!

aydin_eb7777
28-08-2010, 20:20
--------
بله از طریق گوشی می تونی آپدیت را انجام بدی و اطلاعات هم سالم می مونه اما از Sw Updater نمی تونی فریم ویر را آپدیت کنی اونجایی که شما دیدی فقط به شما پیغام می ده که فلان ورژن وجود داره و شما باید برای آپدیت به مسیری که می گم بری
Meno=>Settings=>Phone=>Phone mgmt=>Devices update
در اینجا Options را بزن و Check for Updates را انتخاب کن وقتی ورژن جدید را نشون داد آپدیت را انجام بده
موفق باشی

DariushGreat
28-08-2010, 20:24

سیستم عامل سیمبین از سه بخش تشکیل شده: هسته، بدنه و پوسته. هسته یا کرنل در قالب فایل های MCU فلش و بدنه در قالب فایل های PPM فلش و پوسته در قالب CNT فایل های فلش وجود دارن

فرمور ( سیستم عامل گوشی ) کوک شده به فرموری می گن که توسط افرادی بدنه و پوسته اون دستکاری می شه؛ امکاناتی بهش افزوده، برخی امکانات ازش حذف و یک سری از ویژگی هاش هم عوض می شه.
برخی برای این که میوزیک لایبراری پر از فایل های صوتی گوناگون در سراسر گوشی نشه ( زنگ و آهنگ و کلیپ صوتی با هم قاطی نشن ) اقدام به تغییر دایرکتوری میوزیک لایبراری از پوشه Sounds به پوشه ساختگی Music می کنن.

شما گوشیت رو دادی بیرون احتمالا برات از همین دست سازها ریختن. یه بار امتحان کن. یه پوشه به نام Music توی حافظه هارد گوشی درست کن و یه دو تا آهنگ هم بریز توش. سپس برو به پخش کننده و یه بار نوسازی یا همون Refresh کن و ببین میاد توی پخش کننده یا نه. اگه اومد یعنی این که باید آهنگ ها فقط و فقط در همون پوشه Music باشن.

شاد باشین
التماس دعا :31:

masih eia
28-08-2010, 20:38
سلام Ovi maps 3.04 که آخرین نسخه از این نرم افزار هست رو میتونی از این لینک دانلود کنی.
تشکر فراموش نشه...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:8::8::8::8::8::8:
شرمنده دانلود نمیشه.میشه لینک دیگه ای بذارید؟؟؟

daryosh999
29-08-2010, 12:17
اقا این ورژن 22 اصلا ارزش دانلود داره.شنیدم که سر کاریه فعلا با همین ورژن تا اومدن ورژن 30 صبر می کنم. در ضمن کسی خبری از این ورژن 30 نداره.اینکه کی میاد.

emadpumad
29-08-2010, 18:15
شرمنده دانلود نمیشه.میشه لینک دیگه ای بذارید؟؟؟
برای دانلود آین برنامه باید از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده کمی چون که دوستانه زحمت کش این رو زحمتشو کشیدن

huggy
31-08-2010, 03:19
سلام دوستان کسی میدونه بازی های n-gage رو چجوری باید بازی کنم ؟؟؟( بجز اینکه باید برنامه n-gage رو دانلود و اینیستال کنم )

aydin_eb7777
31-08-2010, 11:08
سلام دوستان کسی میدونه بازی های n-gage رو چجوری باید بازی کنم ؟؟؟( بجز اینکه باید برنامه n-gage رو دانلود و اینیستال کنم )
بازیهای N-Gage که پولی هستن و شما مجبوری از نسخه کرک شده استفاده کنی که این هم مستلزم هـک شدن گوشی هستش و اگر گوشیت را آپدیت کرده باشی دیگه با برنامه های که برای هـک گذاشته شده نمی تونی هـک کنی و مجبوری از فریم ویر کوک شده استفاده کنی
و بازی کردنش هم خیلی سادست ابتدا بازی را دانلود می کنی و در فولدری به نام ngage تو هارد گوشیت کپی می کنی و بعد وارد N-Gage می شی و آیکونی که برات ظاهر شده را انتخاب می کنی تا نصب بشه و بعد از نصب می تونی بازی کنی
موفق باشی

huggy
31-08-2010, 15:23
من گوشیم رو آپ کردم وریم ور کوک شد هرو از کجا گیر بایرم ؟

aydin_eb7777
31-08-2010, 18:44
من گوشیم رو آپ کردم وریم ور کوک شد هرو از کجا گیر بایرم ؟
----------
شما باید از روشی برای هـک استفاده کنی
ابتدا باید فایلهای فریم ویر گوشیت رو دانلود کنی
و فایل Jas_RM-505_22.0.110_C01_prd.rofs3.rar را هم دانلود کنی که مخصوص ورژن 22.0.110 هستش و می تونی این فایل را در گوگل جستجو کنی و در آخر با جف فلش کنی
موفق باشی

shahaboddin
01-09-2010, 12:29
8 برای نهایت، N برای نوکیا، N8 برای راه حل (قسمت اول)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عدد 8 همیشه من را یاد علامت بی نهایت می‌اندازد ، نهایت، تکامل و .... دقیقا مثل LED عدد 8 که تمامی اعداد و حروف از روی آن طراحی شده‌اند.

به درستی N8 می‌تواند یکی دیگر از قدم‌های شرکت نوکیا برای رسیدن به "شرکتی برای راه حل" باشد، به لطف این شرکت فرصتی برای من مهیا شد تا نمونه‌ای از "prototype N8" را در محل شرکت برای شما بیشتر معرفی کنم؛ پس با ما باشید:

اولین چیزهایی که در نظر اول توجه من را به آن‌ها جلب کرد:

• خوش دستی

• کیفیت صفحه نمایش و تاچ خوب

• داشتن پورت HDMI

• و عدد 12 پشت گوشی -دوربین 12 مگاپیکسل- بود.

برای اینکه از پشتیبانی فارسی آن هم خیالم راحت شود، سریع تو قسمت Messaging رفتم و جمله‌ای که می‌بینید را نوشتم:

"سلام من N8 هستم."

بعد هم از طریق پورت HDMI گوشی را به تلویزیون متصل کردم. کیفیت تصور واقعا عالی بود.

از دیگر قابلیت‌های نوکیا، GPS خوب آن است؛ پس به سراغ GPS گوشی N8 هم رفتم، عالی بود، مخصوصا با صفحه لمسی خوبی که دارد کار با آن را خیلی راحت‌تر از گوشی N97 من کرده‌است.

عدد 12 پشت گوشی از دیگر قابلیت‌های فوق العاده این گوشی بود، عکس گرفتن با آن، هم راحت بود و هم دارای قابلیت ویرایش تصویری بود که خود دوربین داشت، پس این وسیله را برای من به یک همراه همه کاره و بی نظیر تبدیل می‌کرد.

حالا وقت رو کردن برگ برنده بود – که تا حالا کم برگ برنده رو نکرده بود-

آیا تا بحال جایی بودید که کامپیوتر دم دستتون نبوده باشه یا فایلی روی فلش کسی بوده که باید آن را جابجا می کرده‌اید، اما نتونسته‌اید، برای من که خیلی پیش امده؛ گوشی N8 توسط یک کابل به راحتی فلش مموری شما را می‌خواند. عالی نیست ....

پس منتظر باشید!

L.A.M.P.A.R.D
01-09-2010, 14:54
شما اینو از کجا گیر اوردید داداش ؟!!!

cybamin
01-09-2010, 17:02
ايول!!! ببينم صفحه نمايشش خازني هستش؟
گويا اين آخرين گوشي سري ان هست كه سيمبين عرضه ميشه و Nهاي بعدي Meego‌هستند.

shahaboddin
01-09-2010, 18:08
شما اینو از کجا گیر اوردید داداش ؟!!!
سلام دوست عزیز

این بررسی یا به اصطلاح Demo Hands-on در دفتر نوکیا در تهران انجام شد نه بیرون از دفتر.
من هم خبرنگار حوزه IT هستم که این امکان برایم فراهم شد؛ این نوع بررسیها معمولا برای تعداد محدودی از خبرنگاران و وبلاگ نویسان این حوزه فراهم می شود.

jak_1300
02-09-2010, 00:30
سلام آقا من میخوام اوی مپ گوشیم رو آپدیت کنم با اس دبلیو اما پیغام میده درایو سی جا نداره همه چی رو هم از درایو سی پاک کردم ۱۵ مگابایت خالی داره چیکار کنم بیشتر بشه فضایه خالیش؟

emadpumad
02-09-2010, 01:11
سلام آقا من میخوام اوی مپ گوشیم رو آپدیت کنم با اس دبلیو اما پیغام میده درایو سی جا نداره همه چی رو هم از درایو سی پاک کردم ۱۵ مگابایت خالی داره چیکار کنم بیشتر بشه فضایه خالیش؟
ریست فکتوری کن #7370#* ولی قبلش بک آپ بگیر چون درایو c فورمت میشه

huggy
02-09-2010, 02:31
----------
شما باید از روشی برای هـک استفاده کنی
ابتدا باید فایلهای فریم ویر گوشیت رو دانلود کنی
و فایل Jas_RM-505_22.0.110_C01_prd.rofs3.rar را هم دانلود کنی که مخصوص ورژن 22.0.110 هستش و می تونی این فایل را در گوگل جستجو کنی و در آخر با جف فلش کنی
موفق باشی
دوست عزیز میشه زیر دیپلم توضیح بدید ؟؟؟:31::31:
من اون فایله rar. رو دانلود کردم حالا چی کار کنم ؟؟

دوست عزیز من می خوام بازی های N-gage رو بازی کنم!! من برنامه اصلی رو ریختم و بازی رو هم ریختم ولی وقتی می خواد اینیستال کنه اررور میده File Corrupted که دوستان گفتن از تاریخشه من هم تاریخ رو درتس کردم ولی هنوز اررور میده !!

amir200812
02-09-2010, 14:21
دوستان هنوز خبری از فریمور ورژن 30 نیست؟

aydin_eb7777
02-09-2010, 20:18
دوست عزیز میشه زیر دیپلم توضیح بدید ؟؟؟:31::31:
من اون فایله rar. رو دانلود کردم حالا چی کار کنم ؟؟

دوست عزیز من می خوام بازی های N-gage رو بازی کنم!! من برنامه اصلی رو ریختم و بازی رو هم ریختم ولی وقتی می خواد اینیستال کنه اررور میده File Corrupted که دوستان گفتن از تاریخشه من هم تاریخ رو درتس کردم ولی هنوز اررور میده !!

----------------
گفتم که عزیزم
اول فریم ویر اصلی گوشیت که 22.0.110 هست را دانلود می کنی و بعد این فایل که گفتم را دانلود می کنی
این فایل را از فشردگی خارج کن و به پسوند فایل دقت کن
دقیاقا با همون پسوند یک فایل هم تو فریم ویر اصلی گوشیت وجود داره که شما این فایل کوک شده را دقیقا هم اسم همون فایل اصلی فریم ویرت می کنی که پسوندش شبیه این بود
بعد این فایل را به جای فایل اصلی فریم ویر اصلیت قرار می دی و با جف فلش می کنی
موفق باشی

daryosh999
03-09-2010, 18:33
اقا قضیه این ovi store که تو منوی اصلی گوشیه چیه . من هر وقت می رم توش پیغام unable to conect server می ده .کسی می دونه دلیلش چیه؟

amir200812
03-09-2010, 18:41
اقا قضیه این ovi store که تو منوی اصلی گوشیه چیه . من هر وقت می رم توش پیغام unable to conect server می ده .کسی می دونه دلیلش چیه؟
دلیلش نبود ارتباط اینترنت هست!

Payman_62
03-09-2010, 21:28
سلام.
من دارم یه فرمور کوک میکنم واسه گوشیم.
3 تا سوال دارم.

در n97
1- درایو Z چند مگه؟
2- اجرای برنامه ها از روی Z مشکل ساز نیست؟ گوشی رو کند نمیکنه؟
3- بهتره برنامه ها رو Z باشن یا E یا C ؟
4- یه سری برنامه پیش فرض تو فرمور نصب هست که میخوام پاکشون کنم. اگه اسم برنامه هارو تو فرمور اکسترکت شده با نوکیا ادیتور سرچ کنم و هر چی فایل به این اسم بود پاک کنم کافیه؟ یا جای دیگه اثری از برنامه ها هست که نیاز به پاک کردن داشته باشه.
برنامه ها اینا هستن.
- auto installer
- brightlight
-convention
- ramblow
-nokia file browser
- photo viewer

MORTAZA.2FUN
04-09-2010, 09:53
سلام دوستان
من در نظر دارم يه 97 بگيرم
الان مي خوام بدونم اونايي كه 97 دارن آيا از گوشي رازي هسن يا نه ....
و معايب و نكات مثبت ش چيه ؟
در ضمن مقابل اين همه پول كه پرداخت مي كنيم ارزش خريد داره يا نه ؟
ممنونم.:10:

amir200812
04-09-2010, 10:06
سلام دوستان
من در نظر دارم يه 97 بگيرم
الان مي خوام بدونم اونايي كه 97 دارن آيا از گوشي رازي هسن يا نه ....
و معايب و نكات مثبت ش چيه ؟
در ضمن مقابل اين همه پول كه پرداخت مي كنيم ارزش خريد داره يا نه ؟
ممنونم.:10:

خوب شما باید بگید از گوشی که میخرید چه انتظاری دارید!؟

MORTAZA.2FUN
04-09-2010, 10:37
خوب شما باید بگید از گوشی که میخرید چه انتظاری دارید!؟
من طبق انتظاري كه از گوشي دارم 86 و 97 رو انتخاب كردم
بين اين دو تا هم 97 رو ولي اونطور كه شنيدم ميگن 97 ارزش خريد نداره و هر كي كه خريده پشيمون شده..
الان مي خوام بدونم راست هست يا نه اگه آره برم 86 رو بگيرم ... به همين خاطر 86 رو نگفتم چون جاي بحث توي اين تاپيك نيست.

daryosh999
04-09-2010, 12:05
دلیلش نبود ارتباط اینترنت هست!

وقتی می ری تو برنامه یه سوال می کنه در مورد کانکت شدن به اینترنت منم با ایرانسل کانکت می شم برنامه هم یه چند ثانیه ای یه چیزی از رو صفحه رد می کنه بعد همون اروری که گفتمو می ده.خواهشا کمک کنین ظاهرا این ovi store خیلی چیز جالبیه. می گن کلی برنامه داره واسه دانلود.

jak_1300
04-09-2010, 12:18
سلام من یه تم دانلود کردم واسه ان ۹۷ هست الان میخوام بریزم تو گوشیم نمیدونم کجا باید بریزم و چجوری فعالش کنم کسی چیزی میدونه؟

amir200812
04-09-2010, 12:34
من طبق انتظاري كه از گوشي دارم 86 و 97 رو انتخاب كردم
بين اين دو تا هم 97 رو ولي اونطور كه شنيدم ميگن 97 ارزش خريد نداره و هر كي كه خريده پشيمون شده..
الان مي خوام بدونم راست هست يا نه اگه آره برم 86 رو بگيرم ... به همين خاطر 86 رو نگفتم چون جاي بحث توي اين تاپيك نيست.

خوب 86 و 97 زمین تا آسمان با هم فرق دارند!

اگه کیفیت عکاسی برات مهم هست 86 بهتره! عکسهاش حرف نداره!

n97 امکانات خیلی تکمیلی داره ولی نباید ازش انتظار داشته باشی بجای psp ازش استفاده کنی!
من که راضی هستم!
رابط کاربرری کاملا متفاوتی داره در مقایسه با گوشی هایی مثل X6 ,5800 و این رابط کاربری خیلی شیک تره

کیفیت پخش موزیک با هدفون عالی هست، مخصوصا اگه یه هدفون دیگه مثلا از برند سونی بخری براش دیگه غوغا میکنه! ولی اسپیکر های خود گوشی بیس کمی دارند!

صفحه نمایش کیفیت خوبی داره + حساسیت بالا

در کل اگه گوشی غیر لمسی + دوربین بهتر میخوای 86 رو بخر و اگه نه 97 رو بخر!

---------- Post added at 01:34 PM ---------- Previous post was at 01:32 PM ----------

سلام من یه تم دانلود کردم واسه ان ۹۷ هست الان میخوام بریزم تو گوشیم نمیدونم کجا باید بریزم و چجوری فعالش کنم کسی چیزی میدونه؟

خوب باید مثل نرمافزار معمولی نسب کنی بعد از طریق
منو>ستینگ>تم>جنرال
اینجا لیست تمها رو برات نشون میده!

jak_1300
04-09-2010, 12:34
وقتی می ری تو برنامه یه سوال می کنه در مورد کانکت شدن به اینترنت منم با ایرانسل کانکت می شم برنامه هم یه چند ثانیه ای یه چیزی از رو صفحه رد می کنه بعد همون اروری که گفتمو می ده.خواهشا کمک کنین ظاهرا این ovi store خیلی چیز جالبیه. می گن کلی برنامه داره واسه دانلود.

سلام ماله منم همینطوره ارور میده آره برنامه هیه توپی داره متاسفانه باز نمیشه

daryosh999
04-09-2010, 12:38

تم مثل برنامه می مونه شما هر کجا که دلت خواست می تونی بریزی بعد می ری تو همون مسیری که ریختی اونو نصب می کنی.بعد از این مسیر می تونی اونو اجرا کنی:
menu>setting>themes
رفتی به این مسیر اسم تمت اونجا هست بعد رو اسمش می زنی اجرا می شه.

aydin_eb7777
04-09-2010, 13:44
سلام ماله منم همینطوره ارور میده آره برنامه هیه توپی داره متاسفانه باز نمیشه
-------
شما هر کاری بکنی با همین پیغام خطا مواجه می شی و من حتی با تغییر آی پی هم نتونستم از این برنامه استفاده کنم
به هر حال کار این برنامه اینه که وارد سایت store.ovi.com می شه و برنامه ها و بازیهای مجانی و پولی را نشون می ده و شما می تونی دانلود و نصب کنی و حالا که نمی شه از این برنامه استفاده کرد می تونی با یروزر گوشیت بری به سایت store.ovi.com و به صورت دستی برنامه ها را انتخاب و دانلود و نصب کنی البته حتما باید تغییر آی پی بدی
موفق باشی

daryosh999
04-09-2010, 21:41
اقا می گن همه گوشی هایی که برای اسیا یا خاورمیانه میاد مونتاژ چینه تحت لیسانس فنلاند.یعنی الان 97 من که پشتش نوشته ساخت فنلاند تو کارخونه ی اصلی فنلاند ساخته نشده .مونتاژ چینه.

huggy
04-09-2010, 22:34
سلام دوستان، وقتی یه بازی فول اسکرین ریختم و وقتی میخوام بازی کنم اون کنترلی که n97 خودش به جای دگمه داره رو میاره !!! باید چی کار کنم که نیاره ؟؟

masih eia
04-09-2010, 23:08
:5:
سلام دوستان، وقتی یه بازی فول اسکرین ریختم و وقتی میخوام بازی کنم اون کنترلی که n97 خودش به جای دگمه داره رو میاره !!! باید چی کار کنم که نیاره ؟؟
باید در کشویی گوشی را باز کنید.

aydin_eb7777
04-09-2010, 23:19
-----------------
اگر واقعا به اون نیازی نداری غیر فعالش کن برو به مسیر زیر
Meno=>Settings=>Application mgr=>Installed apps
بعد برو روی یکی از بازیهای جاوا که نصب کردی و Options را بزن و بعد Suite Settings را انتخاب کن و On-Screen keyboard را Off کن
موفق باشی

daryosh999
05-09-2010, 15:51
اینترنت رفتن با ایرانسل میشه گفت خوبه . من که وصل می کنم به سیستم سرعت دانلودم بین 20 تا 15 کیلوبایت بر ثانیه است. کلا خیلی بهتر از دایل اپه . یه چند جایی خوندم که این کار باعث منفجر شدن باتری یا سوختن ال سی دی میشه .کسی از دوستان در این مورد تجربه نداره ؟باتری خیلی داغ می کنه !

amir200812
05-09-2010, 17:37
اینترنت رفتن با ایرانسل میشه گفت خوبه . من که وصل می کنم به سیستم سرعت دانلودم بین 20 تا 15 کیلوبایت بر ثانیه است. کلا خیلی بهتر از دایل اپه . یه چند جایی خوندم که این کار باعث منفجر شدن باتری یا سوختن ال سی دی میشه .کسی از دوستان در این مورد تجربه نداره ؟باتری خیلی داغ می کنه !
اولا چه ربطی به LCD داره؟

باطری هم 99.9% مطمعنم که مشکلی پیش نمیاد چون وقتی شارژ تکمیل بشه جریان قطع میشه!
ولی اگه میخوای 100% مطمعن بشی برو یه بلوتوث بخر برای کامپیوتر (4 5 هزار تومن بیشتر نیست) و با اون کانکتشو!

masih eia
05-09-2010, 21:05
اولا چه ربطی به LCD داره؟

باطری هم 99.9% مطمعنم که مشکلی پیش نمیاد چون وقتی شارژ تکمیل بشه جریان قطع میشه!
ولی اگه میخوای 100% مطمعن بشی برو یه بلوتوث بخر برای کامپیوتر (4 5 هزار تومن بیشتر نیست) و با اون کانکتشو!
میشه بگید چه طوری؟؟؟

daryosh999
05-09-2010, 22:10
اقا قضیه این رتبه بندی gsmarena چیه؟میشه یه نفر در مورد سیستم رتبه بندی این سایت توضیح بده. مثلا نوکیا تو یه سمت که فکر کنم مربوط به امتیاز های که می دن تو رتبه هشتمه ولی تو یه قسمت دیگه که نمی دونم چیه اوله .میشه یه نفر توضیح بده.

amir200812
06-09-2010, 05:14
میشه بگید چه طوری؟؟؟

ساده هست، قدیما میگفتند گوشی رو زیاد توی شارژ نزارید خراب میشه! ولی حالا هیچیش نمیشه! وقتی شارژ گوشی کامل شد "ای سی شارژ" جریان رو قطع میکنه و عملا باطری در حالت شارژ قرار نمیگیره!
امتحان کنید گوشی رو بزارید شارژ تا وقتی که شارژ میشه شارژر داغ هست ولی وقتی شارژ تکمیل باشه سرد میشه یعنی دیگه جریانی ازش عبور نمیکنه!

در مورد اون رابط بلوتوث هم خیلی راحت هست از USB استفده میکنن بیشتر، فقط کافیه بزنی به یکی از USB های کامپیوتر و درایور هاشو نسب کنی، ادامه کار دقیقا مثل USB هست!

kamy_R
06-09-2010, 22:03
حالا کی میاد تو بازار؟

daryosh999
06-09-2010, 22:22
سلام.این گوشی باز قاطی کرد.انصافا با اینکه صبرم زیاده دارم قبول می کنم که سیمبیان خدای هنگه.گوشی الان یه روزه که تو قسمت installed apps نمی ره.یعنی می خوام چندتا نرم افزارو حذف کنم ولی نمی تونم .دوستان کسی راهی جز فلش کردن گوشی می دونه؟

amir200812
06-09-2010, 22:38
سلام.این گوشی باز قاطی کرد.انصافا با اینکه صبرم زیاده دارم قبول می کنم که سیمبیان خدای هنگه.گوشی الان یه روزه که تو قسمت installed apps نمی ره.یعنی می خوام چندتا نرم افزارو حذف کنم ولی نمی تونم .دوستان کسی راهی جز فلش کردن گوشی می دونه؟
مستر رسیت کن!

درضمن گوشی های شما ساخت چینی با لیسانس فنلاند هست؟
اخه مال من ساخت فنلانده و هیچ کدوم از این مشکلات رو هم ندارم!

daryosh999
07-09-2010, 13:42
مستر رسیت کن!

درضمن گوشی های شما ساخت چینی با لیسانس فنلاند هست؟
اخه مال من ساخت فنلانده و هیچ کدوم از این مشکلات رو هم ندارم!

منظورت از مستر ریست یعنی ریست با این کد 7370 ؟ از کجا می شه فهمید گوشی ساخت چینه یا فنلاندیه؟

aydin_eb7777
07-09-2010, 13:47
منظورت از مستر ریست یعنی ریست با این کد 7370 ؟ از کجا می شه فهمید گوشی ساخت چینه یا فنلاندیه؟
------------
اگر از ایران خرید کردی 90% چینیه مخصوصا اونهایی که گارانتی اصلی نوکیا هستن در ضمن روی کارتن و لیبل خود گوشی هم نوشته ساخت کدوم کشوره!

daryosh999
07-09-2010, 14:34
------------
اگر از ایران خرید کردی 90% چینیه مخصوصا اونهایی که گارانتی اصلی نوکیا هستن در ضمن روی کارتن و لیبل خود گوشی هم نوشته ساخت کدوم کشوره!
از ایران خریدم گارانتی اصلی هم نبود . در ضمن روی جعبه و لیبل گوشی نوشته بود فنلاند.
مستر ریست یعنی چی . یعنی همون فلش با نرم افزار هایی مثل جف؟

aydin_eb7777
07-09-2010, 20:27
از ایران خریدم گارانتی اصلی هم نبود . در ضمن روی جعبه و لیبل گوشی نوشته بود فنلاند.
مستر ریست یعنی چی . یعنی همون فلش با نرم افزار هایی مثل جف؟
---------
از ایران خریده باشی و روش نوشته باشه فنلاند 50% احتمال داره چینی باشه تحت لیسانس فنلاند و به دروغ لیبل شده باشه
مستر ریست یعنی اینکه کد #7370#* را وارد کنی و در مرحله بعد 12345 را بزنی تا گوشیت فرمت بشه فقط یادت باشه قبل از انجام این کار حتما از sms و Contact و Nots توسط Nokia PC Suite یا Nokia Ovi Suite بکاپ تهیه کنی
موفق باشی

daryosh999
07-09-2010, 23:18
---------
از ایران خریده باشی و روش نوشته باشه فنلاند 50% احتمال داره چینی باشه تحت لیسانس فنلاند و به دروغ لیبل شده باشه
مستر ریست یعنی اینکه کد #7370#* را وارد کنی و در مرحله بعد 12345 را بزنی تا گوشیت فرمت بشه فقط یادت باشه قبل از انجام این کار حتما از sms و Contact و Nots توسط Nokia PC Suite یا Nokia Ovi Suite بکاپ تهیه کنی
موفق باشی

هیچ راه دقیقی نیست که بفهمیم گوشی دقیقا ساخت کجاست. یه سایت بود قبلا یه بار رفتم الان اسمش یادم نیست imel گوشی رو وارد می کردی یه سری اطلاعات در مورد کشور سازنده گوشی ،کیفیت ساختش و ... داشت .که واسه من کیفیت ساختو زده بود عالی .ولی کشور سازندرو نزده بود.

aydin_eb7777
07-09-2010, 23:25
هیچ راه دقیقی نیست که بفهمیم گوشی دقیقا ساخت کجاست. یه سایت بود قبلا یه بار رفتم الان اسمش یادم نیست imel گوشی رو وارد می کردی یه سری اطلاعات در مورد کشور سازنده گوشی ،کیفیت ساختش و ... داشت .که واسه من کیفیت ساختو زده بود عالی .ولی کشور سازندرو نزده بود.
اون سایت هم می شه اما دیتا بیس اون سایت هم قدیمیه و گوشیهای جدید رو اصلا نمیشناسه در ضمن وقتی می گیم چینیه منظور اینه که تحت لیسانس فنلانده 85% نوکیارا چین تولید می کنه واسه بازار آسیا و تقریبا 10% هم تو مجارستان و هند و کره تولید می شن که اونها هم شامل بازار آسیا می شن و فقط 5% تولید نوکیا که بازار اروپا را هدف قرار داده ساخت خود فنلانده و اگر می خوای مطمئن باشی حتما از یکی از کشورهای اروپایی خرید کن

daryosh999
08-09-2010, 12:21
سلام.
وقتی می خوای از تو گوشی . گوشیو اپدیت کنیم مثلا برای همین ورژن 22 یه فایلی زده حدود 2 مگابایت . ولی وقتی می ری تو این فروم های دانلود فیرم ور اصلی گوشیت یه فایل های هست به حجم صدو خورده ای مگابایت . کسی توضیح می ده چرا انقدر اختلاف زیاده ؟ تازه اگه اون صدو چند مگابایتی ها فایل های اپدیت باشن گوشی اونا رو تو کدوم درایو ذخیره می کنه.

amir200812
08-09-2010, 12:28
سلام.
وقتی می خوای از تو گوشی . گوشیو اپدیت کنیم مثلا برای همین ورژن 22 یه فایلی زده حدود 2 مگابایت . ولی وقتی می ری تو این فروم های دانلود فیرم ور اصلی گوشیت یه فایل های هست به حجم صدو خورده ای مگابایت . کسی توضیح می ده چرا انقدر اختلاف زیاده ؟ تازه اگه اون صدو چند مگابایتی ها فایل های اپدیت باشن گوشی اونا رو تو کدوم درایو ذخیره می کنه.

در آپدیت با خود گوشی فقط تغیرات اعمال میشه، ولی در فریمور ها تمام اطلاعات موجود هست! به همین دلیل اختلاف حجم اینقدر زیاده!

amir200812
08-09-2010, 13:06
اگه امکانش هست از دوستان میخوایه نمونه فیلم برداری در نور افتاب بزارند!(درضمن بهتره صدا رو قطع کنید!)
برای یه مقایسه ای لازم دارم!

patybor
08-09-2010, 14:15
من هرچي تو تنظيمات اكسس پوينت يك كانكشن براي اينترنت درست ميكنم ارور ميده. كانكشن درست ميكنه ولي وقتي ميخوام وصل بشم connection error ميده. كسي ميدونه چش شده اين GPRS ؟

aydin_eb7777
08-09-2010, 15:16
من هرچي تو تنظيمات اكسس پوينت يك كانكشن براي اينترنت درست ميكنم ارور ميده. كانكشن درست ميكنه ولي وقتي ميخوام وصل بشم connection error ميده. كسي ميدونه چش شده اين GPRS ؟
اگر از ایرانسل استفاده می کنی و تنظیمات را هم درست انجام دادی باید به جای پورت 9201 از پورت 8080 استفاده کنی
موفق باشی

DariushGreat
08-09-2010, 17:02

حالا به فرض هم که چینی باشه. مگه چیه؟!
خود فنلاند بیش از 8 ساله که دیگه گوشی نمی زنه. گوشی های لیبل فنلاند فکر کنم ساخت نروژ هست.
قانون نوکیا اینه:
همه قطعات اصلی در فنلاند تولید می شن و 85% شون برای مونتاژ به چین فرستاده می شن. هیچ هنگام یه گوشی نوکیا رو نمی زنه 100% ساخت چین.

شاد باشین :31:

daryosh999
08-09-2010, 19:23
حالا به فرض هم که چینی باشه. مگه چیه؟!
خود فنلاند بیش از 8 ساله که دیگه گوشی نمی زنه. گوشی های لیبل فنلاند فکر کنم ساخت نروژ هست.
قانون نوکیا اینه:
همه قطعات اصلی در فنلاند تولید می شن و 85% شون برای مونتاژ به چین فرستاده می شن. هیچ هنگام یه گوشی نوکیا رو نمی زنه 100% ساخت چین.

من چند وقت پیش یه پست زدم که گوشی هی قاطی می کنه .یکی از دوستان گفت واسه شما چینیه که انقدر قاطی می کنه.اگه اصل فنلاند باشه اصلا قاطی نمی کنه. منم پیگیر شدم ببینم واقعا گوشیم ساخت کدوم کشوره. اقا من چند وقت پیش این دکمه بقل گوشی که صفحرو قفل می کنه کنده شد .کلی ناراحت شدم ولی الان می فهمم گوشی بدون اون دکمه عملکرد بسیار بهتری داره.من الان حدود سه ماهه بدون این دکمه به راحتی دارم کار می کنم.

DariushGreat
08-09-2010, 20:17
من چند وقت پیش یه پست زدم که گوشی هی قاطی می کنه .یکی از دوستان گفت واسه شما چینیه که انقدر قاطی می کنه.اگه اصل فنلاند باشه اصلا قاطی نمی کنه. منم پیگیر شدم ببینم واقعا گوشیم ساخت کدوم کشوره. اقا من چند وقت پیش این دکمه بقل گوشی که صفحرو قفل می کنه کنده شد .کلی ناراحت شدم ولی الان می فهمم گوشی بدون اون دکمه عملکرد بسیار بهتری داره.من الان حدود سه ماهه بدون این دکمه به راحتی دارم کار می کنم.

امان از این افراد بی اطلاع که فقط بلدن دیگران رو گمراه کنن! اگه گیرش بیارم خودم براش یه اخطار نون و آبدار ( بخاطر اطلاع رسانی نادرست ) رد می کنم. نام کاربریش رو پ.خ کن لطفا

حرف مفت زده! سیستم عامل سیستم عامله، گوشی گوشیه! چین و فنلاند هم نداره!!
چه بسا بوده گوشی هایی که اسمبل چینیش بهتر از فنلاندیش در اومده...
در حالت عادی هم کیفیت هاشون با هم برابرن

درباره اون دگمه هم نظری نمی دم! چون اگه مال من کنده بشه بدبخت می شم! :27: آخه گوشیم 5800 هست

daryosh999
08-09-2010, 21:34
سلام.
تو گوشی یه قسمت هست format mass memory خواستم بپرسم اگه از اونجا مموریو فرمت کنم برنامه هایم که تو mass memory هست می پره یا نه.
از توی خود گوشی به ورژن 22 اپدیت کردم هیچ تغییری ظاهر گوشی نکرد. در ضمن دفترچه تلفنم سرجاش موند . یعنی درایو c رو فرمت نکرد.

DariushGreat
08-09-2010, 21:47
سلام.
تو گوشی یه قسمت هست format mass memory خواستم بپرسم اگه از اونجا مموریو فرمت کنم برنامه هایم که تو mass memory هست می پره یا نه.
از توی خود گوشی به ورژن 22 اپدیت کردم هیچ تغییری ظاهر گوشی نکرد. در ضمن دفترچه تلفنم سرجاش موند . یعنی درایو c رو فرمت نکرد.

نه عزیز... آپدیت از خود گوشی این ویژگی رو داره که در بیشتر مواقع اطلاعات رو حفظ می کنه. بهترین شیوه آپدیت با خود نوکیا آپدیتر یا فلش بوسیله باکس و نرم افزار هست.
با خود کامپیوتر مموریت رو فرمت کنی بهتره. فقط پیش از اون از مسیج هات و کانتکت هات پشتیبان بگیر که بعدا پشیمون نشی

patybor
09-09-2010, 08:33
اگر از ایرانسل استفاده می کنی و تنظیمات را هم درست انجام دادی باید به جای پورت 9201 از پورت 8080 استفاده کنی
موفق باشی

سيم كارتم دائمي همراه اوله- ورژن گوشي هم 22- نميدونم چرا كانكشن درست ميشه ولي ارور ميده موقع وصل شدن. گفتم شايد اينترنت همراه اول قطع شده باشه؟

aydin_eb7777
09-09-2010, 10:15
سيم كارتم دائمي همراه اوله- ورژن گوشي هم 22- نميدونم چرا كانكشن درست ميشه ولي ارور ميده موقع وصل شدن. گفتم شايد اينترنت همراه اول قطع شده باشه؟
مطمئن باش ایراد از پورت هستش من برات یک فیلم حاظر کردم مربوط به تنظیم دستی GPRS همراه اول از لینک زیر دانلود کن و ببین
امیدوارم مشکلت حل بشه

موفق باشی

daryosh999
09-09-2010, 11:28
نه عزیز... آپدیت از خود گوشی این ویژگی رو داره که در بیشتر مواقع اطلاعات رو حفظ می کنه. بهترین شیوه آپدیت با خود نوکیا آپدیتر یا فلش بوسیله باکس و نرم افزار هست.
با خود کامپیوتر مموریت رو فرمت کنی بهتره. فقط پیش از اون از مسیج هات و کانتکت هات پشتیبان بگیر که بعدا پشیمون نشی

سلام .
گوشی این اواخر خیلی کند شده بود . ولی یه format mass memory انجام دادم گوشی سرحال شد.
من یه مشکل دارم . می خوام بدونم شما رو والپر گوشیتون چی می زارین من هرچی می زارم نمی تونم تنظیم کنم که با این چرخش مشکلی نداشته باشه . یعنی یه عکسی قشنگ می زارم که تو حالت عمودی خیلی قشنگه ولی وقتی گوشیو می چرخونی یهویی می بینی نصف عکس رفته و گوشی یه قسمتشو زوم شده گذاشته به عنوان والپر. کلا اگه دوستان یه عکسی دارن که تو هر دوتا حال قشنگه واسم اینجا قرار بدن ممنون می شم.

patybor
10-09-2010, 09:38
مطمئن باش ایراد از پورت هستش من برات یک فیلم حاظر کردم مربوط به تنظیم دستی GPRS همراه اول از لینک زیر دانلود کن و ببین
امیدوارم مشکلت حل بشه
موفق باشی

ممنون از راهنماييت.درست شد. يك سوال ديگه. چطور ميشه ويجت براي n97 دانلود كرد.روي add content كه ميزني وصل ميشه به ovi كه خوب براي ايران غيرقابل دسترس هست

aydin_eb7777
10-09-2010, 16:37
ممنون از راهنماييت.درست شد. يك سوال ديگه. چطور ميشه ويجت براي n97 دانلود كرد.روي add content كه ميزني وصل ميشه به ovi كه خوب براي ايران غيرقابل دسترس هست
با تغییر آی پی امتحان کن یا اینکه اگر سایتی هست دانلود کن و به گوشی انتقال بده و نصب کن

patybor
13-09-2010, 07:37
يك سوال ديگه. وقتي كيبورد بازه و با صفحه كليد داري كار ميكني دكمه back نداره. يعني به غير از دكمه بك كه رو صفحه تاچ هستش روي كيبورد دكمه اي معادل نداره؟؟ كاركرد اصلي اين دكمه هايي كه فلش روش دارن چيه؟

jak_1300
15-09-2010, 15:33
Latest available software for your device:
Version:: 22.0.110

Compare numbers:
آخرین آپدیت اینه؟؟؟؟؟

amir200812
15-09-2010, 16:18
Latest available software for your device:
Version:: 22.0.110

Compare numbers:
آخرین آپدیت اینه؟؟؟؟؟

تا جایی که میدونم بله آخریش همونه!

و فکر نکنم تا 1 ماه بعد از ورورد N8 هیچ اپدیت جدیدی داده بشه!

ولی خود من خیلی امیدوارم که در اپدیت جدید علا.ه بر تغیرات اساسی روی پردازنده هم تغیراتی ایجاد بشه! دلیلش هم اخراج مدیرعامل نوکیا هست که بدلیل عدم رضایت مشتریها بوده! امیدوارم این بابایی که قراره مدیرعامل نوکیا بشه بیاد یه 100 200 تا فرکانس رو بالا ببره!:31:
(چون پردازنده ARM11 ARMv6 ARM1136J(F)-S که روی NOKIA N97 هست تا فرکانس 665 نورمال هست! یعنی اگه 231 تا فرکانس رو بالاتر ببرند هیچ مشکلی برای پردازنده ایجاد نمیشه!)

daryosh999
15-09-2010, 23:55
تا جایی که میدونم بله آخریش همونه!

و فکر نکنم تا 1 ماه بعد از ورورد N8 هیچ اپدیت جدیدی داده بشه!

ولی خود من خیلی امیدوارم که در اپدیت جدید علا.ه بر تغیرات اساسی روی پردازنده هم تغیراتی ایجاد بشه! دلیلش هم اخراج مدیرعامل نوکیا هست که بدلیل عدم رضایت مشتریها بوده! امیدوارم این بابایی که قراره مدیرعامل نوکیا بشه بیاد یه 100 200 تا فرکانس رو بالا ببره!:31:
(چون پردازنده ARM11 ARMv6 ARM1136J(F)-S که روی NOKIA N97 هست تا فرکانس 665 نورمال هست! یعنی اگه 231 تا فرکانس رو بالاتر ببرند هیچ مشکلی برای پردازنده ایجاد نمیشه!)
سلام.
میشه یکم بیشتر توضیح بدی . مگه cpu یه قطعه سخت افزاری نیست . پس چطور اونا با اپدیت می تونن cpu رو ارتقا بدن و اگه می تونن این کارو بکنن چرا از همون اول این کارو نکردن.
من که دیگه دارم از این گوشی خسته می شم . این 5800 تا حالا براش ده ها بار فیرم ور های جدید اومده ولی این 97 خاک تو سر با این همه پولی که واسش دادیم هنوز یه اپدیت درستو درمون براش نیومده.

amir200812
16-09-2010, 00:07
سلام.
میشه یکم بیشتر توضیح بدی . مگه cpu یه قطعه سخت افزاری نیست . پس چطور اونا با اپدیت می تونن cpu رو ارتقا بدن و اگه می تونن این کارو بکنن چرا از همون اول این کارو نکردن.
من که دیگه دارم از این گوشی خسته می شم . این 5800 تا حالا براش ده ها بار فیرم ور های جدید اومده ولی این 97 خاک تو سر با این همه پولی که واسش دادیم هنوز یه ادیت درستو درمون براش نیومده.

ببینید CPU یک قطعه سخت افزاری هست، ولی سرعت این قطعه با نرمافزار کنترل میشه!
مثلا یک مرسدس بنز 300 میلیونی یک موتور 12 سلندر داره، این مرسدس هم میتونه 100KM سرعت داشته باشه هم 300 کیلومتر!
یا مثلا CPU کامپیوتری که 2500 هست رو میشه روی 2000 هم تنظیم کرد هم روی 3000 ! ولی نباید بیشتر از حد مجاز بالا برد چون خطرناکه!

حالا دلایلی مثل مصرف کمتر انرژِی باعث میشه که سازنده های گوشی فرکانس کمتری برای CPU گوشی درنظر بگیرند!

در مورد همین 5800 فکر کنم در فریمور ورژن 20 همین کار انجام شده، که از فرکانس 369 به 434 افزایش پیدا کرده!

نظر من اینه که نوکیا منتظر N8 هست! تا فریمور ورژن 30 رو برای N97 بده بیرون! به همین دلیل هست که فریمور ه جدید بیرون نمیده! و فکر نکنم نوکیا حالا حالا از پشتیبانی N97 دستبرداره چون هنوز پیشرفته ترین عضو سری N هست البته تا زمانی که N8 وارد بازار نشده!

اگه فرکانس پردازنده تا 550 600 بالا برده شخصا عمرا این گوشی رو بفروشم، چون با این شرایط میتونم میزان فشرده سازی فیلم برداری رو تا 50% کم کنم! یعنی خیلی خیلی با کیفیتر!
و تا حدودی نبود چیپ کرافیک رو جبران کنه!

jak_1300
16-09-2010, 02:07
آقا سلام خسته نباشین من یه قاب واسه گوشیم گرفتم این عکسشه

گوشیم رو میذارم توش اما وقتی پوشش رو میذارم روش میره رو دوربین مشکل چیه چرا اینجوری میشه؟

یه سوال دیگه تو قسمت موزیک منظورش از پادکست چیه ؟ کسی چیزی میدونه؟

amir200812
16-09-2010, 06:45

گوشیم رو میذارم توش اما وقتی پوشش رو میذارم روش میره رو دوربین مشکل چیه چرا اینجوری میشه؟

داداش من منم دقیقا یکی از همین قابها داشتم، همین رنگم بود، اونم این مشکل رو داشت!

aydin_eb7777
16-09-2010, 08:58

------------------------------------
شما از یک کیف استاندارد استفاده کن چون این کیف که خریدی کمی کوچیک ساخته شده و بهتره از کیفهای شرکت پارتیان استفاده کنی
پادکست سرویسیه که از لینک و سایتهای مشخص شده یا لینکهایی که خودت مشخص می کنی و آپدیت میشن موزیک دانلود می کنه

jak_1300
16-09-2010, 12:03

نمیشه همینو درستش کرد؟

hiva_59
17-09-2010, 00:49
کسی کیدونه چطور باید برنامه هایی که پیش فرض روی N97 نصب شده رو uninstall کرد؟
منظورم برنامه هایی مثل QIK و إBoingo هست که به روش عادی نمیشه اونها رو پاک کرد؟

jak_1300
17-09-2010, 01:15

سلام حالا این برنامه هایی که میگی میخوای حذف کنی کارشون چیه چه کاری انجام میدند کسی میدونه؟
در ضمن راهی وجود نداره که بشه باهاش عکاسی تو شب رو بهتر کرد؟

Behsood
17-09-2010, 07:51
سلام
مشکل هنگ توی این گوش رو دوستانی که دارند تایید میکنن؟

jak_1300
17-09-2010, 09:48
سلام

آره هنگ زیاد میکنه

Behsood
17-09-2010, 09:53
آره هنگ زیاد میکنه
آپدیت فریم ویر تاثیری نداشته آیا؟

jak_1300
17-09-2010, 10:06
من آپدیتش کردم ولی تاثیری نداشته
از بچه هایه دیگه هم بپرس

DariushGreat
17-09-2010, 12:36

1. فهمیدیم که گوشی شما 5 مگاپیکسل دوربین داره! :13: نیازی نبود همین عکس 5 مگاپیکسلی رو بگذاری اینجا و الکی صفحه رو سنگین کنی! برای من که ADSL دارم باز کردن این صفحه طول کشید، چه برسه به اون بنده های خدا که دایل آپ دارن. عکس با فتوشاپ ری سایزش می کردی روی 640 در 480. برای اطلاع: فتوشاپ از سال 1990 برای مک و از سال 1993 برای ویندوز ساخته شده و آخرین نگارشش هم CS5 هست. گفتم که بدونی
2. کیفت از این هاست که قفل آهنربایی داره. این نوع کیف ها با گوشی های اسلاید و چرخشی ( مانند 3250 ) سازگار نیست و به محض این که می گذاری قفل باز می شه و میره روی دوربین. راه حلش هم اینه که کیفت رو عوض کنی
3. پادکست: رادیوی اینترنتی به این شکل که شبکه مورد نظر رو براش تعیین می کنی، سپس فایل های روزانه رو دانلود می کنه و به شکل آهنگ بهشون گوش می دی.

نمیشه همینو درستش کرد؟

نقل قول کردن پست عکس دار فقط باعث سنگینی صفحه و سختی دیگران می شه! شما هم که ماشالله عکس کوچیک انداختی دیگه... :13:
شما که آخر فروم باز هستی، من که نباید این ها رو بهتون گوشزد کنم! خودتون باید بهتر بدونین...

emadpumad
17-09-2010, 18:38
1. فهمیدیم که گوشی شما 5 مگاپیکسل دوربین داره! :13: نیازی نبود همین عکس 5 مگاپیکسلی رو بگذاری اینجا و الکی صفحه رو سنگین کنی! برای من که ADSL دارم باز کردن این صفحه طول کشید، چه برسه به اون بنده های خدا که دایل آپ دارن. عکس با فتوشاپ ری سایزش می کردی روی 640 در 480. برای اطلاع: فتوشاپ از سال 1990 برای مک و از سال 1993 برای ویندوز ساخته شده و آخرین نگارشش هم CS5 هست. گفتم که بدونی
2. کیفت از این هاست که قفل آهنربایی داره. این نوع کیف ها با گوشی های اسلاید و چرخشی ( مانند 3250 ) سازگار نیست و به محض این که می گذاری قفل باز می شه و میره روی دوربین. راه حلش هم اینه که کیفت رو عوض کنی
3. پادکست: رادیوی اینترنتی به این شکل که شبکه مورد نظر رو براش تعیین می کنی، سپس فایل های روزانه رو دانلود می کنه و به شکل آهنگ بهشون گوش می دی.

نقل قول کردن پست عکس دار فقط باعث سنگینی صفحه و سختی دیگران می شه! شما هم که ماشالله عکس کوچیک انداختی دیگه... :13:
شما که آخر فروم باز هستی، من که نباید این ها رو بهتون گوشزد کنم! خودتون باید بهتر بدونین...

خوشم اومد کشتیش من اول میخاستم بکشمش ولی حسش نبود گفتم بزار تو حاله خودش باشه این دوستمنون
در رابطه با هنگ گوشی باید به عرض دوستان برسونم که اگه سعی کنید همیشه حافظه درایو c رو خالی نگه دارید خیلی کم پیش میاد که هنگ کنه!

DariushGreat
17-09-2010, 23:14
خوشم اومد کشتیش من اول میخاستم بکشمش ولی حسش نبود گفتم بزار تو حاله خودش باشه این دوستمنون
در رابطه با هنگ گوشی باید به عرض دوستان برسونم که اگه سعی کنید همیشه حافظه درایو c رو خالی نگه دارید خیلی کم پیش میاد که هنگ کنه!
بی خیال!!! کشتن چیه؟ ما اینجا همه با هم دوستیم؛ و به هم کمک می کنیم تا بهترین باشیم :10: اگر بدی ای در ما هست باید مانند آینه برای هم باشیم و برای اصلاح هم دیگه بکوشیم... :5: ( خیلی دیگه لفظ قلم شد! الانه که گریم بگیره... :37: )

Behsood
18-09-2010, 10:47
آپدیت فریم ویر تاثیری نداشته آیا؟
آقا داریوش جواب بده دیگه! D:

daryosh999
18-09-2010, 10:56
سلام
سلام.
من که تا حالا هنگ به این معنی که گوشی مثل E250 سامسونگ به معنای واقعی هنگ کنه :31:یعنی دیگه هیچ کلیدی کار نکنه و گوشی کاملا قفل شه ندیدم.
ولی چرا اگه زیاد سنگین شه کند میشه مثلا خود من یه چیزی حدود 15 گیگو پر کردم دیدم گوشی کند شد.
واسه من وقتی گوشو از 11 به 21 اپدیت کردم میشه گفت سریع تر شد.

hiva_59
18-09-2010, 23:08
سلام

متاسفانه زیاد هنگ میکنه
البته این مشکل، نرم افزاری هست و شاید با اومدن فریمور جدید برطرف بشه
در هر حال هزار نقطه قوت داره و فقط همین یک عیب ....

---------- Post added at 11:08 PM ---------- Previous post was at 11:04 PM ----------

DariushGreat
19-09-2010, 12:15
ببینم... این مکث های طولانی بیشتر در بخش میوزیک پلیر هست؟
هرگاه می خوای آهنگ رو عوض کنی انگار که گوشی داره فکر می کنه که چطور فرمان رو پردازش کنه؛ درسته؟!

daryosh999
19-09-2010, 17:46
ببینم... این مکث های طولانی بیشتر در بخش میوزیک پلیر هست؟
هرگاه می خوای آهنگ رو عوض کنی انگار که گوشی داره فکر می کنه که چطور فرمان رو پردازش کنه؛ درسته؟!

تجربیات شخصی(مطالب زیر حاصل تجربه من در کار با گوشی . و میشه گفت شاید برای همه کلیت نداشته باشه)
گوشی تو قسمت اهنگ میشه گفت دیر عمل میکنه.
وقتی نرم افزار زیاد نصب می کنی مثلا (40یا 50 تا) گوشی وقتی میخواد بره تو منوی نرم افزارا (app) یکم مکث می کنه(یعنی دیرتر از حالت طبیعی می شه نه اینکه فکر کنی گوشی 10 دقیقه طول می ده واسه بالا اوردن منو)
وقتی نرم افزار زیاد نصب می کنی گوشی تو بالا اوردن setting کند می شه.
گوشیم وقتی ورژن 11 بود . اول یه عکسو معمولی مثلا 1 مگ ظرف 1 ثانیه می اورد بالا . ولی وقتی زوم می کردی یه عکس شطرنجی بود ولی بعد 5 تا 6 ثانیه عکسو واضح می کرد.
ولی تو ورژن 22 مثلا واسه یه عکس 1 مگی همون اول 5یا 6 ثانیه طول میده و کامل عکسو میاره بالا یعنی اگه هر چی زومم کنی عکس واضحه.

من تجربه کار با گوشیای اپل و اندرویید ی رو نداشتم . ولی به نظرم این گوشی خوب کار می کنه .مثلا شما حتی اگه از این mass memory 32 بیستو پنج تاشم پرکنی گوشی خوب کار میکنه (شاید تو بعضی قسمتا یکم کند تر از قبل شه)
n97 بجز این ضعف که نوکیا واسش زود زود فیرم ور جدید نمیده میشه گفت غول سری N نوکیاست.

hiva_59
20-09-2010, 22:30
یعنی یه نفر پیدا نمیشه که جواب این سوال رو بدونه!!!!!!!!!

چطور باید برنامه هایی که پیش فرض روی N97 نصب شده رو uninstall کرد؟

patybor
21-09-2010, 22:12
من تو 5800 فايلهاي mp4 رو تو پوشه other فولدر contacts ميذاشتم و تو گالري اصلا نشون نميدادشون.يك جورايي hidden بودن. ولي تو n97 تو همين مسير گذاشتم ولي نشون ميده . كسي راهي بلده بشه كاري كرد مخفي بشن

DariushGreat
22-09-2010, 00:45
یعنی یه نفر پیدا نمیشه که جواب این سوال رو بدونه!!!!!!!!!

چطور باید برنامه هایی که پیش فرض روی N97 نصب شده رو uninstall کرد؟

پرسشت پاسخ داره؛ از پس انجامش بر میای؟

من تو 5800 فايلهاي mp4 رو تو پوشه other فولدر contacts ميذاشتم و تو گالري اصلا نشون نميدادشون.يك جورايي hidden بودن. ولي تو n97 تو همين مسير گذاشتم ولي نشون ميده . كسي راهي بلده بشه كاري كرد مخفي بشن

متاسفانه توی این گوشی از این خبرها نیست. من برنامه مدیا سیف ریختم بگذار ببینم اون چجوریه می گم بهت

Majid-6120
22-09-2010, 09:28
سلام به همه

دوستان نمیدونن چجوری میشه واسه این Joikuspot کد یا کرک پیدا کرد؟.....آخه خودش نسخه تریال 10 روز است!

emadpumad
22-09-2010, 19:46

متاسفانه توی این گوشی از این خبرها نیست. من برنامه مدیا سیف ریختم بگذار ببینم اون چجوریه می گم بهت

من بلدم یه بار تو تاپیک n96 نوشتم ولی چون زیاده نمی تونم بنویسم برید بگردید و استفاده کنید خیلی راحت و کار آمد و توپه!

hiva_59
23-09-2010, 23:38
[QUOTE=DariushGreat;5439652]پرسشت پاسخ داره؛ از پس انجامش بر میای؟

شما راهشو بنویس
حتماً از پسش بر میام...

DariushGreat
24-09-2010, 12:00

شما راهشو بنویس
حتماً از پسش بر میام...
فایل های فلش گوشیت رو دانلود کن
با برنامه نوکیا ادیتور فایل ppm یا همون ROFS2 رو باز کن
همه محتویات درایو Z گوشیت هست. بگرد و هرچی فایل exe و DLL و rsc و r01 و r57 مرتبط با برنامه هست پاک کن.
البته نگارش تازه نوکیا ادیتور یه قابلیتی داره به نام APP Manager که می گن می شه باهاش برنامه ای رو حذف کرد که متاسفانه من تا به حال باهاش کار نکردم... :41:

شاد باشین :10:

Fabio
24-09-2010, 15:42
سلام.من یه کیف واسه N97 گرفتم که آهن ربا داره و آهن رباش هم مستقیم روی صفحه نمایششه.می خواستم بدونم این آهن ربا تاثیر منفی و مخرب روی گوشی نمی ذاره؟
خود فروشنده گفت که آهن رباش آسیبی به این گوشی نمی رسونه و از این حرفا ! گفت روی بعضی از گوشی ها ممکنه اثر بذاره اما واسه N97 مشکلی نداره.

daryosh999
24-09-2010, 18:17
شما می تونی کارای زیرو انجام بدی.
1- نرم افزار touch crypto می تونه فایلاتو قفل کنه . ولی مخفی نمی کنه .اما یه مزیتش اینه که وقتی می ری تو گالری رو اون فایلی که با این نرم افزار قفل کردی می زنی ازت پسورد نمی خواد و طوری نشون می ده که فایل قابل اجرا نیست.
2- نرم افزار media safe رو 97 من جواب نداد . یعنی نصب شد بالا اومد ولی وقتی می خوای یه فایل انتخاب کنی هیچ فایلی تو هیچ قسمتی نیست.
3- نرم افزار Kenvast Software با این نرم افزار می تونی به راحتی فایلاتو مخفی کنی.
4- بهترین نرم افزار واسه مخفی کردن به نظر من همون x-plorerخودمونه شما با استفاده از این نترم افزار به راحتی می تونین فایلاتونو مخفی کنین.
به نظر من مخفی کردن یه فایل خیلی بهتر از رمز گذاشتن رو اونه چون وقتی یه نفر ببینه تو گوشیت رو یه فایلی رمز گذاشتی لج می کنه می گه این چیه واسم بازش کن ادمم مجبور میشه اینکارو بکنه.
واسه دانلود کردن نرم افزار های بالا هم فکر نکنم با وجود گوگل و این همه سایت نرم افزار موبایل دیگه مشکلی باشه.

DariushGreat
24-09-2010, 18:56
سلام.من یه کیف واسه N97 گرفتم که آهن ربا داره و آهن رباش هم مستقیم روی صفحه نمایششه.می خواستم بدونم این آهن ربا تاثیر منفی و مخرب روی گوشی نمی ذاره؟
خود فروشنده گفت که آهن رباش آسیبی به این گوشی نمی رسونه و از این حرفا ! گفت روی بعضی از گوشی ها ممکنه اثر بذاره اما واسه N97 مشکلی نداره.

احتمالا هنگامی که گوشی رو می گذاری توی کیف هی قفلش باز بشه و دردسر درست کنه

afshin b
24-09-2010, 20:18
میخوام گوشی رو آپدیت کنم، وقتی تا حدود نصفش رو میرم میگه Connection lost during update، از ایرانسل استفاده میکنم. من همین کارو با 5800 کردم و آپدیتش کردم.
به نظر شما مشکل از چیه؟

patybor
26-09-2010, 08:40
شما می تونی کارای زیرو انجام بدی.
1- نرم افزار touch crypto می تونه فایلاتو قفل کنه . ولی مخفی نمی کنه .اما یه مزیتش اینه که وقتی می ری تو گالری رو اون فایلی که با این نرم افزار قفل کردی می زنی ازت پسورد نمی خواد و طوری نشون می ده که فایل قابل اجرا نیست.
2- نرم افزار media safe رو 97 من جواب نداد . یعنی نصب شد بالا اومد ولی وقتی می خوای یه فایل انتخاب کنی هیچ فایلی تو هیچ قسمتی نیست.
3- نرم افزار Kenvast Software با این نرم افزار می تونی به راحتی فایلاتو مخفی کنی.
4- بهترین نرم افزار واسه مخفی کردن به نظر من همون x-plorerخودمونه شما با استفاده از این نترم افزار به راحتی می تونین فایلاتونو مخفی کنین.
به نظر من مخفی کردن یه فایل خیلی بهتر از رمز گذاشتن رو اونه چون وقتی یه نفر ببینه تو گوشیت رو یه فایلی رمز گذاشتی لج می کنه می گه این چیه واسم بازش کن ادمم مجبور میشه اینکارو بکنه.
واسه دانلود کردن نرم افزار های بالا هم فکر نکنم با وجود گوگل و این همه سایت نرم افزار موبایل دیگه مشکلی باشه.

ممنون از راهنماييت. هر دو روش رو كار كردم ولي !!! نرم افزار touch crypto چون فايل رو Encrypt ميكنه براي يك فايل مثلا 100 مگي خيلي طولش ميده. با x-plorer هم فايل رو مخفي كردم اما ايرادش اينه كه بايد گوشي رو ريست كني تا از تو گالري بره بيرون. در هر صورت متشكر

Fabio
27-09-2010, 02:52
احتمالا هنگامی که گوشی رو می گذاری توی کیف هی قفلش باز بشه و دردسر درست کنه

از اون لحاظ مشکلی نیس ! گفتم فقط آهن رباش واسه LCD گوشی مشکلی ایجاد نکنه !

daryosh999
27-09-2010, 10:51
سلام.
منم یه چند وقتیه می خوام یه کیف برای موبایل بخرم .کسی عکسی اسمی چیزی نداره بده به من تا بدون اینکه سرم کلا بره و حسرت اینو بخورم که چرا این کیف بهترو نگرفتم یه انتخاب خوب داشته باشم.

Aria2009
27-09-2010, 11:17
با سلام!

یکی از دوستان من یه N97 داره که شش ماه کارکرده و میگه فنلاندیه!
میخواستم ببینم بنظر شما میارزه 300 ازش بخرم؟ و اگر بخوام بخرم چه چیزهایی رو بهتره که چک کنم؟:13:

aydin_eb7777
27-09-2010, 11:30
سلام.
منم یه چند وقتیه می خوام یه کیف برای موبایل بخرم .کسی عکسی اسمی چیزی نداره بده به من تا بدون اینکه سرم کلا بره و حسرت اینو بخورم که چرا این کیف بهترو نگرفتم یه انتخاب خوب داشته باشم.

داریوش جان از کیف پارتیان استفاده کن چون طوری طراحی شده که حتی آهن ربای کیف هم تاثیری روی گوشی نداره

paniranist
28-09-2010, 21:06
به نظر شما با توجه به قيمت و امكانات كدوم رو بخرم؟
vivaz pro يا n97 ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](29).gif
n97 با اون دوربين قديميش و فيلمبرداري vga و صفحه كليد ناجورش وقيمت بالاتر
و البته صفحه بزرگتر و 32gb حافظه؟
يا vivaz pro با فيلمبرداري hd قيمت مناسب صفحه كليد بهتر . طراحي زيبا
توروخدا راهنماييم كنين[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif
اگر بين 3xx تا 4xx هم انتخاب بهتري هست (حتما صفحه كليد qwerty داشته باشه) بگين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
اما اول بگين كدوم بهتره؟

Majid-6120
28-09-2010, 21:14
vivaz pro يا n97 ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توروخدا راهنماييم كنين[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر بين 3xx تا 4xx هم انتخاب بهتري هست (حتما صفحه كليد qwerty داشته باشه) بگين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما اول بگين كدوم بهتره؟

سلام

بستگی به نیاز های شما داره.......اگه با دوربین گوشی حال میکنی و فیلم میگیری و دوست داری با گوشیت بازی کنی Vivaz Pro بگیر.......ولی اگه میخوای یه حافظه بالا داشته باشی و یه صفحه نمایش بزرگ 97 بگیر....

در کل من خودم بهت ویواز رو پیشنهاد میدم...!

aydin_eb7777
28-09-2010, 21:15
vivaz pro يا n97 ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](29).gif
توروخدا راهنماييم كنين[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif
اگر بين 3xx تا 4xx هم انتخاب بهتري هست (حتما صفحه كليد qwerty داشته باشه) بگين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
اما اول بگين كدوم بهتره؟

-----------------جه جالب! با این توضیحاتی که دادی چه فرقی داره نطر دیگران را بدونی؟ برو همونی که دوست داری را بخر یعنی ویواز

Quantum2012
28-09-2010, 22:48
-----------------جه جالب! با این توضیحاتی که دادی چه فرقی داره نطر دیگران را بدونی؟ برو همونی که دوست داری را بخر یعنی ویواز

سلام دوستان... بنده هم یه n97 خریدم...

ورژن آخرین آپدیت رو لطف میکنید؟

ممنون

paniranist
28-09-2010, 23:11
( به نظر شما با توجه به قيمت و امكانات كدوم رو بخرم؟
اما صفحه ي كوچكتر و حافظه ي كمتر
اما اول بگين كدوم بهتره؟ )

حالا ادامه :

فكر ميكنين اگه vivaz pro بخرم افسوس نمي خورم چرا 97 نگرفتم؟
مثلا فيلمبرداري hd ارزششو داره كه به خاطرش قيد 97 رو بزنم؟
حالا ميشه بي خياله صفحه كليد وسي پي يو پايينتر 97 شد و حتي قيمت بالاترش اما
فيلمبرداري hd منو وسوسه ميكنه البته زيادم فيلم نمي گيرم ولي خوب بد نيست همچين امكاني رو تو گوشي داشته باشي
حافظه ي 32 گيگابايتيه n97 هم زياد برام مهم نيست چيز ديگه اي كه هست صفحه ي بزرگتر 97 يكم وسوسه كنندس
حالا به نظر شما vivaz pro يا n97 ؟

hiva_59
28-09-2010, 23:35

حالا ادامه :

فيلمبرداري hd منو وسوسه ميكنه البته زيادم فيلم نمي گيرم ولي خوب بد نيست همچين امكاني رو تو گوشي داشته باشي
حافظه ي 32 گيگابايتيه n97 هم زياد برام مهم نيست چيز ديگه اي كه هست صفحه ي بزرگتر 97 يكم وسوسه كنندس

اگه سایز صفحه خیلی برات مهمه حتما n97 بگیر چون واقعا متمایز هستش
در غیر اینصورت شک نکن و ویواز رو بخر

aydin_eb7777
28-09-2010, 23:58

حالا ادامه :

-----------
در کل افسوس می خوری که چرا رفتی ویواز خریدی :)
اما همونطور که گفتم با توجه به مقایسه ای که تو ذهن خودت انجام دادی برو همون ویواز و بخر
موفق باشی

paniranist
29-09-2010, 17:40
پس نظر شما 97 هست؟
بين 3xx تا 4xx گوشي براي رقابت با vivaz pro و n97 نيست؟

aydin_eb7777
29-09-2010, 18:12
پس نظر شما 97 هست؟
بين 3xx تا 4xx گوشي براي رقابت با vivaz pro و n97 نيست؟
نظر شخصی من اینه که اگر همین الان وارد مغازه بشم بین گوشی های Vivaz pro و N97 و N97 mini حتما N97 mini را انتخاب می کنم
به دلیل اینکه هر سه گوشی را استفاده کردم و فقط از N97 mini راضی بودم

paniranist
29-09-2010, 18:33
نظر شخصی من اینه که اگر همین الان وارد مغازه بشم بین گوشی های Vivaz pro و N97 و N97 mini حتما N97 mini را انتخاب می کنم
به دلیل اینکه هر سه گوشی را استفاده کردم و فقط از N97 mini راضی بودم

با n97 ميشه بازي هاي كيفيت بالا بازي كرد مثل ويواز؟
سي پي يو n97 مگاهرتز 434 ولي ويواز 720
باعث نميشه كه 97 با 32gb حافظه كند بشه؟
اگه بخوام mini بخرم همون vivaz pro بگيرم سنگينترم

hamidreza0073
29-09-2010, 23:21
دوستان سلام می خواستم بپرسم در حین خرید گوشی به چه چیزی توجه کنم سرم کلاه نره
به نظرشما باگرانتی اصلی بهتره یا بدون گرانتی در ضمن کسی میدونه توی ساری نمایندگی نوکیا کجاست؟:46::20:

aydin_eb7777
30-09-2010, 02:00
با n97 ميشه بازي هاي كيفيت بالا بازي كرد مثل ويواز؟
سي پي يو n97 مگاهرتز 434 ولي ويواز 720
باعث نميشه كه 97 با 32gb حافظه كند بشه؟
اگه بخوام mini بخرم همون vivaz pro بگيرم سنگينترم
دوست گرامی اگر دقت کنید می بینید که من هم به همین علت گفتم ویواز را بخر چون اینجا دوستان هر چقدر هم دلیل برای شما بیارن فایده نداره و از اولین پستی که شما دادی کاملا مشخص بود که همون ویواز را می خری !

hasanoooooooo
30-09-2010, 14:58
اپدیت این گوشی کی میاد؟ مصرف باتریش خیلی زیاده . من نسخه 22 رو فکر کنم اپدیت کردم . ؟

paniranist
30-09-2010, 15:18
دوست گرامی اگر دقت کنید می بینید که من هم به همین علت گفتم ویواز را بخر چون اینجا دوستان هر چقدر هم دلیل برای شما بیارن فایده نداره و از اولین پستی که شما دادی کاملا مشخص بود که همون ویواز را می خری !

نه اينطوري نيست!
شما اينطوري فكر مي كنيد.
من فقط دارم در مورد cpu و پردازنده ي گرافيكي اين دو گوشي مي پرسم!
و دليلي هم كه گفتم mini نمي خرم اين بود كه 97 رو به خاطر صفحه ي بزرگتر و حافظه ي بيشترشه كه در مقابل vivaz pro قرار دادم
درصورتي كه mini صفحه ي كوچكتري داره حافظه ي كمتري داره و همون امكانات 97 عادي تازه كمتر با همون قيمت
من فقط بين 97 و vivaz pro موندم

و نميدونم آيا به جز 97 و vivaz pro (به جز ميني) گوشيه ديگه اي براي رقابت هست يا نه؟
تو كلوپ vivaz pro همه ميگن vivaz pro و تو كلوپ 97 همه ميگن 97....
بدون تعصب گرفتن براي شركت هاي سازنده راهنماييم كنين

Majid-6120
30-09-2010, 15:34
کسایی که اهل بازی هستند...به اینجا یه سر بزنید!

hamidreza0073
30-09-2010, 19:14
یکی از آشنا هام موبایل فروشی داره یه ان 97 داره به من میده 400تومن ولی از نزدیک که گوشی رو دیدم متوجه شدم هم کیبوردش براقه و هم سنسور شتاب سنجش مستعطیل هست اینتوری که توی عکسه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir200812
30-09-2010, 19:53
یکی از آشنا هام موبایل فروشی داره یه ان 97 داره به من میده 400تومن ولی از نزدیک که گوشی رو دیدم متوجه شدم هم کیبوردش براقه و هم سنسور شتاب سنجش مستعطیل هست اینتوری که توی عکسه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عکس دیده نمیشه!

hamidreza0073
30-09-2010, 20:07

paniranist
30-09-2010, 21:16
از دوستان خواهش مي كنم يكباره ديگه همه ي كسايي كه ميخوان اين گوشي رو بخرن ازجمله خودم راهنمايي كنن
چون اينجا تنها جاييه كه من مشاوره ميگيرم و الانم ميخوام بخرم و قول ميدم اين آخرين سوالم باشه

1-قيمت گوشي بدون گارانتي و با گارانتي متفرقه و گارانتي اصلي چنده؟
2-شما خريد كدومشونو پيشنهاد ميكنين؟ (بدون گارانتي يا اگه با گارانتي كدومش؟)
3-اسم گارانتيه اصليش چيه؟
4- كيبرد فارسيشم موجوده؟
5-ازكجا مطمئن بشيم گوشي اصله؟ (آخه يكي از دوستان گفت اصلشو سخته كه پيدا كني)
6- نكاتي كه موقع خريد بايد بهش توجه كنيم چيه؟

توروخدا جواب بدين:42:

amir200812
30-09-2010, 21:23
مال من اینشکلی نیست!

یعنی این عکس چیزی بین N97 معمولی و N97 mini هست!
یعنی شکل سنسور مجاورت مثل N97 mini هست! ولی دوربین و سنسور نور مثل N97 معمولی!
به عکس زیر نگاه کن متوجه میشی:

hamidreza0073
30-09-2010, 21:34
آره دقیقا این شکلیه یعنی سنسور ها شبیه به سنسور mini هستش ولی خود گوشی معمولی
قضیه این گوشی چیه یعنی چینیه؟ یکی از دوستام که ایرانیه ولی توی قطر زندگی میکنه پارسال اونجا اصلی شو گرفت حدود 500تومن من باهاش کارکردم ولی کیبوردش اینقدر براق نبود

hamidreza0073
30-09-2010, 21:38
آقا amir200812به نظر شما میرزه من 5800خودمو نصف قیمت بدم و برم 97 بگیرم؟:11:

amir200812
30-09-2010, 22:10
آقا amir200812به نظر شما میرزه من 5800خودمو نصف قیمت بدم و برم 97 بگیرم؟:11:
کیفیت اسپیکر های N97 در مقابل 5800 کم میاره! یعنی 5800 اسپیکر قویتری داره!
ولی N97 معمولی رابط کاربری بهتری داره یعنی جذاب تر و مدرنتر بنظر میاد!
دوربین قویتری داره!
فرستنده FM داره!
بازی های N-GAGE رو پشتیبانی میکنه!
32 گیگ مموری!
شارژ از طریق USB(یه رابط توی جعبه من بود که 2 نوع شارژر قدیمی نوکیا رو به USB تبدیل میکرد و خود اونم میتونم مستقیم به USB کامپیوتر وصل کنم بدون اینکه مموری به کامپیوتر وصل بشه!)!
قطب نما!
باطری قویتر!
شارژر قویتر!
کیبورد کامل!
نمایشگر 3.5 اینچی!
و...
اگه اینا برات مهم هست و پول مهم نیست برو بخر!

ولی اگه من بودم این کارو نمیکردم و منتظر میشدم 1 سال بعد با همون پول یه گوشی میخریدم که خیلی بهتر از 5800 باشه نه کمی بهتر!

hamidreza0073
30-09-2010, 23:00
از این که جوابمو دادی خیلی ممنونم :31::31::40::27:
راستی 97 دیروز قیمت گرفتم با گارانتی اصلی 410

hamidreza0073
01-10-2010, 17:42
از دوستان خواهش مي كنم يكباره ديگه همه ي كسايي كه ميخوان اين گوشي رو بخرن ازجمله خودم راهنمايي كنن
چون اينجا تنها جاييه كه من مشاوره ميگيرم و الانم ميخوام بخرم و قول ميدم اين آخرين سوالم باشه

1-قيمت گوشي بدون گارانتي و با گارانتي متفرقه و گارانتي اصلي چنده؟
2-شما خريد كدومشونو پيشنهاد ميكنين؟ (بدون گارانتي يا اگه با گارانتي كدومش؟)
3-اسم گارانتيه اصليش چيه؟
4- كيبرد فارسيشم موجوده؟
5-ازكجا مطمئن بشيم گوشي اصله؟ (آخه يكي از دوستان گفت اصلشو سخته كه پيدا كني)
6- نكاتي كه موقع خريد بايد بهش توجه كنيم چيه؟

توروخدا جواب بدين:42:

یکی جواب بده منم همین سوالاتو دارم:27::27::27::27::27:

hamidreza0073
03-10-2010, 17:21
چرا این تاپیک اینقدر سوت و کوره