PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ ا N97 ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9

moby
03-05-2010, 11:58
سلام امیر خان یه سوال اقا وقتی که با صفحه کیبرد کار میکنیم در روز روشن باز هم نور صفحه کیبرد باید روشن باشه یا نه فقط در جاهای تاریک باید روشن باشه؟

amir200812
03-05-2010, 12:12
سلام امیر خان یه سوال اقا وقتی که با صفحه کیبرد کار میکنیم در روز روشن باز هم نور صفحه کیبرد باید روشن باشه یا نه فقط در جاهای تاریک باید روشن باشه؟
راستش دقت نکردم ولی در گوشی قبلی من که 95 بود در نور خورشید خاموش میشد!
البته خاموش هم نشه نمیتونی تشخیص بدی چون نور آفتاب بینهایت بیشتر هست و کیبورد با بکلایت روشن و خاموش مثل هم دیده میشه!

ولی حالا زیر نور چراغ تست کردم:
در زیر نور چراغ ها نورشون کمتر میشه و چند ثانیه بعد از اینکه نور قطع میشه روشنایی کیبورد 2 3 برابر بیشتر میشه! ولی خاموش نمیشه!(البته زیر نور چراغ تست کردم نه آفتاب)

moby
03-05-2010, 13:04
راستش دقت نکردم ولی در گوشی قبلی من که 95 بود در نور خورشید خاموش میشد!
البته خاموش هم نشه نمیتونی تشخیص بدی چون نور آفتاب بینهایت بیشتر هست و کیبورد با بکلایت روشن و خاموش مثل هم دیده میشه!

ولی حالا زیر نور چراغ تست کردم:
در زیر نور چراغ ها نورشون کمتر میشه و چند ثانیه بعد از اینکه نور قطع میشه روشنایی کیبورد 2 3 برابر بیشتر میشه! ولی خاموش نمیشه!(البته زیر نور چراغ تست کردم نه آفتاب)

امیر خان منم برا همین پرسیدم چون ماله منم اینطوریه ، چون منم N95 داشتم ولی ماله اون خاموش میشد برا همین پرسیدم که نکنه مشکلی داشته باشه!!:31:

amir200812
03-05-2010, 17:11
امیر خان منم برا همین پرسیدم چون ماله منم اینطوریه ، چون منم N95 داشتم ولی ماله اون خاموش میشد برا همین پرسیدم که نکنه مشکلی داشته باشه!!:31:
مثل اینکه همه 95 دارا 97 خریدن!:10:

moby
03-05-2010, 21:17
مثل اینکه همه 95 دارا 97 خریدن!:10:

شاید ولی من قبل این i900 خریدم برا اینکه نوکیا رو تحریم کرده بودم برا همون دلایل ... ولی دیگه نتونستم دووم بیارم اخرش خریدم ولی از i900 هم نمیتونم دل بکنم ویندوز موبایل هم یه چیز دیگس:21:

sasan42
04-05-2010, 12:53
دوستان من قبلا ساتیو سونی اریکسون داشتم ولی بخاطر اینکه اینترنت ایرانسل را جواب نمیداد عوضش کردم وچندروز پیش N97 اصلی (بدون گارانتی) خریدم. فقط مشکل من :
1 - نداشتن کیبورد فارسی 2 - نصب نشدن خیلی از نرم افزارها میباشد اگر کسی میتواند راهنمایی کند ممنون میشم :40:

total_overdose
04-05-2010, 12:56
دوستان من قبلا ساتیو سونی اریکسون داشتم ولی بخاطر اینکه اینترنت ایرانسل را جواب نمیداد عوضش کردم وچندروز پیش N97 اصلی (بدون گارانتی) خریدم. فقط مشکل من :
1 - نداشتن کیبورد فارسی 2 - نصب نشدن خیلی از نرم افزارها میباشد اگر کسی میتواند راهنمایی کند ممنون میشم :40:
سلام
دوست عزیز اول بگم که کارتون خیلی اشتباه بوده.بین این دوتا تو اینترنت وصل شدن هیچ فرقی نیست.
خوب حالا مشکلاتون.
کیبورد فارسی باید گوشیتون رو فلش کنید و ورژن فارسی بریزید و یا از کیبورد مجازی فارسی استفاده کنید که زیاد جالب نیست.
برای مورد دومم گوشیتونو باید -- کنید به روش فریم ور کوک شده که تویه قسمت -- گوشی های موبایل هست میتونید ببینید.

sasan42
05-05-2010, 00:21
سلام
دوست عزیز اول بگم که کارتون خیلی اشتباه بوده.بین این دوتا تو اینترنت وصل شدن هیچ فرقی نیست.
خوب حالا مشکلاتون.
کیبورد فارسی باید گوشیتون رو فلش کنید و ورژن فارسی بریزید و یا از کیبورد مجازی فارسی استفاده کنید که زیاد جالب نیست.
برای مورد دومم گوشیتونو باید -- کنید به روش فریم ور کوک شده که تویه قسمت -- گوشی های موبایل هست میتونید ببینید.

دوست گرامی در مورد ساتیو همه تنظیمات حتی بصورت دستی را من امتحان کردم و نتوانستم از GPRS ایرانسل استفاده کنم حالا بگذریم . شما لطف کن بگو این گوشی من که اصلا زبان فارسی ندارد چگونه از کیبورد مجازی فارسی استفاده کنم ؟ ( تا حد امکان میخام فلش نکنم ) در ضمن میشه روش فریم ور کوک شده را توضیح بدهید . ممنون میشم :11:

total_overdose
05-05-2010, 01:12
دوست گرامی در مورد ساتیو همه تنظیمات حتی بصورت دستی را من امتحان کردم و نتوانستم از GPRS ایرانسل استفاده کنم حالا بگذریم . شما لطف کن بگو این گوشی من که اصلا زبان فارسی ندارد چگونه از کیبورد مجازی فارسی استفاده کنم ؟ ( تا حد امکان میخام فلش نکنم ) در ضمن میشه روش فریم ور کوک شده را توضیح بدهید . ممنون میشم :11:
در مورد اون اینترنت ساتیو موردتون مشکوکه.اما بگذریم.
دوست عزیز شما لطف کن به فریم ور فارسی فلش بزن و خودتو راحت کن.چون کیبورد مجازی چیزه جالبی نیست.
این روش کیبورد مجازی برای 5800 هست که رو گوشی شما هم قاعدتا جواب میده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد فریم ور کوک شده هم مثله همون فریم ور فارسی هست.
شما وقتی گوشیتونو میخواین فلش بزنید میتونید از یه فریم ور که هم فارسی باشه و هم کوک شده(-- شده) استفاده کنید و فلش بزنید.

M @ j i d
05-05-2010, 17:09
سلام رفقا

راسته که میگن اگه گوشی رو به ورژن 21 آپدیت کنی FM Transmiter گوشی غیر فعال میشه؟......یه نمور توضیح میدین روشن بشم؟

ممنون

amir200812
05-05-2010, 18:20
سلام رفقا

راسته که میگن اگه گوشی رو به ورژن 21 آپدیت کنی FM Transmiter گوشی غیر فعال میشه؟......یه نمور توضیح میدین روشن بشم؟

ممنون
مال من که غیر فعال شد!

M @ j i d
05-05-2010, 18:22
شما با گوشی آپ کردی یا با PC دوست عزیز؟.......یعنی ممکنه فرقی هم بکنه؟........من میخوام با گوشی آپدیت کنم..........حجم آپدیت هم 2.5 مگابایته.

amir200812
05-05-2010, 18:26
شما با گوشی آپ کردی یا با PC دوست عزیز؟.......یعنی ممکنه فرقی هم بکنه؟........من میخوام با گوشی آپدیت کنم..........حجم آپدیت هم 2.5 مگابایته.
با PC آپ کردم

emadpumad
05-05-2010, 21:28
سلام رفقا

ممنون
نه من با nokia softwer updater آپ کردم و الان fm transmiter فعال هستش

---------- Post added at 10:28 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

کسی گوشیشو ریست فکتوری کرده؟
اگه کرده لطفا بگه که آیا هاردش هم فورمت شوده یا نه
ماله من و یکی از بچه های فروم فورمت نشد و تمام فایلهاش سر جاش هست در صورتی که گوشی های دیگه نوکیا و قتی ریست فکتوری میکنی هاردو فورمت میکنه

emadpumad
05-05-2010, 21:34
آقایوون سرعت ترنسفر فایل تو گوشی به pc چقدره و بلعکس؟
واسه من خیلی بد هستش یعنی 1.5 مگ در ثانیه در صورتی که گوشیه قبلیم n96 پنج برابر این بود یعنی 8 مگ در ثانیه کهبعد از اینکه چند ماه باهاش کار کردم و گوشی خسته شود سرعت اون هم افت کرد و شد 2 مگ در ثانیه
دوستان کسی میدونه برای بهبود این وضعیت و افزایش سرعت ترنسفر چی کار باید به کنم؟:41:

moby
05-05-2010, 23:27
مال من که غیر فعال شد!

ولی ماله منم ورژن 21 کار میکنه اونم عالی:8:

mehrdad232
06-05-2010, 10:27
سلام بچه هامن چندتا سوال اساسی دارم:D
1. توی این گوشی امکانی نداره که بشه آهنگ رو فرستاد روی موج رادیو و گوش کرد؟
2. پلیری که بتونه فایل های Avi رو پخش کنه چیزی الان واسش هست؟؟
3. توی مسیج چطوری میشه بدون رفتن به منو چندتایی رو مارک کرد؟؟

M @ j i d
06-05-2010, 13:19
سلام

دیشب با گوشی به ورژن 21 آپدیت کردم............اف ام ترانزمیتر غیرفعال نشد خوشبختانه.........ولی چون حجم فایل آپدیتم پایین بود(2.5 مگابایت) خواستم بدونم که نسبت به ورژن 20 چه تغییراتی باید داشته باشه؟......ماله من فقط تم گوشی که حالت خاکستری داشت رنگش سیاه یکدست شده........دیگه تغییری نمیبینم.......با PC چه تغییراتی میکنه؟

ممنون

ashkan1360
06-05-2010, 13:35
سلام

دیشب با گوشی به ورژن 21 آپدیت کردم............اف ام ترانزمیتر غیرفعال نشد خوشبختانه.........ولی چون حجم فایل آپدیتم پایین بود(2.5 مگابایت) خواستم بدونم که نسبت به ورژن 20 چه تغییراتی باید داشته باشه؟......ماله من فقط تم گوشی که حالت خاکستری داشت رنگش سیاه یکدست شده........دیگه تغییری نمیبینم.......با PC چه تغییراتی میکنه؟

ممنون

2.5 مگ ؟
تا جایی که میدونم حدود 50 تا 60 مگ باید باشه

M @ j i d
06-05-2010, 14:57
با گوشی آپدیت کردم واسه همین حجمش کمه...

mehrdad232
07-05-2010, 17:45
آقا کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
یه سوال دیگه هم دارم
توی گوشی های قبلی نوکیا که داشتم وقتی اس ام اس واسم میومد وقتی روی حالت استند بای می رفت یه نوار روی صفحه میومد که نشون میداد چندتا میس کال و اس ام اس داری ولی توی این گوشی حتی وقتی اس ام اس میاد صفحه روشنم نمیشه فقط یه ویبره می زنه چرا اینجوریه ؟؟؟؟؟؟

ashkan1360
07-05-2010, 20:58
آقا کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
یه سوال دیگه هم دارم
توی گوشی های قبلی نوکیا که داشتم وقتی اس ام اس واسم میومد وقتی روی حالت استند بای می رفت یه نوار روی صفحه میومد که نشون میداد چندتا میس کال و اس ام اس داری ولی توی این گوشی حتی وقتی اس ام اس میاد صفحه روشنم نمیشه فقط یه ویبره می زنه چرا اینجوریه ؟؟؟؟؟؟

برادر ان 97 که FM transmiter داره و به راحتی میندازی رو رادیو و لدتشو میبری
فایل avi شاید بتونی برنامه ای پیدا کنی ولی قطعا" فایل های بزرگ رو نمیتونه جواب بده
مسج رو متاسفانه فقط باید تک تک از تو منو انتخاب کنی
گوشی های تاچ تا جایی که من دیدم حالت استندبای ندارن

Dr.mc
07-05-2010, 22:52
دوستان
من تصمیم دارم یه ان 97 بخرم
لطف کنید
هرچی عیب ازش دیدید و بنویسید
بعدا پشیمون نشم
من یه ان 86 خزیدم اصلا ازش خوشم نیومد
با کلی ضرر ردش کردم

ممنون میشم
:46:

gh7reza
07-05-2010, 23:30
دوستان
لطف کنید
بعدا پشیمون نشم
با کلی ضرر ردش کردم

ممنون میشم
کار عاقلانه ای کردی.چیه این n86:2:

amir200812
08-05-2010, 07:36
دوستان
لطف کنید
بعدا پشیمون نشم
با کلی ضرر ردش کردم

ممنون میشم
من حدود 2.5 ماه هست که N97 دارم!
من از دوربینش خوشم نیومد! در نور افتاب عالی هست! ولی در داخل اتاق بنظر من چندان چنگی به دل نمیزنه!
البته بد نیستا ولی خوب یه هیچ عنوان به پای N86 نمیرسه دوربینش! ویدئو هم خوب هست! هم میتونی واید فیلم بگیر هم ساده!
ولی در کل راضی هستم!
کیفیت خیلی خیلی بالای پخش موزیک مخصوصا اگه یه هدفون باحال براش بخری(من یکی از سونی سنتر خریدم 20 خورده ای) تنضمین میکنم صدای با این وضوح نشنیدی تا حالا:8:!
کیفیت نمایشگر من رو راضی کرده! زاویه دید عالی + کیفیت خیلی بالای رنگ ها! من 20 30 تا کلیپ HD رو کانورت کردم و روی گوشی پخش میکنم، کیفیتش همه رو شکه میکنه!
زیر نور آفتاب نمایشگر زیاد تعریفی نداره(البته هم روی نمایشگر محافظ هست هم من عینک دودی میزنم:31:)
مموری که.... هر بلایی سرش اوردم نتونستم بیشتر از 11 گیگ پرش کنم! 1500 MP3 و کلی کلیپ nHD و ...ریختم روش ولی بازم 17 18 گیگ جای خالی داره! مموری تموم نمیشه!:8:
فکر نکنم تا 2 3 سال آینده به مموری کارن نیازی داشته باشم!
سرعت گوشی راضی کننده هست!
حساسیت صفحه لمسی خوبه مخصوصا بعد از آپدیت به ورژن 21

Dr.mc
08-05-2010, 10:06
من حدود 2.5 ماه هست که N97 دارم!
من از دوربینش خوشم نیومد! در نور افتاب عالی هست! ولی در داخل اتاق بنظر من چندان چنگی به دل نمیزنه!
البته بد نیستا ولی خوب یه هیچ عنوان به پای N86 نمیرسه دوربینش! ویدئو هم خوب هست! هم میتونی واید فیلم بگیر هم ساده!
ولی در کل راضی هستم!
کیفیت خیلی خیلی بالای پخش موزیک مخصوصا اگه یه هدفون باحال براش بخری(من یکی از سونی سنتر خریدم 20 خورده ای) تنضمین میکنم صدای با این وضوح نشنیدی تا حالا:8:!
کیفیت نمایشگر من رو راضی کرده! زاویه دید عالی + کیفیت خیلی بالای رنگ ها! من 20 30 تا کلیپ HD رو کانورت کردم و روی گوشی پخش میکنم، کیفیتش همه رو شکه میکنه!
زیر نور آفتاب نمایشگر زیاد تعریفی نداره(البته هم روی نمایشگر محافظ هست هم من عینک دودی میزنم:31:)
مموری که.... هر بلایی سرش اوردم نتونستم بیشتر از 11 گیگ پرش کنم! 1500 MP3 و کلی کلیپ nHD و ...ریختم روش ولی بازم 17 18 گیگ جای خالی داره! مموری تموم نمیشه!:8:
فکر نکنم تا 2 3 سال آینده به مموری کارن نیازی داشته باشم!
سرعت گوشی راضی کننده هست!
حساسیت صفحه لمسی خوبه مخصوصا بعد از آپدیت به ورژن 21

ممنوون
دوربین خیلی واسم مهم نیست
ضاهر گوشی چی
راحتی باهاش ؟
من چون با کی بردش خیلی کار دارم سوال می کنم
دکمه هاش مشکلی تاحالا نداشته ؟
رنگش چی
به نظرت چه رنگی بگیرم بهتره ؟ :31:

همین 2 ماه خیلی خوبه هر ایرادی داشته باشه
حتما خودشه نشون داده
:11:

amir200812
08-05-2010, 11:38
ممنوون
دوربین خیلی واسم مهم نیست
ضاهر گوشی چی
راحتی باهاش ؟
من چون با کی بردش خیلی کار دارم سوال می کنم
دکمه هاش مشکلی تاحالا نداشته ؟
رنگش چی
به نظرت چه رنگی بگیرم بهتره ؟ :31:

همین 2 ماه خیلی خوبه هر ایرادی داشته باشه
حتما خودشه نشون داده
:11:
من وقتی رفتم بخرم برای خرید سیاهش رفته بودم! ولی سفیدش خیلی بهتر بود و سفید گرفتم! سیاه تا حدودی جای انگشت روش می مونه و سفید بدلیل رنگ روشنی که داره بنظر میاد که کیفیت بدنه بهتری داره!
من راحتم باهاش، البته من چون عادت دارم با کیبورد معمولی کار کنم تا کیبورد فول، به همین دلیل بیشتر از کیبورد مجازی استفاده میکنم که راحتره برام و کمتر از کیبورد فیزیکی استفاده میکنم!
دکمه ها مشکلی نداره، خیلی نرم و راحت هست فقط من با دکمه منو مشکل داره، بنظرم می تونست کمی نرم تر باشه که اون مشکل هم با قرار دادن گزینه منو در صفحه اصلی مشکلم حل شد!
رنگ قسمت هار سفید یا سیاه رفتنی نیست! رنگ خود پلاستیک هست! ولی رنگ قیمت براق رو نمیدونم! مال من که هیچ خط و خشی نداشته تو این مدت! البته خیلی حواشو دارم:31:!
البته مال من فنلاند هست، بیشتر N97 های بازار چین هستند، شاید اختلاف کیفیتی داشته باشه!

درضمن چند میخوای بخری؟ قیمت حالا چنده؟

cd3
08-05-2010, 22:21
سلام دوستان ..
من می خوام 97 بخرم ... یک سوال
درست که گوشی خیلی هنگ می کنه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

mehrdad232
08-05-2010, 22:31
روشن نشدن صفحه وقتی که واست اس ام اس میاد و اینکه نوار استند بای نداره که متوجه شی مثلاً 15 مینه پیش واست یه اس ام اس اومده بزرگترین عیب این گوشیه که منو تا حدودی از خرید این گوشی پشیمون کرده!!!

---------- Post added at 11:31 PM ---------- Previous post was at 11:29 PM ----------

سلام دوستان ..
من می خوام 97 بخرم ... یک سوال
درست که گوشی خیلی هنگ می کنه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟
من که چیزی از هنگی توی اینگوشی ندیدم البته من سعی می کنم مموری داخلی رو زیاد پرش نکنم

mehrdad232
08-05-2010, 23:39
برادر ان 97 که FM transmiter داره و به راحتی میندازی رو رادیو و لدتشو میبری
فایل avi شاید بتونی برنامه ای پیدا کنی ولی قطعا" فایل های بزرگ رو نمیتونه جواب بده
مسج رو متاسفانه فقط باید تک تک از تو منو انتخاب کنی
گوشی های تاچ تا جایی که من دیدم حالت استندبای ندارن
این برنامه کجاست من هرچی گشتم پیدا نکردم که!!!:41:

NaKhoda BiBaK
10-05-2010, 12:35
فریمور جدید کی میاد ؟

gh7reza
10-05-2010, 16:00
بله همراه اول هم داره ، با این کد (ستاره 140 ستاره 3 ستاره 6مریع ) یه بار دیگه تنظیمات برات میاد ببین با نصب تنظیمات جدید مشکلت حل میشه
کد : *140*3*6# از راست بخون
نشد.
درضمن قبلا هم چیزی برام نیومده بود!

emadpumad
10-05-2010, 19:04
نشد.
درضمن قبلا هم چیزی برام نیومده بود!
سلام دوست من برای تنضیمات GPRS همراه اول لازم هست که حتما از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ابتدا ثبت نام کنید اگر که قبلا این کارو کردی کاقیه یه sms به شماره 8008 بدی و توی اون مدل گوشیتو بنویسی مثلا n97
کد #6*3*140* فقط برای ایرانسل هستش:20:

emadpumad
10-05-2010, 19:10
سلام برای پخش کردن فایل avi میتونی از برنامه uc player last version استفاده کنی با اینکه کیفیتش پایین هستش ولی ..........
یا میتونی صبر کنی core codec player version 2.0 ریلیز بشه .
برای مارک کردن مسیج ها یا هرچیز دیگه که خاستی میتونی کی بورد گوشی رو باز کنی و دکمه شیفت (دست چپ پایین دقیقا زیر دکمه A ) رو بگیریش و با کلید های UP و Down هر چیزو که میخای مارک کنی

mehrdad232
10-05-2010, 22:35
سلام برای پخش کردن فایل avi میتونی از برنامه uc player last version استفاده کنی با اینکه کیفیتش پایین هستش ولی ..........
یا میتونی صبر کنی core codec player version 2.0 ریلیز بشه .
برای مارک کردن مسیج ها یا هرچیز دیگه که خاستی میتونی کی بورد گوشی رو باز کنی و دکمه شیفت (دست چپ پایین دقیقا زیر دکمه A ) رو بگیریش و با کلید های UP و Down هر چیزو که میخای مارک کنی

مرسی ممنون حال دادی اساسی:11:
اما می خواستم ببینیم می تونی در مورد سؤال اولم کمکم کنی؟

esteghla123l
11-05-2010, 12:04
سلام دوستان.میخواستم بپرسم در 97 گزینه ی gps data وجود داره؟کجاش هست؟

emadpumad
11-05-2010, 18:35
مرسی ممنون حال دادی اساسی:11:
اما می خواستم ببینیم می تونی در مورد سؤال اولم کمکم کنی؟
بله در این گوشی یک برنامه هستش به نامه FM TRANSMITER که به وصیله این برنامه شما میتونین موزیک رو از گوشیتون به موچ FM تبدیل کنید و به وسیله گیرنده دیگر پخش کنید
برای دست یابی به برنامه FM TRANSMITER 2 راه وچود داره
1.ابتدا از مسیر Menu >Aplication>Fm Transmit رو انتخاب کنید و موج اون رو تنظیم کنید و موزیک دلخاهتو پخش کن اگر همه چیز درست کار کنه در هنگام پخش موزیک صدایی از گوشی شما پخش نمی شه و شما فقط میتونین اون رو با یک گیرنده رادیویی که موجش با موج گوشیتون یکی هست بشنوید
2.وارد موزیک پلیر بشید و مسیر Music library>All Song Or Artist Or....>select 1 song> option>Fm transmitr و بقیه کارها که گفتم
خوش باشی

emadpumad
11-05-2010, 18:50
سلام دوستان.میخواستم بپرسم در 97 گزینه ی gps data وجود داره؟کجاش هست؟
بله در n97 هم همچین گذینه ای هست برای استفاده از او ن باید مسیر Menu>Aplications>Location>Gps Data رو انتخاب کنید

---------- Post added at 07:50 PM ---------- Previous post was at 07:46 PM ----------

فریمور جدید کی میاد ؟
توی تاپیک نوکیا خوندم تا برج 9 میلادی هیچ خبری نیست اگه خبری هم باشه بعد از برج 9 هستش

emadpumad
11-05-2010, 18:59
سلام

ممنون
آپ دیت کردن به صورت Off line یا با برنامه nsu یا phonix با Jaf احتیاج دارن به کل فایلهای language و setup full در صورتی که هنگامی که شما با گوشی آپ میکنید چیزی از بین نمیره که احتیاج باشه فایل های قبلی رو Re Install کنی و فقط تغیرات هستش که اعمال میشه

mehrdad232
11-05-2010, 22:34
بله در این گوشی یک برنامه هستش به نامه FM TRANSMITER که به وصیله این برنامه شما میتونین موزیک رو از گوشیتون به موچ FM تبدیل کنید و به وسیله گیرنده دیگر پخش کنید
برای دست یابی به برنامه FM TRANSMITER 2 راه وچود داره
1.ابتدا از مسیر Menu >Aplication>Fm Transmit رو انتخاب کنید و موج اون رو تنظیم کنید و موزیک دلخاهتو پخش کن اگر همه چیز درست کار کنه در هنگام پخش موزیک صدایی از گوشی شما پخش نمی شه و شما فقط میتونین اون رو با یک گیرنده رادیویی که موجش با موج گوشیتون یکی هست بشنوید
2.وارد موزیک پلیر بشید و مسیر Music library>All Song Or Artist Or....>select 1 song> option>Fm transmitr و بقیه کارها که گفتم
خوش باشی

مرسی بابت راهنماییت ولی توی مسیر Menu >Aplication>Fm Transmit اصلاً چنین برنامه ای وجود نداره
وقتی ام که از روش دوم میرم یه آهنگ پخش می کنم اصلاً option نداره فقط یه settingداره:13:
راستی گوشیم n97 mini هستش

emadpumad
12-05-2010, 21:12
مرسی بابت راهنماییت ولی توی مسیر Menu >Aplication>Fm Transmit اصلاً چنین برنامه ای وجود نداره
وقتی ام که از روش دوم میرم یه آهنگ پخش می کنم اصلاً option نداره فقط یه settingداره:13:
عزیزم مینی fm transmiter و قابلیت پخش موزیک روی موج رادیو رو نداره
:41:

19baby91
13-05-2010, 19:39
نقل قول:
نوشته شده توسط mehrdad232 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
وقتی ام که از روش دوم میرم یه آهنگ پخش می کنم اصلاً option نداره فقط یه settingداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیزم مینی fm transmiter و قابلیت پخش موزیک روی موج رادیو رو نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خدا رو شکر کن که fm transmiter نداره،حد اقل دلت نمیسوزه،مال من که داره بیشتر از 2cm برد نداره:41:

emadpumad
13-05-2010, 21:03
خدا رو شکر کن که fm transmiter نداره،حد اقل دلت نمیسوزه،مال من که داره بیشتر از 2cm برد نداره:41:

گیرندت ضعیف هست و گرنه باید تا 2 متر ساپرت کنه

moby
14-05-2010, 08:43
دوستان من خودم تا 25 متر و امتحان کردم بازم جا داشت برم ولی من نرفتم و بازم هدیونیت ماشین داشت می خوند

emadpumad
14-05-2010, 18:03
دوستان من خودم تا 25 متر و امتحان کردم بازم جا داشت برم ولی من نرفتم و بازم هدیونیت ماشین داشت می خوند

نه دیگه رفیق اومدیو نسازی دیگه 25 متر لافه شما بچه آبادانم که باشی و گوشیت ساخت هندوستانم که باشه 25 متر نمیتونه برد داشته باشه
آخه توی راهنمای دستگاه نوشته 2 متر اوندقت چه جوریه که شما میگین 25 متر?
راستی ورژن گدشیت چنده?

aliram38
14-05-2010, 21:07
...
راستی ورژن گدشیت چنده?

گوشی من تا 7,8 متر جواب داده. البته تو سالن خونه. و با دید مستقیم گوشی و رادیو.

moby
14-05-2010, 21:36
نه دیگه رفیق اومدیو نسازی دیگه 25 متر لافه شما بچه آبادانم که باشی و گوشیت ساخت هندوستانم که باشه 25 متر نمیتونه برد داشته باشه
راستی ورژن گدشیت چنده?

خب حالا من برا چی بیام اینو بگم امتحان کردم و این طور هستش ورژن 21

19baby91
14-05-2010, 21:42
گیرندت ضعیف هست و گرنه باید تا 2 متر ساپرت کنه
نه بابا،با چندتا گیرنده امتحان کردم بیشتر از 2سانتیمتر جواب نمیده،چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amir200812
15-05-2010, 04:06
راستی ورژن گدشیت چنده?

زمانی که فرستنده من فعال بود تست کردم حداقل 15 16 متر برد داشت! حتی قدرتش در حدی بود که خیلی راحت از کوچه میتونستم روی موج رادیو سراسری که توی خونه طبقه دوم بود پارازیت بندازم!:31:

من احتمال میدم اونایی که غیر فعال شده بردشون زیاد بوده و به همین دلیل غیر فعال کردند:41:!

---------- Post added at 05:06 AM ---------- Previous post was at 05:04 AM ----------

خب حالا من برا چی بیام اینو بگم امتحان کردم و این طور هستش ورژن 21
داخل پارانتز:
یاشاسین تراخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخختور

emadpumad
15-05-2010, 19:48
کسی میتونه یه نرم افزار معرفی کنه واسه بهینه سازی هارد گوشی?
سرعت ترنسفر گوشی من خیلی پایین هست

amir200812
15-05-2010, 22:10
کسی میتونه یه نرم افزار معرفی کنه واسه بهینه سازی هارد گوشی?
سرعت ترنسفر گوشی من خیلی پایین هست
خیلی کم یعنی چقدر؟ با HDtune تست کن نتیجه رو بگو تا مشخص بشه کم هست یا به نظر شما اینطور میاد!

emadpumad
16-05-2010, 14:39
خیلی کم یعنی چقدر؟ با HDtune تست کن نتیجه رو بگو تا مشخص بشه کم هست یا به نظر شما اینطور میاد!

یخیلی کم یعنی آینکه وقتی میخامیه فایل 1 گیگی رو بریزم توش یا ازش بردارم سرعت ترنسفرش 1مگ در ثانیه هست
(ویندوزم ویستا هست و دز ویندوز ویستا سرعت ترنسفر رو هنگام تبادل فایل نشون میده)
در صورتی که در گوشی قبلیم که n96 بود ابتدا که نوبود تا 8 مگ بر ثانیه هم به راحتی میرفت.
گوشی قبلیم هم وقتی که سنش یکم رفت بالا و پیر شد سرعتش شد 3 مگ در ثانیه.
یکی از مسایلی که پر واضح است که از مشکل هارد آب میخوره اینه که وقتی یک آهنک رو به عنوان آهنگ زنگ انتخاب میکنم بعد از یک یا 2 بار زنگ خوردن به صورت آهنگ پیش فرض در میاد با اینکه در پروفایل هنوز اسم اون آهنگ نوشته شده و آهنگ هم یک آهنگ بسیار معمولی و سبک هست وقتی که زنگ میخوره اول سعی میکنه که همون آهنگ انتخابی رو لود کنه ولی چون نمیتونه و از طرفی هم چون که فورس پشتش هست مجبور میشه همون نوکیا رینگینگ تون پیش فرض را اجرا گنه.
پر واضح هست که یه مشکلی اینجاست که مانع از لود شدن سریع هارد میشه حتی وقتی میخام اونو با لپتاپم فورمت کنم همونجوری که گفتم چندین ساعت طول میکشه در صورتی که گوشی قبلیم به راحتی فورمت میشد و من الان مجبورم اونو quick format کنمکه به اینکار زیاد علاقه ای ندارم یکی 2بار هم از داحل فایل منیجر format mass memory کردم
با نرم افزار hdtune هم تستش کردم که چند ساعت طول کشید و یک سری ارقام و اعدادبهم داد که چیزی ازش نفهمیدم ولی بعدش هارد اکسترنال ترنسنت 500GB راباهاش تست کردم علی رغم اینکه هاردم 470GB پر بود ولی 3سوت تستش تمام شد و آماری که داد حکایت از مشکل گوشی من داشت البته میدونم که مقایسه هارد با گوشی کاره درستی نیست ولی اینم میگم که اعداد هیچ شباهتی به هم نداشتند
به هر صورت از دوستان اگر کسی هست که در این رابطه اطلاعی داشته باشه یا دست کم همچین مشکلی براش پیش اومده باشه ممنون میشم اگه مه کمک کنه واسه اینکه تجربه نشون داده که بعد از یه مدت ممکنه گأشی های دیگه هم یه این مشکل بر بخورن البته من گوشیمو دست 2 گرفتم ولی خیلی تمیز بود وقتی که گرفتکش و اینم بگم که مشخص هست که ایرات سخت افزاری نیست و ممکن هست با یک نرم افزار بر طرف بشه
می بحشید اگه طولانی شد

amir200812
17-05-2010, 04:13
یخیلی کم یعنی آینکه وقتی میخامیه فایل 1 گیگی رو بریزم توش یا ازش بردارم سرعت ترنسفرش 1مگ در ثانیه هست
در صورتی که در گوشی قبلیم که n96 بود ابتدا که نوبود تا 8 مگ بر ثانیه هم به راحتی میرفت.
یکی از مسایلی که پر واضح است که از مشکل هارد آب میخوره اینه که وقتی یک آهنک رو به عنوان آهنگ زنگ انتخاب میکنم بعد از یک یا 2 بار زنگ خوردن به صورت آهنگ پیش فرض در میاد با اینکه در پروفایل هنوز اسم اون آهنگ نوشته شده و آهنگ هم یک آهنگ بسیار معمولی و سبک هست وقتی که زنگ میخوره اول سعی میکنه که همون آهنگ انتخابی رو لود کنه ولی چون نمیتونه و از طرفی هم چون که فورس پشتش هست مجبور میشه همون نوکیا رینگینگ تون پیش فرض را اجرا گنه.
پر واضح هست که یه مشکلی اینجاست که مانع از لود شدن سریع هارد میشه حتی وقتی میخام اونو با لپتاپم فورمت کنم همونجوری که گفتم چندین ساعت طول میکشه در صورتی که گوشی قبلیم به راحتی فورمت میشد و من الان مجبورم اونو quick format کنمکه به اینکار زیاد علاقه ای ندارم یکی 2بار هم از داحل فایل منیجر format mass memory کردم
با نرم افزار hdtune هم تستش کردم که چند ساعت طول کشید و یک سری ارقام و اعدادبهم داد که چیزی ازش نفهمیدم ولی بعدش هارد اکسترنال ترنسنت 500GB راباهاش تست کردم علی رغم اینکه هاردم 470GB پر بود ولی 3سوت تستش تمام شد و آماری که داد حکایت از مشکل گوشی من داشت البته میدونم که مقایسه هارد با گوشی کاره درستی نیست ولی اینم میگم که اعداد هیچ شباهتی به هم نداشتند
به هر صورت از دوستان اگر کسی هست که در این رابطه اطلاعی داشته باشه یا دست کم همچین مشکلی براش پیش اومده باشه ممنون میشم اگه مه کمک کنه واسه اینکه تجربه نشون داده که بعد از یه مدت ممکنه گأشی های دیگه هم یه این مشکل بر بخورن البته من گوشیمو دست 2 گرفتم ولی خیلی تمیز بود وقتی که گرفتکش و اینم بگم که مشخص هست که ایرات سخت افزاری نیست و ممکن هست با یک نرم افزار بر طرف بشه
می بحشید اگه طولانی شد
ببینید سرعت ترانسفر گوشی من 6 تا 8 هست معمولا!
ولی یک هارد اکسترنال معمولی حداقل 25 30! هارد های معمولی کامپیوتر هم 70 تا 130 140!
پس اینکه تست هارد زود تموم شده طبیعی هست!

شما باید به اعدادی که یر عنوان Transfer rate هست دقت کنید + میزان Access time، شما بزارید تست تموم بشه و نتیحه رو بزاری تا مشخص بشه که مشکل از کجا هست!
درضمن 2 چیز رو پیشنهاد میکنم:
1:مموری گوشی رو دیفرینگمنت کن!
2:از یه کابل دیگه استفاده کن شاید بهتر شد!

emadpumad
17-05-2010, 10:26
ولی یک هارد اکسترنال معمولی حداقل 25 30! هارد های معمولی کامپیوتر هم 70 تا 130 140!

شما باید به اعدادی که یر عنوان Transfer rate هست دقت کنید + میزان Access time، شما بزارید تست تموم بشه و نتیحه رو بزاری تا مشخص بشه که مشکل از کجا هست!

دیفرینگ منت یعنی چی چه جوری دیفرینگ منت کنم?
کابل n96 با کابل n78 و n97 مگه فرق میکنه?
من هم باکابل n96 و هم با کابل n78 تست کردم و در دو حالت نتیجه یکی بود
خوب همینکه شما میگی سرعت ‌ترنسفر گوشیت 8مگ در ثانیه هستش همین بیانگر همه موضوع هستش بیشتر راهنمایی کن لطفا

emadpumad
17-05-2010, 10:32

آها حالا فهمیدم منظورت دیفراگ بود
ولی دوست من دیفراگ اینجا کاربردی نداره واسه اینکه وقتی هارد فورمت میشه دیگه اطلاعاتی داخلش نمی مونه که من بخام اونو با دیفراگ کردن منظم کنم
دیفراگ اصولا برای منظم کردن داده ها به کار میره
amir200812
17-05-2010, 11:25
آها حالا فهمیدم منظورت دیفراگ بود
ولی دوست من دیفراگ اینجا کاربردی نداره واسه اینکه وقتی هارد فورمت میشه دیگه اطلاعاتی داخلش نمی مونه که من بخام اونو با دیفراگ کردن منظم کنم
دیفراگ اصولا برای منظم کردن داده ها به کار میره
بازم دیفرینگ کنید ضرر نداره!
مموری رو خودتون از داخل ویندوز فرمت کردید یا از طریق گوشی فرمت کردید؟ اگه داخل وبندوز فرمت کردید Allocation unit size رو روی چند تنظیم کردید؟ برای افزاش سرعت(البته تا یه حدی) باید این سایز رو بیشتر انتخاب کنید حداقل 32KB باید باشه، کمتر باشه شدید سرعت پایید میاد!

emadpumad
17-05-2010, 15:29
فرمت؟ مگه فرمت کردید؟
بازم دیفرینگ کنید ضرر نداره!
مموری رو خودتون از داخل ویندوز فرمت کردید یا از طریق گوشی فرمت کردید؟ اگه داخل وبندوز فرمت کردید Allocation unit size رو روی چند تنظیم کردید؟ برای افزاش سرعت(البته تا یه حدی) باید این سایز رو بیشتر انتخاب کنید حداقل 32KB باید باشه، کمتر باشه شدید سرعت پایید میاد!

حالا که سره کارم هستم ولی عصر که رفتم کمپ یه دیفراگم میکنم با اینکه فکر میکنم بیهودست ولی مطمینم که ضرر نداره اون ستینگ فورمتینگ هم روی دیفالت ست میکنم و لی به غیر از این هم همه جوره تست مردم
جبلی قم قم

emadpumad
17-05-2010, 20:19
حالا که سره کارم هستم ولی عصر که رفتم کمپ یه دیفراگم میکنم با اینکه فکر میکنم بیهودست ولی مطمینم که ضرر نداره اون ستینگ فورمتینگ هم روی دیفالت ست میکنم و لی به غیر از این هم همه جوره تست مردم
جبلی قم قم
دیفراگ هم کردم مالی نشد همون که بود دقیقا هیچ تغییری نکرد :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19:

BLACK_SUN
18-05-2010, 13:50
دوستان من قصد خریده گوشی دارم و یکی از گزینه هام n97 هست اگه میشه منو تو این تاپیک که میزارم راهنمایی کنید!و موارده مثبت و منفی ای گوشی رو بگید مرسی:10::11:
[HTML] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/HTML

MOHAMMAD2010
20-05-2010, 17:19
بچه ها ارزش داره ورژن 12 رو آپدیت کنیم به 21 ؟
راستی این که میگن fm transmiter از کار میفته راسته ؟

nafe-bandar
20-05-2010, 20:51
به نظزتون يه ان97 اصلي كه 2 تا 3 ماه كار كرده و تميزه كلا
چند مي ارزه بخرمش؟
خودش ظاهرا ميگه 350 اينا ... !

amir200812
20-05-2010, 23:15
به نظزتون يه ان97 اصلي كه 2 تا 3 ماه كار كرده و تميزه كلا
چند مي ارزه بخرمش؟
خودش ظاهرا ميگه 350 اينا ... !
اگه مشکلی نداشته باشه خوبه بنظر من!

hamed999
21-05-2010, 10:58
یه سوال از دوستان
آیا حساسیت تاچ 97 بهتر از 5800 هست؟

سرعت گوشی ان 97 نسبت به ان95 چطوره ؟

برد ترنسمیتر اون به 4 یا 5 متر میرسه ؟

و اخری اینکه ایا نوکیا از ان 97 هم به اندازه 5800 ساپورت میکنه ؟ یعنی واسش آپدیت زود به زود میده آخه واسه 5800 الان 50 هم اومده؟ و پشت گوشی چی باید نوشته باشه ؟made in کجا باید باشه؟ سریالش از چند به بعد بده(ایا 02 و 03 خوبن یا مثلا 04 به درد نمیخوره میخوام بدونم با کیفیت ترین مدل ان 97 دارای چه خصوصیاتی هست)

amir200812
21-05-2010, 11:09
یه سوال از دوستان
آیا حساسیت تاچ 97 بهتر از 5800 هست؟

سرعت گوشی ان 97 نسبت به ان95 چطوره ؟

برد ترنسمیتر اون به 4 یا 5 متر میرسه ؟

و اخری اینکه ایا نوکیا از ان 97 هم به اندازه 5800 ساپورت میکنه ؟ یعنی واسش آپدیت زود به زود میده آخه واسه 5800 الان 50 هم اومده؟ و پشت گوشی چی باید نوشته باشه ؟made in کجا باید باشه؟ سریالش از چند به بعد بده(ایا 02 و 03 خوبن یا مثلا 04 به درد نمیخوره میخوام بدونم با کیفیت ترین مدل ان 97 دارای چه خصوصیاتی هست)
1: تقریبا یکی هست حساسیتشون!
2:N97 سریعتر هست! اگه سوالتون بدلیل دوال پرسسور بودن N95 هست، باید بگم که این دول بودن مثل کامپیوتر نیست! یکی برای مدیریت مموری هست و یکی پردازنده مرکزی!
3:مال من وقتی فعال بود تا 15 20 هم میرسید! ولی ظاهرا 2 نوع هست یک عده میگن بردش خیلی کمه ولی مال من زمانی که فعال بود بردش عالی بود!
4:N97 پشتیبانی خوبی شده تا حالا ازش! درضمن یک اشتباه بزرگ که همه میکنند اینه که فکر میکنید چون سیستم عامل N97 و 5800 یکی هست شبیه به هم هستند این دو گوشی، ولی من هفته پیش وقتی 5800 رو گرفتم دستم و چند ساعتی تست کردن خیلی محدود تر از N97 هست! N97 خیلی جزئیات بیشتری داره وتکمیل تر هست!
در مورد شماره سریال چیزی نمیدومن!

nafe-bandar
21-05-2010, 11:59
اگه مشکلی نداشته باشه خوبه بنظر من!

الان صفرش چقده مگه؟
بايد طرفاي 380 باشه فكر كنم!!
زياد نيست 350 واسه چند ماه كاركرد ؟

MOHAMMAD2010
21-05-2010, 12:14
رضمن یک اشتباه بزرگ که همه میکنند اینه که فکر میکنید چون سیستم عامل N97 و 5800 یکی هست شبیه به هم هستند این دو گوشی، ولی من هفته پیش وقتی 5800 رو گرفتم دستم و چند ساعتی تست کردن خیلی محدود تر از N97 هست!

نه عزیز من داداشم n97 داره اونقدا چیز زیادی نسبت به 5800 نداره
----------------------------------------------------------------------------
کسی جواب نمیده :

بچه ها ارزش داره ورژن 12 رو آپدیت کنیم به 21 ؟
راستی این که میگن fm transmiter از کار میفته راسته ؟

♥ NiloofaR ♥
21-05-2010, 13:41
سلام
میشه آخرین قیمت این گوشی رو بگین؟
کار کردن باهاش آسونه؟
رنگ بندی هم داره؟

amir200812
21-05-2010, 15:24
الان صفرش چقده مگه؟
بايد طرفاي 380 باشه فكر كنم!!
زياد نيست 350 واسه چند ماه كاركرد ؟
380? نه بابا! بدون گارانتی با باطری اصل حداقل 470 480 هست!
شاید مینی رو میگی، N97 mini هم حدود 400 410 هست بدون گارانتی!

توی شهر ما هم که گرونتره از این قیمت ها!

hamed999
21-05-2010, 19:06
1:
3:مال من وقتی فعال بود تا 15 20 هم میرسید! ولی ظاهرا 2 نوع هست یک عده میگن بردش خیلی کمه ولی مال من زمانی که فعال بود بردش عالی بود!
4:N97 پشتیبانی خوبی شده تا حالا ازش! درضمن یک اشتباه بزرگ که همه میکنند اینه که فکر میکنید چون سیستم عامل N97 و 5800 یکی هست شبیه به هم هستند این دو گوشی، ولی من هفته پیش وقتی 5800 رو گرفتم دستم و چند ساعتی تست کردن خیلی محدود تر از N97 هست! N97 خیلی جزئیات بیشتری داره وتکمیل تر هست!
در مورد شماره سریال چیزی نمیدومن!

چطوری میشه تشخیص داد از کدوم نوعه؟ با آپدیت ترنسمستر میپره؟

amir200812
24-05-2010, 18:22
چطوری میشه تشخیص داد از کدوم نوعه؟ با آپدیت ترنسمستر میپره؟

نمی دونم!
ولی ظاهرا قوی ها بعد اپدیت غیر فعال میشن!

emadpumad
24-05-2010, 19:24
نمی دونم!
ولی ظاهرا قوی ها بعد اپدیت غیر فعال میشن!
نه بابا
داداش شایعه درست نکنین
این نمیتونه دلیل منطقی باشه گوشی پسر عمه من n78 بود اونم بعد از اینکه آپ کرد (البته با خود گوشی )اونم قطع شد:5:

amir200812
24-05-2010, 19:31
نه بابا
داداش شایعه درست نکنین
این نمیتونه دلیل منطقی باشه گوشی پسر عمه من n78 بود اونم بعد از اینکه آپ کرد (البته با خود گوشی )اونم قطع شد:5:
عزیز مال من + 2 3 نفر من دیگه که برد بالای 15 متر داشتند بعد از آپدیت غیرفعال شد!

مال چند نفر که توی همین فرون هم تعدادی اعلام کردن که بردشون کم بوده و بعد آپدیت هنوز فعال هست!

این اینجا میشه نتیحه گرفت که اونایی که فرستنده قوی دارند میشکلی ایجاد میکنه که باعث شده فرستنده FM غیر فعال کنند!

emadpumad
24-05-2010, 22:32
عزیز مال من + 2 3 نفر من دیگه که برد بالای 15 متر داشتند بعد از آپدیت غیرفعال شد!

مال چند نفر که توی همین فرون هم تعدادی اعلام کردن که بردشون کم بوده و بعد آپدیت هنوز فعال هست!

این اینجا میشه نتیحه گرفت که اونایی که فرستنده قوی دارند میشکلی ایجاد میکنه که باعث شده فرستنده FM غیر فعال کنند!
شاید درست باشه ولی دلیل فانع کنندش رو پیدا کنیم بهتره

total_overdose
01-06-2010, 12:07
سلام
New Nokia N97 Firmware v30.0.016 Available according to Nokia

فریم ور جدید منتشر شد.

M @ j i d
01-06-2010, 15:41
دوستانی که میتونند آپدیت کنند و تغییرات رو بگن...............فک کنم آپدیت خفنی باشه!

amir200812
01-06-2010, 18:53
سلام
New Nokia N97 Firmware v30.0.016 Available according to Nokia

فریم ور جدید منتشر شد.
nokia چه زود زود آپدیت میکنه! خیلی خوشم میاد از پشتیبانیش!

من تا امشب آپ میکنم ببینم چی میشه!

amir200812
01-06-2010, 22:35
nokia چه زود زود آپدیت میکنه! خیلی خوشم میاد از پشتیبانیش!

من تا امشب آپ میکنم ببینم چی میشه!
چک کردم برای آپدیت، فریم ور جدید نیومده هنوز!!:18:
منبع خبر کجا بوده؟
فقط برای کشور های:
available in Spain, Norway, Brazil
اومده! بعدا تکمیل میشه!

*M!L4D*
02-06-2010, 07:37
فک کنم فعلا فقط بشه با گوشی آپ کرد

sajad_bahal
02-06-2010, 12:31
سلام
N97 Mini چه تفاوتی با اصلی داره؟
با تشکر

amir200812
02-06-2010, 12:44
سلام
N97 Mini چه تفاوتی با اصلی داره؟
با تشکر

وزن کمتری داره!
نمایشگر کوچک تر ولی رزولیشن یکسان داره!(N97 mini سایز 3.2 اینچ هست ولی 97 معمولی 3.5 اینچ)
مموری داخلی 8 گیگ داره!(معمولی 32 گیگ هست)
دوربینش کاور نداره!
باطری 1200 میلی آمپری داره! 97 معمولی 1500 هست!
فرستنده FM نداره!(البته بعضی از 97 ها هم دارند ولی غیر فعال هست)
رنگبندی متفاوتی داره!(97 معمولی فقط سیاه و سفید هست ولی مینی فکر کنم فقط یک رنگ داره)

دیگه اختلاف دیگه ای ندارند فکرکنم!

amir200812
02-06-2010, 13:04
ظاهرا تغیرات ورژن 30 اینا هست! ولی از منبع معتبری نیست!

Fixes to nokia tune bug, call crash bug, random restarts and many more.
Application added to remove pre-installed trial apps.
Massive improvements to performance and memory management.
Two homescreens, now you can have 10 widgets.
Better transitions, now it looks like the original promo video.
Nokia maps 3.04
Improved camera quality with new features like face detection.
Improved battery life.
Nokia photo browser fully integrated.
Several improvements backported from the symbian^2 code.

M @ j i d
02-06-2010, 13:48

خب یهو بگو N8 نیاد دیگه!:دی

*M!L4D*
02-06-2010, 18:48

Nokia maps 3.04
Improved battery life.

این چی میگه ؟
اگه راسته ما بریم تو کار آپدیت ...( وسط امتحانات :دی)
اساتید منبعی چیزی قرار بدید ببینیم چی هست این فریمور ....

M @ j i d
02-06-2010, 19:26
الان دریافتم که اینو نوکیا دیشب گذاشته بوده رو سرور ولی مشکل داشته و برداشتتش................تویه روز های آینده ایشالله میاد میبینیمش..............ولی میگن که یکی از آپدیت های تاریخی نوکیاست!.............خیلی روش کار کردن...........

kurosh08
03-06-2010, 07:17
کاشکی که برای ساتیو هم از این آپدیتا بیاد :46:
حالا واقعاً تشخیص چهره رو فعال میکنن؟ خیلی جالبه
یعنی دو روز دیگه ممکنه روی 5800 داداشم هم تشخیص چهره رو فعال کنن؟
این قضیه سیمبین 2 هم خیلی خیلی جالبه. مثل اینکه میخوان سیستم عامل این گوشی رو فول آپگرید کنن :18:
...بازگشت دوباره N97 به بازی...
اینم منبع:

M @ j i d
03-06-2010, 10:57
Massive improvements to performance

تویه فریمور جدید رویه این خیلی تاکید داشتن...........میگن 97 از نهایت قدرتش استفاده نکرده قبلا ولی با این آپدیت دیگه های اند 97 رو میبینیم.......ای خدا یعنی میشه پیشه ساتیو و امنیا اچ دی رو سفید بشیم؟

kurosh08
03-06-2010, 12:07
تویه فریمور جدید رویه این خیلی تاکید داشتن...........میگن 97 از نهایت قدرتش استفاده نکرده قبلا ولی با این آپدیت دیگه های اند 97 رو میبینیم.......ای خدا یعنی میشه پیشه ساتیو و امنیا اچ دی رو سفید بشیم؟
با اینکه خودم ساتیو دارم ولی خیلی دوست دارم که N97 جلوی ساتیو وایسته و حرفی برای گفتن داشته باشه. :8:
ولی چی میشد نوکیا روی این گوشی چیپ گرافیک میذاشت. واقعاً حیف شد. :41:

Tehranshahr
04-06-2010, 14:47

Nokia maps 3.04
Improved battery life.

اینا همش جک اول آوریل بوده :27:
تا وقتی V3.0 نیاد هیچی از جزئیاتش مشخص نمیشه.

Tehranshahr
04-06-2010, 14:58
وزن کمتری داره!
نمایشگر کوچک تر ولی رزولیشن یکسان داره!(N97 mini سایز 3.2 اینچ هست ولی 97 معمولی 3.5 اینچ)
مموری داخلی 8 گیگ داره!(معمولی 32 گیگ هست)
دوربینش کاور نداره!
باطری 1200 میلی آمپری داره! 97 معمولی 1500 هست!
فرستنده FM نداره!(البته بعضی از 97 ها هم دارند ولی غیر فعال هست)
رنگبندی متفاوتی داره!(97 معمولی فقط سیاه و سفید هست ولی مینی فکر کنم فقط یک رنگ داره)

دیگه اختلاف دیگه ای ندارند فکرکنم!

اینم اضافه کنم صفحه نمایش mini توی آفتاب تقریبا غیر قابل خوندن میشه ولی صفحه N97 معمولی توی نور آفتاب هم خواناست مثل N78 و...

amir200812
04-06-2010, 15:17
اینا همش جک اول آوریل بوده :27:
تا وقتی V3.0 نیاد هیچی از جزئیاتش مشخص نمیشه.
عزیز پست های بالا رو خونده باشید میبینید که V30 اومده بود ولی بدلایلی حذف شده!

اینم اضافه کنم صفحه نمایش mini توی آفتاب تقریبا غیر قابل خوندن میشه ولی صفحه N97 معمولی توی نور آفتاب هم خواناست مثل N78 و...

در این مورد هم اختلاف های مطلق رو برسی کردیم نه نسبی!
اینطوری باشه رنگ N97 mini بنظر من خوب نیست!
یا شاید یکی بگه N97 بزرگ هست، خوش دست نیست!
اینا که دلیل نیست!

emadpumad
04-06-2010, 19:12
ای که حالا و گفتی یعنی چه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کارش چی بیده؟

emadpumad
04-06-2010, 23:22
می بحشید اگه طولانی شد
کسی جواب ما رو پیدا نکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

amir200812
08-06-2010, 18:14
توی یکی از فروم های نوکیا برای ورژن 30 اینا رو پیشنهاد دادن:

V30 firmware updates

1) Added threaded email and sms

2) Allow backup of contacts and CALENDAR via ovi suite without installation of MS office

3) Have the option to hide nag messages forever

4) Add faster screen transitions/ theme effects

5) Improved email client (Nokia Messenging) now integrated with default messaging allowing for HTML / Push email

6) Add standby screen – Time & Clock if plugged in

7) Improve GPS signal if possible

8) Add Skype integration as part of contacts

9) Improved browser with multiple window / tab support

10) Add face detection, photo stitching built in to photos app

11) Add N86 “proper” digital zoom to video features for N97

12) Add resizing of columns / text to fit page for Web browser

13) Proper wallpaper cropping 600x600, allowing for normal landscape wallpapers

14) Add Furtiv’s online share features of Facebook, twitter etc… as default

15) Ovi Chat to add MSN support w/ importing of contacts from Googletalk etc

16) Overclock the ARM processor to 600mhz (current processor is underclocked)

این مورد آخر جالبه!

کسی میدونه اینکه گفته پردازنده N97 روی فرکانس کمتر از فرکانس واقعی کار میکنه؟

peaceful1
08-06-2010, 19:38
کی میشه از این آپدیت استفاده کرد.
الان تو دیتا بیس نویکا اومده؟

amir200812
08-06-2010, 20:35
کی میشه از این آپدیت استفاده کرد.
الان تو دیتا بیس نویکا اومده؟
هنوز که معلوم نیست!

amhain
09-06-2010, 20:52
سلام
من يه گوشي n97 مشكي خريدم،490تومن
چه طوري بايد بفهمم كه اصله يا نه؟

19baby91
09-06-2010, 21:26
حالا این همه از این ورژن تعریف میشه کی میشه ازش استفاده کرد؟؟؟؟
یه سوال دیگه،من وقتی وارد maps میشم بعد از پند ثانیه خود به خود خارج میشه،میشه امید داشت با آپدیت درست بشه؟یا راه دیگه ای هست که مشکل حل بشه؟؟؟ممنون میشم اگه جواب بدید،آخه قبلا هم پرسیده بودم اما کسی جواب نداد

amir200812
10-06-2010, 21:28
سلام
کد IMEI رو چک کن

hiva_59
10-06-2010, 23:45
سلام

با تست کردن کیفیت عکسهای گرفته شده توسط دوربین، کیفیت فیلمبرداری، کیفیت بالای صفحه نمایش، سرعت بالای گوشی و ... کاملا میشه گوشی اصل رو از تقلبی تشخیص داد
البته با این قیمتی که شما گرفتی به احتمال زیاد گوشیتون اصله

amir200812
11-06-2010, 10:21
بر اساس US SAR Head:
x6 برابر با 0.78 هست!
5800 برابر با 1.05 هست!
N97 برابر با 0.46 هست!

بر اساس US SAR Body:
x6 برابر با 0.66 هست!
5800 برابر با 0.55 هست!
N97 برابر با 0.40 هست!

بر اساس EU SAR Head :
x6 برابر با 1.11 هست!
5800 برابر با 1.01 هست!
N97 برابر با 0.66 هست!

از این 3 آمار در 2 تاش X6 بیشترین SAR رو داره! این یعنی ضرر بیشتر به بدن انسان! سرطان/تومور/...
N97 در هر 3 مورد کمترین SAR رو داره یعنی کمترین خطر برای انسان!

t2download
11-06-2010, 13:00
دوستان دلیل هنگ کردن این گوشی چی هست .
دوست من قصد خریدش رو داره ولی شنیدیم زیاد هنگ میکنه آیا درسته ؟:41:

19baby91
11-06-2010, 16:16
مال من که اصلا هنگ نمیکنه،مال بقیه دوستان رو نمیدونم

amhain
11-06-2010, 17:01
مال منم هنگ نميكنه:20:

M @ j i d
11-06-2010, 18:52
ماله منم تا حالا هنگ نکرده!.............اصلا فک نکم هنگ کنه!............شاید ورژن 12 چند بار استثنایی!

yoosef_st
11-06-2010, 19:19
بر اساس US SAR Head:
x6 برابر با 0.78 هست!
5800 برابر با 1.05 هست!
N97 برابر با 0.46 هست!

بر اساس US SAR Body:
x6 برابر با 0.66 هست!
5800 برابر با 0.55 هست!
N97 برابر با 0.40 هست!

بر اساس EU SAR Head :
x6 برابر با 1.11 هست!
5800 برابر با 1.01 هست!
N97 برابر با 0.66 هست!

از این 3 آمار در 2 تاش X6 بیشترین SAR رو داره! این یعنی ضرر بیشتر به بدن انسان! سرطان/تومور/...
N97 در هر 3 مورد کمترین SAR رو داره یعنی کمترین خطر برای انسان!
اینا چیه؟ من سر در نیاوردم. میشه یکم توضیح بدین؟

amir200812
11-06-2010, 21:33
اینا چیه؟ من سر در نیاوردم. میشه یکم توضیح بدین؟
میزان SAR حداکثر 2 هست فکر کنم! حداکثر استاندارد 2 هست!
این امواج سرطان زا هست! سر درد میاره! تومور!و...
این اعداد که نوشتم نشان میده سالم ترین گوشی در بین 3 گشی محبوب یعنی N97،X6،5800 نوکیاN97 هست!
خطر ناکترین هم X6!

t2download
12-06-2010, 16:31
کسی از مقدار هنگ این گوشی خبر داره ؟
می خوام ببینم چه مقدار هنگ داره ؟:20:

amir200812
12-06-2010, 18:02
کسی از مقدار هنگ این گوشی خبر داره ؟
می خوام ببینم چه مقدار هنگ داره ؟:20:
من از 15 اسفند 88 دارم! بیشتر از 3 ماه هست!
2 بار ریست شده، خود بخود خاموش روشن شده که این اتفاق وقتی می افته که رم سیسم پر شده باشه که هر 2 بار مقسر خودم بودم!
ولی هنگی که دوستان میگن که باید مستر ریست بشه تا درست بشه، من تا حالا تجربه نکردم!

اینم بگم که از اولین روزی که خریدم به v21 ارتقا دادم! شاید ورژن های قبلی مشکل داشته باشن!

Tehranshahr
12-06-2010, 22:19
این گوشی هنگ نمیکنه ولی مشکل رندوم ریستارت داره.

بعضی وقتا برای من سر چیزای الکی یهو ریستارت میشه!

باید حواستون به درایو C هم باشه ، فضای خالیش از 15 مگ کمتر بشه یواش یواش گوشی سرگیجه میگیره!
الکی ارور های System error , memory full میده اینترنتش از کار میوفته SMS میره هوا و کلی مشکل دیگه!

امیدوارم توی v30 این مشکلات حل شده باشه ، حداکثر تا 2 هفته دیگه منتشر میشه.

این گوشی بخاطر مشکلاتش آبروی نوکیا رو برده! توی همه فروم های خارجی و حتی فروم اصلی خود نوکیا دارن ازش بد میگن!
تنها شانس نوکیا برای خریدن آبروی خودش v30.0.016 هست و بس!

ScKAT LeFT
13-06-2010, 12:29
بابا حالا این ورژن 30 کی میخواد بیاد ؟؟؟
دلمون قیژژژژژژژژژژژژژژ رفت ...

M @ j i d
13-06-2010, 14:37
این گوشی هنگ نمیکنه ولی مشکل رندوم ریستارت داره.

بعضی وقتا برای من سر چیزای الکی یهو ریستارت میشه!

باید حواستون به درایو C هم باشه ، فضای خالیش از 15 مگ کمتر بشه یواش یواش گوشی سرگیجه میگیره!
الکی ارور های System error , memory full میده اینترنتش از کار میوفته SMS میره هوا و کلی مشکل دیگه!

امیدوارم توی v30 این مشکلات حل شده باشه ، حداکثر تا 2 هفته دیگه منتشر میشه.

این گوشی بخاطر مشکلاتش آبروی نوکیا رو برده! توی همه فروم های خارجی و حتی فروم اصلی خود نوکیا دارن ازش بد میگن!
تنها شانس نوکیا برای خریدن آبروی خودش v30.0.016 هست و بس!

شما ورژن گوشیت چنده؟...............آخه ماله من که 21 هیچ کدوم از این مشکلات رو نداره.........

شما یک ماه با N78 کار کن حرفت رو پس میگیری :31:

amir200812
13-06-2010, 20:14
در مورد غیر فعال شدن فرستنده FM در بعضی N97 ها به جواب قطعی رسیدم!

این به پرداکت کد ربط داره! یعنی به کشوری ربط داره که N97 برای اون ساخته شده!

مثلا یک N97 برای بازار ترکیه ساخته شده، اگه ترکیه اجازه استفاده از فرستنده رو بده فعال میشه اگه نه، غیرفعال میشه!

برای کنترل گوشی خودتون به ادرس زیر برید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Tehranshahr
13-06-2010, 23:01
شما ورژن گوشیت چنده؟...............آخه ماله من که 21 هیچ کدوم از این مشکلات رو نداره.........

ماله من 21.0.102 هست.

شما یک ماه با N78 کار کن حرفت رو پس میگیری :31:

با اجازتون من قبل از این گوشی یک سال و نیم N78 داشتم و از ورژن 20 به بعد دیگه به هیچ مشکلی بر نخوردم توی ورژن 30 هم که داره عالی کار میکنه :31:

Tehranshahr
13-06-2010, 23:08
راستی نوکیا جدیدا 1برنامه به اسم Notifications درست کرده برای N97 & N97mini که تو Home Screen اضافه میشه و همه ی مسیج های جدید و Missed calls هارو تو اون نشون میده که واقعا عالییه.

اینم عکسش:

از اینجا میتونید دانلود کنید:

ScKAT LeFT
13-06-2010, 23:41
آره !
این برنامه رو تو قسمت آپدیت برنامه های خود گوشی دانلود کردم و نصب کردم !
باحاله ...

amir200812
14-06-2010, 08:13
راستی نوکیا جدیدا 1برنامه به اسم Notifications درست کرده برای N97 & N97mini که تو Home Screen اضافه میشه و همه ی مسیج های جدید و Missed calls هارو تو اون نشون میده که واقعا عالییه.

اینم عکسش:

از اینجا میتونید دانلود کنید:

آره !
این برنامه رو تو قسمت آپدیت برنامه های خود گوشی دانلود کردم و نصب کردم !
باحاله ...

من نصب کردم ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد!!! چطوری باید فعال بشه؟
علاوه بر اون اینم نصب کردم "Nokia Image Exchange" ولی بازم چیزی عوض نشد!!!

sina.mob
14-06-2010, 11:04
سلام دوستان mini با معمولی97 چه فرقایی داره؟ تو قیمت امکانات مشکلات و...

اگه میشه کمک کنید بین ایندو تا واقعا موندم

مرسی!:11::11:

amir200812
14-06-2010, 11:38
سلام دوستان mini با معمولی97 چه فرقایی داره؟ تو قیمت امکانات مشکلات و...

اگه میشه کمک کنید بین ایندو تا واقعا موندم

مرسی!:11::11:
در صفحات قبلی چند بار بحث شده، بگردی پیدا میکنی

sina.mob
14-06-2010, 11:56
"در صفحات قبلی چند بار بحث شده، بگردی پیدا میکنی "

اگه میشه آدرس دقیق صفحه رو بگید

alibhroz
16-06-2010, 22:36
سلام دوستان من گوشی n97 ام رو وقتی به شبکه وایرس وصل میکنم وقتی میرم تو کانکشن منیجر گوشیم میبینم وضعیتش تند تند بین حالت active و in active تغییر میکنه و ثابت نیست. میخوام به مودم وایرلس واسه اتصال به اینترنت وصل کنم اما وصل نمیشه اگه دوستان راه نمایی کنن ممنون میشم.

ScKAT LeFT
17-06-2010, 00:17
این فریمور جدید نیومد ؟؟؟

Sharim
17-06-2010, 14:06
آقا چیکار کنم این گوشیم فارسی بنویسه ؟ موقع وب گردی خیلی اذیت میکنه فارسی نداره !

ScKAT LeFT
17-06-2010, 18:37
آقا چیکار کنم این گوشیم فارسی بنویسه ؟ موقع وب گردی خیلی اذیت میکنه فارسی نداره !

باید با فریموری که زبان های MENA داشته باشه فلش کنی ...

آموزش تو همین قسمت هست !
با JAF و PHONIEX میتونی ...

من فونیکس رو پیشننهاد میکنم واسه شما که تازه کارید

emadpumad
18-06-2010, 18:41
سلام دوستان من گوشی n97 ام رو وقتی به شبکه وایرس وصل میکنم وقتی میرم تو کانکشن منیجر گوشیم میبینم وضعیتش تند تند بین حالت active و in active تغییر میکنه و ثابت نیست. میخوام به مودم وایرلس واسه اتصال به اینترنت وصل کنم اما وصل نمیشه اگه دوستان راه نمایی کنن ممنون میشم.

سلام دوست من به احتمال قوی وایرلس شما پسوورد داره و شما جایی اون رو اشتباه وارد کردین کانکشنتو پاک کن دو باره بساز

amir200812
18-06-2010, 21:00
برای جواب دادن به این کاربر که فیلمی قرار دادند که نشان میده N97 خیلی مشکل داره و درست کار نمیکنه احساس کردم باید جلوی این جور شایعات رو بگیرم!(این پست رو در تایپینگ N8 ارسال کردند)

این یکی از هزار تا
البته من قصدم به هم ریختن نیست :40:

2 تا فیلم آپ کردم که یکی سرعت تغیر جهت نمایشگر رو نشون میده ار حالت افقی به عمودی و بلعکس! یکی هم سرعت جواب دهی گوشی برای رفتن به به بخش مسیج/موزیک پلیر/و ...
حجم ویدئو ها کمه 2 تا روی هم کمتر از 600KB هست!

کیفیت کم هست چون با w810 فیلم گرفتم!

cesc.cesar
18-06-2010, 23:09
بچه ها کمک:

FreeMagic
20-06-2010, 13:24
سلام
انگار زیاد کسی به این تاپیک سر نمیزنه
ولی یه سوال یا مشکل داشتم
این گوشی عکس های خوبی میگیره ولی بیشتر وقتا (تقریبا همیشه) چون فلاش نزدیک لنز گوشی هست وقتی با فلاش عکس میگیریم نور فلاش به طور غیر معمولی توی لنز میزنه و همیشه توی عکس ها قسمت سمت چپ عکس رنگ خیلی روشن تری داره طوری که عکس رو ضایع میکنه:41:
کسی میدونه این مشکل رو چه طور میشه برطرف کرد؟

amir200812
20-06-2010, 16:31
سلام
انگار زیاد کسی به این تاپیک سر نمیزنه
ولی یه سوال یا مشکل داشتم
این گوشی عکس های خوبی میگیره ولی بیشتر وقتا (تقریبا همیشه) چون فلاش نزدیک لنز گوشی هست وقتی با فلاش عکس میگیریم نور فلاش به طور غیر معمولی توی لنز میزنه و همیشه توی عکس ها قسمت سمت چپ عکس رنگ خیلی روشن تری داره طوری که عکس رو ضایع میکنه:41:
کسی میدونه این مشکل رو چه طور میشه برطرف کرد؟

این مشکل فقط زمانی رخ میده که شما روی تنظیمات شب قرار بدید دوربین رو و فلاش رو روشن کنید! البته در تنظیمات "شب" بصورت دفالت فلاش خاموش هست!

درضمن لنز رو با یک دستمال نرم پاک کن شاید بهتر بشه!

OMID_TANHA
20-06-2010, 18:52
........................COMING SOON FIRMWARE 30 N97

amir200812
20-06-2010, 18:57

:18::18::18:
عزیزم اینو که یه 10 20 روزی هست همه جا نوشته!

FreeMagic
20-06-2010, 20:38
این مشکل فقط زمانی رخ میده که شما روی تنظیمات شب قرار بدید دوربین رو و فلاش رو روشن کنید! البته در تنظیمات "شب" بصورت دفالت فلاش خاموش هست!

درضمن لنز رو با یک دستمال نرم پاک کن شاید بهتر بشه!

فکر نکنم دستمال نرم کاری بکنه. چون لنز تمیزه و همون شب امتحان کردم بدون فلاش خوب بود ولی با فلاش عکس رو خراب میکرد:13:

amir200812
20-06-2010, 21:01
فکر نکنم دستمال نرم کاری بکنه. چون لنز تمیزه و همون شب امتحان کردم بدون فلاش خوب بود ولی با فلاش عکس رو خراب میکرد:13:
خوب در حالت شب زمان بیشتری طول میکشه تا نور کافی رو جذب کنه، اگه فلاش روشن باشه باعث میشه یک طرف نور زیاد باشه یک طرف کم!

OMID_TANHA
21-06-2010, 01:16
:18::18::18:
عزیزم اینو که یه 10 20 روزی هست همه جا نوشته!
گفتم دوباره تداعی شه:31:

ashkan1360
21-06-2010, 15:14

حالا چی جدید داره؟
می ارزه؟

daryosh999
22-06-2010, 13:24
من یه N97 دارم . شب دیدم یهو داره بوق اشغال میزنه رو صفحه هیچی نشون نمی داد گرفتم خاموشش کردم . از اون به بعد دیگه وقتی دکمه روشنو می زنم صفحه سفید روشن میشه ولی دیگه بالا نمی اد . به شارژم می زنم صفحش روشن میشه (یه صفحه سفید ) ولی شارژ نمی کنه دوستان کسی میدونه مشکلش چیه !:41::41::41:

amir200812
22-06-2010, 16:47
من یه N97 دارم . شب دیدم یهو داره بوق اشغال میزنه رو صفحه هیچی نشون نمی داد گرفتم خاموشش کردم . از اون به بعد دیگه وقتی دکمه روشنو می زنم صفحه سفید روشن میشه ولی دیگه بالا نمی اد . به شارژم می زنم صفحش روشن میشه (یه صفحه سفید ) ولی شارژ نمی کنه دوستان کسی میدونه مشکلش چیه !:41::41::41:

بهتره توی بخش تعنیرات مطرح کنید ولی شاید با فلش درست بشه!
اگه به اینترنت پرسرعت دسترسی دارید نرمافزار فونیکس رو دانلود کنید و یه فلش بزنید!

daryosh999
22-06-2010, 20:14
می شه ادرس بخش تعمیراتو واسم بذارین چون انقدر حجم تاپیک ها زیاده که نتونستم پیداش کنم . (شاید هم به دلیل غیر حرفه ای بودن ما باشه ) با اون نرم افزار فونیکس میشه گوشی رو در حالت خاموش بودن فلش کرد . چون گوشی من روشن نمی شه .

amir200812
23-06-2010, 13:39
هرکس فرستنده FM گوشیش غیر فعال هست یه فلش بزنه درست میشه!

تعمیر گاه مجازی نوکیا:

OMID_TANHA
23-06-2010, 16:12
حالا چی جدید داره؟
می ارزه؟
من زیاد در جریان نیستم amir200812 عزیز راهنماییتون میکنن از اون بپرس

amir200812
23-06-2010, 17:31
تا نیومده نمیشه گفت! حالا همش در حد شایعه هست!

Tehranshahr
24-06-2010, 19:37
ورژن 20 بوده گوشیتون؟

به 21 آپ کنید درست میشه ، توی 20 این باگ وجود داشته.

daryosh999
24-06-2010, 22:17
گوشی ورژن 11 بعد الان گوشی خاموشه و بالا نمی اد چطوری اونو اپ کنم.

amir200812
25-06-2010, 07:23
گوشی ورژن 11 بعد الان گوشی خاموشه و بالا نمی اد چطوری اونو اپ کنم.
اینترنت پر سرعت دارید؟ اگه دارید فایل فریمور رو دانلود کنید و از طریق نرم افزار فونیکس در حالت خاموش فلش کنید!
آموزش فونیکس توی بخش نوکیا هست!

MCI
26-06-2010, 13:01
به نظر دوستان N97 MINI ارزش خرید داره یا نه.
و اینکه قیمتش الان چنده تو بازار البته اصل فنلاندیش.
و در موقع خرید باید به چه چیزهایی توجه کنم تا سرم کلاه نره.
ایا e72 بخرم یا همون n97 mini
ممنون.

amir200812
26-06-2010, 17:57
اینجا کسی گوشیشو h*a*c*k کرده؟ اگه اره بگید تا آموزش افزایش کیفیت عکسبرداری+مخصوصا فیلم برداری رو بگم!

خیلی خیلی باحاله! 100% تست کردم روی S60v5 (روی N97)

TESUME
27-06-2010, 05:45
لیست تغییرات در ورژن 30

Good News For Nokia N97 Users,
Nokia Is Going To Release New Software Firmware Operating System Version 30 Very Soon With Many Advanced Features And Softwares Which You Have'nt Thinked And Dreamed About.Which Will Be A Father Of iPhone And Other Brands.There Are Many Mixtures Of N97 Symbian Operating System Version 9.4,Series 60 Rel.5 And N900 Operating System Maemo 5 And iPhone Operating System (Based On Mac Operating System).This Device Will Be Completly For Music Lovers And For Bussiness Men Too.There Are Many Improvements Like User Friendly,Can Be Operated From One Hand And One Finger,Quick Response,No Hanging Problem,No Need Any Hard Reset,Many Special Visual Effects,Excellent Many Speech Themes,Multi Any Documents Reader,Multi Any Music And Video Player,Advanced Web Browser,Many Special Features For SMS,Flicker Free Video Shooting,Advanced And Updated Software For Video And Still Shooting Like Sony Digital Video And Still Cameras,More Battery Backup In Same Standard Battery,Li-lon 1500 mAh(BP-4L),More Power Saving Operations,Advanced Special Multi Scrolling Features Like Horizontal And Vertical(Kinetic At Present),Special Lighting Effects In Display And Touch Sensetive Buttons And Battery Charging Indicator Light And Qwerty Keyboard,Display 3D Effects,Fast Multitasking(Many Softwares Can Be Operated At A Time),More Features For WLAN And GPRS And Bluetooth,New Improved Nokia Maps,Amazing More Advanced And Improved Home Screens(With Special Visual,Audio And Scrolling Effects)And Many Many More Extra Updations.This Nokia N97 Device Is Again Going To Hit The Market.Which Will Be A True Value Of Money.So Ready To Enjoy The Hand Made God Gift From Nokia.

Sharim
27-06-2010, 14:24
دوستان یک سوال : پولی که ما بابت گوشی پرداخت میکنیم روی درآمد ناخالص ملی تاثیر میگذاره ؟ باعث میشه مالیات ها بره بالا ؟!
آقا جان این جا همه از همه چیز آگاهن ، وقتی هم میخواستن گوشی رو بخرن میدونستن برند های دیگه در معدودی از موارد برتری دارن ولی به قول دوستمون بنده عکس هام رو با دوربین 12 مگاپیکسل canon (واقعی البته) میگیرم و برای بازی هم از PC یا PSP استفاده میکنم و N97 میخرم که تمام نیازهایی که ازش توقع میره رو برطرف میکنه و از داشتنش لذت میبرم . حالا مشکل شما چیه ؟
شما مزیت های گوشیت رو گفتی ، ما هم مزیت های گوشیمون رو گفتیم . حالا هرکی خواست بخره باید ببینه کدوم یکی رو میپسنده .

mohammad110
27-06-2010, 16:20
با سلام خدمت دوستان
من يك گوشي N97 رسيده دستم (همين امروز) كه به علت كشتي كليد قفل صفحه از جاش درآمده !! فعلا گذرم به علاءالدين نميخوره كه يك قاب بگيرم و اون دكمه رو بذارم روي اين!
حالا سوالم!
نمي دونم چرا در هنگامي كه مي خوام تلفن رو جواب بدم هيچكدام از دكمه هاي روي صفحه كار نميكنه حتي دكمه تماس (دكمه سبز) پايين گوشي هم كار نميكنه تا وقتي كه كيبرد رو باز كنم و ببندم بعد كه صفجه كيد از حالت قفل خارج شد كار ميكنه !
حالا چيكار كنم كه فعلا بتونم تلفن ها رو بدون اين همه مصيبت جواب بدم.
با تشكر فراوان

ScKAT LeFT
27-06-2010, 17:08
با سلام خدمت دوستان
من يك گوشي N97 رسيده دستم (همين امروز) كه به علت كشتي كليد قفل صفحه از جاش درآمده !! فعلا گذرم به علاءالدين نميخوره كه يك قاب بگيرم و اون دكمه رو بذارم روي اين!
حالا سوالم!
نمي دونم چرا در هنگامي كه مي خوام تلفن رو جواب بدم هيچكدام از دكمه هاي روي صفحه كار نميكنه حتي دكمه تماس (دكمه سبز) پايين گوشي هم كار نميكنه تا وقتي كه كيبرد رو باز كنم و ببندم بعد كه صفجه كيد از حالت قفل خارج شد كار ميكنه !
با تشكر فراوان

دقیقا مال من هم دکمش کند !
18 هزار تومن رفت تو پاچم که قاب خریم و 5 تومن هم دکمه درست کردن!
23 تومن برای یک دکمه ... :31:

Majid-6120
27-06-2010, 17:14
با سلام خدمت دوستان
حالا سوالم!
با تشكر فراوان

سلام

خب وقتی گوشیت زنگ میزنه و صفحه قفل هست دستت رو در جهت و روی اون فلش اولی که فکر کنم نوشته Sweep to answer روی صفحه بکش تا گوشی رو جواب بدی!.........به همین راحتی! میتونی تویه تنظیمات گوشی هم قفل خودکار صفحه رو غیر فعال کنی!:46:

خوش باشی!

Majid393
27-06-2010, 19:53
کلوپ یک گوشی برای بحث در مورد گوشی مورد نظر هست نه مقایسه با گوشیهای دیگه!

تاپیک پاکسازی شد.

لطفا" رعایت کنید.

ممنون.

MCI
28-06-2010, 15:44
خیلی خیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییلی ممنون.
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به خاطر اینکه زود به سوالی که در مورد n97 mini پرسیده بودم جواب دادین.:41:

amir200812
28-06-2010, 16:36
خیلی خیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییلی ممنون.
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به خاطر اینکه زود به سوالی که در مورد n97 mini پرسیده بودم جواب دادین.:41:
خیلی خیلی تعجب میکنم!
میدونی چرا؟ چون اومدی توی کلوب N97 در مورد N97 mini سوال میکنی!

عزیز دل برادر N97 mini خودش کلوب داره دیگه...

MCI
28-06-2010, 17:25
حق با شماست .
اشتباهه دیگه پیش میاد.

FreeMagic
28-06-2010, 19:33
لیست تغییرات در ورژن 30

Nokia Is Going To Release New Software Firmware Operating System Version 30 Very Soon With Many Advanced Features And Softwares Which You Have'nt Thinked And Dreamed About.Which Will Be A Father Of iPhone And Other Brands.There Are Many Mixtures Of N97 Symbian Operating System Version 9.4,Series 60 Rel.5 And N900 Operating System Maemo 5 And iPhone Operating System (Based On Mac Operating System).This Device Will Be Completly For Music Lovers And For Bussiness Men Too.There Are Many Improvements Like User Friendly,Can Be Operated From One Hand And One Finger,Quick Response,No Hanging Problem,No Need Any Hard Reset,Many Special Visual Effects,Excellent Many Speech Themes,Multi Any Documents Reader,Multi Any Music And Video Player,Advanced Web Browser,Many Special Features For SMS,Flicker Free Video Shooting,Advanced And Updated Software For Video And Still Shooting Like Sony Digital Video And Still Cameras,More Battery Backup In Same Standard Battery,Li-lon 1500 mAh(BP-4L),More Power Saving Operations,Advanced Special Multi Scrolling Features Like Horizontal And Vertical(Kinetic At Present),Special Lighting Effects In Display And Touch Sensetive Buttons And Battery Charging Indicator Light And Qwerty Keyboard,Display 3D Effects,Fast Multitasking(Many Softwares Can Be Operated At A Time),More Features For WLAN And GPRS And Bluetooth,New Improved Nokia Maps,Amazing More Advanced And Improved Home Screens(With Special Visual,Audio And Scrolling Effects)And Many Many More Extra Updations.This Nokia N97 Device Is Again Going To Hit The Market.Which Will Be A True Value Of Money.So Ready To Enjoy The Hand Made God Gift From Nokia.

میشه یکی این رو به زبان شیرین فارسی بنویسه:31:

amir200812
28-06-2010, 20:20
لیست تغییرات در ورژن 30

میشه یکی این رو به زبان شیرین فارسی بنویسه:31:
کسی که اینو نوشته حال طبیعی نداشته! حالش خوب نبوده! م س ت بوده! تحت تاثیر مواد روان گردان بوده! کلا مرده بوده!:18::19::18::19::18:
چرا؟ این یعنی چی؟ Display 3D Effects
نمایشگر 3 بعدی میشه؟ ما گفتیم تغیرات زیادی خواهد داشت ولی نه اینجوی...

TESUME
28-06-2010, 20:31
شاید منظورش هوم اسکرین یا منوی سه بعدیه!!

DariushGreat
28-06-2010, 22:09
یکی به من بگه اینجا چه خبره؟؟! :دی قراره N97 تبدیل به چی بشه؟

شاد باشین :دی

ScKAT LeFT
28-06-2010, 23:53
بابا N97 !!! :31:
چه خفن شدی ...

aliram38
29-06-2010, 08:52
سلام
برای N97 محافظ صفحه نمایش Invisible Shield موجود هست ؟
یا محافظ با کیفیت خوب ؟

amir200812
29-06-2010, 09:54
سلام
برای N97 محافظ صفحه نمایش Invisible Shield موجود هست ؟
یا محافظ با کیفیت خوب ؟

از 500 تومن شروع میشه تا 30 40 هزار تومن!

TESUME
29-06-2010, 14:37
new

mohammad110
30-06-2010, 21:46
سلام
دوستان چند تا سوال داشتم شرمنده اگر تكراريه
1- چرا وقتي اين گوشي در حال استندباي هست (يك گوشه افتاده !!) مدام چراغ منوش چشمك ميزنه ؟؟
2- وقتي آهنگ يا كليپي رو از بلوتوث مي گيرم بدون اينكه از من بپرسه كجا بريزم ، سيو ميكنه تو مديا لايبراري (!) هرچقدر هم در فايل منيجر دنبالشون ميگردم نيست كه نيست.
با تشكر

Majid-6120
30-06-2010, 22:21
سلام
دوستان چند تا سوال داشتم شرمنده اگر تكراريه
1- چرا وقتي اين گوشي در حال استندباي هست (يك گوشه افتاده !!) مدام چراغ منوش چشمك ميزنه ؟؟
2- وقتي آهنگ يا كليپي رو از بلوتوث مي گيرم بدون اينكه از من بپرسه كجا بريزم ، سيو ميكنه تو مديا لايبراري (!) هرچقدر هم در فايل منيجر دنبالشون ميگردم نيست كه نيست.
با تشكر

سلام علیکم

خواهش میشه

1 - این یه قابلیت به اسمه Breathing که وقتی گوشی تویه حالت استند بایه هر چند ثانیه یه بار مثل تنفس یک انسان چراغ روشن و خاموش میشه.......وقتی که این چراغ دو بار پشت سر هم خاموش و روشن بشه نشونه اینه که شما یک پیام جدید یا یه میس کال داری

2 - خب دیگه همینجوریه!........مثل گوشیهای سونی اریکسون نیست که بپرسه کجا ذخیره کنه............هر جایی که بهتره رو خوده گوشی تشخیص میده و ذخیره میکنه!

شما خودت میگی سیو میکنه تو مدیا لایبراری بعد میگی با فایل منیجر پیداشون نمیکنم؟:20:

خوش باشی :40:

Tehranshahr
01-07-2010, 07:23
فعلا ورژن 22 برای چین اومده....

تغییرات:

Tehranshahr
01-07-2010, 11:32
ورژن 22 برای تمام مناطق اومد.

فعلا فقط از طریق خود گوشی قابل آپدیته.

Majid-6120
01-07-2010, 19:59
من امروز با گوشی آپدیت کردم به ورژن 22.........تغییر زیادی نداشته جز رفع تعدادی از باگ ها و مشکلات..........این آپدیت یه پتچ غیر ضروریه و فقط یه بهانست که N8 بیاد تا با اومدنش N97 هم به ورژن 30 ارتقا پیدا کنه............چون توی ورژن 30 از یکسری از خصوصیات N8 قراره استفاده بشه.........مثل افزایش ویجت ها به 10 تا و...

amir200812
01-07-2010, 20:03
من امروز با گوشی آپدیت کردم به ورژن 22.........تغییر زیادی نداشته جز رفع تعدادی از باگ ها و مشکلات..........این آپدیت یه پتچ غیر ضروریه و فقط یه بهانست که N8 بیاد تا با اومدنش N97 هم به ورژن 30 ارتقا پیدا کنه............چون توی ورژن 30 از یکسری از خصوصیات N8 قراره استفاده بشه.........مثل افزایش ویجت ها به 10 تا و...

کاملا موافقم!
به همین دلیل من آپدیت نمیکنم تا زمانی که نرژن -- شده بیاد!

اون چند ساعتی هم که فریمور اومده و دوباره حذف شده فکر نکنم بدلیل باگ فریمور بوده باشه، احتمالا اشتباهی روی سرور قرار گرفته و قرار نبوده به این زودی بیاد ...

TESUME
02-07-2010, 00:00

کاملا موافقم!
به همین دلیل من آپدیت نمیکنم تا زمانی که نرژن -- شده بیاد!

اون چند ساعتی هم که فریمور اومده و دوباره حذف شده فکر نکنم بدلیل باگ فریمور بوده باشه، احتمالا اشتباهی روی سرور قرار گرفته و قرار نبوده به این زودی بیاد ...

خوب پس چرا اعلام نکرده که ورژن 30 رو میده بیرون من اپ کردم جز رفع باگ هیچ چیز اپدیت نشده!!!!
پس اپدیت v30 حداقل 5 ماه دیگه میاد تا اون موقع 5800 صد بار اپدیت میشه حالا ما که مثلا غول نوکیا رو داریم هیچ به هیچ

amir200812
02-07-2010, 01:23
خوب پس چرا اعلام نکرده که ورژن 30 رو میده بیرون من اپ کردم جز رفع باگ هیچ چیز اپدیت نشده!!!!
پس اپدیت v30 حداقل 5 ماه دیگه میاد تا اون موقع 5800 صد بار اپدیت میشه حالا ما که مثلا غول نوکیا رو داریم هیچ به هیچ
فکر نکنم 5 ماخ طول بکشه، حدود 45 50 روز دیگه N8 میاد!

TESUME
02-07-2010, 02:24
فکر نکنم 5 ماخ طول بکشه، حدود 45 50 روز دیگه N8 میاد!

اگه 45 روز دیگه بیاد که v30 7 ماه دیگه میاد شاید هم بیشتر !!:31:

ScKAT LeFT
02-07-2010, 02:55
دارم دانلود میکنم !!!

ببینم چی میشه !!! این ورژن 22

---------- Post added at 03:55 AM ---------- Previous post was at 03:52 AM ----------

من با استفاده از اینترنت ADSL لپ تاپ ! شیر میکنم روی یک وایرلس !
بعد با وایرلس گوشی وصل میشم به ADSL و ...
با سرعت بالا دانلود میکنم ...

ScKAT LeFT
02-07-2010, 03:02
این که هیچ فرقی نکرد ؟؟؟؟
یعنی چی؟؟؟
نوکیا هم یک کارایی میکنه هاااااااااااااا

amir200812
02-07-2010, 03:23
این که هیچ فرقی نکرد ؟؟؟؟
یعنی چی؟؟؟
نوکیا هم یک کارایی میکنه هاااااااااااااا

عزیز در این ورژن فقط مشکلات نرمافزاری برطرف شده + اصلاحات مربوط به هنگ گوشی...

Majid-6120
02-07-2010, 10:36
پس اپدیت v30 حداقل 5 ماه دیگه میاد تا اون موقع 5800 صد بار اپدیت میشه حالا ما که مثلا غول نوکیا رو داریم هیچ به هیچ نوکیا هیچ وقت اعلام نمیکنه که ورژن جدید میده.......قبل از پاییز حتما ورژن 30 میاد..........N8 و N97 آخرین سیمبین های سری N هستند و صد در صد نوکیا میخواد اختلافات نرم افزاریشون رو به حداقل برسونه....

amir200812
02-07-2010, 21:08
ورژن 22 برای آپدیت با کامپیوتر هم اومد!

Majid-6120
02-07-2010, 21:59
امیر جان نمیدونی چه تغییراتی داشته؟..............حجمش چقدره؟...میدونی؟:20:

amir200812
03-07-2010, 01:14
امیر جان نمیدونی چه تغییراتی داشته؟..............حجمش چقدره؟...میدونی؟:20:
از نظر ظاهری هیچی...
فقط اصلاح باگ ها ...

jak_1300
03-07-2010, 09:25
سلام این هندزفری که تو جعبه گوشی من بود خیلی مذخرفه مجبور شدم واسه موزیک گوش دادن از هندزفری سونی اریکسون استفاده کنم کسی یه چیزی که بشه باهاش موزیک رو بصورت عالی گوش داد سراغ نداره یه چیزی که واقعا کیفیت داشته باشه و اصل باشه پولش مهم نیست واسم گوشیمم نوکیا ان 97 هستش

amir200812
03-07-2010, 10:05
سلام این هندزفری که تو جعبه گوشی من بود خیلی مذخرفه مجبور شدم واسه موزیک گوش دادن از هندزفری سونی اریکسون استفاده کنم کسی یه چیزی که بشه باهاش موزیک رو بصورت عالی گوش داد سراغ نداره یه چیزی که واقعا کیفیت داشته باشه و اصل باشه پولش مهم نیست واسم گوشیمم نوکیا ان 97 هستش
تجربه خودمو میگم:
برو از سونی سنتر یه هدفون بخر! از 20 تومن هست تا 150 200 تومن! کیفیت صداشون خیلی خیلی بالاتر هست! همون 20 تومنی هم حداقل 2 برابر با کیفیتر و بلندتر هست از هدفون اورجینال!

DariushGreat
03-07-2010, 10:09
تجربه خودمو میگم:
برو از سونی سنتر یه هدفون بخر! از 20 تومن هست تا 150 200 تومن! کیفیت صداشون خیلی خیلی بالاتر هست! همون 20 تومنی هم حداقل 2 برابر با کیفیتر و بلندتر هست از هدفون اورجینال!

کاملا تایید می شه؛ البته من فیلیپسشو خریدم انصافا ته کیفیت بود!!! ( ولی خب هرگز به پای سونی نمی رسید ) :46: از اون حلقه دور گوشی ها با سیم جمع کن بگیری که دیگه می ترکونه!!! :8:

ScKAT LeFT
03-07-2010, 10:37
سونی سنتر دیگه کجاست ؟؟؟ هاااااااااااااا ؟؟؟
ای که گفتی یعنی چه ؟؟؟ :31:

داداش این شهرستانی ها رو هم رعایت کنید دیگه !
دلمون میخواد اما نمیتونیم بریم بخریم ...

DariushGreat
03-07-2010, 10:41

مرکز خرید سونی دیگه!!! :دی

یکیش فروشگاه پلاگ اند پلی در خیابون جمهوری هست.

amir200812
03-07-2010, 10:42

عزیز مگه من تهران که میگی "این شهرستانی ها رو هم رعایت کنید دیگه ! "؟ من خودم ساکن ارومیه هستم! اینجا که حداثل 5 6 تا سونی سنتر(فروشگاه رسمی سونی) هست که از ریشتراش بگیر تا تلورزیون و هدفون و لپتاپ و ... سونی رو میفروشند!

jak_1300
03-07-2010, 11:02
سونی سنتر کجاست من کیشم الان

DariushGreat
03-07-2010, 11:15
سونی سنتر کجاست من کیشم الان

فروشگاه پارس الرمس. روبروی بازارهای پردیس 1 و پردیس 2

jak_1300
03-07-2010, 11:20
مطمئنی ؟
من میخوام یه چیزی باشه که بره تو گوشم کیپ وایسه مثه سونی اریکسون که حالت ارتجاعی داره و میره تو گوش کیپ میشه

DariushGreat
03-07-2010, 13:15
مطمئنی ؟
من میخوام یه چیزی باشه که بره تو گوشم کیپ وایسه مثه سونی اریکسون که حالت ارتجاعی داره و میره تو گوش کیپ میشه

به این مدلی که می خوای می گن هندزفری لوله ای عزیز... :دی بله. یادم میاد سونی یه مدل داشت که از همین لوله ای ها بود؛ سیم جمع کن داشت و روی خود هندزفری حلقه داشت که افزون بر این که توی گوش فیت می ایستاد، حلقه اش که دور لاله گوش می افتاد جوری محکمش می کرد که حتی با دویدن سنگین هم نیافته...

mohammad110
03-07-2010, 15:47
سلام مجدد
1- دوستان من اين گوشي رو وقتي تكون ميدم يك صدايي از توش مياد! اول به نظرم اومد كه شايد براي سنسور تغيير وضعيت صفحه باشه اما بعد شك كردم ! آيا براي شما هم به همين صورت هست ؟
2- بعد مسئله فارسي نويسي و اين ها هست كه مي دونم آموزشش وجود داره فقط stable ترين فريموري كه اومده و فارسي رو هم ساپورت ميكنه رو ممنون ميشم معرفي كنيد.
با تشكر

amir200812
03-07-2010, 16:48
سلام مجدد
1- دوستان من اين گوشي رو وقتي تكون ميدم يك صدايي از توش مياد! اول به نظرم اومد كه شايد براي سنسور تغيير وضعيت صفحه باشه اما بعد شك كردم ! آيا براي شما هم به همين صورت هست ؟
2- بعد مسئله فارسي نويسي و اين ها هست كه مي دونم آموزشش وجود داره فقط stable ترين فريموري كه اومده و فارسي رو هم ساپورت ميكنه رو ممنون ميشم معرفي كنيد.
با تشكر
اون صدا مال ضامن پشت نمایشگر هست که وقتی باز میشه نمایشگر بهش تکیه میکنه!

ScKAT LeFT
03-07-2010, 18:41
مدلی هست که وقتی میذاری تو گوشت و میخوابی ! گوشت رو بالشت باشه ! گوشت رو درد نیاره ؟؟

DariushGreat
03-07-2010, 18:57
مدلی هست که وقتی میذاری تو گوشت و میخوابی ! گوشت رو بالشت باشه ! گوشت رو درد نیاره ؟؟

سلام
این یه قلم رو دیگه شرمنده! :دی همه هدفون ها به نحوی در حین خواب عذاب آور می شن.

masih eia
03-07-2010, 20:00
سلام
من میخوام این گوشی را بگیرم و لی بین مینی و معمولی موندم.راستی مشکی قشنگتره یا نقره ای؟؟؟؟راسته روی مشکیش اثر انگشت میمونه؟؟؟

amir200812
03-07-2010, 20:12
سلام
من میخوام این گوشی را بگیرم و لی بین مینی و معمولی موندم.راستی مشکی قشنگتره یا نقره ای؟؟؟؟راسته روی مشکیش اثر انگشت میمونه؟؟؟
نقره ای؟ سفید هست نه نقره ای!
من به همین دلیل سفیدش رو انتخاب کردم!

Majid-6120
03-07-2010, 20:17
من مشکی دارم..........آره..............نسبت به سفیدش اثر انگشت روش میمونه!

DariushGreat
04-07-2010, 10:42
ولی مشکیش یه چیز دیگه هست... ابهت داره!!! :دی می شه بهش گفت سیاه قشنگ...! :5:

Majid-6120
04-07-2010, 13:31
ولی مشکیش یه چیز دیگه هست... ابهت داره!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می شه بهش گفت سیاه قشنگ...! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاد باشین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب منم واسه همین خریدمش دیگه! : دی

marya13
04-07-2010, 15:02
من با لنش مشکل دارم
هرکاری می کنم وصل نمی شه یعنی میتونه شناسایی کنه اطراف امواج هست ولی هرکاری می کنم وصل نمی شه و صفحه برام باز نمی کنه
دوستان کسی تا حالا از لنش استفاده کرده ؟

marya13
04-07-2010, 15:05
یه مشکل دیگه هم که دارم هرکاری می کنم برنامه مسنجر (ebudy)روش نصب نمی شه :41:

aydin_eb7777
04-07-2010, 15:26
من با لنش مشکل دارم
هرکاری می کنم وصل نمی شه یعنی میتونه شناسایی کنه اطراف امواج هست ولی هرکاری می کنم وصل نمی شه و صفحه برام باز نمی کنه
دوستان کسی تا حالا از لنش استفاده کرده ؟
----------------
هیچ مشکلی نداره و خیلی ها از WLAN استفاده می کنند و قرار نیست که هر لنی را که پیدا کرد بتونید بهش وصل بشید کلا 3 حالت برای راه اندازی WLAN از طرف فرستنده وجود داره حالت اول FREE هستش که اگر شما اینگونه WLAN را شناسایی کنی به راحتی بهش وصل می شی
حالت دوم حالت 64 بیتی هستش که فرستنده تو این حالت پ رمز عیور 5 حرفی تعیین می کنه و شما برای وصل شدن باید رمز ورود 5 حرفی را وارد کنید
حالت سوم حالتی 128 بیتی هست که فرستنده یک رمز عبور 13 رقمی تغیین می کنه و شما برای وصل شدن نیاز به دونستن رمز 13 رقمی دارید و فرق این حالت با حالت دوم اینه که فرستنده می تونه برای کاربر مهمان یک پروفایل جدا با امکانات محدود تعیین کنه و مثلا دانلود را ممنوع کنه و دیگر قابلیت حالت سوم اینه که فرستنده می تونه رمز عبور خود را به حالت Encription تعیین کنه و در این حالت حتی با دونستن رمز 13 رقمی هم نمی تونید وصل بشید و نیاز به یک فایل Key در گوشی یا هر گیرنده دیگه ای که می خواد از این WLAN استفاده کنه نیاز دارید
اگر چیزی غیر از این ها بود شما گوشیت را مستر ریست کن درست می شه

یه مشکل دیگه هم که دارم هرکاری می کنم برنامه مسنجر (ebudy)روش نصب نمی شه :41:
این مشکل هم دقیقا با مستر ریست رفع می شه
موفق باشی

marya13
04-07-2010, 15:52
این کاری که گفتید رو انجام دادم ولی کمپلت حافظه پرید خدودا یه گیگ برنامه و بازی روش ریخته بودم حالا راهی برای برگردوندنش است؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18::41:

aydin_eb7777
04-07-2010, 16:29
این کاری که گفتید رو انجام دادم ولی کمپلت حافظه پرید خدودا یه گیگ برنامه و بازی روش ریخته بودم حالا راهی برای برگردوندنش است؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18::41:
-------------------
عجب!!
از کی تا حالا حافظهPhone memory یک گیگ شده که ما نمی دونستیم!!
با مستر ریست فقط حافظه Phone memoryپاک میشه که شامل شماره تلفن و اس ام اس و برنامه هایی که به هر دلیلی به اشتباه رو این حافظه نصب کرده باشی و اصلا ربطی به حافظه هارد و مموری کارد در صورت موجود بودن تو گوشی نداره
مگه اینکه شما به اشتباه هارت رو فرمت کرده باشی که فکر نمی کنم این کار انجام شده باشه

marya13
04-07-2010, 16:41
-------------------
عجب!!
با مستر ریست فقط حافظه Phone memoryپاک میشه که شامل شماره تلفن و اس ام اس و برنامه هایی که به هر دلیلی به اشتباه رو این حافظه نصب کرده باشی و اصلا ربطی به حافظه هارد و مموری کارد در صورت موجود بودن تو گوشی نداره
مگه اینکه شما به اشتباه هارت رو فرمت کرده باشی که فکر نمی کنم این کار انجام شده باشه

نه منظورم این بود که ی گیگ اطلاعات ازم پرید
که الان چک کردم دیدم جاشون عوض شده به قسمت دیگه ای رفتن ولی بازم چند تا برنامم پاک شدن البته زیاد مهم نبودن
من اینترتم باز همون مشکل رو داره سنت و رسیود داره ولی صفحه باز نمی کنه
(من خودم وایرلس دارم می خوام از طریق روتره وایرلسم با موب وصل شم )

DariushGreat
04-07-2010, 17:32
-------------------
عجب!!

آیدین جان درست می گه...
مستر ریست تنها حافظه تلفن رو به همراه تماس ها، پیام ها و غیره پاک می کنه. ربطی به دیسک سخت داخلی یا کارت حافظه بیرون نداره. نکنه هارد رو ناخواسته فرمت کردی؟؟؟ :19:

reza_master
04-07-2010, 22:09
سلام من ان 97 گرفتم
الان آپدیتش v20 هست
میخوام گوشیو -- کنم لطفا راهنمایی کنید البته با آموزش -- و بگید گوشیمو آپدیت کنم یا نه؟

Tehranshahr
05-07-2010, 08:21
سلام من ان 97 گرفتم
الان آپدیتش v20 هست
میخوام گوشیو -- کنم لطفا راهنمایی کنید البته با آموزش -- و بگید گوشیمو آپدیت کنم یا نه؟
ستاره مربع 0000 مربع رو بزن و راحت با GPRS به v22 آپدیت کن.

Tehranshahr
05-07-2010, 08:33
سلام

اول اینکه خرید این 2گوشی اصلا توصیه نمیشه یا صبر کن N8 یا سامسونگ i8910
مشکلات N97:
1-کم بودن فضای درایو C که تو بهترین حالت با هارد ریست میشه 62 مگ
2-رم پایین (128 مگ)
3-CPU ضعیف (434 مگاهرتز)

N97 مینی مشکل شماره1 رو نداره چون NAND مموری اون بجای 256 مگ 512 مگ هست.
اما صفحه مینی تو نور آفتاب افتضاحه و قابل خوندن نیست.

من اینترتم باز همون مشکل رو داره سنت و رسیود داره ولی صفحه باز نمی کنه
(من خودم وایرلس دارم می خوام از طریق روتره وایرلسم با موب وصل شم )

باید تنظیمات روتر رو چک کنی.

masih eia
05-07-2010, 08:51
سلام
من دیروز این گوشی را گرفتم ولی خیلی باهاش مشکل دارم.
1-چه جوری ویدئو های با فرمت flv را اجرا میکنه؟؟؟ برنامه ای مثل core player نداره؟؟؟
2-بعضی از ویدئو ها را شناسایی نمیکنه توی video &tv؟؟؟
3-gps و قطب نماش چه جوری کارمیکنه؟؟؟
4-این گوشی مثل n95 کدک نمیشه؟؟؟آخه ا اون این کارا کردم flv را خوند.
ممنون اگه کمکم کنید.

Majid-6120
05-07-2010, 14:01
مشکلات N97:
1-کم بودن فضای درایو C که تو بهترین حالت با هارد ریست میشه 62 مگ

شما اون 32 گیگ رو پرش کردی؟ : دی...........آخه درایو C به چع کاری میاد خدایی؟.........وقتی 32 گیگ حافظه داخلی داری میری روی C فایل ذخیره میکنی یا برنامه نصب میکنی؟.....همین کم مونده بود که بگن حافظه N97 کمه! : دی

jak_1300
05-07-2010, 15:53
درایو سی گوشیم میگه جا نداره چیکار کنم وقتی میخوام آپدیت کنم پیغام میده جا نداره

DariushGreat
05-07-2010, 16:05
درایو سی گوشیم میگه جا نداره چیکار کنم وقتی میخوام آپدیت کنم پیغام میده جا نداره
سوالی پرسیدی که جوابشو خودت می دونی!!!:19:
خب خالیش کن...! آهنگ ها، فیلم ها و غیره رو از توش خالی کن بریز توی هارد دستگاه.

jak_1300
05-07-2010, 16:17
هیچ آهنگ و عکس و چیزی روش ندارم آخه فکر کنم اس ام اس هام زیادت شده آره؟؟؟

aydin_eb7777
05-07-2010, 16:30
------------
دوست عزیز شاید فایلهای کوکی و کش زیاده تو گوشیت! یه بار کن به صورتی که می گم
برو به مسیر Meno=>Web=>Options=>Clear privacy update و گزینه All را بزن
امیدوارم مشکلت حل بشه
موفق باشی

masih eia
05-07-2010, 18:16
سلام
من دیروز این گوشی را گرفتم ولی خیلی باهاش مشکل دارم.
1-چه جوری ویدئو های با فرمت flv را اجرا میکنه؟؟؟ برنامه ای مثل core player نداره؟؟؟
2-بعضی از ویدئو ها را شناسایی نمیکنه توی video &tv؟؟؟
3-gps و قطب نماش چه جوری کارمیکنه؟؟؟
4-این گوشی مثل n95 کدک نمیشه؟؟؟آخه ا اون این کارا کردم flv را خوند.
ممنون اگه کمکم کنید.
آقا کسی جواب ما رو نمیده؟؟؟؟

aydin_eb7777
05-07-2010, 18:33
آقا کسی جواب ما رو نمیده؟؟؟؟
--------------
ببین عزیز دلم این مشکل مربوط به کدک فایل تصویریته و فایلهای نوع flv مربوط به فلش پلیرها هستند پس قانونا باید فلش پلیر گوشی یا کامپیوتر اجرا کنه که متاسفانه فقط حرف مفت زده شده و گوشی که حتی فلش لایت روش نصبه نمی تونه اجراش کنه!
حالا دوای درد چیه؟
اینه که شما باید از برنامه های مبدل تصویر به فرمتهای دیگه استفاده کنی که بتونه فایلت رو به فرمت قابل پخش برای گوشیت تبدیل کنه
اما چه برنامه ای؟
من خیلی تو این انجمن دیدم که دوستان گله می کنن چرا فلان فایل mp4 یا فایل دیگه اجرا نمی شه و فقط صداش میاد!
این دقیقا مربوط به کدک فایل تصویری هست که نرم افزار مبدل نتونسته دقیقا برای گوشیتون تبدیل کنه منم این مشکل را داشتم اما با تست انواع نرم افزار فهمیدم که بهترین مبدل برنامه Total Video Converter هست که واقعا به درد گوشیها می خوره
اما چون گوشی شما N97 هست و بالاترین کیفیت تصویر را داره و اسم گوشیت در لیست این برنامه نیست باید مثل من به صورت Custom و روی فرمت Mp4 تبدیل کنی که اگر دوست داشتی بگو تا تنضیماتش رو مخصوص گوشیت بگم که وقتی تبدیل کردی و به دیگران نشون دادی یننده فکر کنه داره فیلم با کیفیت نگاه می کنه و لذت ببره
موفق باشی

DariushGreat
05-07-2010, 19:05

ببینم... برای نصب برنامه از کامپیوتر اقدام می کنی؟ ( یعنی گوشی رو وصل می کنی به کامپیوتر، سپس در کامپیوتر روی فایل دابل کلیک می کنی و سپس باقی مراحل نصب رو از گوشیت ادامه می دی؟ )

TESUME
05-07-2010, 21:32
--------------
ببین عزیز دلم این مشکل مربوط به کدک فایل تصویریته و فایلهای نوع flv مربوط به فلش پلیرها هستند پس قانونا باید فلش پلیر گوشی یا کامپیوتر اجرا کنه که متاسفانه فقط حرف مفت زده شده و گوشی که حتی فلش لایت روش نصبه نمی تونه اجراش کنه!
حالا دوای درد چیه؟
اینه که شما باید از برنامه های مبدل تصویر به فرمتهای دیگه استفاده کنی که بتونه فایلت رو به فرمت قابل پخش برای گوشیت تبدیل کنه
اما چه برنامه ای؟
من خیلی تو این انجمن دیدم که دوستان گله می کنن چرا فلان فایل mp4 یا فایل دیگه اجرا نمی شه و فقط صداش میاد!
این دقیقا مربوط به کدک فایل تصویری هست که نرم افزار مبدل نتونسته دقیقا برای گوشیتون تبدیل کنه منم این مشکل را داشتم اما با تست انواع نرم افزار فهمیدم که بهترین مبدل برنامه Total Video Converter هست که واقعا به درد گوشیها می خوره
اما چون گوشی شما N97 هست و بالاترین کیفیت تصویر را داره و اسم گوشیت در لیست این برنامه نیست باید مثل من به صورت Custom و روی فرمت Mp4 تبدیل کنی که اگر دوست داشتی بگو تا تنضیماتش رو مخصوص گوشیت بگم که وقتی تبدیل کردی و به دیگران نشون دادی یننده فکر کنه داره فیلم با کیفیت نگاه می کنه و لذت ببره
موفق باشی
واقعا متاسفم برای نوکیا که از این پلیر استفاده میکنه این real player هیچ چیز پخش نمیکنه 3gp هم به زور پخش میکنه
اصلا به فکر نگاه کردن فیلم روی این گوشی نباش
این مثلا غول نوکیاست !!!!!
توی وژن 22 که اصلا پلیرش اپدیت نشده در صورتی توی 5800 شده V50

jak_1300
06-07-2010, 22:03
ببینم... برای نصب برنامه از کامپیوتر اقدام می کنی؟ ( یعنی گوشی رو وصل می کنی به کامپیوتر، سپس در کامپیوتر روی فایل دابل کلیک می کنی و سپس باقی مراحل نصب رو از گوشیت ادامه می دی؟ )

آره از کامپیوتر نصب میکنم با برنامه ovi pc sueit نصب میکنم? چطور مگه؟
الانم با گوشیم آنلاینم میشه ایملت رو بهم بدی کارت دارم یه ایمیل به من بزن داشته باشم
میلت رو این میله منه erfanlcd@gmail.com
راستی برنامه او وی پی سی سئویت رو نداری ورژن جدیدش رو لینکه مستقیمش رو بهم بدی؟
تا حالا برنامه فیس بوک واسه گوشی ان 97 دیدی؟ اصلان وجود داره؟

DariushGreat
06-07-2010, 22:33
آره از کامپیوتر نصب میکنم با برنامه ovi pc sueit نصب میکنم? چطور مگه؟
الانم با گوشیم آنلاینم میشه ایملت رو بهم بدی کارت دارم یه ایمیل به من بزن داشته باشم
میلت رو این میله منه erfanlcd@gmail.com
راستی برنامه او وی پی سی سئویت رو نداری ورژن جدیدش رو لینکه مستقیمش رو بهم بدی؟
سلام
مشکل همین جاست! این یه باگه که از گذشته روی گوشی های نوکیا بوده. هر برنامه ای رو که نصبی از کامپیوتر کلیک می کنی، روی گوشی می ریزه و پس از نصب کامل دیگه پاکش نمی کنه. ذره ذره حافظه این جوری پر می شه! :13:

راه حل: گوشی رو توی حالت -- بگذار؛ توی پوشه Installed Apps بگرد دانبال هر چی فایل خام برنامه هست و همه رو پاک کن.

راه حل بسیار ساده تر!! : گوشیت رو مستر ریست کن.

sia0368
07-07-2010, 12:01
آخرین فیرمویر n97 i سفید چنده؟اگه آپدیت کنم تو سرعت gps تاثیر داره؟

amir200812
07-07-2010, 17:36
روی N97 من فابریک این برنامه بودش!

aydin_eb7777
07-07-2010, 21:00
-----
تایید می شه منم N97 mini دارم و از اول روش بود با کلی برنامه های دیگه

ScKAT LeFT
07-07-2010, 22:21
ورژن 11 برنامه فیس بوک روش هست !

Majid-6120
07-07-2010, 22:48
راستی فیس بوک با گوشی کار میکنه یا طبق معمول لیفتره؟

aydin_eb7777
07-07-2010, 23:32
راستی فیس بوک با گوشی کار میکنه یا طبق معمول لیفتره؟
فیلتره و شما باید تو گوشیت ای پی عوض کنی اما برنامه یوتیوپ از پروتکلی استفاده می کنه که راحت کار می کنه

masih eia
09-07-2010, 21:02
salam
mishe be man komak konid gps gooshim ra rah bendazam. vaghti mikham video aydin_eb7777 ra down load konam nemizarei

sharmande phingilishi neveshtam !!!!

ashkan1360
10-07-2010, 12:16
فرمویر خوبه هنوز نیومده ؟

ashkan1360
10-07-2010, 12:16
فرمویر خوبه هنوز نیومده ؟

jak_1300
10-07-2010, 21:05

پس چرا ماله من نداشت؟ حالا چیکار کنم

---------- Post added at 09:02 PM ---------- Previous post was at 08:59 PM ----------

برنامه ای نیومده که بشه ویدیو های یوتوپ باهاش دانلود کرد؟

---------- Post added at 09:05 PM ---------- Previous post was at 09:02 PM ----------

ورژن 11 برنامه فیس بوک روش هست !

ورژن 11 رو چجوری باید بریزم از کجا بیارم؟
ورژن 11 که میگی مربوط به کدوم برنامه میشه؟
برنامه ای نیست که بشه ویدیو های یوتوپ رو باهاش دانلود کرد؟

jak_1300
10-07-2010, 21:14
سلام
مشکل همین جاست! این یه باگه که از گذشته روی گوشی های نوکیا بوده. هر برنامه ای رو که نصبی از کامپیوتر کلیک می کنی، روی گوشی می ریزه و پس از نصب کامل دیگه پاکش نمی کنه. ذره ذره حافظه این جوری پر می شه! :13:

راه حل: گوشی رو توی حالت -- بگذار؛ توی پوشه Installed Apps بگرد دانبال هر چی فایل خام برنامه هست و همه رو پاک کن.

راه حل بسیار ساده تر!! : گوشیت رو مستر ریست کن.

گوشی رو در حالت -- قرار بدم منظورت چیه یعنی در حالت آفلاین قرار بدم
اگه گوشیم رو مستر ریست کنم برنامه هام و شماره تلفنهام پاک میشن؟
از تو ستینگ باید مستر ریست کنم؟
چرا ایمیل زدم جواب ندادی؟
خواهشا جواب سؤالاتم رو بی زحمت بده ممنون میشم

DariushGreat
10-07-2010, 21:29
گوشی رو در حالت -- قرار بدم منظورت چیه یعنی در حالت آفلاین قرار بدم
اگه گوشیم رو مستر ریست کنم برنامه هام و شماره تلفنهام پاک میشن؟
از تو ستینگ باید مستر ریست کنم؟
چرا ایمیل زدم جواب ندادی؟
خواهشا جواب سؤالاتم رو بی زحمت بده ممنون میشم
شرمنده ام به خدا!!! :41: مدتیه بنا به دلایلی نمی تونم برم به ایمیلم...! :13:

نه عزیز حک چه ربطی داره به آفلاین؟!!! :31:
توی N82 یادمه بدون مشکل می رفتی توی پوشه installed و هرچی فایل خام بود پاک می کردی؛ پریشب دیدم که توی 5800 اینجوری نیست! :13:فایل ها جای دیگه پنهان می شن.

گشتم و گشتم یه برنامه پیدا کردم. SIStail. برنامه جالبیه... نوشته برای همین کار هست. بگذارم خودم آزمایش کنم اگه پاسخ + بود برات آپلود کنم.

درضمن فعلا قید مستر ریست رو بزن. در پاسخ پرسشت هم باید بگم که مستر ریست هرچی که توی فون مموری هست پاک می کنه. از مسیج ها بگیر... تا فایل ها و کانتکت ها!

باز هم پوزش :31:

شاد باشین :31:

emadpumad
10-07-2010, 22:43
متاسفانه با توجه به مدیریت توپ مسولین froum.p30world.com هم ف ل ت ررررررررر شد !!!!!!!!!!!!

DariushGreat
10-07-2010, 22:48
اون برنامه رو بی خیال. می گن این برنامه روی N97 کار میده.

شما نخست پایتون رو نصب کن

سپس ای اسکریپت شل رو

سپس این رو بریز

ما بقی رو هم که بلدی

jak_1300
10-07-2010, 23:07
اون برنامه رو بی خیال. می گن این برنامه روی N97 کار میده.

شما نخست پایتون رو نصب کن

سپس ای اسکریپت شل رو

سپس این رو بریز

ما بقی رو هم که بلدی

اینا که نوشتی واسه منه؟

DariushGreat
10-07-2010, 23:20
اینا که نوشتی واسه منه؟

پس ما این همه مدت داشتیم گل لگد می کردیم؟!! :13:

jak_1300
10-07-2010, 23:26
من اینکارا که گفتی رو بکنم بعدش چی میشه؟

DariushGreat
10-07-2010, 23:28
من اینکارا که گفتی رو بکنم بعدش چی میشه؟

مگه مشکل اصلیت پر بودن C یا همون فون مموری نبود؟ این فایل های اضافه رو حذف می کنه. فون مموریت رو تا 80% آزاد می کنه.

jak_1300
11-07-2010, 00:11
این آخری رو باید ساین کنم نه اگه آخری رو نریزم چی میشه؟

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:01 AM ----------

برنامه اش یه سری نوشته های سبزه کاری نمیکنه اینتر اکتیو داره بلوتوث کنسول داره

---------- Post added at 12:07 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

برنامه اش یه سری نوشته های سبزه کاری نمیکنه اینتر اکتیو داره بلوتوث کنسول داره

---------- Post added at 12:11 AM ---------- Previous post was at 12:07 AM ----------

تو قسمت sw update گوشیم میخوام اپیکشن ngaeij رو دانلود کنم میگه حافظت پره

jak_1300
11-07-2010, 08:16
سلام از شماره هایی که تو گوشیمه اونایی که تو رو حافظه فون مموری هست راهی داره که بکاپ بگیرم چون میخوام گوشیمو ریست کنم چیکار کنم
رو سیم کارت هم که میخوام بکاپ بگیرم جا نمیشن شماره هام خیلی مهمه شماره هام یه راه مطمئن سراغ ندارین که من از دست ندم شماره هام رو

masih eia
11-07-2010, 08:47
salam
mishe be man komak konid gps gooshim ra rah bendazam. vaghti mikham video aydin_eb7777 ra down load konam nemizarei

sharmande phingilishi neveshtam !!!!
اقا کسی جواب مارو نمیده؟؟؟؟؟:41::41::41:

DariushGreat
11-07-2010, 11:56
سلام از شماره هایی که تو گوشیمه اونایی که تو رو حافظه فون مموری هست راهی داره که بکاپ بگیرم چون میخوام گوشیمو ریست کنم چیکار کنم
رو سیم کارت هم که میخوام بکاپ بگیرم جا نمیشن شماره هام خیلی مهمه شماره هام یه راه مطمئن سراغ ندارین که من از دست ندم شماره هام رو

PCSuite رو باز کن. سمت چپ بالا نخستین آیکن که یه گاوصندوقه که یه فلش داره می ره توش. نامش Backup. روش کلیک کن تا اجرا بشه. به نام فایل دست نزن چون بر مبنای تاریخ هست. محل ذخیره اش رو گزینش کن ( جایی غیر از محل پیش فرض... جوری که دم دست باشه ). حالا گزینه هایی که می خوای بک آپ گرفته بشه رو گزینش کن. پیشنهاد من اینه که Contacts، Messages، Notes، Calendar رو گزینش کن. تیک گزینه Backup Phone memory رو هم بردار. چون پس از ریست با برگردوندن بک آپ دوباره درایو فون مموریت رو پر می کنه. تیک Backup Sotrage Memory رو هم اصلا نزن! چون کل هارد گوشی رو بک آپ می گیره و بیچاره می شی...

amir200812
11-07-2010, 12:38
دوستان فون مموری شما چقدر جا خالی داره؟ حداکثر رو میپرسم! من حداکثر تا 55مگ تونستم خالی کنم!

Majid-6120
11-07-2010, 22:18
من اون موقع که ورژن 20 بود 62 مگ خالی می شد ولی الان ورژن 22 حداکثر 56 مگابایت خالی میشه......

masih eia
11-07-2010, 22:52
برای آخرین بار میپرسم. :4::4::4:کسی منا واسه راه اندازی gps راهنمایی نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟اصلا نقشه اصفهان را از کجا باید گیر آورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

jak_1300
12-07-2010, 14:30
برای آخرین بار میپرسم. :4::4::4:کسی منا واسه راه اندازی gps راهنمایی نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟اصلا نقشه اصفهان را از کجا باید گیر آورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جی پی اس که راه اندازی نمیخواد که برو تو منو رو مپ کلیک کن وارد نقشه شو تو فضایه باز وایسا تا وصل شه اگه زودتر میخوای بهش برسی تولز رو بزن و گزینه گو آنلاین رو بزن

jak_1300
12-07-2010, 14:37
PCSuite رو باز کن. سمت چپ بالا نخستین آیکن که یه گاوصندوقه که یه فلش داره می ره توش. نامش Backup. روش کلیک کن تا اجرا بشه. به نام فایل دست نزن چون بر مبنای تاریخ هست. محل ذخیره اش رو گزینش کن ( جایی غیر از محل پیش فرض... جوری که دم دست باشه ). حالا گزینه هایی که می خوای بک آپ گرفته بشه رو گزینش کن. پیشنهاد من اینه که Contacts، Messages، Notes، Calendar رو گزینش کن. تیک گزینه Backup Phone memory رو هم بردار. چون پس از ریست با برگردوندن بک آپ دوباره درایو فون مموریت رو پر می کنه. تیک Backup Sotrage Memory رو هم اصلا نزن! چون کل هارد گوشی رو بک آپ می گیره و بیچاره می شی...

سلام داریوش جان من باید یه تشکر ویژه ازت داشته باشم واسه جوابهات سپاسگزارم آقا من بک آپ گرفتم و ریست کردم فضایه خالیه درایو سی شد 4 مگ جالب اینجاست که نه اس ام اسام پاک شد نه شماره هایی که ‌تو فون مموری بود من به فضایه بیشتری واسه دانلود اپیکشن نیاز دارم یه سری فایلهای اضافی توپ سی دیدم پاکشون کردم فضایه خالی شد 12 بیشتر از این نمیشه خالی کرد

masih eia
12-07-2010, 18:33
جی پی اس که راه اندازی نمیخواد که برو تو منو رو مپ کلیک کن وارد نقشه شو تو فضایه باز وایسا تا وصل شه اگه زودتر میخوای بهش برسی تولز رو بزن و گزینه گو آنلاین رو بزن
ولی نوقتی میرم داخلش نقشه اصفهان(شهرمون)را باید از گجا آورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

emadpumad
12-07-2010, 19:12
ولی نوقتی میرم داخلش نقشه اصفهان(شهرمون)را باید از گجا آورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوستم
برای استفاده از gps چند روش رو می تونی استفاده کنیک
*اول اینکه از برنامه موجود در گوشی استفاده کنی
*دوم اینکه برنامه هایه متفرقه نصب کنی رو گوشیت
اگر میخاب از برنامه رو گوشیت استفاده کنی باید از برنامه maps که داخل صفحه اوله منو هستش استفاده کنی اگر اینتر نت گوشیت فعال هستش یا اینکه از wifi استفاده میکنی با ید گذینه ONLINE رو انتخاب کنی در هنگام استفاده از برنامه maps . البته در این برنامه که توسط شرکت نوکیا ارایه شده فقط نقشه کامل تهران وجود داره به همراه نقشه راه هایه ایران که 100% کامل نیست ولی بدکم نیست.
ولی اگه میخای نقشه اصفهان رو داشته باشه میتونی از برنامه ای به نامه Smart Com Gps استفاده کنی.
باید این برنامه رو که در سایت هستش رو دانلود کنی و پس از نصب برنامه نقشه هایه کالیبره شده واشه هر شهری که میخای رو دانلود میکنی و در مسیر E<< Data << Smart Com Gps << Maps کپی کنی و دیگه همه چیز تمومه ..........
البته باید چند نکته رو هم یاد آور بشم!!!!!
1 پوشه smart com Gps که گفتم در گوشه ابتدااا وجود نداره شما ابتدا باید برنامه رو نصب و اجرا کنی و بعد از برنامه خارج شی تا این پوشه درست شه........
2 برایه اینکه شما بتونین توسط ماهوواره ها با سرعت بیشتری پیدا بشین که موفعیتتونو پیدا کنه لازمه که GPRS گوشیتون فعال باشه و شما در محیطی باشین که در دسترس ماهواره ها باشید (لازم هست که در مکانی که مسقف نیست باشید)
امری بود باز در خدمتیم!
امید وارم تونسته باشم کمکت کنم البته شنا باید برایه راهنماییه بیشتر به کلاوپه smart com Gps سر بزنید.:20:

---------- Post added at 08:12 PM ---------- Previous post was at 08:08 PM ----------

بچه ها من وارد
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که میشم پیغام میده که ف ی ل ت ر هست سایت ولی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مشکلی نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
داستان چیه؟
حضرات چه مشکلی با .com دارن؟

jak_1300
12-07-2010, 19:23

روش زوم کن در ضمن آپدیت هم اگه بکنی بی تاثیر نیست تو همین فروم آموزشش رو گذاشته حتی نقشه های شهرهای ایران رو

masih eia
13-07-2010, 12:46
معذرت میخوام این برنامه را از کجا بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟