PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرخابی

emad64
01-12-2008, 18:07
سلام خدمت همه ی ایرونی های گل..
با یکی از بچه های انجمن یه بحثی داشتیم، گفتیم اینو به عنوان یه بحث تو انجمن مطرحش کنیم.
فقط ازتون خواهشی که دارم اگه نظر میخواین بدین سعی بشه که با دلیل و منطق باشه. (جدی نگیرین :31:)
من این متن رو یه خورده خودمونی نوشتم. اگه عیب و ایرادی تو متنم دیدید، به بزرگواریه خودتون ببخشید..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببینین، خودتونم میدونید، منم میدونم که ما سرخابی ها همیشه به خاطر رقابتی که تیم هامون با هم دارن، یه رقابت کاذب یا به قولی کری خونی بینمون همیشه بوده.
این کری خونی خوبه و باید باشه، ولی نه تا هر جایی. وقتی که احساس شد داره از کنترل خارج میشه، یکی از دو طرف باید کوتاه بیاد.
میگن انسان قوی، اونیه که وقتی عصبانی و خشمگینه، هیچی نگه و بر خشمش غلبه کنه.
یه خورده فکر کنیم میبینیم واقعاً غلبه بر خشم سخته. (من یکی که خیلی واسم سخته، ولی باید بتونیم انجامش بدیم).

رقابت در کنارش رفاقت قشنگه. منم به بچه های تاپیک بارها و بارها گفتم که کاری به هم نباید داشته باشیم. هر کس واسه خودش نظری داره و نظر هر کس هم واسه خودش محترمه.
بردیا قبلاً میومد تو تاپیک و تو بحث های ما شرکت میکرد. ازش خیلی خوشم میاد. واقعاً پسر خوبیه. تو بحث ها وقتی بحث داشت به سمت کل کله بی منطق پیش میرفت، میگفت که به خاطر اینکه بحث از اینجا بالاتر کشیده نشه، دیگه راجع به این موضوع اینجا پست نمیدم. الآن خیلی وقته که تو تاپیک ندیدمش. حتی تو پیش بینی ها هم دیگه شرکت نمیکنه. با یکی دیگه از بچه های تاپیک ازش خواستیم که دوباره به تاپیکمون بیاد..
استقلال کنار پرسپولیسه که قشنگه. فکرشو کنین، اگه استقلال نبود، هوادارهای پرسپولیس با کی باید کل کل میکردن ؟ سر کی باید داد میزدن ؟ اصلاً واسه چی واسه باخت تیمشون ناراحت و واسه برد تیمشون انقدر خوشحال میشدن ؟
اونا از برد تیمشون خوشحال میشن که فردا برن واسه استقلالی ها کری بخونن..
استقلالی ها هم همین شرایط رو دارن..
پس میبینیم که استقلال کنار پرسپولیس و پرسپولیس کنار استقلال قشنگه. کری هم باید باشه ولی تا یه خط قرمز، دیگه از اون خط نباید بالاتر بره !
اصلاً چه اشکالی داره که وقتی پرسپولیس میبره، منه استقلالی این برد رو به هوادارهای اون تیم تبریک بگم ؟ بعد تبریکم هم کری هام رو بخونم، نمیشه ؟
یا چرا نباید یه پرسپولیسی بیاد و تو تاپیک استقلال خبر بذاره ؟
مشکلش چیه که منه استقلالی نظرم رو در مورد بازی پرسپولیس بدم ؟ منم واسه خودم نظری دارم دیگه.. ولی باید حواسم باشه که دارم در مورد تیم رقیبم دارم صحبت میکنم و شاید اون نظری رو که من دارم میدم از روی تعصبم به تیمم باشه و اون دوستم که پرسپولیسیه هم طبیعیه که از با تعصبش متن منو میخونه..
باید حواسمون به این مطلب هم باشه که بدونیم کی تو تاپیک مقابل میتونیم پست بدیم و کی نباید پست بدیم !

گذسته ها گذشته. تو اون چند وقتی که یه خورده انجمن بهم ریخه بود، منم درجه (اخطار:31:) گرفتم. اخطارم به خاطر پست بیهوده بود :31:. دیگه گذشته و تو پروندمون ثبت شده. از اون موقع دیگه سعی کردم پست هام واسه تاپیک مفید باشه. الآن میبینم که خیلی پست های تاپیک بهتر شده.
اینو باید بدونیم که تاپیک فقط واسه ما که همیشه تو تاپیک هستیم و جای پست هارو میدونیم نیست. یه نفر دیگه که میخواد اخبار باشگاه رو پیگیری کنه، اگه قرار باشه هر دفعه که میاد تو تاپیک، با اینترنت ذغالیش (Dial Up) ، کلی صفحه رو بره جلو تا برسه به اخباری که میخواد بخونه، خوب پدرش میاد ! فکرشو کنین، مثلاً قرار باشه 10 تا 20 صفحه رو بره جلو، اونم با اینترنت ذغالی :18:.
تو اون جریان ها، نکته ی منفی زیاد بود، ولی مثبت هم بود. یکیشم همین بود که گفتم.. (نیمه ی پر لیوان رو ببینید !)

من نمیدونم چرا ما سرخابی ها نمیتونیم با هم بسازیم. کنار هم خوب هستیما، ولی وقتی بحث فوتبال میکنیم کوتاه نمیایم. شاید در مقابل هم واسه مسائل مهمتر از این هم کوتاه بیایم، ولی واسه فوتبال کوتاه نمیایم..

منظورم شخص خاصی نیست. کلی گفتم..
یکی از بچه های پی سی رو میشناسم که میگه واسه همین کل کل های بی منطق که از بچه ها تو انجمن ورزشی میبینه، باعث میشه اینجا پست نده. بگم کیه میشناسینش. آخه یه مدت زیاد تو انجمن میومد.. (اگه بگم کیه ناراحت میشه :20:)..
میبینین ؟ با این کارامون داریم دوستای خودمون رو هم از اینجا دور میکنیم.
هر چیزی خوبه، ولی اگه زیاد بشه جز ضرر هیچی نداره..
میگن ورزش واسه سلامتی خوبه، ولی دیدیم که همین ورزش وقتی زیاد شده و به بازیکن فشار آورده، باعث ایست قلبیه بازیکن شده !
کری هم خوبه، ولی اگه زیاد بشه، تو انجمن که باعث محرومیت و بن شدن دوستامون و خارج از پی سی هم باعث به وجود اومدن کدورت بین ما و دوستامون میشه..

امیدوارم از صحبت هام، نکته های مثبتش رو بگیرین و با منفی هاش کاری نداشته باشین :46:
اینا نظرهای شخصیه من بود و خیلی وقت بود که میخواستم بیان کنم. خوشحال میشم هر کدوم از شما نظرش رو بگه و در آخر هم به یه نتیجه ی درست برسیم..
خواهش میکنم به گذشته ها کاری نداشته باشیم و از بیان اتفاقات گذشته پرهیز کنیم..
سعی کنیم همدیگه رو دوست داشته باشیم..

با آرزوی موفقیت واسه استقلال و پرسپولیس :11:

اینم بگما، امسال استقلال قهرمانه :31: (حواست به خط قرمزه باشه :biggrin:)

یه مطلب دیگه :
من تو این تاپیک منظورم سرخابی ها هستن، چون تنش بین اونا خیلی بیشتره، ولی اگه طرفدارهای تیم های دیگه هم تو بحثمون شرکت کنن استقبال میکنیم..

مطلب آخر : همیشه حواسمون به خط قرمز باشه !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bleu2u4u
01-12-2008, 21:09
من كه هيچ وقت اين كل كل ها رو جدي نگرفتم

الانم كه نگاه ميكنم بيشتر رفيق فابريكام پرسپوليسين هيچ مشكلي هم با هم نداشتيم

fandak
01-12-2008, 21:18
رقیب این دو تیم سرخابی تیم لجوج و خسیس سپاهان هست

این دو تیم باید با هوادارن سپاهان کل کل کنند

Alireza Taji
01-12-2008, 22:03
من همیشه گفتم استقلال و پرسپولیس به مانند یک روح در دو بدن هستند.
شک نکنید اگر روزی یکی از این دو تیم نابود شد تیم دیگر هم دوامی نخواهد اورد
استقلال و پرسپولیس اگر در این سطح هستند تنها و تنها علتش طرفداران این دو تیم هستند

من که با کری خوندن خیلی حال میکنم من 3 سال یک وبلاگ دارم که تماما برای کری خونی با پرسپولیسی ها هست اصلا استقلال و پرسپولیس جذابیتشون به همین کری خونی بین طرفدارانشون هست مگر نه بازیهای بی کیفیت لیگ ایران که ارزش دیدن نداره.

البته بزرگترین مشکل در کری خونی این هست که بعضی ها کری خونی را با فحش خوار و مادر اشتباه میگیرند و بیشتر از اینکه از تیمشون حمایت کنند به طرفداران حریف فحش خوار ومادر می دند!

emad64
02-12-2008, 03:24
من خوشحالم که بچه های انجمن از این تاپیک استقبال کردن.
دوستامون میان و دوستانه حرف هاشون رو میزنن. امیدوارم همیشه اینجوری پست بدیم..

امیدوارم همونطوری که محمود گفت این تاپیک باعث بشه حساسیت ها بیاد پایین. مخصوصاً حساسیت های کاذبی که بین سرخابی های انجمن وجود داشته..

همون طوری هم که حجت گفت، انشاا.. این تاپیک باعث بشه که احترام همه، از شخص گرفته تا تیم، حفظ بشه..
امیدوارم که بشه گذشته رو فراموش کرد و به آینده امیدوار بود..

چه خوب میشه که تو این تاپیک فقط از همدیگه تعریف کنیم و اگه کری میخوایم بخونیم، تا اون خط قرمزی که تو پست اول توضیح داده بودم بخونیم..

من یکی که تصمیم دارم واسه هر برد استقلال و پرسپولیس بیام اینجا و به هوادارهای اون تیم تبریک بگم..

AnaTHemAomid
02-12-2008, 03:58
آفرین بر تو گل پسر ! :20:
من که یه تیفوسی پرسپولیسیم واقعا احساساتم و برانگیخته کردی ! :46:
جدا از شوخی منم حال میکنم ! اما اگه شماها ( استقلالی ها ) از خط قرمز رد نشید ما هم رد نمیشیم در نتیجه دیگه کسیم از خط قرمز مترو جلوتر نمیره ! :21:
ولی یه چیزایی هست که نمیشه درستش کرد ! حالا شاید ما اینجا مثل آدم کل کل کنیم اما همه جا نمی تونیم !
مثلا فدراسیون که می خواد نزاره کسی تو استادیوم فحش بده :27:
ولی در کل پایه این کار در اینجا هستم
پرسپولیسم قهرمانه ( خط قرمز و بپا :27: ) :40:

emad64
02-12-2008, 04:28
باشه.
منم پایه که بودم..

ولی یه چیزایی هست که نمیشه درستش کرد ! حالا شاید ما اینجا مثل آدم کل کل کنیم اما همه جا نمی تونیم !
همینم غنیمته :31:
قصد داریم تو انجمن کسی از خط قرمز رد نشه. واسه این کار قرار شد به همدیگه احترام بزاریم و نظر همه واسمون محترم باشه. (آخه هر کس نظر خودش رو داره).
تو این تاپیک هم نشون میدیم که همه با هم دوست هستیم و واسه همدیگه ارزش قائلیم..

بیایم اینجا بیشتر دوستای دیگمون رو بشناسیم..
با هم دوست باشیم..
:10:

AnaTHemAomid
02-12-2008, 04:40
باشه قبوله ( دوستی خاله خرسه :31: )
فقط اینو بهت بگم که ما مدافع عنوان قرمانی هستیم و شما مدافع هیچی نیستید ! :21:
خط قرمز و رد کردم به من بگید خواهشا چون من چشمام ضغیفه :21:
حالا بیا اینجا :10: ( :47: )

:25:

emad64
02-12-2008, 05:03
فقط اینو بهت بگم که ما مدافع عنوان قرمانی هستیم و شما مدافع هیچی نیستید !
وای :18: لحنش خیلی بد بود !
تو ایران ما مدافع قهرمانیه جام حذفی هستیم :43:
:7: :10:

AnaTHemAomid
02-12-2008, 05:14
من یکی از آرزوهام اینه که امسال لیگ فهرمانان آسیا پرسپولیس و استقلال یا نیمه نهایی یا فینال بخورن به تور هم
چه حالیی مییده واییییی

emad64
02-12-2008, 05:22
همینجوریش ما با هم کل کل داریم، دیگه اگه اونجوری بشه که دیگه خدا میدونه چه بلایی سر هم که نمیاریم :31:
ولی منم خیلی دوست دارم همچین اتفاقی بیفته.
اون سالی که استقلال و پرسپولیس رفتن واسه جام باشگاهای آسیا، واقعاً حیف شد که هر دوشون تو همون مرحله ی گروهی از دور رقابت ها رفتن کنار. اون موقع صعود به مرحله ی بعدی خیلی سخت بود. از هر گروه فقط یه تیم صعود میکرد. خوشحالم که باز شرایط فراهم شده که باز این دو تیم با هم برن جام باشگاهای آسیا.
خسته شدیم بس که واسه هم، واسه بازی های داخلی کری خوندیم..

انشاا.. که این بار هردوشون از گروهشون صعود میکنن. فقط امیدوارم که تو یه گروه نیفتن..

AnaTHemAomid
02-12-2008, 05:24
همینجوریش ما با هم کل کل داریم، دیگه اگه اونجوری بشه که دیگه خدا میدونه چه بلایی سر هم که نمیاریم :31:
ولی منم خیلی دوست دارم همچین اتفاقی بیفته.
اون سالی که استقلال و پرسپولیس رفتن واسه جام باشگاهای آسیا، واقعاً حیف شد که هر دوشون تو همون مرحله ی گروهی از دور رقابت ها رفتن کنار. اون موقع صعود به مرحله ی بعدی خیلی سخت بود. از هر گروه فقط یه تیم صعود میکرد. خوشحالم که باز شرایط فراهم شده که باز این دو تیم با هم برن جام باشگاهای آسیا.
خسته شدیم بس که واسه هم، واسه بازی های داخلی کری خوندیم..

انشاا.. که این بار هردوشون از گروهشون صعود میکنن. فقط امیدوارم که تو یه گروه نیفتن..

به قول آخر ورقه کنکور ( یادش بخیر ) به حب قوه الهی :18:

emad64
02-12-2008, 05:33
یه فکرایی واسه این تاپیک دارم. بذارید ببینم با کمک هم میتونیم تاپیک رو کنترل کنیم..
اگه از این مرحله به سلامت گذشتیم، مرحله ی بعد رو با کمک خودتون شروع میکنیم.. (نمیگم، سکرته :31:)

فعلاً..
حواستون به خط قرمز باشه ها. جلوتر نرید..

iman_s
05-12-2008, 01:33
بیخیال بابا.
صبر کن بازی برگشت برسه ببینید تو همین انجمن و حتی همین تاپیک چجوری از خجالت همدیگه درمیاید.

r4pbr4p
05-12-2008, 04:26
به به میبینم که دارین حول محور خط قرمز میچرخید :دی!

فقط اینو بهت بگم که ما مدافع عنوان قرمانی هستیم و شما مدافع هیچی نیستید !

البته شما مدافع عنوان قرمانی هست! در اون شکی نیست

B3HZ@D
05-12-2008, 11:20
بهههههههههههه......عماد خان
تاپیک باحالی زدی

من هم با کل کل خیلی حال می کنم....اونم از نوع فوتبالیش...البته درسته بعضی مواقع کار بجاهای باریک میکشه که اون بسته به نوع حرف ها یا صحبت هایی که بیان میشه

ولی من که میگم اس تق لال این فصل قهرمان نمیشه...من اول فصل هم همین حرفو زدم...پاشم وای میسم

Rjoun
05-12-2008, 19:31
ولی من که میگم اس تق لال این فصل قهرمان نمیشه...من اول فصل هم همین حرفو زدم...پاشم وای میسم
استقلال رو درست بنویس تا جنجال بوجود نیاد.

amirtaker
05-12-2008, 20:49
بهههههههههههه......عماد خان
تاپیک باحالی زدی

من هم با کل کل خیلی حال می کنم....اونم از نوع فوتبالیش...البته درسته بعضی مواقع کار بجاهای باریک میکشه که اون بسته به نوع حرف ها یا صحبت هایی که بیان میشه

مثلا عماد اینجارو زده برای جلو گیری از کل کل.اونوقت شما دارین دوباره شروع میکنید/؟

amir_a
05-12-2008, 20:58
در حمایت از حرفای عماد باید بگم من کلا 3 تا رفیق فاب دارم که 2 تاشون پرسپولسین،:19: یکیشونم بی طرف.:41:
زیادم با هم کل کل میکنیم ولی همیشه حواسمون هست که همدیگه رو نرنجونیم.

البته تو این مدتی که با بخش ورزش این فروم آشنا شدم،
میتونم بگم در کل بچه های صلح طلب و دموکراتی داره:5:

jamshidjap
05-12-2008, 23:10
قیب این دو تیم سرخابی تیم لجوج و خسیس سپاهان هست

این دو تیم باید با هوادارن سپاهان کل کل کنند

آفرين کاملاً درسته !

من با اينکه خودم استقلالي هستم ولي دوست داشتم بازي آخر فصل پيش به سود قرمزا تموم بشه که اينطوري هم شد .

فقط استقلال يا پرسپوليس و لا غير ....

emad64
05-12-2008, 23:31
ببینید بچه ها، خواهشاً اینجا اسم تیم های همدیگه رو درست ببریم..
میخوایم کل کل کنیم، کل کل کنیم، ولی نشون بدیم که ما هم میتونیم با هم باشیم. نشون بدیم که دوستیمون واسمون مهمتره و هدف ما از این کل کل ها، جز تفریح چیز دیگه ای نیست..
حواسمون به خط قرمز هم باشه.. به نظر من، اسم تیم های همدیگه رو درست نگیم، میتونه خودش عبور از خط قرمز تلقی بشه.. چون غیرت ما هوادارها اجازه ی استفاده از همچین واژه هایی رو بر ضد تیممون نمیده..
اگه با گفته ی من موافقید، از این به بعد اگه میخوایم تو این تاپیک در مورد استقلال و پرسپولیس یاد کنیم، فقط با این نام ها تیم های همدیگه رو یاد کنیم و اینو واسه خودمون به عنوان یه قانون داشته باشم و من این قانون رو تو پست اول تحت عنوان قوانین پست در این تاپیک بیارم و دوستایی که تا الآن تو این تاپیک اینجوری پست دادن، پست هاشون رو ویرایش کنن..

sa2n
13-12-2008, 23:49
پرسپولیس امسال قهرمان لیگ ، حذفی ، آسیا :40::31:

MoJtaBa.R
14-12-2008, 02:37
پرسپولیس امسال قهرمان لیگ ، حذفی ، آسیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

درست ولی منظوره عماد یه چیز دیگه بودها

emad64
21-12-2008, 09:37
من این تاپیک رو با مشورت با یکی از دوستای پرسپولیسی انجمن زدم که بیشتر دور هم باشیم و قدر هم رو بیشتر بدونبم. بدونیم که بدون هم نمیتونیم باشیم. هستیم تا با هم هستیم (چی گفتم :18:).
توضیحاتی هم که میتونستم تو پست اول دادم. دیگه تاپیک دست خودتون. هرچی دوست دارید میتونید بگید. خودتون پلیس خودتون باشید (تکراری بود نه ؟:31:). اگه دیدید کسی داشت فراتر میرفت، بهش پ.خ بدید و یادآور شید که اینجا واسه دور هم بودن سرخابی هاست و اون پستش رو ویرایش کنه. بگید که پست اول رو بخونه..

زنده باید هرچی ایرانیه گل و با مرامه :31:

emad64
21-12-2008, 11:20
بعد از تهديد رسمى afc

هواداران استقلال و پرسپوليس سهامدار مى شوند؟

طى سال هاى اخير صحبت هاى زيادى پيرامون خصوصى سازى باشگاه ها صورت گرفته و حتى اتحاديه فوتبال هم جلساتى را در اين مورد برگزار كرد اما با وجود اين هنوز شرايط براى خصوصى شدن ۲ تيم مطرح كشور (استقلال و پرسپوليس) فراهم نشد و انصافاً بايد اعتراف كرد كه اين ۲ باشگاه در بحث خصوصى سازى عقب تر از برخى تيم هاى شهرستانى حركت مى كنند و هنوز هم بيشترين كمك را از سازمان تربيت بدنى و ساير ارگان هاى دولتى دريافت مى كنند كه در جاى خود قابل بحث است البته به نظر مى رسد با توجه به اعلام قاطع كنفدراسيون فوتبال آسيا مبنى بر لزوم خصوصى شدن تيم هاى اين قاره و تهديد مبنى بر اينكه هر تيمى كه خصوصى نشود، حق شركت در ليگ قهرمانان را نخواهد داشت، شرايط براى تحقق امر فوق فراهم شده و سرخابى ها به زودى به عنوان شركت هاى سهامى در اختيار علاقه مندان قرار گرفته و به اين ترتيب بار بزرگى از روى دوش ورزش كشور (به لحاظ هزينه هاى انجام شده براى آنها) برداشته مى شود.براساس خبرهاى رسيده قرار است بخش قابل توجهى از سهام استقلال و پرسپوليس پس از تكميل روند خصوصى سازى در اختيار هواداران ۲ تيم قرار گرفته و آنها با خريد اين اوراق به زمره سرمايه گذاران در تيم محبوب خود بپيوندند. اين يعنى تحقق رويايى كه طرفداران استقلال و پرسپوليس سال هاست انتظارش را مى كشند و به دنبال فراهم شدن شرايطى براى عملى شدن آن هستند. براساس اعلام afc فقط تيم هايى مى توانند از سال ۲۰۱۰ در ليگ قهرمانان شركت كنند كه تا پايان سال ۲۰۰۹ اقداماتى اساسى براى خصوصى شدن برداشته باشند.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یعنی میشه همچین چیزی بشه ؟
اگه بشه که من حتماً سهم میخرم.. فقط خدا کنه خیلی گرون نباشه :31:
هوادار تیممون هستیم ولی هیچی ازش نداریم. با بردش خوشحال و با باختش ناراحت میشم، ولی حتی یه کارت هواداریه معتبری که نشون بده واقعاً هوادار هستیم رو نداریم. این کارتایی که بهمون میدن بدرد هیچی نمیخوره. یه تیکه کاغذه. من خودم فشنگترشو میتونم درست کنم..
خدا کنه این دو باشگاه خصوصی بشن.. مگه AFC بتونه واسه ما کاری بکنه..

Alireza Taji
21-12-2008, 13:40
امیدوارم واقعا اینطور باشه و این بار حداقل ن سهام دادن از مرز حرف زدن وشعار دادن رد بشه!

emad64
21-12-2008, 18:51
پیشنهاد خوبیه..
منم موافقم. فقط اگه پست هایی که تو تاپیک های بحث داده میشه اسپم محسوب نشه خوبه.
یه نکته ی دیگه هم هست اونم اینکه باید هوادارها کل کل بین اینکه تاپیک کی پست بیشتری داره رو فراموش کنن. چون اینجوری اگه فراموش نشه باز دوباره قضیه ی اسپم پیش میاد. اینجا اسپم معنایی نداره ولی همین کل کل تعداد پست ها این مسئله رو به وجود آورده. خود تاپیک مهمتره. پربار بودن تاپیک مهمه نه تعداد پست های تاپیک..

M_Abieteh
22-12-2008, 17:01
و دو تا تاپیک جدید زده بشه ، یکی برای اخبار و دیگری برای بحث و تبادل نظر

منظورت اینه که برای هر تیم 2 تا تایپیک زده بشه یا اینکه برای هر 2 تا تیم ، 2 تا تایپیک زده بشه برای اخبارشون و بحث و تبادل .

M_Abieteh
22-12-2008, 17:34
برای هر تیم دو تا تاپیک ، یعنی پرسپولیس 2 تا و استقلال هم دو تا

فکر نکنم اینطوری خوب باشه. نظر شخصی.

AntAreS
24-12-2008, 11:32
ماشالا عماد خوشمان امد d;
فک کنم هر وقت بارون میاد توام متحول میشیا d;
منم موافقم (:

emad64
25-12-2008, 08:58
ماشالا عماد خوشمان امد d;
فک کنم هر وقت بارون میاد توام متحول میشیا d;
منم موافقم (:
:31:

============================
ببینید، منظور حجت از دادن این ایده این بود :
چون تو تاپیک هم اخبار گذاشته میشه و هم در مورد اخبار و باشگاه بحث میشه، اگه کسی بخواد اخبار رو دنبال کنه، مجبوره که هر روز حداقل 10 تا 15 صفحه رو بخونه. تو این چند صفحه، هم خبر هست، هم بحث..
هم استقلال و هم پرسپولیس، هر دوشون از تیم های پرطرفدار کشور هستش، واسش هر چندتا تاپیک که زده بشه کمه :31:.
این کار نکته ی + داره، - هم داره..

+ :
مثبتش اینه که هر کی که بخواد اخبار باشگاه رو دنبال کنه، راحت میره تو تاپیک اخبار و خبرش رو میخونه و میره به کارش میرسه و هر کس هم که بخواد در مورد تیم نظری چیزی بده، میره تو تاپیکی که در مورد باشگاهشه و اونجا بحث آزاده. این یه حُسن دیگه هم که داره اینه که دیگه تو اون تاپیک بحث آزاد هر باشگاه، هر چیزی که بخوایم میتونیم بگیم.. دیگه نگران این نیستیم که پستامون پاک بشن و یا اخطار بگیریم.. (البته باید راجع به این موضوع با مدیر بخش صحبت بشه که تاپیک بحث آزاده و بچه ها توافق کردن که پست های اون تاپیک اگه اهانت به کسی یا تیمی نشده باشه مشکلی نداره.. همیشه حق با مشتریه :31:)

- :
شاید از تعداد بچه هایی که تو بحث ها شرکت میکردن کاسته بشه، چون میان اخبار رو میخونن و دیگه به تاپیک بحث آزاد باشگاهشون سر نمیزنن و در نتیجه نمیتونن وارد بحث ها بشن، مگه اینکه واقعاً هر روز واسه این کار وقت گذاشته باشن..

منم خودم خیلی با اینکه تاپیک هر باشگاه تبدیل به دو تاپیک بشه موافق نیستم، ولی بنا به دلایلی که واستون آوردم، تبدیل شدن به 2 تاپیک میتونه خوب باشه. اینم بگم که اگه بشه این مشکل ها رو طوری حل کرد که تاپیک همون یه تاپیک بمونه، با این یکی بیشتر حال میکنم و از این استقبال میکنم.
(هم خدا میخوام هم خرما :31:)

در کل هر کس که ایده و نظرش رو بگه ممنون میشیم. آخه میخوایم به یه نتیجه برسیم..
ممنون:11:

Alireza Taji
25-12-2008, 12:34
این طرح مزایای زیادی داره و الان تو انجمن ابیته هم دقیقا همینکار انجام شده تاپیکی برای اخبار هست و تاپیکی هم برای بحث و نظر دادن پیرامون تیم ...
به نظر من که بد نمیشه

Alireza Taji
25-12-2008, 12:39
البته باید برنامه های برای جذب بچه ها برای تاپیک بحث داشته باشیم.
از طرفی مطمئنن خیلی از پستهای تاپیک بحث و تبادل نظر بی ارزش خواهد بود و اگر مدیران بخواند مثل الان رفتار کنند که هر پستی را در جایی که پستها شمارش نمیشه اسپم معرفی کنند و پاک کنند به مشکل می خوریم!

beauty
25-12-2008, 19:03
من هم نظرم اینه که هر تیم 2 تا تاپیک داشته باشه

یکی اخبار یکی بحث بر و بچ

الان باید 4 تا پست خبر بخونیم 2 تا بحث و کل کل و دوباره 4 تا خبر و .............

Alireza Taji
29-12-2008, 18:38
به نظر میاد طرح تصویب شده باشه!
پس چرا کسی نمیره به مدیران خبر بده تا تاپیکهای فعلی قفل و دوتا تاپیک جدید زده بشه؟

M_Abieteh
29-12-2008, 19:48
فکر نکنم اینجوری خوب بشه.

emad64
29-12-2008, 21:37
به نظر میاد طرح تصویب شده باشه!
پس چرا کسی نمیره به مدیران خبر بده تا تاپیکهای فعلی قفل و دوتا تاپیک جدید زده بشه؟
بچه ها نمیان نظرشون رو بگن.. از اینهمه فقط نظر 3 ، 4 نفر رو دیدیم :41:

فکر نکنم اینجوری خوب بشه.
این کار حسنی که داره اینه که دیگه تو تاپیک بحث، پست ها اسپم حساب نمیشه !
اخبار هم تاپیک خاص خودش رو داره و از گذاشته شدن اخبار تکراری هم جلوگیری میشه..

چرا بقیه نظرشون رو نمیگن ؟ :13: